TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.6.2008 Karel, Press

Přijďte společně s námi oslavit začátek prázdnin a letních dnů! Toto pondělí 30.6.08 se v klubu Pekelnej Bar na Andělu sejde celá parta residentů pravidelné pondělní noci Avenue a pořádně to rozjede! Těšit se můžete na letní rytmy a atmosféru kterou doplní také speciální dekorace a velmi chutný a svěží letní drink Avenue za příjemných 79 Kč! A kdo že Vám naservíruje kus léta přímo pod nos? Především to budou hlavní residenti akce Avenue a to dvojka Mark Airman a Mata C z projektu Matamar, dále residenti Thadeas, Petr Hauz, Libis Aka Dusk, Athro a Majklhauske. Tato partička zaručuje skvělý mejdan, takže se rozhodně máte na co těšit! Takže nezapomeňte - již Dnes večer klub Pekelnej Bar na Andělu!

Napsat názor do DISKUSE

 25.6.2008 Karel, Press

Ve dnech 11. - 13. července se v blízkosti našich hranic na německo-polsko-českém pohraničí poblíž města Görlitz uskuteční stejně jako před rokem open air festival House Of Summer, kde vystoupí řada trancových zajímavých djs a liveactů. Hagenwerder, malá obec před branami Zhořelce (Görlitz), leží v nejvýchodnějším cípu Německa a přesto v centru dění - v Evropě. V roce 2000 zde nalezl útočiště festival "House of Summer", který od té doby každoročně láká v horkém měsíci červenci do bývalé štěrkovny, přeměněné na idylické přírodní koupaliště, hudební nadšence zblízka i zdáli. Geografická poloha dějiště festivalu hrála od samého počátku důležitou roli. Jak Polsko, tak i česká republika jsou totiž co by kamenem dohodil. Byla by škoda nechat takovou šanci ladem. Připravili jsme pro Vás exkluzivní rozhovor s jedněmi headlinery tohoto festivalu, s dvojicí Kyau & Albert.

Napsat názor do DISKUSE

 19.6.2008 Karel, Press

Skupina In Music a DJ Bon Finix odtajnili dalšího headlinera Bonovy residentní noci Musica. Na podzimní vydání téhle akce si pozvali opravdu speciálního hosta. V sobotu 11. řijna si v pražské Mecce střihne svou českou klubovou premieru velmi exklusivní host. Jako headliner se představí jedna z ikon světové taneční scény. Tím odtajněným speciálním hostem je celosvětově uznávaný belgický DJ a výborný producent M.I.K.E. (PUSH), kterého jste mohli vidět a slyšet na akcích Transmission v pražské (tehdy ještě) T-Mobile aréně. Tentokrát u nás M.I.K.E. zahraje poprvé v klubu a bude to opravdu stát za TO!. Chcete-li se na akci, kde vystoupí M.I.K.E. dostat za co možná nejlevnější cenu, doporučujeme vám navštívit červnovou akci Musica 21.6. kde bude k dostání omezený počet vstupenek na podzimní akci za bezkonkurenčních 200,- korun. A to se vyplatí :o). V předprodeji, který začne co nevidět, budou stát lístky o něco víc.

Napsat názor do DISKUSE

 19.6.2008 Karel, Press

V Roxy nás čeká již tento pátek další vydání ZENu. Jeho hudební náplň bude tentokrát plně v režii českých djs. Na hlavní stagi vystoupí vedle Michaela Buriana a Romana Raie také TAZZ. A právě jeho jsme se zeptali v rozhovoru na pár zajímavostí z djského života, ve kterém mu již několik let pulsuje čistý progressive house. Zároveň máte poslední možnost si v pátek oslavit 9. narozeniny ZENu (pořádané 18.7.) nanečisto, a to se vstupem zdarma do 23h.

Napsat názor do DISKUSE

 18.6.2008 Karel, Press

Ve dnech 11. - 13. července se v blízkosti našich hranic na německo-polsko-českém pohraničí poblíž města Görlitz uskuteční stejně jako před rokem open air festival House Of Summer, kde vystoupí řada trancových zajímavých djs a liveactů. Hagenwerder, malá obec před branami Zhořelce (Görlitz), leží v nejvýchodnějším cípu Německa a přesto v centru dění - v Evropě. V roce 2000 zde nalezl útočiště festival "House of Summer", který od té doby každoročně láká v horkém měsíci červenci do bývalé štěrkovny, přeměněné na idylické přírodní koupaliště, hudební nadšence zblízka i zdáli. Geografická poloha dějiště festivalu hrála od samého počátku důležitou roli. Jak Polsko, tak i česká republika jsou totiž co by kamenem dohodil. Byla by škoda nechat takovou šanci ladem. Na akci jsou proto důsledně zváni umělci i hosté ze všech tří zemí. Letošní ročník festivalu se bude konat o týden dříve než v předchozích letech, od 11. do 13. července 2008. Kromě soboty, dne s nejatraktivnější programovou nabídkou, se letos do popředí poprvé dostává také pátek. O hudební program víkendu sezóny, nabitého skvělými koncerty, se postarají Westbam (GER), Nôze (FR, live), Mike Koglin (UK), lokální matadoři Kyau & Albert (GER), Sonorous (GER), M achine Funck (CZ), Cubik (CZ), Michael C (CZ) a mnoho dalších. Jak se již stalo tradicí, představí se exkluzivní výběr umělců, kteří vám live nebo jako DJ-sety předvedou téměř všechny odnože elektronické hudby.

Napsat názor do DISKUSE

 17.6.2008 Karel, Press

Nejen pro ty, kteří znají skvělou atmosféru parties Blue Baru v Doksech na Máchově jezeře z minulého roku, máme skvělou zprávu! Blue Bar opět startuje sérii letních mejdanů s neopakovatelnou atmosférou. Již tento pátek 20.6. se tak můžete těšit na první Official Opening party v podání dj´s, kteří Vás skvěle bavili loňské léto a bezesporu přispěli k tomu, že je Blue Bar mezi party people tak oblíbený. Za mixážní pult se postaví Pete Walk a Rewis aka Rewalkers, kteří jsou mimo jiné rezidenty oblíbené pražské tranceovky Mind. O support se postará Adam Cloud, jehož popularita stoupá čím dál tím více a má na svém kontě spoustu významných parties po celé ČR. Celý line-up doplní DJs Jerrycho a Mirek Marek. Blue Bar je zaručeně jednou z variant, jak prožít parádní léto u vody v jednom z nejnavštěvovanějších českých letovisek a přitom se skvěle bavit tím nejlepším, co domácí elektronická scéna nabízí. Na baru Vás překvapí přívětivě nízké ceny a chutné koktaily. Po celou sezónu je vstup zdarma.

Napsat názor do DISKUSE

 12.6.2008 Karel, Press

Klubovka Musica si v pražské Mecce pomalu našla své pravidelné místo a teď je ten nejvyšší čas, abychom vás připravili na tu červnovou. Poprvé do Česka přijede DJ Phatzoo, společně s ním zahraje Eddie Sender, Bon Finix a další. Krom toho vás Musica naláká i na Creamfields Central Europe. Headlinerem třetí Musicy bude DJ a producent Phatzoo, kterého můžete znát také jako člena známeho tanečního projektu Dada Life. Phatzoo, vlastním jménem Stefan Engblom odstartoval svou kariéru DJe v lokálním švédském tanečním rádiu, začal hrát jako DJ po různých parties a tato činnost ho tak naplňovala, že se jí začal věnovat profesionálně. Založil svůj vlastní projekt Phasio, se kterým vydal své první album "Just one more day" které bylo tak úspěšné, že hned tři singly z této desky se umístily v TOP 10 švédské taneční chart. Po tomto úspěchu Stefan zakládá se svým kamarádem Dibabou projekt Dada Life, se kterým raketovým tempem dobyli taneční parkety snad všech klubů na celém světě. Jejich produkci zařazují do svých setů TOP DJs jako Eric Prydz, Marco V, David Guetta, Mylo a další. V současnosti Stefan objíždí svět se svým novým sólovým projektem Phatzoo, pod jehož značkou vydává i vlastní produkci na známém labelu Marca V "In Charge". Jeho tracky v současnosti hrají snad všichni světoví TOP DJs. 21. črervna přijede Phatzoo představit svou produkci poprvé i do České Republiky exklusivně na párty Musica.

Napsat názor do DISKUSE

 12.6.2008 Karel, Press

Již tuto sobotu 14.6.08 se koná velký návrat klubovky "Language of Trance" do klubu Vertigo. Tato noc, pořádaná již více než rok pod taktovkou dua MATAMAR se vrací po kratší pauze s jubilejním desátým dílem, jehož headlinerem je velmi oblíbená dvojice z německého labelu Euphonic - Stoneface & Terminal. Speciální set pro tuto noc si přichystal i další milý host, Michael C. Akce je přímo za dveřmi a proto je na čase se seznámit s praktickými informacemi. Lístky můžete zakoupit pomocí předprodejní sítě Ticketpro a nebo přímo na www.ticketpro.cz a to za zvýhodněnou cenu 150 Kč! Kapacita klubu je omezená, takže s nákupem příliš neotálejte. Lístky budou k zakoupení i přímo na místě a to za cenu 200 Kč. Klub bude pro veřejnost otevřen od 21:00 a ve 21:30 celou akci zahájí svým setem Petr Hauz ze stáje LOT Music. Pro ty, co navštíví klub Vertigo poprvé připomínáme adresu - Havelská 4, Praha 1, nedaleko od Václavského náměstí. Spojení do klubu je pěšky od zastávky metra A a B - Můstek. Organizátoři věří, že se akce povede podobně jako zatím poslední Language of Trance s Danielem Kandim, s lesem rukou nad hlavami a nezapomenutelnou atmosférou až do velmi pozdního rána.

Napsat názor do DISKUSE

 10.6.2008 Karel, Press

Již třetím rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby megaparty Transmission, jejíž páté pokračování proběhne 8. listopadu v pražské O2 Areně. Před nedávnem byli zveřejněni první účinkující, holandský projekt Rank 1 a italský producent Giuseppe Ottaviani, kteří na Transmission vystoupí živě. Nyní se dozvíme jména dvou dalších. Začněme tedy jménem, které před několika dny přivedlo do varu vyprodanou Sensation v O2 Areně. Letos podruhé a naposledy přijede do České Republiky jeden z nejpopulárnějších Djů současnosti - Markus Schulz. Byla to právě Transmission, která Markuse poprvé představila domácím fanouškům, a od té doby jeho popularita neustále roste. Tento americký dj a producent německého původu si během krátké doby vybudoval pevné místo ve světové djské elitě, o čemž svědčí aktuální 13 pozice v žebříčku DJ MAG Top 100. Jeho vlastní radiovou show "Global DJ Broadcast" naladí každý čtvrtek statisíce jeho fanoušků, a patří k tomu nejlepšímu v světovém tanečním éteru. K letošnímu vydání Transmission produkuje Markus oficiální hymnu, která bude vydána během několika týdnů. To potvrzuje, že jeho vztah k České Republice a domácímu publiku je opravdu výjimečný, a rozhodně se můžeme těšit na jeho další skvělé vystoupení.

Napsat názor do DISKUSE

 10.6.2008 Karel, Press

Jsi DJ? A z čeho hraješ? Asi takhle by dnes mohla znít otázka na DJ-e. Doba je rychlá a i podmínky pro djs se rychle mění. Na začátku byla jediná volba a to vinyl. Pak postupně začaly na trh přicházet různé cd přehrávače, které se stále zdokonalovaly a dnes už jsou prakticky rovnocenným partnerem ke gramofonům. Pak se objevil první Final Scratch a jemu podobní a začalo se hrát z MP3 či wav souborů. Dnes si začínající dj může vybrat ze spousty možností jak a z jakého media bude hrát. A jak by se líbilo vám jezdit na hraní? S taškou plnou desek nebo zásobníkem nacpaným pálenýma CDs nebo harddiskem a nebo jen s SD kartou v peněžence? Pokud se vám líbí poslední možnost, tak čtěte dál, protože přehrávač American Audio SDJ-1 je založen právě na přehrávání z SD karet. Hlavní výhodou při hraní z SD karet bych viděl v jejich miniaturnosti a hlavně "nerozbitnosti". Deska se poškrábe, CD jakbysmet, když nám spadne na zem harddisk, můžeme se s ním rozloučit, ale SD karta je držák. Nejsou na ní žádné mechanické části které by se točily nebo něco podobného a tudíž je poměrně odolná a nějaký ten pád na zem ji doopravdy neohrozí. Jak je na tom ale přehrávač který je umí přečíst? Je taky tak odolný a spolehlivý? Pojďme se na něj podívat a můžeme to posoudit.

Napsat názor do DISKUSE

 9.6.2008 Karel, Press

Už jste přemýšleli o tom, kde oslavíte příchod letních prázdnin? Možností se nabízí spousta, pokud byste ale rádi okusili něco výjimečného, čtěte dál. Pardubický klub Dýdy Baba má tu čest ve spolupráci s Fun1 a www.hustytricka.cz hostit první narozeniny house/progressive/trance akce MHAAANIA! Dne 28.6. vás od 20:00 až do časných ranních hodin čeká hutná nálož té nejlepší elektronické taneční muziky, v podání celkem deseti djs! Jmenovitě například Martinez, který v ČR odehraje první set po půl roce, kdy svým pojetím electro housu bavil partypeople v Maďarsku či Belgii. Dále pak rezidenti Mhaaanie djs F1D0 a Morisson, duo Hellman & Andrew Mallet, kteří o sobě dávají na české trance scéně pomalu ale jistě vědět a samozřejmě spousta dalších. K tomu vstup za lidových 30kč, welcome drink pro každého a navíc možnost vyrazit do Dýdy již odpoledne na grilování (čekají na vás dvě kýty;o)). Ještě stále přemýšlíte, kde oslavit příchod prázdnin? Tak přestaňte přemýšlet a běžte si do kalendáře k datu 28.6. zapsat velkým tučným písmem MHAAANIA!

Napsat názor do DISKUSE

 6.6.2008 Freezer, Review

Nedávno jsem recenzoval nové Push EP a sliboval jsem, že až vyjde nový singl Plastic Boy tak ho také zrecenzuji. Sliby se mají plnit, takže recenze je zde. Plastic Boy je stejně jako Push jeden z mnoha projektů belgického tranceové mága M.I.K.E.a. Hned první singl Twixt, který vyšel v roce 1999 pod tímto jeho pseudonymem, zaznamenal velký úspěch, a tak následovaly o rok později další úspěšné singly Angel Dust a Can You Feel It. Poté si dal M.I.K.E. s tímto projektem 2 roky pauzičku, aby se vrátil s dost možná nejlepším trance trackem všech dob. Jde samozřejmě o božský Silver Bath, ne který ještě úspěšně navázal o rok později Live Another Life. V roce 2004 vychází předělávka Twixtu a ta snad překonala už tak bezvadný originál. Co se týče remakeů, tak v tom je M.I.K.E. opravdový král. Posledním singlem, který vzešel z alba Its a Plastic World vydal v roce 2005 na Bonzai Records. From Here To Nowhere byl vůbec posledním singlem, který M.I.K.E. vydal na tomto labelu. Bezprostředně po vydání tototo singlu opustil M.I.K.E. svou Bonzai rodinku a stejně tak opustil i tento projekt. Nyní po 3 letech vychází na labelu Captivating Sounds konečně nový Plastic Boy singl obsahující tracky Rise Up / A New Life.

Napsat názor do DISKUSE

 6.6.2008 Karel, Press

Na první letní den tohoto roku, to jest na sobotu 21. června si pro vás skupina In Music a DJ Bon Finix společně připravili další vydání speciální klubové noci s názvem Musica. I na tomto díle vystoupí stejně jako v dubnu jeden zástupce švédské taneční scény, jeden host ze Slovenska a resident Bon Finix. A koho jsme si to v červnu pozvali? Headlinerem červnového vydání nové klubové noci s názvem Musica bude DJ a producent, který v Česku zahraje opět, jak je již zvykem, úplne poprvé. Je jím člověk, jenž si říká PHATZOO, Můžete ho znát také jako člena známeho tanečního projektu Dada Life. Náš další host přijede z nedalekého Slovenska, jmenuje se Eddie Sender a dá se říct, že na začátku své kariéry má opravdu hodně dobře našlápnuto. Jsme rádi, že tito dva borci přijali naše pozvání do pražské Meccy 21.června na akci Musica. Tuto dvojici exklusivních hostů na Musice doplní resident tohodle mejdanu DJ Bon Finix. Druhou stage tentokrát obsadí DJs z nového tanečního rádia Infinity, Konktrétně se můžete těšit na DJane Petru, Marka Řeřichu a DJe Kactuse.

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2008 Karel, Press

I tento měsíc se můžete těšit na akci play 7 days - týden značek, kde Vám představujeme jednu značku za druhou a ceny máme proklatě nízko. V následujícím týdnu od 9.6 do 15.6. se naplní naše prodejna produkty Američan DJ a American Audio. A to nechceme propagovat radar v Brdech. Pod značkou American DJ najdeme oblíbené LED efekty, nejrůznější stojany, UV světla, stroboskopy, mlhátory, žárovkové efekty nejrůznějších tvarů, scany a tak dále. Pod značkou a názvem American Audio jsou věci, jak už napovídá anglický název, spojené se zvukem. Od sluchátek, přes CD přehrávače, až ke koncovým reproboxům. Celá akce probíhá v kamenné prodejně a také na on-line shopu maxistore.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2008 Karel, Press

Párty jednoho z našich nejpopulárnějších djs je opět zde po dlouhých, 4 měsících! Michael Burian vždy dokázal vytvořit špičkovou, klubovou atmosféru a také sestavit skvělý line up, zaručující párty "All Night Long". Vždyť vzpomeňme přeplněný Fabric v Únoru! Michaela mj., jste mohli jako jediného čecha v historii spatřit 31.5. na Sensation White line upu! A kdo tedy přijal pozvání? Je to jeden z nejžádanějších producentů těchto dnů, německý Wippenberg! Jeho progresivně laděné tracky jako Neurodancer, Feel You, remixy pro Above Beyond - Home a třeba pecka roku 2007 Needs To Feel, Wippenberga řadí mezi současnou, světovou, producentskou top!! Line up doplní domácí, progresivec a rezident klubu Fabric Martin Gredner, přední electrohouse dj MIKE a chybět nesmí další rezident Fabricu, dj Ringo, kterého doplní další talent, Martin Hloch! Jelikož párty má titulek "Special", připravujeme pro Vás totožnou, LED show, kterou jste mohli premiérově spatřit na Narozeninách klubu, doplněnou laser show. Tyto vizualizace doplňujíc se navzájem vytvořily opravdu nezapomenutelný zážitek a abychom se neopakovali, vše bude v jiném rozestavění. V letním počasí bude samozřejmě k dispozici párty stan, osvěžující ovocné bary a sexy Fabric go-go dancers!

Napsat názor do DISKUSE

 4.6.2008 Karel, Press

20. června přivítá Praha další speciální tranceovou a zároveň narozeninovou party! V návaznosti na prosincovou akci skupiny H&P Promotion s názvem Czech This Future, která se nesla ve fantastické atmosféře, půjde - jak již sám název napovídá - o další event, který poskytne vítaný a zasloužený prostor pro demonstraci umění mladých českých tranceových DJs. A nepůjde o party jen tak ledajakou - s podtitulem United B-Day totiž tento večer oslaví svoje narozeniny hned čtyři jména známá z domácích tranceových fór. Kulatiny oslaví jediná slečna mezi nimi, známá pod nickem Dance.Girl a působící na serveru poslouchej.net. Půlkulatiny čekají Flashe a zbylými oslavenci jsou DJ Tigi a Paya, reportér serveru rave.cz. Jelikož se jedná o birthday party, vstup na ni je samozřejmě zdarma, čekají Vás také různé speciální drinky, špičková projekce mistra Smallmaguse, který je rovněž autorem flyeru, a hlavně: line-up plný našich největších nadějí. Specialitám však není konce: kromě úvodního a závěrečného setu půjde vždy o exkluzivní back2back vystoupení!

Napsat názor do DISKUSE

 4.6.2008 Karel, Press

Super silné hudební obsazení, plné velkých a slavných jmen jako Blank & Jones, Marco V, Josh Gabriel, Matthew Dekay, Menno de Jong, Richard Durand nebo Michael Burian. Ojedinělá produkce a stavba pódia pod taktovkou United Music, jaká na českém festivalu doposud nikdy nebyla k vidění. To vše bude dokonalou zárukou jedné z nejsledovanějších tranceových událostí roku u nás: United Music DJ stage! Trance a progressive jsou na Summer Of Love zastoupeny svým vlastním pódiem již od roku 2001, kdy se festival konal poprvé na pardubickém Závodišti. A protože je to právě trance, který je nejoblíbenějším stylem současnosti, stalo se z tohoto pódia jedno ze dvou hlavních pódií. A obrovský loňský úspěch tranceově - progressivního stage je pro nás velkou výzvou, na kterou navážeme také letos a připravili jsme nejen skvělý line up, ale především jedinečnou show a velkou produkci. Jak už název této stage napovídá, na koncepci a produkci se významnou měrou podílí agentura United Music, jejíž akce jako Sensation White nebo Transmission jsou dnes jednoznačně nejlepší party u nás.

Napsat názor do DISKUSE

 3.6.2008 Karel, News

Jednu z tanečních událostí roku, kterou bezesporu bylo druhé pokračování Sensation White v Česku máme za sebou a v naší diskusi je již spousta vašich komentářů k této akci, která se uskutečnila v pražské O2 Aréně. Stejně tak můžete svůj názor vyjádřit v naší anketě. Opět se potvrdilo, že lepší prostor pro taneční party u nás nenajdete a to se nezmění ještě hodně dlouho. Zejména zvuk byl o třídu lepší než bývá v Tmobile aréně, všude spousta vchodů na taneční parket, minimum front, atd. V podstatě zde opakuji to samé, co jsem psal před rokem, akce se povedla. Takový je můj velmi stručný komentář k akci jako takové, podrobný report bychom měli přinést v dalších dnech. Výborná byla i opět cesta metrem na party, kdy bylo metro s každou stanicí blíž k Sazka Aréně více bílé. Kromě prvních fotoreportů se na internetu objevují i zajímavá videa ze Sensation, ty nejzajímavější postupně přidáváme do našeho rozcestníku. AKTUALIZACE 4.6. 8:00

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ