TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 31.5.2004 Libor, News
Holandský producent Rutger van Bostelen tvoří projekt M.I.D.O.R. a Eelke Kleijn Six4Eight. V únoru tohoto roku vyšlo na labelu Intensive Music EP s názvem After Midnight, které obsahovalo skladby Point Zero a No Man's Land. Rutger a Eelke spolupracovali na novém singlu spolu s německým producentem Talla 2XLC, skladba se jmenuje Beyond Earth a vyšla na labelu Bostich Records. Na vinylu můžeme najít 2 remixy, M.I.D.O.R. & Six4Eight a 2XLC. M.I.D.O.R. & Six4Eight remix je geniální uplifting Trance s vynikající melodií, u mě se tato deska ihned zařadili mezi ty nej. Druhý remix je už svižnější a podle mě kvalit prvního remixu zdaleka nedosahuje. Rutger a Eelke mají zjevně inspirace na rozdávání, jelikož vytvořili nový projekt Global Interference pod kterým už vydali první singl Serenity / Vertigo, jenž vyšel u labelu Above. I v tomto případě se jedná o velmi kvalitní desku, obě skladby se velmi příjemně poslouchají a proto koupí této desky rozhodně neprohloupíte. Na červen je naplánovaný další singl M.I.D.O.R. & Six4Eight s názvem Mirage, jenž by měl vyjít na labelu Selective Recordings. Na vinylu bychom měli najít remixy od MK-S vs Nickson nebo Headset. Na závěr ještě zmíním remixy pro Airbase a MK-S vs Nickson, jenž by měly vyjít v létě. Rozhodně se tedy máme na co těšit.
Napsat názor do DISKUSE

 31.5.2004 Dolvich, News

Německý dj a producent Thomas Schatz aka Mario Lopez toho v poslední době musel snést hodně. Jeho poslední singly dosáhly minimálního úspěchu a i aktuální album "Eternal Sounds" se nijak výrazně dobře neprodávalo. Možná právě proto našel Mario Lopez pro jeho nový singl inspiraci ve svém známém debutovém hitu "The Sound Of Nature" z roku 1999, kterým se dokázal vyšplhat až na # 56 MCC. O rok později následovala méně úspěšná verze "The Sound Of Nature - Part 2" a nejnovější část ságy nese titul "Sound Of The City (Nature 2.4)", který si též zakládá na melodii originálu z roku 1999. Jako tehdy je i nová verze téměř celá instrumentální až na krátké mluvené ženské vokály, kdy tento hlas možná znáte z G.Parks - "Come Down" (1997). Jako hlavní mix je prezentován remix projektu Bad Boyz DJ Team, který je opatřen levným beatem a soundem. Original mix zní oproti tomu o něco lépe, ale i přes to zde postrádám nějaké nové nápady. O nejlepší mix se tedy postaral CJ Stone, jehož verze je udělána nejprofesionálněji, neboť je zde zajímavě zpracováno téma a jsou zde též zachovány nějaké nové zvuky. Škoda jen, že až na CJ Stone remix je "Sound Of The City (Nature 2.4)" převařenou kaší. Maxi-cd vyšlo 17.5.2004 u labelu A 45 (Edel).

Napsat názor do DISKUSE

 26.5.2004 Karel, Press

Za gramofony se poprvé postavil před 10 lety. Celosvětový úspěch mu pak zajistila skladba "Beachball", kterou vyprodukoval ve dvojici Nalin&Kane. Populární duo se však v roce 2001 rozešlo. Od té doby Andry Nalin vyprodukoval celou řadu dalších skvělých skladeb. V jeho současné tvorbě můžeme slyšet elementy reagae, dancehallu, electra a tech houseu. Je majitelem labelu Superfly a jeho podlabelu Supercow. Skladba "Beachball" se nečekaně vrátila na taneční parkety opět v létě 2003 v povedeném remixu. I přesto nelze Nalinovu tvorbu redukovat na tento jeden počin, i když je zřejmé, že to byl právě tento track, který ho katapultoval mezi djskou a producentskou elitu. Nedávno mu na jeho labelu Superfly vyšel další singl s názvem "Hard Like Rocker." Jako remixér pracoval pro umělce jako např. Kylie Minogue a Frankie Goes To Hollywood. Pokud bychom chtěli charakterizovat jeho styl, bude to i v souvislosti s jeho originální osobností poměrně složité. Andry Nalin se vyhýbá jakémukoliv škatulkování. Podle jeho vlastních slov hraje tracky, na které se dobře tančí. Miluje dlouhé sety, miluje, když může být pánem večera, je svůj, je výjimečný. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 26.5.2004 Dolvich, News

Německý dj a producent Sven Greiner známý jako DJ Shog dokázal se svým třetím singlem "Another World" z minulého roku dosáhnout rotací na hudebním kanálu VIVA, což je poslední dobou obtížný úkol i pro stálice taneční scény. Tímto se stal "Another World" jedním z překvapivých tanečních hitů posledního roku. Vedle remixů pro DJs@Work nebo Ayu také DJ Shog udělal nový singl nazvaný "Live 4 Music". Jak se ale dalo čekat jedná se o přepraný follow-up, který přebírá všechny elementy svého předchůdce. Build-up, beaty a celkový sound jsou identické a jsou zde též obsaženy mluvené vokály. V original mixu není "Live 4 Music" nic než alternativa "Another World", za což zcela evidentně může již zmiňovaný úspěch z minulého roku. O něco kreativnější jsou remixy, o které se postarali Megara vs. DJ Lee a Cosmic Culture. Maxi-cd vyšlo 3.5.2004 u labelu BMG.

Napsat názor do DISKUSE

 24.5.2004 Freezer, News

Když se řekne Belgie a trance, pravděpodobně se každému okamžitě vybaví label Bonzai a umělci jako M.I.K.E., Airwave, Yves DeRuyter nebo Dj Fire, ovšem kvalitní trance hudba vzniká v Belgii i na jiných labelech. Jedním z nich je Trance Dimension Records, na kterém vyšel v pořadí již čtvrtý singl dvojice Dj Marcky Vs Leeroy (vlastními jmény Marc Mertens a Bart Leroy). Jejich první singl se jmenoval Euphoria, ale ten se příliš neprosadil. Následovali mnohem úspěšnější singly Magic Sunset a Sunset Memories, což jsou velmi kvalitní energické trance songy. Pouze měsíc po vydání Sunset Memories vychází aktuální vinyl Rising Colorz, což bude hymna párty zvané Colorz 2004. Skladba si drží kvalitu předchozích singlů a možná je i o něco povedenější. Rising Colorz je velmi svižná energická trance skladba s velmi povedenou melodií (ukázka). Pohybuje se na pomezí upliftingu a hardtraceu. V setech ji hrají třeba Rank 1 nebo Pedro Del Mar, z čehož vyplývá, že je to přeci jenom trochu komerčnější záležitost, ale přesto velmi kvalitní.

Napsat názor do DISKUSE

 20.5.2004 Andrews, Report

Teprve když jsem na vlastní oči uviděl T-Mobile Arenu 14. května večer, se všemi těmi autobusy, lidmi a reklamním panelem, na kterém blikalo jméno "Paul Van Dyk", tak na mě v plné síle konečně dolehlo, že v Čechách tenhle velmi populární DJ vystoupí - a to přímo na dlouho očekávané a anoncované Solo show. Hype byl opravdu obřích rozměrů, což se také promítlo do průběhu celé party, ale o tom později... S ostatními (drobex, OutOfBlue, Athro, Zelda atd..) jsme se rozhodli, že do Areny vstoupíme něco po jedenácté a vesele jsme se věnovali předpíjení. V půl dvanácté jsme stáli silně v náladě před Arenou, někteří začali křičet hokejová hesla a tak nějak celkově jsme si v tu chvíli nepřipadali jako tranceři. Stále jsme si ale naštěstí pamatovali, proč tu jsme, a tak jsme se po chvíli váhání vydali skrz kontroly (které nebyly přehnaně ostré) vstříc dunivým zvukům. Byli jsme tak hypnotizováni tím prostředím (a alkoholem), že jsme naprosto hloupě usoudili, že "přece tady nebudou šatny" a tak (někteří) s batohy na zádech jsme se konečně mohli kochat pohledem na přestavěnou halu. A první dojem byl opravdu ohromující. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 20.5.2004 Libor, News
Za projektem GTR se skrývá velmi talentovaný anglický DJ a producent Gareth Emery, který patří mezi mé oblíbence. Gareth už má na svém kontě pár vynikajících skladeb a remixů, např. Mistral, Blaze, kterou vydal pod projektem Cupa, The Message či Bayleys, které vydal pod projektem Cern nebo skladbu Nervous Breakdown a remixy pro Novu či Quadrophonic. Minulý měsíc ale vyšla nová skladba Reason To Believe na labelu Five AM Recordings a tato deska se objevuje v playlistech např. Marca V, Dave Pearce Langeho, Thrillseekers, Johna Askewa, Three Drives či Jona O'Bira. Na vinylu můžeme najít Original mix a Gareth Emery remix (ukázka). Obě skladby patří do kategorie Trance uplifting a myslím, že ani touto deskou si Gareth špatné jméno neudělal. Dle mého názoru jsou oba remixy skvělé, i když je pravda, že se od sebe příliš nemění, ale proč měnit něco, co je geniální. Já si myslím, že Garetha čeká ještě velmi zajímavá kariéra a rozhodně se v jeho podání máme ještě na co těšit.
Napsat názor do DISKUSE

 19.5.2004 Dolvich, News
Za německým projektem Stacccato se skrývá producent Tobi Bosch, který má též prsty v několika dalších známých projektech taneční scény jako Blue Nature, Anaconda, Splitfire, DJ Awaline nebo Beat Factory. Svou hudební kariéru začal Tobi Bosch společně s Dennisem Horstmanem (Special D.), se kterým založil jeden ze svých prvních projektů SpeakerFreakz a díky jejich druhému singlu "Always Hardcore" poznali tito dva Dennise Bohna (DJ Bonebreaker) a Matthiase Mencka (Double M), producenty úspěšného komerčního projektu Brooklyn Bounce. Tito jim dali k dispozici studio se solidním technickým zázemím, címž se jim naskytlo spousta možností. V roce 2003 se pak Tobimu povedlo s projektem Stacccato a skladbou "Move Your Body" dostat na první příčku hned několika tanečních charts a teď chce s novým singlem "Can't You See (Get Up)" dosáhnout skoku do prodejních hitparád. Song je zvukově celkem podobný svému předchůdci, neboť je to též hands-up skladba bez hlubšího smyslu určená především pro německé velkoplošné diskotéky. Maxi-cd vyšlo 13.4.2004 u labelu Edel a nachází se zde také remix od Brooklyn Bounce. V létě by se pak Stacccato, Special D. a další známé projekty měli postarat o další skladbu seskupení Future Trance United.
Napsat názor do DISKUSE

 18.5.2004 Karel, Press

Páteční akce s Paul van Dykem v pražské T-Mobile Aréně, kterou společně připravili agentury JPA a IMEDIA, proběhla bez závažnějších problémů. Po organizační stránce jsme více než spokojeni, agentura JPA předvedla profesionální produkční práci včetně speciálních světelných efektů, laser show a ohňostroje. Díky vhodnému výběru místa konání se zamezilo problémům se šatnami, tlačenicím u vchodu a zajištění dostatečného počtu barů a sociálních zařízení pro takový počet lidí, aby nevznikali zbytečně dlouhé fronty a nedocházelo k dehydrataci návštěvníků. Za celou noc nemusel být nikdo hospitalizován a nedošlo k žádným incidentům, aby musela zasáhnout přítomná policie a záchranná služba. Celkový počet návštěvníků se podle neoficiálních čísel přiblížil k deseti tisícům. Paul van Dyk se po svém vystoupení vyjádřil, že by chtěl poděkovat všem za vynikající atmosféru a rád by se objevil příští rok na některém z tuzemských letních festivalů. Děkovný dopis také přišel od jeho managementu, kteří navíc pochválili perfektně zvládnutou organizaci. My děkujeme všem za neopakovatelnou atmosféru, za poklidný průběh celé akce a za důkaz toho, že to co se snažíme pro vás tvořit vás baví... Doufáme, že vás opět potkáme na našich dalších akcích s úsměvem na tváři. Děkujeme také všem partnerům, kteří pomohli připravit jednu z nejlepších párty v tomto roce.

Napsat názor do DISKUSE

 18.5.2004 Libor, News
Pánové Yves La Verne a Maurice Night tvoří projekt Solid Globe, který je již na poli Trance music zavedenou značkou, což už dokázal několika povedenými singly, naposledy to byl skvělý vinyl Sahara / Kalahari, jenž se objevoval a ještě objevuje v playlistech předních Trance DJs. Ale Yves a Maurice neusínají na vavřínech a stále pracují ve studiu na nových věcech. Těmi novými věcmi mám na mysli dva nové remixy, první z nich je pro skladbu Eye Of Hours projektu Aly & Fila a druhý pro singl Yin projektu Nickelson. Projekt Aly & Fila tvoří Amr Fathallah a Aly El Sayed, kteří zatím pouze bodovali právě skladbou Eye Of Hours, ale na světě už je jejich novinka Spirit Of Ka, kterou jsem ale neslyšel. Tato skladba vyjde na labelu Fundamental Recordings a vinyl kromě remixu od Solid Globe bude obsahovat i remix od Ronskiho Speeda. Remixu od Solid Globe se nedá nic vytknout, jedná se opět o geniální Trance uplifting, na který jsme od tohoto dua zvyklí. Co se týká druhého remixu, tak se musím opakovat, ale i v tomto případě je remix nádherný, i když je o něco svižnější než první. Takže pokud můžete, neváhejte a tyto skvělé remixy si rozhodně nenechejte ujít.
Napsat názor do DISKUSE

 16.5.2004 Karel, Report

Trancová megaparty s Paul van Dykem je za námi a tak nezbývá než si shrnout, jaké to celé nakonec dopadlo. Celou party velmi živě diskutujete ve fóru, což je jen dobře a jak je vidět, party se vám hodně líbila. Já přidávám fotky od Balvana, dále krátké video vystihující atmosféru (opět od Balvana) a první čtenářský (a hodně osobitý, takže toleranci prosím) report, který poslal návštěvník našich stránek Ludweek. Hlavní report od Zooropy a Žiletky bude zveřejněn zítra. Takže hurá na to, užijte si první dávku zhodnocení trancové party s Paul van Dykem. Report od Ludweeka - Jakmile sem se dozvěděl, že Paul van Dyk bude hrat v Čechách, ihned jsem se začal shánět po lístku. Zlevněnej sem nesehnal, páč se prodával před vejplatou, takže sem stihnul až ten za 444,- korun českých, ale proč bych za takovou akci nedal tolik peněz ... Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 12.5.2004 Libor, News
Projekt Antiloop, jenž tvoří duo ze Stockholmu Robin Söderman a David Westerlund, už existuje nějaký ten pátek a má na svém kontě několik skladeb, např. In My Mind, I Love You, Nowhere To Hide či Only U ale pravděpodobně největším hitem byla skladba Start Rockin, která měla velmi povedený videoklip. Nyní ale Robin a David mají hotový další singl, který se jmenuje Hello Strings a vyjít by měl u labelu Silver Planet. Tato skladba by se dala zařadit na pomezí progressive a trance music se zasněným ženským hláskem, který dotváří tu správnou atmosféru (ukázka). Já si myslím, že tato skladba se rozhodně povedla, sice se nebude líbit každému, ale své příznivce si určitě najde, minimálně jednoho si už našla.
Napsat názor do DISKUSE

 12.5.2004 Karel, Press

Nezadržitelně se blíží páteční akce s Paul van Dykem, která bude pravděpodobně největší akcí za poslední dva měsíce. Zde je pár upozornění pro promotéry a samotné návštěvníky: Na místě nebude možno z produkčních a sponzorských důvodů volně distribuovat plakáty a letáky na jiné akce bez předchozího souhlasu pořadatele. Prosíme proto promotéry, aby psali na pavel@imediapublishing.cz své žádosti. Návštěvníky akce upozorňujeme: zákaz vstupu s fotoaparátem bez platného fotopasu, do T-Mobile Arény nepatří zbraně, drogy, vlastní nápoje, do T-Mobile Arény patří dobrá nálada a party people. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 10.5.2004 Libor, News
Projekt Flash Brothers pochází z Izraele a na svědomí ho mají tři bratři Ruven, Ilan a Shmuel Flaishlerové. Pod tímto projektem vydali už pár singlů např. Protect The Sense, Hazy March / Captured či Firm Of Entity. Nyní ovšem přichází s novou skladbou, jenž se jmenuje Amen. Tato nová deska je na pomezí stylů Trance a house s lehkými progressive prvky. Ale na této skladbě mě hlavně zaujaly vynikající vokály, které tuto desku činí tak výjimečnou, ale nesmím zapomenout i na skvělý kytarový sampl, který je v poslední době mezi producenty opět v kurzu. Bohužel jméno zpěvačky se mi nepodařili zjistit, ale tato skvělá deska by měla vyjít na labelu Oxyd Recordings, ovšem release date zatím uveden není. Ale už nyní je jisté, že tato deska rozhodně stojí za koupi.
Napsat názor do DISKUSE

 10.5.2004 Karel, Press

Dalším zahraničním hostem bude tento pátek v pražské T-Mobile Aréně polský DJ Angelo Mike, který ve své rodné zemi patří na samotný vrchol. Vlastním jménem Jarek Czechowski se věnuje djingu zhruba 10 let, jako jeden z prvních také začínal s pořádáním parties na jihu Polska. Jeho hudební vývoj se dá ve zkratce shrnout jako cesta od detroitského techna k jemnějším beatům, i když techno také stále hraje. V současnosti je pro něj dominantní progressive house a trance. Zejména díky svojí technice a citu pro kontakt s publikem patří Angelo Mike jednoznačně mezi nejpopulárnější polské DJe. Je majitelem labelu Sentence Art, an kterém i vydává vlastní tvorbu. Má za sebou i vystoupení v České Republice, naposledy exceloval na loňském festivalu Creamfields. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 7.5.2004 Freezer, Review

Producent a dj M.I.K.E. patří již řadu let mezi nejpracovitější a také nejlepší tranceové producenty. Má na svědomí několik tranceových klasik a jeho jméno můžeme najít pod více než 50 různými projekty. V podstatě není měsíce, kdybychom se nedočkali nějakého singlu či remixu od jednoho z jeho projektů. Avšak jeho prioritní projekt je bezesporu Push. První singl pod tímto projektem vyšel již v roce 1994, jmenoval se Acid Hysteria a vyšel na labelu USA Import Records. Následovaly ještě singly Blast Traxx a Cybernetic Empire, ale ty se příliš neprosadily. Všechno začalo až po roce 1996, kdy M.I.K.E. přešel k labelu Bonzai Records. Průlom totiž nastal po vydání nesmrtelného hitu Universal Nation, který patří mezi ty největší klasiky tranceu. Mně osobně právě tato skladba přivedla ke stylu trance. O rok později vyšel další singl s názvem Cosmonautica, který sice rozhodně není špatný, ale úspěchů Universal Nation ani zdaleka nedosáhnul. Poté následovala skladba Till We Meet Again, kterou M.I.K.E. věnoval zesnulému producentovi Marinu Stephanovi. Po těchto třech singlech vyšlo v roce 2000 první Push album s názvem From Beyond, ze kterého v dalších letech vyšli ještě 3 singly. Strange World by tím prvním a stejně jako Universal Nation se i tento singl zapsal nesmazatelně mezi trance klasiky. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 6.5.2004 Libor, News
Ano čtete správně i v Německu může vzniknout kvalitní Trance, i když je pravda že je spíše v menšině. Na svědomí ho má Markus Bolk, jenž pochází z Duisburgu, ale na poli Trance music je znám jako Marc Dawn. Pod svým jménem Marc vydal zatím jenom jeden singl, Expander, který se mu ale rozhodně povedl. Známější je ovšem projekt Green Court, pod kterým Marc vydal řadu povedených singlů, např. Shining, Moonflight, Take ( My Breath Away ), Follow Me či Silent Heart. 23.dubna vydal Marc novou desku, která vyšla pod jeho jménem. Skladba se jmenuje Random Walk a vyšla na labelu Logport Recordings. Na vinylu můžeme najít Club mix a Nu NRG remix. První remix je velmi příjemný Trance s lehce zasněnou melodií, bez vokálů, které v této skladbě ani nepostrádám. Druhý se nese v typickém soundu Nu NRG, což znamená že je také velmi kvalitní, ale příliš odlišný od první není, ale když je něco skvělé, proč to měnit. Celkově se tedy jedná o velmi povedený vinyl.
Napsat názor do DISKUSE

 5.5.2004 Dolvich, News

Německý producent Markus Heimann známý jako Marc de Clarq má již za sebou desetiletou kariéru na hudební scéně a nespočetně releasů. Skutečně velký úspěch se mu ale až do teď vyhýbal. To by se však podle slov autora mělo změnit s novým singlem nazvaným "Midnight Sun". Instrumental-trance track je protikladem oproti jeho labelovým kolegům z Low Spirit jako Westbam nebo Lexy & K-Paul, kteří jsou více ovlivněný electrem. Melodie z "Midnight Sun" je sice milá ale příliš nevýrazná a taktéž se mnoho nemění. Struktura songu je v tomto případě čistá, ale působí spíše bezvýznamným dojmem. O kvalitách skladby se však nelze jednoznačně vyjádřit, neboť je to především věc hudebního názoru každého z nás. Pro mě je ale singl "Midnight Sun" spíše zklamáním oproti minulý rok vydanému tracku "No More Rain", který výborně zremixoval maďar Shane 54 a ve svých setech jej hráli mnozí trance dj's. Maxi-cd "Midnight Sun" vyšlo 26.4.2004 u labelu Low Spirit a alespoň za poslech to stojí.

Napsat názor do DISKUSE

 5.5.2004 Karel, Press

Zítra je poslední den, kdy je možné zakoupit ve vybraných předprodejích zlevněné vstupenky. Jejich cena je 399,- Kč včetně poplatku. Od čtvrtka se cena vrací k normálu což je 399,- Kč + poplatek v síti Ticketpro resp. 399,- Kč + poštovné v e-shopu techno.cz. Na místě budou vstupenky za 490,- Kč. U příležitosti vystoupení špičkového Dje Paul Van Dyka v Praze dne 14.5.2004, který bude hrát na Final Scratch, připravil Stanton společně s Vinyl.cz akci: pokud nakoupíte přes internetový obchod www.vinyl.cz zboží Stanton v hodnotě vyšší než 5000,- Kč s DPH, dostanete k němu vstupenku na vystoupení Paul Van Dyka zdarma. Tak neváhejte a pokud zrovna plánujete zakoupit mixpult nebo gramofon a chcete se podívat na Paul Van Dyka, máte právě tu nejlepší šanci nákup elegantně zkombinovat a ušetřit! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 4.5.2004 Libor, News
Talentovaný producent Ronski Speed si už na poli Trance music určité renomé vydobyl a tak každá jeho novinka je netrpělivě očekávána. V únoru tohoto roku vydal pod svým projektem Sun Decade nový singl s názvem Follow You, 29. března vyšla jeho mixovaná kompilace Positive Ways 3 a Ronski už má hotový další singl, který by se měl jmenovat E.O.S. Release date ještě znám není, ale jisté je, že tato deska vyjde na labelu Euphonic. E.O.S. je velmi energická a svižná skladba, prostě ideální na pořádnou Trance akci, o čemž svědčí i to, že tato deska se už nějaký ten pátek objevuje v playlistech předních Trance DJs. Takže si myslím, že koupí této desky, rozhodně peníze oknem nevyhodíte. Ukázky z této skladby najdete ZDE.
Napsat názor do DISKUSE

 4.5.2004 Karel, Press

Společnost Philips nabídla svým zákazníkům, kteří si zakoupí jeden ze tří modelů mobilních telefonů Philips, možnost zúčastnit se mega party s Paul van Dykem zcela zdarma! Při koupi telefonu (ať již v Go sadě, či na paušál) získají zákazníci kupón, který je opravňuje ke 2 vstupům na tento svátek taneční hudby. Kupóny si pak mohou vyměnit za vstupenky přímo v místě konání akce v označené pokladně. Tento akční prodej modelů mobilních telefonů Philips 330, Philips 530 a Philips 535, ke kterým bude kupón přiložen, bude zahájen 3.5. a ukončen 14.5.2004. Telefony s kupónem můžete zakoupit ve všech značkových prodejnách Eurotel. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ