TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.6.2009 Karel, Press

Po měsíci je tu další díl party nesoucí název House Vision, která se tradičně uskuteční v luxusním klubu Vertigo blízko Staroměstského náměstí. Tentokrát vystoupí pouze rezidenti noci, a to DJ´s Mr.Pervzident a David Justian. Davida Justiána, který je převážně trancový, můžete znát z klubů, jako jsou například, Chapeau Rouge, Vertigo, Touster, World Club, O2 bar, Gecko Bar, Music Club Červ, Music Club Guru, Maňana Bar, Sýpka Otrokovice. David se věnuje i producentské činnosti a jeho sety často doplňuje právě svojí produkcí. Mr.Pervzident se pak postará především o chytlavý a melodicky příjemný house. Znát ho můžete z výše jmenovaných klubů, jako jsou Vertigo, Chapeau Rouge, World Club, Touster, Mystery, O2 bar, Gecko bar, nebo ze zahraničí ze stockholmského Vanilla Clubu ve Švédsku, kam byl letos přizván již podruhé.

Napsat názor do DISKUSE

 29.6.2009 Karel, Press

Nejlevnější vstupenky na Prague "Summer" Sessions s Carlem Coxem jsou v prodej do konce června v síti Tictketpro za 666 Kč. Od 1. července se cena zvyšuje na 777 Kč,a bude se dále zvyšovat. V prodeji jsou také výhodné balíčky na venkovní akci a afterparty v SaSaZu. 21. srpna vystoupí v rámci Prague "Summer" Sessions světová techno legenda Carl Cox, Jerome Isma-Ae, Matthew Dekay a domácí hvězdy v pražské Holešovické tržnici na zcela unikátní akci, která potrvá od 1. hodiny odpoledne do 23. hodiny večer. Více informací na www.praguesessions.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 26.6.2009 Karel, Press

Druhá největší halová party v u nás, TRANSMISSION, se i letos dočká svého pokračování. Již pošesté během čtyř let zažije více než deset tisíc fanoušků noc plnou té nejlepší tranceové hudby v podání nejpopulárnějších světových DJských hvězd, spektakulární show plnou speciálních efektů, dekorací, performancí, a hlavě zcela unikátní atmosféru, která každé vydání Transmission provází. Stejně jako každý rok, i letos bude Transmission dominovat téma, které tentokrát zní Ancient Mysteries. A jak již název napovídá, letošní show bude plná mystiky, symboliky, a kultů dávných civilizací. Bezesporu nejočekávanější halová party tohoto podzimu se uskuteční 14. listopadu v pražské O2 areně. Seznam vystupujících hvězd je již téměř kompletní, a bude zveřejněn v nejbližší době. V pátek, 26. června bude zahájen předprodej vstupenek v síti Sazka Ticket. Pro 1000 nejrychlejších z vás přinášíme možnost zakoupení nejlevnějších vstupenek za cenu 690 Kč. Poté se cena zvýší na 790 korun, a od 13. srpna se bude dále zvyšovat až na konečných 1190 Kč v den akce.

Napsat názor do DISKUSE

 25.6.2009 Karel, Press

Legendární taneční koncept Hed Kandi přichází již tento pátek oficiálně do České Republiky. Zahajovací party proběhne v pátek, 26. června v holešovickém prostoru SaSaZu. Přinášíme vám poslední praktické informace k největší klubovce tohoto víkendu. SaSaZu se pro návštěvníky otevře ve 21.30 hodin. Hed Kandi noc odstartuje úderem 22. hodiny, kdy se za gramofony postaví DJ Brian. O půlnoci pak na nás čeká módní přehlídka ZU Elements, s modelkami jako Kateřina Průšová, Mirka Fabušová, Tereza Zimová, a další. Po přehlídce se již naplno rozjede Hed Kandi show, s rezidentním DJem Andy Normanem, kterého doprovodí vokalistka Katherine Ellis, a dále na Pav na perkuse a Deejana na saxofon. Konec party je plánován na 5. hodinu ranní. SaSaZu bude tentokrát uspořádáno jinak, než jste zvyklí. DJský pult bude umístěn uprostřed tanečního parketu, a na molu, které povede k standardnímu podiu, budou kromě módní přehlídky probíhat taneční vystoupení v brazilském karnevalovém stylu. Těšit se můžeme i na originální Hed Kandi dekorace. Každý návštěvník, který přijde do SaSaZu před 23. hodinou dostane welcome drink v podobě skleničky sektu.

Napsat názor do DISKUSE

 24.6.2009 Karel, Press

Již tento pátek, tj 26. června, se uskuteční v pořadí 5. díl příbramské klubové párty Progressiva v Music clubu Hubajda. A na koho se můžete tentokrát těšit? Jako headliner večera vystoupí jeden z nejúspěšnějších slovenských djs a producent v jedné osobě, ReOrder. Od roku 2006 opustilo jeho domácí studio přes 18 vydaných skladeb na labelech jako Alter Ego Music či Redux Records. Jeho skladby se objevily v playlistech světových djs jako Aly & Fila, Stoneface & Terminal, Solarstone, Nitrous Oxide a dalších. Od roku 2007 si pustil do nahrávání vlastní radioshow nazvané In Trance I Believe, která byla vysílána na 8 internetových rádiích. Koncem roku však tuto show ukončuje, aby se mohl naplno věnovat své producentské dráze. Jako druhý host přijal pozvání pražský dj Revis. Ten je především znát z pražských klubů jako Roxy, Studio 54, Retro Music Hall či Pekelnýho Baru. Na jeho rezidentní noc Impress přijalo pozvání již několik djs jak z české topky tak i ze zahraničí, například holandský dj a producent San. V roce 2008 se stává rezidentem další povedené párty s názvem Mind, pořádané v prostorech Retro Music Hall. Mimo djingu se věnuje i své vlastní produkci a je členem nově vzniklého projektu Proud-M.

Napsat názor do DISKUSE

 23.6.2009 Karel, Press

V dnešní recenzi se budeme věnovat opět dj-ské technice a tentokráte se podíváme na zoubek poměrně kvalitnímu mixpultu Reloop IQ 2+ USB, který se dá pořídit za rozumnou cenu a člověk si s ním celkem vyhraje. Obsahuje totiž několik efektů a ještě tři speciální efekty aplikované přímo na crossfader. Pojďme ale pěkně popořadě. Jedná se o dvou kanálový mixpult s třípásmovými korekcemi a vstupem pro mikrofon. Korekce pro šavle se pohybuj u každého pásma v rozmezí -30 dB až +10 dB. Pro mikrofon jsou zde korekce jen dvoupásmové s rozsahem -12 dB až +12 dB taktéž pro každé pásmo. Mikrofon se připojuje pomocí velkého "jacka" do předního panelu a má samostatné přepínání pro vypnutí, zapnutí nebo talkover. Na levou šavli můžeme připojit buď line1/phono1 (přepínání na zadním panelu) nebo CD1/Aux1, přičemž přepínání mezi CD1 a Aux1 je na předním panelu a stejně tak jako vstup Aux 1 v podobě malého "jacka". A nebo se můžeme přepnout na USB1. Pravá šavle je na tom v podstatě stejně, akorát zde chybí Aux.

Napsat názor do DISKUSE

 22.6.2009 Karel, Press

Hed Kandi se nezadržitelně blíží a spouští české officiální webové stránky, kde najdete spoustu zajímavých a užitečných informaci o fenoménu zvaném Hed Kandi. Již tento pátek se vám představí premiérově Hed Kandi se svou show v pražském clubu SaSaZu. Hed Kandi přiveze s sebou do Prahy rezidentního dje Andy Normana společně s bubeníkem Pavem, saxofonistkou Deeyanou a konečně vocalistkou Katherine Ellis. Dále se můžete těšit na dje Briana, sexy tanečnice a speciální Hed Kandi show. Vstupenky na páteční večer můžete zakoupit v síti ticketpro za 390 kč, na místě budou k mání za 490 kč. VIP vstupenky stojí 999 kč. Více informací naleznete na nově spuštěném webu www.hedkandi.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2009 Karel, Press

Již za deset dní vypukne v klubu Zámeček v Pozořicích jedinečná SYNERGY PARTY! Bavit vás budou DJs Krypta, Sonic, Eddy-k a jako host Jay2x.
Synergy je název nového tanečního konceptu, který podle úspěchu prvního ročníků bude pokračovat.Dj Sonic a Krypta chtějí tímto projektem pomoci zachovat taneční muziku v klubovém formátu. Více info o klubu na www.zamecek.info.

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2009 Karel, Press

Hed Kandi se letos stěhuje do klubu Space na Ibize. Po všech spekulacích o tom, kde se bude odehrávat letošní Hed Kandi Ibiza 2009, je nyní jasné, že pro letošní sezónu to bude v jednom z nejlepších a nejstylovějších klubů světa, Space Ibiza, a to každou sobotu počínaje 13. červnem. Z tiskového prohlášení Hed Kandi vyplývá, že současné prostory již nevyhovovaly jak kapacitou, tak technickým zázemím, nezbytným pro náročnou Hed Kandi show plnou speciálních performancí. Právě všechny tyto podmínky splňoval klub Space Ibiza, kde se představí zbrusu nová Hed Kandi show s více hosty a více živými představeními.

Napsat názor do DISKUSE

 18.6.2009 Karel, Press

Vyražte na Palmovku na trancovou oslavu narozenin! Fandíte trancu a mladým českým DJským nadějím? Pak nemůžete chybět na dalším díle z cyklu Czech This Future, společné narozeninové party několika přátel z komunity kolem serveru trance.cz. Event se snaží dávat příležitost neokoukaným jménům z české scény. Tentokrát mezi vystupujícími najdete upliftového odborníka DjDkD@vea, který party patřičně rozjede. Navazovat na něj bude téměř bratrské duo Athro & Andrews, které se ve svém velmi exkluzivním back2back setu vrátí do zlatých časů trancu, protože se bude hrát z desek s tím nejlepším z doby, kterou jsme měli tak rádi. Po nich dostane prostor mash-upový král a fotograf v jedné osobě, Alexx van den Berg. Od půlnoci na návštěvníky zaútočí soundem, který by se dal nejlépe popsat jako Durand vs. Doorn vs. Marco V vs. Woods, matador akcí Czech This Future, DJ Tigi. Po něm už přijde na řadu psytranceový nářez z rukou toho nejvýše povolaného, démonického mistra Zooropy, který se mimo jiné lvím podílem účastní na organizaci party. Posledním DJem v line-upu a zároveň tím, kdo publikum laskavě rozseká, bude hardstylový borec Majklhauske.

Napsat názor do DISKUSE

 18.6.2009 Karel, Press

V pátek 19.6.2009 se uskuteční oslava narozenin Davida Justiána aka DeeJayBoy-e v pražském klubu ČERV - dříve Guru na Palmovce. David si na svůj narozeninový večer pozval dva významné hosty. Tím prvním je kamarád, DJ a producent Martin Hájek (www.prorecords.cz ), který je od začátku Davidovým velkým vzorem a dodnes k němu vzhlíží. Určitě ho znáte, jen nevíte, že je to právě on. V minulosti byl hlavním představitelem hitparády Czech Dance Chart. Byl také moderátorem na bývalém rádiu Zlatá Praha, poté Bonton (radio DEEJAY) a mnoho dalších. Tento velice úspěšný DJ se v poslední době věnuje spíše producentské činnosti ve svém studiu a jako DJ - e ho můžeme vidět pouze zřídka. Tím druhým je dlouholetý kamarád a DJ, se kterým už David pořádá akce více než tři roky - DJ MCB (the Progressive Brothers). Osudy těchto dvou DJů se setkali pouze náhodou. Poté se z nich stali kamarádi a kolegové. Jeho styl nejlépe vyjádří slovo progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Můžete se těšit na nekompromisní deep and dark soud ve stylu Moshic and Kintar.

Napsat názor do DISKUSE

 17.6.2009 Karel, Press

Již příští pátek, 19.června v 17hod, vypukne Bubbles open-air s podtitulem Beauties and The Beast. A je to tady, s krásným létem přichází další díl úspěšné moravské párty Bubbles a jak je u ní zvykem, i tento bude v mnoha směrech zcela výjimečný. Poprvé se uskuteční pod širým nebem v unikátním prostředí nejkrásnější olomoucké pevnůstky, která je zároveň i největším open-air clubem v ČR. Exit pevnůstka se svým charakterem podobá brněnskému Boby centru, ovšem střechu jí tvoří obloha a pověstnou vlhkost Boby centra obstarává řeka Morava, která teče hned vedle jejích hradeb :) Ovšem velké vlhkosti se bát nemusíte, při nepřízni počasí bude celý pařící areál pevnůstky zastřešen. Poprvé se také na Bubbles párty představí takové množství zahraničních djs, respektive 5 a to hned ze čtyř zemí tří kontinentů. Taktéž poprvé se na Bubbles párty odpálí 19cti hodinový hudební maratón, na kterém uslyšíte celkem 19 djs na dvou stagích.

Napsat názor do DISKUSE

 12.6.2009 Karel, Press

E-Motion si získává čím dále pevnější pozici na české klubové scéně. Na tranceové scéně platí za jedničku co do oblíbenosti v klubových akcích. Akce je vyhlášená především výbornou atmosférou a výběrem DJů, kteří mají na tranceové scéně neotřesitelnou pozici a patří mezi aktuální TOP DJs. Kdo tentokrát: Historie se musí aspoň jednou opakovat. Proto byl poprvé za historii E-MOTION zvolen headliner stejný, jako tomu bylo na jednom z předchozích dílů. Adam White Vás bavil před dvěma lety na druhé E-MOTION v klubu Fléda. Bude stejně dojatý jako při první návštěvě a zůstane v klubu až do samotného rána? To záleží jen na Vás! Specialitou minulé akce byli 3 stage. I tentokrát pro Vás máme porci hudby na 3 stageich. Nudit se tedy rozhodně nebudete, pokud ale ano, bary budou dostatečně zásobeny.

Napsat názor do DISKUSE

 11.6.2009 Karel, Press

Již příští pátek, 19.června v 17hod, vypukne Bubbles open-air s podtitulem Beauties and The Beast. A je to tady, s krásným létem přichází další díl úspěšné moravské párty Bubbles a jak je u ní zvykem, i tento bude v mnoha směrech zcela výjimečný. Poprvé se uskuteční pod širým nebem v unikátním prostředí nejkrásnější olomoucké pevnůstky, která je zároveň i největším open-air clubem v ČR. Exit pevnůstka se svým charakterem podobá brněnskému Boby centru, ovšem střechu jí tvoří obloha a pověstnou vlhkost Boby centra obstarává řeka Morava, která teče hned vedle jejích hradeb :) Ovšem velké vlhkosti se bát nemusíte, při nepřízni počasí bude celý pařící areál pevnůstky zastřešen. Poprvé se také na Bubbles párty představí takové množství zahraničních djs, respektive 5 a to hned ze čtyř zemí tří kontinentů. Taktéž poprvé se na Bubbles párty odpálí 19cti hodinový hudební maratón, na kterém uslyšíte celkem 19 djs na dvou stagích.

Napsat názor do DISKUSE

 11.6.2009 Karel, Press

V sobotu, 13. června 2009, zažije Praha již páté letošní vydání klubové noci PURE, která v holešovickém prostoru SaSaZu přivítá jednu z největších DJských hvězd současnosti, DJe a producenta Markuse Schulze. Tento sympatický Američan německého původu vždy sklízí obrovské ovace, a během posledních tří let se stal opravdovým miláčkem domácího publika. Jeho poslední vystoupení na Transmission zažilo téměř 13.000 návštěvníků, avšak tentokrát se jeho fanoušci již nemohou dočkat speciálního klubového pětihodinového setu, se kterým přijíždí v rámci Global DJ Broadcast World Tour. Sobotní noc uvede jeho stájový kolega Glenn Morrison, a zakončí ji Michael Burian. Markusovo vystoupení je naplánováno od 23:30 do 4:30. Klub se otevře v 21.30, a konec je tradičně naplánován na 6. hodinu. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro, a budou k dostání i na místě. VIP vstupenky jsou vyprodány.

Napsat názor do DISKUSE

 10.6.2009 Karel, Press

Jsi vlastníkem tarifu Bav Se od společnosti T-Mobile a chceš si užít páteční noc na jedné z nejoblíbenějších klubových akcích E-MOTION, kde vystoupí zástupce labelu Perfecto - Adam White. Máme pro Tebe dobrou zprávu! Na tuto akci máš vstup zdarma. Co vše k tomu potřebuješ? Stačí si vzít svůj mobilní telefon s uvedenou SIM kartou na které je uvedený tarif Bav Se a hostesky T-Mobile, které budou u vstupu Tě pozvou na akci E-MOTION.

Napsat názor do DISKUSE

 10.6.2008 Karel, News

Rok se sešel s rokem a další pokračování Sensation White v Česku máme za sebou a v naší diskusi je již spousta vašich komentářů k této akci, která se uskutečnila v pražské O2 Aréně. Stejně tak můžete svůj názor vyjádřit v naší anketě. Mně osobně Sensation velmi příjemně překvapila, hlavně po hudební stránce, celou noc se hrál takový ten tvrdší house a občasnou disco a trance vsuvkou, podle mě taková hudba na Sensation asi opravdu sedí nejvíce. Takový je můj velmi stručný komentář k akci jako takové, podrobný report bychom měli přinést v dalších dnech. Stejně jako minulý rok se budeme snažit udělat souhrn všech důležitých odkazů na fotky, reporty a videa z letošní Sensation, která se dle mého opravdu povedla a to myslím opravdu upřímně :) AKTUALIZACE 10.6. 7:00

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2009 Karel, Press

Již potřetí za sebou jsou základní a Golden vstupenky na pražskou Sensation vyprodány. Na terminálech Sazky bude během dne doprodáno posledních cca 200 vstupenek, které se vrátily z nevyzvednutých internetových rezervací. Během zítřejšího dne a noci bude také možné zakoupit poslední Deluxe vstupenky, které umožňují vstup pouze do klubového patra a zahrnují VIP catering. Sensation - proběhne již zítra v pražské O2 areně, a více než 17.000 návštěvníků bude svědky spektakulární show The Ocean Of White, v rámci které vystoupí DJské hvězdy Housequake, Sebastian Ingrosso, Eric Prydz, Sander van Doorn a Tocadisco.

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2009 Karel, Press

United Music a Engine Culture přicházejí s letním pokračováním konceptu Prague "Summer" Sessions, v rámci kterého u nás po dvou letech vystoupí jedna z největších legend světové taneční scény a dlouhodobě nejpopulárnější techno DJ naší planety, CARL COX. Tentokrát se můžeme těšit na Carlovo vystoupení v rámci u nás nového konceptu open-air party, která po vzoru úspěšných městských eventů v cizině, jako je např. holandská série akcí Citymoves, přináší zcela nový formát zábavy. Návštěvníci Prague "Summer" Sessions si budou moci užít denní open-air party přímo uprostřed Prahy, v prostoru Holešovické tržnice, kde vzniká nová zábavní zóna. Na ploše o výměře 6000 metrů čtverečních, která je ohraničena historickou budovou a dvěma halami, vyroste obří podium, vyhlídkové terasy s bary a sezením, stánky s občerstvením, VIP terasa s bazénem, a další zábavní atrakce. Čekají nás tedy odpoledne, večer i noc plné skvělé hudby, tance, zábavy, a doufejme i skvělého počasí, v netradičním prostoru se skvělou dostupností pár minut od stanic MHD či vašich domovů.

Napsat názor do DISKUSE

 4.6.2009 Freezer, Review

Je tomu přesně 15 let od doby, kdy vznikl úplně první Push singl, a také uplynulo přesně 5 let od vydání posledního Push alba Electric Eclips. Již v průběhu minulého roku nám M.I.K.E. dával jasně najevo, že to míní s návratem tohoto legendárního projektu smrtelně vážně. Nejdříve to bylo Universal Voices EP. Později vyšla jeho remixová edice, po které následovaly další singly Dream Designer, Interference a This Place. Nyní je na řadě v pořadí již 3 Push album s názvem Global Age. Jak už Mike sám avizoval, jeho cílem není stvořit další tranceové hymny jako Universal Nation, Strange World nebo Legacy. Sám přiznává, že to by byl asi nadlidský výkon. Spíše se pokouší Push sound posunout do trochu jiných dimenzí...což v praxi znamená, že některé tracky obsahují prvky elektra, jiné jsou zase spíše progresivní a některé obsahují dokonce i vokály, což je vlastně v rámci tohoto projektu poprvé. Přesto už dopředu můžu slíbit, že tohle album je především o tranceu, i když ten původní Push sound si zachovává jen málo tracků. Uvidíme jak se celé album Mikeovi povedlo.

Napsat názor do DISKUSE

 2.6.2009 Karel, Press

Přípravy na Sensation jsou v O2 areně v plném proudu. Všechny poslední informace, které potřebujete vědet k sobotní noci najdete níže. VSTUPENKY - Základní i Golden vstupenky na pražskou Sensation jsou stále v prodeji a budou k dostání také na pokladnách O2 areny v den a během akce. MINIMÁLNÍ VĚK - Minimální věk pro vstup na Sensation je 18 let. VSTUP A ČASY SHOW - Brány O2 areny se otevřou ve 20.00 hodin. Show vypukne ve 21.30. Ujistěte se, že se do haly dostanete včas, a nepřijdete tak o spektakulární zahájení! Sensation potrvá do 5.00 hodin.

Napsat názor do DISKUSE

 2.6.2009 Karel, Press

A je to tu! Druhé pokračování party Limited edition v Pekelným baru se blíží. Po premiérové, velice vydařené party, na které vystoupil jako headliner dj Jerry, jsme nemohli spustit laťku níž, a proto se i tentokrát máte na co těšit! Hlavním kotelníkem bude pro tentokrát legenda české techno scény dj Pavel Krejdl. Toho jistě není nutné předtavovat. Stačí snad jen říct, že zde při této příležitosti oslaví své narozeniny… A kteří djs dorazí mezi gratulanty? Můžete se těšit na opravdový hudební zážitek. Ve speciálním live setu se vám totiž představí techno mágové Mindhole vs. Kwaczo. Po několika letech se vracejí z Anglie zpět do ČR a sklízí zde velký úspěch se svým společným vystoupením. Směr, kterým se ve své tvorbě vydávají, ovlivňuje i spolupráce na remixech se známým japonským producentem Takakki Itohem. Jejich tracky vyšly kromě labelu Beatbutchery i na Wazzotic Records a Naked Record, Mindhole remixoval tracky Karri O. a Markushe Mashura, a jeden z těchto tracků se dostal i na vinyl na labelu Typical Records.

Napsat názor do DISKUSE

 1.6.2009 Karel, Press

Roman Boër alias Tocadisco patří již několik let mezi naprostou špičku evropské djské a producentské scény. Jakožto remixér má na svém kontě již dobrých šedesát zářezů a kromě toho stíhá vydávat i vlastní velmi úspěšné singly. Letos je navíc jednou z hlavních hvězd pražské Sensation s podtitulem "The Ocean Of White", která se uskuteční již příští sobotu. I když je jeho kalendář na následující měsíce naprosto nabitý, povedlo se nám ho na pár minut odchytit, abychom zjistili, co je u něho nového a co na nás v rámci pražské Sensation vlastně chystá.

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ