TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 28.4.2010 Karel, Press

Vzhledem k tomu, že DJ Orbith dal přednost víkendovému hraní v zahraničí v termínu Decadance Marine, dochází ke změně v line up pro tuto noc. Orbitha nahradí skvělý slovenský producent a DJ Milan Lieskovsky, který si na Decadance zahrál již před rokem a jeho set se setkal s velkým ohlasem. Milan si v nedávné době zahrál po boku řady velkých jmen, např. Tiesta, jeho nejznámější skladba Elenya je v repertoáru těch nejznámějších světových DJs a zazněla i na předávání filmových Oskarů. Proto jsme si jisti, že je Milan naprosto plnohodnotnou změnou v line upu.

Napsat názor do DISKUSE

 27.4.2010 Karel, Press

Co se vám vybaví, když se řekne slovo trance? Někdo vidí záběry z haly plné lidí, jiný si vzpomene ná západ slunce na pláži, další pak na hutnou klubovou atmosféru... Hudební styl trance má mnoho tváří. Rádio Sensation Factory vám nyní přináší unikátní projekt, díky kterému si budete moci vychutnat trance v jeho nejrůznějších podobách. Progressive, balearic, tech, uplifting, hard, psy a mnoho dalších odnoží vám bude každý druhý a čtvrtý pátek v měsíci od 19:00 servírovat komunita djs ze zpravodajského serveru trance.cz! Tak se pohodlně usaďte, zavřete oči a nechte se vzít na neobyčejnou cestu světem plným rozmanitých trance mixů - Trance.cz in the Mix je tu!

Napsat názor do DISKUSE

 27.4.2010 Karel, Press

Již za několik týdnů se uskuteční v SaSaZu další pokračování Decadance párty, tentokrát s vyloženě letním tématem MARINE. Celá noc bude pojata jako plavba luxusním zaoceánským parníkem po několika destinacích pod vedením zkušených kapitánů v podobě jednotlivých DJs. Přinášíme vám malou ochutnávku hudby, kterou na této edici můžete očekávat. Připravte se na bláznivou plavbu a stylové uvítání letní sezóny!

Napsat názor do DISKUSE

 27.4.2010 Karel, Press

Největší letní taneční festival u nás, PLEASURE ISLAND, na kterém se představí více než 70 umělců, v sobotu 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové, nabízí možnost všem studentům, kteří jsou držitelé platných karet ISIC, zakoupit si základní vstupenky s 10% slevou exkluzivně v síti Ticketpro. Sleva se také vztahuje na držitele ostatních karet jako Scholar, Alive (IYTC) a ITIC. Základní vstupenky je zatím možné zakoupit do pátku 30.4. v ceně 990 Kč, poté se jejich cena zvýší na 1090, a bude se dále zvyšovat. V prodeji jsou nyní v omezeném počtu také VIP vstupenky, které pořídíte za 2.500 Kč. Pro jejich majitele bude připravena luxusní VIP terasa s výhledem na hlavní stage. Na terase bude k dispozici bar s širokým sortimentem drinků, welcome drink, malé občerstvení, profesionální security a personál, kteří se postarají o váš maximální komfort. Majitelé VIP vstupenek mají rovněž zdarma VIP parking, speciální vchod, VIP toalety či šatnu zdarma.

Napsat názor do DISKUSE

 23.4.2010 Karel, Press

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude prestižní holandský Dj a producent Jochen Miller. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Scot Project, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce.

Napsat názor do DISKUSE

 22.4.2010 Karel, Press

Jak je již oblíbeným zvykem několikrát do roka vám přinášíme Párty novinky, tentokrát s podtitulem Velké Cenové Osvobození. V době od 9.4.2010 do 23.5.2010 si můžete za skvělé ceny koupit případně objednat, například aktivní reproboxy pod značkou Skytec, odolný gramofon s přímým náhonem - Citronic PD-45 Ultima na kterém ušetříte 2.600 Kč, dvojitý přehrávač MP3 souborů z Flashky nebo SD karet - Omnitronic SDP-3 Dual SD/USB, kufr na 90 CD ve stříbrném, černém a army provedení, novinku - kvalitní bezdrátový in-ear monitor systém Omnitronic IEM-500 za zajímavou cenu i pro začínající kapely 7.490 Kč , řadu LED efektů a samozřejmě nějaký spotřební materiál jako jsou žárovky a konektory. Kompletní přehled této akční nabídky můžete získat u nás na prodejně v tištěné formě, nebo si ho zde stáhnout jako PDF soubor. Všechny slevy byli zároveň zařazeny i do našeho internetového obchodu, takže se nebojte a objednávejte.

Napsat názor do DISKUSE

 20.4.2010 Karel, Press

V sobotu 24. dubna se chystá další pokračování párty Expectation. Akce, již pro Vás připravují DJ MCB a David Justian, tentokrát zavítá do klubu Touster v Praze. Můžete se těšit na opravdu mazaný mejdan s velmi nadějným lineupem. Jsme velice rádi, že pozvání přijal skvělý holandský DJ a producent Kay Wilder. Tento talentovaný umělec vystoupí v České Republice vůbec poprvé a již se velmi těší, jak to v Praze rozbalí. Dále na akci vystoupí David Justian, duo the Progressive Brothers (MCB & Sunafera) a speciální host Subgate.

Napsat názor do DISKUSE

 20.4.2010 Karel, Press

Nový letní festival Pleasure Island před časem zveřejnil seznam více než 70ti zahraničních a domácích hvězd, které vystoupí na 7 scénách v sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Základní vstupenky jsou v prodeji již necelé dva měsíce, nyní se prodávají za cenu 990 Kč, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Do prodeje jdou nyní v omezeném počtu také VIP vstupenky, které pořídíte za 2.500 Kč. Pro jejich majitele bude připravena luxusní VIP terasa s výhledem na hlavní stage. Na terase bude k dispozici bar s širokým sortimentem drinků, welcome drink, malé občerstvení, profesionální security a personál, kteří se postarají o váš maximální komfort. Majitelé VIP vstupenek mají rovněž zdarma VIP parking, speciální vchod, VIP toalety či šatnu zdarma. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti www.ticketpro.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 18.4.2010 Karel, Press

V sobotu 24. dubna se chystá další pokračování párty Expectation. Akce, již pro Vás připravují DJ MCB a David Justian, tentokrát zavítá do klubu Touster v Praze. Můžete se těšit na opravdu mazaný mejdan s velmi nadějným lineupem. Jsme velice rádi, že pozvání přijal skvělý holandský DJ a producent Kay Wilder. Tento talentovaný umělec vystoupí v České Republice vůbec poprvé a již se velmi těší, jak to v Praze rozbalí. Dále na akci vystoupí David Justian, duo the Progressive Brothers (MCB & Sunafera) a speciální host Subgate.

Napsat názor do DISKUSE

 16.4.2010 Karel, Press

Již jsem zde dělal několik recenzí na výrobky od firmy Behringer a bohužel ve velké většině případů nedopadly z mého pohledu moc dobře. Studiový mixpult Xenyx 1204 FX je na tom naštěstí o dost lépe, i když se cenově stále řadí do té nižší kategorie. Jednak jsem tento mixpult viděl už v několika "home" studiích mých kamarádů, jednak jsem se s ním setkal i v několika radiových produkčních studiích, takže mi z toho logicky vyplývá, že to s ním nemůže být tak zlé a doufám, že se nemýlím.

Napsat názor do DISKUSE

 15.4.2010 Karel, Press

Největší taneční festival nadcházejícího léta Pleasure Island představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby, které vystoupí v sobotu 24. července na sedmi scénách v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Prvním esem, které vytahují pořadatelé z rukávu je DJ a producent Sharam Jay, který se u nás představí vůbec poprvé. Pojďme se podívat, co tento německý hudební mág ve světě taneční hudby vykouzlil. Sharamova historie je velmi pestrá. Začátky jeho hudební dráhy si našly své místo v rockové kapele, až Sharam později objevil kouzlo elektronické hudby. Od tohoto momentu Sharam věděl, že pro něj vede pouze jedna cesta, vzal tedy sluchátka a nikdy se neohlédl zpátky. Jakmile začal s profesionální produkcí, ex-Underworld star Darren Emerson si Sharama vyhlédl a dal mu možnost v příštích několika letech vydávat alba a kompilace pod jeho labelem. První album s názvem "4 Da Loverz" oblétlo, stejně jako Sharam Jay, celý svět. Bylo pak jen otázkou času kdy Sharam Jay začne vydávat na vlastním labelu.

Napsat názor do DISKUSE

 13.4.2010 Dolvich, Review

Ruská dvojice Pavel Khavleyev a Vitaly Khavleyev, kteří jsou od roku 2003 známí jako Moonbeam se řadí mezi nejpilnější producenty taneční scény. Od roku 2008, kdy po nich sáhli Black Hole Recordings na trh chrlí více než 10 singlů ročně. Však 2008 nebyl přelomový pouze přesunem k holandskému major labelu, nýbrž v tomto období vydali také své debutové album "Consumption" a další 3 dlouhohrající desky. Následoval superúspěšný rok 2009, během něhož vystoupili v nejvěhlasnějších radio-shows Clublife, A State of Trance a Global DJ Broadcast a bratrská dvojice se tak díky své práci za gramofony vyhoupla na 76. místo pravidelného DJ Mag Top 100 žebříčku a jejich tracky hráli ve svých setech headlineři Above & Beyond, Tiësto, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Judge Jules, Markus Schulz, Matt Darey, Paul Van Dyk, Ferry Corsten a další. Letos Moonbeam zatím vydali společně s americkým producentem Tylerem Michaudem a britskou vokalistkou Tiff Lacey vinyl "Openhearted" a aktuální spolupráci s Danielem Mimrou "Look Around". A také své druhé studiové album "Around The World", o kterém bude právě tato recenze.

Napsat názor do DISKUSE

 11.4.2010 Karel, Press

Jak jsme vás již informovali konala se ve Frankfurtu velmi velká výstava hudební a světelné techniky Music Messe prolight&sound. A zástupci naší firmy na ní opět nemohli chybět. Cesta je to dlouhá, ale jestli vás zajímá to nejnovější a chcete mít přehled měli by jste aspoň jednou za život do Frankfurtu jet. Novinek bylo mnoho a za jeden den není možné, aby člověk prošel úplně všechny pavilony a v nich každý stánek, tak pozorně jak by si to zasloužili. Takže si každý zvolí co ho zajímá a má na celý den zábavu.

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2010 Karel, Press

Pravidelná klubová akce pod názvem IN Trance přiváží 29.5.2010 další velké světové trancové jméno, a to Jorna van Deynhovena z Nizozemska! Tento velký nizozemský producentský talent vyšperkoval produkci slavným jménům jako jsou Tiesto, Blank & Jones, Andain, Dash Berlin, RAMsterdam, ATB, Talla2XLC, Roger Shah, Hemstock & Jennings a další, čímž se zařadil ke špičce světové taneční scény. Když jeho remix pro ATB vyhrál v soutěži Desperate Religion Jorn věděl, že tímto se změní jeho hudební kariéra. Armin van Buuren ocenil v roce 2008 Van Deynhovenovu kreativní práci tímto prohlášením: "Kdo říká, že trance je mrvý, pokud se stále produkují nahrávky jako je tato..." V následujících měsících JvD produkoval jeden zabijácký remix za druhým. Body Lotion od Rogera Shaha nebo Beautiful Things od Andain jsou jen dva z celé řady jeho úspěšných remixů.

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2010 Karel, Press

Další pokračování populární party Decadance proběhne 11. června 2010 v klubu SaSaZu, kde již tato produkce trvale zapustila své kořeny a stala se jednou z nejúspěšnějších akcí v tomto skvostném prostoru. Tentokrát si promotéři s ohledem na datum a blížící se prázdniny, vybrali nejvhodnější téma k pomyslnému zahájení letní sezóny. Decadance Marine se promění v bláznivou plavbu luxusním zaoceánským parníkem s tou nejroztančenější hudbou a věřme, že i náladou. Každý z DJ´s se promění v kapitána lodi a zaveze vás na tónech své hudby do některé z atraktivních přímořských destinací. Účastníci této jedinečné plavby se opět mohou těšit na performance, kostýmy, projekce a dekorace v duchu každého ze čtyř navštívených letovisek.

Napsat názor do DISKUSE

 5.4.2010 Karel, Press

Vážení návštěvníci, kamarádi, média a partneři. Jsme velmi potěšeni za vaší přízeň, návštěvu a tak vřelé reakce akce Citadela s Paulem van Dykem. Velice si vážíme Vaší návštěvy a tak potěšujících hodnoceních této party. Jsme opravdu velmi potěšeni a dodává nám to spoustu elánu a sil do pořádání další takové akce, kterou bude legendární Apokalypsa, s podtitulem The Bells, 19.11.2010, opět v pavilonu P, v Brně. Citadela Paul van Dyk pro nás byla velkou zkouškou,abychom Vás ujistili, že taneční akce v pavilonu P opravdu dají realizovat s profesionálním nasazením, a že tento pavilon má opravdu tak skvělé zázemí, jaké na jižní Moravě nemá konkurenci. Na těchto základech produkce a příprav budeme dále stavět a budeme chtit i kvalitu služeb, AV techniky a organizace dále zlepšovat - od této chvíle můžete brát jako stavební kámen pro další akce práve proběhnutou Citadelu s PVD.

Napsat názor do DISKUSE

 3.4.2010 Karel, Press

Zatím největší ohlášený letní taneční festival u nás, PLEASURE ISLAND, odhaluje jména všech více než 70 umělců, kteří vystoupí v sobotu 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. 18ti hodinový hudební maraton vypukne již úderem poledního, a odehraje se na sedmi scénách. Hlavní Illusions Main stage a Reset Hardstyle budou pod širým neběm, Techno Masters a Pure Trance ve velkokapacitních stanech, a klubové scény Mecca, Fabric a Studio 54 budou hostit prostorné hangáry. Díky takto silnému obsazení pořadatelé očekávají návštěvnost okolo 15.000 diváků. Festival Pleasure Island přiváží premiérově do České Republiky agentura United Music společně s holandskou organizací Art of Dance, která kromě desítek dalších akcí organizuje tento festival několik let v Holandsku. Díky této spolupráci se mohou všichni fanoušci elektronické hudby těšit na zcela unikátní koncept festivalu na světové úrovni. Důraz bude kladen hlavně na komfort návštěvníků, nejvyšší produkční úroveň, kreativní pojetí, dekorace, performance, speciální efekty a precizní provedení s důrazem na nejmenší detaily, což ocení i ti nejnáročnější návštěvníci. Vše se ponese v duchu tématu letošního roku, které zní Illusions.

Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night
8.10. 17:54
Solarstone - Sky

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ