TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 29.5.2014 Karel, Press

Paul van Dyk přijíždí do Prahy se svojí vyhlášenou akcí VANDIT NIGHT

Citadela & Trancefusion spojily síly a před vánočními svátky (12.12. 2014) přiváží do Prahy (Forum Karlin) unikátní party legendárního producenta Paula van Dyka, "vánoční" VANDIT NIGHT! Obsazení této události bude opravdu pestré - v čele samozřejmě s Paulem van Dykem, který tradičně na své Vandit Night zve celou řadu djských ikon či nových talentů, kteří ho oslovili na jeho cestách po světových eventech. Očekávejte vytříbený line up plný hvězd, stylové vánoční dekorace a naprosto prezicní party zážitky, v nových multikulturních prostorách FORA Karlin. Jaké zahraniční kolegy si Paul van Dyk na jeho vánoční VANDIT NIGHT do Prahy přiveze? O tom vás budeme již brzy informovat! Jak již bývá zvykem ve všech případech VANDIT NIGHT, vyprodáno bývá i 2 měsíce před konáním, proto neváhejte nakoupit vstupenky včas za startovací cenu regular ticketů 590 CZK, VIP 990 CZK a VIP GOLD za 2490 CZK.

Napsat názor do DISKUSE

 28.5.2014 Karel, Press

Dlouholetá série pražských parties, které nabízejí prostor domácím talentům zejm. z vod trancové elektronické dance music zavítá do luxusního prostředí smíchovského klubu Magnum. DJské naděje na Czech This Future obvykle vítá nadšená atmosféra a jinak tomu určitě nebude ani tentokrát. Party je opět společnou oslavou hned tří velkých EDM fans, kterými jsou Flash (Czech Trance Family), Paya (Rave.cz) a TiGi (Housemagazine.cz). Housový bijec TiGi je zároveň rezidentem série, společně s mash-upovým zabijákem Alexxem van den Bergem. V line-upu je doplňuje Joe Cormack, který naservíruje na úvod akce klidný progressive trance s vokály, dále Fugaz, který si připraví electro trancový set, producentská hvězda Sandeagle a na závěr K1aptcha, který vše zbylé na parketu rozdrtí hard trancem a handz-upem. Pozitivní zpráva pro všechny - Czech This Future se stále pyšní vstupem zdarma! Takže nezapomeňte, první červnovou sobotu se uvidíme v klubu Magnum, Štefánikova 18/25, Praha 5 - Smíchov, stanice metra Anděl. Startujeme ve 21:00! Zkuste tuhle (českou) budoucnost!

Napsat názor do DISKUSE

 27.5.2014 Karel, Press

Číslo 125. představuje další lehké zakulacení našeho již dlouholetého pořadu s názvem INSOUND Show. Ten ostatně opět pojede v duchu té nejkvalitnější trance produkce, která stále ne a ne přibrzdit. Producentský guestmix následně připravil Amir Hussain. Jméno, které je poslední dobou čím dál tím častěji připomínáno s kvalitní 140+ BPM produkcí. Není se čemu divit. Jeho zajímavé melodie si oblíbil už i samotný Armin van Buuren, který mu nabídl spolupráci s Armada Music. Můžete se tedy těšit na parádní porci svižného a energického tranceu z východu, který, jako již tradičně, podpoří devadesátiminutovka těch nejzajímavějších fláků současnosti!

Napsat názor do DISKUSE

 23.5.2014 Karel, Press

Již 99. epizodu radioshow Trance.cz In The Mix budete moci slyšet dnes od 18:00 hodin na rádiu Sensation Factory. I tentokrát Vás v první hodině této dvouhodinové relace čeká pléjáda Českých autorů trance & progressive - Spark7, Ronny K, Laucco, Thomas Coastline, SHato & Paul Rockseek, Infite, John Waver, Dante Snero, Jake Evely, Michal Poliak, Maicuss. A také Niclas, který bude hostem v druhé hodině radioshow Trance.cz In The Mix.

Napsat názor do DISKUSE

 13.5.2014 Karel, Press

Citadela s Paul Van Dykem - praktické informace

Již tento týden 17. května se do brněnského Bobycentra opět vrátí legendární Citadela, na které vystoupí fenomenální Paul van Dyk, v doprovodu oblíbeného dua Kyau & Albert, a českým supportem v podobě Michael Burian, Matamar, Jean Luc a Mekki Martin. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall.

Napsat názor do DISKUSE

 13.5.2014 Karel, Press

V INSOUND Show se nám představila již celá řada íránských producentů. Proto bychom Vám rádi představili další jméno, které tuto kvalitně pracující skvadru poctivě doplní. Projekt Hypaethrame sice s vydáváním produkce začal teprve minulý rok, ale již za tu dobu stihl světu dokázat, že jeho melodický trance má náboj. Muziku už mu stihly vydat jména jako Redux Nile Tunes, TBD, D. Max Recordings nebo Extrema Global Music, kterou má pod palcem Manuel Le Saux. Jeho půlhodinový producentský guestmix pak bude, jako již tradičně, doplněn nejčerstvější muzikou namixovanou do 90ti minutového setu. Máte se tedy opět nač těšit!

Napsat názor do DISKUSE

 12.5.2014 Karel, Press

Citadela s Paul Van Dykem - kompletní lineup

Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Brna. Ve zdejším Bobycentru bude 17. května headlinerem populární taneční akce Citadela. Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální sedmé album.

Napsat názor do DISKUSE

 9.5.2014 Karel, Press

Páteční podvečerní vysílání na rádiu Sensation Factory odstartuje radioshow Trance.cz In The Mix. Relace věnovaná českému trancu Vám ve své první hodině přináší tracky a remixy od českých producentů, kterými tentokrát budou Thomas Coastline, I5land, Electribe, N-Rico, BluEye, Ronny K, ProggyBoy, tranzLift a nebude chybět ani Spark7 se svým remixem klasiky od Ferryho Corstena. Ve druhé hodině radioshow Trance.cz In The Mix svou vizi trance music představí Ostravský DJ, producent a podcaster Jake Haley.

Napsat názor do DISKUSE

 8.5.2014 Karel, Press

Citadela s Paul Van Dykem - fotky Bobycentra po technické rekonstrukci

Přinášíme fotografie z Bobycentra, které prošlo technikou rekonstrukcí. Pódium Paula van Dyka před zásahem externího dodavatelé s další technikou, dostane LEDkovou síť zadní části, 2 ledkové videowally a centrální LED stěnu nad hlavami návštěvníků. Technickým upgradem prošel také světelný park, nainstalovány jsou 2 centrální kamery, 4 lasery a úplně nový taneční parket. Další novinky nebudeme prozrazovat, ať Vás máme také čím na akci 17. května překvapit.

Napsat názor do DISKUSE

 7.5.2012 Karel, Press

Legendární Laser Show Hall v brněnském Bobycentru přináší nový nezapomenutelný zážitek. Okouzlující hudební atmosféra je nyní umocněna vizuálním požitkem z velkoplošných LED obrazovek (2x 9,29 m2 velikých a s roztečí diod 6 mm) a LED sítě (45 m2 veliké a s roztečí diod 10 mm) rozprostřených uvnitř clubu a využívajících technologii SMD. Zajímavé video k těmto LED obrazovkám najdete na http://vimeo.com/91859484.

Napsat názor do DISKUSE

 4.5.2014 Karel, Press

KONÁNÍ FESTIVALU 6. 5. 2014 - Areál se otevírá v 12:30. Venkovní produkce začíná v 13:00 a končí v 22:00. Některé bary budou otevřeny ještě po skončení hudební produkce. V blízkosti areálu bude připravena kyvadlová doprava do místních českobudějovických klubů (10 Kč/cesta), kde hudební produkce pokračuje až do ranních hodin. Kluby: Café Klub Slávie, Komiks, Sklep Beseda. Vstupné do klubů: 70 Kč, studenti s platným průkazem ISIC 50kč.

Napsat názor do DISKUSE

 1.5.2014 Karel, Press

První květnová epizoda bude v duchu rozkvetlých stromů a příjemných již pomalu a jistě letních melodií. Na scéně se objevila řada melodických a vokálových prací a tak se můžete těšit na jména jako jsou Hazem Beltagui, Colonial One, Fady a Mina nebo Stoneface a Terminal. Vrcholem pak bude guestmix balkánského emigranta dnes žijícího v Zurichu známého jako Morvan. Ten se představil se svojí produkcí již na takových vydavatelstvích jako například Infrasonic, Unearthed Recordings nebo i na českém Trance-All Stars Records. Těšte se tak na osobitou porci pomalejších, ale propracovaných melodií, kterým dominuje příjemný progresivní podklad. Je tedy rozhodně opět na co se těšit!

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ