TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 29.1.2014 Karel, Press

Michael Burian na Citadele s Paul Van Dykem

Tento profesionální DJ z muzikantské rodiny by mohl vyprávět o tom, jak se z malého kluka pocházejícího z komunistického Československa stane osobnost evropské taneční scény. Michael Burian procestoval kromě celé Evropy také některé státy Ameriky a Asie. Jako první český DJ získal na začátku roku 2008 pozvání na Winter Music Conference v Miami. Michael Burian a Paul van Dyk na jednom pódiu je klasika, kterou by nám neodpustil žádný fanoušek elektronické hudby.

Napsat názor do DISKUSE

 27.1.2014 Karel, Press

Leden se pokaždé tváří jako nesmírně dlouhý měsíc. Počasí zamrzne pod bodem mrazu a tak nějak v té tmě nic neutíká. Ještě aby ano. Samotná délka tohoto měsíce dokazuje i fakt, že tento pátek bude jeho třetím pátkem v měsíci. A pro Vás to tedy tím pádem znamená další INSOUND Show s pořadovým číslem 115. Nalákat mohu na projekty jako Driftmoon, Photographer, Solarstone, Indecent Noise, Lostly a další. Vrcholem pak zaručeně bude exkluzivní guestmix od polského projektu Ascania. Ten připravuje velice solidní a originální melodický trance, který si nesmíte nechat ujít. Mix plný jeho zajímavé muziky a dosud nevydaných nápadů bude exkluzivní o to více, že právě tento producent před nedávnem ukončil svojí producentskou kariéru. Samozřejmě na dobu neurčitou. Doufáme tedy, že si jeho muziku v půlhodinovém mixu užijete. Rozhodně je o co stát!

Napsat názor do DISKUSE

 27.1.2014 Karel, Press

Další vystupující na podiu Paul Van Dyka - Matamar

Fanouškům elektronické hudby tento výrazný projekt není třeba zdlouhavě představovat - projekt MATAMAR je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C, kteří již na startu své kariéry v roce 2006 získali druhé místo v anketě Trance.cz Awards (objev roku) a třetí místo v O2 Dance Music Awards (objev roku).Zapálení Matamaru pro hudbu se odráží v jejich setech, které jsou plné energie a stylově se těžko škatulkují, ale nejblíže jim je progressive house až do elektra s prvky dubstepu. Jejich vystoupení je vždy velmi originální a zajímavé - svojí pověst budují zejména na dokonalé komunikaci s publikem.

Napsat názor do DISKUSE

 24.1.2014 Karel, Press

Páteční podvečer je tu a tudíž i pravidelná várka trancové hudby z českých luhů a hájů, radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory. Tentokrát bude objektem našeho zájmu zkušený český producent Ronny K. a jeho uplifting trance tvorba. V druhé části radioshow se o guestmix postaral DJ Boxi.

Napsat názor do DISKUSE

 23.1.2014 Karel, Press

Kyau & Albert další zahraniční hvězdou akce Citadela

Tito dva Němci stojí za klubovými hity jako "Made Of Sun", "Outside" "Velvet Morning", "Walk Down", "Kiksu", "Are You Fine?" a "Always A Fool". A to není vše, co byste o produkci Kyau & Albert měli vědět: všechny mužské vokály totiž zpívá sám Steven Moebius Albert! Kyau & Albert se proslavili svými hutnými sety, které jsou plné řízných mixů a jejich energie za pultem je jednoduše nakažlivá. Zažít jejich vystoupení na party je něco, na co hned tak nezapomenete. Tato dvojice je druhým vystupujícím květnové Citadely, na které v roli headlinera vystoupí samotný Paul van Dyk.

Napsat názor do DISKUSE

 22.1.2014 Karel, Press

Paul Van Dyk - taneční mág a legendární producent přijede do Brna, na Citadelu

Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Brna. Ve zdejším Bobycentru bude 17. května headlinerem populární taneční akce Citadela. Van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální sedmé album. Vstupenky jsou od tohoto týdne k dispozici v síti Ticketpro.

Napsat názor do DISKUSE

 21.1.2014 Karel, Press

Trancefusion vyhlašuje European Dj Contest

Myslíte si, že jste mladí a nadějní trance DJ's a producenti? Máte chuť být jedním z účinkujících New Talents Stage na Trancefusion Power of Elements po boku desítek světových hvězd? Pak nastražte uši! Trancefusion ve spolupráci se Sampler Production a s Pokket Mixer pořádá European DJ Contest na Trancefusion New Talents Stage dne 19. 4. 2014 v Průmyslovém Paláci v Praze! Hraní na této prestižní akci je pro mnoho talentovaných DJ's nedozažitelná meta. Teď však přichází chvíle, kdy se může vše změnit a Vy můžete naplno ukázat, co ve Vás je! Vaším úkolem je namíchat Trance mix, který bude mít maximálně 60 minut a dokáže zaujmout natolik, že Vás dovede až na Trancefusion stage. Mějte na paměti, že se můžete stát součástí akce, na které vystupují ty největší hvězdy Trance music, proto si dejte záležet a pokuste se o naprosto originální set. Contest je totiž určen pro DJ's z celé Evropy, takže konkurence bude velká. I tak má ale šanci každý z Vás!

Napsat názor do DISKUSE

 17.1.2014 Dolvich, News

Anketa Trance.cz Awards 2013 mapující českou trance & progressive scénu se dočkala svých výsledků. Několik stovek hlasujících určilo nejpopulárnější osobnosti české trancové hudby. Hlavní kategorii ovládl a nejlepším českým DJem roku 2013 se stal Thomas Coastline. Tento Kladenský rodák se věnuje DJingu již řadu let a minulý rok nechyběl snad na žádné významné akci. Vítězem druhé kategorie - nejlepší český producent/remixér - se stává JKL, jenž zabodoval především svým albem District Of Life. V kategorii nejlepší český single release získal nejvíce hlasů Michael Burian & Jean Luc - You Don't Know, ke kterému byl natočen i oficiální videoklip. Nejoblíbenější rádiovou relací se stává Thomas Coastline - Trancefusion Night a v kategorii nejlepší český klub obhájilo prvenství Sasazu. A i nejlepší klubovou nocí byla zvolena akce odehrávající se v tomto klubu - Trancefusion Old School Edition.

Napsat názor do DISKUSE

 14.1.2014 Karel, Press

Po dvou týdnech opět přicházíme s čerstvou epizodou INSOUND Show, která Vám nabídne kopu nové produkce, mezi kterou rozhodně poznáte novinky od jmen jako Manuel Le Saux, Falcon, Dreamy a kopa dalších. Také se nám ale v půl hodinovém producentském mixu představí americký producent Bruce Cullen, který si za dobu působení, jakožto DJ, dokázal v USA vybudovat velice slušnou fanouškovskou základnu. Tu teď postupně rozšiřuje i na poli produkce, což Vám dokáže i svojí produkcí, kterou naplnil půlhodinový mix. Věříme, že Vás s touto epizodou zaujme stejně tak, jako náš výběr toho nejlepšího za uplynulou dobu. Tak nezapomeňte! V pátek v 18:00 v premiéře na rádiu Sensation Factory a v následujících dnech na pěti dalších rádiích po celém světě.

Napsat názor do DISKUSE

 12.1.2012 Karel, Press

Trance Euphoria - Rossignol's B-day party

PJak už to tak bývá, narozeninové párty bývají mnohem monstróznější a děsivější, nežli obyčejný mejdánek s nějakou upocenou djskou hvězdičkou. Lidi se tak nějak více radují, že se vůbec dožili nějakého věku po všech těch prokalených večerech a následných probitých ránech. A jeden takový veselý mejdánek nás čeká v lednu, 17.1.2014, v parádním prostoru bývalého klubu Touster, nynější Reston. Večírky v tomto legendárním klubu byly plné mokrých kožíšků, těsných triček a jednoho pádného hesla: Co si nepamatuji, to se nestalo! Abychom se vyvarovali upocených českých pseudo hvězdiček, na pozvání hlavního oslavence Vám za mixákem zašprýmuje, bez přehánění a v tomto případě opravdu zaslouženě, nejlepší československý trancový producent ReOrder. Jeho sláva v celosvětovém měřítku poslední dobou trhá rekordy, takže si připravte plakáty či fotečky na podpis, protože podepsaný plakát by vám mohl zajistit hodně sexu.

Napsat názor do DISKUSE

 9.1.2014 Karel, Press

Pátek je tu a s ním již 90. epizoda Trance.cz In The Mix, exkluzivní radioshow na rádiu Sensation Factory věnující se výhradně České trance & progressive scéně. Tentokrát si v první hodině show pustíme nové studiové album brněnského projektu Tranceband a v druhé hodině se v guestmixu představí severočeský DJ Storex. Storex, vlastním jménem Ondřej Král, narozený roku 1994 pochází z malého města Bílina na severu Čech (poblíž Teplic a Mostu). Od narození projevoval velký zájem o hudbu, ale u každého stylu vydržel v řádu týdnů. Změna přišla v roce 2008, kdy propadl Trance music. A jeho láska pro tuto hudbu trvá dodnes. Od roku 2009 zakusil hraní v klubech převážně jeho rodného města a jeho okolí. Postupem času procestoval kluby po celých Čechách, ale nejčastěji působí v okolí Plzeňska. Zahrál si po boku DJů jakými jsou: N-Rico, ProggyBoy, Maicuss, Erick Pride, Prem van Skaal, Lucas Age a další.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ