TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
31.5.2000

Katanu jste měli uhodnout v posledním Music Quizu, nicméně Vaše úspěšnost nás dovedla k přesvědčení, že Vám tento projekt nic moc neříká. Katana je holandský projekt, za kterým stojí pro nás úplně neznámý DJ Randy. Mírným překvapením bylo zjištění, že "Silence" není prvním singlem, ale druhým. Ten první se jmenoval "Erotmania" a prý se celkem slušně prodával. Nicméně nějak nám tento singl utekl, což nás právě překvapuje, protože aktuální singl je naprosto vynikající.
Ano, je tomu tak. "Silence" je naprosto vynikající ( vivat CTRL+C a CTRL+V once again ... ) melodická trance skladba, která se Vám tvz. "zažere" pod kůži. Perfektní melodie sice není asi vrchol originality, ale progresivnější rytmus a stupňování tempa vše plně nahrazují a ve finále se nám "Silence" líbí o hodně víc, než třeba "Tell me why" od Paul van Dyka, které v porovnání s Katanou zní přeci jenom trošku unyleji a nudněji. A tyto dvě skladby srovnat určitě lze, protože melodie Katany je asi trošku inspirovaná poslednímy singly Paul van Dyka. Ale dost srovnánání s PVD, protože ve finále bychom mohli říct, že "Tell me why" by mohlo díky popovému rytmu klidně pocházet od projektu Sash! V radio editu určitě ...
ZHODNOCENÍ: "Silence" vychází pod stále zajímavějším labelem Netrecord-Z, o kterém jsme mluvili u Lady Tom, která vydala poslední singl také pod ním. A pozor, na webu tohoto labelu si lze za poplatek stáhnout veškerou produkci ve formátu mp3! Ale musíte platit kartou VISA nebo MASTERCARD, o kterých se nám díky tomu, že je třeba ( alespoň u České spořitelny ) mít více než půl roku zůstatek nad 50 000,- Kč, jenom zdát. Na CD najdete Antic mix, Signum mix, Gary D. mix ( to by mohlo být rovněž zajímavé! ) a C7 mix. Já bych do tohoto singlu určitě šel, kdybych teda měl tu kartu ...


30.5.2000

Westbama sice zná každý, ale malá historie nikoho nezabije. Westbam, vlastním jménem Maximilian Lenz se narodil ( no čáp ho nepřinesl, to tedy vážně ne ... ) jednoho březnového dne dávného roku 1965. Přesněji 4.3.1965, takže v době jeho setu na MAYDAY mu bylo už 35 let. Tudíž je tu předpoklad, že i já budu za 14 let poslouchat pořád tuhle báječnou hudbu. A Vy také ...
Westbam je kromě toho, že je DJ, producent a remixér rovněž zakladatelem a vlastníkem populárního tanečního labelu Low Spirit. Každý rok se objevuje jak na MAYDAY, tak i na Love parade a právě hlavně díky tomu je znám po celém světě i u nás. Kariéru DJ-je odstartoval v roce 1983 pod jménem DJ Laufbahn v klubu Odeon v Münsteru, kde se vlastně i narodil. Od poloviny 80-tých let hraje Westbam převážně v Berlíně, kam se v té době přestěhoval. V roce 1985 vytvořil společně se svým kamarádem Klausem Jankuhnem první 12" vinyl pod jménem "17 - This is not a Boris Becker song". Následovaly další songy jako "Monkey say monkey do" nebo "Disco Deutschland". Následovala záplava singlů, alb a kompilací, jejiž výčet by vydal na samostatný článek.
Zajímavou věcí je ovšem to, že v roce 1997 vydává knihu s názvem "Mixes, Cuts & Scratches", kde odhaluje všechna zákoutí DJ-ského řemesla. Škoda, že tato kniha nevyšla i v češtině, myslím, že nejsem sám, kdo by si ji rád přečetl. Ve stejném roce slaví Westbam obrovský úspěch s hymnou k MAYDAY "Sonic Empire" a stává se známou postavou pro každého, kdo se někdy přiblížil k taneční hudbě. O dva měsíce později vydává hymnu k Love parade "Sushine" a stává se pomalu "bohem". Na konci roku dovršuje vyjímečný úspěch vydáním alba "We´ll Never Stop Living This Way". V dalších letech následovaly singly "Crash Course" a "Beatboxrocker" a to jsme vyjmenovali jenom ty nejznámější.
Tak konečně se dostáváme k singlíku "Love bass". Prvně ho Westbam představil na MAYDAY, nyní už je k dispozici na CD, vinylu a k vidění je i videoklip. Od singlu "Crash course" nastolil Westbam ve svých skladbách techno-electro sound, který je dnes pro něj již typický. "Love bass" je rovněž v podobném stylu, i když pár jiných prvků zde samozřejmě najdete. Především je to skoro trance melodie, která jako by k Westbamovi ani nepatřila. K trancu této skladbě ovšem chybí pořádný rychlý rytmus, ty breaky spadají právě pod ten techno-electro sound. Součástí skladby je i roztomilý vokálík, který singlu dodává pozitivní náladu.
ZHODNOCENÍ: Po singlech "Crash Course" a "Beatboxrocker" vydává Westbam konečně také trochu veselou hudbu, což jenom vítáme. "Love Bass" se moc dobře poslouchá, ať už jako chill out, nebo při rozjezdu party, či uprostřed tanečního šílenství. I v tom tkví Westbamovo umění, a sice, že jeho skladby jdou použít v kterýkoliv moment party. Westbam je klasika, "Love bass" je zajímavý, příjemný a i lehce originální singl. Check it out ...


30.5.2000

 

V sekci Links najdete tři nové odkazy:

DJ Jam X ( projekty DJ Jam X a DuMonde )
Jam El Mar
( projekt Jam & Spoon a další )
DJ Dan Van Dan
( český DJ )


30.5.2000

Příště Vám do Music Quizu asi dáme Scootera nebo Vengaboys ...

What's this number 1 - SM-Trax - At the club
What's this number 2 - Katana - Silence


29.5.2000

 

Aneb jak to také může dopadnout, když dělá člověk tento server skoro sám. Prostě dneska nezbyl na trance.cz čas, ale opravdu jen vyjímečně. Přesto se podívejte do sekce TOP 40, kde se urodilo pár opravdu zajímavých novinek. Zítra se podíváme na dalšího německého techno giganta, který si říká Westbam. Trošku se podíváme na jeho životopis a představíme si nový singl "Love bass". A zkuste ještě uhodnout Music Quiz, protože to vážně není moc těžké. Když se pořádně podívate do sekce TOP 40, tak tak obě skladby najdete a dokonce obě v první dvacítce ... A jednu v TOP 10 ...


27.5.2000

EXCLUSIVE

Protože Love Parade 2000 je za dveřmi, určitě se hodí ukázka oficiální hymny letošní Love Parade. A protože LP je vyjímečná událost, bude i ukázka trvat místo obvyklých 29 sec. rovné 2:18 minuty a bude v CD kvalitě !! Najdete ji v sekci Mp3's. A užijte si to ...
A také bylo k Love Parade lehce přizpůsobeno FLASH intro, takže tam klidně nakoukněte ...


27.5.2000
TOP 10 for next week ...
01. DJ Tonka ( Don't Be Afraid (To Let Yourself Go))
02. Katana ( Silence )
03. ATB ( The Summer )
04. Armand van Helden ( Koochy )
05. Artful Dodger and Romina Johnson ( Movin' too fast )
06. Superfunk ( The Young MC )
07. Tomcraft Vs. Sunbeam ( Versus )
08. Dominica ( Gotta let you go )
09. Negrocan ( Cada Vez )
10. Da Hool ( Eichelrück )
11. Airscape ( L'Esperanza )

26.5.2000

Sunflower promotion ve spolupráci s firmou Sunfilm připravili na sobotu 27.5.2000 v klubu New York v Českých Budějovicích Human Traffic party.
Máte možnost vidět ukázky z kultovního britského filmu Human Traffic a zapařit si na ty to djs: Corvin Dalek / MFS Berlin / , Electromajk / sunflower booking /, Miquel / bassline booking / a djka Lucca / sound of mersey /.
Připravena je dále speciální světelná show a zajímavé dekorace.
Párty začíná v 21 hodin a vstupné je pouhých 70,-Kč.

CORVIN DALEK
history:

Corvin Dalek se narodil v hlavním městě Maďarska, Budapešti. Už velice brzy se Corvin nechává ovlivňovat a inspirovat dřívějšími pionýry techno a disco hudby, jako např. Kraftwerk, Vangelis, Jean-Michel-Jarre nebo Moroder.
Jednoho silvestrovského večera 80.let uskutečňuje svůj prvni dj gig v budapešťském metru a o pár let později přichází do kontaktu s německou scénou.
V roce 1998 se Corvin rozhodl přestěhovat do Berlína - techno metropole s nadějí, že tu najde své štěstí a stane se číslem jedna. Koncem roku 1998 Corvin přebírá většinu designu a artwork práce u MFS, své nápady vkládá také do hudební tvorby.
Jeho první výstupy se postaraly o rychlou integraci v berlínské techno-scéně. Sotva se zde ocitá, už produkuje společně s Alexem Fletnerem, pod MFS svůj debutový singl - Pounds & Pens ( tato hudba se zalíbila Timo Maasovi natolik, že ji použil pro svoje mixmag CD ). Díky této desce se Corvin stává známým i v zahraničí a může konečně celému světu ukázat, co umí.
Začátkem roku 1999, po jeho prvním vystoupení s 12 gramci na avantgardním hudebním festivalu Atonal v Berlíně, následují legendární MFS-nights v Berlínském techno-pekle Tresoru. Hrál také s Mijk van Dijkem, Tobim a Namitem v Polsku před 4000 lidmi, krátce na to hraje jako první zahraniční DJ v Tallinu ( Estonsko ).
Na mezinárodním hudebním setkání v Kolíně nad Rýnem si znovu zahrál s 6 gramci a s 6 CD playery. Po několika dalších výstupech opakuje svých 10-gramců set a tím vytváří nový oficiální světový rekord.
Corvinovo dj-mix-album ( Stadtansichten ) vydané pod MFS se v roce 1999 probojovalo mezi prvních deset v compi-hitparádě, což mu přineslo ještě větší uznání.
clubbing:
V nově vzniklém clubu EXCESS ( bývalý Kit-Kat club ) přebírá místo residenta, tímto získává další plus v berlínské scéně. Jeho tvrdé a hluboko resonanční beaty se postaraly o neskutečnou atmosféru … ( sex v Tresoru … ”technostrip” v Rakousku … ). Pred pár týdny se v Tallinu ( opět ) postaral jeho druh vystupování o opravdový skandál. “Vládnoucí” starosta města chtěl párty na které hrál Corvin zakázat a označil ji za pornografickou. Zkrátka, škodí to dobré pověsti města. Přesto si obyvatelé Tallinu prosadili své a Corvin je odměnil 4-hodinovým setem.
label:
Začátkem března 2000 zakládá Corvin Dalek společně se šéfem MFS Markem Reedrem sublabel FLESH (maso). Se svým čerstvým a vzrušujícím music & life stylem se Corvin vydal novou cestou, hraje a vydává ”erotickou” techno hudbu. Ale co to je ??? Je to pouze techno ??? No!!! No!!! No !!! Tech-no !!! Každý si může vybrat sám. !!!
FLESH a jeho label filozofie:
erotická hudba, wet & hard !! Vlhké groovi s tvrdými beaty. Samozřejmě je to techno, ovšem techno, které se Ti dostane až pod kůži … Umělci jako Marco Zaffarano, Kama Arts nebo Alex Fletner budou společně s Corvinem tento nový label budovat.
style:
Corvin hraje úplně jinou deeperovou a intenzivnější clubovou hudbu, kterou nazývá pornoground z Berlína. A úspěch tím začíná !? Jeho první singl ( Pounds & Penz ) bude nově mástrován s jedním Blue Amazon remixem a vyjde pod anglickým labelem Convert records. Také plánuje novou compilation a možná i své první album, které by mělo vyjít během tohoto roku.
Jeho výstupy se postarají o skvělou náladu a erekci. … are you wet?’cos’i’m hard!

jméno: Corvin Dalek
narozen: 1000 let př. n.l.
první gig: 80-léta s přítelkyní v metru ...
styl: wet&hard
oblíbený label: MFS/FLESH
vzor: bohužel už žádný
favorurite dj: Pascal F.E.O.S.
favourite producent: Timo Maas & Chris Zippel
favourite parties: Loveparade a wet & hard v EX-clubu
favourite auto: vesmírná loď Enterprise
favourite film: Dr.Who
favourite sex: wet&hard

releases:
E for Europe (dj mix compilation) MFS
Pounds & Penz (single) MFS
Stadtansichten (dj mix compilation) MFS
Gimme two fingers (single) MFS

clubs:
Excess ( Berlín )
Resident tresor ( Berlín )
Warenhouse ( Köln )
Tunnel ( Hamburg )
Nachtwerk club ( München )
Achtermai ( Chemnitz )
Trance Deliverance ( Tallin )
Extreme ( Bratislava )


26.5.2000

YOU DON'T
HELP US ...

A nikdo z Vás nemá chuť spoluvytvářet tento server. Přesně tohle jsem ale čekal, takže já překvapený rozhodně nejsem. No nic, kdybyste se někdo někdy rozmyslel, tak se ozvěte ...


25.5.2000
???

Pro někoho je třináctka špatné číslo, pro někoho naopak. Každopádně doufám, že alespoň jednomu z Vás pomůže v uhodnutí tohoto Music Quizu.
Správné odpovědi pište na trance@trance.cz

What's this number 1
What's this number 2

24.5.2000

Armand van Helden je jméno, které je i u nás poměrně známé. Tento houseový DJ, producent a veleúspěšný remixér pochází z amerického Bostonu, kde také vystudoval a kde poslouchal hudbu již od ranného dětství. Neposlouchal ji ovšem pouze v Bostonu, coby syn pilota Air Force vyrůstal i v Holandsku, Itálii nebo Turecku. Ve třinácti si koupil bubínek o dva roky později se stal DJ-jem ( zajímavá transformace ... ), když ve svých počátcích hrál převážně hip-hop a freestyle. V tomto roce je Armandovi 26 let.
V roce 1991 začal pracovat jako remixér ve společnosti X-Mix Productions ( založené jeho budoucím managerem Neilem Pettriconem ). Armand byl rovněž residentem v klubu Boston's Loft, který se v krátké době stal velmi oblíbeným. V roce 1992 vydává Armand van Helden první singl "Stay on my mind" u labelu Nervous Records. Později tohoto roku vydává první singl pod labelem Strictly Rhythm "Move it to the left". V roce 1994 vydává singl "Witch Doctor", který se hrál snad po celém světě ve všech klubech. Tímto singlem se Armand představil mnohem většímu množství posluchačů, než se svými předchozími skladbami. Samozřejmě v té době se už věnoval i remixům, připomeňme remixy pro umělce jako Deee-Lite, Jimmy Somerville, New Order, Deep Forest a Faithless, nebo remix skladby "Professional Widow" od Tori Amos. Remixoval ale i pro Rolling Stones, Puff Daddyho, Janet Jackson, Daft Punk, prostě je těch jmén strašně moc a moc. Vydal i několik alb, první bylo "Old school junkies", předposlední se jmenuje "2 Future 4 U", vydané v roce 1998.
"Koochy" je prvním singlem z nového alba "Killing Puritans", které obsahuje celkem 11 tracků, které zde ale hodnotit nebudeme, protože stejně tohle album nemáme. Zato už do nás rádia a hudební televizní stanice nějaké dva týdny hustí právě singl "Koochy", který nám opět dokazuje velikost Armandova umění. On totiž Armand van Helden nikdy nedělá hudbu podle nějakých zaběhnutých šablon a klišé, ale pěkně od podlahy a podle "Koochy" soudím, že i jak ho zrovna napadne. Zatímco poslední velký hit "You don't know me" ( mimochodem podle mě jasně nejlepší skladbička loňského roku ... i když to není trance ... ), byl i díky spolupráci s Duane Harden stravitelný téměř pro každého, "Koochy" se podle mě každému líbit nebude. V singlu je spousta scratchování ( můžete ale dobře lidi mystifikovat, jako že umíte skvěle scratchovat ... ) a nadupaných houseových beatů. Skoro jako by do skladby nepatřily, vypadají pasáže, ve kterých je slyšet počítačem prohnaný vokál, těžko říci jestli mužský, nebo ženský.
ZHODNOCENÍ: Ze začátku mi připadalo "Koochy" hrozně jednoduché ( ono ale opravdu moc složité není ), celkově mi ten sound přišel hodně zastaralý, nicméně po několikanásobném poslechu to spíš vidím tak, že je to sice dost netradiční sound, ale Armand van Helden je mistr svého řemesla a asi sklidí i s "Koochy" slušný úspěch. Videoklip je také zajímavý ( ale bolí mě z něho oči, jak se tam všechno šíleně rychle pohybuje ), opět odkazuji na VIVA TV a MTV Deutschland ( klasickou MTV jsem nikdy nechytil, to spíš erotické kanály ... ). It's all for today.


23.5.2000

Ano, tento holohlavý chlapík je DJ Tomcraft. Hrál na letošní MAYDAY v Dortmundu, takže o jeho kvalitách asi není třeba moc polemizovat. Jeho první singl se jmenoval "This is no house", vyšel v roce 1995 a byl vlastně zakládajícím singlem dnes veleúspěšného labelu Kosmo Records, protože to byl první singl, který pod Kosmo Records vyšel.
S tímto singlem ovšem Tomcraft, pocházející z německého Mnichova, ještě neprorazil, to se mu povedlo až se singlem "The Circle" v roce 1998. Potom následovaly další singly "The Mission", "Punk da funk", "25:17" a "Gothic", ale teď si vlastně uvědomuji, že singl "Gothic" jsme zde rovněž někdy na počátku roku recenzovali, takže zase nemusíme Tomcrafta tolik představovat.
Druhou část tohoto Vs. tvoří rovněž nyní celkem známý projekt Sunbeam, tvořený dvojicí deutsche DJ's. Poslední singl "Wake up" jsme rovněž recenzovali ( i když místo recenze by se asi hodilo slovo "zmínili jsme se" ), takže lets'go zhodnotit "Versus".
Tomcraft si sednul do jednoho studia s chlapíky ze Sunbeamu a vytvořili první skladbu, ve které se spojily labely Kosmo Records a Kontor. Opět se potvrdilo, že spojení spíše skladbu obohatí, protože "Versus" se hodně vyvedlo. Velmi slušná trance techno skladba, skoro až taková hymnická ( a trochu hypnotická ... ), která se rozhodně může stát obohacením sbírky Vašich nahrávek.
ZHODNOCENÍ: Tato skladba dostala neoficiálně označení "Really Trance Allstars", takže si to přeložte sami. "Versus" opravdu není tolik komerčně zaměřená skladba jako výše zmiňovaný projekt, takže určitě najde uplatnění v mnohých klubech a na parties. Ještě jedna věc. "Versus" je prvním singlem z připravovaného alba nazvaného "Kosmonauts meets Kontor", které vyjde v brzké době.


23.5.2000

I would like to be a pornostar and i believe to the power of love, a force from above ... ( it's my dreamy combination ... ).

What's this number 1 - C.O.P. Project - Pornostar
What's this number 2 - F.G.T.H. - The Power of love


22.5.2000
 

Není sice na tomto serveru, ale už je na světě. Premiéra se uskutečnila v sobotu na VIVA TV v pořadu CLUB ROTATION. Oficiální název tedy zní:
Dr. Motte & Westbam pres.: Love Parade 2000
Už po poslechu je mi jasné, že to bude zase skvělý singl, stejně jako celá Love Parade ...


22.5.2000

V této době jsou různá spojení umělců a DJ's celkem dost oblíbená a je to logické. Jednak posluchače láká více známých jmén a po hudební stránce jsou zpravidla tyto různá "versus", "meets" a "joins" kvalitativním krokem kupředu ve vývojí taneční hudby ( a samozřejmě i jiných stylů ). Jedno takové "joins" se už pár týdnů objevuje na předních příčkách tanečních hitparád a opravdu stojí za to podívat se na toto seskupení hodně zblízka.
Tom Wax joins DJ Jam X & De Leon, ano takový ultra dlouhý název nese toto uskupení. Myslím, že Toma Waxe Vám není asi třeba moc představovat, takže jen krátce. Tom Wax je celkem suprový DJ a producent. Na techno scéně se pohybuje už zhruba od roku 1988, kdy začal hrát ve vznikajících klubech a parties okolo jeho rodného města Darmstadtu. Od té doby se stal hodně známým DJ-jem a hrál podobně jako třeba PVD téměř po celém světě. Sety Toma Waxe lze charakterizovat jako elektronickou taneční hudbu zahrnující široké spektrum stylů od trance, techno až po house a acid. Při poslechu Toma Waxe určitě nebudete znuděni jednotvárností jeho setu.
Tom Wax se spojil s dvojkou DJ Jam X & De Leon, která tvoří ještě úspěšný projekt DuMonde, který rovněž okupuje nejvyšší příčky alespoň naší TOP 40 s titulem "Just feel free". Tito dva jsou rověž Němci pocházející z města Koblenz. Vzhledem k tomu, že se chystá recenze na "Just feel free" od DuMonde, nebudeme se touto dvojicí nyní příliš zabývat, snad jen řekněme, že Jam X & De Leon mají před sebou určitě velkou budoucnost.
Singl "Laut & Leise" vychází kromě německé mutace ještě v angličtině, tedy "Loud & Soft". Tom Wax dodal singlu svůj typický progresivní techno sound a Jam X & De Leon dodali svůj nádherný, pulsující rytmus s náznakem melodie. Ona melodie není ovšem ani náhodou tolik výrazná, jako v projektu DuMonde, celý singl je pojat opravdu hodně progresivně a nekomerčně. V pasážích skladby, kdy vrcholí náběh k bassdrumu, je poslech opravdu velkým zážitkem a vynese Vás téměř do hudebního ráje.
ZHODNOCENÍ: A vůbec to pojetí není na škodu, ba naopak. Vznikla velmi dobrá originální skladba, kterou může bez obav pustit každý DJ, který se označuje jako trance, nebo techno DJ. CD by mělo vyjít někdy na počátku června ( fakt ale nevím přené datum ... ) a určitě nezůstane jen u originálních mixů, na to se spolehněte. Jednoznačně doporučuji poslechnout si "Laut & Leise", v žádném případě chybu neuděláte ...


21.5.2000
 

Pokud se podíváte do sekce mp3's, najdete zde devět nových ukázek. Je to mix trance, techno, house, dance i electro hudby, samozřejmě té nejnovější. Víkendovému stahování nic nestojí v cestě ...
Rovněž byla zaktualizována sekce TOP 40, máme nového vítěze ... kterého v sekci mp3's rovněž najdete ...


20.5.2000
TOP 10 for next week ...
01. DJ Tonka ( Don't Be Afraid (To Let Yourself Go))
02. ATB ( The Summer )
03. Tomcraft Vs. Sunbeam ( Versus )
04. Armand van Helden ( Koochy )
05. Superfunk ( The Young MC )
06. Kay Cee ( Escape 2 )
07. Paul van Dyk ( Tell me why )
08. Tom Wax joins DJ Jam X & De Leon ( Laut & Leise )
09. Storm ( Time to burn )
10. Katana ( Silence )

19.5.2000

Pokud se podíváme blíže na projekt Kay Cee, zjistíme, že za ním stojí chlapík jménem Oliver Huntemann. Tento 31-letý DJ a producent pocházející z německého Hannoveru se této profesi věnuje již od roku 1989, kromě toho pracoval a občas možná ještě pracuje jako novinář. Právě proto, že se Dj-jingu a vlastní produkci věnuje tak dlouho, byl by výčet všeho, pod čím se Kay Cee podepsal, velmi dlouhý. Z vlastní produkce to byly singly "Like this", "Escape", "Love stimulation", "Sunshine" a "Millenium strigz". Z remixů vzpomeňme např. na Dune-Electric heaven, Nathalie de Borah - Living on video, Future Breeze - How much can you take, E.F.O. - Now '98, Lynatic Asylum - Meltdown 2000, Binary Finary - 1999 nebo Beam & Yanou - Rainbow of mine. A to není výčet úplný !! Úspěšné remixy + vlastní produkce přinesly Kay Cee-mu různá ocenění, např. na Deutsche Dance charts Award na počátku tohoto roku, kde v kategorii Bester Nationaler Single-Act získal druhé místo hned za projektem Mellow Traxx. Kromě toho všeho se Kay Cee podílel i na různých projektech, vyjmenujme třeba Taiko, Motion Unit nebo Jeux Floraux.
Kay Cee reprezentuje kreativní, neotřelou kombinaci trance a techno hudby a ani nový singl "Escape 2" není vyjímkou ( právě now ho hrají na rádiu, zatímco píšu tenhle report ... to se to píše ... venku prší, Kay Cee hraje do uší ... to se rýmuje, že ? ). Přestože by se mohlo zdát, "Escape 2" je nastavovaná kaše dva roky starého singlu "Escape", věřte, že tomu tak není. Samozřejmě si Kay Cee vzal z první verze melodii, která byla podle mě na svojí dobu hodně revoluční a i dnes, po převléknutí do milléniového kabátku, patří stále mezi to nejoriginálnější, co lze na trance a techno scéně slyšet.
ZHODNOCENÍ: "Escape 2" si rozhodně zaslouží být vydán jako samostatný singl, už i proto, že první verze zůstala podle nás hodně nedoceněná. V tomto případě není důvod ke spekulacím typu "je to dobré, ale ne zas tak moc", protože "Escape 2" je jednoduše výborné !! Jediné, co asi může tomuto singlu trochu uškodit, je fakt, že se nyní objevuje hned několik singlů s velmi podobným, podle nás okopírovaným, motivem. Nový singl Beam & Yanou - The sound of love a nový projekt DJ Janis - Luvstruck, to jsou hned dvě podle nás velmi podobné verze, co se týče melodie. Za to ale Kay Cee nemůže ...


18.5.2000
HELP US

Je to tak. Vzhledem k tomu, že server trance.cz běží tak na 30 % toho, jak jsme si představovali ( stále píšu v množném čísle, ale spíš bych měl psát v jednotném, protože už dva měsíce píšu vše sám a sám ... ) v době vzniku. V současnosti přispívá občas akorát DJ Electromajk, za což mu děkuji, ale jinak jsem na vše sám. A vzhledem k tomu, že vše dělám po večerech po práci ve svém volném čase, bylo jen otázkou času, kdy se objeví lidi jako Kamil v Guestbooku a začnou mít připomínky.
Možná spolupráce by spočívala hlavně v recenzích nových singlů a alb či kompilací ze scény trance, techno, house a dance. Já sám se orientuji spíše na německou scénu, ke které mám velice dobrý přístup, co se týče nových desek atd ... Prostě by se hodil někdo, kdo by byl schopný napsat recenzi na skladby, jaké se objevují v naší TOP 40, anebo který by psal o anglické scéně, belgické, holandské, atd ...
Potom by byly dobré reportáže z nejrůznějších akcí, ale tohle má velice dobře ošetřené techno.cz, které reportuje každou větší akci, takže tohle není zas až tak naším cílem. Předem upozorňuju, že v současnosti nejde nikomu posílat za články nějaké peníze, protože tento server je nevýdělečný. Nicméně v budoucnu se může stát spousta věcí.
Tento server by mohl běžet i bez Vaší pomoci klidně na 70 %, ale to bych se tomu musel věnovat opravdu celý den a ne hodinu denně, jako doposud. A abych se tomu mohl věnovat celý den, nesměl bych chodit do práce, akorát potom nevím, z čeho bych asi tak žil, protože trancu se nenajím ...
Takže jsem chtěl jenom nastínit, jak to teď vypadá. Ze začátku pár lidí spolupracovalo, ale teď je holt jaro a léto a každej radši běhá venku, což mě někdy taky láká víc. Ale zase není nad to napsat si recenzičku ve stylu "má to 12 skladeb, nebo tak nějak".
V případě zájmu o spolupráci ( v pohodě by stačila jedna recenze týdně, to máte jednou týdně max. hodinu práce navíc ... ) se prosím ozvěte na mail. Ale jak říkám, fakt nevěřím, že se někdo ozve. Já za týden napíšu, jestli se někdo ozval, nebo ne ...
P.S. A taky už někdo uhodněte ten Music Quiz, ať dotáhnete Houbu69, vítěz na konci roku dostane nějaký suprový CD-čko s pořádnou trance pařbou, to Vám slibuju.


18.5.2000
???

Dvanáctý Music Quiz is ready for your ear-drums ...
Správné odpovědi pište na trance@trance.cz

What's this number 1
What's this number 2

17.5.2000

Moje srdce beatuje opravdu velmi rychle a to nejen kvůli stále většímu horku. Ještě dneska se to snad vydrží a zítra už by to mělo být o něco lepší. Srdcová záležitost je i nový singl Axela Konrada. Ne že byste se měli do tohoto tracku zrovna zamilovat, ale minimálně zaujmout by Vás to mělo. Axel Konrad je 23-letý maník, který vystupuje na taneční scéně ještě pod jménem DJ Valium. Tuším někdy v březnu vystupoval v Club Rotation na VIVA TV se singlem "Go right for" a to bylo něco otřesného. O projektu DJ Valium se zde radši rozepisovat nebudu, protože produkce pod tímto jménem je fakt úplně o něčem jiném než Axel Konrad. Je to dance sound, ale např. "Go right for" bylo úplně úchylné, byla to cover stejnojmenného starého hitu od ani nevíme jaké kapely, ale bylo o úplně to samé, pouze s trošku jiným bassdrumem a příšerným vokálem ... Takže dost DJ Valia ...
"H.e.a.r.t. beat" je druhý singl z projektu Axel Konrad, první se jmenoval skoro stejně, a sice "R.u.f.f. beat". Jednou Vás to ruffne ( rafne ), podruhé heartne ( hártne ) ... Nebojte, na svítící sunshinující zlatavé kulaté sluníčko jsem si již zvyknul ... Druhý singl je o něco propracovanější než ten první, to je ale celkem logické, protože kdyby byl stejný, moc úspěšný by asi nebyl. A "H.e.a.r.t. beat" si nevede vůbec špatně, v DDC bylo několik týdnů v TOP 10 a u nás se v TOP 10 tuším taky mihlo.
ZHODNOCENÍ: Spíš se tahle skladba bude hodit na klubovější diskotéky, je to taková diskofilárna ... to byl vtip ... Do disko-klubu ano, na trance a techno parties asi ne. Příjemná melodia a bassdrum, který neurazí, takový je nový Axel Konrad. Nic moc originálního, ale zase ne ubohost jako DJ Valium. To rozhodně !! CD vyšlo v pondělí ( 15.5.2000 ), najdete na něm "jen" 3 mixy a to: Radio mix, Schrittmacher mix a Infarkt mix ( k tomu mám teď asi nejblíž ... než k nějakýmu Šritmachrovi ... holt je Germany je Germany ... ). Dal bych Axelu Konradovi asi tak 4 hvězdičky, nebo tak nějak. Ale z kolika, to sám nevím ... Go right for this interesting dance track.


16.5.2000
DJ CULTURE

Dvojka z MAYDAY, Piet Blank & Jaspa Jones mají nové album. Jmenuje se "DJ Culture" a najdete na něm dvanáct skladeb, nebo tak nějak ... Pro zajímavost ještě uvedu, že set který hráli na MAYDAY začínal proslovem chlapíka jménem Dieter Mayer ( nebo tak nějak ) z kapely Yello. A právě tento člověk se podílel na tvorbě alba "DJ Culture", které mimochodem vychází v limitované edici, takže asi nebude taková sranda sehnat tohle jistě zajímavé CD. Slyšel jsem první skladbu z alba a to je právě to, s čím Blank & Jones odstartovali za pomoci toho germána svůj set. Akorát je to na tom albu v angličtině a ne v němčině.
P.S. Potom jsem taky náhodou přepnul na VIVU a náhodou jsem viděl nový singl od Scootera s názvem I'm your pusher, nebo tak nějak. Skladbička, která si vzala něco z hitu "I'm raving", něco z "Call me Manana" je pilotním singlem z připravovaného alba "Sheffield". A já jsem si zrovna nedávno říkal, že už to bude určitě víc než rok od posledního alba Scooteráků ...


16.5.2000

Tak už se stává tradicí, že nevíte vůbec nic ...

What's this number 1 - Darude - Sandstorm
What's this number 2 - DuMonde - Just feel free ( T 2000 )


15.5.2000

Nový týden začneme velice příjemnou house skladbičkou od DJ Tonky. To horko je opravdu hodně únavné ( a to má být zítra a hlavně ve středu až 30°C !! ), takže se k tomuto letnímu počasí stejně víc asi hodí housík než techno nebo trance. DJ Tonka patří mezi hodně známé DJ-je a producenty, poprvé se proslavil před dvěma roky se svým prvním singlem "Security / The Night" ( vlastně to byl dvojsingl ). To bylo na počátku roku 1998 a s napětím se čekalo na další Tonkův výtvor. Ten přišel na podzim roku 1998 v podobě singlu "She knows you" a stal se opravdu velkým hitem a o tom svědčí i to, že se dostal i do českých rádií, které se podle mě chovají k taneční hudbě ( sem nepočítám kapely jako Vengaboys a jim podobné stupidní projekty ... ) s prominutím hodně blbě. Dokonce i létě 1999 se "She knows you" často objevovalo v setech nejrůznějších DJ's a stále se hrálo i v rádiích.
Po tomto veleúspěšném startu své kariéry se Tonka trochu věnoval i remixům a díky tomu vznikly nové verze projektů jako Black & White Brothers ( Put your hands up ) a především Salt'N'Pepa ( Push it ). Poté následovala ještě spolupráce s kapelou B-52 ( Love shack '99 ) a pak si dal DJ Tonka na chvíli pauzu.
Po více než roce se Tonka vrací s novým singlem "Don't be afraid ( To let yourself go )". Tento singl je kombinací funky house dance soundu, to vše je doplněné příjemným ženským vokálem. Celkově "Don't be afraid" působí velice optimisticky a pozitivně a ne náhodou je tento singl na prvním místě v DDC a na druhém v naší hitparádě. Tonka znovu dokazuje, že jeho vlastní tvorba je přeci jenom o dost lepší, než remixy, které ne že by byly špatné, ale přiliš oslnivé nebyly.
ZHODNOCENÍ: Až tento singl dorazí do Česka, což by se snad do podzimu mohlo stihnout, určitě bude úspěšný i zde. Na západ od nás je to velký hit právě v těchto chvílích a i u nás na trance.cz se k této skladbě stavíme pozitivně, i když to není trance či techno. Nicméně není všechno zlato co se třpytí trance a techno ... DJ Tonka je zpět a kluby po celé Evropě se třesou ...


Sluníčko stále sunshinuje ( sanšajnuje ), ještě je ke všemu finále v hokeji, takže dnes to bude nabitý den, to je jasné. Pokud si ale najdete chvilku času, podívejte se na nové pořadí TOP 40, případně si stáhněte třeba všech pět nových mp3 ukázek.


13.5.2000
TOP 10 for next week ...
01. DJ Tonka ( Don't Be Afraid (To Let Yourself Go))
02. Tomcraft Vs. Sunbeam ( Versus )
03. ATB ( The Summer )
04. Superfunk ( The Young MC )
05. Kay Cee ( Escape 2 )
06. Paul van Dyk ( Tell me why )
07. Storm ( Time to burn )
08. DuMonde ( Just feel free )
09. Fragma ( Toca's miracle )
10. Armand van Helden ( Koochy )

12.5.2000

Už dávno neplatí, že DJ scéna je doménou pouze nás tvrdých chlapáků. Zatímco v minulosti si většina pod pojmem DJ-ka představovala Marushu či u nás Ladidu, dnes je tomu přeci jenom trochu jinak. V posledních několika letech se objevila řada zajímavých DJ-jek, přimeňme např. Miss Shivu, Natalie De Borah, Miss Djax, Ella Gotman ( hrála na MAYDAY ) nebo Miss Kittin ( ta bude hrát 19.5. v Praze a taky hrála na MAYDAY ).
Relativním nováčkem na taneční scéně je Lady Tom, 21-letá dívka ( a velmi pohledná ... ), vlastním jménem Simone Kromer. Přestože jí je tak málo a přestože se DJ-ingu nevěnuje moc dlouho ( dva, tři roky ), rovněž hrála na letošní MAYDAY. Loops & Tings 2000 je druhý singl Lady Tom, tím prvním byla skladba "It's a dream" z minulého roku.
Zatímco "It's a dream" moc úspěšný singl nebyl, protože to byla taková průměrná dance trance skladbička, Loops & Tings je trošičku o něčem jiném, i když zase o moc ne. Jde o předělávku stejnojmenné skladby od projektu Jens ( aktuální singl je "Psycho strings" ) z roku 1995 ( nebo tak nějak ). Tato věc je hodně známá a pokud si pustíte naši mp3 ukázku, bude Vám asi vše jasné. Novou verzi Lady Tom vytvořila ve spolupráci s producentem a DJ-jem Marc Van Lindenem.
ZHODNOCENÍ: Příliš se tento singl od originálu neliší, je zde akorát modernější bassdrum, přibyla trocha mužského vokálu, ale celkově se tato nová verze dobře poslouchá a dobře se na ni i tancuje. Zajímavou věcí u tohoto singlu je to, že vychází u labelu Netrecord-Z, který nabízí stažení skladeb over Internet ( jestli zdarma, nebo ne, to se mi při dvouminutové návštěvě tohoto serveru nepodařilo zjistit, můžete se o to ovšem pokusit Vy sami, přesně na www.netrecord-z.de ). Tento nový label měl stánek i na MAYDAY a ze dvou velkých televizí tam pouštěli videoklip k Loops & Tings 2000 dokola a dokola ... Takže je i videoklip, to jsem skoro zapomněl. Na CD najdete i pár remixů, mj. od projektu Humate ( který byl rovněž na MAYDAY jako Live act ). Celkově Loops & Tings doporučujeme, Simone je moc hezká, já bych do toho šel ... Go for it.


Tímto děkuji Honzovi K a Danovi B. za poskytnutí těchto 25 fotek pro tento server. Bez nich by žádné fotky asi nebyly a asi bych se ani nepodíval na MAYDAY. I když oni by se tam beze mě třeba taky nevypravili. Každopádně máte všichni možnost podívat se, jak to v Dortmundu vypadalo ...


11.5.2000 Fotky z MAYDAY jsou zde, reportáž je zde

Já a Dan před halou
V hale
Westbam
Paul van Dyk 1
Paul van Dyk 2
         
Paul van Dyk 3
Paul van Dyk 4
DJ Taucher
Blank & Jones 1
Blank & Jones 2
         
Já pařim + Honza
Blank & Jones 3
Dan něco ukazuje
Sigue Sigue Sputnik
Honza balí
         
Dan a Honza
Já a Honza
Já sedím
Já ksichtík
Mark Spoon
         
Ošklivé girls
Hezčí girls
Jedna girl
Honza zase balí
Po boji

11.5.2000
???

Je 11. a je zde 11. Music Quiz. Dneska to podle nás není vůbec těžké, i když ...
Správné odpovědi pište na trance@trance.cz.

What's this number 1
What's this number 2

10.5.2000

Abyste si toho sluníčka užili ještě více ( protože sluníčka nikdy není dost ... ), představíme si dnes singl, který má sluníčko přímo v názvu. Jmenuje se "Sunstorm" a pochází od dua Hurley & Todd. Toto duo je vcelku neznámé, nicméně v minulosti se podílelo na tvorbě projektů jako Gina G a Motiv 8, takže snad Vám to něco málo napoví.
Jako podklad pro "Sunstorm" si Hurley & Todd vypůjčili melodii ze songu "Song for guy" od samotného Eltona Johna ( to je dobrý .. ze songu ... "Song for ... ). Tato skladba je stará přes dvacet let ( 1979 ) a ve své době byla prý velkým hitem ( jenomže to mě byl jeden rok, takže toho o tom moc nevím ... ). "Song for guy" je založen na piánové melodii a právě tuto melodii použili i Hurley & Todd. Dodali dance beaty a občasný vokálík a hitovka je na světě. Jak snadné ( já bych to ale asi nedokázal ... ). Tak, dost už mých trapných komentářů a pojďme si "Sunstorm" seriózně zhodnotit.
ZHODNOCENÍ: V těchto letních dnech přijde "Sunstorm" vhod, příjemně Vás ochladí ( a já se stále nemůžu zbavit své vtipné nálady, ach jo ... ). Je to tedy vcelku příjemná skladbička, ale k smrti bych se na ní neupařil. Snad jen na DuMonde remix, který je vlastně tím hlavním důvodem, proč o tomto singlu píšeme. DuMonde remix je o.k., ostatní mixy ( Mythos'n'DJ Cosmo radio edit, Mythos'n'DJ Cosmo video edit, radio edit, Mythos'n'DJ Cosmo extended mix, original mix, Azzido Da Bass remix ) už jsou takové nic moc, prostě žádný trance odvaz. Jako celek je to však solidní singlík ( hlavně má sluníčkovej obal ... ). Prostě kupujte a kupujte, určitě nevíte co s penízkama ... a mě už to slunce definitivně vlezlo na mozek ... ale říkal jsem v pátek, že co bude po Stormu, je ve hvězdách, nebo ne ?? It's time to sunburn ... Snad už zaprší.


9.5.2000

Tak, MAYDAY už je definitivně za námi a my se můžeme konečně věnovat novým singlům, kterých se za poslední týdny objevilo opravdu hodně.
První z recenzí, na které jsme se už dlouho chystali, je Storm a jejich nová skvělá věc "Time to burn". Storm asi nemusíme znalcům příliš představovat, takže stručně pro nováčky: Je to projekt tvořený duem Jam-El-Mar a Marc Spoon. Tito dva mají ještě projekt Jam & Spoon, který asi většina z Vás rovněž zná, Storm je známý hlavně díky svým skvělým starším singlům "Storm" a "Huri-khan". Tyto dva singly vyšly v roce 1998 ( léto a podzim ), na podzim 1999 vyšel třetí singl "Love is here to stay", který nás trošku zmátl, protože z progresivní techno a trance hudby se stal spíš dance.
Každopádně nový singl "Time to burn" je tady a je to opravdový "dancefloor burner". Storm se vrací ve svojí staré formě a ne náhodou se tahle skladba objevila několikrát i na letošní MAYDAY. Marc Spoon a Jam-El-Mar namíchali výborný koktejl taneční hudby v rychlém tempu kolem 140 BPM. Originální melodie a originální bassdrum zaručují, že Storm patří v současnosti k tomu nejlepšímu, co v současnosti na taneční scéně vzniká. Singlu určitě pomohlo i to, že vychází u velkého podlabelu Polydoru, u labelu Zeitgeist. Na CD a vinylu najdete i řadu remixů, např. Mauro Picotto a Pascal F.E.O.S. mixy.
ZHODNOCENÍ: Přestože je to hodně dobrá skladba, zdá se nám, že překonat první singly "Storm" a "Huri-khan" se nepovedlo. Možná je to i tím, že "Time to burn" přeci jen není trance, ale poctivá techno taneční skladba. Určitě si ale zaslouží Vaší pozornost, protože jak ještě jednou připomeneme, takovéto skladby nevznikají každý den. Videoklip by se měl v těchto dnech objevit na VIVA TV, takže otočte talířem, jestli ho chcete vidět ...
P.S. No a takřka na dosah ruky ( jako že už brzy vyjde ... ) je nové album od Stormíků nazvané "Stormjunkie", kde najdete všechny hity a budoucí hity tohoto báječného projektu. Check it out, because it's time to burn ...


9.5.2000

Opět nikdo nic nevěděl a přitom to podle nás moc těžké nebylo ...

What's this number 1 - Tomcraft Vs. Sunbeam - Versus
What's this number 2 - DJ T-Kay - The Flight


Jak slibujeme, je zde reportáž z letošní MAYDAY, která byla již patnáctou v pořadí. Zatím bohužel nejsou fotky, snad budou už zítra.
Klikněte zde


Takže: aktuální pořadí TOP 40 najdete ve stejnojmenné sekci, v sekci Electromajk je několik nových příspěvků a konečně v sekci Links jsou nové odkazy na Mobyho, Zombie Nation, Toma Waxe a Svena Vatha ...


6.5.2000
TOP 10 for next week ...
01. Tomcraft Vs. Sunbeam ( Versus )
02. Paul Van Dyk ( Tell me why ( The Riddle ) )
03. Storm ( Time to burn ) [ Mixes ]
04. Kay Cee ( Escape 2 )
05. Superfunk ( The Young MC )
06. DJ Tonka ( Don't be afraid )
07. ATB ( The Summer )
08. Fragma ( Toca's miracle )
09. Axel Konrad ( H.e.a.r.t. beat )
10. System F. ( Cry )

Protože se usilovně pracuje na reportáži z MAYDAY 2000 ( a bude to stát za to ... ), dneska si nepředstavíme žádný nový singl nebo tak něco. Zítra se těšte na aktuální pořadí DDC, přibude pár odkazů do sekce Links a v pondělí zde bude ona již několikrát slibovaná reportáž. V úterý bude recenze na nový singl od Storm a co bude dál, to je ve hvězdách ...
P.S. A dávejte si pozor na virus "I Love you", protože asi je blbý nechat si smazat data na harddisku ...


4.5.2000
???

Jubilejní desáté pokračování Music Quizu je zde, zatím se z devíti kol povedlo dvakrát zvítězit chlapíkovi jménem Houba69.
Na správné odpovědi čekáme na trance@trance.cz.

What's this number 1
What's this number 2

3.5.2000

Tentokráte jste toho moc nepředvedli, takže se podívejte, co jste vlastně nevěděli ...

What's this number 1 - Sebastian - Toccata
What's this number 2 - Push - Till we meet again


Tento měsíc se mimořádně ohlížíme za uplynulým měsícem až třetí den v měsíci a to kvůli Vás asi jasnému důvodu, kterým byla účast na letošní MAYDAY 2000. Takže, TrancemasterCZ je zpět, takže brzy bude vše při starém. Tedy, čekají na Vás spousty nových singlů, nová kola Music Quizů, atd ...
Samozřejmě pro Vás chystáme reportáž z MAYDAY 2000, čekejte ji v pondělí. Budou i fotky, takže to bude určitě stát za to ( a bylo to hustý, tomu věřte ... )
Přehled recenzí za měsíc březen 2000:

LUNATIC ASYLUM - CABAL ( ENERGY FLOW )
NICKBEAT - TECHNODISCO
KOSMONOVA - DANSE AVEC MOI!
WARMDUSCHER - 10 KLEINE BASSDRUMS
MEMBERS OF MAYDAY - DATAPOP
PAUL VAN DYK - TELL ME WHY
WISDOME - OFF THE WALL
KLUBBHEADS - TURN UP THE BASS
TAUCHER - SCIENCE FICTION
BARBARA TUCKER - STOP PLAYING WITH MY MIND
SCOOP - DROP IT
KENJI OGURA - CYBERTECH
MOLOKO - THE TIME IS NOW21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ