TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music

 27.11.2006 Karel, Press

Již 2.12. se můžete těšit na nefalšovanou zlatou sobotu!!! Nekoná se sice žádný svátek, ale v pražském klubu VERTIGO se koná další pokračování residentní noci Djů MATAMAR (Mark Airman / Mata C) s názvem LANGUAGE OF TRANCE - tentokrát s podtitulem GOLD EDITION kam přijal pozvání speciální host: Dj MICHAEL C!! A na co se můžete těšit? Tak zaprvé a především na to nejlepší z kvalitní trance/progressive music a to v podání těch nejpovolanějších. Nejdříve Vám úderem deváté hodiny naservíruje porci rozmanitého upliftu, ale také energického tech-tranceu Dj, který není na české klubové scéně žádným nováčkem - a to Dj ATHRO, který si mimo spousty více či méně významných akcí u nás zahrál s velkým ohlasem na slovenské Space Parade po boku nejlepších Djs světa. Od jedenácti hodin Vám pak svoji nejnovější dávku svého osobitého pojetí trance/progressive představí residentní projekt MATAMAR (http://www.matamar.com), jejichž výběr se občas zvrtne i do různých zajímavých odnoží těchto stylů a vytváří se tak opravdu jedinečný a barvitý set, který Vám jistě uvízne v paměti.

Napsat názor do DISKUSE

 25.11.2006 Karel, News

update 20:41 - Provizorně zřízen guestbook.

Omlouváme se všem návštěvníkům Trance.cz, ale náš server se stal cílem útoku a po zvážení všech možností jsem dospěli k tomu, že server přesuneme na nový hosting, kde by se podobné problémy již neměly opakovat. Celá tato akce by měla proběhnout do 48 hodin. Nyní web funguje v omezené formě, nejde zapisovat ani číst v diskusi. Vzhledem k tomu že je dnes Transmission tak nás to mrzí o to více, že zde pravděpodobně nebudete moci psát své dojmy z akce dříve než v pondělí. Děkujeme za pochopení.


 24.11.2006 Karel, Press

Server www.rave.cz převzal pod svá křídla on-line vinyl shop www.waderecords.cz a překřtil ho na www.raverecords.cz, ale to není jediná změna, která se na tomto webu udála. Momentálně je skladem mnoho nových desek ve stylech techno, trance a schranz, v nebližší době přibude house a DnB, také postupně doplňujeme nabídku dj techniky, softwaru a dalšího příslušenství pro DJe. Nově přibyla také možnost nákupu na splátky. Zboží si můžete nechat zaslat poštou nebo pro Brňáky a okolí je k dispozici možnost osobního odběru. V této chvíli shop využívá stávajícího technického řešení z waderecords.cz, ale horečně se pracuje na nové verzi obchodu se spoustou nových funkcí a rozšíření. Start vlastního webshopu jsme plánovali již delší dobu, je to další krok k využití potenciálu našeho serveru, který si denně přečtou tisícovky lidí. Novinky na vinylech ale i CD, techniku, software atd. najdete nyní na www.raverecords.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 23.11.2006 Karel, News

Nikomu asi nemusím příliš představovat jeden z nejlepších současných německých labelů, Euphonic. Ten si na letošní podzim a zimu připravil spoustu zajímavých novinek, pojďme se na ně v krátkosti podívat. Mezi nové vinyly patří desky Stoneface & Terminal "Earth EP", která obsahuje skladby Another Day, Super Nature a Sidewinder. Dále deska Ronski Speed "The Space We Are" s remixem od John O'Callaghana a Kyau & Albert "Are You Fine?" s remixem od Markuse Schulze. V prodeji je rovněž debutové 2CD album Kyau & Albert "Worldvibe". Další deska která na tomto labelu vyjde bude VA "10 Years Euphonic Vol 1", jenž obsahuje skladby jako Ronski Speed vs. OceanLab "E.O.S. / Satellite", Sun Decade "I'm Alone (Stoneface & Terminal Dub)" nebo Above & Beyond "No One On Earth (Sonorous Remix)". Dále pak ještě vyjde deska Sebastian Sand "Strange Bends" s remixy od Kyau & Albert. Djs z tohoto labelu se pravidelně objevují i na akcích v Česku, pokud Vám to ale nestačí, nalaďte si 1. prosince na rádiu Sunshine Live pořad Sunshine Live Maximal, který bude tentokrát celý věnován právě labelu Euphonic. Ve vysílání se objeví takřka komplet sestava labelu, tedy Mirco de Govia, Sonorous, Marc Marberg, Ronski Speed, Stoneface & Terminal a samozřejmě i Kyau & Albert. Vysílání začíná ve 20 hodin. Jak je tedy vidět, label Euphnic se opravdu činí a nejedna jeho deska nebo cd jistě skončí pod vánočním stromečkem.

Napsat názor do DISKUSE

 22.11.2006 Karel, News

Po hodně dlouhé době je zde aktualizace ukázek. Naposledy byla na konci května a to je už skutečně dávno, jaro a léto a vlastně i podzim jsou za námi :) První dnešní ukázkou je Andy Craze - New Life (Atek Remix), což je energická trance skladba, která sice není kdovíjak originální, ale na tanečním parketu si své místo jistě najde. Andy Craze má i svoji web stránku, ale zatím se tam toho moc nedozvíme. Johan Gielen - Revelations (Filterheadz Remix) je další ukázka a žádného z jejích protagonistů netřeba představovat. Johan Gielen je jeden z posledních djs který ještě u nás nehrál, o Filterheadz platí tuším to samé, ale zase tak jistý si nejsem :) Remix k singlu Revelations je optimistický track na pomezí trancu a progressive houseu. Třetí ukázkou jsou Arctic Monkeys vs Sander Van Doorn - Sun Goes Down a jde o výborný mix mužského vokálu a totálního nářezu ala SVD. Tahle deska by mohla zaznít při Transmission, asi způsobí solidní "damage" na tanečním parketu. Jesselyn - Contact je skladba podobného ražení jako ta úvodní od Andy Craze, tedy našlapaný trance, tentokráte s pár elektro zvuky, pro tanec myslím idelní volba. Na závěr jsem si nechal mou nejoblíbenější skladbu současnosti, kterou se stává Jenna Drey - Killing Me (The Thrillseekers Remix). The Thrillseekers mě opravdu překvapili, že něco takového dokázali vytvořit, svojí verzí "Killing Me" mě docela uzemnili. No a to je pro dnešek vše, doufejme že další ukázky nebudou až na jaře 2007.

Napsat názor do DISKUSE

 21.11.2006 Karel, Press

Již tuto sobotu, 25. listopadu, vypukne v pražské T-Mobile Aréně třetí vydání nejúspěšnější domácí halové noci Transmission. Tradičně vám přinášíme časový line-up a nezbytné praktické informace, mimo jiné o možnosti výhry letenek do Amsterdamu, kterých bude v sobotu rozdáno téměř 400. V neposlední řadě se dozvíte pár technických údajů o zvukovém a světelném systému, a show, která vás čeká. Brány T-Mobile Arény se otevřou návštěvníkům ve 20.30 hodin, a samotná hudební produkce začíná úderem 21. hodiny. První část show uvidíte před nástupem Markuse Schulze ve 23.00 hodin. Následující části vesmírné show se odehrají mezi vystoupeními jednotlivých djs. Součástí Universal Energy se stanete před vystoupením belgického dje M.I.K.E. ve 4.15. Jako ochutnávku vám přinášíme pár screenshotů z show videí, které připravují vj´s Vision Impossible.

Napsat názor do DISKUSE

 20.11.2006 Karel, News

Holandské producentské a djjské dvojici Mark Norman (ano vypadá to jako jedno jméno, ale jde o projekt dvou osob, Mark De Jong a Norman Lenden) se povedla zajímavá věc. Skoro celý týden byli totiž zavřeni ve svém nahrávacím studiu s americkou zpěvačkou Jes, která je letos nominovaná na Grammy v kategorii "Best Dance Recording". Zpěvačku Jes je známá především díky spolupráci na hitu Motorcycle - As The Rush Comes. Skladby, které společně s Mark Norman natočila, vyjdou na jejím chystaném albu u labelu Black Hole. V současnosti je Jes ve studiu s producenty, kteří pracují se jmény jako Madonna nebo Massive Attack. Co se týče novinek u Mark Norman, tito právě dokončili remixy pro Paul Oakenfolda a BT. Aby toho nebylo málo, o remix svého nejnovějšího singlu je požádal ATB, který zahraje již tuto sobotu v Praze na party Transmission. Nedávno vyšel i nový singl Mark Norman pres. Celine - Colour My Eyes, který se podle prvních ohlasů docela vydařil a objevuje se mnoha playlistech předních djs. Tak uvidíme jeste se v budoucnu dočká nominace na Grammy i zpěvačka Celine. Na závěr snad už jen připomenu, že Mark Norman vystupovali i v Česku, nezbývá tedy než doufat, že se k nám brzy vrátí a my si tak toto neustále yvíjející se duo opět budeme moci poslechnout.

Napsat názor do DISKUSE

 18.11.2006 Karel, Press

TIESTO feat MAXI JAZZ - Dance 4 life (swiss edition rmxs) - Dj Tiesto sice tento rok DJ roku nevyhrál, ale zato zremixoval Faithless a je to remix vskutku povedený.Celou desku provází velmi chytlavý hlas zmíněné kapely a už teď soudě podle počtu prodaných kusů,že tato trance hymna v setech djs ještě nějakou dobu pobude. Za zmínku také stojí grafické zpracování obalu a desky, které silně převyšuje průměr.

Napsat názor do DISKUSE

 16.11.2006 Karel, Press

Do TRANSMSISSION zbývá již téměř jeden týden. V sobotu, 25. listopadu uvidíte a uslyšíte v T-Mobile Aréně dvě djské superstar, kterými jsou ATB a Markus Schulz. Přinášíme vám exkluzivní rozhovory k Transmission a také krátké představení těchto dvou headlinerů. ATB - Andre Tanneberger alias ATB, je bezespory jedním z nejúspěšnějších německých djs a producentů všech dob. Mezi jeho nejslavnější hity patří skladba 9pm (Till I Come), která byla na vrcholu světových hudebních žebříčků v již roce 1999. André má na svém kontě šest autorských alb, desítky obrovských hitů a úspěšných remixů, ze kterých jmenujme například Ecstasy, Marrakech, Let U Go, Believe in Me, nebo Humanity. Mnoho z jeho posledních alb nazpívala Roberta Carter Harrison, zpěvačka kanadského dua Wild Strawberries. Poslední album, na němž se podílel i vokalista Tiff Lacey, vyjde v roce 2007, ovšem první singl s názvem "Justify" bude uveden den před Transmission 3, a jistě jej ATB předvede při svém vystoupení. Kromě mnoha veleúspěšných produkcí má André na kontě jedno DVD - Addicted To Music. Další vzniká z jeho posledního vystoupení ATB in Concert, při kterém v Polské Wroclavi beznadějně vyprodal desetitisícovou halu. ATB se tak právem řadí mezi nejslavnější světové hvezdy, což potvrzuje umístění v anketě DJ MAG TOP 100, jako třináctý nejpopulárnější dj planety.

Napsat názor do DISKUSE

 15.11.2006 Karel, News

Nestárnoucí pionýr trance hudby, německý dj Paul Van Dyk, si letošní podzim užívá více než by sám možná čekal. Koncem října se mu totiž povedlo obhájit vítězství v ceněné anketě o nejpopulárnějšího djje, kterou pořádá magazín Dj Mag. Ankety se zúčastnilo přes 200 000 lidí z celého světa, nejvíce však z USA a zřejmě i proto je na čtvrtém místě v Evropě vcelku neznámý Christopher Lawrence. Toho kdyby sem nějaký promotér přivezl a postavil na něm svoji akci, asi by se se zlou potázal, co se týče finančního výsledku. Proto i když jsem psal že jde o ceněnou anketu, nelze její výsledky brát zase tak vážně, dokladem toho budiž páté místo dalšího "amíka" Dj Dana, kterého tu vlastně nikdo nezná. Paul Van Dyk zvítězil před dalšími trance velikány Armin Van Buurenem a Tiëstem, který se ale letos hodně potýkal se zdravotními problémy a tak se nemohl djjingu věnovat naplno. Důkazem, že vítězství udělalo Paul Van Dykovi radost je poděkování, kterého se vám dostane při návštěvě jeho www stránek a dále zbrusu nové cd nazvané Victory Mix. Zatím není jasné na jakém labelu a zda vůbec toto cd vyjde, je to ale pravděpodobné. Na 63 minutách najdete celkem 12 skladeb jako Jonas Steur - Second Turn, Marco V - Any Better, Kyau & Albert - Are You Fine nebo Fred Baker + Greg Nash - Lunar Eclipes, kompletní tracklist najdete v diskusi k článku. Kdo ale nechce čekat až toto cd vyjde, ten si v pátek 17. listopadu ve 20 hodin naladí rádio Sunshine Live, kde se bude pořad Sunshine Live Maximal vysílat živě z Berlína z prostor labelu Vandit a hlavním hostem/moderátorem/djjem bude samozřejmě Paul Van Dyk.

Napsat názor do DISKUSE

 14.11.2006 Karel, Press

Independent party, která se koná v Kulturním Domě Přestavlky v pátek 17.11., představí dvě z nejznámějších osobností domácí taneční scény a ambasadory stylů progressive a trance: DJe Michaela Buriana a DJku LayDee Jane. Michael Burian, několikrát vyhlášený jako nelepší DJ roku, ušel za uplynulé roky dlouhou cestu, aby se stal jedním z nejpopulárnějších středoevropských DJs. Jeho sexy sound nyní zní i na parties napříč Evropou a figuruje na těch nejprestižnějších světových událostech, jako Loveparade nebo Creamfields. Krásná a oblíbená tranceová královna LayDee Jane umí vytvořit neuvěřitelnou atmosféru s její energickou kombinací melodického tranceu a progressivního tech-tranceu. Své umění ukázala mnohokrát na významných tuzemských festivalech, ale také za hranicemi, například na FFWD dance parade v Holandsku a Streetparade ve Švýcarsku. Hvězdný line-up doplní charismaticky čecho-kypřan Bon Finix, který nedávno vystoupil na mega-akci Combi:nations. Dále se představí jeden z předních DJs jižních Čech DJ Efendy, talentovaný mladík Drastics a místní nadějný DJ Tie.

Napsat názor do DISKUSE

 13.11.2006 Karel, News

Před deseti lety neznámý vykulený mladík, dnes na výsluní se vyhřívající profesionál, to je Armin Van Buuren. Ještě tak před pěti roky jste se při poslechu jeho setů mohli cítit tak trochu "undergroundově", jakože se odlišujete a posloucháte něco jiné než ostatní. Dnes už to možné není a když někomu řeknete že posloucháte Armina, málokoho tím vzrušíte. Někdy mi přijde, že poslech Armina byl degradován na činnost, jakou je třeba nákup rohlíků v supermarketu. Samozřejmě že rohlíky jsou to stále nadprůměrné a kvalitní, ale už to není pochoutka, jaké se vám dostane jednou za měsíc a na kterou se pokaždé těšíte. Ale to je daň za úspěch a slávu a asi přirozený vývoj, však se podívejme na Tiësta, kam se dopracoval. V těchto dnech vychází Arminovi na labelu Armada 2cd kompilace 10 Years pokrývající oněch 10 let, po které se věnoval produkci a djjingu. Pro hardcore fanoušky Armina asi povinnost, my ostatní posluchači trancu se asi nejdříve důkladně podíváme na playlist, jestli je v něm něco zajímavého. Armin do dvou cd vložil všechny své velké hity, ať už v originálních mixech nebo remixech, na své by si tak měl přijít každý, komu se od Armina někdy něco líbilo. Na cd tam najdeme skladby jako Communication, Yet Another Day, Exhale, Shivers a spousty dalších, vyjmenoval jsem namátkově ty, které mám docela rád. Kromě toho je v prodeji ještě speciální Digital Edition, kde najdete dalších osm skladeb jako bonus. Skladeb je to tedy požehnaně, ne všechny jsou ale natolik kvalitní, že by se bez nich člověk nemohl obejít. Tudíž já si tohle album pořizovat nebudu, protože obecně nejsem sběratel "best of" výběrů. Takže pokud už Armina, tak si raději poslechnu aktuální ASOT, jednoduše preferuji čerstvé pečivo.

Napsat názor do DISKUSE

 9.11.2006 Karel, Press

Již tuto sobotu s magickým datem 11.11. se můžete těšit na noc plnou rozmanitých zvuků a velkou porci kvalitní trance music - a to prostřednictvím druhého vydání úspěšné noci s názvem Language of Trance v klubu VERTIGO. Všichni účinkující se na Vás již pilně připravují a věřte, že se máte opravdu na co těšit. Klub bude otevřen od 21:00 a jako první Vás od 21:30 vodami progresive, uplifting & energy trance provede nadějný dj pocházející z Mostu DJ CUBE. Poté Vám svůj energií nabitý a procítěný set nabídne hodinu před půlnocí domácí projekt MATAMAR a přesně v 01:00 nastoupí hlavní host večera - a to THOMAS COASTLINE kterého zajisté znáte buď z Dance radia, kde můžete slýchat jeho produkci a nebo z jednoho z mnoha jeho vystoupení jako například festival Mácháč 2006 a nebo na akci Paul Van Dyk and Friends v T-mobile aréně. A věřte, že tím to všechno nekončí - pokud budete mít ještě dost sil a vydržíte až do 03:00 tak si budete moci vychutnat Back 2 Back show kterou předvedou účinkující této noci. A na co se mimo jiné můžete ještě těšit? Tak například plazmové obrazovky po celém klubu a promítací plátno kde bude po celý večer probíhat videoprojekce u nás není žádnou novinkou. Dále je na tuto noc na baru připravena speciální nabídka - Vodka + Red Bull za pouhých 70 kč! V klubu Vertigo Vás mile překvapí nejen příjemný prostor kde si můžete hudbu naplno vychutnat, ale i velmi příjemné ceny které jsou v centru Prahy opravdu méně obvyklé - takže pokud nechcete v sobotní večer za noc strávenou ve společnosti kvalitní hudby utratit půlku své výplaty, tak Language of Trance (http://www.languageoftrance.com) je pro Vás jasnou volbou....vstup na tuto akci je ZDARMA.

Napsat názor do DISKUSE

 9.11.2006 Karel, Press

Jednou z nejzajímavějších akcí nadcházejícího víkendu bude bezesporu mejdan Steam v klubu Duplex. Přípravy jsou v plném proudu a poslední aktuální informace které byste měli vědět než se za námi vydáte máme tu. Brány klubu se otevřou ve 20.00 a jako první dj začne hrát od 22.00 Shkobiss. Již od 23.30 pak odstartuje hlavní host večera německý dj Sonorous! Vstupy budou rozděleny na normální i na Vip sekci, vy akreditovaní tedy ve frontě neotálejte. K dispozici samozřejmě bude šatna. No a jelikož Steam není jen obyčejná klubová akce, ale taková propracovaná "halová" akce přestěhovaná do klubu, tak se můžete opět těšit i na spoustu věcí okolo. Hlavní novinkou tentokrát budou plazmové obrazovky se speciální Steam videoprojekcí umístěné přímo vedle dje, doplní je mohutné květinové dekorace a uzavřený Vip prostor s barem. Samozřejmostí klubu Duplex pak je super zvuk a světla včetně laserů.

Napsat názor do DISKUSE

 8.11.2006 Karel, Press

Již necelé tři týdny zbývají do dalšího dílu Transmission - Universal Energy Edition. V sobotu, 25. listopadu zažije pražská T-Mobile Aréna vesmírný útok, který všem zůstane nadlouho v paměti. Agentura United Music tuto noc předvede návštěvníkům show astronomických rozměrů, která překoná vše, co jste doposud mohli na domácích akcích vidět. Jak podtitul Universal Energy napovídá, téma třetí Transmission bude věnováno vesmíru, který vás bude obklopovat všude kam pohlédnete Rezidentní Vj´s Vision Impossible si pro vás tentokrát připravili opravdové lahůdky. Každý z vystupujících Dj´s bude představen pětiminutovým filmem, který připravují ve svém studiu. Tato intra jsou vyrobena jako originální 3D animace za doprovodu digitálního hlasu a prostorových zvukových efektů. Kromě těchto úvodních pasáží se budou Vision Impossible starat o videoprojekce po celou dobu party, a vezmou vás na pouť k vzdáleným galaxiím, hvězdám, planetám, ale i mimozemským civilizacím.

Napsat názor do DISKUSE

 7.11.2006 Binary, Review

Dvojice producentů z kanadského Ontaria - Greg Benz a Marco Di Carlo aka Benz & MD se na poli progressive trance/house music pohybuje už od roku 2003, kdy byli představeni v místním ontarijském klubu a Greg se stal jeho pravidelným rezidentem. To, co tyto dva pány svedlo dohromady, byl společný obdiv k progressive houseu, breakbeatu a technu. A tak začali společně experimentovat v nahrávacím studiu byvše inspirováni kompilacemi Johna Digweeda a Sashy. Právě John Digweed byl tím, kdo v dubnu 2003 pozval Grega do své radiové show na stanici Kiss FM a od té doby také začal hrát po boku DJ's jako je Max Graham, Richie Hawtin a John Acquaviva. První demo od dua Benz & MD mělo velkou odezvu z několika zavedených labelů a postupně si jich začali všímat i známí matadoři progressive house music jako Matthew Dekay, Mic Burns, Shiloh, Starkid, Subsky a další. Největší rozmach jejich produkce nastal v roce 2004, kdy vydali nespočet desek i remixů.

Napsat názor do DISKUSE

 6.11.2006 Karel, Press

Po velmi úspěšném prvním vydání se v sobotu 11.11. v pražském klubu Vertigo uskuteční druhé vydání klubové noci s názvem Language of Trance kterou OPĚT pořádají residenti této noci djové Mark Airman and Mata C za projekt MATAMAR (matamar.com). Tentokrát se můžete těšit na opravdu zajímavé hosty. Nejprve se Vám představí talentovaný DJ CUBE - nadějný producent a samozřejmě i DJ pohybující se ve vodách stylů progresive a častěji uplifting & energy trance. V současné době připravuje každých 14 pořad Trance In Cube pro rádio Audionet, zaměřený na amatérskou tvorbu a začínající producenty. Díky technologii Final Scratch, kterou při hraní používá, se můžete těšit na skladby, jaké od jiných DJs nikdy neuslyšíte. Poté Vám svůj dvouhodinový energický a procítěný set představí domácí projekt MATAMAR který za velmi krátkou dobu dokázal rozvířit stojaté vody české klubové scény a jako speciální host přijal pozvání Dj, kterého jste mohli slyšet a vidět naživo na mnoha významných akcí jako byl festival Mácháč 2006 a nebo na akci Paul Van Dyk and Friends v T-mobile aréně a také producent mnoha známých songů které můžete znát z vysílání Dance radia - a to THOMAS COASTLINE z Crash Dj Teamu, který Vám představí svůj nejnovější trance sound. Vstup na tuto akci je jako obvylke ZDARMA, takže pokud si chcete vychutnat kvalitní hudbu ve velmi příjemném prostoru klubu Vertigo tak si přijďte poslechnout jak zní opravdový Language of Trance.

Napsat názor do DISKUSE

 2.11.2006 Roman (F.I.N.), Review

"South-West Saga EP" se ani nestačilo pořádně ohřát na pultech obchodů, a již tu máme další novou produkci od tohoto holandského progressive producenta. 2-trackové EP "Rush / Industribe" vyšlo nejdříve koncem září jako exkluzivní digital pre-relase na mp3-shopu Beatport a počátkem tohoto týdne již vychází i na promo vinylu. Perry O'Neil tentokrát překvapivě opustil svůj domovský label Electronic Elements, na kterém vydává všechny své vlastní produkce (samozřejmě kromě remixů pro jiné producenty, které vycházejí i na jiných labelech), a se svojí nejčerstvější produkcí zamířil na jeden z nejmladších sub-labelů Armady Music - 68 Recordings.

Napsat názor do DISKUSE

 2.11.2006 Karel, Press

Léto už nám před nějakým časem zamávalo na rozloučenou a nadešel tak čas přesunout psytrance z openair festivalů zpátky do klubů. Na další pokračování nepravidelné psytrance klubovky Vortex si Roxy promotion spolu s Oxygen records pozvali hosta z Anglie - dlouholetého dje, větrem a spirálami ošlehaného zcestovalce a především výborného full-onového producenta - Jules Hamera, známějšího spíše pod pseudonymem Aphid Moon, který na mejdanu zahraje naživo. Sekundovat mu budou Oxygen records Djs TV a Nem (tč. žijící ve Španělsku), které doplní Transformer. Prostor chilloutu tentokrát zvukově vyplní IDM a experimentální elektronika v podání trojice Besta, Ink Flo a Mitja, jemně kyselou projekci jistí dvojka z Mimo.TV, páni Embryo a 000333. Samozřejmou součástí také budou UV dekorace a plachty, tentokrát od Cybofunk. Předprodej probíhá v Roxy, v Ticketpru a Ticketstreamu za pouhou stovku, začátek je jako vždy ve 22:00. Takže zapište si do notýsku - podzimní vydání Vortexu s Aphid Moonem už v sobotu 4. listopadu.

Napsat názor do DISKUSE


20.9. 4:17
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
16.9. 21:53
Video-recenze novinek (Freezer)
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca
25.8. 17:55
TRANCENATION w/ Sean Tyas, Menno de Jong, Jorn van Deynhoven, Mark Sherry, James Dymond, Ciaran McAuley, David Forbes, Basil O'Glue @ Mecca Club Prague 16.11.2019

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

19.9. 21:56
OUT! [TAR Oasis] Petr Vojacek - Don't Look Back
19.9. 21:49
OUT! [TAR#138] Artificial State - The Great Escape
19.9. 21:44
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Calvin O'Commor - Light Years Away (George Crossfield Remix)
17.9. 15:43
Solarstone & Jonathan Mendelsohn - This Is Where It Starts
11.9. 21:05
OUT! [Trance All-Stars Records] Jean Luc - Apokalipto

9.9. 23:09
Petr Vojacek - Don't Look Back (Promo Video)
9.9. 22:54
Ben Gold - The City Sleeps Tonight (Official Video)
17.8. 18:24
Ashley Wallbridge feat. Clara Yates - Diamonds (Official Video)
16.8. 17:18
Hooligan - Hear You Now (Da Hool 2019 Remix)
12.8. 4:43
Lostly x Arctic Moon - Runaways (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ