TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.11.2007 Karel, News

Freezer si zřejmě dává podzimní pauzu a tak jsem zde tento poslední listopadový den opět já s novými ukázkami. Začínáme novou peckou na AVA Blue labelu kterou je Marninx Pres. Monogato - Calling You. Skladba se nese v podobném stylu jako ostatní releasy tohoto labelu, čekejte tedy zvuk podobný umělcům Joonas Haahmo nebo David West, kteří na AVA vydávají. Nová deska se najde i na labelu Black Hole, tedy labelu hodně blízkému DJ Tiëstovi. First State - Sierra Nevada si bere do ruky atraktivní horské prostředí na jihu Španělska. Přestože podobných skladeb již pár vzniklo, tahle deska se rozhodně v nabité konkurenci neztratí. Třetí dnešní ukázkou je skladba s poněkud krkolomným názvem a sice Super8 and Tab - Helsinki Scorchin (Michael Casette Remix). Nemám tyhle dlouhé názvy rád, ale v tomto případě rád udělám výjimku, jde o perfektní trance house desku v báječném remixu od Michaela Casetteho. Desku hledejte na labelu Anjunabeats. Nic Chagall - Back To San Fran (Original Mix) je další ukázkou. Nic Chagall patří k největším hvězdám trance nebe roku 2007. Kdo by to byl před pár lety řekl, při pohledu na produkci Cosmic Gate, proti které vůbec nic nemám, která ale měla jisté limity. Nic Chagall zatím svého vrcholu nedosáhl. Poslední dnešní ukázkou je Breakfast - Dancing In The Moonlight (Original Mix). Má cenu něco dodávat? Flashover Recordings a playlist každého djje, který to s trancem myslí vážně a nechce v něm hrát druhé housle. Pěkný víkend všem a brzy zase na viděnou a slyšenou.

Napsat názor do DISKUSE

 28.11.2007 Karel, News

Poslední z vrcholů podzimní party sezóny je za námi, party Tiësto - Elements Of Life v pražské T-mobile Aréně skončila. A nás samozřejmě zajímá, jak se Vám tahle party líbila. Povedlo se všechno podle Vašich představ, nebo se mohlo něco udělat jinak? Máte dvě možnosti, jak na těchto stránkách vyjádřit svůj názor. Tou první je tradiční anketa, která je umístěna v levém sloupci. Druhou a jako již tradičně více používanou možností je napsat své stručné (ale klidně se můžete i rozepsat) dojmy a názory z akce do našeho diskusního fóra. Tak s chutí do toho, diskusi v dalších dnech pročítají i organizátoři akce, máte tak jedinečnou možnost je přímo oslovit, ať už budete chválit či naopak něco kritizovat. Po víkendu bychom měli přinést i vlastní report z akce. Pokud bude někdo chtít zveřejnit čtenářský report, stačí jej poslat na náš email. Opět plánujeme rozcestník na všechna zajímavá videa a fotoreporty. Chybět nebude ani čtenáři sestavený playlist. AKTUALIZOVÁNO 28.11. v 20:00.

Napsat názor do DISKUSE

 23.11.2007 Binary, Review

Se jménem Glenn Morrison jsem se prvně setkal teprve nedávno, avšak skladba Circles mě natolik zaujala, že jsem si o tomto pánovi musel vyhledat základní info a poohlédnout se i po jeho dřívější tvorbě. Tento kanadský progressive house producent byl elektronickou hudbou uchvácen již během studií a jeho kariéru na poli tohoto žánru nejvíce ovlivnila práce pro Release Records, díky níž se dostal do kontaktu i s jinými labely, jako například Dekayovým DK Records. V roce 2006 si založil vlastní stáj - Morrison Recordings, kde vyšly už tři digitální releasy. Glenn spolupracuje s mnoha svými kolegy - od 16 Bit Lolita’s přes Deadmau5 až k Way Out West. Svoje guestmixy prezentoval už v několika radio shows - Ministry Of Sound Radio, The Red Zone, Plattenleger ad. Co se týče jeho vlastní tvorby, tak je na první poslech evidentní, že nejvíce je ovlivněn soundem Joela Zimmermana aka Deadmau5. Jeho prvotina Contact / Hydrology z konce září letošního roku, na které se Joel sám podílel a jenž vyšla na jeho labelu Mau5trap, je toho nejlepším důkazem. Úspěch tracku Contact dokládá i skutečnost, že jej Tiësto zařadil na svou kompilaci In Search Of Sunrise Volume 6. Novinka No Sudden Moves / Circles, kterou si představíme, je pod patronátem labelu Armada.

Napsat názor do DISKUSE

 22.11.2007 Karel, Press

V  pátek 30.11.07 se v pražském klubu Pekelnej Bar na Andělu odehraje další pokračování stále oblíbenější noci, která Vám rozproudí Vaše pocitové buňky a to party Impress plná rozmanitých zvuků a melodií. A kdo že Vás světem elektronické hudby provede tentokrát? Chybět rozhodně nemůže zkušený průvodce stylů trance a progressive a to resident této akce - Dj Rewis, který Vás nenechá na pochybách, že patří mezi českou tranceovou špičku. Mimo jiné se také začal věnovat společně s Petem Walkem vlastní produkci a již brzy vyjde jejich první track! Jako hlavní host vystoupí jedna z největších českých producentských nadějí a to DJ a v současné době také velmi úspěšný producent - Michal Poliak, který již v srpnu 2006 vydal svou první desku s DJem Orbithem nazvanou Phantom EP a krátce na to další vinyl ve spolupráci s DJem Preachem - bootleg hitu Crazy od Gnarlse Barkleyho, který ve svých setech zahrál např. Paul Van Dyk. Michal Poliak v současné době slaví také úspěchy se svým nejnovějším singlem - World Republic, kterou mimo jiné remixovali všem dobře známí Filterheadz a samotný Carl Cox jej zařadil a hrál ve svém Essential mixu na rádiu BBC1.

Napsat názor do DISKUSE

 22.11.2007 Karel, Press

Do Meccy se i v roce 2008 pohrnou další hvězdy. Hned po novém roce je na vás připravena nová klubová noc s názvem MUSICA. Na svědomí jí má agentura in Music, která v letošním roce stála za párty Koule s Marcelem Woodsem z Holandska a nebo velmi vydařenou a lajckou i odbornou veřejností vychvalovanou akcí "Filterheadz v Mecce", na přelomu září a října 2007. Ale vraťme se k MUSICE. Tahle akce propukne v pražské Mecce poprvé 19. ledna příštího roku a jako headliner na ní vystoupí německý DJ a producent a v současnosti i velmi žádaný remixér, WIPPENBERG ze stáje High Contrast Recordings. Jeho tracky i jeho remixy hrají snad všichni známí DJs současnosti. Například Wippův remix ke skladbě "Needs to feel" od projektu Super 8 vs DJ Tab hraje jak současný nejoblíbenější DJ světa Armin van Buuren, tak ho můžeme slyšet v setech i takových jmen jakymi jsou Paul Van Dyk, nebo Markus Schulz. V našich luzíích a hájích tento track hraje například Michael Burian, Bon Finix. a nebo DJ Orbith. Krom tohoto hitu dobývá světové parties další Wippenbergův povedený remix a to k hitu od Gabriel and Dresden "Tracking treasure down". Wippenberg v Praze pod touto svou značkou zahraje úplně poprvé a sekundovat mu budou další zvučná jména.

Napsat názor do DISKUSE

 22.11.2007 Karel, Press

Volné pracovní pozice pro rok 2008. Pro všechny kteří by měli chuť pracovat v oboru osvětlovací, zvukové nebo laserové techniky zde máme několik pracovních příležitostí v rámci nových pozic otevřených pro rok 2008.

Napsat názor do DISKUSE

 21.11.2007 Karel, Press

Extravagantní anglický típek JONTY SKRUFFF a krásná čechošvýcarka LAYDEE JANE plánují dobít srdce clubberů moravské metropole Pořadatelé jedné z nejúspěšnějších clubbových nocí v České republice - Bubbles, na kterou si v posledních dílech našlo cestu vždy přes 1500 návštěvníků, uvádějí noc s názvem: WARM UP CYBERTRONIC, na kterém si přijdou na své příznivci stylů jako electro, trance, techno, drumandbass, progressive či house. Bublinkové stroje, sněhová děla, lasery, dekorace, kadeřníci, videoprojekce, skvělé ceny na barech, mega kalba, skvělá atmosféra, prostě vše na co jste zvyklí z noci Bubbles, s tím můžete počítat i 15.12.2007.

Napsat názor do DISKUSE

 19.11.2007 Karel, News

Po Freezerovi přebírám štafetový kolík opět já a tak se můžeme společně s pomocí trance.cz expresu podívat na dalších pět aktuálních skladeb ze světa tranceu, které se objevují v dj playlistech, či uvádějí do varu nejednoho návštěvníka parties po celém světě. Startujeme s lehce progresivní skladbou Gerry Menu - Pay & Lay. Za projektem údajně stojí Dj Remy a do skladby si vypůjčil několik samplů od jeho rodičů, kteří mají vlastní skupinu. Remiovic rodina bude asi pěkně vypečená :) Druhou dnešní novinkou je nová deska na labelu Armada, která je od projektu 8 Wonders - Rendezvous. Tento projekt je na trance scéně zavedený a i nový singl je zaručená sázka na kvalitu. Jde o pohodový relaxační trance, čímž samozřejně neříkám, že se na to nedá tancovat, tak jsem to nemyslel. Ani Johan Gielen nelení a jeho aktuální deska se jmenuje Okinawa Sunset. Ukázku najdete v remixu od Toma Clouda a jde o nadprůměrnou produkci, proto se ostatně dostala i do našich ukázek. Johan Gielen dělá zajímavé skladby a určitě by byla škoda vyhýbat se jeho produkci. Další ukázkou jsou "zpívánky pro děti z mateřské školky" v podání Boom Jinx feat Key - Eternal Reminiscences. Hlavní melodie a vokál mají velmi podmanivý tón, který se vám zadře hluboko pod kůži a nechce se jim ven, takže i když je to svým způsobem docela odrhovačka tahle skladba, má své nezaměnitelné kouzlo. To producent a Dj Lange na to jde jinak. Jeho Lange - Songless (Boy Hagemann Remix) má sice také sladký vokál, ale odrhovačkou tento singl nejde nazvat snad ani z legrace. Songless je můj hit měsíce listopadu, chraplavý hlas zpěvačky Jennifer Karr je nejlepší ženský vokál tohoto roku, Jan Johnston se může jít s prominutím zahrabat. Tak a jsme na konci, věřím že se vám dnešní ukázky líbí a těším se na slyšenou opět příště.

Napsat názor do DISKUSE

 16.11.2007 Freezer, Review

Trance alba se rodí v poslední době jedno za druhým, ovšem těch opravdu kvalitních je jen velmi málo. Za jediné kvalitní trance album tohoto roku považuji Planisphere - Solarism a s odřenýma ušima ještě M.I.K.E.ovo Moving On In Life. Tyto dvě alba mají teď opravdu vážného konkurenta v podobě Better Late Than Never od Lange. Stuart Lange si dal opravdu načas, jelikož na trance scéně působí již 10 let a vydává své teprve první album, které je rozděleno do 2CD. Na prvním CD se setkáme s novým Lange soundem a na CD 2 zavzpomínáme na Langeho minulost, jelikož CD2 obsahuje všechny zásadní tracky z jeho bohaté historie. V recenzi se budu věnovat pouze CD1. Ještě před tím než jsem si album pustil jsem pevně věřil, že mám před sebou adepta na nejlepší trance album roku. Je tomu tak doopravdy? Bude překonáno božské Solarism od Planisphere? Pojďme se na to podívat.

Napsat názor do DISKUSE

 15.11.2007 Karel, Press

Jestli hodláte v nejbližší době nakupovat cokoli ze sortimentu Djské techniky, tak určitě neopomeňte prostudovat výrobky od značky Reloop. Velice přijatelná cena, která na rozdíl od jiných značek není vykoupena kvalitou samotného výrobku. Vlajková loď Reloopu v sortimentu CD přehrávačů Reloop RMP-02 potvrdil svoji kvalitu již u nejednoho uživatele (v současné době byl ČR reklamován pouze jediný kus). Tento přehrávač je vybaven nadstandardním počtem efektů a samozřejmě se s ním dá i skrečovat. Za pozornost stojí určitě například i gramofon Reloop RP-6000 MK5 s, jehož točivý moment přesahuje 4,5 kg/cm. Možná by Vás také mohlo zajímat, že mixák od značky Reloop vlastnil například i Chris Sadler. A www.reloop.cz Vám již nyní připravil akční ceny prakticky na všechny výrobky. A všechny výrobky si můžete pořídit také na splátky nebo ON-LINE splátky na dálku.

Napsat názor do DISKUSE

 13.11.2007 Freezer, News

Po delší odmlce opět střídám Karla a představím Vám pětici ukázek. Hned v úvodu se podíváme na novinku od Sashy, kterého jsem pomalu už začínal zatracovat. Nyní si mě ale získává zpět na svou stranu díky tracku Coma, který bych osobně řadil do progressive trance, případně house. Coma je doslova nabitá nápadama a tak se ani na chvilku nebudete při poslechu nudit. Kromě různých zvukových efektů nás Coma doslova omámí svojí jednoduchou, ale přesto výtečnou a silnou melodií. Coma je mojí současnou peckou číslo jedna. Další ukázky už ovšem budou ze světa upliftingu. Ještě nedávno jsem si stěžoval, že se toho příliš zajímavého nerodí, co se týče tohoto stylu. Dnes to ale beru zpět, protože kvalitního upliftu se urodilo v poslední době spousta a měl jsem i problém vybrat jen pár těch nejlepších. Jednou z těch nejlepších je bezesporu Sands Of Sahara od polského nadějného projektu Anguilla Project. Trochu mi track připomíná svojí melodií klasiku Everday od Agnelli And Nelson. Prostě nebeská krása. Sands Of Sahara je součásti aktuálního From The Sea EP, tak se po něm určitě někde podívejte, jelikož i ostatní tracky z tohoto EP stojí za poslech. Další ukázka je celkem exkluzivní, protože se ještě nehraje ani v setech. Teprve jí to čeká a bude se hrát rozhodně hodně. Jedná se o Andre Visior & Kay Stone - SFYM v remixu od Giuseppe Ottavianiho. Track mi silně připomíná Far Away, což znamená, že je to bezesporu kvalitní a chytlavý počin. Jako další jsem vybral energetickou řežbu od Galen Behr & Hydroid - Shift Of The Ages, což je perfektní follow-up singlu Carabella a dokonce ho i dle mého názoru překonává. Tento track zboří kluby. Úplně na závěr jsem ještě do dnešních ukázek protlačil snový uplifting z posledního Asotu. Alan M - Famicom (Temple 1 Remix) je přesně tím typem tracku, který mě dokáže skutečně vyupliftovat až k nebesům. Do dnešních ukázek se ještě spousta kvalitních tracků nevešlo a tak se pokusím udělat další ukázky velmi brzy, abych Vám představil i ty ostatní skvosty od projektů Onova, Lange a Absolute.

Napsat názor do DISKUSE

 12.11.2007 Karel, Press

Už je to nějaký ten pátek, co se v Brně konala jedna z nejúspěšnějších a nejlepších tranceových nocí České republiky - E-MOTION. Jako headliner se představil majitel labelu Emalodic, Angličan Adam White se suportem DJs jako Tadeas, Jet Fever, resident EMOTION Stepan Bruck, Pico a duo Matamar. Přinášíme vám díky portálu TranceMusic.sk záznamy setů většiny DJs doplněných o tracklisty. Jako první je na download k dispozici set od českého Jet Fevera. Jet začal hrát přibližně o 21:30, čímž přizpůsobil i začátek svého setu a začal pomale roztancovávat přicházejicí publikum.

Napsat názor do DISKUSE

 9.11.2007 Karel, Press

Poprvé ve své historii se bude Sensation - The World's Leading Dance Event - konat jako silvestrovská oslava nového roku. Tato spektakulární akce, kde se kombinuje taneční hudba a divadelní prvky, proběhne 31. prosince 2007 v LTU Aréně v německém Düsseldorfu. Na základě obrovské poptávky po vstupenkách od českých fanoušků byl 5. listopadu spuštěn oficiální předprodej i u nás. Sensation v Düsseldorfu navštíví lidé z celého světa, a proto bude pro maximální pohodlí těchto návštěvníků - majitele vstupenek zakoupených mimo Německo - otevřeno několik speciálních vchodů. Toto silvestrovské vydání nastaví nové standardy, a to nejen hudebně. Vedle špičkových djs jako Eric Morillo, Monika Kruse nebo Axwell bude tato edice Sensation po vizuální stránce zcela přelomová. Fascinující příběh provede návštěvníky tajemným dobrodružstvím, a LTU Arena vás na jednu noc přenese do magického světa Sensation.

Napsat názor do DISKUSE

 8.11.2007 Karel, Press

Ahoj kluci, gratulujeme k vynikajícímu 57. místu v prestižní anketě časopisu Dj Mag. Jaké je hodnocení vašeho roku 2007? Ralph: Rok 2007 byl pro nás nejlepší v kariéře. Vydali jsme album Worldvibe, které je k mání na celém světě díky skvělé distribuci a také máme mnoho vystoupení na zajímavých místech. Je to výborný pocit! Budete ve Fabricu poprvé, zkuste se tedy představit našim návštěvníkům. Kdy a kde vůbec vznikl nápad vytvořit duo K&A ? Steven: Vše to začalo na festivalu House of Summer v roce 1996, kdy jsme hráli jako live act. Track se líbil tolik, že jsme jej v témž roce vydali a K&A byli na světě. O několik měsíců později jsme také založili label Euphonic.

Napsat názor do DISKUSE

 7.11.2007 Binary, Review

Už dávno neplatí, že kvalitní upliftingová produkce je doménou země větrných mlýnů a tulipánů. Trancový boom nastal i v zemích střední a východní Evropy a je evidentní, že nejplodnější a nejschopnější producenti se vyskytují u našich severních sousedů - v Polsku. Jedním z nich a pro mě tím nejlepším, je 23letý rodák z Poznaně Krzysztof Prętkiewicz aka Nitrous Oxide / N2O. Byv osloven elektronickou hudbou Jeana Michela Jara a Mika Oldfielda počátkem 90. let, si uvědomil, že toto je styl ve kterém by se mohl realizovat. S vlastní tvorbou začal v roce 1998, experimentoval i v různých žánrech, ale až po pěti letech, kdy potkal Kamila Bigaje s nímž tvoří projekt 3rd Moon, zakotvil u uplifting trancu. Desky Diving In The Sky / Moon Breeze (2006), DNA / RNA (2006), Meltdown / Burned Out (2007) vyšly na sublabelu Somatic Sense Recordings - Profuse. Tam vydal i pod svým alter egem N2O dvě desky: Waterfall (2006) a Territory (2007). Samotný Krzysztof se upsal labelu Anjunabeats a jeho debutem byl vinyl North Pole / Frozen Dreams (2006), který mě popravdě příliš nezaujal. Avšak letošní Morning Light / Orient Express je masterpiece s velkým M. Ani jeho remixy nejsou vůbec špatné a mnohdy překonají originální verze - mezi nejzdařilejší patří ty ke skladbám Untitled Audio od Mike Koglin vs. P.O.S. či Spinal Chord Dana Stonea. Představme si zbrusu nový počin z jeho studia nesoucí název Amnesia, který dokazuje, že čím je skladba z dílny Nitrous Oxide novější, tím je kvalitnější.

Napsat názor do DISKUSE

 7.11.2007 Karel, Press

Je tomu jen pár dní, co se na světlo dostal lineup další E-MOTION, a tato akce slaví další zajímavý posun. Adam White (UK) - headliner minulé E-MOTION - si právě svůj set z této akce vybral pro pokračování své show právě na tomto rádiu, jehož koncept má na starosti sám legendární Paul van Dyk. Set posledního headlinera E-motion si budete moci poslechnout a naladit na radiu www.VONYC.com 9.11.2007 od 21:00 středoevropského času, kdy právě Adam White se svoji show začíná. Tvůrcem VONYC.com je - jak už bylo zmíněno - Paul van Dyk a jedná se o revoluční a vizionářský koncept, který umožňuje uživatelům internetu legální stahování elektronické hudby: VONYC.com – kombinace rádia a download shopu.

Napsat názor do DISKUSE

 7.11.2007 Karel, Press

Akce Weekend* World Stars s Kyau & Albert se nezadržitelně blíží a to je čas na poslední praktické informace k tomuto velkolepému večírku. Tedy v pátek 9. listopadu ve 21 hodin se otevřou brány klubu Fabric. Hudební produkce začne od 21:30 a tu zahájí brněnský Stepan Bruck. Ve 23:30 jej vystřídá česká tranceová špička Michael C. V 01:00 jsou na řadě hlavní hosti večera - Kyau & Albert (DE), kteří vám dokáží, proč jsou miláčky publika. Po jejich jistě fantastickém setu vystoupí v 03:00 progresivní eso Martin Gredner. Od 04:30 si přijdou na své milovníci trance & tech-trance music v podání Jet Fever-a.

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2007 Freezer, Report

Pátek 2. listopadu byl dnem D pro všechny trancery a vyznavače taneční hudby, jelikož se v pražské Sazka Aréně uskutečnilo již čtvrté pokračování Transmission. Akci pořádala stejně jako v předchozích případech společnost United Music a hned na úvod prozradím, že odvedli perfektní práci, co se organizace týče. Přesunutí akce do Sazka Arény byl moc dobrý tah, jelikož Sazka je prostornější a celkově vhodnější pro pořádání takových akcí. Hlavní hvězdou večera měl být holanďan Ferry Corsten, který zahrál i na druhé Transmission. Jestli byl skutečně tou hlavní hvězdou právě on se dozvíte v tomto mini-reportu.

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2007 Karel, News

Druhý z vrcholů podzimní party sezóny je za námi, party Transmission 4 skončila. A nás samozřejmě zajímá, jak se Vám tahle party líbila. Povedlo se všechno podle Vašich představ, nebo se mohlo něco udělat jinak? Máte dvě možnosti, jak na těchto stránkách vyjádřit svůj názor. Tou první je anketa, která je umístěna v levém sloupci. Druhou a jako již tradičně více používanou možností je napsat své stručné (ale klidně se můžete i rozepsat) dojmy a názory z akce do našeho diskusního fóra. Tak s chutí do toho, diskusi v dalších dnech pročítají i organizátoři akce, máte tak jedinečnou možnost je přímo oslovit, ať už budete chválit či naopak něco kritizovat. Po víkendu bychom měli přinést i vlastní report z akce. Pokud bude někdo chtít zveřejnit čtenářský report, stačí jej poslat na náš email. Opět plánujeme rozcestník na všechna zajímavá videa a fotoreporty. Nechybí ani čtenáři sestavený Transmission 4 playlist všech djs, kteří na této akci účinkovali. AKTUALIZOVÁNO 6.11. v 11:30.

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2007 Karel, Press

Jak obvykle prožíváte pondělí? Pro mnoho z nás je plán následovný: ráno vstát, zanadávat si, že víkend je již nenávratně za námi a my musíme zase do práce. V práci na nás čeká šéf se spoustou úkolů pro které není odklad, v poledne přichází rychlý oběd a pak zase do práce a takhle až do večera, kdy po příchodu domů bez nálady zasedneme za televizi a snažíme se přijít na jiné myšlenky. Ale co takhle prožít pondělí jinak? Zkuste vstát v pondělí pravou nohou s tím, že se budete těšit na příjemně prožitý večer! Ano právě pro Vás, kdo nemáte rádi všední stereotypy, ale naopak si chcete užívat každý den na plno, je tady pravidelná pondělní noc Avenue v klubu Pekelnej Bar na Andělu! A v čem je tak výjimečná? Pojďme si ji teď pro Vás, kteří její atmosféru ještě nezažili na vlastní kůži, trošku blíže představit. První věc, která ji dělá tak výjimečnou je samotné prostředí klubu Pekelnej Bar - hned po vstoupení do toho klubu ucítíte neopakovatelnou atmosféru kloubící v sobě dva světy - Nebe a Peklo - nebesky se zde budete cítit při setkání s lidmi, které zde potkáte a při popíjení lahodných drinků a Pekelně Vám pak bude na roztancovaném parketu, který se Vám nebude chtít opustit.

Napsat názor do DISKUSE

 2.11.2007 Karel, Press

Třetí pokračování Mhaaanie na sebe nenechalo dlouho čekat a tentokrát se můžete těšit na opravdovou lahůdku. V OK baru dojde druhou listopadovou sobotu k unikátnímu spojení dvou klubových nocí: Prestižní elektro-house noci VIBE, která se za svoji krátkou historii stala jednou z nejvýznamnějších pravidelných akcí, které můžete v pražském klubu Mecca navštívit a mladé trancové noci MHAAANIA, která si ale již stihla získat sympatie řady nejen pardubických partypeople a pomalu se stává synonymem pro kombinaci skvělé hudby, unikátní atmosféry a výborných lidí bavících se od soumraku do úsvitu. Headlinerem celé akce je bezesporu rezident VIBE - dj Tripmain, který se za svoji krátkou kariéru vypracoval mezi jednoho z nejvýraznějších djs z nastupující djské generace. Směsice minimalu, housu, elektra, progresive a trance muziky, to je neodolatelný koktejl, který servíroval po boku takových jmen jako Markus Schulz, Carl Cox, Josh Wink či Marco V. Chybět samozřejmě nesmí ani rezident MHAAANIE, dj F1D0. Energickým trancem, kterým se prezentuje, si získal sympatie partypeople již na své první akci a záhy po započetí své djské kariéry dostal nabídku zahrát po boku jedné z největších hvězd české trance scény, dje Michaela C. Tuto dvojici doplní dva talentovaní elektro-housoví djs, pražský Mark Horn a pardubický Martinez the DJ. Pojedeme od večera až do rána v rytmech té nejlepší elektro, house a trance muziky, která je v současnosti k mání, tak doufáme, že dorazíte a užijete si s náma tuhle nezapomenutelnou akci!;o)

Napsat názor do DISKUSE

 1.11.2007 Karel, Press

Ambience vol.2 pro Vás dvojice djs (K.I.F.L.I & CARRASCO) rozhodla okořenit prvky elektra a techhousu. Jako první z hostů se dne 7.11.2007 přestaví talentovaný a velmi úspěšný Andrey, jenž je zástupcem mladé generace elektro djs. Mohli jste ho slyšet například na Summer of Love 2006. Techhousovou scénu zastoupí Dj Peca. Rodák z Holic u Pardubic se představí ve svém precizním a energickém setu, který byl ke slyšení i na několika radiích v ČR. Celou akci se tedy můžete těšit na šťavnaté tempo ke kterému přispěje K.I.F.L.I tribal a latino housem. Všichni co máte rádi pořádnou svižnější beat na této tomto vydání Ambience nesmíte chybět.Vstup je jako vždy zdarma a konec v časných ranních hodinách.

Napsat názor do DISKUSE

 1.11.2007 Karel, Press

Ve virtuálním světě internetu se je nový a zajímavý ON-LINE shop GRAMEC.CZ. Najdete v něm všechny značky jako Reloop, Ecler, Pioneer, Numark, American audio, Rodec, Denon, Stanton, Technics, Sennheiser, Vestax, JBL, Shure, Omnitronic, Citronic, Gemini, UDG, QSC, prostě vše co vás napadne. A co je opravdu zajímavé, že na všechny značky jsou již vánoční plošné slevy od 5 do 18%. To už stojí se za to podívat na www.gramec.cz. Na jednotlivé produkty zde také najdete akční ceny v sekci AKCE-SLEVY. A pokud nemáte dostatek financí nebo si je chcete schovat na vánoce, můžete využít služby ON-LINE splátky na dálku, které se stávají ve světě internetu stále zajímavější. Můžete také využít služeb vlastní inzerce, kde můžete nakupovat i prodávat co se Vám zlíbí, využít služby hlídacího psa, doporučit zajímavý produkt kamarádovi nebo napsat vlastní názor přímo k produktu či podiskutovat v diskusi na fóru.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ