TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 26.11.2002 Karel, News

A nebude se jednat o předvánoční nákupy či cestu za pohlednými českými děvčaty :) Ralf Armand Beck neboli DJ Taucher se totiž poprvé představí českému publiku coby Dj. Vše by se podle našich informací mělo uskutečnit dne 28.2.2003 v Paradogsu, což je součást populární diskotéky / klubu Karlovy Lázně. Možná je to trochu překvapení, že právě zde, ale zaplaťpánbůh za to, ostatně v Paradogsu se v minulých týdnech představila jména jako Oliver Klein či Dr.Motte, takže proč by zde nemohl vystoupit i Dj Taucher. Měl by se představit v rámci show nazvané "ADULT TRANCE!", na které kromě něj vystoupí ještě Dj Anthony Green z USA. Tato show má podtitul "Higher state of Trance music productions - or just call it "ADULT TRANCE!", název myslím není třeba dále komentovat, bude to jistojistě jízda. Já jsem slyšel liveset od Tauchera naposledy někdy před 2 měsíci a byla to krásná ukázka moderního "adult tranceu", opravdu se tedy máme v Paradogsu na co těšit. Tuto akci budeme pozorně sledovat a jakmile se dozvíme další podrobnosti, budeme vás informovat, vždyť Trance.cz je snad jediný web v Česku, který kdy o Taucherovi něco psal. Já jen doufám, že tato akce opravdu proběhne (dnešní informace máme přímo z Karlových Lázní) a nestane se z ní nakonec podobný hoax jako v případě DJ Tiësta, který měl hrát v naší zemi právě někdy v těchto dnech, jak to ale nakonec dopadlo, víte nejlépe sami ...
P.S. V souvislosti s Dj Taucher vystoupením v Česku jsem vytvořil novou anketní otázku, takže neváhejte a ukažte jak to máte vy!

Napsat názor do DISKUSE

 26.11.2002 Karel, News

 26.11.2002 SmallMagus, Report

Jako hlavní událost tohoto podzimu byla pro mě megatechno akce Citadela v Brně. Ano čtete dobře a ani jsem se nepřepsal, je to tak, techno akce. Pozor však, důvodem mojí návštěvy Brna, potažmo Citadely byla hlavně už pravidelná a zavedená trance stage. Line-up byl vskutku zajímavý od ESWL (Brno), HOLMIHO (Praha) a LUCKYHO (CH) až po hlavní hvězdu LAYDEE JANE (CH). Trochu zbytečně komplikovaná výměna lístku za pásku, kterou vám na ruku vlastnoručně přilepila ochranka, bylo to jediné co mě dělilo od vstupu do areálu. Lístek jsem si tedy vyměnil a hurá dovnitř. Celkem mě vzala hlavní techno stage, jednak svou velikostí, kvalitou ozvučení a světly. V Boby centru jsem byl poprvé a celkem se mi zamlouvalo rozdělení na parket a na polovinu, kde si bylo možno odpočinout u sedaček a stolků, to samé avšak v menších rozměrech bylo i na trance stagei a právě tu jsem začal hned hledat. Cestou jsem udělal zastávku v šatně a poté hned do vytoužených prostor. Po příchodu jsem poznal, že dohrává ESWL a na gramci se mu točí remix skladby od Schiller. Stage není zcela plná a na parketu je i prozatím dost místa. Trochu mě rozhodily dvě klece a v nich nějací chudáci s chorobnou touhou se předvádět za každou cenu. Jinak nechyběl bar s dostatečnými zásobami energy drinku Dark Dog (hlavní sponzor celé akce), světla, která jak jsem později zjistil, svítila jen tak, aby se neřeklo a moc na atmošce nepřidala. Když už jsme u těch drinků, tak Dark Dog mi přišel naprosto chuťově stejný jako Semtex a mám dojem, že ho dokonce dělá i stejná firma. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 18.11.2002 Dolvich, News

"Crazy Sexy Marvellous", tak se jmenuje nový singl německého projektu Paffendorf, za kterým se skrývají producenti Ramon Zenker a Gottfried Engels, na některých produkcích se také podílel Toby Lee Connor, jenž pod svým jménem vydal v poslední době celkem povedené vocal-trance skladby "Wicked games" (2001) a "Follow the sun" (2002). Historie projektu Paffendorf se datuje od roku 1998, kdy byly vydány skladby "Smile" a "Ruf mich an (Call me now)" (obě MCC Top 50). V roce 1999 pak vyšla taneční verze kultovní skladby Brada Fiedela pod názvem "Terminator 2 Theme" (o něco podobného se v roce 1997 pokusili Scooter - The age of love) také a další song "Allnight". Následoval rok 2000 s hitem "Where are You" (MCC Top 15), který je dosud nejúspěšnější skladbou od Paffendorfu v domácím Německu. Dalším releasem roku 2000 byl průměrný song "Everybody Scream" (MCC Top 40). Ten a samý rok vyšlo ještě debutové album "Dance City". V roce 2001 pak track "Rhythm & Sex" s tvrdší piano-line a další hit-singl "Be Cool", jenž se pro změnu stal nejúspěšnější skladbou Paffendorfu v Anglii (UK #7).
Aktuální release "Crazy Sexy Marvellous" má lehce provokativní videoklip točený v Las Vegas (musela být také natočena cenzurovaná verze pro méně tolerantní Anglii). Oficiální tvář projektu se nově rozrostla o zpěvačku a tanečnici Tanju Seifert, která se tak přidala k Alexanderovi a Patrickovi, kteří jsou civilním povoláním zubní lékaři a znají se již od školy. Radio edit nové skladby, na němž se podílel také DJ Kadozer, mě moc nepřesvědčil, vše to ovšem nahrazují výborné remixy, o které se postarala německá hard-trance dvojice Hennes & Cold a holandská uplifting-trance trojice Driftwood, která v současné době boduje se skladbou "Freeloader". Maxi-Cd Paffendorf - "Crazy Sexy Marvelous" vyšlo 4.11.2002 u labelu WEA Records.

Napsat názor do DISKUSE

 18.11.2002 Dolvich, News

Uznávaný tranceový producent Jurgen Leyers, jenž je polovinou belgického projektu Fire & Ice, je také znám projekty jako Freebase nebo jeho sólovým projektem DJ Fire, pod kterým vydal v nedávné době singly "Ulan Bator" či "Jetlag". Napřed tedy začněme u projektu Fire & Ice, který tvoří společně s Jurgenem také Lautent Veronnez, jenž je více znám pod pseudonymy L-Vee nebo Airwave. Projekt byl založen roku 1997 a proslavil se již skladbami "Lost Emotions", "Neverending Melody", "Souvenir De Chine" nebo "From the Heart to the Mind". Jejich nový singl se bude jmenovat "Close to Me". Track se vyskytuje jak v instrumentální tak i ve verzi s vokály od zpěvačky Edviky. Na singlu se také bude vyskytovat DJ Fire's Sunset Remix, ve kterém byla výborně použita kytara z originálu. Vinyl vyšel v polovině října u labelu Bonzai. Fire & Ice však také dělají výborné remixy. V poslední době udělali remix pro label Bonzai skladby "Caroussel" od projektu Groovepark. Skladba v originále vyšla již v roce 1996. Další remix bude pro label Dos Or Die, konkrétně se jedná o vocal-trancovou skladbu "Fly away" od Revil O. feat. Lara.
Další projekt, ve kterém má DJ Fire prsty je Freebase. Původně se projektu účastnili M.I.K.E. a Crashguard. M.I.K.E. však později již neměl čas pro Freebase, tak se připojili L-Vee a DJ Fire, jenž dohromady s Crashguardem produkovali druhý singl. Třetí a zatím poslední release "It's over" pak dali dohromady pouze DJ Fire a Crashguard. A nyní je čas pro release čtvrtého tracku projektu Freebase, na kterém se opět podílí DJ Fire a Crashguard. A my se můžeme těšit na již dokončenou skladbu "Shiva".

Napsat názor do DISKUSE

 13.11.2002 Karel, News

Tak, ač se mi tomu stále nechce věřit, došlo k tomu, k čemu jsem myslel, že nikdy nedojde. Nějaký "příznivec" rubriky Weekly Trance byl natolik závistivý, ubohý a hloupý, že ho nenapadlo nic jiného, než udat doménu Trance.cz Mezinárodní federaci fonografického průmyslu České republiky (IFPI ČR) s tím, že se na našich stránkách nachází nelegální obsah. Co z toho plyne? V tuto chvíli jsou odkazy v rubrice Weekly Trance nefunkční, včetně všech ukázek, protože většina byla delších než 30 sekund. Pro mě to znamenalo minutu práce, smazat veškerý "nelegální" obsah, co to však znamená pro Vás? Zejména to, že jste díky odporné kryse mezi vámi přišli o rubriku Weekly Trance, která se vám líbila a která by byla fonografickému průmyslu zcela lhostejna, nebýt onoho udavače, či udavačů.
Co dál? Rubrika Weekly Trance nebude, ale Ukázky se brzy vrátí, budu se snažit aby jich bylo daleko více, než doposud, přičemž všechny budou do požadované délky 30 sekund. Opravdu ironicky na mě působí vokály skladby Greed feat. Lesley - Strange Strange World (Lemon8 remix), které se jako poslední dostalo cti být zveřejněna ke stažení. Ano, tento svět je opravdu velmi "strange" ...

Napsat názor do DISKUSE

 11.11.2002 Karel, News

Po malém extempore z minulého týdne, kterým bylo zveřejnění skladby Karaja - She Moves (La la la) ke stažení (i když většina pochopila, že šlo o žert), tu máme týden nový a s ním dvě zbrusu nové skladby. Dnešní datum je tak trochu magické, 11.11. a magické jsou i obě skladby. První z nich, Greed feat. Lesley - Strange Strange World (Lemon 8 remix) je ve stylu progressive house/trance a pro mě osobně jde o možná nejlepší skladbu roku z tohoto žánru. Holandský dj Harry Lemon aneb Lemon 8 patří k mým novým objevům ať už jako dj nebo producent, v obojím je skvělý! O Lemon 8 na Trance.cz ještě uslyšíte, to vás slibuji, i když samozřejmě nepochybuji, že se najdou osvícenější čtenáři, kteří kvality Lemon 8 objevili již dávno :) Druhou skladbou je slibované Push Vs. Globe - Tranceformation, aktuální "Tune of The Week" populární radioshow "A State of Trance" Armin Van Buurena. Takže, zapomeňte na minulost, dvě prozatím nejlepší skladby rubriky Weekly Trance jsou tady, pořádně si je užijte!

Napsat názor do DISKUSE

 10.11.2002 Karel, News

Nezadržitelně se blíží konec roku a my můžeme pomalu začít hodnotit, co nám rok s označením 2002 přinesl. Určitě se objeví spousta anket snažících se vybrat tu nejlepší trance skladbu, nejlepší album, nejlepšího producenta nebo dj-je. I my na Trance.cz pro vás chystáme něco podobného, ale o tom až jindy. Dneska si napíšeme něco o jednom myslím docela žhavém kandidátu na ocenění "Skladba Roku". Není jím nikdo jiný než belgický superproducent Mike Dierickx (dříve Dirk Dierickx, odnedávna oficiálně už jen Mike Dierickx, poněvadž si na Mike nechal změnit jméno) M.I.K.E. alias Push. Mike se letos opravdu činil a vydával jednu desku za druhou, ať už šlo o vlastní produkci či o remixy. Namátkou vybírám něco málo z tohoto roku: Exposure - Magic Impulse, John"OO"Fleming VS M.I.K.E. - Ice Cream, Liquid Overdose - Pure Glide, Plastic Boy - Silver Bath, Art of Trance - Madagascar (Push rmx), Mauro Picotto - Back to Cali (Push rmx) nebo Bomfunk MC's - Live your life (Push rmx). Ale nyní pojďme zpět k tomu, o čem jsem psal na začátku. Aspirantem na skladbu roku je totiž poslední Mike produkce, kooperace s japonským pop zpěvákem / producentem, jenž se jmenuje Tetsuya Komuro a vystupuje pod jménem Globe. U nás jde víceméně o neznámý projekt, takže nemá cenu jej příliš rozebírat, já jsem stejně nikdy nic od Globe neslyšel, takže těžko něco napíši :) Mike měl v tomto roce turné po Japonsku, díky tomu se seznámil s Globe a došlo k dohodě o spolupráci. Globe totiž vydává u labelu Avex, kde Mike vydal své album From Beyond určené pro japonský trh a kde vydává i další populární postava japonské scény, Ayumi Hamasaki, jejíž některé skladby Mike remixoval.
Výsledek spolupráce se nazývá Push Vs. Globe - Tranceformation. Brilantní trance, který patří mezi to nejlepší co letos Mike složil nebo zremixoval. Tentokráte žádná standardní Mike produkce, kdy v některých remixech bylo možné pozorovat trochu stereotypu, ale opravdu něco více (ukázka). Mike se snažil a je to vidět, respektivě slyšet. Komu nestačí ukázka, nechť vydrží do zítřka, Tranceformation samozřejmě bude v rubrice Weekly Trance, protože už hodně dlouho mě nic nechytlo za srdce, jako tahle skladba :) Ale pozor, tím to nekončí, na vinylové desce najdete ještě jednu píseň a to nový 2002 remix k Push - Universal Nation! I v tomto případě jde o velmi přijemnou skladbu (ukázka), však také originál zaručuje jistou kvalitu. Deska vychází u labelu Bonzai, podle informací na webu uvedených by měla být v prodeji již od 14.10.2002, nicméně dnes máme 10.11.2002 a venku je pouze promo verze. Snad se Bonzai pochlapí a desku urychleně vydá, čeká na ni spousta dj's, zvláště po čtvrtku, kdy Tranceformation zahrál Armin Van Buuren ve své ASOT show a rovnou ji pustil jako Tune of the Week :)

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2002 Karel, News

Tato zpráva se internetem a různými diskusními fóry roznesla rychlostí blesku, ačkoliv výsledky byly oficiálně ohlášeny teprve včera. Ano je to tak, čtenáři uznávaného časopisu DJ MAG ve svém hlasování (kterého se ale mohl zúčastnit i kdokoliv přes internet) rozhodli o tom, že prvním neanglickým vítězem této celosvětově uznávané ankety se stal nejznámější představitel tranceu (tedy stylu, díky kterému dělám již takřka 3 roky tyto stránky :)), DJ Tiësto. Tiësto se k výsledkům vyjádřil velmi zajímavě a všem dal svojí odpovědí jasně najevo, že trance není podřadný styl hudby, když prohlásil, že se nebojí být označován za trance djje a že se cítí jako vyslanec tranceu dokazující, že styl trance umí být inovativní i bez přílišné komercionalizace. Tiëstovi fanoušci znalí jeho livesetů toto vše ví už dávno, neví to ale ti ostatní, naší zemi nevyjímaje. Třeba nyní procitnou. Kromě Tijsova zaslouženého vítězství lze z výsledků vyčíst další velmi podstanou věc a sice, že styl trance je na vzestupu! Šest dj-jů z první desítky jsou totiž klasičtí trance dj's. Tiësto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren (moje láska a na pátém místě, aaach :)), Paul Oakenfold, Judge Jules a Ferry Corsten, to je ona supertranceová šestice. A to si ještě můžeme přičíst Sashu, který je sice už více progressive než trance, ale třeba se zas k tranceu vrátí, když teď vidí, jak si vede :) Úspěch trancerů potvrzují Marco V., John "OO" Fleming, Johan Gielen nebo DJ Scot Project, všichni v první padesátce.
Zajímavě také dopadá porovnání výsledků ankety s vkusem českých kluberů, potažmo promotérů. Jak asi tušíte, výsledek je až na výjimky trestuhodný. Rádoby hvězdní dj's až na pár výjimek hvězdní absolutně nejsou, křiklavým přikladem budiž Sven Väth, u nás označovaný za poloboha, ve světě na průměrném 55. místě. Ani další "české hvězdy" jako Umek (75), X-Press 2 (72), Danny Rampling (69), Jimmy Van M (61), Jeff Mills (58), Timo Maas (57), Layo & Bushwacka (56) na tom nejsou moc slavně. Promotéři mají vkus a přehled snad jen v případě Johna Digweeda (3), Jamese Zabiely, který se objevil na hezkém 39. místě, Seb Fontaina (32), či Richie Hawtima (24). Samozřejmě, jde jen o anketu a nikdo asi nechce, aby k nám byli přiváženi dj's podle tohoto žebříčku, je ale smutné když z aktuální TOP10 u nás byli v poslední době pouze 3 dj's a těm tranceovým se promotéři vyhýbají jako čert kříži. Troufám si tvrdit, že si sami šlapou po svém štěstí, protože trance je přeci jen o něco komerčnější styl než techno a tudíž má blíž k většímu počtu lidí a to je myslím to, co promotéry hodně zajímá ...

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2002 Karel, News

S podzimními dny se do našich duší každoročně vkrádá trocha nostalgie a vzpomínek na minulost, na to hezké co jsme zažili a co nám zůstalo v paměti. Tak například mně mimo jiné zůstaly v paměti vzpomínky na první singl tehdy neznámého mladíčka Kai Tracida, na singl "Your Own Reality". Psal se rok 1996 a Kai se poprvé dostal do povědomí posluchačů taneční hudby. Od té doby uplynulo již šest let, ale mně to přijde jako by to bylo včera, kdy jsem poprvé v rádiu uslyšel tóny tohoto budoucího hitu, který otevřel Kai Tracidovi cestu k úspěchu, z kterého zaslouženě těží dodnes. Za oněch šest let vydal Kai na sedm sólo singlů, připomeňme třeba Liquid Skies, Destiny's Path, Too Many Times nebo přesně před rokem vydaný singl Life is Too Short. Kai nejde cestou některým producentů, kteří s heslem "nový singl jednou za tři měsíce" úspěšně zvyšují finance na svých kontech. Pravda, jako zakladatel úspěšného hard trance labelu Tracid Traxxx si to asi může dovolit, navíc se producentsky podílí i na jiných projektech, ale i tak nás Kai nechává vždy poměrně dlouho čekat než představí nějakou novinku.
Dobrou zprávou pro všechny příznivce trance-acidového stylu tak jistě bude oznámení nového singlu "4 Just One Day", který vyjde snad ještě v tomto roce. Takřka sedmiminutová vinylová promo verze obsahuje vše (ukázka), na co jsme u Kai Tracida zvyklí, propracovanou, nepodbízivou rytmiku, emotivní melodii (podle neověřených zdrojů jde o melodii z filmu Terminátor 2) a přehršel vyprávění v podání vysoce kvalitního ženského hlasu. Právě v onom vyprávění se objevují slova "4 just one day, i wanna feel totally free, no responsibilities, just everything is ok, no desires, just surviving is the key". Není Kai Tracid sladký? Je, a to jakože dost, protože nový singl bude opět velkým hitem, to je mi jasné už teď. Co dodat na závěr? Kai Tracid by měl být zaveden do učebnic tranceu jako postava, která tento styl výrazným způsobem rozvinula a stále jej udržuje. Nesouhlasí se mnou někdo? Nandejte mi to v Diskusi :)

Napsat názor do DISKUSE

 1.11.2002 Dolvich, News

Německý projekt Fragma (www.fragma.de) byl založen roku 1999 producenty Ramonem Zenkerem (ex-člen projektu Hardfloor), Dirkem Duderstadtem a Marco Duderstadtem. Fragma debutovala v zakládajícím roce releasem instrumentálního elektronického dema nazvaného "Toca me". O rok později následoval follow-up track "Toca's miracle" a v roce 2001 další singl "Everytime you need me". Do této doby se o vokály starala zpěvačka Maria Rubia, ale ta po vydání debutového alba "Toca" z projektu odešla a nahradila ji vokalistka Damae (Daniela Klein), která nazpívala další skladby "You are alive" a "Say that you're here". V tomto roce kolínští producenti zatím vydali baladu "Embrace me" a nejnověji také další singl "Time and time again", který je již pro Fragmu v typickém vocal-trance-pop stylu. Mimochodem text napsal stejně jako v předchozích případech Joern Fries. Zaznamenat úspěch bude ovšem po dvou méně úspěšných singlech hodně těžké, konkurence je velká. Maxi-Cd vyšlo 21.10.2002 a o remixy se postarali Megara vs. DJ Lee a Duderstadt, což je projekt tvořený právě bratry Duderstadtovými. Další potěšitelnou zprávou pro Fragma fanoušky je vydání druhého studiového alba "Embrace", které vychází 4.11.2002 (na Karlův svátek :)). Obsahuje šestnáct skladeb, včetně čtyř speciálních klubových remixů od projektů jako Riva či Wippenberg. Album si můžete zakoupit u svého oblíbeného obchodníka s hudbou a pokud žádného takového nemáte, záchranou vám budiž odkaz TADY.

Napsat názor do DISKUSE

 1.11.2002 Dolvich, News

Německý upliftingový DJ a producent Sven Greiner aka DJ Shog je tou trancovější polovinou projektu Essential DJ Team, který má za sebou již hity "We Hate The Rock" nebo "Ong-Diggi-Dong". První sólo-singl DJe Shoga vyšel v polovině tohoto roku, jmenoval se "This is my sound" a byl to velký klubový hit. DJ Shog však není znám jen touto jednou produkcí, neboť jméno si ještě předtím udělal jako mixér kompilace "Technics DJ Set", jehož aktuální díl Vol. 7 právě vychází. Ale zpět k jeho vlastní produkci. DJ Shog právě vydává svůj druhý singl "The 2nd dimension" a rozhodně jde o důstojného nástupce. Tentokrát však trochu v hard-trance podobě, ale stále jde o typický uplifting german trance v té nejkvalitnější formě s minimální přítomností vokálů (pouze sampl "The 2nd dimension"). Na vinylu, který vyšel u Logport Recordings, se nachází pouze Original a Club mix, ale pro Maxi-Cd jsou v plánu remixy od Johana Gielena a Davea 2000 & Phila Greena.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ