TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 29.7.2005 Karel, Press

Nechcipejte vedrem, pojďte se k nám ochladit. Firma Numark a www.ntc-music.cz vás zvou na další osvěžující várku trance music, na akci Numark Trance Conference, která se tentokrát uskuteční kousek na západ od Prahy v městě Kladno a to v největšim tamním klubu Best. Ze speciálního, pro tuto NTC extra postaveného podia na vás své DJské umění vychrlí DJs Dolphin vs Sally J (Crash DJ TeaM), kteří vás rozhodně nenechají sedět a vylákají vás na taneční parket, kde se z jejich desek ozvou ty nejvychytanější tranceové melodie. Jako další se za gramce od firmy Numark postaví Peter van Zelden, který vás zmrazí tranceovým nářezem trošku tvrdšího ražení a do třetice všeho dobrého si na NTC v Bestu odbude svou solo premieru Drastics, který vám naservíruje to, co vám na očích uvidí! (venig hip-hop). Abyste nám na parketu nepadli vyčerpáním a nebo vedrem, budou pro vás připraveny 2 bary plné osvěžujících drinků dle vašich přání. Pro ty z vás, kteří jste více sportovně založeni a bary a ani parket by vám nestačili, tak můžete vybít svou energii na bowlingové dráze přímo v klubu. nebo si zahrát billiard a ti majetnější z vás můžou přispět nějakou tou kačkou do kasiček místních výherních automatů. Celý večer budou DJs hrát na nejnovější techniku od firmy Numark. Takže nezapomeňte Numark Trance Conference sobota 30. července klub Best v Kladně!!!! Start 21:00 - End 6:00. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 28.7.2005 Karel, Press

Paul Van Dykovi přibyl další člen posádky, britský DJ Fergie. Tohoto zástupce britské taneční scény si jistě mnozí pamatují z jeho vystoupení u nás na Creamfields 2004. Co Vás na Fergim dostane na první pohled je jeho úsměv. Je to prostě takový smíšek. A taky by měl, když vezmeme v úvahu, jaký úspěch stačil zaznamenat za poslední 3 roky. Ale není to jenom úsměv, co ho charakterizuje, je to také jeho energie, která ho pohání v jeho počínání a jeho talent, který mu dopomohl, aby se dostal tak daleko za tak krátkou dobu. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 27.7.2005 Libor, News
Projekt Red Flag patří do řady projektů, které má na svědomí můj nej producent M.I.K.E. z Belgie. Pravda, tento vinyl vyšel v druhé polovině března, ale jelikož se jedná o vynikající záležitost, tak by byla chyba se tomuto vinylu alespoň chvíli nevěnovat. Ještě pro úplnost dodám, že tento vinyl vyšel u sublabelu Armady a to u Captivating Sounds. Kromě Original mixu na vinylu najdeme také Albert Vorne Vs Max Savietto remix. Takže začneme Original mixem. Již po chvíli je jasné, že za tímto singlem se opravdu ukrývá M.I.K.E., jelikož hned od počátku nastupují výrazné bicí a Mikova typická basová linka a do toho se ještě na pozadí ozývá vynikající melodie, což v reálu znamená vysokou kvalitu. Přibližně v polovině skladba zvolní a ozývá se jenom ústřední melodie, kterou doplňují lehce zasněné samply. Postupně se ale opět skladba rozjede na plné obrátky, dle mého názoru opět vydařený singl od Mika. Remix je také velmi svižná záležitost, nebál bych se tvrdit, že místy je to už skoro techno, které já osobně nemusím. Ale možná se mezi Vámi najdou tací, kterým se tento remixem bude zamlouvat. Já osobně raději zůstanu u skvělého original. Na závěr ještě přidám dvě novinky z dílny Mika. Tou první jeho další singl, tentokrát pod vlastním jménem M.I.K.E., který se jmenuje Fuego Caliente a vyjít by měl na začátku srpna. Druhou novinkou je Mikův remix pro skladbu Break Out od Kyla Emmersona.
Napsat názor do DISKUSE

 25.7.2005 Karel, News
Asi každý trancer již někdy slyšel o Nature One, velké letní open air party, která se pravidelně koná v bývalé raketové základně Pydna v Německu. Ani letošní rok nebude výjimkou a tak se 5. srpna otevřou brány tisícům tancechtivých příznivců. Lineup je opravdu skvostný, během víkendu (tento festival je třídenní) se představí tato jména: Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Timo Maas, Ronski Speed, Westbam, Dj Dag, Sven Väth a desítky dalších. Lístek na celý víkend stojí 52 euro, na místě pak 59 euro. Pokud pojedete na akci autem, mohl by vás zajímat tento odkaz, podle kterého bude stát benzín za jednu jízdu něco přes 1100 Kč. Snaha o prosazení se na jiné trhy vedla k tomu, že letos se poprvé Nature One uskuteční i v Polsku, a sice 20. srpna ve Wroclavi pod názvem Nature One Poland. Tam vás jízda autem vyjde o polovinu levněji a v lineupu se můžete těšit na Blank & Jones, ATB, Kai Tracid, Ron Van Den Beuken a další. Živě zahrají např. RMB. Lístek stojí 85 polských zlotých, což v přepočtu dělá 600 Kč v předprodeji, 700 Kč na místě. Takže se dá říct, že Nature One v Polsku je za polovic, co se týče dopravy i vstupu :) Zajímavostí je, že na obou verzích zahraje český dj Michael Burian. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv verzi Nature One, pořádně si ji užijte a napište pak vaše dojmy do diskuse.
Napsat názor do DISKUSE

 24.7.2005 Karel, Press

Již jen poslední týden máte možnost koupit si nejvýhodnější vstupenky jak na festival Mácháč, tak na listopadové vystoupení Tiesta v T-Mobile Aréně. Vstupenky na Mácháč stojí nyní 435 korun, vstupenky na Tiesta 390 korun, a to včetně poplatků. Od 1. srpna se obě ceny zvýší. O obě akce je skutečně velký zájem, takže pokud již máte jasno, že si oba krále taneční muziky nenecháte ujít, doporučujeme si pořídit lístky již nyní. Jak pláž Klůček na Mácháči, tak T-Mobile Aréna nejsou bohužel nafukovací, a rozhodně nemáme v úmyslu překročit kapacity obou míst. Veškeré informace o vstupenkách najdete TADY.

Napsat názor do DISKUSE

 20.7.2005 Karel, News

13.8.2005 se uskuteční ve švýcarském Curychu další pokračování pravidelné trance party Energy, nazvané Energy 2005 . Letošní lineup přivítá opravdu zvučná jména (proto jsem si dovolil dát do nadpisu slova "mega trance"). Energy 2005 bude letos asi jedinou party, kde se sejdou dohromady všichni tři velikáni současné trance hudby, tedy Tiësto, Armin Van Buuren a Paul Van Dyk. Akce se uskuteční ve zbrusu nové hale Hallenstadion, která je jednou z nejmodernějších v Evropě a Energy 2005 bude první party, která se v této hale uskuteční. V dalších měsících by v této plně klimatizované hale měli vystoupit U2, Fink Floyd nebo Rolling Stones. Energy 2005 je oficiální party, která následuje po Streetparade, která se po zrušení Loveparade stává zajímavou alternativou pro příznivce křepčení na ulici a tancování na hudbu pouštěnou z kamiónů. Kromě výše uvedeného hvězdného tria vystoupí na party i další zajímavá jména, namátkou jmenuji Yoji Biomehanika, DJ Tatana, Dj Energy a spousty dalších. Kromě trancu bude znít zejména hardtrance a hardstyle. Samozřejmě taková akce není zadarmo a tak lístek stojí lehce přes 60 švýcarských franků, což je na jednu stranu dost, na druhou bychom si měli o to více vážit, když do Česka někdo přiveze Armina nebo Tiësta či Paula za 500 Kč nebo i méně. Na party budeme mít reportéra, takže pokud vše dobře dopadne, po akci se můžete těšit na fotky a psaný report. Vychází i kompilace na CD, jedna ve stylu trance od DJ Energy, druhé cd je houseové.

Napsat názor do DISKUSE

 19.7.2005 Libor, News
Myslím, že tohoto holandského DJ a producenta není třeba příliš představovat, navíc mnozí z Vás jste ho určitě viděli na živo, takže víte o kom je řeč. Ačkoliv Shivers, jenž vyšel na labelu Armind, už není nejnovější Arminův singl, tak mně osobně se více zamlouvá než Serenity a navíc v minulých dnech vyšly i nové remixy pro Shivers, takže by byla škoda se o nich nezmínit. Promo vinyl vyšel již v polovině března a obsahoval skladby Shivers a Birth Of An Angel, což je instrumentální verze Shivers. Na ostatních vinylech je skladba Shivers prezentována v remixu od Rising Star, což je projekt Armina, ale tento remix zní úplně stejně jako verze z promo vinylu. A teď k samotné skladbě. Vokály tentokráte obstarala vokalistka Susana, která dle mého názoru odvedla skvělou práci. Susana se také podílela na vokálech skladby Dark Side Of the Moon projektu Ernesto vs. Bastian. Shivers je velmi příjemná vocal Trance skladba, která se rozhodně řadí mezi to lepší, co v tomto roce vyšlo. Obsahuje také velmi příjemnou melodii, takže i při poslechu dub verze se nudit nebude, ale já dávám přednost verzi s vokály.
Ke konci května opět na labelu Armind vyšly první remixy, Tribal Feel mix a Hammer & Bennet remix. Tribal Feel mix nezní úplně špatně, ale dle mého názoru nedosahuje kvalit Rising Star mixu. Za to druhý remix je již o něčem jiném. Tento remix je o něco temnější a prakticky zní úplně jinak než Rising Star mix, ale zní skvěle a duo Hammer & Bennet odvedlo skvělou práci. Na začátku června vyšla další várka nových remixů, dva remixy od Alexe Morpha, vocal a dub mix, a remix od Christiana Webbera. Alex Morph v poslední době dělá jeden remix za druhým, ale stále si udržuje vysokou kvalitu a to samé platí i o tomto remixu. Jeho remix působí o něco svižněji, ale stále se jedná o příjemný vocal Trance. Christian Webber je pro mě celkem neznámé jméno, ale jeho remix minimálně za poslech stojí. Na začátku července vyšel zatím nejnovější remix a to od talentovaného amerického producenta Elevation, kromě jeho remixu je ještě na vinylu dub mix od Alexe Morpha, tento vinyl vyšel také na labelu Armind, což je sublabel Armady. Jeho remix by se dal charakterizovat jako melodický progressive Trance a pokud jste již slyšeli nějaký kousek od Elevation, určitě hned po několika okamžicích poznáte jeho rukopis. Rozhodně tento remix patří mezi ty nejlepší a celkově si myslím, že většina remixů se povedla. Na závěr bych se měl zmínit o druhém albu Armina, které se jmenuje také Shivers a Armin na něm spolupracoval s několika významnými producenty, např. Gabriel & Dresden, Remy & Roland Klinkenberg a Markus Schulz, takže doufám, že se bude jednat o velmi kvalitní počin, album by mělo vyjít 8. srpna.
Napsat názor do DISKUSE

 15.7.2005 Karel, News

Po delší odmlce jsou zde nové ukázky. Venku je horké léto a tak je asi většina z vás asi u vody a ten kdo není, si může poslechnout ukázky skladeb, které se mi nyní zdají zajímavé. Severské duo Espen And Stian - Great Dame, to je první dnešní ukázka. Zajímavá progressive skladba, působí na mě tak trochu melancholicky. Lolo - Who Are You? je nová deska producenta Laurenta Veronezze, známého pod jménem Airwave. Příjemný energetický trance, skladba se myslím povedla. Pro mě nejlepší dnešní ukázkou je ale následující ukázka. Orkan - Shibuya v original mixu. Nejprve krásný vokál, poté výtečná uplifting, tak by se dala stručně charakterizovat tahle deska, kterou najdete v playlistech předních trance djs. Producent E-Craig se na scéně již dostatečně zabydlel a jeho novinka Call It A Day (212 P.M. Mix) je toho dokladem. Kvalitní skladba, která velmi dobře vynikne někde na party. Poslední ukázkou v dnešním horkém dni jsou Airbiscuit - Lately (Riley & Durrant Mix). Duo Riley & Durrant Mix se stává vyhledávanými remixéry a není se co divit, skoro všechno nač sáhnou, promění v kvalitní song. V téhle skladbě se mi hodně líbí vokály. Všechny ukázky si můžete poslechnout zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 13.7.2005 Karel, Press

V sobotu 16. července se v klubu El Wood v Praze bude konat velice specialní díl NTC. Tentokráte bude vše tak nějak jinak než jste zvyklí. Celá párty se ponese ve znamení DJských dvojic. A dokonce i styly budou tak nějak divně pomíchané. Hned na startovní čáře kolem 21:00 odstartuje svuj hudební nálet velmi zvláštní dvojice. DJ Peter van Zelden, který za mixpultem na NTC už není žádným nováčkem a po jeho boku s ním v battle setu vystoupí naopak benjaminek NTC akcí DJ Drastics. Z jejich jehel se k vám dostane trance trošku rychlejšího a tvrdšího ražení a možná nezůstane jen u tranceu. No a po půlnoci, cca od jedné hodiny ranní, se na NTC objeví již staří známí z Bukanýru. Mezi sebou si to rozdají za gramcema DJs Paul Andrews a Ludweek. Jste-li tedy zastánci upliftingu a čistokrevného tranceu, tihle dva vás dostanou. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 13.7.2005 Libor, News
Ačkoliv již máme červenec, tak myslím, že nebude na škodu si něco povědět o tomto vinylu, jenž spatřil světlo světa v březnu. Re:Locate má na svědomí talentovaný holandský producent Paul Moelands, jenž pod tímto projektem vydává již třetí singl a ty dva předchozí rozhodně nebyly žádné propadáky, ba právě naopak. Pro úplnost ještě dodám, že tato deska vyšla u labelu Galactive Sounds. Skladba Absoluum se rozjíždí pěkně zostra a prakticky v tomto tempu se odehrává celá skladba. Neřekl bych ale, že se jedná o techtrance, ale spíše o svižnější uplifting, jelikož na pozadí se ozývá velmi příjemná melodie, která rozhodně neurazí. Asi uprostřed skladba zvolní a ozývá se velmi pěkná melodická část a po té opět skladba nabere na obrátkách. Myslím, že je to ideální skladba na taneční parket. Distant Heartache začíná pomalu jako nějaká skladba vážné hudby a je to velmi originální začátek. Ale pomalu se začíná ozývat samply, které ve vážné hudbě určitě neuslyšíte. Tato skladba je o poznání pomalejší a je to již jasný zástupce upliftingu. Hlavní melodie působí hodně chytlavým dojmem, mírně zasněným, spíše se jedná o skladbu k poslechu než k tanci. Přibližně v pomalu skladbu zpomalí aby se ke slovu mohly dostat samply, kterými skladba začínala. Po chvíli se opět začíná zrychlovat a skladba zdárně spěje ke svému konci. Dle mého názoru je tento druhý kousek povedenější, resp. mě osobně zaujal více, ale možná Vy budete mít třeba jiný názor.
Napsat názor do DISKUSE

 11.7.2005 Libor, News
Musím se přiznat, že nevím proč se tato skvělá deska na stránkách Trance.cz neobjevila dříve, jelikož se jedná o velmi kvalitní skladbu. Tak snad si ji ještě dobře pamatujete anebo Vám ji připomenu tento článek. Nejdříve začnu tím, kdo že vůbec tento projekt tvoří. Jsou to Mike Burns, Mark Lewis a vokalistka Colleen Kelly, kteří tvoří projekt Interstate, pod kterým v březnu tohoto roku vydali skladbu s názvem I Found You, jenž vyšla na sublabelu Armady a to na Bandungu. Na vinylu se nachází Original mix a Harry Lemon remix. Začneme Original mixem, který začíná poměrně pochmurně. Po chvíli se začne ozývat hlavní melodie, která je doprovázena skvělými vokály Colleen. Její vokály alespoň na mě působí hodně neotřele a skvěle zapadají do lehce melancholické melodie. Prostě velmi kvalitní progressive Trance s menšími náznaky housu. Holandský producent Harry Lemon si se skladbou opravdu pohrál. Už začátek skladby je geniální, skladba začíná velmi pomalu a až okolo první minuty se o něco zrychlí, ale stále se v ní ozývá onen kouzelný sampl, kterým celá skladba začíná. Postupně Harry přidává nové samply, které jsou také skvělé, působí hodně relaxujícím dojmem a na pozadí se místy ozývá ten kouzelný sampl. Harry omezil počet zpívaných pasáží a zakomponoval do skladby jakési neidentifikovatelné ženské hlasy, které ale ještě více pomáhají dotvářet atmosféru tohoto skvostu. Celkově tento kousek působí pozitivněji než Original mix a také mě osobně zaujal daleko více a to hlavně svojí melodií, která nemá chybu a musí oslovit i ty nejnáročnější posluchače. Celkově vynikající vinyl.
Ještě bych se měl zmínit o remixu Perry O Neila, jehož remix je ještě více temnější než Original mix a spadá do kategorie progressive Tranceu. Perry prakticky změnil celý spodek skladby a ponechal pouze vokály, které se ozývají v klidnějších pasážích skladby. I Perry zakomponoval do skladby skvělou melodii, která má výraznou basovou linku, jenž je doplňována melodičtějšími pasážemi a zní to celé skvěle. No musím se přiznat, že jednak remix od Harryho ale i od Perryho se mi líbily daleko více než original mix, mimochodem na stránkách Interstate si můžete poslechnout skladbu Remember me, která je v podobném duchu jako I Found You.
Napsat názor do DISKUSE

 9.7.2005 Karel, Report

Minulou sobotu se konala v Holandsku slavná trance party Sensation White. Hlavní hvězdou byl Armin Van Buuren a tak bylo jasné, že akce bude opět plná tancechtivých příznivců. A jak jsem sliboval minulý týden, na akci se vypravil i náš fotograf, který se i díky našemu serveru dostal až do VIP zón a mohl tak nafotit leckdy exkluzivní fotky přímo z jednotlivých stages. Ve fotkách tak najdete i managera celé Sensation, Marca V, Jana Vayna a další celebrity, které ani já sám neznám. Jenom ty slečny ale mohl nafotit trochu hezčí :) Kompletní fotoreport čítající cca 100 fotek najdete tady. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 7.7.2005 Libor, News
Miika Kuisma a Christian Rusch, tedy finsko-švédské producentské duo vydalo na sublabelu Gesture Musik Remark Records svoji společnou skladbu s názvem Yogatech. Kromě klasického Original mixu zde najdeme i remix od projektu Incolumis. Na vinylu je jako první remix od Incolumis, takže začneme s ním. Za tímto projektem se ukrývá další finský producent Jani Rantanen. Skladba začíná hodně temně, ale po chvíli se začne ozývat ženský hlásek, také hlavní melodie se pomalu probouzí k životu a skladba postupně graduje. Stále je ale hodně tajemná a ozývají se v ní hodně syrové samply, také basová linka je velmi výrazná a na pozadí se odehrává hlavní melodie, kterou skvěle umocňují ony náznaky vokálů, prostě skvělý progressive Trance s hodně mystickou atmosférou. Original mix je spíše melodický progressive Trance, alespoň já osobně bych ho do této kategorie zařadil. I v této verzi se ozývá ženský hlásek. Original mix je o něco málo rychlejší, ale stále obsahuje určité charisma, díky němuž se vyplatí si tuto skladbu poslechnout. Jednak je to díky přítomnosti oněch vokálů, ale i hlavní melodie skvěle kombinuje melodické prvky s progreesive samply a ve výsledku to nemá chybu, možná tato verze je o něco lepší díky chytlavější melodii, ale mě osobně zaujaly obě verze. Rozhodně se jedná o skvěle odvedenou práci ať již ze strany Miiky a Christiana či Janiho.
Napsat názor do DISKUSE

 1.7.2005 Dolvich, News
Dvojice německých dj-ů a producentů Andy Jay Powell a Mike Nero tvoří společně projekt Savon, pod kterým již vydali skladby jako "Children Of Paradise" nebo "Way To Heaven" a jejich aktuální singl se jmenuje "One Million Strings" a vyšel a labelu Active Sense. Powell a Nero spolupracují již od roku 2002 a "One Millin Strings" je jejich pátým releasem pod pseudonymem Savon. Singl samotný je kombinací upliftingu a hardtrancu, kdy oba producenti vytvořili svůj mix. V případě Andy Jay Powell Mixu se jedná o povznášející uplifting trance s několika prvky hard odvětví (ukázka), kdy hlavní melodie je příjemně laděná a atmosféru doplňuje ještě občasné vocal-samply. Oproti tomu Mike Nero Mix je více orientován na styl hardtrance v jeho komerčnější podobě nazývané hands-up (ukázka), však ani na uplifting prvky zde není zanevřeno. Vinyl "One Million Strings" již ve svých casech mají dj's jako DJ Shog, Dave202, DJ Dean, Goldenscan nebo Klubbingman.
Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ