TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.5.2008 Karel, Press

12.7.2008 se v Břeclavi na letišti bude konat pod taktovkou Mersey Agency jedna z největších událostí léta u nás, Creamfields Central Europe. České republice byla opět poskytnuta licence pořádat jeden z největších a nejlepších světových festivalů. Jelikož se na festivalu vyskytují jména, které mají co nabídnout i fanouškům tranceové scény, budeme se Vám snažit je představit. O koho tedy půjde? Svou účastí naplní sen mnoha lidí u nás. Sasha a John Digweed. Jména, která se u nás nevyskytují moc často. John Digweed tu bude vůbec poprvé. A k tomu ještě společně se Sashou ve 4hodinovém exkluzivním B2B setu. Na Global stagei s nimi společně vystoupí také jeden z nejvyhledávanějších světových DJs a aktivní producent Ferry Corsten, známý svými projekty jako například System F nebo Gouryella. Kde jinde budete letos moci slyšet u nás 3DJe z první světové desítky? To ještě ale není rozhodně vše. V lineupu se objevují i další zajímavá jména, která inklinují k tranceu či progressive. Mezi ně rozhodně patří Australan Kasey Taylor, jehož jsme mohli vidět a hlavně slyšet v České republice na party Zen. Chris Scott prezentuje po celém světě aktuální zvuk velmi známého projektu Lexicon Avenue a v Red Zone se můžeme také těšit na vlhký a průrazný styl, který prezentuje maďarský DJ Corvin Dalek.

Napsat názor do DISKUSE

 29.5.2008 Karel, Press

České trance duo Rewalkers, po té co získali rezidenturu na prestižní trance party Mind v pražském klubu Retro Music Hall, zaznamenali další významný úspěch se svým prvním producentským počinem. Jejich první track Aliencity, který vyprodukovali společně se slovenským producentem Eddiem Senderem, byl totiž vybrán do květnového vydání prestižní kompilace Godskitchen Underground! Společně s Rewalkers kompilace obsahuje tracky od hvězd jako jsou Sander Van Doorn, Lange, Deadmau 5, Cosmic Gate, Da Hool, Robbie Rivera, D Ramirez a další. Název celého tracku je "Rewalkers vs Eddie Sender - Aliencity", a do kompilace ho zařadil známý DJ, producent a rezident Godskitchen - Mark Eteson. Kompilace obsahuje celkem 2CD, z nichž jedno je tranceové a druhé electro, které namíchal Paul Thomas. Celý tracklist a nákup naleznete na Ebay.

Napsat názor do DISKUSE

 27.5.2008 Karel, Press

Ať si říká kdo chce co chce, všichni jdeme do Retra - to je heslo druhého ročníku úspěšné White afterparty s bezkonkurenčním line-upem! Pro ty, kterým nebude stačit porce kvalitní hudby na halovce roku, kterou Sensation White bezesporu je nebo pro ty, kterým večerní mejdan nestačí a chtějí si ho protáhnout, jsme ve spolupráci s Retro Music Hall připravili jedinečnou White afterparty s neotřelým a opravdu nabitým lineupem!! Druhý ročník této afterparty je koncipován tak, aby jste se skvěle bavili až do odpoledních hodin. Ptáte se, kdo na afterparty vystoupí? Hlavní host White afterparty je opravdová lahůdka. Není jím nikdo jiný, než legenda české taneční scény dj Loutka, který se zaručeně postará o výbornou atmosféru tohoto pekelně rozjetého mejdanu v bílém! Dalším hostem je českému publiku velmi dobře známý Bon Finix, který se díky svému osobitému vystupování vryl do paměti nejednoho clubbera! Pozvání na rozjetou White afterparty přijal dj a šéfredaktor serveru techno.cz v jedné osobě - Texx, který se se svým recordbagem dostal již mnohokrát za hranice naší země. Za zmínku určitě stojí vystoupení na proslulé Ibize v klubu Heaven. Dalším vystupujícím je matador pražské housové scény, charismatický dj MarcoS, kterého snad ani není potřeba více představovat. O support se postará energický a velmi nadaný Subgate, nejen teplickému publiku dobře známý Béďa, Thonic a celou afterparty zakončí talentovaný sympaťák Mark Twin. Startujeme již v 5 hodin!

Napsat názor do DISKUSE

 25.5.2008 Karel, Press

Dnes se mi dostal pod ruce mixpult od ne příliš známé firmy Citronic a jak už to tak u méně známých výrobků bývá, přistupoval jsem k němu trošku s obavami, které se během zkoušení částečně rozplynuly, částečně zůstaly. Mixpult je čtyřšavlový s pěti line vstupy, dvěma phono vstupy, což je možná trošku málo, dvěma USB vstupy a jedním mikrofonním, který má i samostatné korekce, což je dost důležité. Co se týče výstupů, tak ty jsou tu celekm tři, respektive čtyři. Jeden master output v podobě "kanonů" a ten samý output ještě jednou jako "chinch". Dále je tu "chinch" výstup pro odposlech a record a jeden digital out. Poslední konektor je dvakrát malý jack a to pro funkci fader start, která slouží k synchronizace s C-DJ které tuto funkci podporují. Je to pro jednoduché a rychlé spouštění CD pomocí faderu. U crossfaderu se dá nastavit průběh křivky, což je fajn, bohužel u šavlí tomu tak není. Crossfader dostal zátěžovou zkoužku v podobě několika hodin scratchování a musím říci, že je vcelku ucházející. Samozřejmě srovnávat ho s profi mixy nelze, ale pro běžné použití je dostačující.

Napsat názor do DISKUSE

 22.5.2008 Freezer, Review

Pro některé je to návrat legendy, naopak pro některé jen další z mnoha tranceových releasů, které dnes vycházejí. Hodně záleží na tom, jak dlouho vlastně trance posloucháte. Pokud tento styl posloucháte minimálně 5 let, pak jste jistě zažili slavnou Push éru (kolem let 2000 - 2003). Projekt Push má naprosto osobitý sound, jsou to především masivní dunící bicí, výrazná basová linka a přímo hymnické melodie. Spousta producentů se snaží tento sound napodobovat, ale moc jim to nejde :-) V podstatě každý Push singl se stal nesmrtelnou klasikou, stejně tak tomu bylo v případě remixů, kterých je opravdu nespočet a to pro opravdu slavná jména jako Moby, Sinead O´Connor, Bloodhound Gand, Mauro Picotto nebo Art Of Trance. A kdo že to vlastně ten Push je? Asi to většina z Vás ví, nicméně pokud někdo nemá potuchy, pak připomenu, že se jená o belgičana M.I.K.E.a jenž má na svědomí další stovku projektů jako Plastic Boy, Moon Project nebo Absolute. Z prvního alba From Beyond z roku 2000 vyšlo hned 6 singlů a co název to klasika - Universal Nation, Cosmonautica, Till Wee Meet Again, Strange World, The Legacy a Tranzy State Of Mind. O rok později vyšlo toto album jako re-edice s názvem Strange World a narozdíl od From Beyond obsahovalo klubové verze všech singlů. V roce 2003 vychází další album s názvem Electric Eclips z něhož vzešly postupně singly Tranceformation, Universal Nation 2003, Journey Of Life, Electric Eclips a jako poslední Respect. Vše vypadalo růžově, ovšam krátce po vydání singlu Journey Of Lie se rozpadá tehdejší label Lightning Records/Bonzai Records, což zároveň znamenalo zánik projektů Push, Plastic Boy, Solar Factor atd.

Napsat názor do DISKUSE

 22.5.2008 Karel, Press

Velký návrat klubovky Language of Trance, kde vystoupí velmi oblíbená dvojka Stoneface & Terminal z Německa, residenti MATAMAR, další speciální host Michael C a také velmi nadějný Petr Hauz z bookingu LOT Music hlásí zahájení předprodejů! A kde že lístek můžete sehnat? Vstupenku na tuto exklusivní akci, která se koná 14.06.08, můžete koupit buď v předprodejních sítích Ticketpro, na stránkách http://www.ticketpro.cz a nebo přímo v klubu Vertigo v Havelské ulici 4 na Praze 1 a to za velmi příjemnou cenu 150 Kč! Kapacita klubu je omezená a proto s nákupem lístků moc neotálejte. Na místě budou lístky v prodeji za 200 Kč. A co Vás čeká v následujících dnech/týdnech do samotného začátku akce? Připravujeme pro Vás rozhovory s aktéry a také exklusivní rozhovor se samotnými headlinery Stoneface & Terminal k akci Lagnuage of Trance! V nejbližším rozhovoru Vám představíme zástupce bookingu LOT Music a velkou tranceovou naději - Petra Hauze.

Napsat názor do DISKUSE

 21.5.2008 Karel, Press

Be Fresh je sérií úspěšných tanečních parties ve středočeských a pražských klubech. Be Fresh díky svému přátelskému přístupu ke všem přítomným vytváří vynikající atmosféru a přináší spoustu zábavy až do brzkých ranních hodin. Šesté pokračování se připravuje v nově vznikajícím prostoru Martinického paláce na Hradčanském naměstí. Pro toto pokračování jsou pro vás připraveny dokonce 2 hudební stage s výběrem, který jistě uspokojí každého návštěvníka a oslnivá laserová show. K dispozici bude několik barů s velmi příznivými cenami (pivko 25 Kč, Semtex + vodka 50 Kč, ...) a zdarma dostupným ovocem pro zdravé občerstvení. Na nádvoří paláce se budou podávat grilované speciality pro vyhládlé návštěvníky. Headlinerem večera se stává přední český trance DJ a producent Michael C (6. místo v kategorii "Český DJ roku" O2 DMA 2007) (djmichaelc.com), který vám přednese svůj osobitý styl na hranici tranceu, electra a techna.

Napsat názor do DISKUSE

 21.5.2008 Karel, Press

Již příští sobotu 31. května bude pražská O2 Arena podruhé hostit největší taneční akci u nás, Sensation White. S maximální kapacitou blížící se 18 000 návštěvníků se tak bude jednat o jednu z největších halových akcí letošního roku vůbec. Na Sensation letos vystoupí největší hvězdy elektronické hudby jako Markus Schulz, Marco V, Axwell, Fedde le Grand, Laidback Luke a domácí hvězda Michael Burian. Kromě skvělé taneční muziky čeká návštěvníky obří centrální dekorace s otočným DJským pultem, strhující show v podání nizozemských performerů a akrobatů, synchronizované vodní fontány, lasery a pyroefekty a dokonalá audiovizuální show. To vše podtrženo neopakovatelnou atmosférou tisíců návštěvníků, kteří jsou oblečeni v bílém. Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Nizozemí, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20 000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40 000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V loňském roce se konala Sensation v Amsterdamu již poosmé a stejně jako v minulých letech bylo všech 40 000 vstupenek vyprodáno během několika hodin. Letos Sensation navštíví země jako Belgie, Lotyšsko, Polsko, Rusko, Německo a Chile. A stejně jako v Nizozemí i tyto akce bývají beznadějně vyprodány.

Napsat názor do DISKUSE

 18.5.2008 Karel, Press

Konec spekulacím ohledně dalšího pokračování párty Beats & Melody! Třetí dějství noci B&M proběhne v sobotu 18. října 2008 v ostravském Fabricu. Už teď se můžete těšit na dvě podia a spoustu nespoutané energie, kterou rozpumpují Signum Djs, Leon Bolier či Galen Behr. Dámy a pánové, párty Beats & Melody je zpět! Sobota 18. Října 2008 bude oním datem, kdy další díl párty Beats & Melody otevře své brány. Ovšem pozor, společně s novým dílem jsme se přesunuli i do nového prostoru, kterým je ostravský klub Fabric. Beats & Melody s pořadovým číslem 3 nabídne celkem dvě podia. Hlavní podium bude již tradičně věnováno trance-progresivní rytmice v podání holandských Signum Djs, Leona Boliera a Galena Behra, které doplní čeští Revolt, Depress a Michael Scuberman. Druhé Rave.cz podium nabídne oproti hlavnímu zcela odlišnou house atmosféru, kterou vykouzlí Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.

Napsat názor do DISKUSE

 18.5.2008 Andrews, Review

Není mnoho trancových producentů, kteří by při ohlášení svého nového releasu dokázali vyprodukovat tak sjednocené, pozitivní reakce celé komunity na nejrůznějších fórech a serverech. Obvykle vydání nového alba nebo singlu předchází více či méně zapálená diskuze zaslepených fanoušků se skeptickými kritiky, kteří už radši dopředu tuší průšvih než aby se chtěli nechat poněkolikáté v řadě zklamat - ne tak u Mirca de Govii. Minulost německého hudebníka se totiž vzácně vyrovnaně pohybuje ve vysokém kvalitativním standardu, ať už jde o čistě trancové klubové vinyly a remixy nebo o dvojdiskové cd "Chronoscale", o kterém se snad všichni, co se trancu nějakým způsobem dotkli, svorně shodují, že se jedná snad o nejkomplexnější album v moderní historii žánru. Kdo jiný by si také měl zasloužit tolik respektu, než člověk, který dokázal takový cheese-fest, jakým bezpochyby skladba "Something" od eurodancových Lasgo je, překopat do poslouchatelné podoby? Přesto očekávání tohoto alba nebylo úplně bezstarostné. Fanoušci se logicky obávali, že Mirco se (jako už mnozí před ním) zaprodá současným trendům a spolehne se na vrzavé basovky a uječené vokály. Všichni si ale můžeme oddechnout; de Govia šel znovu svojí vlastní cestou.

Napsat názor do DISKUSE

 18.5.2008 Karel, Press

Jak jsem si již jednou psali, vznik značky Shure se datuje na 25. dubna 1925, kdy na adrese 19 South Wells Street v Chicagu Sidney N. Shure rozjíždí firmu, která se stala fenoménem mezi muzikanty a DJs. Muzikanti již dlouhá léta oceňují mikrofony a příslušenství, DJs přenosky a přenoskové hroty. Proto jsme pro Vás připravili SHURE TIP. Mikrofonní bezdrátový komplet Shure PG24/PG58 se skládá z diversitní centrály PG24, která umožňuje v pásmu UHF nastavit až 10 frekvencí, dále pak z ručního mikrofonu PG58, který je vhodný zejména pro vokály. Centrála PG24 obsahuje jak jackový výstup, tak výstup s konektorem XLR. Ideální komplet pro Vaše živá vystoupení. Pozitivní zpráva je ta, že díky slábnoucímu kurzu dolaru se dá pořídit tento komplet ze velice příjemnou cenu - 6.990,- Kč včetně DPH.

Napsat názor do DISKUSE

 16.5.2008 Karel, Press

Také si vzpomínáte na tu sehranou dvojku Williama Bodieho a Raymonda Doyla, jež Vás vždy přesvědčili o tom, že dokonale vědí, co mohou jeden od druhého očekávat? Byli to vždycky takoví svérázní hoši, kteří si moc nelámali hlavu se zaběhnutými pravidly a zákony. Ale přesto to vždycky byli "Ti dobří" a každopádně - nikdo jim nemohl upřít výsledky a spoustu invence při dopadání zlořádů všeho druhu. Byli to zkrátka Profesionálové. Tak zhruba taková je dvojka Shape and Dusk, přesněji Raymond Shape and William Dusk, jež budete moci zhlédnout a zejména poslechnout tuto sobotu v klubu Vertigo. Za pětiletou historii své spolupráce za sebou již mají značnou řadu vystoupení a to počínaje klubem Fabric v Ostravě, pokračujíc tamější vyhlášenou Stodolní ulicí a také festivaly jako byly Creamfields, až po zahraniční angažmá v klubech např. v Polsku a na Slovensku. Rovněž za nimi je několik let úspěšných produkcí a nejeden projekt. Jejich ve Švédsku vydaný remix singlu "The black hole in my heart" od producenta Bjorna Fogelberga se udržel po několik týdnů na druhém místě prestižního žebříčku Juno Records a měl oficiální podporu takových jmen jako Matt Darey, Deepsky, Clubbervision, nebo Moshic. Další nahrávka pro tentokrát jejich vlastního tracku "Continuum" vyjde toto léto na labelu Bonzai Trance Progressive. Jejich sety, které se vyznačují zejména hlubokým zvukem, rytmem a spoustou melodičnosti a děje jsou vyváženou směsí toho nejnovějšího co zvuk progressive trance nabízí v kombinaci s již osvědčenými a známými prvky starších věcí - společně s komunikací s publikem nabízí tedy nejen taneční, ale i hudební zážitek.

Napsat názor do DISKUSE

 13.5.2008 Karel, Press

Klubová událost roku na Moravě se nezadržitelně blíží! Ano, 8. Narozeniny klubu Fabric, který je nedílnou součástí české, taneční špičky vypuknou 16. května a aby počet gratulantů byl co největší, připravili jsme pro Vás prvotřídní line up složený s neuvěřitelných 23 zahraničních a českých djs a projektů, ale také skvělou show zahrnující tradičně skvělý sound, v akci uvidíte výkonné LED moduly, kterým se říká "blindery", barevný 3mW laser a hlavní atrakcí bude kryogenní show, která bude mít v českém klubu premiéru! Tuhle mrazivou, euforickou show, můžete vidět třeba na slunné Ibize v klubu Amnesia, ale je naprosto zbytečné jezdit takovou dálku. 16.5. se můžete nechat "zmrazit" ve Fabricu! A kdo tedy bude tedy servírovat hudební lahůdky neuvěřitelných 15 hodin? Hlavní hvězdou narozenin bude italský Jose Amnesia, dlouholetý, vynikající producent a dj, který se proslavil především spoluprací s americkou zpěvačkou Jeniffer Rene.

Napsat názor do DISKUSE

 11.5.2008 Natix, Review

Při pohledu na diskografii belgického producenta a DJe Laurenta Véronneze alias L-Veeho čítající přes 40 různých pseudonymů a projektů a množství skladeb, jejichž počet pomalu připomíná letopočet, by se mohlo zdát, že tenhle člověk snad ani nemá čas jíst. A možná ani nejsem daleko od pravdy, srovnání jeho fotografií tak před pěti lety a dnes hovoří za vše. Nejdůležitější a nejznámější ze všech L-Veeho projektů byl vždy Airwave, pod kterým v minulosti vydal dvě alba - Believe z roku 2002, ke kterému o dva roky později vyšla o další CD rozšířená verze I Want To Believe, a téměř legendární trojdiskové Trilogique z roku 2006.

Napsat názor do DISKUSE

 10.5.2008 Karel, Press

Již dnes večer se koná dlouho očekávaný další díl party Mind v Retro Music Hall. Těsně před samotnou akcí jsme vyzpovídali headlinery akce dvojku Alex M.O.R.P.H. a Woody Van Eyden a vzniknul z toho zajímavý rozhovor. K tomu přikládáme poslední informace společně s line upem.

Napsat názor do DISKUSE

 9.5.2008 Karel, Press

Páté pokračování nejpopulárnějšího domácího halového eventu Transmission odhaluje první jména z hvězdného line-upu. Potvrzení obou dvou live actů bude bezesporu skvělou zprávou pro tisíce fanoušků, kteří netrpělivě čekají, jaké hvězdy letošní Transmission představí. Ano, je to skutečně tak. Další splněný sen fanoušků dvojice Rank 1. Na listopadové Transmission se tito dva holanďani předvedou v exkluzivním živém vystoupení. Poprvé u nás tak uvidíme dvojici Piet Bervoets a Benno de Goeij, kteří jsou podepsáni pod mnoha tanečními hity jako Airwave, Awaking, Such is Life, Breathing, či desítkami dalších remixů či speciálních releasů, jako například hymnou pro Sensation. Na kontě mají album Symsonic, DVD z živého vystoupení na Trance Energy, několik ocenění a hraní na největších a nejvýznamnějších tanečních eventech po celém světě. Aktuálně pracují na druhém albu, Piet cestuje po světě s Rank 1 DJ sety, zatímco Benno tráví většinu času ve studiu nad novými produkcemi. Výjimečně se setkávají před publikem při nepřekonatelných živých vystoupeních. Jedno takové zažije pražská 02 Arena 8. listopadu.

Napsat názor do DISKUSE

 8.5.2008 Karel, Press

Již tuto sobotu se uskuteční další díl trance party Mind v pražském Retro Music Hall kde jako headlineři vystoupí duo Alex M.O.R.P.H. Back 2 Back Woody Van Eyden doplnění o české dvojice Rewalkers a Matamar a druhou house stage. Využijte možnosti nákupu vstupenek v předprodeji za výhodnou cenu 200 kč v síti Ticket Stream, cestovních kancelářích Čedok a Firo Tour, knihkupectvích Kanzelsberger a pokladně Retro Music Hall. Cena na místě pak bude do 23:00 250 kč a poté 300 kč. Nejjednodušší možnost zakoupení vstupenek je přes takzvané E-Tickets, které zaplatíte i vytisknete pohodlně doma, přímý odkaz je zde. Pokud raději volíte možnost koupě v kamenné prodejně tak stačí vybrat tu nejbližší zde.

Napsat názor do DISKUSE

 8.5.2008 Karel, Press

V dalším pokračování akce Play 7 Days, která proběhne v týdnu od 12.5. do 18.5. 2008 se setkáme se značkou Citronic. Původní kořeny této značky jsou v Anglii, ve městě Bromham, kde ji zhruba před třiceti lety založil Richard Wadman. Dnes už se řadí, tak jako mnoho dalších firem mezi výrobce s širokou škálou výrobků a to hlavně pro použití v oboru ozvučování a DJského hraní. Akce proběhne, tak jako vždy u nás na prodejně maxistore (Bořivojova 57) a na našich webech www.maxistore.cz, www.maxistore.sk . Play 7 days bude opět doprovázet soutěž na serveru www.techno.cz, tentokrát o sluchátka Sluchátka HP-300 pro DJ v hodnotě 499,- a šikovný Mix pult Pro-2S v hodnotě 1799,-. Další soutěže o ceny budou i na ostatních spřátelených webech. Celkem se bude hrát o dalších 21 cen. A teď k akčním cenám, na které se asi nejvíce těšíte.

Napsat názor do DISKUSE

 7.5.2008 Karel, Press

Pardubický klub Dýdy Baba si pro vás ve spolupráci s www.hustytricka.cz přichystal opravdovou lahůdku: Vycházející slovenská djská hvězda ReOrder poprvé v Pardubicích! Tento sympatický Slovák už toho za svoji kariéru stihl mnoho: vlastní releasy na zahraničních labelech, radioshow, kterou pravidelně poslouchá několik set lidí...ale hlavně jde o výborného dje a baviče, který vám své umění předvede v exkluzivním dvouhodinovém setu. K tomu rezidenti F1D0 a Morisson, spešl Mhaaania drinky, tradiční super atmosféra a vychází z toho další sobotní noc, po které bude vstávání pěkně náročným úkolem. A aby toho nebylo málo, kromě welcome drinku se prvních 30 příchozích může těšit na speciální CD MHAAANIA Mix, který ReOrder namíchá exkluzivně pro tuto akci! Uvidíme se ;o)

Napsat názor do DISKUSE

 6.5.2008 Karel, Press

V sobotu 14.6.08 do pražského klubu Vertigo vrací dnes již kultovní tranceová noc "Language of Trance" pořádaná pod taktovkou dua MATAMAR a to ve velkém stylu! Headlinery tohoto dílu je totiž velmi oblíbené německé duo Stoneface & Terminal! Djská a producentská dvojice Stoneface & Terminal má na svém kontě dlouhý seznam originálních tracků i remixů, které vydali pod několika různými jmény pod prestižními labely na celém světě. Jejich produkce si získala podporu řady vlivných hybatelů taneční scény, ať je to Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Buuren, Ferry Corsten nebo Markus Schulz. Díky tracku "Merkur" který se objevil na exkluzivní kompilaci PvD pro DJMAG dostali nabídku vydávat u jednoho z nejvýznamnějších tranceových labelů -Euphonic. Tam se spojili s Ronski Speedem a společně stvořili megahit "Incognition/Drowning Sunlight" a později i "Soulseeker". Incognition hrál snad každý Dj světa a stala se jedním z největších hitů taneční sezóny roku 2005. Ve své DJské roli jsou Stoneface & Terminal známí pro svůj typický high-energy styl. Jejich vystoupení se setkala se skvělým ohlasem na parties po celém světě. Stoneface & Terminal jsme již dvakrát uvítali v České republice a jejich poslední vystoupení v Retru se setkalo s nadšenými ovacemi. Tentokrát je uvítáme jako hosty noci Language of Trance v komornějším prostředí klubu Vertigo, kde si jejich vystoupení budete moci vychutnat mnohem bezprostředněji.

Napsat názor do DISKUSE

 5.5.2008 Karel, Press

E-Motion patří podle časopisu Xmag (#97) mezi nejdůležitější pravidelné tranceové eventy konané v České Republice a dle DMA jí náleží 6 místo mezi klubovými akcemi v České republice - buďte tedy společně 7.5. 2008 u toho s námi! V České republice je spousta dobrých akcí, ale něco jim do výjimečnosti chybí. Nebudeme Vám nabízet desítky laserů o super výkonech a zvuk který Vám bude trhat uši a další vymoženosti, které mají občas do reality hodně daleko. My Vám opět nabídneme to, čím je tato party vyhlášená. Vyhlášená právě tou atmosférou, která panuje na party E-MOTION. Ve středu opět nanovo propukne party, kde se atmosféra dá sotva krájet. Party ze které jezdí DJs nadšení a kde lidé kompletně odbourají zábrany a nechají se unášet tak nádhernou hudbou jakou trance je. Opět budete moci sledovat vyvážené světelné efekty a zvuk, který netrhá ušní bubínky ani není moc potichu. Tato E-MOTION bude rozloučením za letošní klubovou sezonou, která byla z pohledu této party velmi vydařená a budou tomu přizpůsobené i dekorace na této akci.

Napsat názor do DISKUSE

 5.5.2008 Karel, Press

Slevy, slevy a slevy to je nejčastěji používané slovo u nás v maxistoru. Samozřejmě ruku v ruce s adekvátní kvalitou. Akce Play 7 Days (Denon, Reloop) , internetové slevy a samozřejmě "Párty novinky" to jsou akce, kdy nakoupíte zboží za velmi přijatelné ceny, většinou nejnižší na trhu. V období 7.4. až 25.5.2008 jsou pro vás připraveny Párty novinky s opravdu zajímavou nabídkou ozvučení, světelných efektů i DJské techniky. Pro příznivce domácího poslechu vinylových desek určitě stojí za povšimnutí Gramofon Skytec TEC - 3100 za 2690,- Kč, který nejen že přehrává desky, ale dokáže je i díky USB portu a přiloženému softwaru stahovat do počítače. Pokud plánujete jezdit po středně velkých akcích a chcete skladnou a přitom výkonnou aparaturu podívejte se například na systém Skytec AS-600 za 13990,- Kč s aktivním subwooferem, dvěma satelity a vším co je potřeba k propojení. Kdyby jste chtěli něco menšího jsou k dispozici, samozřejmě reproduktory řady DX a zesilovače Omnitronic s výraznou slevou.

Napsat názor do DISKUSE

 3.5.2008 Karel, Press

Klubová událost roku na Moravě se nezadržitelně blíží! Ano, 8. Narozeniny klubu Fabric, který je nedílnou součástí české, taneční špičky vypuknou 16. května a aby počet gratulantů byl co největší, připravili jsme pro Vás prvotřídní line up složený s neuvěřitelných 23 zahraničních a českých djs a projektů, ale také skvělou show zahrnující tradičně skvělý sound, v akci uvidíte výkonné LED moduly, kterým se říká "blindery", barevný 3mW laser a hlavní atrakcí bude kryogenní show, která bude mít v českém klubu premiéru! Tuhle mrazivou, euforickou show, můžete vidět třeba na slunné Ibize v klubu Amnesia, ale je naprosto zbytečné jezdit takovou dálku. 16.5. se můžete nechat "zmrazit" ve Fabricu! A kdo tedy bude tedy servírovat hudební lahůdky neuvěřitelných 15 hodin? Hlavní hvězdou narozenin bude italský Jose Amnesia, dlouholetý, vynikající producent a dj, který se proslavil především spoluprací s americkou zpěvačkou Jeniffer Rene.

Napsat názor do DISKUSE

 3.5.2008 Karel, Press

Sobota 10.5. a s ní i další díl trance party Mind se kvapem blíží. V předchozích článcích jsme si detailně představili její headlinery duo Alex M.O.R.P.H. B2B Woody Van Eyden, nyní jsou na řadě technické vymoženosti tohoto večera. Cílem konceptu nocí Mind je totiž nejen vozit nová světová jména, ale hlavně nabízet i něco navíc. Na minulém díle tak poprvé Retro osvětlil barevný laser a nyní to bude hned celá laser show a s ní propojené další vizuální prvky. Všechny efekty se začnou postupně stupňovat od startu prvních djs a teprve s nástupem hlavních hvězd přesně o půlnoci se rozjedou naplno. Instalací celkem 9 laserů (3 barevné a 6 zelených) propojených do třech na sobě nezávislých řízených větvích bude dosaženo velmi komplexní barevné laser show, která zaplní celý prostor klubu. O hlavní dominantu se postará nad djem umístěný 1,5W multibarevný RGB laser se scanovací rychlostí 45000pps, doplněný po stranách o synchronně propojené dva 350mW trojbarevné RGY lasery se stejnou scanovací rychlostí. Druhou dominantu pak vytvoří po stranách od dje umístěné dva synchronně pracující 600mW zelené lasery se scanovací rychlostí 35000pps. Samotný taneční parket pak ze stran osvětlí 4 zelené lasery o výkonu 200mW se scanovací rychlostí 20000pps.

Napsat názor do DISKUSE

 1.5.2008 Karel, Press

Pro návštěvníky megapárty Electronic Connection, ale i pro všechny, kterým se v sobotu ráno ještě nebude chtít spát je v pražském klubu Retro Music Hall připravena velkolepá afterpárty. Jsou pro vás připraveny hned 2 podia s těmi nejlepšími českými after DJs a několika speciálními hosty. Přijeďte tedy ráno "na after do Retra" Na hlavní house stage se na vás od 5 od rána chystá duo brněnských mladíků Sony Vega vs Tommy Maag, hned po nich to pouze pro vás rozbalí oblíbený DJ a nehorázný šoumen, neodmyslitelná tvář všech rozjetých after parties DJ P@co, Jakmile dokončí svou show vystřídá ho náš exklusivní host, půvabná DJane E-lite, která v současné době reprezentuje Českou Republiku po celém světě a my jsme moc rádi, že si ve svém nabitém diáři udělala čas i na naší afterpárty. Jakmile E-lite dotočí svůj poslední vinyl, za mixák se vrhne nekomrpomisní DJské duo Bon Trip, tedy Bon Finix společně s Tripmainem. Tihle borci v současné době ukazují celému národu, jak má vypadat správně rozjetej mejdan. Na sobotní ráno si kluci připravili speciální electro-house-progressive after set. No a tenhle rozjetej mejdan stále nekončí.

Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night
8.10. 17:54
Solarstone - Sky

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ