TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 29.1.2009 Karel, Press

Jedna z nejoblíbenějších klubových akcí České republiky a to E-MOTION, odehrávající se v brněnském klubu Fléda spouští předprodeje. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí, v současné době aktuálně na 37 místě vyhřívající se dle prestižní ankety Djmag, anglická star DJ Lange. Na výběr máte z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamnější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete „lupen" pořídit v klubu Fléda a to na bárečku hned vedle klubu. Cena lístků je stanovena na 200,-Kč + poplatek prodejci. Support k Langemu obstarají finský bijec Sergei Shkuroff, rezident akce a čím dál více oblíbený Stepan Bruck, slovenský talent Pizzadox, zástupce FS Music Jet Fever a pražský Petr Hauz.

Napsat názor do DISKUSE

 28.1.2009 Karel, Press

Úspěšný pořad rádia Helax House Factory Live pod taktovkou Martina Grednera bude mít svou již 3. release party v klubu Fabric. Je zde několik příjemných novinek, které jste na vizuálu rozhodně nemohli vidět. Tedy: prvních 500 příchozích obdrží zcela zdarma novou promo kompilaci, kterou namixoval Martin Gredner a je to další pokračování jeho série My Case. Pro rozšíření kapacity a zmenšení čekacích dob na barech jsme připravili venkovní párty stan s barem, který bude propojen s klubem a bez ohledu na okolní teploty bude příjemně vytopen. Duo Blank&Jones, které potvrdilo příjezd obou aktérů se již velmi těší a nezbývá, než dodat: Uvidíme se 30.1. ve Fabricu!

Napsat názor do DISKUSE

 27.1.2009 Karel, Press

První pátek v měsíci únoru se můžete těšit na první díl nové domácí klubové party s názvem "Galaxy". Jak již sám název napovídá , půjde o večer plný hvězd. K prvnímu vydání si pořadatelé dovolili pozvat osobu s velkým O, dje, producenta a také promotéra ,který již spolupracoval s takovými jmény jako je Ferry Corsten, Paul Van Dyk, Mauro Picotto, Above & Beyond, Tiesto a další... Má za sebou vystopení na takových eventech jako Creamfields, Love Parade, Sensation White, Mayday, Nature One, Tiesto EOL. Potkat jste ho mohli také v klubech Vision [USA], Space a Fabric a další. Můžete se těšit na jednoho z nevlivnějších dju Polska, který svou djskou karieru odstartoval již v roce 1995. Tento dj přijede k nám do Brna představit svoji novou kompilaci Poland Calling. Dámy a pánové v pátek 6.února pro Vás bude svítit hvězda jménem Angelo Mike.

Napsat názor do DISKUSE

 25.1.2009 Karel, Press

Poslední páteční večer v únoru - 27.2.2009 - bude v Pekelným baru patřit party LIMITED EDITION. Jak už její název naznačuje, půjde o akci výjimečnou, úplně novou a hlavně s tím správným techno nábojem. Je to první společný projekt djů K.I.F.L.I.ho a Pavla Faktora. O obou z nich jste určitě již slyšeli: K.I.F.L.I. - pražský dj, který se představil v mnoha klubech po celé ČR. Se svojí úspěšnou nocí AMBIENCE, plnou zajímavých hostů, navštívil kluby jako Liquid, Autonomie apod. V současné době se věnuje pořádání open-air festivalu Route 333, který se stále více dostává do povědomí českých partypeople. Talentovaný dj Pavel Faktor patří k mladé krvi české djingové scény. V jeho setech, sestavených zejména z progresiv-tech-houseových desek, je znát velký cit pro precizní mix. Jeho techniku hraní ocenilo mnoho zkušených djs, kteří hrají mnohem déle než on. V poslední době však začíná tíhnout k technu, které ho v mládí značně ovlivnilo. Proto nemůže být special guestem tento večer nikdo jiný než legenda české techno scény, dj Jerry. Tento brněnský dj stojí za gramofony už bezmála dvacet let. Od r. 1993 jako rezident největšího kulturního a zábavního centra zábavy v Evropě - v Boby centru (až do roku 2000). Jerry není pouze vynikající dj, ale i promotér jedné z prvních tanečních akcí v Brně. Přivezl sem hvězdy jako Marusha, Mijk van Dyjk, Paul van Dyk a jiné. V roce 1995 je techno na vzestupu a Jerry si získává stále více a více příznivců. O 4 roky později začíná pořádat jednu z největších a neúspěšnějších akcí dneška, party Apokalypsa.

Napsat názor do DISKUSE

 24.1.2009 Karel, Press

28. 03. 2009 sa v bratislavskom klube Dopler môžete tešiť na pilotnú edíciu párty nazvanú Ear-Gasmic Edition Vol. 1. Bude zameraná primárne na hudobný žáner trance a poňatá veľmi nadštandardným, v našich končinách doposiaľ možno i nevídaným, štýlom. Inšpirovaní množstvom absolvovaných pútavých klubových, ale i halových eventov v rôznych krajinách sveta, sme sa rozhodli tieto elementy, ktoré oslovujú tisícky ľudí po svete a ktoré zároveň na tunajších akciách chýbali, priniesť clubberom práve na premiérovom vydaní klubovky Ear-Gasmic. Okrem čisto medzinárodného line-upu, hodného kľudne i veľkej halovej párty, sa môžete tešiť na kopec ďalších vychytávok, ktoré by mali potešiť i mnohých „rozmaznaných“ clubberov. Začneme samotným line-upom, v ktorom sa vám na Slovensku premiérovo predstaví DJ a producent Lange z Anglicka. Koncom roku 2008 získal ocenenie v posune na 37. miesto v rešpektovanom rebríčku časopisu DJ MAG a ako producent za posledné obdobie silne zabodoval svojim albumom Better Late Than Never. Obrovský úspech zožal singlom Out Of The Sky z tohto albumu, ktorý sa po jeho vydaní stal na pár týždňov najsťahovanejším trackom na serveri Beatport.

Napsat názor do DISKUSE

 23.1.2009 Karel, Press

Již dnes, v pátek 23.1., je připraven pro všechny přiznivce tranceu a progressivu další díl populární klubovky Impress v pražském Pekelném baru. Pro návštěvníky je připraven nabitý lineup v čele se slovenským djem a producentem Tomem Haleyem, který slaví úspěchy především na Slovensku, kde vystupuje na řadě úspěšných parties po boku světových jmen jako jsou Wippenberg, Markus Schossow, Sonorous nebo Jared Knapp. Dalšími vystupujícími na prvním vydání této klubovky v Novém roce bude rezident party dj Rewis, který je v současnosti členem nově založeného českého producentského projektu Proud M. Pod pomyslným pekelným kotlem dále zatopí pražskému publiku dobře známý Pete Walk a tech tranceový Revolt. Navíc si můžete dát na baru speciální drink večera - Impress drink, který Vám namíchají vždy pozitivně naladění pekelní barmani. Důležitou informací je, že vstup na lednový Impress je zdarma! Pokud jste tedy příznivci výše zmíněných stylů, neměli by jste dnes v Pekelným baru chybět!

Napsat názor do DISKUSE

 22.1.2009 Karel, Press

Úspěšný pořad rádia Helax House Factory Live pod taktovkou Martina Grednera bude mít svou již 3. release party v klubu Fabric. Předchozí 2 díly byly pod taktovkou takových hvězd jako Filterheadz a Valentino Kanzyani, ale u tohoto pokračování můžeme směle říct "do třetice všeho dobrého". Poprvé v českém klubu totiž vystoupí projekt, který více než 10 let určuje trendy nejen trance music, duo německých legend Blank&Jones! Projekt House Factory Live není zaměřen na jeden žánr, proto je line up koncipován pro milovníky taneční muziky, i když ruku na srdce, radovat se nyní budou především fanoušci trance a progressive music. Pojďme pokračovat dál a nahlédnout do obvykle bohatého line up party HFL. Nesmí chybět rezident Martin Gredner, jehož moderovaná show s live mixy probíhá každý čtvrtek ( 93,7, fm, www.helax.tv) mezi 19-22 hod. Komu to nestačí, Martinovy aktuální sety s názvem Evolution Show jsou k poslechu na internetovém rádiu Sensation Factory (www.sensationfactory.cz) , každou 1. neděli v měsíci od 20:00.

Napsat názor do DISKUSE

 21.1.2009 Karel, Press

Dvanáctý díl tradiční noci Language of Trance se koná již tento pátek 23.1.09 v klubu Vertigo, a proto se seznámíme s praktickými informacemi a časovým Line-upem. Jak jistě víte, kromě residentů MATAMAR na ní vystoupí speciální host z Itálie - dj a producent 7 Skies, jehož produkci do svých setů zařazují trance star jako např. Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten a další.. Dále se můžete těšit na oblíbeného uplift krále Stepana Brucka a nebo residetna LOT Music Petra Hauze. A teď k praktickým informacím. Pokud chcete v pátek na Language of Trance úplně zadarmo, stačí se zaregistrovat zasláním svého jména a příjmení na e-mail info@vertigo-club.cz a budete napsání na Guest List! Vstupné na místě pak bude 100 Kč. Brána klubu se otevře ve 21:00.

Napsat názor do DISKUSE

 20.1.2009 Karel, Press

V pátek 13tého je dle mnoha pověr den, kdy se musí prostě něco stát. A pokud někdo nevěří, tak by měl začít. V pátek 13tého se bude v Brně na Flédě konat další díl nejoblíbenější klubové tranceové party v ČR, a to E-MOTION. Do Brna zavítá člověk, který nám všem dokázal udělat úsměv na obličeji a pro mnohé znamenal bránu do tranceového světa. Právě on stojí za trackem, který dlouho boural hitparády a to hitem Follow Me, který byl ústřední melodií filmu Klub sráčů (Kevin & Perry Go Large). Stuart James Langelaan alias DJ Lange, pro kterého byl rok 2008 tím nejzásadnějším za jeho 11ti letou kariéru a dostalo se mu pocty snad ze všech stran, byl jedním z těch, kteří v minulém roce dokázali dát tranceu opět ztrácející se tvář.

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2009 Karel, Press

První pátek v měsíci únoru se můžete těšit na první díl nové domácí klubové party s názvem "Galaxy". Jak již sám název napovídá , půjde o večer plný hvězd. K prvnímu vydání si pořadatelé dovolili pozvat osobu s velkým O, dje, producenta a také promotéra ,který již spolupracoval s takovými jmény jako je Ferry Corsten, Paul Van Dyk, Mauro Picotto, Above & Beyond, Tiesto a další... Má za sebou vystopení na takových eventech jako Creamfields, Love Parade, Sensation White, Mayday, Nature One, Tiesto EOL. Potkat jste ho mohli také v klubech Vision [USA], Space a Fabric a další. Můžete se těšit na jednoho z nevlivnějších dju Polska, který svou djskou karieru odstartoval již v roce 1995. Tento dj přijede k nám do Brna představit svoji novou kompilaci Poland Calling. Dámy a pánové v pátek 6.února pro Vás bude svítit hvězda jménem Angelo Mike.

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2009 Karel, Press

Tento týden nastává třetí neděle v měsíci a to znamená, že od 20:00 - 22:00 budete moci poslouchat na radio Sensation Factory radioshow v podání rezidenta jedné z nejoblíbenějších klubových parties u nás a to E-motion. První hodinu budeme mít opět možnost slyšet mix od Stepana Brucka, který Vás všechny doufejme naladí na blížící se E-motion, na které vystoupí respektovaná zahraniční hvězda DJ Lange. Druhá hodina je věnovaná guestmixu. Tuto hodinu se nám bude snažit zpříjemnit finský DJ a producent Sergei Shkuroff, který se taktéž představí 13.2.2009 v brněnské Flédě na E-motion. Nezbývá než dodat, že rádio můžete ladit na známé adrese www.sensationfactory.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 15.1.2009 Karel, Press

První rezidentní noc tohoto roku v pražském music clubu Gecko se uskuteční tuto sobotu 17.1.2009 od 21:00 hodin. Těšit se samozřejmě můžete na rezidentní DJe MCB a DeeJayBoye, kteří spolu tuto párty začali pořádat před více než rokem. Tehdy ještě ve stísněných prostorách Gecko baru. Desky začne roztáčet tradiční DJ této noci Mr. Pervzident ve stylu happy house. Poté se o slovo přihlásí rezident DeeJayBoy, který Vás provede od progressivu přes house až ke svižným trancovým rytmům. A na závěr deep houseová dvojice pod názvem Progressive Brothers ve složení MCB & Sunafera. Atmosféru celé noci bude doplňovat projekce. Přijďte nás podpořit do nového roku, vstup je jako vždy zdarma.

Napsat názor do DISKUSE

 13.1.2009 Karel, Press

Úspěšný pořad rádia Helax House Factory Live pod taktovkou Martina Grednera bude mít svou již 3. release party v klubu Fabric. Předchozí 2 díly byly pod taktovkou takových hvězd jako Filterheadz a Valentino Kanzyani, ale u tohoto pokračování můžeme směle říct "do třetice všeho dobrého". Poprvé v českém klubu totiž vystoupí projekt, který více než 10 let určuje trendy nejen trance music, duo německých legend Blank&Jones! Projekt House Factory Live není zaměřen na jeden žánr, proto je line up koncipován pro milovníky taneční muziky, i když ruku na srdce, radovat se nyní budou především fanoušci trance a progressive music. Pojďme pokračovat dál a nahlédnout do obvykle bohatého line up party HFL. Nesmí chybět rezident Martin Gredner, jehož moderovaná show s live mixy probíhá každý čtvrtek ( 93,7, fm, www.helax.tv) mezi 19-22 hod. Komu to nestačí, Martinovy aktuální sety s názvem Evolution Show jsou k poslechu na internetovém rádiu Sensation Factory (www.sensationfactory.cz) , každou 1. neděli v měsíci od 20:00.

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2009 Karel, Press

První vydání populární klubovky Impress v Novém roce se slovenským djem TOMem HALEYem předposlední lednový pátek 23.1.2009 v Pekelným baru. Pro všechny příznivce trance a progressive máme dobrou zprávu, kam v lednu vyrazit za kvalitní hudbou v naší metropoli. První novoroční díl oblíbené klubovky Impress proběhne v pátek 23.1. v příjemném prostředí klubu Pekelnej bar na pražském Andělu. Hlavním hostem lednového dílu je teprve 18-ti letá vycházející hvězda slovenské tranceové scény Tom Haley. Tom se poprvé představil publiku už jako 16-ti letý na prestižní klubovce Progress Your Mind, která nastartovala jeho kariéru u nás i na Slovensku a vystupoval po boku jmen jako je Wippenberg, Markus Schossow, Sonorous nebo Jared Knapp. Mimo headlinera lednového Impressu vystoupí také rezident této party - Rewis, kterého není třeba dlouze představovat ale je nutné podotknout, že je členem nově vzniklého českého producentského projektu Proud-M, o kterém v budoucnosti určitě ještě hodně uslyšíme. Jeho vnímání elektronické hudby měli možnost slyšet party people v prestižních klubech a na party u nás ale i na Slovensku.

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2009 Karel, Press

Po dovolené minulý týden radioshow Kick da Night Radio Cast pokračuje do nového roku ve známém formátu. Během první hodinky Bon Finix nabídne mix těch nejčerstvějších tracků z oblasti electro, progressive a trance a v druhé části pořadu budou vždy nachystány guest KICK mixy od zahraničních DJs. Tento měsíc máme připravenou "perličku" v podobě guestmixu od nejpopulárnějšího DJe minulého roku. Jestli jste propásli jeho vystoupení na premiéře akce PURE před pár týdny, máte možnost si poslechnout, jak se prezentuje na akcích světová jednička Armin Van Buuren. V ponděli 26.ledna odvysíláme část jeho nedávného live setu z Clubu Volume v Jižny Korei. Během ledna se dále můžete těšit na guest KICK mixy od Richarda Durranda a Johana Gielena. Oba mají v plánu lednové vystoupení v Čechách. Dne 23.1. máte možnost slyšet je živě na obnovené Citadele společně se Sebastienem Legerem a Karottem. V soutěžích má pro vás Bon Finix přichystány volné vstupy na akce House Factory Live ve Fabricu s Blank & Jones, Rehab v Mecce s Dave Spoonem a na druhé vydání minimalové noci Mini & Maly v Roxy s Andersonem Noisem. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi pak posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná vyhrajete.

Napsat názor do DISKUSE

 11.1.2009 Karel, Press

Rok se s rokem sešel a my pro Vás už od jeho začátku máme změny! Radioshow djs MATAMAR má za sebou už téměř rok svého vysílání a za tu dobu si našla mnoho pravidelných posluchačů - ať již na radiu Fun 1 Station nebo na Sensation Factory a velký zájem je i o možnost stažení záznamu každého dílu na serveru sety.cz (www.sety.cz). Jelikož pořad získává na popularitě, rozhodli jsme se, že si to nejlepší ze světa trance/progressive hudby budete moci vychutnat dvojnásobně! Pořad Language of Trance budete moci poslouchat dvakrát do měsíce každý druhý a čtvrtý pátek večer od 20:00 na radiu Fun 1 a každé následující úterý od 18:00 na Sensation Factory. Co se týče konceptu, tak ten zůstává stejný - v první hodině uslyšíte výběr toho nejlepšího za uplynulý měsíc od dvojice MATAMAR a v druhé hodině pak Guestmix od zahraničního hosta z řad djů a producentů. Stále také pokud produkujete vlastní hudbu nám můžete posílat své výtvory na E-Mail Langaugeoftrance@matamar.com a ty nejlepší zazní ve vysílání.

Napsat názor do DISKUSE

 6.1.2009 Karel, Press

Zoomag 4 - Get In The Ring je narozeninová párty kamarádů ukrývající se pod nickama Zooropa a Smallmagus. Už čtvrté pokračování bude tak trochu jiné a podle plakátu je zřejmé, že půjde o imaginární souboje DJs / kapely v boxérském ringu. Nebude se jednat o párty kterých je do roka bezpočet a které se od sebe nijak neliší a ani si na ně po čase nevzpomenete. Cílem Zoomagu je ukázat zajímavou hudbu a styly, prosadit nové jména na scéně, okořenit celou akci zajímavým programem a prostě přijít s něčím novým. Oslavenci chtějí, aby si partypeople užívali a každý pokud možno našel to svoje, proto i maximálně široký průřez styly taneční hudby. Díky tomu, že jeden z oslaveneců oslavuje kulatiny, tak se můžete těšit na speciálního vzácného hosta. Jako hlavní hvězdou večera bude skupina Le Pneumatiq se svým live hodinovým koncertem a jejich energickým drum'n'bassem, které jste mohli vidět na festivalech Creamfileld Cz, Sázavafest, Summer Session a dalších a kteří kompletně zaplnili klub Roxy při křtu svého alba. Dále je na programu baleárský pumpinkg okořeněný elektrem o který se s chutí postará DJ P@co autor povedené akce The Show, která autory akce Zoomag v nejedné věci inspirovala , další je na řadě populární styl trance/progressive v podání Thomase Coastlinea. Tento nadějný a plodný producent je podepsán hned pod několika povedenými remixy a má také velký úpěch v zahraničí se svojí vlastní tvorbou, můžete ho slyšet na internetových radiích v jeho vlastních show.

Napsat názor do DISKUSE

 5.1.2009 Karel, Press

Oblíbená a tradiční noc Language of Trance se opět hlásí o slovo! Další pokračování této párty se koná v pátek 23.1.09, jak jinak, než v pražském klubu Vertigo. Jak je již zvykem, těšit se kromě residentů MATAMAR (Mark Airman & Mata C) můžete i na zahraniční hosty a ani tentokrát tomu nebude jinak. Na v pořadí 12tý díl jsme si pro Vás nachystali opravdu zajímavého hosta a tím úspěšný producent z Itálie - 7 Skies, který je známý především díky jeho spolupráci s kolegou Static Blue, se kterým se společně podíleli na mnoha remixech pro velmi zvučná jména světové tranceové scény, ale také svoji vlastní produkcí. Jejich počiny můžete najít pod hlavičkou takových labelů, jako je například prestižní Anjunabeats a jejich tracky s oblibou hrají Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten a další. Další jméno na line-upu rozhodně udělá radost všem vyznavačům energického uplift tranceu, neboť pozvání přijal rezident party E-Motion - Stepan Bruck! Pro milovníky melodického progressivu a tranceových "lahůdek" tu pak bude zástupce bookingu LOT Music - Petr Hauz, který si přízeň publika získal už na mnoha akcích.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ