TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 26.4.2013 Karel, Press

České trancové rádio Sensation Factory Vám dnes stejně jako každý sudý pátek přináší radioshow Trance.cz In The Mix. V první hodině show uslyšíte tracky v současné době nejvýraznějšího Českého producenta Spark7. A poté přijde na řadu exkluzivní guestmix, o který se postaral zkušený DJ a začínající producent Lucas Age. Lucas Age se poprvé postavil za mixážní pult v roce 2004 v bývalém pražském klubu Mayday a během následujících let prošel jako klasický diskotékový DJ řadou music barů, disco clubů a jiných podniků, kde se hrála převážně hudební "všehochuť".

Napsat názor do DISKUSE

 23.4.2013 Karel, Press

Ve čtvrtek 25. dubna se uskuteční další pokračování klubovky Deep Inside, tentokrát v pražském Smart Clubu Styx, sídlícím nedaleko od zastávky metra Invalidovna, na adrese Sokolovská 144/349 Praha 8. Tentokrát si DJ MCB, na začátek večera připraví speciální set jeho projektu Polapa, se kterým se prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbou. Celou akci tím nádherně zahájí a již od začátku vás zcela určitě dostane do správné pozitivní atmosféry. MCB má pro vás tradičně také připravenou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu deep and dark progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance.

Napsat názor do DISKUSE

 17.4.2013 Karel, Press

Paul Van Dyk v Sasazu - praktické informace a časový line up

Legendární DJ a producent Paul van Dyk se přesně po čtyřech letech vrací do pražského prostoru SaSaZu, které naposledy beznadějně vyprodal. V pátek, 19. dubna 2013,zde opět vystoupí se svojí exkluzivní audiovizuální show, kde mimo jiné představí své aktuální album Revolution. Vedle Paul van Dyka se v SaSaZu představí domácí hudební špička Michael Burian, Michal Poliak a Jean Luc. Zde jsou praktické informace a časový line-up k páteční klubové události tohoto jara.

Napsat názor do DISKUSE

 16.4.2013 Freezer, Report

Máme za sebou další velkolepou trancovou událost zvanou Trancefusion. Jak už je zvykem jarní edice vždy přinese opravdu nabušený line-up a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Hlavním lákadlem byl německý veterán taneční hduby ATB v doprovodu takových jmen jako Richard Durand, John O'Callaghan, Simon Patterson, Menno De Jong a velká spousta dalších zvučných jmen. Už od začátku mi bylo jasné, že budu mít problém rozhodnout se, na které ze 3 stages se budu zdržovat. Při takovém line-upu aby se člověk opravdu naučil schopnosti teleportace a to zatím bohužel neovládám.

Napsat názor do DISKUSE

 16.4.2013 Karel, Report

Jarní trancovou událost Trancefusion s řadou zajímavých djs máme opět za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila na pražském Výstavišti. Stejně tak je u nás již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, videoklipy a případně i sety. AKTUALIZACE 16.4. 21:30

Napsat názor do DISKUSE

 16.4.2013 Karel, Press

S INSOUND Show jsme se objevili už v pěti, po sobě jdoucích, letech. Došlo mi to vlastně až teď. Neskutečné, kam jsme s hudbou za tu dobu došli. INSOUND Show je totiž pořad, který nejenom, že nabízí nejnovější produkci, která se na trhu s trancem objeví, ale taktéž je zrcadlo tehdejší a současné doby, nad kterým stojí za to zapřemýšlet. Světem se momentálně táhne vlna nadšení ze 138+ BPM tranceu. Kdo by to před několika lety, kdy byl progressive na vrcholu, vůbec čekal. No, tak to vidíte a my tu pro Vás opět chystáme další svižnou epizodu, kde si guestmix přichystal talentovaný turecký talent Ancient Mind, který milovníkům melodií zaručeně se svým guestmixem udělá radost. Pokud máte chuť poslechnout něco nového a ještě si příjemně odpočinout, tak nás v premiéře neváhejte naladit již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 12.4.2013 Karel, Press

Páteční vysílání rádia Sensation Factory přináší do Vašich uší to nejlepší z České trancové scény, radioshow Trance.cz In The Mix. V aktuální epizodě si pustíme tracky a remixy Českého producenta I5land a o exkluzivní guestmix se postaral Martin Temlík aka Martin O'Tray, pocházející z Frýdku-Místku. Aktivnímu DJingu se začal věnovat v roce 2006, kdy si vyzkoušel hudební žánry jako house a i dokonce breakbeat. K trance music se Martin dostal jako slepý k houslím, když ho s trancem seznámil až jeho nejlepší kamarád, který mu jednou v autě pustil show Armina Van Buurena A State Of Trance. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a v roce 2010 vzniká projekt Pleasure Of Trance, který má primárně rozšířit trance music do více klubů po Moravě. Každý měsíc tudíž vychází nová epizoda, která je vždy exklusivně zahraná live v jednom z moravských klubů.

Napsat názor do DISKUSE

 11.4.2013 Karel, Press

Exkluzivní rozhovor s ATB před Trancefusion

Ahoj André, díky, že sis udělal čas na rozhovor pro všechny naše fanoušky Trancefusion! Jaro už je za rohem, co jsi dělal během "zimního spánku"? Co je u Tebe nového za posledních pár měsíců?
Zamrzl jsem :o) Ale teď vážně, letošní zimu jsem toho měl opravdu hodně. Kromě práce na svém novém albu jsem také připravoval další obrovský projekt - ATB IN CONCERT, se kterým letos poprvé pojedu na turné po Spojených státech. Samozřejmě chci nejdříve dokončit své nové album a pak ho teprve představit na turné po celém světě a oslavit ho s fanoušky.

Napsat názor do DISKUSE

 10.4.2013 Karel, Press

Paul Van Dyk v Sasazu - Rozhovor

Německý DJ a producent Paul van Dyk zažívá v poslední době opravdu velký comeback. Jeho loňskou desku "Evolution" chválí nejen fanoušci, ale dokonce i odborná kritika a jeho aktuální turné je prakticky na všech zastávkách vyprodané. Před pár týdny Paul navíc vydal další kolekci songů, a to remixy k poslednímu studiovému albu. I když je Paulův kalendář zaplněný téměř do poslední minuty, v návaznosti na jeho show, která ho 19. dubna zavede do pražského klubu SaSaZu, si na nás přeci jenom pár minut našel.

Napsat názor do DISKUSE

 10.4.2013 Karel, Press

I5land opět válí

Karlovarský producent a remixér Luděk Šimčík více známý pod pseudonymem I5land je nenápadným ale nadějným Českým tvůrcem trance music. Již ve školním věku se věnoval hře na klavír a s vlastní produkcí začal v roce 2007. První úspěchy se dostavily o tři roky později, když I5land vyhrál hned dva remix contesty, které vyhlásili Miroslav Vrlik (4Beat Records) a Matt Pincer (Made2dance Magenta). I následující rok 2011 byl povedený. Track Air Turbulence byl obsažen na mnoha kompilacích a zazněl v nejrůznějších radioshows. A tentýž rok vyšla i skladba The Frozen World, kterou zahrál i legendární DJ Paul Oakenfold ve své radioshow Planet Perfecto. Minulý rok nás I5land potěšil tracky Great Tribulation, Time Of The End či Neon Lights a i letos přichází s bohatou nadílkou.

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2013 Karel, Press

Trancefusion Ocean of Love - časový lineup a poslední informace

Již jen několik dní nás dělí od velké halové akce tohoto roku TRANCEFUSION! Na tuto edici se tradičně chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!

Napsat názor do DISKUSE

 8.4.2013 Karel, Press

Paul Van Dyk v Sasazu - Rozhovor s Jean Luc

Mladý a talentovaný Jean Luc se již brzy představí v pražském klubu Sasazu na stejném pódiu jako legenda elektronické hudby Paul van Dyk. Díky následujícími rozhovoru se o něm, o jeho začátcích i budoucích plánech dozvíte víc. Představujeme Vám naději české taneční scény!

Napsat názor do DISKUSE

 3.4.2013 Karel, Press

První díl v dubnu se stále nenese v jarní, popř. už letní atmosféře, ale v důrazné temné a tajuplné tónině plné zimních příběhů. Bude hodně melodických kousků, ale tentokrát neřekneme konkrétní jména a necháme Vás překvapit. Co Vám již představíme, tak to bude samotný guestmix, který si přichystal chorvatský talentovaný mládenec Moonsouls. Z jeho guestmixu je patrné, že má velký talent v melodickém tranceu a nás jeho produkce baví. Kromě toho Vás zaručeně překvapí nějakými ID tracky, takže se rozhodně máte na co těšit. To vše a ještě víc v 93. epizodě INSOUND SHOW!

Napsat názor do DISKUSE20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ