TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 27.11.2008 Karel, Press

Fester: "věřím, že společně s party people vytvoříme perfektní atmosféru". Již příští pátek se uskuteční další díl E-motion, kde vystoupí irský DJ a producent John O´Callaghan. Ten kdo bude připravovat publikum před jeho vystoupením bude slovenský Fester. Zeptali jsme se tedy Festera na pár otázek a nakonec se z toho vyklubal zajimavý rozhovor.

Napsat názor do DISKUSE

 25.11.2008 Karel, Press

Nakupujete rádi on line? A taky vás obtěžuje neustále se registrovat, vyplňovat kilometry zbytečných formulářů, v horším případě mít plnou schránku nevyžádané pošty? Nás taky! Proto maxistore přichází se skvělou novinkou, která zpříjemní, urychlí a zjednoduší váš nákup. Na našich stránkách www.maxistore.cz nyní zboží jednoduše objednáte bez jakékoliv registrace. Stačí několik kliknutí myší a pohodlně z tepla domova seženete, co jste potřebovali. Vybírat můžete ze široké nabídky výrobků - od zvukové, světelné a obrazové techniky, přes hudební nástroje, až po nejrůznější vychytávky pro djs a mnoho dalšího. Samozřejmostí je bohatá nabídka ve všech cenových kategoriích a pestrá škála světových značek jako Gemini, Rodec, Pioneer, Technics, Shure nebo JBL a mnoho dalších. Ostatně přesvědčit se můžete na našich stránkách. Tak neváhejte a vylepšete si svůj obývák, klub či auto kvalitním výrobkem z naší nepřeberné nabídky! Nikdy to nebylo jednodušší. Veškeré zboží je také možné jednoduše z nakoupit pomocí on-line splátek na dálku.

Napsat názor do DISKUSE

 25.11.2008 Karel, Press

Michael C v posledních dnech rozhodně nezahálí a slaví další úspěchy na producentském poli. Support k jeho remixu tracku Old Monitor od projektu Nirthy and Namtrack vyjádřil holandský dj a producent Joop, mimo jiné autor hymny The Future k megaeventu Trance Energy. Skladbu Old Monitor v remixu Michaela C si natolik oblíbil, že ji zařadil do své srpnové TOP 10 zveřejněné na světoznámém digitálním obchodě Trackitdown. Michaelův remix zařadil mezi produkci takových jmen jako Armin van Buuren, Nic Chagall, Wippenberg, Leon Boiler a Booka Shade. To však není vše. Z Michaelova studia v poslední době vyšly hned 4 další remixy. Dvakrát byl Michael osloven, aby zremixoval skladby pro nově vznikající alba - DJe Nea a alternativní skupiny Bek Ofis. Singl Don't Wanna B Like Other Boys od DJe Nea (k poslechu například na www.myspace.com/djmichaelc) se těší velké oblibě při Michaelových vystoupeních a skladba Calgary od kapely Bek Ofis si v Michaelových setech vede stejně tak dobře.

Napsat názor do DISKUSE

 24.11.2008 Karel, Press

V Pondělí 24.11. a ten samý týden také v sobotu 29.11. se můžete těšit na pravidelnou a oblíbenou akci Avenue v klubu Pekelnej bar! V pondělí to bude Avenue jak jste zvyklí dvakrát do měsíce a na sobotu je pro Vás nachystaný speciální díl se speciálními hosty! A na co se tedy můžete těšit? Na obou dílech především vystoupí residentní duo Matamar (Mark Airman & Mata C), které jste naposledy mohli slyšet například na posledním a také jubilejním díle halovky Apokalypsa. Další kdo Vás bude provázet oběmi noci, je residentní dj Avenue a také Language of Trance a to Petr Hauz, který si pro Vás nachystá jako vždy spoustu hudebních lahůdek. A teď se vrátíme ke speciálnímu vydání. Čím bude speciální? Tak zaprvé je v sobotu, ale také Vás čekají speciální hosté! Tím prvním je velice talentovaná, mladá a půvabná producentka a Djka - Heaton, která má už na svém kontě několik úspěšně vydaných tracků a o které dozajista ještě hodně uslyšíme. Dalším hostem je také velmi nadějný dj z Ostravy, který je známý především návštěvníkům klubu Fabric, ale slyšet jste ho mohli například v pražském Vertigu na narozeninové party dvojice Matamar - Marco Biary.

Napsat názor do DISKUSE

 24.11.2008 Karel, Press

Připravte se na Tranceplantation 2, kterou Vám přináší Funtastic.cz. Přijďte si vychutnat trance té největší kvality a to v podání jednoho z nejlepších českých djs. Dámy a pánové s radostí Vám oznamujeme, že naše pozvání přijal Michael C. Záruka opravdové kvality to je Michael C, který dnes kombinuje ve svých setech melodičnost trancu, sexy zvuk elektra a dynamiku techna. Toto originální spojení je zárukou pozitivní energie a jedinečnosti každého Michaelova setu. Připočteme-li k tomu Michaelův cit pro mixování a jeho komunikaci s publikem, dostaneme odpověď na otázku, proč je dnes Michael C jedním z nejoblíbenějších českých dju. Zahrál si již po boku takových superstar, jako Tiesto, Armin van Buuren nebo Paul van Dyk. Pravidelně se umisťuje na čelních pozicích v anketě Czech Dance awards a hraje na uznávaných eventech u nás, ale i v zahraničí za připomenutí jistě stoji hraní v Číně nebo jeho rezidentura v legendárním pražském klubu Roxy na noci Entrance.

Napsat názor do DISKUSE

 23.11.2008 Karel, Press

Již dnes večer na Fun 1 Station a následující úterý také na Sensation Factory Vás čeká další díl oblíbené radio show s názvem Language of Trance, která je vysílána pravidelně každou poslední neděli 22:00 do 24:00 a každé následující ůterý od 18:00 do 20:00 pod taktovkou djů z dua MATAMAR. Čeká Vás jako vždy pořádná nálož toho nejlepšího za uplynulý měsíc a také exklusivní guestmix od zahraničního hosta. Tentokrát to bude holandský dj a producent, který si říká Trance-O-Matic a kterého jste mohli slyšet na živo například na poslední Language of Trance v klubu Vertigo. Také připomeneme, že tento pořad také výzvou pro Vás - začínající nebo již pokročilé producenty abyste posílali svoje tracky na E-mail Languageoftrance@matamar.com a možná právě Vaše skladba zazní v pořadu Language of Trance! A nezapomeňte - záznam této radioshow najdete také exklusivně na serveru SETY.CZ! Rádio Fun 1 Station můžete naladit jak prostřednictvím internetu na stránkách www.fun1.cz a nebo na kabelovce UPC a Karneval. Fun 1 si můžete také naladit jako rádio v kabelových sítích UPC. Frekvence, na kterých vysíláme v několika městech ČR najdete na www.fun1.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 19.11.2008 Karel, Press

Jedna z nejoblíbenějších klubových akcí České republiky a to E-MOTION, odehrávající se v brněnském klubu Fléda, hlásí spuštění předprodejů. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí irský DJ a v současné době jeden z nejlepších trance producentů světa John O´ Callaghan. Na výběr máte z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamnější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete „lupen" pořídit v klubu Fléda a to na bárečku hned vedle klubu. Cena lístků je stanovena na 200,-Kč + poplatek prodejci. Support k hvězdnému O´Callaghanovi obstará slovenský zástupce "Beautiful Things" Fester, rezident akce a čím dál více oblíbený Stepan Bruck, pražský DJ a velmi činný producent Thomas Coastline, slovenská kráska Eruvie a brněnský Free Gate.

Napsat názor do DISKUSE

 13.11.2008 Karel, Press

Pokud jste si mysleli, že se populární mejdan Impress (myspace.com/impressparty) pod taktovkou Rewise a Peta Walka vytratil z nabitého programu Pekelného baru, jste na velkém omylu. Další díl této parádní party nabité trancem a progressivem je na dohled, přesněji tedy 21.11.2008. Hlavním hostem podzimního Impressu bude půvabná brněnská djka Jeannis působící převážně na brněnské scéně. Díky jejímu osobitému pojetí hudby za svou kariéru vystoupila po boku několika zvučných jmen světového formátu. Za zmínku určitě stojí Luke Sun, Steve Angelo, Lee Dagger nebo brazilská djane Anali. Již podruhé se můžete těšit na energické vystoupení dje Revolta, který není na české taneční scéně žádným nováčkem. Mezi jeho poslední úspěchy právem patří vystoupení s belgičanem M.I.K.E.m nebo holanďany Signum, Leon Bolier či Galen Behr. Výtečnou atmosferu této party zaručeně dodají i rezidenti mejdanu Pete Walk a Rewis, kteří čím dál tím časteji tráví svůj volný čas ve studiu nad vlastní produkcí. Specialitka - do 23 hod. bude alko + nealko z 30% slevou!

Napsat názor do DISKUSE

 11.11.2008 Freezer, Report

Hlavní tranceová událost tohoto roku Transmission 5 je za námi, tak se pojďme podívat jak to letos vypadalo. Do pražské O2 Arény dorazilo podle odhadů něco kolem 12 000 lidí, což znamená, že bylo narváno k prasknutí. Bezproblémový vstup do arény vystřídal hrůzný pohled na délku front na šatny. Přišlo mi, že obsluha šatny se skládala z bezdomovců, kteří byli najatí za flašku piva, protože byli neskutečně pomalí a někteří se dokonce jen tak bavili mezi sebou a nic nedělali. Po půl hodince jsem raději čekání ve frontě vzdal, protože jsem nechtěl propásnout první z hvězd večera Guiseppe Ottavianiho. V době kdy jsem stál onu zmiňovanou hrůzostrašnou frontu hrál rozehřívač Michal Poliak, jenž si zřejmě Transmission spletl s vesnickou diskotékou. Z toho co jsem měl možnost slyšet mi to provadu přišlo, že jsem momentálně na místní diskošce a nikoliv na tranceové megaakci. Hrál převážně vrzačky a profláknuté hitovky, ale o trancu se rozhodně hovořit nedalo. Jediné co snad trochu stálo za zmínku byla Sia - Girl Who Lost To Cocaine. Těsně před vystoupním Ottavianiho jsem se konečně dostal dovnitř a hned mě ohromila futuristická stage, která vypadala ještě daleko lépe než na minulé TM.

Napsat názor do DISKUSE

 11.11.2008 Karel, Report

Další z tanečních událostí roku, kterou byla akce Transmission 2008 s hvězdou Ferry Corstenem máme za sebou a v naší diskusi je již spousta vašich komentářů k této akci, která se uskutečnila v pražské O2 Aréně. Stejně tak je již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. O2 Aréna opět potvrdila, že je nejmodernější halou svého druhu u nás a stále tak platí otřepané pravidlo, že lepší prostor pro taneční party u nás nenajdete. Posílení šaten moc nepomohlo, opět jsem musel kolem 22h všechny předběhnout a pak se 20 minut tlačit u odebírání oblečení, ale už jsem si asi zvykl, je fakt že jsem mohl přijít dříve. Hudebně se mi Transmission velmi líbila, výkony djs byly parádní, vrcholem pro mě byl Markus Schulz. Takový je můj velmi stručný komentář k akci jako takové, podrobný report bychom měli přinést v dalších dnech.
AKTUALIZACE 11.11. 21:55

Napsat názor do DISKUSE

 11.11.2008 Karel, Press

Příznivci Laydee Jane si rádi vzpomenou na poslední Crystal, kdy klub praskal ve švech a atmosféra se dala krájet. Proto jsme se rozhodli ještě přitvrdit a zkombinovat to nejlepší z noci klubu Mecca Rehab a Crystalu. Po boku rezidentní djane LayDeeJane zahraje jeden z nejlepších producentů současnosti, německý Martin Roth! Jeho smršť skladeb a remixů připomeneme snad jen megatracky jako Miracle, California Sunset, Miracle Cure, či vokálový Not Alone. Prvotřídní hudení podporu této noci vytvoří rezident klubu Martin Gredner a jeho energické tracky s nadýchanými plochami, ve kterých si Martin tak libuje. Dále se představí rezident pržského Rehabu, dj Nesquik a talentovaný dj ze stejného města Dejff, který se ve Fabricu představí poprvé. Můžete se těšit na speciální Rehab dekorace, které doslova zaplní klub a go-go dancers, které budou splňovat roli zdravotních sestřišek, pánové: Vynikající sound, double laser show a parádní atmosféra Crystalu Vás čeká 15.11. ve Fabricu!

Napsat názor do DISKUSE

 8.11.2008 Karel, Press

3 důvody proč navštívit Kentoya afterparty na Lávce Už víte kam vyrazíte po zavření bran O2 arény. Že stále váháte a domů se Vám chtít rozhodně nebude? Máme pro Vás tři důvody, proč navštívit Kentoya afterparty na pražské Lávce, díky kterým už budete mít zaručeně jasno! 1. NABITÝ LINE-UP NA DVOU STAGÍCH Headlinery Kentoya afterparty budou velmi úspěšná djane E-lite, která se svým recordbagem cestuje stále více do zahraničí a mezi její největší úspěch patří vystoupení na světově známé Love Parade nebo v jihoamerické Kolumbii, českému publiku velmi dobře známý a oblíbený Bon Finix, pražský matador MarcoS a rezident klubu Duplex a Mecca Marty Crow. Mimo headlinerů na Kentoya afterparty dále vystoupí stále více populární djane Katie, energické duo Subgate & Hozzy, Thonic, Carl Lope, Mark Twin, Lucky & Ricco, Andy T, Raffael De La Rue a Cubic.

Napsat názor do DISKUSE

 8.11.2008 Karel, Press

Pražský klub Vertigo oslaví v sobotu 8.listopadu své třetí narozeniny. Hlavním hostem párty "House Temptations - Vertigo B-Day Party" je Chris Sadler. Jako další hosté se představí Adam Cloud a Lucas Hulan a další rezidentní djs Vertiga. Vstup na párty je zdarma. Za ty tři roky jsme trochu povyrostli, ale stále jsme na pražské hudební scéně relativně nový klub. Párkrát jsme převlékali kabát, z industriální moderny jsme se posunuli do funky hávu v hlavní části klubu a do dekadentní pohodlnosti a elaborovaného maximalismu našeho VIPka. Kavárna se v poslední době postupně přeměňuje v sofistikovanou ležérnost. Vše co zmiňujeme o interiérech platí i o naší hudební produkci. I když jsme občas sami sobě nevěrní, přesto se náš sound jasně vykrystalizoval do lechtivého a duchaplného house, melodického trance a sem tam něco kolem. Od drastických experimentálních zvuků plechů o sebe třískajících či minimalistických kreací jsme se vydali směrem k optimistické, žánrově pestré hudbě, která dobře naladí, pobaví a roztancuje. V relativně krátké historii klubu se nám povedlo uspořádat řadu velmi úspěšných akcí s hosty světového formátu. Za našim mixážním pultem se předvedli němečtí Stoneface & Terminal, dán Daniel Kandi, holanďané Daniel Wanrooy, Dazzle, Arctic Quest, Trance-O-Matic, z českých djs celá tranceová a houseová špička včetně Michaela Buriana, LayDee Jane, Michael C, Bon Finix a mnoho dalších.

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2008 Karel, Press

Dnešním dnem odstartoval předprodej na premiéru klubové noci agentury United Music s názvem PURE, v rámci které vystoupí po druhé za sebou zvolený nejpopulárnější DJ planety, Armin van Buuren. To vše se odehraje 20. prosince v prostorách Slovanského domu v Praze. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketpro, a to ve dvou kategoriích. Standardní vstupenky jsou v prodeji za 675 Kč + poplatky, v omezeném množství 1500 ks. Pro náročnější návštěvníky jsou připraveny VIP vstupenky za cenu 1340 Kč + poplatky, rovněž v omezeném množství 300 kusů. Pro majitele VIP vstupenek bude připraveno luxusní VIP patro s balkonem ozvučené sound systémem Funktion One, odpočinková zóna, nabídka vybraných pokrmů a šatna zdarma. Skupinám o maximálním počtu 6 osob nabízíme možnost zakoupení VIP stolu s vlastní obsluhou. Pro více informací nás kontaktujte na adrese viptable@pureprague.cz.

 

Napsat názor do DISKUSE

 5.11.2008 Karel, Press

Listopadový Rehab je zpět v plné zbroji. Na nejstylovější a úspěšnou pravidelnou noc klubu Mecca přijal pozvání světoznámý německý top producent a DJ MARTIN ROTH, který v současné době doslova vyprodává stránky beatportu a dalších serverů! Některou jeho tvorbu jste měli možnost slyšet na letošním SENSATION WHITE v DJ setu Michaela Buriana. Na taneční scéně není vůbec žádným nováčkem a ve svých 32 letech má za sebou spolupráci s takovými hvězdami jako jsou PAUL VAN DYK, ARMIN VAN BUUREN, BLANK & JONES nebo top brit-poppers KEANE. Rozhodující průlom v electronické hudbě udělal v roce 2004 remakem klasiky The Orange Theme od Cygnus X. V přibližně stejné době objevil Paul van Dyk Martinův track Energize a zremixoval jej pro svůj label VANDIT. Toto způsobilo takové množství zájmu o Martinovu produkci, že poté byl sám velkým Paulem požádán, aby udělal remix tracku José Amnesia vs Serp - Second Day pro jeho label VANDIT, který se záhy stal dalším trhákem. Z poslední tvorby remixoval tracky SUPER8 & TAB nebo Lets Go pro PAUL VAN DYKA, Sensation Seekers, California Sunset atd., které se dlouhou dobu držely na prvních místech DJských hitparád.

Napsat názor do DISKUSE

 4.11.2008 Karel, Press

Již tuto sobotu, 8. listopadu vypukne v pražské O2 aréně páté pokračování Transmission, které slibuje bezesporu největší taneční akci letošního podzimu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na hvězdy jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, a další, ale připravena bude i ohromující produkce a show, jejíž téma nese název The New World.

Napsat názor do DISKUSE

 4.11.2008 Freezer, News

Po delší pauze se opět pokusím trochu oživit sekci ukázek, o které nebyl podle ohlasů příliš velký zájem. Nicméně v současné době vzniká hodně kvalitní tranceové produkce, a tak by byla škoda se na některé z nich blíže nepodívat. Jako první tu máme Davida Newsuma, který už své kvality prokázal v singlu From Dubai With Love. V novém singlu své kvality jen umocňuje. 63B Clerkenwell Road je skvostná epická uplifting nálož, stylově podobná jako předchozí singl. Osobně se mi zamlouvá ještě víc. Zapomenout nemohu ani na jednoho z nejvýraznějších producentů tohoto roku. Tím je bezesporu Arnej, který vydává již druhé EP za sebou pod pseudonymem 8 Wonders. Ze čtveřice tracků, které jsou jednoduše čistokrevným trancem nejvíce vyniká titulní The Return. Arnej se sám vůbec netají, že se snaží napodobovat Push sound. A co tu máme dál? No přeci Push! Nový singl se jmenuje Dream Designer a vyjde v prosinci společně s 8 Wonders remixem. Originál MIKE otestoval poprvé u nás v Mecce a jasně se potvrdilo, že to bude snad ten nejsilnější Push singl od dob Journey Of Life. Je to prostě jízda, jako za starých časů. V další ukázce se podíváme na dvojici 7 Skies & Static Blue. Je zajímavé, že když produkují tihle dva separátně, tak je to spíše jen průměrná produkce, ale když pojí své síly, tak vznikne monster uplifter, tak jako v případě singlu Central Park. Na kytarový breakdown navazuje parádní euforická melodie. O remix se postaral osvědčený Nitrous Oxide, který ale originál nepřekonal. Jako poslední se hlásí o slovo Adam Nickey, který tentokrát v singlu Slider nepoužil svou vrzavější basovku a vytvořil zcela precizní trance, který dobře charakterizuje Anjuna sound a jen potvrzuje jeho kvality. Dnešní ukázky tedy byly všechny ve stylu euforického upliftingu. Nezapomeňte připsat nějaký ten názor, pokud si ukázky poslechnete, protože pokud tak neučiníte, tak si pro Vás přijde v noci Fantomas!

Napsat názor do DISKUSE

 3.11.2008 Karel, Press

Radioshow Bona Finixe, Kick da Night Radio_Cast, vkročila do třetího měsíce vysílání a to opět s velmi zajímavým programem. V listopadu jsou nachystány guest KICK mixy od DJs, kteří v dohledné době vystoupí v Česku na nekterých z těch nejvýznamnějších plánovaných akcí.. Hned na první listopadové vydání je připravena "perlička" v podobě hlavní headlinera letošní Transmission. Ferry Corsten tak ukončí sérii Transmission DJs, kteří namíchali své sety pro náš pořad. Během posledních několika týdnů jste tak měli možnost slyšet sety od Markuse Schulze, dvojice Aly & Fila a nebo Rank 1. A když už je řeč o Transmission, tak pro vás máme i soutěž o 2x2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky, nalaďte si v pondělí 3.11. rádio Sensation Factory a otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ