TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.7.2010 Karel, Press

Nejen pro držitele slavného jména Bořivoj, jsme na pátek 30. července připravili speciální akci. Bořivoj byl naším prvním českým panovníkem a asi proto se po něm jmenuje ulice, kde už mnoho let sídlí naše firma. Pro samotné Bořivoje jsme připravili vše potřebné k uspořádání pěkně rozjeté oslavy. Půjčíme vám techniku pro vaší soukromou párty a to úplně zadarmo. Stačí být první, kdo se přihlásí a jmenovat se Bořivoj. I když nebudete první vyjdeme vám vstříc. Tím to však nekončí. Pro ostatní z vás, kteří si pod heslem OSLAVTE BOŘIVOJE V BOŘIVOJCE přijdou půjčit něco z naší techniky dostanou 50% SLEVU z ceny půjčovného. To znamená například Gramofon Technics za 225 Kč na den!!! Seznam věcí k zapůjčení najdete zde. A aby toho nebylo málo, pokud nám stejné heslo (OSLAVTE BOŘIVOJE V BOŘIVOJCE) nahlásíte při vašem nákupu, dáme vám slevu 12% a to téměř na všechno. A když nebude vaše vysněná věc skladem, dáme vám tu slevu i do objednávky. Už vám někdo, něco podobného nabízel jen proto, že má obchod v Bořivojce?

Napsat názor do DISKUSE

 29.7.2010 Karel, News

Premiérový ročník open air festivalu Pleasure Island máme za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila v sobotu v Hradci Králové. Stejně tak můžete svůj názor vyjádřit v naší anketě. Stejně jako minulý rok se budeme snažit udělat souhrn všech důležitých odkazů na fotky, reporty a videa z této akce, chybět by neměl ani psaný report, který nám samozřejmě můžete rovněž zaslat a my jej zveřejníme. AKTUALIZACE 29.7. 19:30

Napsat názor do DISKUSE

 26.7.2010 Karel, Press

TRANSMISSION - dechberoucí show se svým sedmým pokračováním opět uchvátí tisíce fanoušků elektronické hudby, kteří se opět vydají v sobotu, 6. listopadu 2010 do pražské O2 areny. Letošní téma Future Cities nabídne opět impozantní scénu s dekoracemi, obřími LED stěnami, mnoha lasery, pyro efekty, a masivním zvukovým systémem. Samotné téma se pak promítne do celé show, na míru vytvořených projekcí, performancí, dekorací a dalších prvků, které tvoří z Transmission zcela unikátní taneční event, jehož popularita přesáhla hranice naší vlasti. Transmission každým rokem navštíví tisíce lidí i z okolních zemí jako Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Německo, atd. Letošní Transmission opět nabídne absolutní světovou DJskou špičku, v podání těch nejlepších Trance DJs planety, stejně jako nové vycházející hvězdy, které se představí v České Republice poprvé.

Napsat názor do DISKUSE

 23.7.2010 Karel, Press

Již sedmé vydání pravidelné radioshow Trance.cz In The Mix se kvapem blíží, v pátek 23.7.2010 v 19 hodin se Vám na Sensation Factory představí mladý začínající DJ, pražský rodák, Mikki Kreeki, aby Vám předvedl žánrově rozmanitý set ve stylech od pomalého temného progressivu až po pozitivně laděný euforický uplifting trance, je tedy na co se těšit. Mikki není v trancových vodách žádným nováčkem, aktivně se mu věnuje již od roku 2005 a nezůstal jen u něho, od té doby experimentoval i s mnoha tvrdšími žánry, ale trance pro něj je a vždy bude tím smyslem života, pro který se narodil. Pokud se chcete ponořit hluboko do svého podvědomí a prožít pozvolna stoupající cestu k čiré eurorii, nalaďte si tento pátek večer Sensation Factory. Mikki Kreeki již tento pátek 23.7., 19:00, radio Sensation Factory!

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2010 Karel, Press

Už jste jistě byli někde v klubu, na velké party nebo festivalu, kde bylo místo určené jen pro určitou skupinu lidí, pro takzvané VIP (Velmi Důležití Lidé). A buď jste mezi ně patřili nebo ne. V dřívějších dobách byl takový VIP zvýhodněn. Nejen, že při vstupu na akci neplatil vstupné, ale dostal i krásnou pásku (vrátíme se k ní později) na ruku a mohl kdykoliv odejít a zase přijít. Většinou měl přístup i do míst kam ostatní bez pásky nemohli. Klidně i k samotným umělcům, kteří vystupovali na takových akcích. Co ale byla největší výhoda, byl zvláštní bar pro takové opáskované VIP. Nečekalo se ohromné fronty na pití a člověk si připadal hned o něco důležitější. Dnes už by člověk takovou vymoženost těžko našel, ale byli i VIP bary, kde bylo pití levnější než pro ostatní návštěvníky.

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2010 Karel, Press

Největší taneční festival tohoto léta u nás, Pleasure Island, se nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu, 24. července bude v Královéhradeckém Festivalparku připraven pro tisíce návštěvníků unikátní festival, který nabídne 18 hodin taneční muziky v podání více než 70 zahraničních a domácích DJských hvězd na sedmi hudebních scénách. Kromě skvělé hudby na vás čeká kvalitní produkce pod taktovkou holandské agentury Art of Dance a domácí United Music. Těšit se můžete na zcela jiný festival, než jste byli u nás zvyklí. Přípravy jsou v plném proudu, a věřte, že při pohledu na postavený festival se vám bude tajit dech. Pozorně si přečtete následující praktické informace, které se vám budou o víkendu hodit.

Napsat názor do DISKUSE

 20.7.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude nádherná hardcorová DJka a producentka Korsakoff, která potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě jiného na festivalu Pleasure Island dokonce oslaví své 25 narozeniny! Kromě ní se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Headhunterz, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.

Napsat názor do DISKUSE

 18.7.2010 Karel, Press

Největší taneční festival tohoto léta - Pleasure Island - proběhne již příští sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Jeden z hlavních partnerů festivalu - Vodka Amundsen - přináší všem, kteří se na festival chystají s partou kamarádů, limitovanou nabídku výhodných balíčků vstupenek. Tato nabídka platí do pátku 23.7., a je limitována počtem 100 kusů těchto balíčků. Amundsen Friend Package zahrnuje 4 vstupenky, za které celkem zaplatíte 3990 Kč, a to včetně všech poplatků. Tyto výhodné balíčky zakoupíte na všech prodejních místech Ticketpro.

Napsat názor do DISKUSE

 16.7.2010 Karel, Press

Markus Schulz patří již několik let mezi naprostou djskou špičku a každá jeho návštěva v České republice je spojena s výtečným setem, báječnou atmosférou a vyprodaným vystoupením. Není tedy divu, že je právě tento charismatický krasavec jedním z velkých lákadel festivalu Pleasure Island. Markus má svůj program rozplánovaný opravdu do poslední minuty, ale pro své české fanoušky udělal výjimku a věnoval nám několik minut na krátký rozhovor.

Napsat názor do DISKUSE

 15.7.2010 Karel, Press

Praha byla zařazena do kalendáře světového turné Richarda Duranda u příležitosti vydání nové kompilace In Search of Sunrise 8, kterou poprvé pod hlavičkou Black Hole Recordings vydává někdo jiný než slavný Tiesto, jenž namixoval předchozích sedm dílů. Volba padla právě na holandského producenta Richarda Duranda, který je českému publiku dobře známý a má zde již nemalou řádku fandů. Fanoušci Richarda se mohou těšit na exkluzivní tříhodinový set, takže kromě tracků z nového alba dojde nepochybně i na jeho největší hity. O support se postará další z hvězd tranceové hudby, holandský Leon Bolier, jeden z nejkreativnějších nizozemských studiových talentů dneška, patří mezi nejvýraznější postavy znovuzrozené holandské dance music. Bolier už stačil odehrát stovky hodin v klubech před stovkami tisíc nadšených diváků. Jeho kvality potvrdil na podzim roku 2008 vstup do žebříčku Top 100 časopisu DJ Magazine, kde v současnosti okupuje 63. místo. Věříme, že o magický sound jeho tvorby okouzlí i vás.

Napsat názor do DISKUSE

 15.7.2010 Karel, Press

Již příští sobotu, 24. července, vypukne v prostorách Festivalparku v Hradci Králové všemi očekávaný festival Pleasure Island, který k nám z Holandska přiváží tamní agentura Art of Dance a domácí promotér United Music. Festival by se měl zásadně lišit od všech tanečních festivalů, které jsme dosud mohli u nás vidět, a to v několika směrech. O hvězdném line-upu v čele s takovými velikány jako Paul van Dyk, Markus Schulz, Tocadisco, Avicii, Gareth Emery, Rush, Dave Clarke, a 70ti dalšími djs ze světa i domova není třeba pochybovat. Pojďme se tedy podívat, co se pro všechny fanoušky taneční muziky a kvalitní zábavy chystá.

Napsat názor do DISKUSE

 14.7.2010 Karel, Press

Festival Pleasure Island nabízí stanový kemp všem návštěvníkům festivalu, kteří si chtějí užít tento osmnáctihodinový taneční maraton od začátku až do konce a neřešit ranní cestu domů. Možnost ubytování je nabízena hned ve dvou variantách. Pro ty náročnější je k dispozici stanový kemp od 23.7 od 16:00 do 25.7 do 16:00, kde si budete moci vypůjčit stan pro dvě osoby včetně dvou karimatek a pokrývky za 350 Kč na noc, nebo 500 Kč za dvě noci. Kemp bude mít vlastní recepci, jeho prostor bude hlídaný, oplocený a v prostorách naleznete také toalety, sprchu a stánek s občerstvením. Kemp bude provozovat společnost KEMPINGSKI www.kempingski.com. Rezervace přijímáme na emailu camp@unitedmusic.cz Pro ty, kteří mají vlastní stany, nabízíme možnost postavení vlastního stanu zdarma ve stanovém městečku avšak na vlastní odpovědnost.

Napsat názor do DISKUSE

 13.7.2010 Karel, Press

Již příští sobotu 24. července vypukne pro tisíce fanoušků elektronické hudby největší taneční a dlouho očekávaný festival tohoto léta, PLEASURE ISLAND - ILLUSIONS! V toto magické datum vám agentura United Music společně s přední holandskou agenturou Art of Dance otevře brány festivalu, jehož koncept nemá v historii České republiky obdoby. Festivalpark na letišti v Hradci Králové se přemění v magickou krajinu, kde na vás bude čekat sedm zcela unikátních stagí, na kterých vystoupí více než 70 zahraničních a domácích DJ´s a živých projektů v zastoupení těch největších hvězd světové House, Trance, Techno a Hardstyle music, ke kterým vám přinášíme přesný časový line-up. Brány Festivalparku se otevřou ve 12.00 hodin a uzavřou v neděli v 6 hodin ráno. Další praktické informace, vizualizace hlavní stage, či informace ke stanovému městečku budou následovat. Dlouhodobá předpověď počasí vypadá více než slibně, a stejně tak kartářka vyložila Pleasure Island festivalu nejlepší karty ze všech letošních festivalů. To vše dohromady pak slibuje, že Pleasure Island zahájí novou éru tanečních festivalů u nás, a všichni se můžeme těšit na největší letní mejdan za posledních několik let. Nejlevnější vstupenky na Pleasure Island zakoupíte v síti Ticketpro.

Napsat názor do DISKUSE

 10.7.2010 Karel, Press

Praha bude opět svědkem party nabízející čerstvou českou trancovou krev. V sobotu 17. července od 21 hodin se již pošesté uskuteční tradiční kumulativní oslava narozenin ve znamení elektronické taneční hudby s názvem Czech This Future. Pogratulovat budete moci například členovi rave.cz crew Payovi, techtrancovému deejayovi TiGimu nebo Flashovi. Akce dodrží svoji putovní tradici, opět změní místo svého konání a protentokrát si jako své kotviště vybere Bowling Bar Ládví Praha. Z názvu lokace tím pádem samozřejmě vyplývá, že kromě tance a poslechu domácích deejayských nadějí si budete moci party zpříjemnit bowlingem, ale také billiardem nebo stolním fotbálkem.

Napsat názor do DISKUSE

 8.7.2010 Karel, Press

V pátek 9.7. se vám v šesté epizodě radioshow Trance.cz in the Mix na radiu Sensation Factory představí nadaný severočeský DJ a producent Sandeagle. Již ve 12 letech začal Sandeagle aktivně poslouchat a vyhledávat různé styly elektronické muziky, trance nevyjímaje. Ten se postupem času stal jeho nejoblíbenějším. V dnešní době má za sebou více než 150 odehraných hodin své vlastní radioshow, okolo 40 vyprodukovaných tracků, mnoho z nich podepsaných většinou u tuzemského labelu Trance All-Stars Records, ve kterém dnes působí jako zástupce ředitele a hledač nových talentů. Jeho hlavním zaměřením je uplifting, dream a hard trance, za pultem často předvádí i oblíbené starší tracky a nebrání ani novým nápadům a spolupracím, včetně připravovaných projektů kombinujících trance a jiné hudební styly. Sandeagle, pořádná nálož energie, tento pátek 9.7., 19:00, radio Sensation Factory!

Napsat názor do DISKUSE

 8.7.2010 Karel, Press

Jednou z potěšujících zpráv pro všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby je fakt, že poprvé v historii tanečních festivalů u nás bude součástí programu zatím největšího domácího tanečního festivalu tohoto léta, i samostatná Hardstyle stage. Reset Hardstyle stage bude jednou ze 7 stagí festivalu Pleasure Island, který se odehraje 24. července ve Festivalparku v Hradci Králové a představí více než 70 domácích i zahraničních hvězd. Reset Hardstyle bude druhou open air scénou , která bude měřit 30 metrů na šířku a 12 metrů na výšku, a celková plocha vyhrazená pro tuto scénu zaujímá 1200 metrů čtverečních. A jak se můžete přesvědčit na vizualizaci, samotné provedení jistě nenechá nikoho na pochybách, že premiéra bude velkolepá.

Napsat názor do DISKUSE

 7.7.2010 Karel, Press

Zhruba za tři týdny vypukne ve Festival Parku v Hradci Králové Pleasure Island, tedy asi největší taneční festival tohoto léta. Během jednoho dne se na sedmi pódiích vystřídá více než sedmdesát DJs a živých tanečních projektů. Jednou z největších hvězd bude dozajista německý dj, producent a remixér v jedné osobě - Roman Boër alias Tocadisco. Tento sympaťák je vždy velmi dobře naladěn a během rozhovoru není skoupý na slovo. Více se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru.

Napsat názor do DISKUSE

 3.7.2010 Karel, Press

Další hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července bude polský DJ a producent Nitrous Oxide. Na jeho set se můžete těšit na Pure Trance Stagi. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Gareth Emery, Giuseppe Ottaviani, Scot Project, Filo ad Peri, Menno de Jong, Jochen Miller, Mike S či Eddie Sender. Krzysztof Pretkiewicz aka Nitrous Oxide je jednou z hlavních postav na polské a evropské tranceové taneční scéně. Narodil se ve městě Poznan v Polsku v roce 1984. O elektronickou hudbu se začal zajímat již začátkem devadesátých let. Fascinovali ho hudebníci jako Jean Michel Jare, Mike Oldfield nebo Depeche Mode, kteří na něj udělali největší dojem a utvrdili ho v tom, že elektronická hudba je mu nejbližší. Stejně tak ho fascinovali i producenti filmové hudby jako Thomas Newman či Hans Zimmer.

Napsat názor do DISKUSE

 1.7.2010 Karel, Press

Decadance team se rozhodl, že do konce roku uspokojí jak fanoušky trance, tak i fanoušky house music. Je nám potěšením, že jsme byli osloveni, abychom zařadili Prahu do kalendáře světového turné Richarda Duranda u příležitosti vydání nového alba In Search of Sunrise 8, které poprvé pod hlavičkou Black Hole Recordings vydává někdo jiný než slavný Tiesto, jenž namixoval předchozích sedm alb. Volba padla právě na holandského producenta Richarda Duranda, který je českému publiku dobře známý a má zde již nemalou řádku fandů. Tato akce se uskuteční dne 18. září 2010 v pražském klubu SaSaZu. V nejbližších dnech oznámíme i jména DJs, kteří se postarají o support Richardovi. Již nyní ovšem můžeme slíbit, že půjde o dalšího význačného producenta progressive a trance music, jehož Praha ještě neměla příležitost zažít live.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ