TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 28.6.2012 Karel, Press

Kdo by to na začátku čekal - a ejhle! Je to tu. Klubovka Czech This Future se "dožívá" kulatého desátého dílu. Jak je ovšem zvykem téhle série, těch důvodů ke slavení bude více než dost. Narozeniny oslaví Flash, DJ TiGi a reportér rave.cz Paya. Ale CTF - modří už vědí - není jen o tom, že se potřepe oslavencům rukou a vyrazí se domů - to hlavní je samozřejmě music! Večer otevře zánovní hvězdička trancové scény, a to Joe Cormack - po úspěšném vystoupení na minulém díle tento DJ a začínající producent nakopnul kariéru a pohled do seznamu jeho minulých i budoucích vystoupení napovídá, že ač je zařazen na první místo v line-upu, nudit návštěvníky určitě nebude. Jako další se představí jeden z oslavenců a zároveň jeden z rezidentů akce DJ TiGi. Ten si jako obvykle střihne setík postavený na proggy/tech house s výlety do stejných subžánrů z trancové strany.

Napsat názor do DISKUSE

 27.6.2012 Karel, Press

I jako omluvu přímo od mistra, za přeložený termín o 14 dnů, nám dnes management Paula van Dyka oznámil, že pro prvních 1000 návštěvníků budou zdarma k dispozici hudební pasy Paula van Dyka. Jeden takový pas stojí 15 EUR. A na co je to dobré? Po setření kódu na pasu získate možnost, si zdarma stáhnout jakoukoliv hudbu (album, videoklip atd.) od Paula van Dyka!

Napsat názor do DISKUSE

 25.6.2012 Karel, Press

S pořadovým číslem 71. jsme si pro Vás nachystali doslova husarský kousek. Exkluzivní guestmix si pro nás totiž připravil producent a DJ vzatý na slovo, když bude řeč o ryzím tranceu. Ano, nejedná se o nikoho jiného, než o anglickou hvězdu, projekt Solarstone, který nám právě před nedávnem ukázal se svým albem Pure, jak čistý, krásný a emotivní dokáže trance být. No a právě jeho produkce nás poctí návštěvou již v premiéře tento pátek a my tak doufáme, že si na nás uděláte čas. Počítejte s tím, že tato epizoda bude opravdu stát za to!

Napsat názor do DISKUSE

 24.6.2012 Karel, Press

Tak raději ještě jednou, praktické informace - k příjezdu Paula van Dyka a akci Citadela, 29.6.! A pozor, tento večer budé také odtajněn koncept a vizuál další Citadely, která proběhne také v Bobycentru, a to příští rok! Již tento pátek 29. června se do brněnského Bobycentra vrací legendární Citadela, na které vystoupí Paul van Dyk. Celá akce ale nabídne kromě hlavního pódia také druhou techno stage, luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, klimatizaci a zvýšenou obsluhu šaten v případě děště pro rychlejší odbavení. Čtěte níže.

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2012 Karel, Press

Dva týdny uplynuly jako voda a za dveřmi je další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Již tento pátek máte možnost se od 18:00 hodin ponořit do světa České progressive/trance hudby. Čekají Vás tracky a remixy od Spark7, Ronny K., Thomas Coastline, tranzLift, JKL či SHato & Paul Rockseek. V druhé hodině radioshow se od guestmix s neotřelým soundem postaral Slovenský DJ Radovan Botík. Ti z Vás kteří radioshow nestihli ve vysílacím čase nemusejí zoufat. Záznam první hodiny show najdete na Mixcloudu a guestmix dle možností na YouTube.

Napsat názor do DISKUSE

 21.6.2012 Karel, Press

Jaká byla tvoje reakce, když jsi slyšel, že Paul van Dyk na akci Citadela nedorazí? Když jsem se tu zprávu dozvěděl, byl jsem moc zklamaný, protože jsem si myslel, že se celá akce zruší. Naštěstí se tak nestalo a tak se na ten nový termín už moc těším.Určite to bude mega, jako každá párty s PVD.

Napsat názor do DISKUSE

 20.6.2012 Karel, Press

Jaká byla tvoje reakce, když jsi slyšel, že Paul van Dyk na akci Citadela nedorazí? Protože jsem se svojí firmou Bohemian recordings zařizoval Paulovo vystoupení v Brně, byl jsem první, kdo tuto zprávu z jeho managementu dostal, samozřejmě, že jsem jí bral za špatný vtip, ale bohužel to vtip nebyl. Následovalo několik velice složitých hodin mého života, nakonec se nám ale díky velice dobrým vztahům podařilo vyjednat alespoň náhradní datum a celou akci o dva týdny posunout.

Napsat názor do DISKUSE

 19.6.2012 Karel, Press

Pojďte si s námi užít příjemné hudební odpoledne a večer v krásně zrekonstruovaném areálu Aktivity Pahrbek v Napajedlích, bude pro Vás připravena spousta zábavy. V pátek 22. června se koná další speciální letní vydání párty Essential Progressive Tribal. Akce, se kterou jste se mohli setkávat ve zlínských klubech DJLab nebo Backstage k Vám přichází ve své letní podobě a kromě skvělé hudby Vám navíc přináší i zábavu, hry a relaxaci v perfektním prostředí v přírodě u vody s vynikajícím zázemím pro dospělé i děti.

Napsat názor do DISKUSE

 19.6.2012 Karel, Press

4 otázky pro Djku Luccu ohlědně neplánového přeložení akce Paul van Dyk. 1) Jaká byla tvoje reakce, když jsi slyšela, že Paul van Dyk na akci Citadela nedorazí? 2) Jaký je tvůj názor na vzniklou situaci a změnu termínu? 3) Co říkáš na anketu ohledně jmění djských superstar? 4) Co bys vzkázala Paul van Dykovi?

Napsat názor do DISKUSE

 15.6.2012 Karel, Press

Pro fanoušky Paula van Dyka a akce Citadela máme dobrou zprávu. Po celonoční komunikaci s managementen Paula van Dyka, vám můžeme s potěšením oznámit, že vystoupení na Citadele je potvrzeno na 29.6.2012. Kompletně celý lineup, včetně druhého techno podia, zůstává zachován. A též zůstává v původním znění kompletně celý koncept večera, včetně organizace, časového lineupu, místa konání, vizualizací a produkce. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, netřeba je měnit. Z důvodu zásahu vyšší moci a přesunu o 14 dnů se vstupné nevrací. Velice se omlouváme za komplikace, ale situace, která nastala se změnou termínů konání akce, se nedala jakkoliv ovlivnit. Paul van Dyk je v tuto chvíli už v pořádku a od osobního lékaře máme potvrzeno, že 29.6. bude v Bobycentru fit a zdráv, aby mohl podat 100% výkon, jak jej znáte.

Napsat názor do DISKUSE

 14.6.2012 Karel, Press

Na vážné doporučení svého ošetřujícího lékaře, který musel se svým týmem Paulu van Dykovi na poslední chvíli provést nezbytný chirgugický výkon, s hlubokým politováním oznamujeme, že díky svému vážnému zdravotnímu stavu, je Paul van Dyk nucen zrušit veškerá vystoupení následujících dnů. Bohužel se to týká hraní na Ibize, v Bulharsku, v České republice a v Německu. Paul se všem osobně hluboce omlouvá a je mu neskutečně líto, že svou nepřítomností na zmíněných akcí zklame své fanoušky. Zároveň ale slibuje, že už v tuto chvíli jeho agenti intenzivně hledají náhradní termíny pro zmíněná vystoupení - do 24 hodin bude znám náhradní termín jeho vystoupení na Citadele. Podrobnosti budou brzy následovat. Zítřejší akce Citadela a vystoupení Paula van Dyka tedy je přesunuto, do 24 hodin budeme znát termín, velmi pravděpodobně je se akce přesune o 1 až 2 týdny. Vstupenky zůstávají v platnosti viz. obchodní podmínky a nepředvídatelné a neovlinitelné vlivy, za které pořadatel nenese zodpovědnost. Připravujeme též video vyjádření samotného Paula van Dyka. Držte Paulovi palce! Zítřejší akce Citadela, dne 15.6. v Bobycentru se neuskuteční a akce je přesunuta na jiný termín.

Napsat názor do DISKUSE

 14.6.2012 Karel, Press

Tyto menší kulatiny jsme původně měli oslavit ve velkém stylu, nicméně si na onen guestmix budeme muset počkat do dalších dílů. I tak doufáme, že Aaron Camz Vás nezklame. Jeho produkce a DJské schopnosti ho totiž v posledních letech vystřelily na přední příčky trance producentů v Austrálii a bude radost se o jeho produkci zajímat i nadále v budoucnu. Připravil si tak pro nás guestmix plný nejen jeho produkce, ale i skladeb, které ho na rovinu sejmuli a našim pořadem se dosud neprotočili. Doufáme tedy, že si další díl s pořadovým číslem 70. opět užijete a už nyní Vám mohu říct, že se dočkáte produkce od jmen jako jsou Tenishia, Tempo Giusto nebo Matt Bukovski. No, nechte se překvapit.

Napsat názor do DISKUSE

 12.6.2012 Karel, Press

Již tento pátek 15. června se do brněnského Bobycentra s velkou parádou vrací legendární Citadela, na které vystoupí Paul van Dyk. Celá akce ale nabídne kromě hlavního pódia také druhou techno stage. V článku najdete poslední praktické informace k akci.

Napsat názor do DISKUSE

 6.6.2012 Karel, Press

Trancefusion - Line up pro podzimní edici slibuje další velký zážitek!

BTL Agency oznamuje kompletní line up podzimní edice akce Trancefusion, která se bude konat 29.září ve střední hale Průmyslového paláce, a rozhodně je na co se těšit! Jak je v případě této akce zvykem, těšit se můžete na známá jména, legendy taneční hudby, ale i premiérová vystoupení některých djs před českými fanoušky. A kdo že se postará o hudební transfúzi tentokrát? Hvězdy světového formátu, miláčkové českého publika a aktéři první Trancefusion. A těmi není nikdo jiný než německé producentské duo COSMIC GATE. Do Prahy zavítají nedlouho po jejich úspěšném celosvětovém turné k jejich poslednímu albu "Wake Your Mind", které bylo nadšeně přijato fanoušky po celém světě. Svou českou premiéru si v září odbude jedna ze současných velkých světových hvězd na poli trance hudby, australský producent tyDi, který právem sklízí po celém světě zasloužené ovace. TyDi je autorem mnoha současných hitů a je masivně supportován světovými DJs. Věřme, že v Praze předvede to nejlepší ze své tvorby!

Napsat názor do DISKUSE

 5.6.2012 Karel, Press

Jeden z nejslavnějších DJs světa, hudební producent, remixér a šéf vydavatelství Vandit - Paul van Dyk - se vrací do České republiky! Po dvou letech se vrací sympaťák z Německa na místo činu a potěší příznivce kvalitní elektronické hudby vystoupením na brněnské Citadele v pátek 15.6.2012.

Napsat názor do DISKUSE

 3.6.2012 Karel, Press

Citadela Paul van Dyk - zvyšuje se vstupné! A to přesně u standartních vstupenek, které za cenu 699,- (vč. Dph a manipulačního poplatku) míří do svého vyprodání. Za cenu 699,- můžete vstupenky zakoupit do 8.6.2012. Následně se cena vstupenky standart zvýší na 799,- Je tu tedy poslední týden prodeje vstupenek za nejnižší cenu 699,-!

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ