TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 24.3.2011 Karel, Press

Již za několik týdnů se v pražském Průmyslovém Paláci na Výstavišti představí nový formát trance párty TRANCEFUSION MAGIC. Pořadatelé kromě line upu nabitého světovými hvězdami slibují nezapomenutelnou magickou noc plnou skvělé hudby, překvapivých čísel, dech beroucích kostýmů, a dalších efektů. Jste připravení na novou krev do žil české taneční hudby? Pak byste tedy na této akci neměli dne 30.4. chybět! Užijte si prozatím tuto pozvánku!

Trailer naleznete uvnitř článku.

Napsat názor do DISKUSE

 19.3.2011 Karel, Press

Minulý víkend proběhly v ostravském Fabricu a pražském SaSaZu oficiální warm up párty k dubnové Trancefusion za účasti Myon and Shane 54, First State, BonTrip a Michael C. Návštěvníci v obou případech vytvořili na akcích perfektní atmosféru a tímto všem zúčastněným děkujeme! Celý víkend dokumentoval na kameru Daniel Pánek a zde přinášíme sestřih toho nejzajímavějšího.

Video naleznete uvnitř článku.

Napsat názor do DISKUSE

 19.3.2011 Karel, Press

Uvnitř článku najdete vizualizace prostor, stage a barů.

Napsat názor do DISKUSE

 19.3.2011 Karel, Press

Dnes, v sobotu 19tého března se bude konat další pokračování klubovky Deep Inside. Opět po měsíci se setkáme v příjemné nekuřácké kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí.

Tentokrát se můžete těšit na dvojku David Justian & DJ MCB, kteří pro Vás pravidelně celý koncept těchto hudebních dobrodružství připravují a jejich našláplý deep & dark progressive trancy sound. Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná projekce, která je nedílnou součástí a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek.

V o2 baru si přijde na své takřka každý, od lidí všeho věku venčících různá zvířátka (těm je vstup samozřejmě také povolen) až po ty, kteří chtějí zajít na rande, potkat zajímavé bytosti, zabrouzdat po internetu nebo prostě pořádně zapařit.
Takže neváhejte, jaro volá, hola hola :-)

Napsat názor do DISKUSE

 14.3.2011 Karel, Press

S velkou radostí Vám představujeme nadcházející díl s pořadovým číslem 35., který přinese velice zajímavou porci té nejnovější tranceové produkce. Dokonce si myslíme, že přinese největší počet zajímavé produkce, které jsme se v tomto roce mohli dočkat. Takže se určitě máte hodně na co těšit. Guestmix si pak připravil i s pozdravem začínající italský producent Oza, kterému nedávno vyšel debut na Oxygen Recordings a další produkce bude v tomto, ale i dalších měsících následovat. S jeho svolením a pozdravem na začátku setu se tak můžete těšit na nesmírně nabouchanou epizodu. Snad jen dodám na závěr menší informaci, že v nejbližší době není jediný z Itálie, který nám připravil guestmix. Máme rozjednané další, velice zajímavé jméno, ale o tom zase až v dalších dílech.

Napsat názor do DISKUSE

 11.3.2011 Karel, Press

Dalším DJem v radio show Trance.cz in the Mix je Nevim. Již v pátek v 19:00 hodin na rádiu Sensation Factory. Za tímto podivným pseudonymem se skrývá 24letý Pavel Novotný z Bystřice nad Pernštejnem. Trance poslouchá od střední školy, zejména Paul Van Dyka. Později začal míchat hudbu na gramofonech a také na CD-Players. Občasně si zahrál na soukromích akcích a v klubu u Bystřice, ale jinak je hlavně bedroom DJem. Poslední rok trance scénu sleduje už jen okrajově, neboť už mu nemá moc co nabídnout. Zaměřuje se teď hlavně na techno, house a tech-house, ale i k trancu se jednou za čas rád vrátí. V jeho setu není moc aktuálních tracků, spíše hudba o které říká sám říká, že má stále co říct a nabídnout. Nevim se kromě Dingu zajímá také o Freerun.

Napsat názor do DISKUSE

 8.3.2011 Karel, Press

Již tento víkend bude ve znamení oficiálních warm up parties k TRANCEFUSION MAGIC, které proběhnou v pátek 11.3. v ostravském Fabricu a v sobotu 12.3. v pražském SaSaZu. Návštěvníci se mohou těšit na českou premiéru maďarského dua Myon and Shane 54, dále na holandského producenta First State. Českou scénu zastoupí duo BonTrip a Michael C.

Napsat názor do DISKUSE

 7.3.2011 Karel, Press

Další pokračování párty Expectation se chystá na středu 9. března do pražského Smart Clubu Styx, jenž sídlí na adrese Sokolovská 144/349 Praha 8. Opět se můžete těšit na zajímavého hosta - Dje s mnohaletými zkušenostmi, majitele legendárního klubíku Mystery v Kostelci nad Labem, neúnavného baviče a pařmena co nezkazí žádnou zábavu. Dámy a pánové, jsme rádi, že na akci Expectation vystoupí kamarád a kolega DJ Daun. V jeho podání hudby se můžete těšit na pořádnou porci kvalitního progressive house, perfektní výběr tracků a přesné a dlouhé mixy. O zbytek zábavy se postará dvojice DJ MCB & David Justian, kteří pro Vás celou akci připravují. Atmosféru večera podtrhne tradičně nevšední videoprojekce a na baru pro Vás bude připraveno osvěžující čerstvé ovoce.

Napsat názor do DISKUSE

 4.3.2011 Karel, Press

18. března se v pražském klubu Mecca uskuteční první speciální díl populární party Impress. Tato speciální edice odstartuje novou éru parties Impress, které nabídnou nejen pražským clubberům i atraktivní zahraniční hosty. Headlinerem vůbec prvního Impressu v Mecce bude českým partypeople důvěrně známý sympaťák ze Švédska Marcus Schossow. Představovat tohoto milého a charizmatického seveřana nemá vůbec smysl, protože každý zná jeho specifický futuristický sound, kombinující různé EDM žánry, i jeho jedinečnou komunikaci s publikem. Marcus si vytvořil světové renomé v roce 2007 hitovkou Mr. White a od té doby vydal nespočet úspěšných tracků a remixů, mnohé na svém labelu Tone Diary - stejnojmenný název nese i jeho úspěšná radioshow. Hudební fajnšmekři znají Marcuse už z dřívější doby, kdy vydával tracky pod aliasem Progresia.

Napsat názor do DISKUSE

 3.3.2011 Karel, Press

S radostí Vám představujeme novou klubovou noc, během které roztočíme Vaši fantazii na plné obrátky, rozpohybujeme Vaše těla a nasytíme Vaši mysl pořádnou trance music! A ne tak ledajakou, ale progressive trancem a tech-trancem. Jelikož je toto první z řady akcí, které budeme v Music clubu Vězení pořádat, tak si dovolíme nejdříve se krátce představit a vysvětlit náš záměr: Jmenuji se Jarda Hromátka a moje přezdívka je Mar All, občas napíšu nějaký ten článek pro techno.cz a již 5. rokem se věnuji DJingu. Můj kolega je Tom Spark, velký blázen se zálibou v kvalitní elektronické hudbě (jeho slova). Oba jsme tělem i duší clubbeři a taneční hudba je náš život. Je nám již nějakou dobu líto, že na klubové scéně nejsou moc prezentovány sub-styly progressive trance a tech-trance tak, jak by si zasloužily. Proto jsme dali dohromady koncept parties Fantasy night. Hudbu milujeme, proto pořádáme takové párty, na jaké bychom chtěli sami chodit. Věříme, že se Vám naše vize zalíbí a přijdete si pořádně zapařit jak se sluší a patří.

Napsat názor do DISKUSE

 2.3.2011 Karel, Press

Projekt Insound Show se těší čím dál větší oblibě, za což jsme neskonale vděční a o to pečlivěji sestavujeme tracklist a vybíráme pro vás guestmixery. Kromě pravidelné porce čerstvého kvalitního tranceu je do 34. epizody INSOUND Show připraven guestmix, který jistě potěší zejména naše čtenáře na Slovensku, páč jej umíchal tamní oblíbenec Miroslav Vrlik. Těšit se tedy můžete na nášup melodického tranceu, žhavých novinek, progresivních klubovek... však to znáte.

Napsat názor do DISKUSE

 1.3.2011 Karel, Press

V poslední době nám pokládáte spoustu otázek, zaznamenali jsme i mnoho rozmanitých dotazů na různých diskusních fórech, proto jsme se rozhodli vybrat nejčastější z nich a odpovědět vám na ně.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ