TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 27.1.2012 Karel, Press

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Peter Muff. DJskému řemeslu se věnuje již 12 let a svůj styl našel v roce 2002. Své sety dokáže přizpůsobit každé situaci, takže svede zahrát v rámci žánru vše od progressive přes uplifting až po tech trance. Má za sebou hraní v několika klubech nejen v České Republice ale i v zahraničí a v současné době se stará o své dvě radiové show UpMe Session (trance.fm) a Trance Session (ah.fm). Je taktéž zakladatelem stejnojmenné akce Trance Session, kterou se snaží pořádat alespoň jednou ročně. Nějakou tu dobu je ponořen i do hudební produkce a výsledky jeho snažení budeme moci obdivovat v průběhu tohoto roku. Avšak jeho exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 27.1.2012 od 19:00 hodin. Pouze na iRadiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 23.1.2012 lukas, News

Jak již bylo před pár týdny avizováno ve specializovaném vláknu, počátkem ledna rozjíždíme na našem serveru pravidelné rozhovory s djs a producenty. Na těchto rozhovorech se můžete průběžně podílet i vy osobně tím, že budete přispívat vždy v určený čas své dotazy k jednotlivým umělcům. Jako prvního jsme zpovídali holandského dj´e a producenta Richarda Duranda, který se nám u nás již brzy představí jako jeden z headlinerů párty Trancefusion - A Dream Come True a právě nyní vydává první část svého EP "Richard Durand vs. The World" - (Australia, Asia, New Zealand). Nejen o této desce, ale třeba i tom, co si Richard myslí o hlasování Dj Mag Top 100 nebo co rád pije, jsme si popovídali v následujícím, ke konci již poněkud neformálním rozhovoru.

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2012 Karel, Press

Trance Euforia v únoru v klubu Toaster

A máme tu další pecku, vymazlenou klubovou akcičku s pořádnou náloží zajímavých producentských trancových jmen, která se pohybuji na tracklistech superstar jako je Armin van Buuren, Ferry Corsten, Tiesto nebo miláček, Sean Tyas! V krásném prostředí pražského klubu TOUSTER, v poslední době baštou skvělých trancových akcí, proběhne klubová noc pod názvem TRANCE EUFORIA. Jako hlavní headliner akce Vám přiletí z daleké Anglie rozdávat úsměvy sympatický dj a producent PIZZ@DOX, který se do anglie uchýlil nejen ke studiu elektronické hudby na škole Southampton Solent, ale především ke spolupráci s významnými hudebními producenty, uznávaných na celém světě. Další velkou osobností večera je mladý, již teď na světě velmi uznávaný, talent z Frýdku-Místku SPARK7. Jeho propracovaná hudba často končí v playlistech těch nejvýznamnějších superstar jako jsou je Armin van Buuren, Ferry Corsten, Tiesto , Sean Tyas a mnoho mnoho dalších. Jeho pražskou premiéru v klubovém prostředí si určitě nenechte ujít. K těmto dvou pánům se přidají matadoři, v klubovém prostředí velmi známí djs a producenti a především také baviči za dj pultem ReOrder, Sandeagle a Boxi. Akce proběhne 18.2. v klubu Touster.

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2012 Karel, Press

Ve chvíli, kdy mi za okny padá sníh, potvrzující první mrazejky i v nížinách, které k nám dorazily během minulého týdne, s radostí píšu i další preview na show následující, tedy 59. Ta si pro Vás přichystala velice pěkné upliftingové kousky, které završí guestmix maďarského producenta, skrývající se pod projektem Peet B. Ten nás opravdu hodně zaujal svým debutovým EP na Unearthed Records a následně ukázkami na jeho soundcloud účtu, že jsme mu museli dát prostor i v naší show. Připravil si toho opravdu požehnaně. Věříme tedy, že si tuto uplifting nálož náležitě užijete. Nicméně další jména, na které se můžete těšit jsou: Vast Vision, Nexus 3, Nagijuana, Boom Jinx & Daniel Kandi nebo Nery. Vidíte tedy, že tento díl bude opravdu ve znamení velkých melodických skvostů, ale samozřejmě nezapomeneme i na další odnože. V premiéře tedy již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2012 Karel, Press

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na irádiu Sensation Factory Vás bude provázet Michal Slavík alias DJ Rossignol. Kdyby se měl charakterizovat styl, kterým se DJ Rossignol prezentuje, bylo by to obtížné. Dalo by se říct, že jeho sety obsahují převážně Progressive Trance, ve kterém se objevují prvky Upliftingu, Techna, Elektro Housu i Housu. DJing ho baví a má svůj specifický styl. Jeho vystoupení jsou energická a dostane vždy spoustu lidí do varu. Pro aktuální epizodu radioshow Trance.cz In The Mix si pro vás Michal připravil speciální narozeninový set (v neděli 15.1. slaví narozeniny, 14.1. v klubu Lefr v Týništi nad Orlicí na party Next Level). Snažil se vybrat tracky, které ho v současné době nejvíce ovlivňují a charakterizují, tak aby posluchačům co nejlépe přiblížil a hudebně vysvětlil, kdo že je to ten DJ Rossignol. Již tento pátek 13.1.2012 od 19:00 hodin pouze na iRadiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 9.1.2012 Karel, Press

Zažij s Heinekenem 4 dny a 4 noci neopakovatelných zážitků. Nech se unést skvělou hudbou, originálním line-upem a skvěle vychlazeným pivem Heineken do světa zábavy, kde fantazie nezná mezí. Užij si naplno vrcholný závod plachetnic a nezapomenutelné koncerty a after parties. Zapoj se do soutěže o VIP vstupenky včetně cesty a ubytování pro 2 osoby na festival St. Maarten Regatta v Karibiku a mnoho dalších atraktivních cen. Stačí jen zakoupit si jeden ze soutěžních produktů piva Heineken, zaregistrovat se na internetových stránkách heineken.cz a vložit unikátní osmimístný kód. Možná pravě na tebe čekají dvě letenky do Karibiku, jedné z nejatraktivnějších destinací na světě. Neváhej a nenech si tuto příležitost ujít! Více informací na heineken.cz

Napsat názor do DISKUSE

 5.1.2012 Karel, Press

V sobotu 7. ledna se poprvé v roce 2012 setkáme na dalším pokračování pravidelné akcičky Deep Inside v příjemné kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. DJ MCB aka Polapa má pro Vás připravené novoroční překvapení. Celý večer bude tentokrát v jeho režii, proto si na úvod připravil speciální set jeho projektu Polapa, se kterým prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbu, jenž Vás zcela určitě hned od začátku dostane do správné pozitivní atmosféry. MCB má pro Vás tradičně také připravenou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu deep and dark progressive. V jeho podání hudby se mísí vlivy jak house, tak i trance. Temná zákoutí dokáže oživit melodickými plochami a nebrání se ani dobrému breakovému tracku. Sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Jeho sety jsou promyšlené, nikoliv však naučené a rád také experimentuje se zvukem.

Napsat názor do DISKUSE

 3.1.2012 Karel, Press

Začátek roku 2012 začneme zhurta. Konkrétně faktem, že jsme se rozlezli na další rádio, tentokrát francouzské. Také Vás ale, doufáme, potěšíme i výběrem guestmixu, při kterém dnes zaplujeme za kyperskou jedničkou jak v DJingu, tak produkci. Haris C. si pro Vás připravil pozdrav i kopu melodické produkce, která Vás v tomto ohledu zaručeně nezklame. Do toho se můžete těšit na solidní výběr všech redaktorů webu, který bude obsahovat jména jako Robert Vadney, Rory Gallagher nebo DJ Eco. Takže pokud budete mít čas, určitě Vás rádi uvítáme již v pátek v premiéře na rádiu Sensation Factory, opět od 18:00.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ