TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 24.5.2013 Karel, Press

Je pátek a posluchači rádia Sensation Factory dostanou opět možnost vstoupit do světa České trancové hudby prostřednictvím nové epizody dvouhodinové radioshow Trance.cz In The Mix. V první hodině se budeme věnovat zejména Českým trackům, jenž vychází nebo v nejbližší době vyjdou na novém labelu Vectiva Evolutions, ale pustíme si také třeba Českou předělávku hardtrance klasiky Cosmic Gate - Back To Earth. V show uslyšíte tracky od mladých Českých DJů a producentů jakými jsou Erick Pride, Maicuss, N-Rico, Storex, ANTiP0D či Pavel X. Rakušan, který bude hostem v příští epizodě naší show. Tento týden přichystal guestmix James Phoenix z Kopřivnice.

Napsat názor do DISKUSE

 23.5.2013 Freezer, Report

Máme za sebou další klubovou noc plnou trance zážitků, tentokráte pod taktovkou slovenského teamu Ear-Gasmic. Ten vždy vozí velmi zajímavá jména, teď už nejen na Slovensko, ale i knám. Hostitelským klubem se stala mnou velmi oblíbená Mecca a podtitulem této show bylo Trance Battle Edition, což v podstatě znamená, že si to DJs rozdali proti sobě v back2back setech. Nešlo o jentak ledajaké DJs, ale vystoupili tak zvučná jména jako Sean Tyas, Alex Morph nebo Woody Van Eyden. Po příchodu do klubu jsem byl mírně překvapen relativně menší návštěvou, což bylo zřejmě zapříčiněno trochu vyšší cenou než je u obdobných klubových akcí obvyklé. Do půlnoci se však klub docela slušně zaplnil a především na parketě bylo brzy narváno. Málokdo totiž ustál tak skvělou noc plnou hudebních zážitků.

Napsat názor do DISKUSE

 22.5.2013 Dolvich, News

Vectiva Evolutions - Přístav českých nadějí

Německé hudební vydavatelství Vectiva Recordings před nedávnem ohlásilo vznik nového sublabelu Vectiva Evolutions, který bude více otevřen všem progressive/tech/uplifting podobám současné trancové scény a bude tak mít širší záběr oproti mateřskému vydavatelství. Label povede Thomas Maurer, bratr Matthiase Maurera (Luca De Maas), zakladatele a majitele Vectiva Recordings. Na nové značce našli uplatnění i čtyři nadějní Čeští producenti. Hned první release nového labelu vydaný na začátku tohoto měsíce má na svědomí Erick Pride s povedenými tracky Kanja a Neko. V následujících (tý)dnech také vyjde singl False Hopes, jehož autor je Maicuss a o remix se postaral další Český DJ a producent Niclas. Svého debutového releasu Sonar Impulse se dočká také N-Rico. Tomu poskytnul pomocnou ruku v podobě remixu pro změnu již zmiňovaný Erick Pride, který má pro label přichystané další tracky včetně spoluprací s Dacon a Storex. Pokud jste zvědavi na České skladby pro Vectiva Evolutions, tak nezapomeňte tento pátek od 18:00 hodin naladit rádio Sensation Factory a radioshow Trance.cz In The Mix, kde si je všechny pustíme.

Napsat názor do DISKUSE

 21.5.2013 Karel, Press

DJ MCB pro vás připravil k poslechu a ke stáhnutí čtvrté pokračování jeho show Rebirth, kterou můžete nyní nově poslouchat každý čtvrtý čtvrtek v měsíci od 17:00 - 19:00 hodin na českém irádiu Sensation Factory. A protože se jednalo o ůvodní díl na novém rádiu, připravil si MCB speciální 2 hodinový mix- Přejeme vám příjemný poslech.

Napsat názor do DISKUSE

 16.5.2013 Karel, Press

Ear-Gasmic Trance Battle Edition - final info

18. květen se nám nezadržitelně blíží a spolu s tímto datem i dlouho avizovaná trancová show Ear-Gasmic "Trance Battle Edition". Proto vám nyní přinášíme poslední podstatné informace k tomuto eventu, který tuto sobotu slaví své 5. výročí. Brány pražského klubu Mecca se otevřou přesně ve 22:00 hod. Cenově zvýhodněné vstupenky si stále můžete zakoupit na stránce http://tickets.mecca.cz, na místě v klubu už bude cena o něco vyšší. Během noci se můžete těšit na kvalitní výpravnou show. Nebudou chybět obrovské dekorace, květinová výzdoba, nádherné GoGo dancers, vizualizace + intra startující DJs - připravené na míru pražskému Ear-Gasmicu a další příjemné překvapení.

Napsat názor do DISKUSE

 15.5.2013 Karel, Press

Také máte hromadu starostí jako my? Tak není nic snadnějšího, než v pátek večer zasednout u Vašeho PC a odpočinout si již u 96. dílu INSOUND Show, kterou Vám tu bez přestávky připravujeme už slušnou řádku měsíců. Pracně jsme Vám opět vybrali velice zajímavou várku produkce a vrcholem pak bude guestmix od srbského talenta zvaného Ikerya Project. Doufáme, že Vám udělá radost, protože Erik Iker je v současné době dost podporován. Hlavně pro jeho perfektní melodično, které se umístilo na takových vydavatelstvích jako Pulsar, Silent Shore a Abora Recordings. Opět je tedy nač se těšit, tak neváhejte!

Napsat názor do DISKUSE

 13.5.2013 Karel, Press

Ear-Gasmic Trance Battle Edition představuje DJe

18.5.2013 vystoupí v klubu Mecca spolu 13 DJs na dvou stageích, z toho do Prahy přiletí i čtyři zahraniční trance DJs. To vše v back2back setech po celou noc jak se na pořádnou "Trance Battle Edition" patří. Pro tuto edici Ear-Gasmicu vytvořil český DJ Sandeagle i unikátní hymnu nazvanou "The Battle", která samozřejmě odezní přímo v den akce v Mecce. Ear-Gasmic nebude pouze o hudbě, proto bude celá noc jedna velká výpravná show. Bude tu pro vás připraven křišťálově čistý sound system od Funktion One, který je osazen také v mnoha světově známých klubech. Atmosféru budou umocňovat dvě cryogenické děla a konfety. Nebudou chybět i obrovské dekorace, květinová výzdoba, nádherné GoGo dancers, vizualizace připravené na míru pražskému Ear-Gasmicu, intra startující DJe a další milé překvapení. Headlineři večera budou Sean Tyas b2b Greg Downey a Alex M.O.R.P.H. b2b Woody Van Eyden, proto bychom vám nyní rádi tato jména blíže představili.

Napsat názor do DISKUSE

 10.5.2013 Karel, Press

Na vlnách rádia Sensation Factory můžete dnes od 18:00 hodin naladit další epizodu dvouhodinové radioshow Trance.cz In The Mix. První hodina bude plná 138 bpm uplifting trance tracků zkušeného Českého producenta Ronnyho K., který v současnosti žije a působí v Londýně. Poté trochu přitvrdíme, acid hard trance guestmix Vám naservíruje Hybrid Control z Pelhřimova.

Napsat názor do DISKUSE

 6.5.2013 Karel, Press

Line up pro podzimní Trancefusion je kompletní!

Oznamujeme všechna jména pro podzimní edici Trancefusion, která se bude konat dne 28. 9. 2013 v Průmyslovém Paláci v Praze. Stejně jako v září 2012 se tato akce bude konat ve Střední hale a přilehlém foyer. A která jména opanují tentokrát hlavní stage ve Střední hale? Díky svému osobitému soundu a hudební kreativitě se stal jedním z hlavních průkopníků trance, a my jsme proto velmi rádi, že přijal naše pozvání a zhostí se role headlinera této edice: PAUL OAKENFOLD! Po dvouleté přestávce se do Čech vrátí italský sympaťák a představitel ryzího trance, který se zdejším fanouškům představí již popáté - GIUSEPPE OTTAVIANI, který tradičně zahraje live set! Prozatím na každou Trancefusion přicestovalo mnoho nových jmen taneční scény, kteří se zdejšímu publiku představili vůbec poprvé. A nejinak tomu bude I tentokrát! Dalším djem, který vystoupí v září v Praze, je totiž trancový matador z Ruska - BOBINA!

Napsat názor do DISKUSE

 2.5.2013 Karel, Press

S novým měsícem přichází další epizoda INSOUND Show, která opět bude plna zajímavé a nové produkce. Garde jí bude dělat guestmix, který si nachystal íránský producent Mosahar. Ten s produkcí koketuje již řádku let a objevil se na takových labelech jako Kill The Light, Silent Shore Records nebo Redux Recordings. Jeho muzika má tranceu, co říct, a i proto si pro Vás připravil půlhodinový mix plný jeho nejnovější produkce. Je tedy opět nač se těšit!

Napsat názor do DISKUSE

 1.5.2013 Karel, Press

Trance je hudební žánr, který si na celém světě oblíbily miliony posluchačů elektronické taneční muziky kvůli daleko většímu emocionálnímu prožitku nejenom na tanečním parketu, které jiné žánry elektronické taneční hudby tolik nenabízejí. Jsou to především líbezně znějící vokály, melodické pasáže a euforická atmosféra a nálada, které dělají trance tím, čím jsou. Juristi Vás srdečně zvou na akci, kde budete moci tento zážitek zakusit. Celým večerem Vás bude provázet exklusivní brněnský DJ FLP! Vstup volný.

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ