TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music

 31.7.2006 Karel, Press

Nejslavnější mejdan konce léta pod širým nebem Mácháč, vždy nabízí bohatou kolekci předních světových i domácích Djů na několika pódiích a tak tomu bude i letos 25.8.2006, kdy na pláži Klůček u Máchova jezera vyroste hned pět stageů s programem, který uspokojí všechny hudební chutě od house přes progresiv a trance , až po breakbeat, hip hop a vyklidněný chill out. Největší pozornost si jistě zaslouží HLAVNÍ STAGE jehož line up slibuje vynikající zážitky ať už to bude premiérové vystoupení Luccy s Michalem Pavlíčkem Live ! , vystoupení oblíbeného Poláka Angelo Mike, legendárního Loutky, Vectifa s Tvyksem, Martina Grednera, Dolphin a Sally J, či především holandského mistra, krále remixů a geniálního producenta Junkie XL, nebo ikony britské scény, umělce vizuálního i zvukového, skandalisty Boy George v historicky prvním setu v České republice.

Napsat názor do DISKUSE

 31.7.2006 Karel, Press

Nonstop 34 hodin - Open Air - ClubHouse, House, Trance, Techno to je Pernštejn Dance Energy, 1.ročník tanečního festivalu mapující současný trend nekomerčních tanečních proudů. Djs mixují výhradně z gramofonových desek za podpory profesionální techniky: Technics, Ecler, AC-akustika, D.E - light a další. Profesionální světla a zvuk, laser show, Sky Rose, to vše a další za doprovodu vynikající party hudby a skvělé atmosféry open air blízko oblíbeného Janderovského splavu Velryba. V areálu zajištěno občerstvení a prodej módních doplňků pro opravdové Party People od firmy Baxxy Shop - značky jako Punky Fish, Golddigga, Pucca, Ruby Gloom atd. V areálu je zajištěn přívod pitné vody, stanování v areálu vítáno alias nic Vám neunikne. Bonus: sportovní utkání v malé kopané pro soutěživé lidičky o 60 piv v dárkovém balení a Jackpot, spousty cen a zábavy pro Vás.

Napsat názor do DISKUSE

 18.7.2006 Ch@ron, Review
Představovat světoznámou dvojici Gabriel and Dresden mi přijde smysluplné jako nošení dříví do lesa, ale, i přestože tomu příliš nevěřím, mohou mezi vámi být tací, kteří o nich mnoho neví (a neumí použít Google). Vezměme to tedy alespoň zkratkovitě. V roce 2001 vydal Josh Gabriel svůj první white label "Wave 3" a upoutal jím pozornost Dava Dresdena, který v té době hledal novou hudbu pro Peta Tonga a již o dva týdny později se "Wave 3" objevila v Petově show na BBC Radio 1. Tong pak nabídl Davovi příležitost remixovat skladbu "Someone Like You" od New Order a Joshe byl přizván ke spolupráci. Za těch několik let spolu vytvořili značné množství nezapomenutelných remixů, které oslovily trancové fanoušky po celém světě - jen namátkou jmenujme Way Out West - Mindcircus, Paul Oakenfold - Southern Sun, Nalin & Kane - Beachball, 4 Strings - Take Me Away, Sarah McLachlan - Fallen, Above & Beyond - No One On Earth a další a další... byl jich opravdu bezpočet, jeden lepší nežli druhý. Patrně nejvíc pozornosti jim zajistil nezapomenutelný singl As The Rush Comes s nádherným vokálem Jes Brieden vydaný pod pseudonymem Motorcycle. As The Rush Comes nebyl jediný počin pod touto obchodní značkou, později přišly singly Around You a My Blue Heart, které však slávy prvního počinu nedosáhly.
Napsat názor do DISKUSE

 17.7.2006 Karel, Press

NTC expanduje na jih. V pátek 21.7. přijďte zapařit do Discocentra Přestavlky, nedaleko Prčice, ano nedaleko místa, kam každoročně několik set lidí pochoduje z Prahy v rámci známého pochodu Praha - Prčice. V Přestavlckém Discocentru se na Numark Trance Conference představí DJs Dolphin vs Sally J a Thomas Coastline z www.crashdjteam.com a doplní je Drastics z www.ntc-music.cz. Všechny tyto DJs jste měli možnost vidět a slyšet na American Audio stagei na akci M.Burian and Friends s Paul van Dykem v pražské T-Mobile aréně. Je na vás připravena dávka kvalitního tranceu od progressivních beatů až po drsnější tech-trance. Krom skvělé muziky se můžete těšit na skvělý klub s bary naplněnými až po okraj chlazenými drinky všeho druhu za vynikající ceny a spousta dalších překvapení. Více o klubu naleznete na www.discocentrum.cz. Volné lístky na tuto akci můžete vyhrát v rámci pořadu Numark Dance Conference, v pondělí od 20:00 na Danceradiu. Více info naleznete na www.ntc-music.cz a nebo na www.crashdjteam.cz Tak neseďte doma a jděte k vodě a od vody přímo do Discocentra v Přestavlkách na další z vydání putovní tranceové klubovky NTC. Těšíme se!

Napsat názor do DISKUSE

 13.7.2006 Ch@ron, Review
Dvojici Leama and Moor tvoří duo britských djs Martin Smith (Leama) a starý známý Andy Moor (Moor, překvapivě :) Do kupy se dali v roce 1999 a spolupracovali na nezapomenutelných skladbách "Melodica" a "Requiem For a Dream", obě však vyšly pouze pod pseudonymem Leama, až poté se dohodli na používání společného jména Leama and Moor. Remix "2-players - Signet" byl jejich prvním projektem pro Lost Language records (z jejich portfolia jmenujme například Ozgura Cana, Tilt, Probspot, Luminary), u kterých vydávají dodnes. Za těch několik plodných let vytvořili remixy jak pro hvězdy trancu, tak popu, například Britney Spears, Avril Lavinge, Tiesto, Orbital, Brian Eno, Paul Oakenfold a Above & Beyond, jejich vlastní tracky se dostaly do setů předních světových trance djs. A jak už to tak bývá, vydání vlastního alba se stalo nevyhnutelným. Po spíše otravném teaseru vyšel 5.6.2006 na labelu Lost Language očekávaný full release debutového album Common Ground. A proto se tu dnes scházíme nad těmito řádky. Milí přátelé, ujasněme si to hned na začátku: Jestli zamačkáváte slzu při vzpomínce na jmenovanou Melodicu či Requiem, jestli čekáte album plné trancových rytmů, slaďoučkých melodií a tklivých tonů, budete velmi pravděpodobně zklamáni. Pojďme se teď podívat proč.
Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2006 Karel, News

V sobotu 22. července se v blízkosti našich hranic uskuteční zajímavý open air festival House Of Summer, kde vystoupí řada trancových djs jako Kyau Vs. Albert, Michael C nebo Sonorous. Dohromady vystoupí více než 50 djs a live actů. Připravili jsme pro Vás soutěž o 3x2 volné vstupy na tento festival. Prosíme aby soutěžili jen ti, kteří to s účastí na tomto festivalu myslí vážně, děkujeme. Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 16. července správnou odpověd na tento e-mail. Otázka zní: Německo skončilo na právě skončeném MS ve fotbale na jakém místě? A: 1. místo, B: 2. místo, C: 3. místo. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž o volné vstupy na House Of Summer, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2006 Karel, Press

Již tradiční nejlepší mejdan léta na konci prázdnin! Kdo by se táhnul až někam k moři, když je hned za rohem Máchovo jezero s úžasnými plážemi a bary s tak jedinečnou atmosférou, ve kterých by byl hřích nedat si drink. A přesně tam, na pláži Klůček, v Doksech, ze které je nejkrásnější výhled na západ Slunce, se v pátek, 25. srpna uskuteční festival Mácháč 2006. Dort se sedmi svíčkami přijdou sfouknout gratulanti, jak má být: extravagantní hudební chameleon Boy George a jeden z nejlepších remixérů a DJů této planety Junkie XL. Jako obvykle se můžete těšit na line-up, ve kterém si vyberou i ti největší hudební fajnšmekři. Na své si přijdou všichni, kdo milují house, trance, electro, ale i breakbeat, hip-hop nebo chill-out. Že už všechno znáte? Ani v nejmenším! Organizátoři totiž pro vás připravili nejedno překvapení. Tím prvním, které prozdradíme, je speciální show, kterou bude za gramofony řídit DJka Lucca a sekundovat jí bude - to byste nevěřili - legendární Michal Pavlíček!

Napsat názor do DISKUSE

 8.7.2006 Karel, Press

Anodyne posiluje line-up. Krom Elite, Ludweeka, Dolphina, Sallyho J, Thomase Coastlinea, Drasticse, a Petera van Zeldena se můžete těšit také na mladého talentovaného DJe jménem G-or-G, který vás rozproudí nářezem tech-tranceu až hardstylu. Dále je třeba připomenout že se jedná o B-Day akci pánů Ludweeka a Drobexe. Dohromady jim bude 49 a to už je důvod k oslavě. Otvíráme již v 19:15, vstup pro každého zdarma a prvních 100 piv je pro všechny dohromady taky za 0,- peněz. Jako další překvapení jsme si pro vás připravili profesionální hairstyling, který bude v režii půvabné slečny Jany z jednoho prestižního pražského kadeřnického salónu. Super sestřih, párty gel, ulítlé barvy na vlasy a spousty dalších kadeřnických umů bude k mání cca od 22:00 přímo v klubu CZ Beat pouze na akci Anodyne a to pro všechny přítomné zcela gratis, tak si přijďte nechat zkrátit kštici. Mimo to je pro vás připravená skvělá hudba od pozdního podvečera až do bílého rána a možná ještě déle, ale to záleží hlavně na vás. Tak se uvidíme v CZ Beatu a myslim že si na vás ještě něco pořadatelé a oslavenci ve dvou osobách vymyslí.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ