TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.7.2011 Karel, Press

Slunce, pláž, koupání. Nezávislé místo. Osvěžující drinky na baru. Rozmanité hudební a filmové produkce. Pohoda s partou přátel. Vstup zdarma. Nejlepší letní párty. Wi-fi připojení zdarma. Tohle vše najdete na jednom místě nedaleko Prahy. Tím místem je Free-D-Bar v pískovně Mlékojedy u Neratovic. Po celodenním sportovním vyžití, slunění a lenošení na břehu pískovny Vám v úterý 2. 8. dvojka David Justian a DJ MCB rozproudí krev ve stylu trance & progressive a dotvoří tak dokonalou atmosféru plážové party. David Justian je mladý a nadějný DJ, který Vás rozpohybuje svým pečlivým výběrem neotřelých tracků, které jen podpoří tu pravou prázdninovou pohodu. Má svou rádiovou show, s názvem The Selection of David Justian, kterou můžete slýchat každou první neděli v měsíci na české stanici Fun 1 Station nebo na německém rádiu Trancefan.de každou první sobotu v měsíci.

Napsat názor do DISKUSE

 27.7.2011 Karel, Press

V sobotu 30. července Vás zveme na další pokračování klubovky Deep Inside, kterou pro Vás připravují DJ MCB & David Justian. Tentokrát opět zavítáme do povedeného a příjemného music baru BPM, kde je na prvním místě hudba a jenž se nachází kousek od Prahy - v centru Kladna, Poděbradově ulici 550. Akci rozjede nadějný DJ z nastupující generace David Justian. Svým pečlivým výběrem neotřelých tracků Vás během chvíle strhne na vlně progressive trance a zcela určitě Vás nenechá jen tak v klidu popíjet drinky. Jeho parádní rádiovou show, s názvem The Selection of David Justian, můžete slýchat každou první neděli v měsíci na české stanici Fun 1 Station nebo na německém rádiu Trancefan.de každou první sobotu v měsíci. Po něm nastoupí DJ Trent, jenž pochází z Příbrami, malého města asi 60 kilometrů vzdáleného od Prahy. Minule nás velmi příjemně překvapil svým profesionálním přístupem, výběrem energických tracků a technicky dokonalou hrou, tak jak to pravidelně prezentuje ve svém pořadu Sound of Progressiva na iradiu Sensationfactory.cz. Již se těšíme, jak nám opět pomůže vytvořit tu správnou strhující atmosféru.

Napsat názor do DISKUSE

 26.7.2011 Karel, Press

Na podzim tohoto roku pro Vás ExpEvents připravuje vydání svojí klubové akce EXPECTATION, která se bude konat v dobře známém klubu Chapeau Rouge. Chceme Vás tímto požádat o spolupráci na vytvoření LINE-UPU. Máme pro Vás připravené dvě možnosti. Tou první je Ron Van Den Beuken, kterého doplní T.O.M (Trance-O-Matic). Druhou možností je Setrise, kterého by doplnil Kay Wilder. Hlasovat můžete do 15.9.2011 na facebooku ve skupině INSOUND.EU.

Napsat názor do DISKUSE

 25.7.2011 Karel, Press

Červenec sice příliš léta nepřinesl, ale již nyní dlouhodobější předpovědi hlásí, že srpen bude plný slunečných dnů. Rádi bychom si je s Vámi užili a před příchodem těchto dnů Vám nabídli jeden ryzí plážový, melodický guestmix, který nám ze samotného prosluněného Španělska donesl Borja Iglesias, který se skrývá už nějaký ten pátek pod projektem Dimension. A co že si v půlhodinovém guestmixu nachystal? Dvě aktuální bomby, které pro něj jsou jednou z nejlepších produkcí současnosti a tři horké novinky, které jste jen tak někde slyšet zatím nemohli. Nutno dodat, že všecky tři skladby jsou vysokooktanové bomby s brutální příměsí kvalitní melodie. Dále se také můžete těšit na plno vokálových skladeb od producentů: Sander Van Doorn, Matt Bukovski, Dennis Sheperd & Cold Blue a další. Co se týče melodie, i na ní dojde, stejně jako na kvalitní progressive. Proto rozhodně neváhejte a nalaďte 45. díl INSOUND Show, co nejdříve. Nezklameme Vás!

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2011 Karel, Press

Moonbeam poprvé v Česku - na podzimní Trancefusion

Podzimní edice Trancefusion se nezadržitelně blíží a fanoušci se na této akci mohou těšit hned na několik českých premiér. A jedněmi z těch, kteří se českému publiku představí, je ruské sourozenecké duo MOONBEAM, jejichž tvorba je v posledním hlasování v DJ MAG TOP 100 vystřelila na neskutečnou 42. Pozici a zařadili se tak hned mezi světové trance veličiny. Jejich hudba je svěží, mladistvá a v Rusku jsou miláčky davů. Zde vám přinášíme jejich představení a nezbývá než se těšit společně na jejich českou premiéru! O ruské formaci Moonbeam slýcháme v posledních letech stále častěji, a je proč.

Napsat názor do DISKUSE

 21.7.2011 Karel, Press

Jedenatřicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 22.7.2011 od 19:00 hodin hostit Peter Van Wave. Peter van Wave, vlastním jménem Petr Kesl se narodil v Plzni, kde se zdržuje i momentálně. Lásku k taneční hudbě u něho začala už v 90. letech , kdy poprvé slyšel Dune. V průběhu následujících let začíná poslouchat happy hardcore, rave a eurodance. A od roku 2000 směřuje spíše k stylům trance a techno. DJing na sebe nenechal dlouho čekat a od roku 2002 začíná experimentovat se softwarem jako je Traktor DJ Studio + mixpult. O rok později přechází z PC na vynily, které ho dlouho drželi a začíná první party pořádaná s kamarády v Plzeňském klubu Mix.V posledních třech letech spíše mixuje styly jako uplifting trance a tech-trance, ale nepohrdne i dobrým technem. Mezi jeho oblíbené projekty a dj's patří Mark Sherry, John 'O Callaghan , Cosmic Gate , Green Court, Simon Patterson, Dave 202, Sean Tyas, Indecent Noise, Lisa Lashes, M.I.K.E., Paul Webster.

Napsat názor do DISKUSE

 12.7.2011 Karel, Press

INSOUND Show má v merku další zářez. Umístili jsme se s hrdostí na dalším rádiu. Tentokrát českém rádiu Hubajda. Nyní jsme tedy součástí již šesti rádií a upřímně nás to neuvěřitelně těší. Dalším úspěchem je například i skutečnost, že se na youtube objevil první rip z naší show nebo fakt, že jsme se objevili na jednom z největších tranceových fór na světě: www.urtrancezone.com. Tak k výčtu úspěchů, který jsme za poslední dobu zaznamenali. Doufáme, že již v pátek naladíte premiéru, která Vás potěší kvalitní vokálovou produkcí od Aly and Fila, Estiva nebo Protoculture. Důkladněji se nám představí nejnovější album Schulzovi bokovky Dakota nebo poletíme na výrazných melodiích projektů Who.Is nebo The Airstate. Samozřejmě se opět máte na co těšit i v podobě guestmixu, který si připravila německá hvězda vydavatelství Euphonic: Steve Brian. Guestmix o šesti skladbách, dvouch nevydaných, již na Vás čeká, v premiéře již tento pátek a dalších šesti reprízách v následujících dnech!

Napsat názor do DISKUSE

 7.7.2011 Karel, Press

Třicáté vydání radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory bude v pátek 8.7.2011 od 19:00 hodin hostit Dolvich. Dlouholetý redaktor sevreru Trance.cz pochází ze Sokolova a trancovou hudbu obdivoval již na konci 90. let. Následně začal experimentovat s DJingem, ale nikdy se mu naplno nevěnoval. A ač je spíše zastáncem staršího trancu, do svého setu zařadil aktuální progressive trance tvorbu.

Napsat názor do DISKUSE

 6.7.2011 Karel, Press

V pátek 8. června Vás zveme do zlínského Backstage music baru, jenž se nachází v centru v Soudní ulici, na další vydání party Essential Progressive Tribal. Večerem Vás bude hudebně provázet dvojka, kterou Vám snad nemusíme dlouze představovat a která je na Zlínsku dobře známá - DJ MCB & DJ Tuta alias Brothers in the Rhythm. Můžete se těšit na kvalitní našláplý deep & dark trancy progressive, který Vás jistě nenechá jen tak v klidu sedět a popíjet drinky. Moderní masívní atmosferický undregroundový sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Speciální vychytaná a nevšední videoprojekce, čerstvé osvěžující ovoce, kvalitní JBL ozvučení a moderní led světla, to vše je zárukou kvalitně propařené noci.

Napsat názor do DISKUSE


8.12. 16:03
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
7.12. 20:26
Video-recenze novinek (Freezer)
6.12. 21:40
AZiL - trance DJ
4.12. 20:33
Golden Age @ Tresor Club, Praha w/ The Thrillseekers, Scot Project, Jes, Matt Darey, Ronski Speed, Andrea Ribeca (01-12-2018)
30.11. 21:46
Transmission 2018

14.11. 22:26
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky
5.11. 13:05
Off topic

10.12. 12:03
Markus Schulz Wins Third America's Best DJ Title
10.12. 11:50
Giuseppe Ottaviani featuring Clara Yates - Why
10.12. 11:37
Cosmic Gate & Emma Hewitt - Be Your Sound (Ilan Bluestone Remix)
8.12. 21:19
OUT NOW! Mobil - Scythia [Trance All-Stars Records]
8.12. 21:05
OUT NOW! Kiyoi & Eky & Khairy Ahmed - Silent Heart [Beyond The Stars Recordings]

5.11. 23:22
Ronski Speed & Ciaran McAuley - Corellia (Official Video)
5.11. 23:21
Markus Schulz feat. Nikki Flores - We Are The Light (Official Video)
12.10. 22:39
Michael Rehulka - Exposure (Music Video)
30.9. 20:37
Alex M.O.R.P.H. - Running For Peace (Official Video)
22.9. 19:27
Paul van Dyk ft. Plumb - Music Rescues Me (Official Video)

1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
21.3. 23:37
Náramky a Torques
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2018 TRANCE.CZ