TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

Novou diskusi jsme vám slibovali uz dávno, nyní ji tedy spouštíme. Z diskuse je odkaz i na bývalou diskusi, teď se to jmenuje "Vzkazy" ... Doufám, že se vám nová diskuse bude líbit, pokud ne, dejte vědět. V diskusi nebo ve vzkazech ...


Trance Energy je akce, o které se v Česku moc neví a to je jistě škoda. Proto se teď pokusíme podat vám pár informací o této vskutku "tranceové" party.
Jde o party, která se koná vždy zhruba 2x do roka v nějakém větším holandském městě. Nejbližší Trance Energy je na programu za necelé tři týdny, 17.2.2001 v holandském Utrechtu.

Line up je následující:
22:00 - 23:30 Rank 1 ( live )
23:30 - 01:00 Storm presented by Mark Spoon
01:00 - 01:30 Push ( live )
01:30 - 02:45 ATB
02:45 - 04:15 Johan Gielen & Safri Duo (live)
04:15 - 05:45 Mauro Picotto
05:45 - 07:00 DJ Jean


Z toho je vidět, že tady půjde zcela jednoznačně asi o ten nejlepší eurotrance, jaký na tomto světě vzniká. Rank1 to je klasika díky hitu z minulého roku "Airwave". Navíc producenti, kteří stvořili Rank 1, toho mají za sebou už více než dost, takže myslím, že pro rozjezd party nic lepšího ani být nemohlo ..
Storm, tak to bude německý Mark Spoon yourself, dj, který patří ve své zemi k nejoblíbenějším ... Jenom doufám, že nebude hrát celou hodinu a půl všechny mixy Stormu v různých mixech :)
Push bude jistě patřit k vrcholům, škoda že bude hrát jenom půlhodinku. Stoprocentně se ale dočkáme jejich největšího hitu "Universal Nation" a nového singlu "Strange world", který je zároveň oficiální hymnou Trance Energy 2001.
Pokud má někdo obavy, že ATB celou party pokazí svým diskopoptrancem, věřte mi, že tomu tak zcela určitě nebude, protože Andy Tannenberg alias ATB je něco jako Mauro Picotto, to jest sice produkuje těžce komerční singly a alba, ale jako dj hraje normální trance, skoro až hardtrance. I tady se máme na co těšit.
Johan Gielen ( Airscape a další .. ) nám ve 2:45 představí nový dánský projekt Safri Duo, který v těchto dnech boduje s různých tanečních žebříčcích se skladbou "Played-A-Live". Tohle bude podle mě vrchol celé party.
Mauro Picotto, to je pro mě asi největší otazník, co se týče stylu. Pokud jste někdy ( a zvláště v poslední době ) slyšeli jeho styl, musíte uznat, že hraje normální sprosté technooo :)) Tak doufám, že se pochlapí a pustí i nějaký trancík ...
Závěr bude svěřen domácímu DJ Jean, kterého známe z několika singlů jako např. "Love come home" a dalších. To už bude spíš takový chill-out pro ty, kteří ještě nebudou mít dost.
A ta nejlepší zpráva na závěr je ta, že trance.cz se chystá na Trance Energy 2001 a pokud vše dobře dopadne, můžete se zcela jistě těšit na obsáhlou reportáž a spoustu super fotek. Držte nám palce ať nám to vyjde ...


Před nedávnem jsme si zde recenzovali první 2 stepovou kompilaci na trance.cz, namíchanou od těch nejpovolanějších - Artful Dodger. Dnes nás čeká další výlet do rozpustilých rytmů! Oxide and Neutrino je hodně mladičký projekt, který začíná ve stále rostoucí 2 stepové konkurenci na sebe strhávat zájem. LL Bowen je duší této formace ze západní části Londýna a pozoruhodný je hlavně jeho věk - sladkých sedmnáct let a už taková kariéra (kdypak má asi čas na školu?:-). MC Neutrino je na tom podobně - pouze je mu o rok více a tam kde si Oxide nehraje s aktuálními hudebními rejstříky, bravurně vyzpívá jakýkoliv text.


TOP 10
01. Malaria Vs. Chicks On Speed ( Kaltes Klares Wasser )
02. Milk & Sugar ( Higher & Higher )
03. DJ One Finger ( Housefucker )
04. Modjo ( Chillin' )
05. Marc Et Claude ( Lovin' you ) [Mixes]
06. Public Domain ( Operation Blade (Bass In The Place..))
07. Cleptomaniacs ( All i need )
08. The Horrorist ( One night in NYC ) [Mixes]
09. Safri-Duo ( Played-A-Live )
10. Sunbeam ( One minute in heaven )

Rychlý minireport + 45 fotek ze sobotního ZENU ...


TOP 10
01. Malaria Vs. Chicks On Speed ( Kaltes Klares Wasser )
02. Modjo ( Chillin' )
03. Milk & Sugar ( Higher & Higher )
04. The Horrorist ( One night in NYC ) [ Mixes ]
05. Public Domain ( Operation Blade (Bass In The Place..))
06. Cleptomaniacs ( All i do )
07. Marc Et Claude ( Lovin' you )
08. Tom Novy ft. Lima ( Music is wonderfull )
09. DJ One Finger ( Housefucker )
10. Bismark ( Make a dream )

V minulém roce bylo jméno Marc Et Claude hodně slyšet, vždyť singl "I need your lovin' (like the sunshine)" patřil k tomu nejlepšímu, co vloni vyšlo. Nyní je tu ovšem nový rok 2001 a s ním zbrusu nový singlík "Loving you". Jak je vidět, Marc Et Claude si nechali slovo "love" v názvu skladby, což naznačuje, že se opět budeme rozplývat nad sladkým tranceovým vokálem a melodií ..
Skladba je k dostání zatím pouze na vinylu, ale už i ten vinyl je plný remixů, konkrétně od Marco V remix, Hook remix anebo Ratty remix, který je taktéž velmi povedený stejně jako ty předchozí ...
P.S. Marc Et Claude loves us, we love Marc Et Claude :))


Remixová deska pro taneční projekty znamená hodně. Většinou je vydávána až po té, co se originální skladby rozšíří mezi širokou vrstvu posluchačů, deska se musí vydat znovu ve větším nákladu a tak aby posluchači, kteří ji ještě nemají byli nalákáni na tzv. koupi "2 in 1", dobaluje se většinou jako bonusové CDčko k limitovaným edicím. Potom už jen záleží na výběru remixérů, kteří mohou projekt jak pozvednout, tak mu i necitlivým zásahem hodně ublížit. My si dneska představíme desku, která se povedla. Groove Armada je relativním nováčkem ve světě taneční hudby. Její vznik je datován rokem 1997 a tvoří ji dva šikovní muzikanti - Tom Findlay a Andy Cato. Zásluhu na tom, že se tihle dva dali dohromady má však paradoxně Andyho přítelkyně ...


... a objevme vesmír ... :)) Vážené dámy, vážení pánové, představuje se vám formace Cosmic Gate s novým dvojsinglem Exploration of Space / Melt to the ocean. Za Cosmikama stojí poměrně známý producent John B. Norman, který se proslavil mj. remixem ke skladbě "Lovemachine" od Supermax, která se mimochodem v těchto dnech dočkala znovuvydání v podání německých Aquagen.
Ok, pojďme ale zpět ke Cosmicům :)) Poslední dvojmaxi "Fire Wire / Somewhere over the rainbow" nebylo vůbec špatné, nicméně aspoň já jsem již začínal mít pocit, že Cosmici tak nějak stagnují ...
Nový singl, který vychází 22.1.2001 na CD, mě ale vyvedl z mého omylu :) Obě části jsou výborné, plné pulsujících trance beatů a melodie no a jak řekl jeden můj kamarád, celé CD je "zasraně dobré" :)))
Těžko říct, jestli je lepší část "Exploration of Space" nebo "Melt to the ocean", mě osobně se o trochu víc líbí "Melt to the ocean" ... :).
Na CD najdete celkem 7 mixů, přičemž všechny jsou výborné, hlavně Green Court remix byste si neměli nechat ujít ... :). Ze známých jmén vytvořil jeden remix ještě DJ Mellow-D ...
ZHODNOCENÍ: Po dlouhé době vyjde next pondělí maxi-cd, které za to fakt stojí, protože je prostě "zas ... dobré" :)))


Ačkoliv by vám mohlo připadat, že jakýsi nový DJ nás chce seznámit s obsahem svého vinylového kufříku, opak je pravdou. DJ Morpheus není žádným nováčkem na poli taneční scény a proto bychom k této kompilaci sestavené z jeho nejoblíbenějších tracků měli přistupovat s úctou. Jeho hudební život je neobyčejně bohatý, takže si pojďme říci jen to nejdůležitější. DJ Morpheus, vlastním jménem Samy Birnbach pochází z Izraelu. Už na škole začal skládat básně a knihy svých oblíbených autorů překládal do hebrejštiny pod hlavičkou Beatnického hnutí. V polovině osmdesátých let se stává dvorním textařem a zároveň vůdčím zpěvákem kultovní kapely Minimal Compact, jež se zaměřovala na jakousi kombinaci taneční a rockové muziky. Skutečně šlo o významný mezník v dějinách hudby, jelikož zájem o tuhle kapelu se začal celkem šířit. Toho využil chicagský label Waxtrax a dal MC prostor k několika dvanáctipalcům. Po nějaké době se MC rozpadají, hodně muzikantů se vrací zpátky do Izraelu, Samy však zakotvuje v Bruselu. Zakládá nový projekt Grusome Twosome, který tvoří spolu s dalšími pro taneční hudbu hodně zvučnými jmény.


Taucher - Pictures of the Gallery
Tempo=140:8b2,8b2,16-,8.b2,4#a2,8#a2,8-,8b2,8b2,16-,8.b2,4#a2,
8#a2,8-,8#f2,8#f2,16-,8.#f2,4f2,8f2,8-,8e2,8e2,16-,8.e2,4#d2,8#d2
Delerium - Silence (Airscape remix)
Tempo=200:4a1,4a1,4a1,4a1,8.a1,8.c2,4b1,4b1,4b1,4b1,8.b1,8.d2,4c2,
4c2,4c2,4c2,8.c2,8.c2,4e2,4e2,8.e2,4d2,4d2,8.b1,4c2,4c2,4c2,4c2,
8.c2,8.c2,4d2,4d2,8.d2,4b1,4b1,8.b1,4c2,4c2,4c2,4c2,8.c2,8.c2,4c2,
4c2,8.c2,4b1,4b1,4g1
Darude - Feel the Beat
Tempo=140:16c2,16c2,16c2,16c2,16c2,8c2,16a1,16a1,16a1,16a1,16a1,
1-,1-,16d2,16d2,16d2,16d2,16d2,16d2,16a1,16a1,16a1,16a1,8a1
Three'n One - Rise and Shine
Tempo=125:4c2,4c2,4c2,4c2,4c2,4c2,4d2,4d2,4e2,4e2,4e2,4e2,4g2,4g2,
4b1,4c2,4c2,4c2,4c2,4c2,4c2,4d2,4d2,4e2,4e2,4e2,4e2,4b1,4b1,4b1,4b
1,4b1
Brooklyn Bounce - Bass, Beats and Melody
Tempo=112:8#c2,4e2,8a1,4b1,8b1,4#c2,8#f1,8a1,4#f1


sunflower booking uvádí CLUB Tour 2001
djs Marco Zaffarano ( BXR - media records )
Electromajk ( MFS records, Sunflower )
plus speciální hosté dj Miquel, Danny Coon, Sunbeam

Termíny:
04.05.2001 - club Dr.Max - Vrchlabí - Marco Zaffarano,Electromajk,Miquel
05.05.2001 - club Paradogs - Praha - Marco Zaffarano,Electromajk
07.05.2001 - club New York - Č.Budějovice - Marco Zaffarano,Electromajk,Danny Coon, Sunbeam

Dále na březen - duben připravujeme Wet and Hard Tour s djs Corvin Dalek ( MFS -Flesh ) , Electromajk ( MFS,Sunflower )


Pokud vás zajímá, kdo stojí za projektem Ratty, o kterém jsme zde nedávno mluvili, pak vězte že to je formace Scooter, tedy H.P. Baxter, Rick Jordan, A. Coon a J. Thele. Celkem zajímavé, když porovnáme dost odlišný sound Ratty se Scooterem :))


Na adrese www.trancefreax.com najdete celkem zajímavý web, který se specializuje zejména na holandskou odnož tranceu. Určitě se na stránky koukněte, stojí to za to ...


TOP 12
01. Malaria Vs. Chicks On Speed ( Kaltes Klares Wasser )
02. The Horrorist ( One night in NYC ) [ Mixes ]
03. Milk & Sugar ( Higher & Higher )
04. Modjo ( Chillin' )
05. Public Domain ( Operation Blade (Bass In The Place..))
06. Cosmic Gate ( Exploration of space / Melt to the ocean )
07. Cleptomaniacs ( All i do )
08. DJ Quicksilver ( Ameno )
09. Tom Novy ft. Lima ( The music is wonderfull )
10. Daft Punk ( One more time )
11. Re-Flex ( Ubap )
12. Marc Et Claude ( Loving you )

Tisková zpráva:
Dne 23.2.2001 si pro vás agentura Emotion Promotion /Ibiza nights 1,2,3 DJs Festival , Plastic Dreams / připravila akci s názvem IBIZA NIGHT.
Akce se koná 23.2.2001 v pátek v hale ČKD Elektrotechnika na Kolbenově ulici, nedávno se zde s úspěchem odehrála akce s názvem Evolution Birthday Party, spoj tram 19 do stanice Poštovská.
Prostor bude rozdělen na dva stage.V prvním Techno-trance stage vystoupí přední postava Maďarské taneční scény DJ HALASZ, jenž je i vlastníkem klubu Zoom v Gyoru, kam jezdí i známí čeští djs. Na této stage ho doplní live act Trance gate, Igor Pataky, Beax, Mazar ze slovenské odnože Over There, Electromajk, Skipworker a z Moravy nás navštíví nekompromisní technaři dj-ové rave.cz - Hooby a Radan Mach.
Na druhé stage - deep house tribal - zahrají nestor české taneční scény dj Loutka a dále pak Vectif, Chris Sadler, Pluto, Milan Krouzil, Trisco, plzeňský Majkl a šanci dostali i mladí začínající Benjamin a Drahota. K tomu všemu bude dj-je doprovázet na bassu Brouk.
Akce začíná ve 20.00 a již od začátku budou návštěvníci moci využít doprovodných atrakcí, v menší místnosti bude probíhat DJ School, kde jako lektor bude vyučovat dj Aiffel a bude se bude prezentovat i zboží firmy VESTAX. Dále je připravena ulítlá módní přehlídka od Evolution Fashion, chill out s ethno muzikanty, videoprojekce a jako bonbónek bude na místě vernisáž výstavy trojice studentů AVU s názvem "Maséři".
Vstupné na akci je 220,- Kč na místě a 180,- Kč v předprodeji. Pro jakékoliv informace doporučujeme naše internetové stránky http://www.ibizanight.cz, kde jako bonus najdete ke stažení MP3 od projektu Trancegate.
Akce bude končit v 6.00 a pro neukojené pařiče bude připravena speciální afterparty v klubu Spiral v Lublaňské ulici, kde zahraje i Dj HALASZ.
Těšíme se na vaši účast a nezbývá nám nic jiného než popřát příjemnou zábavu ...... vaše agentura Emotion Promotion.
IBIZA IN WINTER .... YESSSSSS


Je to skoro až s podivem, ale fakt je ten, že song "Dooms night 2000" od Azzido Da Bass patřil ke konci minulého roku mezi dj's z celého světa k nejhranějším skladbám. Těžko říct proč, mě třeba tenhle song přijde jako průměrná kopie Mr.Oiza a jeho geniální skladby "Flat beat", ale budiž, asi jsem tenhle song plně nepochopil :))
Zajímavé ale je to, že je to taková univerzální skladba, která se hodí na rozjezd nebo na konec ( nebo kamkoliv :)) ) dj-setů, přičemž každý set může být stylově dost odlišný. Už jsem slyšel Azzido v setech Paula Oakenfolda, Tally 2XLC, Blank a Jonese, Electromajka, nebo třeba Klubbingmana. Dokonce i Tiësto a Armin van Burren hrají Azzido pro zpestření svých setů :)
Na CD skladba vyšla na podzim minulého roku a obsahuje tisickrát a jednou ohraný remix od Timo Maase ( německý dj roku 2000 ), Pascal F.E.O.S. remix, Stanton Warriors mix a Norman Jay's Doomsdy mix, který je podle mě asi nejlepší.
P.S. Kdo nehraje Azzido Da Bass, ten není správný dj !!:)) ... zdá se ... :((


Příští sobotu se opět otevře klub ROXY pro všechny příznivce akce zvané ZEN, takže si určitě nenechte ujít možnost navštívit první ZEN v tomto roce. Hosty nadcházejícího ZENU budou dj's Sayber a Marc Shimmon, doplní je stálice Joel a Electromajk.
DJ Sayber
Vždycky jsem měl vášnivý vztah k hudbě. Pod vlivem raného Raveu jsem začal sbírat desky a tím jsem vstoupil do hudebního dění. Narodil jsem se v anglickém Manchesteru, ale odstěhoval jsem se na deset let do Jihoafrické republiky. Po návratu do Anglie jsem se usídlil v Londýně a ke konci roku 1992 jsem se začal seznamovat s londýnskou klubovou scénou.
Stal jsem se rezidentem undergroundové klubové noci "Escape from Samsara" v Brixtonském Fridgi. Každý týden si zde okolo 1500 lidí užívá pravé elektrizující atmosféry. V současné době se můj hudební styl pohybuje od Tec Housu přes Hard Uplifting Techno Trance; víceméně ale hraju všechno, co zní dobře v pravý čas na pravé party. Také jsem produkoval 3 alba samostatně a 2 ve spolupráci s Dj-em Oberonem.
Hrál jsem už v Jižní Americe, Francii, Bulharsku a Praze. Baví mě setkávat se s publikem, které získává se scénou první zkušenosti.
MARK SHIMMON /decipher recordings/
Mark Shimmon v současné době působí jako resident "PURITY" a v jeho hraní se můžete setkat s mixem progresivního house, tech - - house a samozřejme TRANCE. Na hudebním poli není žádným nováčkem, působí od konce 80.let ve Velké Británii, Kanadě a celé Evropě.
Mark si sám produkuje své akce v Kentu a byl členem DJ - teamu na dnes už proslulých M 25 rave parties /Sunrise, Biology a Energy/. Nedávno se Mark představil jako jedna z hlavních hvězd noci "WILD LIFE", která se konala ve slavném londýnském klubu HEAVEN pod záštitou známého labelu REACT. Jeho domácí působení v Anglii můžete zažít na akcích jako je THE CROSS nebo BEDROCK v londýnském HEAVEN, THE DANCE TENT v rámci festivalu GLASTOBURY nebo THE GLASSHOUSE.
Mark se kromě hraní věnuje vlastnímu labelu "DECIPHER Recordings" pod pseudonymy TWISTER nebo SAVANNAH.


Také jste chtěli být někdy alespoň na vteřinu v tranceovém nebi ?:) Pokud ano a pokud se vám to ještě nikdy nesplnilo, máte nyní příležitost.
Německá dvojka Sunbeam si pro nás přichystala zbrusu nový singl s názvem "One minute in heaven". Zatím je tenhle song k dispozici pouze na vinylu pro dj-je a deska obsahuje "club mix" a hodně zajímavý "Future Breeze remix". No a naše první dojmy z této desky jsou takové, že Sunbeam vytvořili rozhodně povedenější song, než jakým byl poslední samostatný singl "Wake up" ...


Vcelku populární německý dj Tomcraft, který hrál vloni mj. i na MAYDAY v Dortmundu, má od podzimu minulého roku v provozu vlastní stránky na adrese www.djtomcraft.de
Jak je v dnešní době moderní, stránky jsou vyrobené ve Flashi a jsou celkem povedené, takže pokud vás jméno Tomcraft trochu oslovuje, určitě se na novou homepage podivejte. Pokud zavítáte např. do sekce News, dozvíte se, že v tomto měsíci vyjde nový singl a kompilace Kosmonauts @ Kontor 2 ...


Na začátku musím říct, že Taiko existuje už hodně let, my se však nebudeme bavit o speciálních bubnech Taiko ( k tomu navštivte třeba www.taiko.org ), my se budeme bavit o hudebním projektu Taiko :)
Prvním singlem byla skladba "Die Blechtrommel", která vyšla zhruba před rokem a byla poměrně úspěšná. A nyní, na počátku nového roku se Taiko vrací s novým singlem "Silence". O kvalitě vypovídá třeba i to, že tuhle skladbu má ve svém playlistu samotný Paul van Dyk, ale nejen on.
Takže uvidíme, jestli bude "Silence" stejně úspěšné jako první počin, potenciál na to rozhodně má.
P.S. Jen ten název "Silence" mohl být trochu jiný, protože "Silence" skladeb je tu nějak v poslední době moc, vždyť stačí připomenout např. Delerium - Silence, DJ Tomcraft - Silence, Katana - Silence nebo Svenson & Gielen - Beauty of silence ... :-)


Aktuální desítku nejoblíbenějších skladeb dj Electromajka najdete v jeho sekci, stejně jako aktuální party list, který sahá až do července 2001 :)


Po vánoční pauze se opět rozjíždí každotýdenní kolotoč naší hitparády a music quizu.


Underworld. Těch deset písmen stačí, aby každý věděl o koho jde. I zatvrzelý rocker bude tuhle partičku znát. Vzpomene si ještě tak možná na Prodigy, Chemical Brothers, ale jiného zástupce taneční scény si jen ztěží vybaví. Underworld skutečně patří mezi nejdůležitější projekty, které taneční scénu 90.let rozhýbaly a zpopularizovaly. Mají osobitý styl, nepodlehli vykrádání sebe sama, ignorovali nastupující trendy a vytvořili si tak vlastní "underworld styl", který následovníkům určoval jakým směrem se bude dále taneční scéna vyvíjet. Málokdo jim však stačil a jako jediní se tak mohou pochlubit tím, že existuje minimum muzikantů jež by je byli schopni kopírovat.


TOP 10
01. The Horrorist ( One night in NYC ) [ Mixes ]
02. Cosmic Gate ( Exploration of space / Melt to the ocean )
03. Milk & Sugar ( Higher & Higher )
04. Daft Punk ( One more time )
05. Malaria Vs. Chicks On Speed ( Kaltes Klares Wasser )
06. Yves Deruyter ( Back to Earth ) [ Mixes ]
07. Public Domain ( Operation Blade (Bass In The Place..))
08. DJ Quicksilver ( Ameno )
09. Elektrochemie LK ( When i rock )
10. Axel Konrad ( R.u.f.f. cuts )

Můj žhavý tip na jeden z prvních hitů nového roku je skladba "Operation Blade" od Public Domain. Tento, pravděpodobně anglický projekt, jistě okořenil nejednu silvestrovskou party. Jedná se sice o dost komerční kousek, ale správný odvaz je zaručen, to mi věřte ... :)


Nedávno jsme psali o RMB v souvislosti s projektem Miss JMA, který remixoval jejich starší věc "Spring", no a v těchto dnech vypouštějí RMB do světa jejich úplně nový singl nazvaný "Deep down below".
Není to sice takový nářez, jako byly starší singly "Reality" nebo třeba "Spring", spíš je song podobný poslednímu singlu "Shadows", ale kvalitní kousek to rozhodně je. A když k tomu přičteme ucházející remixy od Airscape a DJ Mellow-D, objevíme skladbu, která se jistě brzy objeví nejen v naší TOP 40 :)21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ