TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 29.4.2005 Karel, News

Vítězem šestého a posledního kola o dva volné vstupy na Armina se stává Tomáš Mojžiš z Teplic, gratulujeme! Správná odpověď překladu slova armistice byla b, to jest příměří. Protože už party s Arminem klepe na dveře a vstupenek jsme v soutěži rozdali více než dost (celkem 6x2 vstupy), nové kolo již nebudeme vyhlašovat. Kdo jste nevyhráli, kupte si lístky ve slevě, Armin za tu vynaloženou částku určitě stojí. Budeme se těšit při dalších soutěžích v budoucnu.

Napsat názor do DISKUSE

 29.4.2005 Libor, News
Hned na úvod se musím přiznat, že tento holandský trance producent mě nikdy moc nelákal, ne že by jeho skladby byly vyloženě špatné, to ne, ale byly tu jiné, lepší. Mac Zimms aka Willem Jelle Faber se podílí na několika projektech, ovšem mně osobně toho moc neříkají a tak se raději vrhneme na tuto novinku. Na konci února u holandského labelu 2Play vyšel tento vinyl, jenž obsahuje dvě skladby. Kenetic je hodně svižná záležitost, nebál bych se ji zařadit do kategorie techtranceu. Věřím, že pro milovníky tohoto stylu to bude kvalitní počin, ovšem mě osobně bere jen některý techtrance a tento mezi ně určitě nepatří. Možná se teď divíte, proč tady píšu o něčem, co se mi vlastně moc nelíbí. Odpověď je jednoduchá, jelikož mně osobně doslova šokoval singl Shock. Tato skladba se odehrává naštěstí v úplně jiném duchu než první a rozhodně to je ku prospěchu věci. Skladba je také hodně svižná, energie z ní doslova vytryskuje lávovými proudy, ale oproti prvnímu tracku obsahuje velmi podařenou melodii a basovou linku, jenž ještě více umocňuje skvělý dojem z tohoto singlu. Celé to působí hodně neotřele a já osobně jsem byl mile překvapen a věřím, že budete také.
Napsat názor do DISKUSE

 28.4.2005 Karel, Press

Největší party od loňského vystoupení Tiësta se nezadržitelně blíží, a proto vám přinášíme stručný přehled všech podstatných informací o vystoupení Armina Van Buurena, 7. května v T-Mobile Aréně. Dozvíte se, jak bude T-Mobile Aréna tentokrát vypadat a spoustu užitečných a zajímavých informací. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 28.4.2005 Ya Ross Love, Report

Jak všichni návštěvníci tohoto serveru vědí, v pátek 22.4.05 se v Pardubické Malé Duhové aréně konala akce Sunshine Live, na které jakožto headlineři vystupovali Tiestovi nejbližší spolupracovníci z jeho labelu Black Hole recordings. Na úvod tohoto reportu bych popsal prostory arény. A začal bych hned u vchodu, kde na nás čekala ochranka, která měla za úkol nepustit dovnitř člověka, jenž by měl u sebe cokoliv co na party nepatří, tzn. nebezpečné předměty, jídlo a pití nebo drogy. Nevím jak pečliví byli s hledáním nějakých těch nebezpečných předmětů či drog, ale téměř jakoukoliv potravinu šlo krásně pronést (teda kromě uheráku koukajícího z batohu:)). Pak jsme postoupili od vchodu přímo do místa konání. Na první pohled mě prostory nijak nezaujaly, to musím podotknout. Taky se to ale dalo očekávat - hokejová aréna, tudíž prostory na paření tvořila vypuštěná ledová plocha. To byl ale jen první pohled. Později jsem zjistil, že prostor měl víc kladů než záporů a to hlavně v jeho velikosti. Pojme až 2500 lidí. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 28.4.2005 Dolvich, News
Ve světě hudby začínají poslední dobou vznikat zajímavé spolupráce mezi umělci z různých odvětví, kdy v tomto se aktivizuju především rapeři, za všechny jmenuju Jay-Z, který nahrál desku s metalrockery Linkin Park. Taktéž německý dj a producent Christian Scharnweber aka DJ Mellow-D se rozhodl pod svým projektem Mellow Trax pro kooperaci s raperem a to německým Saschou Reimannem více známým jako Ferris MC. Výsledná skladba "Die Nacht der Freaks" je tak kombinací elektronické hudby a rapu, která má přece jenom větší tendence k druze jmenovanému žánru. Song začíná hlubokým bručícím breakbeatem, kdy následně do podvědomí posluchače proniká temná atmosféra, která je zkrášlena melodickou troškou, která přesně zapadá do beatu. Následně prohodí Ferris MC svým lehce vykouřeným hlasem pár vět o sobě a své muzice a poté se již bez přerušení objevuje refrém. V doprovodu kytarovéhou soundu požaduje Ferris MC po všech freaks, aby se probudili. V polovině tracku pak do breku zasahují jenom vokály "oh oh oh" a solidní melodie. Následně se též vrací kytarový sampl, který lehce připomíná rockovou klasiku "I Was Made For Loving You" od Kissáků před tím, než se opět přivalí Ferris MC se svými rapy. Vše pak klidně odezní. Kdo očekával klubovou vypalovačku, tak nebude alespoň z radio editu moc spokojen. O něco lepší je to v případě remixů, o které se postarali Tobitob, Graf Zahl a samozřejmě DJ Mellow-D. Maxi-cd vyšlo 25.4.2005 u labelu Zeitgeist / Universal.
Napsat názor do DISKUSE

 27.4.2005 Libor, News
Na tomto projektu se podílí holandské duo producentů Daniel Wanrooy a Robin van der Wiel, o kterých jsem se zde nedávno zmiňoval, ovšem to bylo v souvislosti s jejich známějším projektem Progression. Tato deska vyšla v únoru u labelu First Second, což je sublabel Gesture Music. Skladba Maya začíná velmi zvolna, ze začátku to zní skoro jako chill out, ale po první minutě se ke slovu dostanou první Trance tóny a samply. Ale skladba pořád působí velmi tajemným, skoro až snovým nádechem, alespoň já jsem z ní měl takový pocit. Okolo čtvrté minuty se skladba zklidní, aby na řadu mohly nastoupit opět velmi povedené "dream" samply, které mě osobně hodně zaujaly. Po tomto kratším intermezzu se opět zrychlí, skladba graduje, ale pořád z ní jde cítit onen snový nádech, opravdu moc pěkné, Daniel a Robin mají opravdu cit pro podobné emotivní záležitosti. Yucatan nemá žádný pomalý rozjezd, takže hned od úvodních sekund jdeme na věc. Možná, že je to pouze můj subjektivní dojem, ale i tato skladba má opět onen snový nádech a navíc je prokládána skvělou melodií, která ještě více umocňuje atmosféru této skladby. Na závěr můžu říct jen tolik, že tato deska se mi hodně zalíbila, takový příjemný Trance není nikdy na škodu, takže neváhejte a dopřejte si taky kvalitní hudbu.
Napsat názor do DISKUSE

 26.4.2005 Libor, News
Na tomto projektu se nepodílí nikdo jiný než holandský producent Vincent de Moor, který má na svém kontě několik velkých hitů, např. Flowtation či Orion City. Mezi další projekty Vincenta patří také Questia anebo Emerald. Ke konci minulého roku vydal Vincent pod svým vedlejším projektem projektem Flashbang nový singl s názvem Energy Reflect / Seabird, jenž vyšel na labelu Yakuza Recordings. Začneme skladbou Energy Reflect. Skladba začíná svižně a po chvíli se ozývá hlavní melodie, která je hodně zajímavá, lépe řečeno celkem neotřelá a také velmi chytlavá a dohromady se svižným tempem předurčují této skladbě nemalé úspěchy na tanečních parketech. Druhá skladba působí ze začátku celkem rozpačitě, alespoň já jsem z ní měl takový dojem. Melodie působí opět velmi zvláštně, ale na mě příliš nezapůsobila. Ovšem okolo druhé minuty, se začíná ozývat sampl, který mně osobně hodně připomíná legendární skladbu Island od projektu Orinoko, který se ještě několikrát objeví během skladby. Skladbu také doplňuje příjemný ženský hlásek, jenž skvěle zapadá a ještě více umocňuje atmosféru. Přibližně okolo 6. minuty skladba graduje a Vincent naplno rozehrál své producentské umění. Takže i přes rozpačitý začátek, já osobně tuto skladbu hodnotím velmi pozitivně, stejně jako první, takže Vincent nezklamal, alespoň mě ne.
Napsat názor do DISKUSE

 25.4.2005 Karel, News

Hlavní partner megaparty ARMIN VAN BUUREN - REFLECTION pro vás, prostřednictvím agentury United Music, připravil příjemný dárek v podobě speciální edice 2.000 vstupenek za původní cenu 340 Kč + poplatek. Od pondělí 25. dubna do pátku 29. dubna si je mohou nejrychlejší z vás koupit v prodejních místech Ticketpro, Ticketstream a v internetových shopech. A to není jediná výhoda, kterou vám Reflection nabízí. Více se dozvíte přímo na akci v T-Mobile Aréně.

Napsat názor do DISKUSE

 24.4.2005 Bartoldy, Report

Je celkem neuvěřitelné, že jsem se na tuto akci dostal i přes hromady osobních problémů, které ji z mé strany provázely. Do Pardubic jsem se musel vydat až ze střední Moravy úplně sám, neboť mi na poslední chvíli kamarád odřekl účast. Tak jsem se na cestu řádně připravil a do uší si ihned v Olomouci pustil nový Asot, kde údajně měla být novinka od Mark Norman na kterou jsem se už dlouho těšil. Sice byla zahrána až na konci, ale díky tomu jsem si navodil pocity jež mě doprovázely celým večerem. Před Duhovou arénu jsem dorazil něco po sedmé hodině a hned jsem prožil neuvěřitelný šok. V malém hloučku stálo maximálně deset lidí plus šest vyhazovačů. Pro jistotu jsem se raději zeptal a sám sebe ujistil, zda se v tomto místě koná trance událost tohoto jara se světovými ikonami trance music. Vtom jsem byl opět zděšen, když se mi dostalo odpovědi Ano. Pomyslil jsem si - to bude hodně velký průšvih, zda u této návštěvnosti zůstane. Do prostor haly jsme měly být podle mých informací pouštěni již v sedm hodin avšak z neznámých důvodů jsem byl vpuštěn až těsně před osmou hodinou. A to jsem si musel vyslechnout kázání pana otce sekuriťáka, že dovnitř žádné pití a jídlo (ani maminčiny řízečky s chlebem) nesmí. Přičemž z nepochopitelných důvodů mi nic z baťohu nevyhodil a vše jsem v klidu pronesl. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 22.4.2005 Libor, News
Na tomto projektu by se měl podílet slovinský producent Gaj Capuder, ovšem žádné další informace se mi nepodařilo zjistit a tak se raději budeme věnovat vinylu, jenž vyšel již v listopadu minulého roku na labelu Surface Recordings, což je sublabel ATCR. Kromě Original mixu se také můžeme těšit na remix v podání Ronskiho Speeda. Original mix je celkem svižná záležitost a je to na pomezí Trance a techtranceu. Ovšem skladba se nepyšní jenom vyšším bpm, ale také velmi povedenou melodií, která zní velmi kvalitně a pomáhá vytvářet zajímavou, celkem i tajemnou atmosféru této skladby. Dle mého názoru tento singl bude hodně bodovat na tanečních parketech, jednak díky svižnějšímu rytmu, ale i díky podmanivé melodii. Ačkoliv mně osobně jméno tohoto producenta nic neříká, tak tento Original mix zní skvěle. O remix se postaral Ronski Speed, který již nějaký pátek patří mezi velmi kvalitní producenty a ještě s několika kolegy zachraňuje pověst německé taneční scény. Ronskiho remix je již čistý uplifting, v jeho podání působí skladba velmi emotivně a již od prvních tónů Vás pohltí svojí atmosférou. Ronski hlavní melodii ještě o něco málo vylepšil a opět potvrdil, že se pomalu posouvá na přední místa, co se producentů týká. Co říci na závěr, snad jenom tolik, že toto je velmi kvalitní počin.
Napsat názor do DISKUSE

 22.4.2005 Karel, Press

SUNSHINE - 22.dubna Malá hala Duhové Areny, Pardubice. Spolupracovníci a kolegové Dje Tiesta poprvé ve Střední Evropě! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 21.4.2005 Karel, News

Vítězem pátého kola se stává Pavel Fulín z Benešova, gratulujeme! Správná odpověď byla Dark, podtitul druhého cd ASOT 2005 kompilace. A nyní je zde šesté kolo soutěže o dva volné vstupy na party s Arminem. Jak vyhrát? Stačí zodpovědět správně naši otázku a poslat do 27.dubna správnou odpověd na tento e-mail. Otázka číslo 6 zní: Co znamená v anglickém překladu slovo armistice? A: bezvládí B: příměří, C: příkoří. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž #6 o dvě vstupenky na Armin party, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Napsat názor do DISKUSE

 21.4.2005 Karel, Press

Michael C si pro všechny příznivce kvalitní (nejen) tranceové hudby připravil opravdovou lahůdku! Na červnové vydání jeho rezidentní noci re:fresh live! přijal pozvání nejlepší maďarský producent a DJ SHANE 54. 17. června se v OK Centru v Pardubicích poprvé představí českým fanouškům v exkluzivním setu. Vstupenky na tuto party budou za nejlevnější cenu (90,- Kč) poprvé v prodeji na party SUNSHINE s Corem Fijnemanem a Markem Normanem tento pátek 22.dubna v Pardubicích. Neváhejte a zajistěte si vstupenky včas, kapacita OK Centra je jen 500 lidí! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 21.4.2005 Karel, Press

Na dubnovém tranceovém večeru ZEN zahraje člen legendárních Way Out West, Dj a producent Nick Warren. Tento Bristolský rodák si vydobyl své místo na DJském výsluní nejprve působením na lokální scéně, která se mu stala brzy příliš těsná a dostává se k příležitosti vystupovat s Universe/Tribal Gathering organization. Zlomovým se pro něj stává setkání s v té době již úspěšným drum´n ´bassovým producentem Jodym Weisterhoffem, se kterým zakládá projekt Way Out West. Úspěch tohoto projektu v podobě hitů "Domination" a "Ajare" na sebe nenechal dlouho čekat. Jejich první deska Deconstruction způsobila na taneční scéně doslova revoluci. Dalším zásadním počinem z Warrenovy tvorby je bezesporu šest kousků ze série mixů Global Underground (poslední s číslem 38 - SHANGHAI právě vychází). V sobotu 23.4. se tedy po několika odložených vystoupeních snad konečně dočkáme skvělé atmosféry, plné funky tranceové energie v podání Nicka Warrena, kterého podpoří osvědčení rezidenti Zenu, djové Joel Einhorn a Rai. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 21.4.2005 Karel, News

ANO, je to pravda. První hvězdné jméno tradičního vrcholu festivalové sezóny, festivalu Mácháč 2005, je tady. A není to nikdo jiný, než DJ a producent PAUL VAN DYK. Poprvé v České Republice si budete moci užít jeho strhující vystoupení pod širým nebem, a navíc na pláži Máchova Jezera. Takže si v kalendáři zaškrtněte datum 26. srpna 2005. Mácháč 2005 však nebude festival o jedné hvězdě. Můžete se tešit na další skvělé zahraniční a domácí DJ´s a live acty, které si budete moci vychutnat hned na několika pódiích. Již několik let patří Paul Van Dyk spolu s DJi Tiesto a Armin Van Buuren mezi nejpopulárnější a nejžádanější trojici Djů na světě. Již za několik dní budete mít šanci zažít velkou show jednoho z nich, Armin Van Buurena, za necelé čtyři měsíce Paul Van Dyka, a přesvědčit se na vlastní uši. Nejlevnější stupenky na Mácháč 2005 jsou již v prodeji v síti Ticketpro, za cenu 435 korun, a to včetně poplatku. Více informací již brzy. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 20.4.2005 Karel, Press

Konečně přišla chvíle, kdy se dozvíte v jakém pořadí se DJs v Malé hale Pardubické Duhové Areny vystřídají. Každý bude mít na své vystoupení 2 hodiny, na party můžete přijít již do 19:00, start celé akce je naplánován na hodinu dvacátou a konec bude přesně v 6 ráno! Teď již ale ke slibovanému lineupu. V druhé části článku naleznete všechny možné způsoby dopravy na party Sunshine. Dále vězte, že i na místě bude dostatek vstupenek pro každého!! Konec prodeje vstupenek v předprodeji končí v pátek 22. dubna v 17:00 (nebo dle otevírací doby prodejního místa). Těšíme se! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 20.4.2005 Karel, News

Skvělá zpráva pro všechny, kteří se chystají na vystoupení trancového mistra ARMIN VAN BUURENA. Arminův management nám právě oznámil požadavek na tříhodinový prostor pro Armina v line-upu, z čehož máme obrovskou radost, a není pochyb, že se Armin na své první české vysoupení opravdu těší. V nejbližších dnech vám přineseme kompletní časový line-up a bližší informace o tom, jak bude T-Mobile Aréna nyní řešena, a na co se můžete dále těšit. Další informace o party Armin Van Buuren - Reflection najdete na www.unitedmusic.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 20.4.2005 Karel, Press

Zajímá vás, jak bude vypadat pavilon Z při Orion Hall festivalu? Jak bude situované pódium pro The Prodigy? A co zvuk? Pracuje se na tom, aby jste slyšeli to, co doopravdy chcete slyšet a ne okenní tabulky? Jaké požadavky mají The Prodigy ke svému vystoupení? V agentuře United Music má produkci všech akcí na starosti Zdeněk Gabriel, většině partypeople známý jako Gabo, hlavní organizátor všech dosavadních Orion Hallů, Mácháčů a dalších akcí. Spolu s ním vám nyní poodhalíme více informací ke 13.květnu na brněnském Výstavišti. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 19.4.2005 Bartoldy, Review

Za projektem Perasma se schovávají tři muzikanti Y. Papakonstantinou, Sotiris Noukas, Nikos Galatsopoulos a vokalistka Diana Tsantekidou. Uskupení vzniklo podle mých informací na začátku minulého roku. Další informace o tomto uskupení nemám z důvodu rekonstrukce jejich webu. A zdálo se mi celkem nevhodné uvádět zde fakta, které nejsou oficiálně potvrzena. Tento projekt byl od začátku zaměřen na progressivni odnož trance, ale až ryze melodické a trancové zvuky toto uskupení proslavily. Skladba Swing 2 Harmony slaví v současné době úspěchy, které by si přál zažít nejeden producent a tak originál mix je doprovázen již řadou remixů a předělávek. My si představíme originál, Matthew Dekay remix, Gabriel and Dresden Remix, JDK remix a podle mého názoru nejúspěšnější Deserves an Effort polyphony mix. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 19.4.2005 Karel, Press

Pokud jste ještě nenavštívili webové stránky party Sunshine www.refreshlive.com, tak neváhejte a učiňte tak! Probíhá tam poslední soutěžní kolo o volné lístky na party Sunshine, dozvíte se tam kompletní informace o celé chystané party, co vás v Pardubické Malé hale Duhové Areny v pátek 22.dubna čeká, na co se můžete těšit a mnoho dalších zajímavých informací. Mimo jiné profily a biografie všech vystupujících DJs, rozhovor s headlinerem akce Corem Fijnemanem z vydavatelství nejlepšího dje na světě podle ankety DJmagu Dje Tiesta Black Hole Recordings, všechny potřebné kontaktní emailové adresy a mnoho dalších užitečných článků. Party s nejbližšími spolupracovníky a kolegy Dje Tiesta je tu už tento pátek 22.dubna, pokud si nestačíte zajistit vstupenky v předprodejích, vězte že i na místě bude dostatek lístků pro každého a to za velmi příznivých 300,- Kč. Těšíme se! Tento pátek od 20:00 v Pardubické Malé hale Duhové Areny! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 19.4.2005 Karel, Press

The Longest Day je název Arminova remixu k titulní skladbě populárního seriálu "24 hodin", jehož třetí řada právě běží na domácí Nově. Pod ústřední melodií k sriálu je podepsán skladatel Seana Callery. Armin, jakožto velký fanoušek "dvacetčtyřky", si dal s remixem opravdu záležet, a výsledkem je výtečná skladba, která vyšla na vinylu, včetně speciální edice, a pravděpodobně bude zařazena na soundtrack k sreiálu. Společnost FOX, která seriál produkuje, vzala Arminův počin vážně, zvažovala jeho použití pro čtvrtou seriálovou řadu, která nyní běží v USA. Na světě je také videoklip, ve kterém se objevuje jak agent Jack Bauer (K. Sutherland) v akci, tak i Armin Van Buuren v akci. Použité Arminovy záběry jsou z loňské prvomájové party "Antwerp Is Burning" v Belgii. Toto opravdu povedené video si lze přehrát na stránkách stanice FOX. A co víc? Arminův vinyl The Longest Day s jeho podpisem, vstupenku na jeho pražskou show a tričko AVB můžete vyhrát ve velké soutěži pro tento týden. Otázka zní: Na jakém labelu vyšel remix The Longest Day? a) armind b) armada c) nebula. Své odpovědi zasílejte na soutez@unitedmusic.cz do pátku, 23. dubna. Jméno výherce se dozvíte na stránkách www.unitedmusic.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 18.4.2005 Karel, Press

Na cestě je nové očekávané Corovo album, vyjde v červnu. Cor hraje letos úplně po celém světě, 22.dubna ho čekejte i u nás v České republice. Těšte se na tracky exkluzivně z nového alba! Cor také v blízké době vydá třetí vinyl na svém vlastním labelu pod Black Hole Recordings Outstanding, titul Electric, který produkoval se španělským producentem DJem Rayem. Track je to následovníkem singlu Silence The Sneaks, Hot Wired a San Andreas, který vytvořili Cor a Jochen Miller na mega akci v klubu The Matrixx. Cor také společně s Jochenem Millerem namíchal velmi úspěšnou CD kompilaci tomuto klubu. Oficiální release CD byl 16. dubna během Black Hole noci v Nijmegenu, kde Cor hrál taktéž s Jochenem Millerem, a navíc s Markem Normanem (který se představí 22.dubna taktéž v Pardubicích) a projektem Mojado. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 18.4.2005 Karel, News

Chystáte se v sobotu 7.května do T-Mobile arény na luxusní party Reflection s line upem sestaveným výhradně z vynikajících DJs v čele s holandskou top DJ star Armin Van Buurenem? Líbí se Vám Arminova muzika, znáte jeho desky, slyšeli jste nějaký jeho set a ti šťastnější již navštívili party, kde hrál, ale jistě jste zatím neměli možnost poodhalit roušku soukromého života Armin Van Buurena a protože doba přeje bulvárním informacím, tady jich pár máte. Armin van Buuren je skutečné, tedy ne jen umělecké jméno devětadvacetiletého Holanďana, který se narodil na druhý svátek vánoční 25.prosince roku 1976 ve městě Leiden v Nizozemí. Má bratra Eller van Buurena. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 15.4.2005 Dolvich, Review

Belgický vocaltrancový projekt Lasgo je na taneční scéně již od roku 2000, kdy nastartovali svoji kariéru s debutovým singlem "Somethings" a také albem "Some Things". Následovali větší či menší úspěchy a již delší dobu bylo očekáváno jejich druhé album. V Belgii dlouhohrající deska Far Away vyšla dne 25.1.2005, však v Německu je plánovaný release až 30.4.2005. Každopádně si teď album prohlídneme pod lupou a dozvíte se tak, co by mohl posluchač očekávat od týmu producentů Peter Luts & Dave McCullen. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 15.4.2005 Karel, News

Ve středu jste Michaela mohli slyšet live na Radiu Akropolis v pořadu Podvečer s Foxem, Dnes tedy v pátek 15.dubna zahraje Michael C svůj hodinový set v pořadu Chrise Sadlera a Mr. Nightingalea Dance eXtasy na Fajn Radiu (97,2 a 106,6 FM, www.radiofajn.cz), tato radio show začíná ve 21:00. Na Fajnu budete také moct vyhrát vstupenky na party Sunshine (22.dubna, za týden v Pardubické Malé hale Duhové Areny) s nejbližšími kolegy Dje Tiesta, Corem Fijnemanem a Markem Normanem a také dárky od sponzorů. Nechte se nalákat na party v Duhové Aréně!

Napsat názor do DISKUSE

 14.4.2005 Karel, News

Vítězem čtvrtého kola se stává Jiří Dvořák z obce Velký Týnec - Čechovice, gratulujeme! Správná odpověď byla Deep Dish - Say Hello, skladba Tune Of The Weeek. A nyní je zde páté kolo soutěže o dva volné vstupy na party s Arminem. Jak vyhrát? Stačí zodpovědět správně naši otázku a poslat do 20.dubna správnou odpověd na tento e-mail. Otázka číslo 5 zní: Jaký podtitul má druhé cd nové kompilace A State Of Trance 2005? A: Light B: Dark, C: Black. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž #5 o dvě vstupenky na Armin party, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Napsat názor do DISKUSE

 14.4.2005 Dolvich, News
Již dávno mají němečtí Cosmic Gate za sebou své největší komerční úspěchy jako "Exploration Of Space" nebo "Back To Earth". Poté o nich dlouho nic nebylo slyšet, alespoň v charts ne. Nic Chagall a DJ Bossi se totiž částečně přeorientovali na výrazně tvrdší odnoží trance music a vydali zajímavý projekt "Different Concept". Koncem minulého se pak ještě přihlásili o slovo se skladbou "Cosmic Freefall", kterou třeba Judge Jules hrával skoro v každém svém setu. Track se skládal ze songu "Bilingual" z "Different Concept" a vokály byly ze skladby "Skydive" od Jan Johnston. Pro připomenutí Cosmic Gate již z Jan Johnston spolupracovali na jejich starším tracku "Raging" z multisinglového alba "No More Sleep". Z tracku "Cosmic Freefall" bylo mnoho kluberů nadšeno, proto právě vyšla oficiální verze "I Feel Wonderful", jenž kombinuje klubové beaty, piánový part z "Bilingual" a jeden z nejprocítěnějších hlasů trancové scény, což dává dohromady výbornou harmonii. O něčem úplně jiném je Cosmic Gate From AM To PM Mix, který zanevřel na "Bilingual" sound a namísto toho hlas Jan Johnston doprovází skutečně atmosférický progressive trance, který vytváří s breaky a pomalým nájezdem temnou náladu. Je to takový protiklad oproti 12" Inch Mixu. Další zajímavou novinou od Cosmic Gate je jejich mixovaná kompilace nazvaná "Hard NRG vol. 7", která vyšla 28.3.2005 a nacházejí se zde tracky a mixy od Tiesto, Johan Gielen, Marc Van Linden, Beam, Wippenberg, Silent Electra a taktéž několik prokukcí samotných Cosmic Gate.
Napsat názor do DISKUSE

 13.4.2005 Libor, News
Alt + F4 není jenom klávesová zkratka, ale od jisté doby se pod tímto označením ukrývá Trance projekt, který pochází z Finska, jmenovitě se na něm podílí dvojice Joonas Hahmo a Matti Kotala. Oba již dříve produkovali na finské scéně samostatně, ovšem díru do světa udělali až díky spolupráci. Joonas a Matti se také podílí na jiných projektech, Magellan Project a Avanto, se kterými také slaví úspěchy, ale my se dnes budeme věnovat projektu Alt + F4. Již v lednu vyšel singl, který se jmenuje stejně jako název projektu, tedy Alt + F4 a tento vinyl vyšel na labelu Anjunabeats. Kromě Original mixu zde najdeme také remix od Matthewa Adamse. Začneme prvním trackem. Hned od prvních tónů je jasné, jaký směrem se tato skladba bude ubírat. Jedná se o velmi kvalitní uplifting, který sice nepřináší na Trance scénu žádný převratný objev, ale je velmi povedený a příjemně se poslouchá a o to především jde. Hlavní melodie sice působí hodně jednoduše, ale je taky jednoduše skvělá a rozhodně se Vám vryje do paměti. Tato verze se také často objevovala a také ještě sem tam objevuje v playlistech mnoha Trance DJs.
O remix, jehož celý název zní takto Matthew Adams Introspective Mix, se postaral talentovaný německý producent Matthew Adams, ročník 84. Na tomto remixu se také podílel kamarád Matthewa, Terry Bones. Tento remix začíná celkem svižně a po chvíli se ke slovu dostává také hlavní melodie, která kromě toho, že je skvělá, také působí hodně tajemným dojmem a zní to moc pěkně. Skladba se několikrát jako by ztiší a ozývá se pouze hlavní melodie, aby se po chvíli ke slovu dostaly i beaty. Dle mého názoru Matthew odvedl skvělou práci a uvidíme co dalšího si pro nás přichystá. Celkově tento vinyl se povedl, podle mě je druhá verze o něco lepší, no však se můžete sami vyjádřit v diskuzi.
Napsat názor do DISKUSE

 13.4.2005 Karel, News

Vystoupení, podle některých hudebních expertů, nejlepšího trancového Dje této planety, ARMIN VAN BUURENA se pomalu blíží. Armin si ve svém nabitém programu našel čas na exkluzivní rozhovor k jeho české premiéře v T-Mobile Aréně, 7. května. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 13.4.2005 Karel, Press

Posledním z DJs, kteří se 22.dubna představí v Malé hale Duhové Areny na velmi očekávané party Sunshine, je rezident party re:fresh live!, pardubický talentovaný DJ Michael C. Michaelova DJská kariéra začala již v jeho 17 letech, když ho promotéři začali poprvé bookovat na východočeské diskotéky. Během chvíle se stal velmi vyhledávaným disco DJem, který se prezentoval nejen skvělými mixy, ale i svoji schopností pobavit tancující dav a vnést do něj energii. Radiový pořad, v kterém pravidelně hrál, se stal nejposlouchanějším pořadem o komerční taneční hudbě ve východních Čechách. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 12.4.2005 Karel, News

Soutěž o novou kompilaci A STATE OF TRANCE 2005, tričko AVB a VIP vstupenku na party ARMIN VAN BUUREN - Reflection, 7.5. v pražské T-Mobile Aréně. Otázka: V jakém městě se narodil Armin Van Buuren? 30. dubna se v tomto městě koná v rámci populárního holandského svátku Armin's Queensday Party. Odpovědi posílejte na soutez@unitedmusic.cz. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 12.4.2005 Karel, Press

Transparent Agency v rámci narozenin Majklhauskeho přináší 16.4. 2005 večer nabitý pohodovou taneční hudbou, v neokoukaném (trochu undergroundovém) prostoru na Pražském Proseku. Na akci se sice představí dj známí spíše jako trance djs ale celá tato akce je strikně omezena progressivem. Představme si tedy ty co nás napumpují a hudebně provedou nocí. Mladou scénu zastoupí pražský Paul Andrews, který už má na kontě hraní i mimo Prahu s pozitivními ohlasy. Pardubický Michael C (www.djmichaelc.com), oceněný anketou Dance Awards 2004 jako druhý v kategorii objev roku, tvůrce prvního trance magazínu Sunshine na českých rádiích a pravidelné trance/progressive noci re:fresh live, který raketově na podzim nastoupil a nasadil laťku pro české trance progressive djs hodně vysoko. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 12.4.2005 Karel, Press

Minulý týden jsme vám dali příležitost zeptat se nás na cokoliv. Tady jsou vaše dotazy a naše odpovědi. Žádné dotazy jsme nevypustili ani nijak neupravovali, až na pár gramatických chyb.) Díky moc. Všechny vaše další dotazy rádi zodpovíme na dotaz@unitedmusic.cz Váš tým United Music. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 12.4.2005 Karel, Press

Od otevření bran brněnského Výstaviště v pátek 13.května až do ranních sobotních hodin je jasné, že budete mít stále co poslouchat, na co se dívat a hlavně, tančit a tančit. První díl nové koncepce Orion Hall festivalu nabídne vedle The Prodigy a předskakující hudebního seskupení Moimir Papalescu & The Nihilists dynamickou a strhující show v podání předních zahraničních a domácích techno DJs. A kteří to jsou? Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 11.4.2005 Bartoldy, News

Po delší odmlce, co se týče vydávání úspěšnějších tracků přichází Dj a producent Yahel Sherman z Izraele s novinkou Behind the Silence. Ke skladbě se váže velmi prapodivný původ, který jsem nebyl schopen rozluštit. Skladbu jsem slyšel poprvé na jeho albu Around the world pod názvem Liquid Love ale pouze jen s vokálem o které se ještě zmíním. Dopátrat se bližších informací bylo nad mé lidské síly, ale nezmínit se o tomto skvost by bylo trestuhodné. V současné době je možné zaslechnout pouze Original mix a Fictivision Mix, jenž jsou nejčastěji hrány Dj´s po celém světě. Nevyjímaje Tiesta, Armina van Buurena a Paul van Dyka. Skladba je velmi příjemným trance zážitkem, která osloví nejednoho trancera. Original mix začíná velmi tajemnými zvuky do kterých proniká nádherný mužský vokál (A-Force) zpívající název písně a slova Liquid Love, jenž jsou tím nejlepším na tomto songu. Typické zvuky Yahel pak doprovodí skladbu do chilloutovější fáze, kde začne skladba gradovat. Rozvine se do nádherných poloh a nenechá naše těla v klidu. Oproti tomu Fictivision mix je slabším konkurentem, alespoň tedy pro mě. Je založen spíše na melancholických zvucích. Avšak na každého z nás mohou působit rozdílně. Proto si také myslím, že Yahel vybral právě tento mix. Neurazí, ale ani nepohladí. Tento vinyl by měl vyjít na labelu Fundamental Recordings.

Napsat názor do DISKUSE

 11.4.2005 Karel, Press

Chcete vyrazit na akci trance/progressive měsíce dubna a možná i celého jara 2005 a nemáte dostatek financí? Chcete vidět naživo holandské Dje a nejbližší kolegy a spolupracovníky Dje Tiesta? Pokud máte rádi trance music, neměli byste na této akci chybět!!! Kde všude můžete získat lístky na SUNSHINE úplně zdarma? To se právě teď dozvíte. Každý den po 16.hodině můžete vyhrát volné vstupenky na akci Sunshine a dárky od sponzorů na vlnách Radia LIFE 91,6 FM (poslouchejte i po internetu na www.radio-life.cz). Další soutěž probíhá v radioshow Michaela C každou středu od 20.00 do 21.00 na stejném radiu, aktuální otázku z minulého vydání naleznete taktéž na webu Radia LIFE. Každotýdenní soutěže o vstupenky se konají na webu party Sunshine www.refreshlive.com, kde již brzy začne 4.kolo soutěže o lístky zdarma! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 11.4.2005 Karel, Press

V sobotu 16.4. 2005 se uskuteční první vydání klubové noci Progressive in Celebrity Café. Jako první host této noci se představí dj Bo.Dan, který je novou posilou bookingu nejslavnějšího klubu v Čechách-pražské Roxy. Jeho schopnosti jste mohli již mnohokrát posoudit na akcích, jako jsou party Visage nebo ZEN. Pravidelně se s ním můžete také setkávat na jeho rezidentní klubovce Vlny na houseboatu U bukanýra. Klub Celebrity Cafe najdete na Vinohradské třídě číslo 40, start party je ve 22:00 a vstup je zdarma. Fotky ze starších akcí naleznete zde. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2005 Karel, News

Na žádost United Music namíchal ARMIN VAN BUUREN, jako ochutnávku před jeho prvním vystoupením v České Republice, exkluzivně pro české fanoušky, speciální promo set. Ten si můžete poslechnout na internetovém rádiu Live61.com, kde je k dispozici v hudebním archivu. Dále jsme dostali tracklist, takže určitě nepřeslechněte třetí track s názvem Crackdown od další hvězdy party Reflection - REMYHO. Dále pro vás připravujeme širší představení Arminovy tvorby, takže se můžete těšit na další lahůdky tohoto tranceového prince, který jako třetí rozžhaví T-Mobile Arénu již skoro za měsíc.

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2005 Karel, Press

Petr Holman dnes patří mezi českou tranceovou špičku. V tomto smyslu se o něm vyjádřil např. časopis Xmag. Původním povolám je ale novinář, fotograf a moderátor a těmto profesím se věnuje i dnes, kdy spolupracuje s několika časopisy a internetovými (především hudebními) servery. Víceméně pravidelně jej můžete slyšet v pořadu Dance Extravaganza na Evropě 2. "Kdyby mě někdo tak před pěti lety řekl, že budu DJem, myslel bych si o něm, že se zbláznil. Stalo se a totéž si dnes myslí spousta lidí o mě. Taneční scéna a vše s ní spojené je pro mě dnes prioritou č.1. Ale stále se cítím být i novinářem, jen oblast zájmu je jiná. Politiku vystřídala muzika. Cítím, že po mnoha letech v rádiích a televizích jsem takovou změnu potřeboval.." Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2005 Karel, Press

Zajímavá trancová akce se chystá na konec dubna. Nová koncepce programu pražského music clubu Crash s pravidelnými klubovými sobotami s názvem Partyzone. Na sobotu 30. Dubna je připravena první z avizovaných trancových akcí TRANCE AIRWAVE,která se bude postupně rozšiřovat o zvučná jména. V prvním dílu vystoupí Crash DJ Team-Dolphin&Sally J ( T-Mobile aréna 13.11. Tiesto, radio pořad Dance Extravaganza na E 2), dále dj Pete-K a MJ další nové tváře v současné české trance scéně. Ze stylů se bude hrát převážně uplifting, progresivnější trance, ale nebude chybět ani tech trance. Na akci nebude chybět ani světelná a laserová show. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 7.4.2005 Karel, News

Vítěz třetího kola bude doplněn později, jelikož kolega z United Music bohužel onemocněl, děkujeme za pochopení. Správná odpověď byla, že na skladbě Intruder se podílel mimo Armina i M.I.K.E. A nyní je zde čtvrté kolo soutěže o dva volné vstupy na party s Arminem. Jak vyhrát? Stačí zodpovědět správně naši otázku a poslat do 12.dubna správnou odpověd na tento e-mail. Otázka číslo 4 zní: Jaká skladba se stala Tune Of The Week v ASOTu z 31.3.2005? A: Armin van Buuren - Birth Of An Angel, B: Motorcycle - Around You, C: Deep Dish - Say Hello. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ - Soutěž #4 o dvě vstupenky na Armin party, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Napsat názor do DISKUSE

 7.4.2005 Libor, News
Trojice producentů z Londýna Jim Credland, Dom Azura a Adam Pryor vytvořila dohromady projekt Cern, pod kterým vytvořila několik velmi povedených singlů či remixů, namátkou vybírám asi jejich největší hit Baileys, který bych řadil mezi Trance klasiku. Ovšem minulost je minulost a tak v ke konci února vyšel na labelu A State Of Trance nový singl s názvem Go Fly. Vinyl obsahuje Kesorin a Nitro mix, což jsou velmi zvláštní, na druhou stranu originální názvy. Začneme tedy prvním mixem, který se hned od začátku pěkně rozjíždí. Skladba je přímo nabita energií a určitě při jejím poslechu nezůstanete v klidu. Během skladby se několikrát ozývají hlasy, které připomínají start raketoplánu či nějaké rakety a dohromady s parádní melodií, která je, jak již jsem napsal velmi svižná, ale zároveň obsahuje prvky Tranceu, to zní opravdu skvěle. Já osobně jsem byl z této skladby vedle hned při prvním poslechu a hned se zařadila na číslo jedna mé osobní top 10. Nitro remix se je prakticky stejný jako první remix, jenom se rozjíždí o něco rychleji. Což mi přijde jako jediná vada tohoto skvělého vinylu, jelikož si myslím, že druhý remix mohl být o něco odlišnější. No ale toto je jediná vada a u mě tento kousek již několik týdnů vévodí mé top 10.
Napsat názor do DISKUSE

 7.4.2005 Karel, Press

Po pravdě, dalo se to čekat. Díky nadšeným ohlasům a věrným příznivcům po celý uplynulý rok se Visage v domácích cenách Dance Awards umístila jako nejlepší klubová noc roku, gratulujeme! Kromě skvělé atmosféry dostali příležitost představit se domácímu publiku mnozí kvalitní zahraniční djs, za což velkou měrou zodpovídá resident Visage Michael Burian. Ten nadále pokračuje v této tradici a na dubnové vydání noci si pozval holandského nadějného producenta a vinylového jezdce, vydávajícím na prestižím labelu F2 - dje SANa. Po světě rozlítaná vycházející hvězda slaví se svou mistrovskou technikou mixu a jedinečným fúzováním všech možných progresivních tanečních stylů úspěchy v mnoha klubech několika kontinentů. Jeho skills veřejně vychválili takoví djs jako John Degweed nebo Chris Cowie. Co se produkce týče, San má za sebou vysoce ceněné debutové album, několik vinylů, které hrají ty nejzvučnější jména scény a rovněž pár mixovaných kompilací. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 6.4.2005 Karel, Press

Co vás dále kromě všech djs čeká v Pardubické Malé hale Duhové Areny? Kromě skvělého line-upu a i na české poměry velmi příznivé ceny vstupenek (240,- předprodej, 300,- na místě) se můžete těšit na další speciality. Vše, co jste chtěli vědět o party Sunshine, ale dosud jste si to neměli možnost nikde přečíst! Pokud jste se například ještě nerozhodli, zda na Sunshine vyrazit, tento článek by vám měl pomoci. Zvuk, projekce, světla a dekorace! Těšit se můžete na maximální zážitek z celé akce. Trance a progressive je hudba, která více než jakákoliv jiná potřebuje kvalitní ozvučení, o to se po celou dobu akce bude starat zvukový aparát L'Acoustics, vysoce kvalitní zvuk, kterým bude ozvučen každý prostor Malé Pardubické hokejové haly. Samozřejmě o velmi dostatečné síle a s rezervním výkonem. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 5.4.2005 Bartoldy, News

Snad ještě nikdy jsem neočekával vinyl tak jako ten, co v nejbližší době vyjde na labelu Fundamental Recordings. Autorem této, už tak dlouho očekávané a opěvované placky je belgický mladíček Jonas Steur se skladbou Castamara. Pravidelní čtenáři mých recenzí již tuší, kde jsem k této skladbě přišel. Ano, byla opět hrána Arminem van Buurenem v tranceové radio show, v současnosti nejposlouchanější, A state of trance. Jonas Steur narozený roku 1982 v Belgii ve vesničce Hamont-Achel má již od svých raných let kladný vztah k taneční hudbě, zvláště pak k trance. Ve svých sedmnácti letech složil svůj první track So deep, který vyšel na labelu A&S ve spolupráci s Pascal Schutters.
Avšak zlomovým bodem v jeho kariéře byla spolupráce s Ian van Dahl na jejich prvním albu. Poté již jen hledal vhodná místa, kde by svou hudbu mohl prezentovat. V roce 2003 napsal svůj první singl pod projektem Estuera - Travels / 7 clouds pro Tiestův Black hole recordings. Estuera byla přijata velmi vlídně hlavně díky skladbě Tales from the south. Pokud sledujete Tiestovy playlisty, tak určitě víte, že Tiesto hraje tuto skladbu hodně často a zdá se mi, že se bez ní nikam nehne. Je totiž geniální. Připravovaná Castamara je opravdu parádní věcička. Popisovat ji nemá celkem smyslu, neboť melodie kterou je tvořena je nepopsatelně nádherná. Opravdu delikatesní a nejeden trancer si na ní smlsne. My se jen můžeme těšit na 7.5. kdy nám ji Armin naservíruje v plné parádě. Vždyť on sám tento vynil hraje, kde může a prezentuje jej v té největší parádě.

Napsat názor do DISKUSE

 5.4.2005 Karel, Press

V pardubickém OK Centru už se usilovně pracuje na další party FRISCO re:fresh live!, tentokrát dubnovém vydání. Tento díl se ponese ve znamení velké party SUNSHINE, která se v Pardubické Malé hale Duhové Areny uskuteční 22.dubna s nejbližšími spolupracovníky Dje Tiesta, Corem Fijnemanem a Markem Normanem. A proto má každý návštěvník možnost jít na toto vydání re:fresh live! zdarma!!! Pokud se u vchodu prokáže platnou vstupenkou na SUNSHINE!!! Pokud vstupenku na SUNSHINE ještě bohužel nevlastníte, můžete do OK Centra na warm-up zajít za jako již tradičně velmi příznivých 60,- Kč. V OK Centru budou také k dostání lístky na SUNSHINE za exkluzivní cenu! A kdo se vám tentokrát představí za mixážním pultem? Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 4.4.2005 Libor, News
Pod projektem Cupa se ukrývá britský DJ a producent Gareth Emery, který se jednoznačně řadí mezi mé oblíbence. Gareth pod tímto projektem vydal pouze jediný singl, který se jmenoval Blaze / Foundation, který byl ve své době velkým hitem. Nyní ovšem Gareth přichází s novým singlem, jenž se jmenuje Mass Panic a vyšel 9. února na labelu Five AM Recordings, promo obsahuje Gareth Emery remix a Concept mix. Začneme první skladbou, která začíná tajemně, ale po chvíli se pekně rozjede. Garethův remix je hodně energický, takže se určitě bude vyskytovat v playlistech předních Trance DJs, ve svých setech ho již hrají Above & Beyond. Gareth do skladby také zakomponoval velmi příjemnou, lehce posmutnělou melodii, která mi v určitých pasážích vzdáleně připomíná legendární skladbu Resurection od ruského projektu PPK. Opravdu zní to moc pěkně. Na druhém remixu by se podle všech dostupných informací měl také podílet Gareth. A opět to zní skvěle. Tentokrát je hlavní melodie jiná než v předchozím případě, ale i v tomto případě se jedná o svižnější počin, melodie opět hodně kvalitní, dalo by se říct, standart v podání Garetha, takže rozhodně Vás žádné zklamaní nečeká. Na závěr lze těžko určit, která verze je lepší, no však si je poslechněte a rozhodněte se sami, která Vám více vyhovuje.
Napsat názor do DISKUSE

 4.4.2005 Karel, News

Cílem skupiny United Music je přinést vám co nejlepší akce, kde se budete bez starostí bavit a užívat si. Zajímá nás, co si myslíte, co vás zajímá, co vás baví, jakou hudbu máte rádi, atd. Proto jsme pro vás připravili možnost, vyjádřit se a položit nám otázky, na které poctivě odpovíme. Napadají vás nějaké dotazy k megaparty Armin Van Buuren - Reflection nebo Orion Hall Festival - The Prodigy? Chybí vám nějaké důležité informace o těchto akcích? Zajímá vás cokoliv dalšího o United Music Events? Jakého oblíbeného DJe byste chtěli přivézt? Je něco, co vám na akcích chybí nebo vadí, atd.? Napiště nám na dotaz@unitedmusic.cz do pátku, 8.4. Odpovědi na vaše otázky přes víkend zpracujeme do souhrného materiálu a v pondělí zveřejníme. Díky. Váš United Music Tým.

Napsat názor do DISKUSE

 4.4.2005 Karel, Press

Určitě máte už dostatek informací o obou květnových hudebních událostech číslo jedna, takže můžete vyrazit koupit nejlevnější vstupenky, aniž byste kupovali zajíce v pytli, jak se v poslední době stále častěji děje. Takže, na historicky třetí megaparty v T-Mobile Aréně - Reflection s třetím nejlepším Djem světa Armin Van Buurenem seženete nejvýhodnější vstupenky navíc v síti Ticketpro. Hlavní předprodeje na Reflection s AVB a Orion Hall Festival s headlinerem The Prodigy však běží v síti Ticketstream, díky které seženete lístky téměř na každém rohu. A to ve více než šedesáti prodejních místech, včetně cestovních kanceláří FIRO TOUR, ČEDOK či hypermarketů GLOBUS. Navíc jsme rozšířili prodej i do všech poboček BONTONLAND. Na dobírku si je můžete objednat v internetových shopech www.shop.techno.cz a http://www.rave.cz/shop/. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 1.4.2005 Karel, Press

Armin Van Buuren, na kterého jsou tisíce partypeople nažhaveni na jeko květnové vystoupení v Praze, dvakrát zvítězil v již 20. ročníku vyhlašování, tentokrát opravdu prestižních hudebních cen, INTERNATIONAL DANCE MUSIC AWARDS. Tyto ceny jsou vyhlašovány u příležitosti jedné z nejzásadnějších událostí na hudební scéně - Winter Music Conference v Miami na Floridě. Armin si ceny odnesl v kategorii Best Dance Radio Mixshow DJ za svůj, dnes již legendární pořad na tanečním rádiu etn.fm - A State Of Trance. Další cena mu patří v kategorii BEST FULL LENGTH DJ MIX CD, za stejnojmenou 2CD kompilaci A State Of Trance. Více než 2 ceny a více si odnesli pouze Tiësto a Paul Van Dyk, takže naše oblíbená trojice tranceových králů se opět potvrdila. Z výsledků ankety lze vyčíst, že trance vládne světu, stejně jako kdysi rock and roll. A co náš takticky mediálně opěvovaný a téměř svatořečený Carl Cox? Bohužel nezískal ani jednu nominaci, což je jasný signál, že jeho hvězda již nezáří tak jako před lety. Takže za chvíli jej třeba uvidíme opět v Radosti FX, kde před pár lety hrál pro poloprázdný klub. Kompletní výsledky celé ankety naleznete na této adrese. Takže nezapomeňte si rychle koupit nejvýhodnější vstupenky na party Reflection, s třetím nejlepším Djem světa - ARMIN VAN BUURENEM.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ