TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.1.2013 Karel, Press

Osobně musíme říct, že tohle byla jedna z nejnáročnějších a zaručeně nejdelších spoluprací na získání guestmixu. Také si ho nepřipravilo ledajaké jméno, ale přímo americká ikona tranceu - DJ Eco. Doufám, že si veškeré snažení užijete v pátek v premiéře s námi. Podpoří ho řada slušných kousků od jmen jako Solarstone, Ali Wilson, Ian Standerwick a představí se i český projekt tranzLift.

Napsat názor do DISKUSE

 28.1.2013 Karel, Press

Night of Heroes - časový lineup a poslední informace

Již jen několik dní nás dělí od akce NIGHT OF HEROES! Na tu se chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů Evropy. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen skvělou zábavu a hudební zážitky, dobrou výdrž a velkou dávku euforie! VÁŠ DECADANCE TEAM

Napsat názor do DISKUSE

 28.1.2013 Karel, Press

Ve středu 30. ledna se koná další pokračování klubovky Deep Inside. Opět vás zveme do příjemného a pohodového hudebního klubu Le Mirage, jenž se nachází na adrese Újezd 5, Praha 5 - Smíchov. Večerem vás hudebně bude provázet dvojka, bratři DJ MCB, který pro vás celou akci připravuje a DJ Tuta, hrající nejčastěji na Zlínsku a známý též z úspěšného projektu Milhaus & Tuta. Taneční hudbě se věnuje již více než 10 let, od roku 2003 je členem Clublife Promotion. V roce 2006 byl residentem, spolu se svým kolegou Milhausem, v čínském klubu YES ve městě Guangzhou, kde si zahrál po boku takových jmen jako John Digweed nebo Ronski Speed. Klub je vybaven nejlepší světelnou a zvukovou technikou a právem se řadí mezi top kluby v Číně. Tam se také seznámil s nejmodernější zvukovou aparaturou a přestupuje z gramofonu na CD. Zaměřuje se na styl progressive, kde upřednostňuje melodie, vokály a svižné beaty. Využívá všech technických vymožeností zvukové aparatury a tím jsou vždy jeho sety plné náboje a energie. Společně s Milhausem moderovali taneční pořad Clublife na radiu Kisspublikum a také se prezentovali na internetovém rádiu Clublife s pravidelným podcastem Dance Motion, zaměřeným na novinky ze světa progressive a trance. Připravte se na sound, který vás jistě nenechá jen tak v klidu sedět a popíjet drinky.

Napsat názor do DISKUSE

 25.1.2013 Karel, Press

Čtvrtý pátek je tu s ním pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Tato epizoda je věnována nejlepšímu Českému trance & progressive producentovi Spark7. Jeho tracky Vás budou provázet první hodinou radioshow. A o guestmix v druhé hodině se postaral Plzeňský DJ a producent Matěj Hejda více známý jako Dramatic Effect.

Napsat názor do DISKUSE

 21.1.2013 Karel, Press

Night of Heroes - Rozhovor s Armand Van Helden

Přinášíme vám krátký rozhovor s hlavní hvězdou Night of Heroes, americkým producentem Armandem Van Heldenem. Ten vystoupí jako headliner již 2. 2. V Průmyslovém Paláci v Praze na akci Night of Heroes.

Napsat názor do DISKUSE

 18.1.2013 Karel, Press

Po velkém úspěchu jarní IN Trance s Ferry Tayelem a Manuelem Le Sauxem je tu další, a to již páté, pokračování této clubery oblíbené trancové párty a to opět s nablýskanými jmény z celé evropy. Toto jarní vydání si vzalo za přídomek "138 bpm edition", což pro laiky jednoduše znamená "pořádný kotel". Na tomto vydání se vám určitě nestane, že usnete, nebo že vás přepadne chuť na nějaký inteligentní český seriál v televizi. Tady to prostě pojede od začátku do konce a doporučujeme pořádný "svačinky" na doplnění energie :) Zárukou těchto silných slov je anglický dj a producent JAMES DYMOND, který vystoupí na jarní A State of Trance 600 se stejným přídomkem "138 bpm edition", kde si zahraje po boku světové elity jako je dj-ská jednička Armin van Buuren, John O'Callaghan, nebo Aly & Fila.

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2013 Karel, Press

V pátek 18. ledna vás zveme na novou párty the Sound of Progressive, která se bude konat v olomouckém legendárním klubu Metro, jenž najdete v centru města v ulici 8. května 519/11. Po delší době zde vystoupí a po celou noc vás bude bavit dvojka DJ MCB, který pravidelně vystupuje převázně v pražských klubech a DJ Tuta, hrající nejčastěji na Zlínsku a známý též z úspěšného projektu Milhaus & Tuta, s nadílkou té nejkvalitnější elektronické taneční hudby ve stylu progressive. Sound, který vás jistě nenechá jen tak v klidu sedět a popíjet drinky, okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetka dnes již klasických progressive pecek. Vždy se snaží o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu.

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2013 Karel, Press

Night of Heroes - vizualizace

Legendární jména světové taneční scény zamíří v únoru do Prahy. O tom, že každý hudební styl má své hrdiny, vás přesvědčí 2. února 2013 nový koncept NIGHT OF HEROES. Secesní střední hala Průmyslového paláce v Praze v Holešovicích, která pojme až několik tisíc návštěvníků, se promění v místo, kam se sjedou umělci, kteří posledních dvacet utváří taneční scénu, byli u jejího zrodu a svými skladbami se nesmazatelně zapsali do zlatého fondu klubové scény. Výběr umělců a jejich důležitost na této jedinečné akci korespondují se vzpomínkami na doby, kdy taneční scéna prožívala po celém světě velký boom. House a techno se v té době dostávaly ze stínu undergroundu do většiny klubů. Zároveň se formovaly první velké halové akce a festivaly jako Creamfields, Mayday, Qlimax Trance Energy a další.

Napsat názor do DISKUSE

 16.1.2013 Karel, Press

Výroční show FSOE 300 zamíří na sklonku prázdnin do Prahy!

Praha byla vybrána jako jedna ze čtyřech světových zastávek výroční show Future Sound of Egypt s kulatým číslem 300! Každé pondělí uvádí tuto oblíbenou rádiovou show světově známé duo ALY & FILA z Egypta a po celém světě jí poslouchají statisíce fanoušků. A Praha se má na co těšit! BTL Agency byla totiž oslovena, aby připravila pro tuto noc velkolepou show ve stylu starého Egypta. Pražský klub SaSaZu se pro tuto noc promění v jedno velké mystické místo za účasti mnoha zvučných jmen světové trance scény, které si na pomoc Aly & Fila do Prahy povolali. Fanoušci se mohou těšit na zdejší miláčky publika v podobě Sied Van Riel, Bryan Kearney a Arctic Moon. Do Prahy také poprvé zavítají hvězdy z Egypta Fady & Mina a Mohamed Ragab. Domácí scénu zastoupí Thomas Coastline. Připraveny budou speciální dekorace, efekty, monumentální stage a mnoho dalších překvapení.

Napsat názor do DISKUSE

 15.1.2013 Karel, Press

Druhý díl v lednu si drží jistý standard kvality, o který Vás zaručeně neochudíme. Neochudí Vás o něj ani slovenský producent, který má rád pizzu a ještě raději skládá svojí melodickou produkci pod samotným projektem Pizz@dox. To, že si připravil půlhodinový mix plný, kolikrát ještě nevydané produkce, rozhodně stojí za hřích. Každopádně Vás nebudeme nijak zvlášť napínat. Dočkáte se i solidní 90ti minutovky, kde se představí řada autorů a mezi nimi například Talla 2XLC s Claudií Cazacu, zpěvačka Antonia Lucas nebo remixy k peckám, kterých se zúčastnili Sean Tyas, Ancient Mind nebo Sneijder. Máte se tedy opravdu na co těšit!

Napsat názor do DISKUSE

 11.1.2013 Karel, Press

Paul Van Dyk se po čtyřech letech vrací do Prahy

Legendární DJ a producent Paul van Dyk se přesně po čtyřech letech vrací do pražského prostoru SaSaZu, které naposledy beznadějně vyprodal. V pátek, 19. dubna 2013, zde opět vystoupí se svojí exkluzivní audiovizuální show, kde mimo jiné představí své aktuální album Evolution a novou kompilaci Vonyc Session 2012. Paul van Dyk již více než 15 let patří k absolutní špičce na poli elektronické hudby. Na svém kontě má několik až neuvěřitelných úspěchů, prodal více než 3 miliony alb, získal mnoho významných ocenění a nominací na Grammy, dva roky po sobě byl vyhlášen nejpopulárnějším Djem planety, hrál pro 1 milion lidí na Silvestra v roce 2008 a 2009 v Brazílii, a během jediného roku 16x obletí svět, kdy vystupuje před vyprodanými arénami, nejlepšími světovými kluby a na nejvýznamnějších hudebních festivalech a světových hudebních událostech. Zremixoval řadu slavných jmen jako Depeche Mode, Britney Spears, Justina Timberlakea, spolupracoval s Pussycat Dolls a mnoha dalšími hvězdami, jeho hudbu můžeme slyšet ve filmech, reklamách, videohrách, ale hlavně na jeho nezapomenutelných vystoupeních, ke kterým se jistě to dubnové v SaSaZu opět zařadí.

Napsat názor do DISKUSE

 9.1.2013 Karel, Press

Trailer Trancefusion Old school edition

Přinášíme oficiální trailer k akci Trancefusion Old School Edition, která se uskuteční přesně za měsíc. Link ke stažení najdete na tomto odkazu: http://youtu.be/fEQ1fKNxw2w

Napsat názor do DISKUSE

 9.1.2013 Karel, Press

Nabídka vip boxu na Trancefusion a Night of Heroes

DIAMOND VIP BOX PRO 10 OSOB: Cena 35.000,- Kč Cena obsahuje: - 10x Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací na baru, přístup do všech prostor včetně plochy i Golden VIP, samostatný vstup, toaletu, šatnu, - přednostní odbavení na vchodu a uvedení do boxu hosteskou, - separátní box s osobní obsluhou po celou noc, - občerstvení, ovoce.

Napsat názor do DISKUSE

 8.1.2013 Karel, Press

Night of Heroes - trailer

Přinášíme vám oficiální trailer k akci NIGHT OF HEROES, která se uskuteční již zanedlouho v Průmyslovém Paláci v Praze. Link: http://youtu.be/PH-7qpANnFQ

Napsat názor do DISKUSE

 8.1.2013 Karel, Press

Druhý pátek tohoto roku se blíží a s ním opět radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. První epizoda roku 2013 bude zaměřena na producenta, který byl posluchači zvolen nejlepším Českým trancovým DJem za rok 2012. Sandeagle a jeho tracky Vás budou provázet první hodinou radioshow. A příště bude oslavencem nejlepší Český trancový producent Spark7. O guestmix v druhé hodině se postaral Roman Vyvial více známý jako N-Rico. N-Rico, vlastním jménem Roman Vyvial, se narodil 6.7.1982 ve Frýdku-Místku. Poprvé přičichnul k trancové hudbě v roce 2000 a to díky setům Paula Van Dyka, to ovšem jen jako posluchač nebo občasný návštěvník jeho akcí.

Napsat názor do DISKUSE

 7.1.2013 Dolvich, News

První český web o trancu Trance.cz Vám přináší novinky ze světa elektronické taneční hudby již od roku 1999 a dodnes je největším českým trancovým fórem. Donedávna zcela bez podpory na sociálních sítích. Ale je třeba jít s dobou a jak jste si možná všimli, již vznikly oficiální Trance.cz profily na Youtube a Twitteru. A nyní má náš server zcela nový oficiální Facebook profil. Teď už nepropásnete žádné novinky ze světa trance music. Připojte se k nám a nezapomeňte nás doporučit i svým přátelům.

Napsat názor do DISKUSE

 6.1.2013 Dolvich, News

Hlasování je u konce a my Vám můžeme prozradit výsledky - nejpopulárnější České trancové umělce a uskupení pro rok 2012. Titul DJ roku získal Sandeagle. Nekonečný úsměv a nefalšovaná vášeň přinesla tomuto Libereckému producentovi zasloužené vítězství v hlavní kategorii. Mezi producenty byl ale úspěšnější Spark7, který tak opět potvrzuje své prvenství mezi Českými autory trancové hudby. Tento rodák z Frýdku-Mistku dlouhodobě vydává kvalitní tracky a remixy na prestižních labelech včetně Armada Music a Black Hole Recordings. Není tedy divu, že se jeho remix nachází i na singlu BluEye - Your Blue Eyes, jenž získal nejvíce hlasů v kategorii Release roku. Mezi uspořádanými akcemi je v kurzu značka Trancefusion, konkrétně halová Trancefusion Autumn () a klubová Trancefusion Special Club Edition 2. Klubem roku byl zvolen Sasazu. A nejpopulárnější radiové vysílání obstarává Luboš Novák se svou show 2Hot a následující hitparádou. I rádiem roku se stává Lubošova domácí radiostanice Zlatka. Avšak absolutním vítězem je České trancové vydavatelství Trance All-Stars Records. Blahopřejeme vítězům všech kategorií a přejeme mnoho úspěchů i v budoucích letech.

Napsat názor do DISKUSE

 4.1.2013 Karel, Press

Dnes bylo oficiálně spuštěno vysílání nového německého internetového rádia Trance Radio, které vzniklo ve spolupráci se serverem A World Of Trance. Na této radiostanici mají své shows Pete Silver, Trance Arts, Markus Voorn či Mark Khoen a zastoupena je i Česká republika. Čtvrteční vysílání ovládne Joe Cormack s pořadem Trance Stage (tento pořad bude v angličtině zatímco premiéra na Sensation bude česky) a v pátek budou tranzLift prezentovat svou radioshow Trance Imanigation. Rádio vypadá nadějně, přejeme příjemný poslech.

Napsat názor do DISKUSE

 2.1.2013 Karel, Press

Opět se nám přetočilo jedno čísilko v letopočtu a započali jsme dnešním dnem rok, který má ve druhé půlce letopočtu liché číslo a někdy také číslo zvané prvočíslo. To už není tak docela pravda u další INSOUND Show, která má ve svém číselném označení osmičku a šestku, tedy sudé a ještě dělitelné vším možným. Pořád Vám ale přes vánoční letargii dokážeme nabídnout brutální porci kvalitní produkce, kterou završí španělský producent Akku svým originálním guestmixem. Tak doufáme, že neprováháte čas s naším pořadem a opět si na něj uděláte alespoň ty dvě hodinky volného času. Zaručeně se Vám odvděčíme.

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ