TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.7.2008 Karel, Press

Již tuto sobotu 2.8. by jste si ve svém určitě nabitém letním programu měli udělat čas na návštěvu pražského Pekelného baru, kde se bude konat další pokračování úspěšné noci rezidentů Peta Walka a Rewise - Impress. Hlavním hostem večera bude půvabná slovenská djane Nifra, které bude supportovat česká trancová legenda Petr Holman, Revolt a jeden ze zmiňovaných rezidentů - Rewis.

Napsat názor do DISKUSE

 29.7.2008 Karel, Press

Na adrese www.connectionparty.cz byla spuštěna prezentace k druhému dílu Connection Party, která se s přívlastkem Showtime odehraje 24. října 2008 v klubu Mecca. První díl party se v Mecce konal 15. února s holandským tranceovým djem Johanem Gielenem jako hlavní hvězdou a měl velký úspěch, který organizátoři věští i druhému dílu Connection. Na jednom pódiu se totiž v Mecce sejdou djské star Matt Hardwick, Simon Patterson, LayDee Jane a Fred Baker. Ochutnávku z jejich hudebního umění je možné získat právě na webu www.connectionparty.cz, kde jsou ke stažení připraveny tři exkluzivní sety. Web bude také průběžně aktualizován. Těšit se fanoušci mohou na rozhovory s jednotlivými dji, další sety ke stažení nebo třeba soutěže o vstupy na party. Další novinkou kromě odstartovaného webu je také fakt, že je již možné zakoupit lístky na Connection Party Showtime, a to v síti Ticketstream. Prvních 100 vstupenek bude v prodeji za 350 Kč + poplatky, další várka lístků bude stát 450 Kč + poplatky. Vstupy do V.I.P., kterých je pouze omezený počet, budou za 990 Kč. Co za to? Návštěvníci party s V.I.P. vstupem budou mít k dispozici vlastní prostor přímo vedle dje včetně baru, luxusní patrový lounge s pohovkami a vlastní obsluhou a k dispozci bude i speciální catering. Lístky (kromě V.I.P. vstupů) bude možné získat i na místě za 550 Kč.

Napsat názor do DISKUSE

 23.7.2008 Karel, Press

Pardubický klub Dýdy Baba vám ve spolupráci s www.hustytricka.cz a www.fun1.cz přináší další díl house/progressive/trance akce Mhaaania, tentokrát s podtitulem Summer of Love warmup! Nechte se zlákat a vyražte 8.8. na jediný trance warmup na Summer of Love, který je v Pardubicích v plánu a to navíc se speciálním hostem, kterým není nikdo jiný než jeden z nejvýznamnějších českých trance djů, Michael C! Pro Michala to bude po dlouhé době vystoupení v klubu v jeho rodných Pardubicích a pro vás ideální možnost naladit se na největší událost českého tanečního léta. Kromě Michala se můžete těšit na trojici F1da, Morrisona a X-tazeho, kteří své kvality na Mhaaanii již nejednou prokázali a i nyní vám naservírují vytříbený koktejl umíchaný z nejlepšího housu, progressivu a trancu, který je v současnosti k mání. Začínáme úderem desáté večerní, před vchodem na vás čeká welcome drink a uvnitř spešl Mhaaania drinky, super atmosféra a super muzika, takže kroužkujte osmého srpna v kalendáři a hlavně se na to dobře vyspěte - bude to pekelná jízda až do časných ranních hodin.

Napsat názor do DISKUSE

 22.7.2008 Freezer, News

Vzhledem k tomu, že se ukázkám delší dobu nikdo nevěnoval, tak bych rád zmapoval toto dlouhé období. Dnešní ukázky tedy nebudou zrovna novinky, ale rád bych připomněl tracky, které byly aktuální spíše před pár týdny, či měsíci. Začínáme s uznávaným producentem Johnem Digweedem, který toho sice s trancem jako takovým nemá mnoho společného, ovšem jeho poslední počin Gridlock je až nečekaně hodně melodický a dal by se v pohodě zařadit i do tranceového setu. My si ale představíme nový remix, který má na svědomí Henry Saiz. Dle mého názoru je jeho počin ještě lepší než originál. Track si po celou dobu zachovává docela temnou atmosféru a vše to asi po šesti minutách vyvrcholí do skvělé pasáže, která je v ukázce. I další track, kterému se podíváme na kloub je ve stylu progressive. Tentokrát se podíváme na jiného mága. Kosmas Epsilon patří již řadu let mezi progressivní elitu. Občas je to spíše do house a někdy zase do tranceu. Jeho poslední počin Soho je určitě spíše do tranceu a obsahuje i čtveřici vynikajícíh remixů, z nichž mě nejvíce zaujal ten od Somnus Corp. Ústřední motiv, který se vyskytuje ve všech verzích, je extrémně návykový. Třetí ukázka bude patřit tracku, ke kterému také vyšla spousta remixů. Majai - Phoria vyšel z celkem asi 8 různými remixy rozličných žánrů. Já jsem, možná trochu překvapivě, vybral ten tech-tranceový od Airbase. Ovšem tech-tranceový jen do určité míry, jelikož hlavní pasáž, do které to postupně všechno vygraduje je pořádná tranceová nálož. Zní to celé docela originálně a odlišně od ostatní současné tvorby, proto jsem vybral spíše tento remix a nikoliv trochu tuctovější, ale přesto hranější Elevation remix. Opomenout nemuho v těchto ukázkách ani klubovou hitovku a parádní remix Martina Rotha pro nový singl dvojice Blank & Jones. Miracle Cure nestojí v orginálu za nic, ale Roth tomu dodal neskutečnou šťávu a stal se z toho hit drtící kluby. Na závěr si dáme čistokrevný uplifting té nejvyšší kvality od poláka Nitrous Oxide. Singlu Red Moon Slide nechybí vynikající melodie, euforie ani pořádné tranceové nájezdy. Co více si přát? Příště už si dáme trochu aktuálnější ukázky.

Napsat názor do DISKUSE

 22.7.2008 Karel, Press

V sobotu 26.07. se klub pražský Vertigo opět rozezní zvuky v rytmu trance protože se zde koná první z Warm upů na oblíbenou tranceovou noc E-Motion, která se koná 10.10. v klubu Fléda v Brně s djs jako je Sophie Sugar (UK), Paul Miller (Pol) nebo Mike Wind (aka Staircase). A kdo že Vás naladí na tu ojedinělou atmosféru, jakou provází každý díl noci E-Motion? Zajisté to budou domácí residenti a tvůrci další z úspěšných nocí a to noci Language of Trance, která nedávno oslavila úspěšným 10tým vydáním více než rok své existence - djská dvojice MATAMAR, kterou fanouškům této hudby jistě není třeba dlouze představovat a která Vás jistě nenechá v klidu a bez "emocí". Dalším, kdo Vás bude svým uměním nalazovat na další pokračování pravidelné dávky "E-mocí" bude resident noci E-Motion a upliftingový král Stepan Bruck z Brna, bez kterého by si mnoho lidí nedokázalo tuto noc představit. Celý line-up doplní také další z uplift-mágů a to zástupce stáje LOT Music dj a producent Thadeas, který se fanouškům E-Motion již představil na jednom z minulých dílů po boku Adama Whitea a velmi kladné ohlasy sklidil také za svůj back 2 back set s Danielem Kandim na minulém vydání noci Language of Trance. V neposlední řadě se můžete těšit také na dalšího zástupce brněnské scény a tím je dj Free Gate, který na své produkci spolupracoval například s velmi známým slovenským producentem Eddie Senderem.

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2008 Karel, Press

Jak už jistě všichni fanoušci kvalitní tranceové a progressivní hudby ví, v sobotu 11. října bude v Mecce hodně narváno. DJ Bon Finix a pořadatelská skupina In Music si na další díl Bonovy pražské residentní noci s názvem Musica pozvali opravdového mistra ve svém oboru. Na první poprázdninové Musice vystoupí jako headliner ikona světové taneční hudby z Belgie, skvělý DJ a výborný producent, který si říká M.I.K.E. "Majka" snad není českému publiku potřeba nijak sálodlouze představovat. Je to jeden z nejlepších a nejuznávanějších djů a producentů vůbec. Stojí za řadou projektů, jmenujme například Push, Plastic Boy a další. M.I.K.E. se českému publiku už dvakrát představil sám. Dvakrát byl hostem halové megapárty Transmission, kde pokaždé odehrál vynikající set a návštěvníci jeho výkony odměnili nemalou chválou. V sobotu 11 října se vám M.I.K.E. v Čechách poprvé představí v klubovém prostředí a to v prostorách pražského prestižního klubu Mecca. Vstupenky na "Majkovo" exklusivní klubové vystoupení už jsou v prodeji. Za bezkonkurenční cenu 250,- korun včetně poplatku, můžete lístky zakoupit do konce letních prázdnin v prodejní síti Ticketstream, ve všech CK Čedok a Firo Tour, ve všech hypermarketech Globus a na dalších místech, které naleznete na www.ticketstream.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2008 Karel, Press

Sensation Factory vám s radostí oznámuje, že se v našem vysílaní objevuje nový pořad a to žádný menší než radioshow prestižního Německého labelu Euphonic.S ní budete moci každý čtvrteční večer od 20h naladit světová jména jako Kyau & Albert, Stoneface & Terminal, Ronski Speed či Marca Marberga.Ti specielně pro vás, v rámci Euphonic Sessions, umíchají nejšťavnatější mix z těch nejlepších tracků, u kterých ještě nestačila zaschnout barva na obalu. Fanoušky tvrdšího podání Trance music také zcela jistě potěší domácí headliner Michael C se svou radioshow Sunshine, kterou vysíláme každou středu od 18h. Proto stay tuned a nebojte se, za přesčasy vás Sensation Factory královsky odmění.

Napsat názor do DISKUSE

 18.7.2008 Karel, Press

V sobotu 19.07.08 se můžete těšit na speciální díl klubovky Avenue, která se koná pravidelně každé pondělí v klubu Pekelnej Bar na Andělu. A čím bude tento díl kromě toho, že se koná v sobotu speciální? Tak především se ponese v duchu djských soubojů, neboť se proti sobě postaví všichni residenti této noci ale také dva hosté a to ve speciálních back 2 back setech. Hlavní dvojicí je samozřejmě duo Matamar, kterou zajisté není třeba dlouze představovat, ale těšit se můžete také na dvojice Thadeas vs. Carrasco, Libis aka Dusk vs. Petr Hauz a nebo Majlkhauske vs. Hellman. Kromě toho všeho Vás jako na každé Avenue čeká kromě skvělé hudby a atmosféry také bohaté dekorace a speciální a velmi chutný Avenue Drink za 79 kč! Tohle vše umocní pohodovou letní náladu, která bude zajisté celou noc provázet. Takže nezapomeňte již tuto sobotu v klubu Pekelnej Bar na Andělu se koná parádní letní mejdan!

Napsat názor do DISKUSE

 18.7.2008 Karel, Press

Půvabná česká DJane Elite v sobotu zahraje na největší evropské taneční párty pod širým nebem, na německé Loveparade, která se koná tuto sobotu v Dortmundu. Elite vystoupí v exklusivním back2back setu s německou DJane Pretty Pink na kamionu, který na Loveparade vypravil bochumský taneční klub FridayDom společně s mezinárodní rádiovou šou Heavens Gate. No a jak název kamionu napovídá, můžete se zde těšit na řadu několika djských superhvězd. Společně s Elite zde zahrají zakladatelé a moderátoří již zmíněné radiové šou, Alex M.O.R.P.H. b2b Woody van Eyden, dále Menno de Jong, Simon Patterson, Aly & Fila a další. Na tomto kamionu vám budou DJs ze 7mi zemí servírovat to nejlepší z electro, house, trance a progressive music. Krom vysoce kvalitního mezinárodního line-upu se u tohoto kamionu můžete těšit i na řadu překvapení. Pokud na Loveparade v sobotu jedete, přijďte ke kamionu FridayDom and Heavens Gate podpořit DJane Elite, která ve společnosti těch nejlepších světových DJs letos jako jediná reprezentuje Českou republiku.

Napsat názor do DISKUSE

 15.7.2008 Karel, Press

To, co již prosakovalo řadu týdnů, to právě teď vyplouvá oficiálně na povrch. Česká republika, konkrétně Brno a v něm nejúspěšnější klubová párty E-MOTION, dostala poprvé možnost exkluzivně hostit jméno světového formátu. Jeden z aktuálně nejvíce činných producentů, momentálně jeden z nejvíce bookujících se DJs v Evropě, DJ, kterému se plní kalendář exkluzivními hraní po celém světě, tak právě on přijede pohladit tranceovou duši na E-MOTION. Kdo jiný by měl hostit párty tohoto jména, než člověk, který má na svědomí loňský Tune of the year 2007 v nejprestižnější radioshow A State of Trance Armin van Buurena, člověk který ve spolupráci s krásným hlasem zpěvačky Audrey Gallagher vytvořil prvotřídní a davy bourající hit Big Sky. Svou temnější techy tvář prezentuje pod svým alter egem Joint Operations Centre.

Napsat názor do DISKUSE

 15.7.2008 Karel, Press

Matt Hardwick, Simon Patterson, LayDee Jane a Fred Baker. Každý z nich by mohl být sám hlavní hvězdou. Tihle všichni se ale sejdou v jeden čas na jednom místě, kde předvedou své umění bavit fanoušky, kteří mají rádi kvalitní proressive a trance. Klub Mecca totiž bude 24. října hostit druhý díl Connection party, tentokrát nazvané Connection Showtime. První díl party se v Mecce odehrál 15. února pod taktovkou holandského tranceového dje Johana Gielena a v klubu bylo doslova našlapáno. Podobný úspěch organizátoři věští i druhému dílu Connection. "Dje na druhou Connection jsme vybírali podle jednoduchého klíče. Musí patřit ke světové špičce a zároveň musejí být schopni vytvořit parádní klubovou atmosféru. Zkrátka udělat show pro fanoušky, aby Connection party mohla nést přívlastek "Showtime" oprávněně," říká organizátor akce Radek Vácha. "Exkluzivní klub, jakým Mecca je, si zaslouží exkluzivní party, jakou je právě Connection s hvězdými jmény v line-upu," dodává Radek.

Napsat názor do DISKUSE

 14.7.2008 Karel, Press

Seznam umělců, kteří vystoupí 8. listopadu v pražské O2 Areně na pátém pokračování Transmission je již kompletní. Posledním zahraničním hostem bude holandská hvězda Ferry Corsten. Tohoto sympatického Holanďana není třeba dlouze představovat. V České Republice vystupoval zatím pouze dvakrát, a v obou případech jej publikum přivítalo s obrovským nadšením. Jeho třetí vystoupení na Transmission tak slibuje skvělou zábavu, a jistě potěší i všechny fanoušky, kteří se na něj těšili uplynulý víkend v Břeclavi. Každou středu v 8 hodin večer si pak na www.di.fm můžeme naladit jeho populární rádiovou show Corsten´s Countdown, kde Ferry představuje nejžhavější taneční novinky, a posluchači mohou volit týdenní top 10 skladby, ze kterých je poté sestaven měsíční žebříček top 10 countdown. Více se o Ferry Corstenovi dozvíte na jeho stránkách www.ferrycorsten.com.

Napsat názor do DISKUSE

 14.7.2008 Karel, Press

V českém internetovém éteru se objevuje nové Trance rádio Sensation Factory, které má ambice a v budoucnu i cíle, dosáhnout úrovně zahraničních rádií typu ETN, Afterhours, Digitally Imported apod. Hlavní náplň vysílacího času bude tvořit Trancová a Progressivní hudba, takže buďte připraveni na všechny možné podoby od Uplift-Trance, přes Tech-Trance, čistý Progressive až po prvky Electro House a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Je kladen důraz i na podporu české scény a začínajících autorů, proto se můžete těšit, jak na nové pořady plné guest a promo mixů známých i méně známých DJs, tak i na představení nových českých producentů. Už nyní můžete pravidelně každý první pátek v měsíci naladit premiéru pořadu Electronic Conference pod taktovkou dvojice DJs Thomas Coastline & CrossRyders. Dále vás ještě tento měsíc potěší Holanďan Sied Van Riel a jeho Rielalistic, stejně jako radioshow našich sousedů z Německa - dua Store n Forward. Svůj Blank Point nám představí Sebastian Brandt a poslechnout si můžete i Eddie Sendera, a to každou čtvrtou neděli v měsíci. Týden co týden bude vaše zvukové vjemy zaměstnávat také majitel značky Reflections a stejnojmenné radioshow - domácí Jet Fever. Další hvězdná jména z oblasti trance a progressive hudby představíme v následujícíh týdnech, kdy také upřesníme časový program radia. Máte se určitě na co těšit. K naladění Sensation Factory v kvalitě 128kb/s ve formátech pro Windows Media Player, Winamp a Real Player využijte přímo stránek www.sensationfactory.cz anebo informační server www.DJz.cz, který se orientuje na stejné hudební žánry jako naše rádio.

Napsat názor do DISKUSE

 11.7.2008 Karel, Press

Párty Crystal již pátým rokem právem potvrzuje své elitní postavení mezi parties nejen na severní Moravě. Proč? Díky aktuální trance music, vynikající atmosféře a především rezidentu (ce) Laydee Jane, stálici nejen české trance scény. Laydee Jane si také ráda povolá kvalitní support, kterým budou rezidenti klubu Fabric Martin Gredner a Ringo, ale zdůraznit bychom měli především účast předního, slovenského producenta Roberta Buriana, autora mnoha ve světě oceňovaných hitů. Laser show, ovocné bary a go-go dancers společně s vynikajícími výkony pečlivě vyselektovaných djs budou záruka skvělé trance párty, poslední v letním Fabricu.

Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2008 Karel, Press

Už několik měsíců pro Vás pravidelně připravujeme akci Play 7 Days. Pokud ještě nevíte o co jde, tak Vás asi vůbec nezajímá DJská technika anebo nemáte přístup k internetu a ani jste nikdy nebyli u nás v Praze, na prodejně maxistore - Bořivojova 57: Tentokrát jsme se při výběru značky poněkud odklonili od zvukové techniky a budeme u nás celý týden svítit lasery. Dlouhou dobu byl laser výsadou velkých a drahých produkcí a pro menší akce byla tato atrakce téměř nedostupná. Dnes už je, ale situace úplně jiná a přiměřeně výkonný laser pořídíte za cenu lepšího světelného efektu. Již letos jsme prodali mnoho těchto menších laserů a věříme, že v týdnu akce Play 7 Days (od 14. do 20.7.) o ně bude také velký zájem. Nabídka bude totiž zase hodně zajímavá a určitě Vás zaujme. Vybrali jsme tři modely značky Laserworld u kterých bude cena opravdu velmi neodolatelná : Akční sleva na tyto tři modely laserů je 25%!

Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2008 Karel, Press

První velká taneční událost letošního podzimu se neúprosně blíží. V sobotu, 20. září, přivítá poprvé pražská O2 Arena jednoho z nejpopulárnějších Djů a producentů současnosti, Paul van Dyka, který tentokrát přijede se zcela novým koncertním konceptem. Během svého čtyřhodinového vystoupení představí v zhruba hodinovém bloku své nejznámější skladby živě za doprovodu tříčlenné kapely a čtyř zpěváků. Naživo tedy uslyšíme klasiky jako Time Of Our Lives, nebo skladby z jeho posledního alba In Between, které Paul van Dyk přijel do Prahy představit vloni v září. Podívejme se tedy, kdo se vedle Paula v O2 Areně představí.

Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2008 Karel, Press

I když v těchto letních dnech dávají clubbeři přednost především festivalům a parties pod širým nebem, populární klubovku Impress jejíž další pokračování proběhne v sobotu 2.srpna v pražském Pekelném baru by si měli rozhodně zapsat do svých party kalendářů. Pozvání na srpnový Impress přijala půvabná slovenská djane Nifra, která se na taneční scéně pohybuje od roku 2006. Za velmi krátkou dobu toho Nifra stihla více než dost. Důkazem toho jsou například vystoupení na trancových parties nejen v rodném Slovensku, ale i u nás, v Maďarsku, na Ukrajině nebo ve Švédsku. Mimo djingu se tato půvabná a zároveň jediná trancová djka Slovenska věnuje také vlastní produkci. Na svém kontě má debut Ready, který vydala na sublabelu věhlasného vydavatelství Coldharbour recordings. Po boku půvabné Nifry se za mixážní pult postaví legenda české trancové scény Petr Holman a tak budete moci zavzpomínat na časy, kdy bavil clubbery v dnes již zaniklém vinohradském klubu Industry55. Pořádnou ,,voltáž´´ dodá zaručeně této nabité party dj Revolt a v neposlední řadě rezidenti tohoto rozjetého mejdanu - Rewis & Pete Walk aka Rewalkers.

Napsat názor do DISKUSE

 9.7.2008 Karel, Press

Signum Djs, Leon Bolier či Galen Behr jsou ikonami párty Beats & Melody, která roztančí 18.října ostravský klub Fabric. Třetí dějství populární B&M ovšem nenabídne pouze tři hvězdná jména, ale rovnou dvě podia sršící energii. Zajistěte si svou účast a využijte možnost koupit vstupenky za výhodnou cenu! Rezervace zvýhodněných vstupenek právě startuje. Sobota 18. Října 2008 bude oním datem, kdy další díl párty Beats & Melody otevře své brány. Třetí pokračování B&M proběhne v ostravském klubu Fabric, kde se na dvou podiích představí Signum Djs, Leon Bolier, Galen Behr, Revolt, Deepress, Michael Scuberman, Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key. Vy si již nyní můžete zajistit svou účast na této párty a navíc získat vstupenky za zvýhodněnou rezervační cenu 200 Kč. Rezervaci je možno od dnešního dne provést na internetové adrese http://rezervace.djrevolt.com/. Po zadání vašich údajů vám na email bude do několika dnů doručena potvrzující zpráva o přijetí rezervace společně s nepřenosným unikátním e-ticketem vystaveným na jméno. Týden před konáním B&M získáte balíček aktuálních informací vztahujících se Beats & Melody. V den konání akce tj. 18.10. pak využijete svůj e-ticket, který v pokladně klubu Fabric společně se zaplacením zvýhodněné rezervační ceny 200 Kč vyměníte za platnou vstupenku. Ovšem pozor, vyzvednutí rezervovaných vstupenek je nutné provést do 21:00, poté všechny e-tickety propadají a na pokladně klubu bude nadále možné zakoupit vstupenku pouze v plné hodnotě 250 Kč.

Napsat názor do DISKUSE

 8.7.2008 Karel, Press

Hned na začátek musím říci, že po delší době se mi pod ruce dostal přehrávač který mě oslovil hned jak jsem ho vyndal z krabice. Malý, kompaktní, s tlačítky a knoby která vypadají, že něco vydrží a víceméně perfektním ovládáním. Kdo již četl nějaké moje recenze, ví že jsem spíše kritický, ale u tohoto přehrávače to bylo velice těžké a musím ho pochválit hned v úvodu. Denon je prostě známka kvality a tenhle C-DJ mi jednoduše padl do oka. Denon S1000 umí přehrávat samozřejmě originální CD, pálená CD a přepisovatelná CD-RW. U pálených CD je asi jediná nevýhoda, že disk musí být uzavřen neboli finalizován, aby správně fungoval. Umí samozřejmě přehrávat i MP3, zde je ale potřeba dodržet několik pravidel, aby vše fungovalo jak má. Nebudu zde jednotlivá pravidla vypisovat, ale každopádně koho by to zajímalo může si stáhnout manuál z oficiálních stránek Denonu a příslušnou pasáž podrobně prostudovat. Jen naznačím, že omezení se týká hlavně počtu dat na CD. Jak jsem již zmínil v úvodu, přehrávač je doopravdy velice malý (21,5cm šířka, 22,6 cm hloubka a 9,24cm výška) a se svojí vahou 2,6kg je vhodný pro DJs co hodně cestují a chtěj mít svého mazlíčka stále u sebe.

Napsat názor do DISKUSE

 7.7.2008 Karel, Press

Deváté narozeniny ZENu, které proběhnou v pátek 18.7.2008 v Roxy, se kvapem blíží. Bude tedy určitě vhodné vám představit hlavní hvězdu večera, kterou bude holandský dj a producent Roland Klinkenberg, který se vám představí v tomto rozhovoru. Chybět samozřejmě nebudou oba rezidenti: Michael Burian a Roman Rai. Vše už se pomalu chystá tak, aby tato oslava předčila očekávání všech, díky kterým byla noc ZEN vyhlášena několikrát jako klubovka roku. Uvádí Roxy promotion.

Napsat názor do DISKUSE

 5.7.2008 Karel, Press

Vyslyšeli jsme Vaše námitky a připomínky k původním stránkám a tak teď na adrese www.matamar.com najdete renovované a mnohem přehlednější stránky projektu Matamar než byly ty minulé. Na první pohled se může zdát podobný tomu minulému, avšak zdání klame - stejný zůstal jen grafický kabátek, jinak vše ostatní bylo kompletně změněno a vylepšeno! Nový web je mnohem přehlednější a najdete tu například pravidelně aktualizované poslední fotky z akcí, data kde nás můžete slyšet naživo a nebo například speciální sekci LOT, kde budou novinky ze světa Language of Trance a to jak o této akci a nebo stejnojmené radio show, která je vysílána každou 4 neděli v měsící na Fun 1 Station. Nově přibyla také sekce Ask Us, kam můžete psát svoje dotazy a připomínky a nebo také možnost zasílání Newsletteru na Vaši E-Mailovou adresu.

Napsat názor do DISKUSE

 3.7.2008 Karel, Press

Už za 9 dní propukne v České republice festival světového věhlasu Creamfields Central Europe. S kapacitou až 30 000 lidí a rozpočtem 10 milionů korun má 12. července 2008 šanci stát se největší hudební událostí nadcházejícího léta ve Střední Evropě. Na anglickém serveru Resident Advisor se v TOP 10 evropských festivalů umístil na 10.místě. Creamfields Central Europe proběhne na jihu Moravy, na letišti v Břeclavi. Desetitisícům příznivců festivalu se na sedmi pódiích představí 120 kapel a hudebníků z celého světa. Od ostatních festivalů letošního léta se Creamfields central Europe liší moderní dramaturgií, na tanečním pódiu uvede největší jména světové taneční scény Sasha, John Digweed a Ferry Corsten, na koncertní stagei se line up opírá o zajímavá, neotřelá jména. Lahůdkou budou hvězdy britské electropopové scény Ladytron, islandská downtempová legendární skupina Gus Gus a zvukoví novátoři z Německa, Booka Shade. Z dalších umělců, které je nesmíme opomenout, je oblíbenec Carla Coxe - Holanďan Michel De Hey, zvukový experimentátor Funk D Void, přední světoví představitelé stylu progressive house – Britové Lexicon Avenue, Australan Kasey Taylor a Maďar Corvin Dalek a kompletní česká Djská špička – Lucca, Ladida, Orbith, Katcha, Loutka a Tráva. Vaší pozornosti by však ale nemělo uniknout vystoupení světově uznávaného multivokálního beatboxera, vítěze soutěže BBC Radio 1 Beatbox Competition, který si říká THePETEBOX.

Napsat názor do DISKUSE

 2.7.2008 Karel, Press

Sobotní ENTRANCE v klubu Roxy bude zasvěcena opět všem, kteří nedají dopustit na kvalitní trance. Na pravidelnou noc rezidenta Michaela C tentokrát dorazí jako hosté pánové Crossryders a Jean Luc. Dvojice djů a producentů Crossryders, která vystupuje společně od roku 2005, prorazila svým radio show Numark Dance Conference na Dance Radiu, jenž jim vyneslo třetí místo v Dance Awards 2005. V roce 2007 se objevily jejich dva první singly (Pandemonia, In Teras), které vyšly u GeckoSound. Z živých vystoupení určitě patří k důležitým hraní téměř pravidelné hraní na Summer of Love nebo na posledních dvou "Mácháčích". Rozhodně se tedy máme na co těšit! V chill outu vás pak okouzlí svým soundem TinTin a Sat, pro kterého je typický deep progressive, doplněný melodickými skladbami dalších forem progressive houseu či tech houseu. Všechny určitě také potěší volný vstup do 23h, a ani později to nebude za oněch 150czk nikterak dramatické ;-) Začátek již klasicky na desátou.

Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ