TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.3.2009 Karel, Press

První vydání PURE s Erickem Morillem v nově otevřeném prostoru SaSaZu je za námi. Do letních prázdnin nás čekají ještě tři další, které přivítají takové velikány elektronické hudby, jakými jsou Paul van Dyk, Fedde le Grand a Markus Schulz. Nejdříve se ohlédněme za premiérovým dílem z předminulého pátku. 20. března bylo datum, kdy SaSaZu hostilo první PURE, a první akci jako takovou. Provozovatel klubu vyvinul maximální úsilí k tomu, aby tato akce proběhlo co možná nejlépe, přesto se však objevily jisté komplikace. Mnozí z vás zaznamenali problém s šatnami a ochrankou. V klubu se nyní přijímají opatření jako např. rekonstrukce prostoru šaten pro navýšení kapacity a posílení obsluhujícího personálu, a také výměna některých pracovníků ochranky a speciální tréninky pro předcházení podobným situacím. Díky tomu, že během noci špatně fungoval pokladní systém na barech, museli návštěvníci v nejvytíženější části noci čekat poměrně dlouho na obsloužení. Celý systém obsluhy barů bude na další akci zjednodušen tak, aby byli všichni obslouženi co nejrychleji. Provozovatel klubu se za tyto problémy omlouvá, a soustředí své síly na to, aby k podobným komplikacím v budoucnu nedošlo.

Napsat názor do DISKUSE

 31.3.2009 Karel, Press

Jedna z nejoblíbenějších klubových akcí České republiky a to E-MOTION, odehrávající se v brněnském klubu Fléda spouští předprodeje na dubnový díl, který bude opět plný toho nejlepšího tranceu. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí Bryan Kearney z Irska a Rob Stevenson známý hlavně jako Activa, který přiletí z Anglie. Na výběr máte z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamnější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete "lupen" pořídit v klubu Fléda a to na bárečku hned vedle klubu. Cena lístků je stanovena na 200,-Kč + poplatek prodejci. Support k Bryanovi a Robovi tentokráte budou tvořit: slovenská diva Nifra, rezident akce Stepan Bruck, TyPhone a Majklhauske.

Napsat názor do DISKUSE

 30.3.2009 Karel, Press

V pátek 24. dubna se v příbramském Music clubu Hubajda odehraje v pořadí již 4. díl této převážně trancově zaměřené noci. Opět se můžete těšit na večer plný výborné muziky. Jako hlavní hvězdu, si tentokrát Progressiva Team a rezident párty Trent, pozvali jednoho z nejkontroverznějších djů v čechách. Dj, díky kterému se do našich končin podívaly takové světové hvězdy, jako Stoneface and Terminal, Sonorous, Re:Locate, Leon Bolier, Galen Behr, Signum či Mike Foyle. Těšte se na pestrou směsici od hutného progressivu, přes emocionální dávku upliftu, až po energickou sadu tech-tranceu, která vás určitě nenechá v klidu. Tímto djem je pořadatel klubové párty Beats & Melody, a to samotný Revolt! Aby večer byl opravdu nabitý tím nejlepším soundem, vystřihne si hned 2 a půl hodiny dlouhý set. Dalším z djs, který se na párty představí, bude z vysočiny pocházející velmi talentovaný dj a nadějný producent Nirthy. Společně s Namtrackem je autorem tracku nesoucí název Old Monitor, který se dočkal i remixu od Michaela C. Tomuto počinu vyjádřil i podporu dj Joop, který tento Michaelův remix zařadil do svého playlistu. Proto věříme, že Nirthy bude zajisté velmi zajímavým závěrem této akce.

Napsat názor do DISKUSE

 30.3.2009 Karel, Press

Skvělá zpráva! Po prosincové Evolution se superstar Matthew Dekayem přijede australská legenda světové progressive scény Jaytech! Bude to další, česká, klubová premiéra a setkání s tímhle fantastickým producentem opravdu doporučujeme. Chybět nebude rezident Martin Gredner, slovenský host PMS, Marwin Shamma, Tazz, Ringo a Michael K. Samozřejmostí budou ovocné bary a quattro laser show! See ya @ Evolution!

Napsat názor do DISKUSE

 26.3.2009 Karel, Press

Poznamenejte si do deníčku, tak, jako my: od 1.4. do 4.4.2009 se opět otevírají brány jednoho z největších světových každoročních veletrhů s předváděcí, komunikační, audiovizuální a zábavní technikou - prolight&sound ve Frankfurtu nad Mohanem. Předvádět bude přes 800 vystavovatelů z téměř 50 zemí světa. Průměrná návštěvnost kolem cca 31tis. návštěvníků činí z tohoto veletrhu jeden z největších a nejdůležitějších setkání představitelů oboru zvukové a světelné techniky. Na čtyři dny se tak Frankfurt stane centrem zábavní techniky. Přijeďte se podívat, vyzkoušet si, poptat se na jeden z "nej" ze zvukových a světelných veletrhů světě. Mapy a navigaci naleznete po rozkliku zde. My pro vás budeme mít tzv. oči vpředu a uši nastražené a to nejzajímavější z novinek veletrhu vám přiblížíme v článku, který bude uveřejněn na našich webech a médiích pár dní po skončení samotné události.

Napsat názor do DISKUSE

 23.3.2009 Karel, Press

6. června 2009 bude mít až 17.000 návštěvníků příležitost strávit úžasnou noc v pražské O2 aréně. Sensation s potěšením oznamuje hvězdná jména světových DJs, kteří se postarají o hudební náplň této monumentální události: HOUSEQUAKE, ERIC PRYDZ, SEBASTIAN INGROSSO, SANDER VAN DOORN, TOCADISCO.

Napsat názor do DISKUSE

 18.3.2009 Karel, Press

Pro všechny příznivce trance & progressive máme dobrou zprávu v podobě dalšího pokračování úspěšné noci Impress, která se s dvouměsíční pravidelností odehrává v příjemném prostředí pražského Pekelného baru (Na Bělidle 38, Praha 5 - Anděl). Headlinerem březnového vydání bude dj a producent Thomas Coastline - další talent české elektronické scény, kterého jste mohli v minulosti slyšet na prestižních parties jako je například festival Mácháč, Entrance nebo Michael Burian & Friends, kde vystoupil po boku guru světového tranceu Paula Van Dyka. Thomas sklízí významné úspěchy v souvislosti s jeho vlastní produkcí. V roce 2004 navazuje Thomas spolupráci se známou dvojkou Crossryders, se kterou vydává skladby "Pandemia" a "In Tears" a v roce 2005 se s nimi podílí na produkci radiové show Numark Dance Conference. Zásadní průlom pro jeho kariéru znamená rok 2008, kdy je Thomasovo mnoholeté producentské snažení korunováno velkými úspěchy. Pod ochranná křídla si jej bere trancový label Redux a navazuje s ním dlouhodobou a perspektivní spolupráci. Ta vyústí ve vydání singlu "After hour", který je Thomasovým prvním čistě autorským počinem. Singlu se dostává vřelého přijetí od řady významných djs jako jsou např. M.I.K.E., Suzy Solar,Daniel Kandi, Tillmann Uhermacher a kvalitu releasu posvětí i ten nejpovolanější - světový dj č.1 Armin Van Buuren jej zařadí do 382.dílu své radiové show A State Of Trance.Kladné reakce sklízí i druhý singl, jež bude vydán stájí Redux na jaře roku 2009, "Tears". Doposud se mu dostalo podpory např. od Ferryho Corstena či Pedra Del Mara.

Napsat názor do DISKUSE

 18.3.2009 Karel, Press

Hledali jsme hledali, co bychom vám, našim zákazníkům, o značce American Audio/American DJ našli. I ony pověstné "rádce" jsme hledali, aby nám i oni sdělili, po čem my se pídíme. Ale ani rádcové nenašli, nenašli. Proto vyhlašujeme soutěž: "Po stopách značky American Audio". Pro vás všechny, kteří se o zvukovou a osvětlovací techniku byť jen zajímáte, vyhlašujeme soutěž, ve které můžete i získat! Pošlete nám co nejlepší/nejobsáhlejší/nejvěrohodnější/nejoriginálnější část historie značky American Audio/American DJ na x@maxistore.cz. Ti, kteří budou nejblíže pravdě i když ji nikdo přesně nezná nebo bude nejoriginálnější mohou získat značkovou unikátní peněženku a originální ADJ trika. Soutěž probíhá do konce platnosti akčních slev, tj. do 31.3.2009. Vyhodnocení proběhne do 3.4.09, kdy výherce zkontaktujeme e-mailem a vítězný výtvor bude ke shlédnutí na www.maxistore.cz a www.maxistore.sk v sekci novinek. Přejeme pevné nervy a štěstí ve vyhledávání.

Napsat názor do DISKUSE

 17.3.2009 wolverine84, Review

Při vyslovení jména Rolf Maier-Bode jen fanoušci poznají německého producenta, který vytvořil a poté byl více jak deset let polovinou projektu RMB. Na svědomí má dnes již klasické hity, jako Redemption, Passport to Heaven, Spring, Reality, Horizont, Deep Down Below, které se dají najít na třech řadových albech a také velké množství remixů a singlů, z nichž můžu jmenovat například April, Beauty of simplicity a Touch the sky, které měly vyjít na albu Evolution. Přišel však rozpad projektu RMB a album, ač hotové, nebylo nikdy vydáno. Rolf se však dal na sólovou dráhu a nyní přichází s albem Thirteen stories, které pokračuje ve šlépějích předchozího projektu. Ti kdo znají předchozí tvorbu RMB a stali se fanoušky jejich nezaměnitelného zvuku mohou jásat, Rolf tento typický zvuk, kde se mísí a překrývá nespočet vrstev zvuků a melodií, zachoval. Pro věci neznalé doporučuji projet si Youtube, kde je možné najít téměř veškerou produkci RMB z dřívějška i poslední singly.

Napsat názor do DISKUSE

 13.3.2009 Karel, Press

Program klubových nocí agentury United Music s názvem PURE, pro první polovinu letošního roku, je nyní kompletní. Po Ericku Morillovi 20. března a Paul van Dykovi 17. dubna, přijedou do nového prostoru SaSaZu další dva velikáni světové elektronické hudby. V pátek, 8. května 2009, vystoupí na třetím letošním vydání PURE holandská houseová hvězda FEDDE LE GRAND. Autor hitů "Put your hands up for Detroit" či "Let Me Think About It" se u nás poprvé představil na loňské Sensation, kde si okamžitě získal sympatie mnohatisícového davu. FEDDE LE GRAND do Prahy zavítá v rámci svého OUTPUT WORLD TOUR, při kterém navštíví metropole jako New York, Miami, Barcelona, Paříž, Amsterdam, Londýn, San Paulo, a další Jeho vystoupení vždy přináší porci té nejlepší house music plnou nejnovějších hitů a remixů z jeho bohaté produkce, a i tentokrát se můžeme těšit na strhující show, kterou podpoří domácí DJs Michael Burian a Brian. Sobota 13. června slibuje další noc, na kterou budeme opět dlouho vzpomínat. Po dvou letech se dočkáme druhého klubového vystoupení MARKUSE SCHULZE v Praze. V rámci GLOBAL DJ BROADCAST WORLD TOUR vystoupí MARKUS v exkluzivním 5ti hodinovém setu, publikum mu rozehřeje kanadský talent Glenn Morrison, a noc zakončí Michael Burian.

Napsat názor do DISKUSE

 11.3.2009 Karel, Press

Jedna z nejoblíbenějších a nejstarších, pravidelných, klubových parties ve Fabricu Crystal je opět zde a opět s atraktivním line upem v čele s LayDee Jane, jejíž hostem večera bude slovenský top trance producent Kamil Polner, který je signován u světoznámého labelu Armada! Nebudou chybět další hudební jistoty Crystalu Martin Gredner, dj Ringo a díky pozitivním ohlasům minulého vystoupení Dejff. Premiéru ve Fabricu bude mít speciální quattro laser show! See you @ Crystal.

Napsat názor do DISKUSE

 10.3.2009 Karel, Press

Hlavním hostem druhého letošního vydání klubové noci PURE, bude americká houseová legenda ERICK MORILLO, který navštíví Prahu již příští pátek 20. března 2009. Právě u příležitosti prvního otevření SaSaZu připravila agentura United Music s vedením klubu velmi speciální nabídku pro ty, kteří si již zakoupili, či zakoupí vstupenky na PURE - Erick Morillo. Jedna vstupenka totiž bude platit pro 2 osoby, což znamená, že si můžete vzít sebou svého partnera či kamaráda zdarma, a společně se podělit o první dojmy ze SaSaZu. ERICK MORILLO zremixoval snad všechna velká jména od Whitney Houston po Basement Jaxx, vlastní legendární vydavatelství Subliminal Records, spolupracoval se jmény jako Puff Daddy, Boy George, nebo Audio Bullys, vlastní několik platinových desek, a jeho producentské počiny mnohokrát dominovaly světovým hitparádám. Jako producent má na svém kontě celou řadu velkých hitů a remixů, kompilací a alb.

Napsat názor do DISKUSE

 9.3.2009 Karel, Press

Již 14. března budete mít možnost navštívit prostory nového multifunkčního prostoru Digital Art Galerie a přilehlého baru v rámci párty Next Level. Tento jedinečný prostor v centru města přivítá taneční párty, která, troufáme si tvrdit, bude nejen mezi budějovickými akcemi tohoto typu o level dál než vsechny ostatní. Co na vás čeká? Naprosto luxusní klubové prostředí, které v Českých Budějovicích nemá obdoby a jež je do určité míry srovnatelné s kluby v Praze, Berlíně, Londýně a dalších metropolích. Však posuďte sami jestli naše slova myslíme opravdu vážně. Dáváme vám příležitost pokřtít tyto prostory a vytvořit tak nezapomenutelnou atmosféru, kterou nám budou celý večer dotvářet umělci na slovo vzaté a tím hlavním Headlinerem večera bude Thomas Coastline. Známý hlavně jako producent, ale také dj, jehož skladby hrají nejlepší Djové světa v čele s Arminem Van Buurenem, Tiestem, nebo Ferry Corstenem. Thomasovo skladba - After Hour (Tenthu Remix) nedávno vyšla na prestižní kompilaci ARMADA - ASOT TOP15 february 2009. Jeho djská kariéra se může pyšnit hraním po boku takového jména, jakým je bezesporu Paul Van Dyk. Ať už to bylo na festivalu Mácháč nebo v rámci velkých halových session v pražské T-Mobile Aréně.

Napsat názor do DISKUSE

 6.3.2009 Karel, Press

Další vydání ENTRANCE se kvapem blíží! V sobotu do klubu Roxy zavítá po roce velká naděje světového trancu z Holandska Menno de Jong, který má v hudebním světě tolik zářezů, kolik by se čekalo od zkušeného matadora na konci plodné kariéry. O to, že bude na hlavní stagi velmi rušno, se postarají hned další 4 djs! Po boku rezidenta Micheala C se představí od 22h dvojice Crossryders, koncovku do půl šesté si pak vychutná Thomas Coastline. Chill out stage si vezmou do parády TinTin & Sat. V pátek se naposled dají koupit vstupenky v předprodejích za 200czk, v sobotu už jen namístě po otevření klubu za 250czk. Uvádí Roxy promotion.

Napsat názor do DISKUSE

 5.3.2009 Karel, Press

Unico ME Club a club TITOS Palma de Mallorca uvádí TITOS párty v Čechách. Club TITOS je znám jako jeden z nejvyhlášenějších clubů světa a o tom svědčí i jeho zařazení do skupiny "The Worlds finest clubs". Je velmi oblíben i u předních světových DJ's jako jsou DJ`s Tiesto, Paul van Dyk, Carl Cox, Carlos Gallardo, Ismael Sanchez a mnoho dalších. Klub je proslaven výjimečným designem originálním programem a nejlepšími párty. V rámci projektu který začíná 6.3.2009 v Praze se můžete těšit na příjezd residentních DJ's clubu TITOS. Ti navštíví Unico ME Club Teplice a uspořádají párty ala TITOS Palma de Mallorca. Můžete se těšit na jména jako DJ Miky, který navštíví republiku jako první a ostatní DJ`s, např. Marco Casale, Samuel&DJ Pisti, se vám představí v budoucnu na plánovaných akcích TITOS párty v našem clubu. Tuto sobotu nesmíte chybět na první ze serie akcí " TITOS párty" kterou vás provede DJ Miky (Spa) a za Unico ME club Dj MIKE. Jako lahůdku jsme vám připravili zpěvačku Kateřinu Mátlovou - vokály.

Napsat názor do DISKUSE

 3.3.2009 Karel, Press

Zveme vás na divokou party do pražského klubu Prdel! Neříkejte, že vás do Prdele ještě nikdo neposlal. My vás tam všechny posíláme na sobotní večer 11. 4., kdy se v klubu uskuteční trancová party GetUp!. A co od ní můžete čekat? Jako exkluzivní zahraniční host vystoupí polský DJ a producent Indecent Noise, který zahraje v České republice úplně poprvé. Tento převážně trancový DJ má za sebou celou řadu úspěšných releasů, jeho nový remix vyšel na známém labelu Vandit a v poslední době sbírá úspěchy na DJské scéně nejen v Polsku, ale i ve Velké Británii. Set Indecent Noise si budete moci vychutnat celé 2 hodiny! O další sety se postarají nadějný F1D0, brněnská E-Motion dvojice Stepan Bruck b2b Vyrys, dále mistr mixu Revolt a ve speciálním oldchool b2b vystoupení také organizátoři akce Hellman a Andrew Mallet. Součástí večera bude několikanásobná oslava narozenin, takže lze očekávat opravdu rozjetou party. První z vás dokonce čeká malé občerstvení zdarma :-). Tak nezapomeňte 11.4. všichni vstát a přijít do Prdele, kterou najdete v Žitné ulici 4, u Karlova náměstí v Praze. Prostory tohoto nového klubu jsou opravdu luxusní, začínáme ve 21 hodin a vstup je zdarma!

Napsat názor do DISKUSE

 1.3.2009 Karel, Press

V druhé polovině měsíce února přešel web www.DJz.cz do nového, v pořadí již třetího kabátku, kterému tentokráte dominují světlejší odstíny. Kromě grafické podoby však přicházíme i se spoustou dalších novinek. Z technického hlediska jsou to především sekce hudebních klipů, případně videí z akcí, dále kompletně rekonstruované fórum, mini sekce Short News, přehrávač oblíbených internetových trance / progressive rádií atd. Po lehce slabším období, které bylo spojeno právě s přechodem na nový layout, jsme pořádně zapracovali i na obsahové stránce. Oprášili jsme recenze radioshows, chrlíme nové dj profily do databáze, která nyní čítá již téměř 200 jmen a evidujeme také návrat rubriky Hot Traxxx, která představuje žhavé novinky z oblasti taneční hudby. Do oběhu jsme zapojili také nové soutěže, a pro naše současné i potencionální spolupracovníky jsme připravili zajímavé motivační odměny. Budeme tedy nesmírně rádi, pokud si najdete chvilku volného času a přijdete zkontrolovat naše úsilí. Doufáme, že se s třetí generací DJz.cz rychle sblížíte a budete nás navštěvovat ještě raději.

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ