TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 26.3.2013 Karel, Press

United Beats poslední info

Již ten to víkend rozšlape projekt UNITED BEATS českobudějovický klub K2. Po trojměsíční pauze přivítá 29.3. českobudějovický klub K2 jihlavský djský projekt UNITED BEATS, který se svoji koncepcí elektronické hudby putuje po klubech cele ČR. Tentokrát si jako headlinera večera přizvali pražského dj a začínajícího producenta žijícího v Českých Budějovicích, BOXIho. Velký producentský a djský talent z Anglie, miláček Armina van Buurena, James Dymond, řekl po společném djském kousku s Boxim toto: "I did a 1.5 hour set then ended up going B2B with Boxi for the last hour which was sick!", což v jednoduchém překladu znamená: Sám jsem odehrál jeden a půl hodinový set a pak na konci hodinu B2B s Boxim, která byla úžasná!

Napsat názor do DISKUSE

 26.3.2013 Karel, Press

Minulou epizodu jsme se sami divili jak je možné, že jsme vybrali tolik rychlé produkce. Tento fakt nicméně zdá se býti standardem, protože i nadcházející epizoda bude v rámci rychlejších vlnek, což je určitě potřeba. Takové obrození trance v roce 2013 určitě nečekal. Těšit se tak můžete na melodické krásky od projektů Sergey Nevone & Simon O'Shine, C-Systems, Marc Simz, Aaron Camz, Ahmed Romel, Nery nebo Odonbat. Guestmix si přichystal ukrajinský klenot Andrew StetS, který ze své originální kombinace progressivu a melodického tranceu připravil mix plný ID kousků. Časem poprosíme o kompletní seznam, nicméně nyní vězte, že se jedná o opravdu exkluzivní záležitost, která na Vás vlítne již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 25.3.2013 Karel, Press

Trancefusion Ocean of Love vizualizace

Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám náhled vizualizací k této chystané party letošního jara.

Napsat názor do DISKUSE

 22.3.2013 Karel, Press

Další díl radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. V aktuální epizodě si představíme album The Original Trance Music od Českého seskupení Tranceband a na závěr první hodiny Český remix skladby Kai Tracid - Life Is Too Short. V hodině druhé Vás pak čeká exclusivní guestmix, o který se postaral známý Pražský DJ Jaroslav Boxan A.K.A. DJ Boxi.

Napsat názor do DISKUSE

 18.3.2013 Karel, Press

Ear-Gasmic přináší světové trance hvězdy

Oblíbená klubová trance show Ear-Gasmic se letos posouvá za hranice Slovenska. V sobotu 18. května 2013 se bude konat další edice premiérově v České republice, a to přímo v pražském klubu Mecca.Vystoupí dohromady 13 DJs na dvou stages, z toho do Prahy přiletí i čtyři zahraniční trance DJs. To všechno v back2back setech po celou noc. Ear-Gasmic opět nebude jen o hudbě, proto bude celá noc jedna velká výpravná show. Obrovské dekorace, květinová výzdoba, nádherné GoGo dancers, vizualizace udělané na míru pražskému Ear-Gasmicu, intra uvádějící DJe a další překvapení, která postupně prozradíme. Proto se už teď máte určitě na co těšit. Klub Mecca spolu s Ear-Gasmic trance show bude mít pro vás připraven křišťálově čistý sound system od Funktion One, který je osazen i v mnoha světově známých klubech jako např. Amnesia nebo Space na ostrově Ibiza. Atmosféru budou umocňovat dvě cryogenická děla a konfety.

Napsat názor do DISKUSE

 18.3.2013 Karel, Press

3 zahraniční hosté a 77 piv zdarma už tento pátek na dalším díle party DREAM

Další díl party DREAM je tady a tentokrát opravdu ve velkém! Pojďte se s námi již tento pátek (22.3.2013) opět zasnít do klubu Pekelnej Bar na vlnách tranceu a progressivu. Těšit se můžete hned na 3 zahraniční hosty! Můžete se těšit na exkluzivní b2b set producentů Iana Source a Dave Colda z Německa, kteří mimo svých sólových počinů produkují také společně pod svým asi nejznámějším aliasem - Traces Traxx. Od našich sousedů ze Slovenska pak dorazí také dj a producent Pete Silver ze stáje Language of Trance, kterého můžete pravidelně slýchat ve stejnojmenné radioshow a který se také díky své produkci stále více dostává do povědomí tranceových fajnšmekrů.

Napsat názor do DISKUSE

 14.3.2013 Karel, Press

Trancefusion Ocean of Love trailer

Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám trailer k této chystané party letošního jara.

Napsat názor do DISKUSE

 13.3.2013 Karel, Press

United Beats rozbije českobudějovickou K2

Po trojměsíční pauze přivítá 29.3. českobudějovický klub K2 jihlavský djský projekt UNITED BEATS, který se svoji koncepcí elektronické hudby putuje po klubech cele ČR. Tentokrát si jako headlinera večera přizvali pražského dj a začínajícího producenta žijícího v Českých Budějovicích, BOXIho. Velký producentský a djský talent z Anglie, miláček Armina van Buurena, James Dymond, řekl po společném djském kousku s Boxim toto: "I did a 1.5 hour set then ended up going B2B with Boxi for the last hour which was sick!", což v jednoduchém překladu znamená: Sám jsem odehrál jeden a půl hodinový set a pak na konci hodinu B2B s Boxim, která byla úžasná!

Napsat názor do DISKUSE

 10.3.2013 Karel, Press

První oficiálně předjarní díl pořadu INSOUND Show se ponese v duchu výrazných melodických kousků. Produkce totiž bylo opět požehnaně a přiznáme se, že doteď jí se vší možnou, ale i nemožnou, silou probíráme. Těšit se tedy zaručeně můžete na kousky z Blue Soho Recordings, které poslední dobou řádí. Stejně tak přijde na řadu i egyptské FSOE Records nebo Pulsar Recordings. Tato epizoda by měla tedy být vrcholně melodická a konečnou půlhodinku si nachystá německý producent Illitheas, který začínal vydávat u bratrů Shahových, poté se zaměřil na remixy a nyní opět přichází chvíle, aby začal naplno zaplňovat naše chutě po výrazných melodiích. Jeho guestmix si totiž připraví emotivní nářez, který nesmíte v žádném případě vynechat. Půlhodinový mix plný jeho produkce se mu totiž opravdu povedl!

Napsat názor do DISKUSE

 8.3.2013 Karel, Press

Trancefusion special club edition 3

Další klubová edice Trancefusion s mnoha zahraničními hvězdami! BTL Agency oznamuje další speciální klubovou edici, která dorazí na začátku června do pražského klubu SaSaZu. Výčet jmen opět slibuje nezapomenutelný zážitek, jak již v případě akcí s názvem Trancefusion bývá pravidlem. Které hvězdy tentokrát dorazí do Prahy?

Napsat názor do DISKUSE

 8.3.2013 Karel, Press

Další epizoda radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory je tu. Tentokrát ve znamení alba JKL - District Of Life, které vychází 15.3.2013 u Kaycee Records. V první hodině uslyšíte vybrané tracky z této dlouhohrající desky. V hodině druhé Vás pak čeká guestmix, o který se postaral Olomoucký DJ Tomáš Mrtvý alias Inerte.

Napsat názor do DISKUSE

 6.3.2013 Karel, Press

Trancefusion 2013 novinky

Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám horké novinky, které se této akce týkají.

Napsat názor do DISKUSE

 6.3.2013 Karel, Press

Již tuto sobotu se v plzeňském clubu PH+ uskuteční speciální klubová událost ALT+TRANCE s velmi zajímavými hosty. V tuto chvíli Vám přinášíme časový lineup a poslední důležité informace před touto spektakulární klubovou akcí.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ