TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.3.2010 Karel, Press

Premiéru v České Republice bude mít noc světové star Andy Moora - Moor Music, kterou prezentuje ve vybraných, světových klubech a rádiích. Pravidlem této noci bude vystoupení jak hlavní hvězdy večera - Andy Moora + dalšího, zahraničního hosta, úzce spolupracujícím s labely jako AVA, či Anjunabeats. Tentokráte jím bude da...lší, velice kvalitní producent a dj Mat Zo, který má ve světe už dávno vybudovanou silnou pozici! Hrát se bude ve dvou patrech klubu a těšit se můžete na další dj´s Martina Grednera, Voy-Techa, dje Ringa a Toma S. Součástí noci bude speciální, světelná show, ovocné fresh bary, připraveny budou také zajímavé akce a slevy na Facebooku ruku v ruce se soutěžemi o volné lístky + věcné ceny na stránkách www.fabric.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 30.3.2010 Karel, Press

Do konce března, tzn. středy tohoto týdne máte poslední šanci k zakoupení nejlevnějších vstupenek na dva svátky taneční hudby, které nás v následujících čtyřech měsících čekají - Sensation a Pleasure Island. Tím prvním je Sensation, na kterou je momentálně možné zakoupit vstupenky za cenu 1590 Kč, a jejichž cena se 1. dubna zvýší na konečných 1690 korun. Vstupenky jsou v prodeji v síti www.sazkaticket.cz. V prodeji jsou stále také VIP a Golden vstupenky. Sensation proběhne přesně za 2 měsíce, tedy 29. května v pražské O2 areně. Spektakulární show Wicked Wonderland doplní světové Djské hvězdy, jejichž jména budou zveřejněna během několika dní. Letní taneční událostí číslo jedna bude bezesporu první domácí ročník festivalu Pleasure Island, který na 7 scénách představí více než 60 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. To vše se odehraje v sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Vstupenky na Pleasure Island jsou nyní v prodeji za 890 Kč, a od 2. dubna se cena zvýší na 990 Kč. Tato cena se pak bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místě. Vstupenky na festival jsou v prodeji pouze v síti www.ticketpro.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 29.3.2010 Karel, Press

Hlavní scénu akce Paul van Dyk Volume tour 2010 budou tvořit projekční LED plochy přesahující 150 m2. O ozvučení se postárá renomovaný systém L'acoustic, a to včetně dozvuků pro tribuny a další místa tak, aby každý návštěvník měl 100% požitek z hudebních výkonů. Ozvučení bude zavěšené a výkonově o 1/3 silnější než na minulé Apokalypse. Součástí scény bude samozřejmě laserový a světelný park, atmosféru jistě také umocní performance show v kostýmech Grupo Caliente. Jelikož se na Citadelu chystá opravdu hodně návštěvníků, budou toalety pavilonu P posilněny o další , externí. Standarní WC najdete ve vstupní foaye, více kapacitní jsou vpravo při příchodu do hlavní haly. Externí WC jsou pro běžné návštěvníky umístěny ve venkovním sektoru (vpravo od podia) VIP klientela má toalety v druhém podlaží a ve svém, odděleném venkovním sektoru, do kterého se dostanou z VIP sektoru u hlavního podia.(vlevo od podia).

Napsat názor do DISKUSE

 25.3.2010 Karel, Press

Dlouho očekávaný taneční festival agentury United Music ve spolupráci s Art of Dance zahájil předprodej od 1. března 2009 exkluzivně v síti Ticketpro, za startovací cenu 890 Kč. Od dubna se pak bude cena každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místě, včetně dph a všech poplatků. Hudební program festivalu, který bude trvat 18 hodin na více než sedmi scénách s sebou přinese bezesporu nejsilnější line-up, který nebude mít v rámci domácích tanečních festivalů konkurenci. Ve stylech jako House, Trance, Techno a Hardstyle se představí jak domácí tak zahraniční Djská špička, a to v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové. Těšit se můžete na netradičně pojatou monumentální open-air stage, dekorace prostoru a všech ostatních stagí, speciální efekty či performance, které budou přivezené právě z Holandska. To vše se ponese v tématu pro letošní rok, které zní ILLUSIONS. Nenechte si ujít tuto magickou show doplněnou o nejrůznější fantastické postavy a scenérie, kouzelníky a iluzionisty, kteří dodají festivalu zcela jedinečnou atmosféru srovnatelnou s velkými festivaly v Holandsku.

Napsat názor do DISKUSE

 22.3.2010 Karel, Press

Rok se s rokem sešel a je tu opět další otevření bran největšího, nejproslulejšího veletrhu s předváděcí, komunikační, audiovizuální a zábavní technikou, prolight&sound ve Frankfurtu nad Mohanem který se koná 24. - 27.3.2010. Předvádět zde bude 1500 vystavovatelů z téměř 50 zemí světa. Průměrná návštěvnost je kolem cca 110 tis. návštěvníků. Toto jsou fakta, která dělají tento veletrh opravdu největší v Evropě oboru zvukové a světelné techniky. Jelikož chceme jít s dobou, vše vědět a vše znát, nemůžeme si tuto akci, jako každý rok, nechat ujít. Budou zde k vidění určitě nějaké novinky, které náležitě prozkoumáme, abychom je Vám posléze mohli nabídnout a poreferovat, co dokáží. Z předchozích ročníků Vám doporučujeme, aby jste si našli ve Vašem diáři alespoň jeden den čas a udělali si výlet, který bude opravdu stát za to!

Napsat názor do DISKUSE

 18.3.2010 Karel, Press

Už si byl na webu gramec.cz? Nebyl? Heh, ty si ale losser. Vždyť ho zná už skoro každej. Je to fakt vpoho web a teď tam ještě udělali vychytaný věci! Třeba takovej maxiTIP nemusíš ani produkty v akci sledovat a nějak hlídat, ale rovnou tam uvidíš všechny produkty daný značky, kterou chceš. Snadno a rychle koupíš a neprohloupíš. Další věc. Když momentálně nemáš dost škváry a nutně potřebuješ nějakou věc, dá se to koupit i na splátky. A když třeba budeš váhat, a nebudeš vědět, jestli mixák Rodec, Pioneer, Numark, nebo další značky, tak si jednoduše napíšeš, nebo zavoláš. Vždycky ti odborně poradí, budeš fakt spokojenej. Hele, já když tam jsem, tak si připadám jako doma. Všechno fakt jednoduchý a rychlí. No, snad sem tě přesvědčil, aby si se podíval na www.gramec.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 17.3.2010 Karel, Press

Značka Smoking připravila pro své zákazníky soutěž o volné vstupy na letošní první mega halovou párty Citadela, na které vystoupí Paul Van Dyk, světově uznávaný DJ a producent, v rámci Volume tour 2010, kterou premiérově odstartuje právě 2.4.2010 v Brně, na výstavišti v pavilonu P. Více informací o soutěží na www.smokingpaper.cz Dále bude v prostoru párty Citadela připravena SMOKING AREA, jejichž součástí bude SMOKING Wegett ZONE, kde si může každý návštěvník vyzkoušet produkty značky SMOKING, vyhrát SMOKING cenu ve SMOKING GAME a odpočinout si na wegett vacích od firmy WEGETT (www.wegett.cz). Premiérově zde bude predstavena edice papirky KUKUXUMUSU by SMOKING od španělského grafika Mikela Urmeneta.

Napsat názor do DISKUSE

 16.3.2010 Karel, Press

Celkem dlouho jsme si nedělali recenzi nějakého DJ mixpultu, tak to dnes zkusíme napravit. Máme tu mixpult střední třídy Omnitronic PM-4010, který by mohl zajímat Djs všech možných zaměření, ale třeba i majitele klubů, kteří hledají rozumný kompromis při vybavování klubů či diskoték. Mixpult je poměrně velký a těžký, takže je spíše vhodný pro trvalou instalaci v klubu než na nějaké velké cestování. Konkrétně se jedná o čtyřšavlový pult s klasickými třípásmovými korekcemi v rozsahu -26dB/+12db. Součástí balení je i doopravdy masivní zdroj, který váží snad 2 kila a tudíž bych nechtěl tenhle pult někam tahat. Ale abych ho hned na začátku recenze nehanil, tak má i celkem dost plusů na to, ve které cenové kategorii se pohybuje. Jedním z jeho pravděpodobných plusů bude asi množství výstupů a vstupů, které zde můžeme najít. Dohromady je zde na 4 kanály 2xPhono, 10xLine a 2xMikrofon s tím, že je samozřejmě možnost několik kombinací, jak toto vše zapojit. Většina vstupů jsou cinchové, výjimkou je asi jen mikrofonní vstup, který je buď na velkého "jacka"(konektor Jack 6,3-pozn.red.) nebo "kanon"(konektor XLR-pozn.red.). Respektive u jednoho mikrofonu je vstup takový ten "obojetný" kam můžeme připojit "kanon" i "jack" a druhý je pouze na "jacka".

Napsat názor do DISKUSE

 15.3.2010 Karel, Press

Zbrusu nová taneční párty DREAM je tady! V sobotu 20.3.2010 vypukne v nově otevřeném klubu Jumper no. 28 první díl! To nejlepší z radio show Language of Trance, která je vysílána v současnosti na více než 40 světových stanicích, vám přinese residentní duo MATAMAR (matamar.com)! Jako speciální host vystoupí bezesporu dlouhodobě nejoblíbenější český trance dj Michael C (djmichaelc.com), který má na svém kontě nespočet vystoupení po celé ČR, ale také i v zahraničí! Dále vystoupí velká česká producentská naděje a to dj jménem Electribe (electribedj.com) , který se svojí produkcí sklidil nemalé úspěchy a je majitelem vlastního labelu Trance-All-Stars Recods! Vystoupí také oblíbený dj ze stáje LOT Music - Petr Hauz (idj.cz/petrhauz)! Těšit se můžete na noc plnou té nejlepší hudby, ale i zábavy! Po celou noc vám bude freestyle barman míchat speciální drink a obsluhovat vás budou také atraktivní Red Bull Barmanky!:) Během večera budou pořizovat záznam z této akce televize R1 a také server aktuálně.cz, takže se můžete těšit na šťavnaté reportáže!:)

Napsat názor do DISKUSE

 14.3.2010 Karel, Press

V pátek 19. března Vás zveme do útulného designového podniku JET SET Anděl City, na párty Expectation. Jako host tentokrát dorazí moravský DJ Tuta, který svým soundem jistě perfektně doplní dvojku MCB a David Justian, kteří pro Vás tuto akci připravují. DJ Tuta, vlastním jménem Luděk Suchánek, pochází ze Zlínska a elektronické taneční hudbě se věnuje již od roku 1994, kdy naladil satelitní stanici BBC Radio 1. Od té doby pravidelně poslouchá pořad Essential Mix, který uvádí legendární Pete Tong. Novou hudbou je naprosto uchvácen a tak se od roku 2001, za pomoci svého bratra, věnuje samotnému hraní. V roce 2003 se stal členem agentury Clublife Promotion, kterou spravuje DJ Milhaus. Jejich styl a výběr hudby je velmi podobný a proto také často vystupují jako duo Milhaus & Tuta.

Napsat názor do DISKUSE

 14.3.2010 Karel, Press

Stalo se pravidlem, že jednou ročně přijíždí Paul van Dyk exkluzivně do Čr, aby zde odehrál svůj set a představil sebe a svoji vizi hudby. Jsme natolik malá republika, že vozit ho vícekrát ročně, ztratilo by jeho vystoupení na té exkluzivitě, které se mu dostává. Píše se rok 2010 a Paul van Dyk přijíždí opět k nám. Dalo by se říci, že přesně po roce. Letos pouze vyměnil své domovské místo v ČR (Prahu) za Brno. Aktuálně byl zveřejněn line up k této akci.

Napsat názor do DISKUSE

 10.3.2010 Karel, Press

Slavné a respektované trio Swedish House Mafia (SHM) vyšle v pátek 12.3. do pražského klubu SaSaZu svého člena, kterým je samotný Sebastian Ingrosso, dj a producent světového formátu, který sám tvrdí, ze na jeho exkluzivní show by se neměly prodávat vstupenky, ale výhradně letenky bez přistání. Do SaSaZu vtrhne se svojí energickou show a s maximálním nasazením, kterým dostává publikum daleko za bod varu ve všech světových klubech a arénách. Bez problému si tak Sebastian zajistil oficiální rezidenturu na loňské Sensation White, kde patřil mezi hlavní hvězdy a týden co týden hrál pro více jak 25 000 party people. Společně s Axwellem a Stevem Angelem tvoří housový mafiánský klan, který ovládl kluby od Pachy po Ministry of Sound. Nyní přiletí do Prahy, kde se rozhodl odpálit svými vybroušenými housovymi mixy premiérovou noc Very Very Hungry Models, na které rozhodně nesmíte chybět!

Napsat názor do DISKUSE

 9.3.2010 Karel, Press

Dobrá zpráva pro všechny, kdo na party 2.4.2010 dorazí hladoví, nebo si rádi během noci na něčem dobrém pochutnají. Na Citadele bude následující sortiment jídla:

Napsat názor do DISKUSE

 7.3.2010 Karel, Press

Ahoj kluci, dlouho s vámi nikde nebyl rozhovor takto společně, takže zkuste nejdříve představit projekt PORNBROS. Orbith: Myslím, že tento projekt už není třeba nějak moc představovat, ale jen tak ve zkratce - nezřízené hraní back 2 back bez řádu a pravidel. Jerry: Projekt Pornbros funguje už asi 6 let. Na jednom ze starších Hradhouseů jsme spolu s Alešem zahráli ranní set kolem půl osmé a vše nám spolu až neuvěřitelně bez přípravy sedlo. Po tomto "mejdánku" dostal Aleš Bleha nápad. Vytvořit nový projekt, kde budeme exkluzivně vystupovat ve společném setu. V té době navíc vydával známý časopis ,,BE" o elektronické hudbě. Vyrazili jsme za známým fotografem Petrem Krupičkou alias ,,Krupíkem" udělat fotky pro tento časopis. Ten nás vyfotil nahé pouze s deskou a propojené s "pupeční šňůrou" kterou koupil po cestě v řeznictví. Po tomto focení se už projekt musel jmenovat PORNBROS.

Napsat názor do DISKUSE

 4.3.2010 Karel, Press

Vánoce jsou nenávratně pryč a přesto že už je únor, máme pro Vás dárek a to v podobě DEMOLIC CEN!!! Ptáte se proč zrovna demolice? Jednoduché! Naše ceny klesly až téměř na samé dno a to je ten pravý čas právě PRO VÁS! Naše ceny přesáhly opravdu mez prodejnosti, neboť slevy na vybrané výrobky dosahují například NEUVĚŘITELNÝCH 93,1%. Na jednotlivých produktech se tak dá ušetřit až 14.657,- kč/kus. To je dárek, že? Za tyto "směšné" ceny u nás pořídíte například ze zvukové techniky veškeré druhy mixážních pultů , řadu reproboxů, zesilovačů a mikrofonů. Ze světelné techniky máme pro Vás nachystané demoliční ceny u otočných hlav, jednotlivá bodová světla, UV zářivky a samozřejmě nebudou chybět i ovládací pulty. Toto vše je za bezkonkurenční ceny, proto neváhejte.

Napsat názor do DISKUSE

 3.3.2010 Karel, Press

Radioshow Language of Trance, kterou nám už skoro druhým rokem připravují čeští MATAMAR djs a která přináší pravidelně to nejlepší ze stylů trance a progressive, se nám pořádně rozrůstá! Od nového roku je vysílána pravidelně KAŽDÝ TÝDEN a to nyní již také v anglické verzi na více než 40ti světových radiostanicích! Každý týden se tak můžete těšit na záplavu novinek, ale také exlusivní Magic 7 Guestmix, který je součástí každé show a kde již svých 7 nejoblíbenějších tracků představili světoví djs a producenti jako např. Gareth Emery, Sied Van Riel, Kyau and Albert, Daniel Kandi, Lange, Stoneface and Terminal, Mike Shiver, Joonas Hahmo, Nish, Ashley Wallbridge, Pedro Del Mar, Ferry Tayle a mnoho dalších. V nejbližší době se můžete těšit na jména jako Corderoy, Estiva, Solarstone, Vast Vision a nebo Phynn! Kompletní seznam stanic a vysílacích časů najdete na oficiálním webu www.languageoftrance.net, kde najdete tracklisty jednotlivých dílů a také možnost poslechu odvysílaných epizod. V radioshow Language of Trance pravidelně zaznívají exlusivní promo tracky od méně či více známých producentů z celého světa a ty nejlepší z jednotlivých dílů najdete také na oficiálním Youtube kanálu na adrese www.youtube.com/languageoftrance. Takže nezapomeňte ladit pravidelně každý týden lekce jazyku zvaný trance.

Napsat názor do DISKUSE

 3.3.2010 Karel, Press

Informace, na které již nyní čeká více jak 7000 fanoušků je tu. Jak již pořadatelé zmiňovali, scéna Paul van Dyka bude na šířku pavilonu P, čímž se pavilon více zútulní. Samozřejme také za pomoci dekoračních prvků. Z plánku jsou patrné VIP sektory 01 a 02, dále posílené toalety, venkovní část pro grilované občerstvení, za zmíňku jistě stojí rozdělení vchodu pro nákup vstupenek na místě, z předprodeje, VIP a akreditace. Celý taneční kotel uzavírají dva multifunčkní bary a tribuny pro sezení i tančení, za nimi můžete vidět odpočinkovou část s posezením různého druhu, lounge a obchůdky. Otevření areálu BVV je 2.4.2010 v 18:00 (vjezd brána č.9, vchod brána č.7), hudební produkce začíná o hodinu později, celou párty rozjede housový Dj Loutka.

Napsat názor do DISKUSE

 2.3.2010 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - PHARAO, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Tuto noc byste si neměli nechat ujít!

Napsat názor do DISKUSE

 2.3.2010 Karel, Press

Po velice úspěšné únorové premiéře nové a delikátní rezidentní noci Michaela Buriana v klubu Retro oznamujeme další termín této pravidelné klubovky. Atmosféra i návštěvnost na této první noci byla fantastická a věříme, že tomu bude stejně i 16. dubna na stejné adrese. Těšit se opět můžete na speciálního hosta, dekorace, tanečníky v úchvatných kostýmech, živé projekce a hlavně skvělou atmosféru. Speciálním hostem dubnové edice bude tentokrát Tereza Černochová. Stejně jako Tonnic v únoru, tak i tentokrát Tereza vystoupí ve dvou blocích, které budou připraveny speciálně pro tuto noc. Tereza Černochová uchvátila svým zpěvem světoznámých tanečních hitů na loňské Decadance téměř dva tisíce diváků a reakce na její vystoupení byly neskutečné, proto věříme, že stejným způsobem budou uchváceni i návštěvníci retra v dubnu. Support Michaela Buriana si pro tento večer a noc vezmou na starosti Milo Moretti, který vystoupí na počátku večera a tuto delikátní noc zakončí matador a tvář Studia 54 Dj Enrico.

Napsat názor do DISKUSE

 1.3.2010 Karel, Press

Už jen skoro dva týdny zbývají do premiéry Very Very Hungry Models (12.3.2010, SaSaZu) Co si pod novým konceptem VVHM představit? Podívejte se na trailer, jenž vznikl s přispěním módní značky GUESS by Marciano, která bude se svojí půlnoční fashion show spring/summer 2010 vrcholem večera. Na show se podílí nejvýznamnější česká modelingová agentura Czechoslovak Models, která zastupuje přední české modelky (Eva Herzigová, Tereza Maxová, Simona Krainová, Daniela Peštová, Pavlína Němcová, Alena Šeredová a další). Tím hudebním vrcholem pak bude samozřejmě Sebastian Ingrosso z tria Swedish House Mafia, kterého z řad čaských djs doplní Lazy&Doctor, MIA, Proud-M djs (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis) a Loutka.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ