TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.6.2010 Karel, Press

Dnes si uděláme recenzi dalšího DJ-ského kousku vybavení, který sice není tak úplně nově na scéně, nicméně mě příjemně překvapil svými vlastnostmi. Jedná se o pult značky Omnitronic s označením EX 840. Můj první mixpult byl od této značky a i když mi vydržel poměrně dlouho, nikdy jsem Omnitronic neřadil mezi příliš kvalitní výrobky. Po dnešní zkušenosti jsem ale nucen změnit názor a doufám, že tomu tak bude i v budoucnu.

Napsat názor do DISKUSE

 29.6.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský DJ a producent Headhunterz, který potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Korsakoff, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic. Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen si začal pohrávat s hudbou již ve svých devíti letech, když začal zpívat v místním dětském sboru. Ve velkolepém studiu situovaném ve starém kostele Veenedaal v Holandsku nahrál první dětská alba s Vánočními písněmi. Zpívání mu opravdu šlo a tak měl možnost podívat se i do zákulisí nahrávacích studií. Pokuď zrovna nezpíval, tak alespoň seděl za mixážním pultem a představoval si, že je technik. V deseti letech začal s nahráváním svého hlasu do filmů, čemuž se věnuje i nadále. Ve čtrnácti letech opustil pěvecký sbor. Jak sám říká "Nebylo to dostatečně in, být v pěveckém sboru, když jste v pubertě".

Napsat názor do DISKUSE

 28.6.2010 Dolvich, News

Tento rok je na vydávání trancových alb neobvykle bohatý a další potěšující zprávou je chystaný release nové desky "Harmonic Motion" trancové stálice Stuarta Langeho z Velké Británie. Tento producent je známý tím, že netvoří pouze tuctový povznášející trance a k tvorbě nového alba si přizval hned několik vokalistů z různých hudebních odvětví. Již první dlouhohrající deskou "Better Late Than Never" prokázal svůj potenciál a vytvořil rozmanité dílo, jenž je i po letech aktuální. A jak sám říká s "Harmonic Motion" se pokusil o podobný výlet různorodostí trancové potažmo taneční hudby. Na plánu už je také srpnový singl "Strong Believer" s vokály Alexandera Klause z německého houseového projektu Bongoloverz. Více se můžete dozvědět v níže uvedeném rozhovoru či na webových stránkách k albu zde.

Napsat názor do DISKUSE

 28.6.2010 Karel, Press

Největší očekávaný taneční festival tohoto léta, Pleasure Island nabízí do středy 30. června poslední nejvýhodnější vstupenky za 1190 Kč. Od čtvrtka 1. července se jejich cena zvýší na 1290 Kč, na místě pak na konečných 1390 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně dph a všech poplatků. Připomínáme také všem studentům, kteří jsou držitelé platných karet ISIC, možnost zakoupit si základní vstupenky s 10% slevou exkluzivně v síti Ticketpro. Sleva se také vztahuje na držitele ostatních karet jako Scholar, Alive (IYTC) a ITIC. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Napsat názor do DISKUSE

 25.6.2010 Dolvich, News

Od letošního roku máme možnost obdivovat výsledky irsko-nizozemské spolupráce dvou mladých producentů říkající si Pulstate & Juventa. Zkušenějším z dvojice je Desmond Mallon (Pulstate) vydávající od roku 2007 skladby ve stylu trance/ambient, avšak více pozornosti si zaslouží talentovaný Jordin Post (Juventa), který ve své tvorbě kombinuje progressive a uplifting. Elektronickou hudbu začal tvořit již v útlém věku od roku 2002 v omezujících programech Music2000 a později Magix Music Maker, prosadil ale až po přechodu na FL Studio a v březnu tohoto roku vydal ve svých 17ti letech první release. A teď je zpět s aktuální kooperací nazvané "Somnia". Ta se již dočkala masivní podpory nejvěhlasnějších DJů (Armin Van Buuren, Above & Beyond, Tiesto, Aly & Fila) a vydává ji britský label Infrasonic Recordings, kde oba producenti zaznamenali největší úspěchy. V originále se jedná o uplifting sestavený podle léty prověřené šablony build-up, break-down, lead-sound s jednoduchou melodií a několika zajímavými nápady. Dohromady to funguje a vytváří epickou image. Tempo je zde plynulé, až na vyvrcholení se žádné zásadní zvraty nekonají. Track si s jednoduchým tématem vystačí na více než osm minut. I přesto je působivý a skvělou ukázkou toho jak jednoduše lze dosáhnout požadovaného efektu.

Napsat názor do DISKUSE

 24.6.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude holandský DJ a producent Menno de Jong, který například složil oficiální hymnu "Ancient Mysteries" pro loňskou Transmission. Na jeho set se můžete těšit Pure Trance Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.

Napsat názor do DISKUSE

 23.6.2010 Karel, Press

Černé gramce, hranaté gramce, těžké gramce , hifi gramce, usb gramce, gramce s přímým náhonem, gramce s kovovým tělem, gramce s víkem, gramce na staré desky. Na stránkách gramec.cz prostě seženete přesně ten gramec, který chcete. Pro výběr správného gramofonu je dobré znát možnosti těchto krásných přístrojů. Dovolte pár rad pro výběr správného modelu. Je potřeba si rozmyslet nač budete gramofon používat. Jen doma na přehrávání zděděných desek? Pro poslech těžko sehnatelných kousků ve spojení s kvalitní aparaturou? Na DJské hraní doma? Na DJské hraní v klubu? Na okrasu? Pro převod desek na CD nebo MP3? Jako hrnčířské kolo? I když máte v tomto jasno, stále máte na výběr hodně možností.

Napsat názor do DISKUSE

 23.6.2010 Karel, Press

Páté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na radiu Sensation Factory bude v pátek 25.6. od 19 hodin hostit DJ a začínající producent Joe Cormack. Jeho hudební směřování ovlivnila už před lety tvorba OMD, Visage, Boytronic i dalších pionýrů elektronické hudby, zásadní pro něj bylo album U96 Das Boot. Po střední škole založil se spolužákem projekt Omegga DJs, který se prezentoval na lokálních a privátních akcích. Po rozpadu dua na přelomu tisíciletí zamířil pod vlivem tvorby Ferryho Corstena a Tiesta k trancu a začal vydávat sérii setů resisTrance, která si postupně získává nové posluchače po celém světě. V současnosti připravuje show pro vydavatelství Candy-Rush Music. Stylově jsou mu nejblíž emotivní upliftové nebo progliftové melodie. V páteční epizodě vám naservíruje euforickou nálož z nejnovější trancové produkce i několika flashbacky z nedávné minulosti. Nezapomeňte si v pátek 25. června 2010 naladit v 19:00 rádio Sensation Factory!

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude americký DJ a producent Markus Schulz, který již několikrát zcela uchvátil domácí publikum svými vystoupeními na Sensation, Transmission a klubovém vydání noci PURE. Na jeho set se můžete těšit na hlavní Illusion Main Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Tocadisco, Jerome Isma-Ae, Avicii či Sharam Jay.

Napsat názor do DISKUSE

 18.6.2010 Dolvich, News

Upliftingový projekt Another Trance Machine formálně zkracovaný A.T.M. vznikl v roce 2008 a stojí za ním producenti Arthur Kulyukin (22) a Artem Panteleev (21) pocházející z malého městečka Kremenchug v centrální části Ukrajiny. Od mládí jsou nejlepšími přáteli a o trancovou tvorbu se zajímají již od 14ti let. Pod projektem A.T.M. začali vydávat minulý rok a po produkcích respektive remixech pro menší německé či americké labely nyní upoutávají pozornost s aktuálním singlem "Broken Dreams" vycházejícím na Slovenském Silent Shore Records. Original mix je učebnicovou ukázkou energického upliftingu. Track je řemeslně skvěle zpracován, z technického hlediska mu lze jen ztěží něco vyčíst. Ale tento postup s hutnými bassy, stoupajícím lead soundem a piánovou plochou je již ohraným tématem a originality či žánrových inovací se zde moc nedočkáte. Přesto však melodie samotná ač jednoduchá působí silným dojmem a nastoluje pro trance příznivější melancholickou atmosféru. Ze svižné skladby tak čpí tolik energie, že není možné aby se nelíbila pravidelným návštěvníkům trance parties. "Broken Dreams" hrají třeba Giuseppe Ottaviani, Manuel Le Saux nebo Bobina. Ať už v originále nebo remixu od nového projektu Mindful Innovations (Las Vegas), který nabízí mírně hard verzi či již známého Estiva (Buenos Aires), jenž obohacuje původní námět o propracovanější více trancovější samply.

Napsat názor do DISKUSE

 17.6.2010 Karel, Press

Jako jedna z dalších star, která vystoupí na festivalu Pleasure Island bude úspěšný italský DJ a producent Giuseppe Ottaviani, pocházející z Říma. Po posledním velkém úspěchu na největší tranceové halové akci u nás Transmission, se představí českému publiku již potřetí. Jeho vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Scot Project, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender.

Napsat názor do DISKUSE

 16.6.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude americký techno DJ Rush. Jeho čarovné vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na Techno Masters stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Dave Clarke, Umek, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo. Techno DJ a producent Rush, pochází z Chicaga Illinois. Jeho postava znamená pro mnohé žijící legendu a průkopníka tvrdého techna. A není se čemu divit, i v dnešní době je stále těžké najít tak zábavného a živého DJe, jakým je právě Rush. "Za svou kariéru jsem slyšel mnoho lidí říkat, že takto tvrdá energie nikdy dlouho nevydrží, a že tento styl je zvuk bez jakýchkoliv pocitů a emocí", říká DJ Rush. Jakmile se DJ Rush objevil na taneční scéně, dokázal bavit lidi svým vlastním způsobem. Styly jako Hard Energy, Disco, house, 60 léta a cokoliv co ho bavilo a dělalo mu dobře pak přetransformoval do tvrdého techna.

Napsat názor do DISKUSE

 14.6.2010 Dolvich, News

Jak jsme si již zvykli poslední rok až dva rostou nové trancové či rovnou upliftingové labely rostou jako houby po dešti a přirozeně jsou i objevováni noví producenti. A dalším trancovým debutantem je polský Right Face. Tento rodák z Wroclawy se v dětství učil hrát na piáno a později začal experimentovat s hudbou ve stylu trance, house, dance až se rozhodl pro upliftingovou tvorbu. V letošním roce jsme již mohli slyšet jeho první release "Spread" a dalšími skladbami jsou nové "Morning Dew" a "In Motion". Ve všech případech se jedná o povznášející uplifting s pozitivní atmosférou zcela typický pro A State Of Trance. Možná také díky významné podpoře od Armina Van Buurena či Ferryho Corstena nebo také Sony Music (Dream Dance) licencovala aktuální Right Face tracky významná vydavatelská společnost. I když nutno říci, že polský hudebník Enhanced Records nijak nekazí dobrou bilanci, jenž si udržuje kvalitou svých releasů. Následovníci "Spread" se povedli, především epická "Morning Dew", "In Motion" vyznačující se letním piano-trancem sází spíše na přímočarost a není až tolik chytlavá. Right Face celkově však očekávání naplnil.

Napsat názor do DISKUSE

 14.6.2010 Karel, Press

Německá DJská star, Jerome Isma-Ae, bude další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové. V sobotu 24. července bude německý DJ a producent Jerome Isma-Ae, který je českému publiku po několika úspěšných vystoupeních včetně poslední Sensation - Wicked Wonderland velmi znám, hrát na hlavní Illusion Main Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Tocadisco, Avicii či Sharam Jay. Tato producentská jednička každým dnem stoupá na pomyslném tanečním nebi výš a výš. Díky svým skvělým producentským a remixérským počinům zní v setech nejpopulárnějších DJů na tanečních parketech po celé planetě. Jerome vystupuje v nejlepších klubech a na nejprestižnějších tanečních eventech na všech kontinentech, ke kterým již přibylo i několik vystoupení v České republice, například na eventech jako Sensation, PURE či Prague Sessions s Carlem Coxem.

Napsat názor do DISKUSE

 13.6.2010 Karel, Press

Jeden ze symbolů východní techno scény, DJ a producent UMEK, bude jednou z hvězd zatím největšího tanečního festivalu Pleasure Island tohoto léta. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi,která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na Techno Masters stagi vystoupí po boku dalších techno kouzelníků jakými jsou Dave Clarke, Rush, Adam Beyer, Marko Nastić či Pet Duo. Světově uznávaný DJ a producent ze Slovinska ovlivňuje techno scénu již více než desetiletí. Vždy se snaží jít s dobou, kterou také z části určuje díky stále novým zvukům, které používá ve svých skladbách, aby předešel jakémukoliv klišé v taneční hudbě. Díky tomuto přístupu vytvořil jedinečný zvuk techna, kterým Umeka lehce rozpoznáte.

Napsat názor do DISKUSE

 10.6.2010 Karel, Press

Ve čtvrté epizodě radioshow Trance.cz in the Mix v pátek 11.6. uslyšíte mix od Andrew Malleta. Teprve 19-ti letý DJ se ve vodách DJingu pohybuje už více jak 3 roky. Za tu dobu má na svém kontě mnoho úspěchů. Hrál například na největší české klubové trancové akci E-Motion nebo na akcích Trance Session či GetUp!. Letos ho čeká i jeho festivalová premiéra! Jeho vlastní show Living Room na radiu Sensation Factory se těší stále větší oblibě posluchačů. Andrew Mallet je znám svým výběrem tracků tvrdšího rázu a svižnými přechody, avšak tento set pro Trance.cz in the mix bude klasickým radiosetem. Takže začneme pěkně od podlahy a můžeme se mimo jiné těšit na jeden velmi exkluzivní track od slovenského producenta. Trance in the Mix, Sensation Factory, 11.6., 19:00!

Napsat názor do DISKUSE

 9.6.2010 Karel, Press

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude pionýr hard tranceového stylu, prestižní německý Dj a producent Scot Project. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce… Scot Project je jedním z umělců, lehce rozpoznatelných na poli elektronické taneční hudby. Styl, kterým se vyznačuje můžeme nazvat jako hard trance, specifický svým jedinečným zvukem, který kombinuje tvrdší prvky s melodickými tranceovými rytmy. V posledních pěti letech vytvořil Scot Project nezaměnitelný styl, kterým se zařadil mezi prestižní DJe a producenty. Zahrál si v klubech jako Godskitchen a Gatecrasher či na mega eventech jakými jsou Global Gathering, Homelands, Dance Valley, Avalon, Goodgrief a na mnoho dalších významných festivalech a klubech po celém světě.

Napsat názor do DISKUSE

 8.6.2010 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - MARINE, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Tuto noc byste si neměli nechat ujít!

Napsat názor do DISKUSE

 7.6.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude německý DJ a producent Tocadisco, který je českému publiku po několika úspěšných vystoupeních velmi znám. Na jeho set se můžete těšit na hlavní Illusion Main Stagi, kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Jerome Isma-Ae, Avicii či Sharam Jay. Tento hudební mág a multi-instrumentalista má za sebou již více než 15 letou kariéru profesionálního DJe, 60 remixů, 2 alba a několik velmi úspěšných skladeb. Je velmi málo producentů, kteří by ukázali právě takový talent jaký má Tocadisco co se přizpůsobení do několika hudebních směrů týče. Za zmíňku stojí remixy pro hvězdy jako jsou Moby, Tina a New Order, dále psaní úspěšných textů s Davidem Guettou či Fisherspooner. Jeho skladby, které obletěly celý svět a byly hrány dalšími velikány na poli taneční hudby, byly použity například i do televizních reklam.

Napsat názor do DISKUSE

 6.6.2010 Karel, Press

V Čechách budeš hrát poprvé a my jsme velmi hrdí, že to bude na Decadance. Proto bychom tě rádi trochu vyzpovídali: Byl jsi tu již někdy soukromě? Znáš Prahu? Zatím jsem v Praze nikdy nebyl, ale vím, že je to krásné město. Moc se na svůj první koncert ve vašem městě těším. Decadance Marine bude pojata jako plavba velké zaoceánské lodi, za jejímž kormidlem se na kapitánském můstku vystřídají 4 kapitáni - 4 DJs. Už jsi jako správný Holanďan někdy řídil loď ? Jenom malou loďku s vesly. Ale to není žádná pořádná loď, že? :-)

Napsat názor do DISKUSE

 3.6.2010 Dolvich, News

Joel Kuhn a Fabrice Poirson jsou producenti z východní Francie, jenž tvoří trancovou hudbu od poloviny roku 2006. Pod svým jediným projektem Kai Jee N Eidan zatím zaznamenali hned po debutu "Time 2 Time" výraznější skladbu "Ulocked" (2008), která se dočkala podpory od předních DJs. nyní následuje dychtivě očekávaný follow-up release "Go And Slep My Love" opět pod značkou Perceptive. Tento se vydává trochu jiným směrem a jasně tak demonstruje postupnou mírnou progresi dua, avšak nevymaňuje se ze šedého upliftingu, jenž bude spíše výplní namísto vrcholem trancových setů. To již neplatí o remíxech svěřené relativně mladé generaci. O ucházející přepracování se postaral zavedený rumun Suncatcher, který sám u Perceptive vydal jeden ze svých březnových singlů. Manuel Le Saux namíchal ještě o třídu lepší verzi a dává tak optimistickému originálnímu námětu klubovější nádech. Poslední je pak Karl G, jeho vize je tím nejvíce progresivním pojetím na nosiči a rozhodně je snesitelná. "Go And See My Love" již do svých setů zařazují Armin Van Buuren, M.I.K.E., Aly & Fila, Giuseppe Ottaviani a další, ale i přes slušné remixy není ničím výrazný a pravděpodobně zapadne do současné uplift kvantity a na konci roku bude pouze zapomenutou historií.

Napsat názor do DISKUSE

 2.6.2010 Karel, Press

Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července budou brazilští Pet Duo. Na jejich společný set se můžete těšit na Techno Masters stagi, která bude určena pro milovníky pořádného techna. Kromě Pet Dua se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Umek, Marko Nastić, Dave Clarke, Adam Beyer či Rush. Brazilská DJská dvojka Pet Duo k nám zavítá až ze Sao Paula z Brazílie. Duo, které je známé především pro své odzbrojující techno sety, našlo svou inspiraci nejen v této oblasti taneční hudby, ale také v rocku či hip-hopu. Používáním čtyř gramofonů, dvou CD přehrávačů, dvou mixérů a efektorů si vytvořili nezaměnitelný styl, který působí i na hudební styl a tvorbu druhých. Aby jejich tvorba byla reflektována nejen vlastní produkcí, zaměřují se i na vlastní design stránek či artwork labelu.

Napsat názor do DISKUSE

 1.6.2010 Karel, News

Rok se sešel s rokem a i v roce 2010 (dokonce v den voleb do poslanecké sněmovny) proběhlo další pokračování Sensation White v Česku. Sensation tak máme za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila v pražské O2 Aréně. Stejně tak můžete svůj názor vyjádřit v naší anketě. Stejně jako minulý rok se budeme snažit udělat souhrn všech důležitých odkazů na fotky, reporty a videa z letošní Sensation, chybět by neměl ani psaný report, který nám samozřejmě můžete rovněž zaslat a my jej zveřejníme. AKTUALIZACE 2.6. 7:15

Napsat názor do DISKUSE

 1.6.2010 Karel, Press

Děláte soukromý nebo firemní večírek, akci v klubu, kde nemají potřebnou techniku, chcete se lépe prezentovat při vašem vystoupení nebo se vám něco z vaší techniky zrovna rozbilo a potřebujete to rychle nahradit? Nechcete si světla nebo zvukovou techniku kupovat, protože jí nevyužijete tak často, nebo zrovna nemáte potřebnou hotovost? Půjčte si to od nás. Pro naše zákazníky jsme připravili řadu zajímavých produktů, které vám rádi půjčíme za zlomek ceny. Nejzajímavější bude jistě sada dvou gramofonů Technics a mixážního pultu Pioneer DJM 500, za 3 x 449 Kč včetně DPH na den. Je libo raději hraní z CD? Nabízíme k zapůjčení i Pioneer CDJ 200 za 449 Kč na den.

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ