TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 26.1.2011 Karel, Press

Na již devatenáctou epizodu radio show Trance.cz in the Mix si připravte své uši, protože tentokrát to bude opravdu pořádná jízda! Mixu se ujme kritik na fóru trance.cz, šéfredaktor na DJz.cz a "bedroom DJ" K1aptcha ze severočeského Liberce, který představí především tvrdší, energičtější a rychlejší trancové podstyly, které jste ještě v této show neměli tu čest slyšet - konkrétně hard trance, hardstyle a handz-up. Mezi K1aptchovy oblíbené autory patří například Alphazone, DJ Space Raven nebo Nomad. Máte-li tedy rádi tvrdé beaty, masivní basy, agresivní acidové syntézy, vzrušující breakdowny, brutální gradace, hravé melodie a celkově svižnější pojetí trancu nad 140 bpm, je pro Vás tato epizoda téměř povinností, a proto si nezapomeňte naladit v pátek 28.1.2011 v 19:00 hodin radio show Trance.cz in the Mix na rádiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 25.1.2011 Karel, Press

Produkce TRANCEFUSION párty, která se bude konat dne 30. dubna 2011 v Praze v Průmyslovém Paláci, se rozhodla pro uspořádání dvou oficiálních Warm Up Párty v Praze a Ostravě. A obě zmíněná města se během jednoho víkendu mohou těšit na pořádnou dávku světových hvězd na poli trance hudby. Pátek 11. března bude patřit Ostravě a vyhlášenému klubu Fabric, v sobotu 12. března se pak celá posádka přesune do Prahy, kde to večer rozpálí v klubu SaSaZu. A na koho se můžete tyto dva dny těšit? Line up bude pro obě noci naprosto shodný, aby ani jedna z lokalit nebyla o někoho ochuzena. Svou českou premiéru a hned dvakrát si odbudou MYON & SHANE 54. Duo producentů z Maďarska předvádí těžko popsatelnou show, plnou mashup mixů těch největších a zdánlivě nespojitelných hitů plných vokálů a nástupů. Jisté je jediné - megastars jim nechávají remixovat své hity a svět jim momentálně leží u nohou. Vy budete také. Další mezinárodní hvězdou, která na víkend zamíří do Čech, je holandský producent FIRST STATE, jehož mnohé světové hity rozhodně nebudou českému publiku neznámé. Sander se na svojí návštěvu ČR hodně těší a věříme, že vás rozhodně nezklame!

Napsat názor do DISKUSE

 19.1.2011 Karel, Press

V sobotu 22. ledna se koná další pokračování akcičky Deep Inside v příjemné kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. V o2 baru si přijde na své takřka každý, od lidí všeho věku venčících různá zvířátka (těm je vstup samozřejmě také povolen) až po ty, kteří chtějí zajít na rande, potkat zajímavé bytosti, zabrouzdat po internetu nebo prostě pořádně zapařit. Cafebar o2 je nekuřácký a stále online - všichni zde mají zdarma přístup na internet jak pomocí wifi tak prostřednictvím počítače na baru. Můžete na dálku sledovat zdejší děj a částečně do něj i zasáhnout. Ve večerních hodinách se můžete těšit na rozmanitou hudební produkci od zajímavých Djů a producentů. Tentokrát Vás po celý večer bude provázet DJ MCB a opět má pro Vás připravenou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu deep and dark progressive. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná projekce, která je nedílnou součástí a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek.

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2011 Karel, Press

S novým rokem přichází nová edice parties s názvem Attack from Mars. Její rezident Alexx van den Berg si na její první vydání pozval jako hlavní hvězdu večera slibnou a mladou dvojici djs, která se představí v b2b setu a to - Hellman vs. Andrew Mallet. Po jejich boku se představí houseový Majklhauske. Party bude uzavírat ve stylu hardstyle/hardcore MileStorm. Alexx van den Berg jehož oblíbenými styly jsou progressive house a tech...-trance, mimo to je rezidentem na party Czech This Future, zahrál si po boku zvučných jmen Simona Pattersona a Willa Hollanda na legendární brněnské akci E-motion. Je tvůrcem brilantního mash-upu Simon Patterson vs. Marco V - Godd Smack (Alexx van den berg mash-up), který do svých setů zařadili i Ronald van Gelderen s Ernesto vs. Bastian.

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2011 Karel, Press

Uběhla další dekáda našeho pořadu a pomalu se můžeme chystat na otevření čtvrté desítky, která přináší velkou porci nejčerstvější tranceové muziky, kterou můžete najít především u nás. Budete se moci těšit na obrovský hit jednoho českého producenta, který si minulý týden splnil svůj velký sen. Dále si zavzpomínáme na jednu velkou slávu tranceové scény v naší zemi a zařádíme na pár tvrdších kousků v podání těch nejpovolanějších producentů současnosti. Nicméně se také dočkáte velké várky melodického nadpřirozena, které se našemu DJovi Dietrovi příliš nelíbilo, ale já s trancerem jsme neskutečně nadšeni. Doufáme tedy, že si nás již tento pátek naladíte v premiéře, protože kromě průřezu té nejlepší produkce za poslední období na Vás čeká guestmix autora, který toho za sebou příliš nemá, ale Markus Schulz mu věští velkou budoucnost. Dokonce jedna z jeho skladeb je součástí kompilace Prague 11. A i Vy se na ní můžete těšit v tomto díle. Takže rozhodně nezapomeňte na naší show, která startuje již tento pátek.

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2011 Karel, Press

14. ledna se v pražském klubu Prdel uskuteční další díl populární party Impress. Revisova rezidentní noc si od roku 2007, kdy odstartovala, získala mezi clubbery pověst kvalitní akce s rozmanitým spektrem elektronické taneční hudby. V současnosti je jedinou pravidelnou pražskou party, kde se hraje několik hudebních stylů od house přes progressive po trance až techno, tím si party více získává mnoha příznivců taneční hudby a je vždy v režii kvalitních DJs. První díl Impressu v roce 2011 zahájí talentovaný Duncan Grey, rezident brněnského klubu 7. nebe, který patří k nastupující generaci českých DJs. Jeho styl lze charakterizovat jako směs progressive house, electro a tech-house.

Napsat názor do DISKUSE

 11.1.2011 Karel, Press

První epizoda radio show Trance.cz in the Mix v roce 2011 se ponese v rytmu techtrancu, rychlejšího a tvrdšího pojetí trance music. Mix připravil mladý DJ z Ostravy. George Crusher, vlastním jménem Jiří Darda, podlehl elektronické hudbě ve svých 14ti letech. Bylo jasné, že ho tento styl hudby bude pronásledovat celý život. O dva roky později ho pohltil svět DJingu, kterému se věnuje dodnes. Ve svých setech prezentuje styl TechTrance, TechStyle a Techno. George je znám především tvorbou originálních mashupů a bootlegů, které jsou podporovány světovými DJ's jako Scot Project, Artento Divini, Fausto, Johan Gielen a další. V těchto dnech se zaměřuje především na svou vlastní produkci a remixy. Jestliže tedy chcete slyšet pořádnou TechTrancovou smršť, nezapomeňte naladit v pátek 14.1.2011 v 19:00 hodin radio show Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 4.1.2011 Karel, Press

S novým rokem končíme třetí desítku našeho pořadu s názvem INSOUND Show, který Vám již dlouhou dobu představuje to nejlepší ze světa taneční muziky. Na přelomu roků jsme se tak mohli setkat s opravdu požehnaným množstvím kvalitní produkce, takže byl problém ihned po týdnu vybrat do show ty nejlepší kousky. Kdo by to byl řekl...že týden za týdnem máme furt, co vybírat a kvalita je stále podle nás na opravdu vysoké úrovni. Kolikrát si člověk řekne, že by náš pořad mohl být i týdenní, ale to bychom se z toho nejspíš zbláznili. No, nicméně jsme pro 30. díl připravili guestmix speciální. Připravil si ho pro nás totiž producent, který v České republice v roce 2010 sklízel obrovské úspěchy se skladbou Euthanasia. Přivítejte tedy prosím Roberta Vadneye, který Vám namíchal set z jeho vlastní produkce...a ano, nadhodí i pár věcí z jeho nového alba. Je tedy rozhodně se na co těšit. Pokud máte rádi gothic trance a jeho jediného představitele na světě, nevidím důvod, proč byste nad dalším dílem měli vůbec, co váhat.

Napsat názor do DISKUSE

 3.1.2011 Karel, Press

V úterý 4. ledna se uskuteční první akce v roce 2011, kterou pro Vás připravují kolegové a kamarádi David Justian a DJ MCB. Tentokrát Vás zveme do hudebního klubu Le Mirage, jenž se nachází na adrese Újezd 5, Praha 5 - Smíchov. Už při plánování klubu bylo hlavním hlediskem pohodlí zákazníků, a proto byla vybrána poloha v centru města, na spojnicích dopravních tepen. Aby Vaše cesta domů byla co nejpohodlnější, máte na výběr mnoho spojů, například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru se i společensky unaveni dostanete rychle a snadno domů. Dobře zásobené bary skýtají širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Sortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u barmanů. Takže hola hola neseďte doma u TV a přijďte nás podpořit. Je to naše první party v tomto sympatickém podniku a již se těšíme, jak to opět rozbalíme :-) Váš Expeteam.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ