TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

Tato sekce nebyla hodně dlouho aktualizována, takže to nyní napravujeme a přinášíme vám 25 aktuálních audio ukázek. Ukázky budeme od teď dělat ve formátu WMA ( Windows media audio ), pro přehrání potřebujete Windows Media player nebo vám stačí i Winamp.


Dj a producent Electromajk bude 30.12.2000 od 20.00 - 00.00 hod. hostem pořadu Dance-extravaganza, který na radiu Evropa 2 připravuje Marek Řeřicha.


Ehm, stálo mě to dva dny života, než jsem to všechno spočítal, ale protože rád něco sčítám a počítám, celkem mě to i bavilo ... :) Výsledkem je nejlepší stovka singlů, které se objevovaly po celý rok v naší hitparádě.
Tato hitparáda je sestavována pouze a jen mnou, tedy TrancemasteremCZ .. :)) Týden co týden sestavuji 40 skladeb, 8 hittipů a to vše vám předkládám na těchto stránkách. Je to dost práce, schválně si to někdo taky zkuste, týden co týden a nesmíte ani jeden vynechat ... :) Já už takhle sestavuji hitparádu od roku 1997 a fakt jsem ještě nevynechal ani týden ... ( asi jsem divnej ... :) ).
Takže stovka pro rok 2000 je hotová a myslím, že je plná velmi zajímavých skladeb. Asi budete překvapeni prvním místem, no byl jsem i já ... :) Ještě bych rád připomněl lidem, kteří kritizují trance.cz kvůli orientaci jen na německou odnož taneční hudby, že v desítce nejlepších skladeb jsou pouhé tři skladby pocházející od sousedů z Německa ...
Teď už vás ale nebudu zdržovat, užívejte svátečního volna a vzpomínejte s TOP 100 na ty nejlepší skladby tohoto roku ...


Dneska od 20 hodiny začíná na rádiu Sunshine-Live pořad Welcome to the Club, kde bude hostem DJ Taucher a DJ Wag ... Celá party bude trvat až do třetí hodiny do rána, takže pokud máte Tauchera nebo Waga rádi, určitě si nenechte propásnout šanci slyšet jejich aktuální sety ...
www.sunshine-live.de


Hua, štědrý den je tady a s ním náš vánoční článeček ... :) Je o velmi zajímavém projektu, který si říká The Horrorist. Singl "One Night in NYC" vyšel již v září v USA, kde však podobným skladbám asi tolik neholdují, jako v taneční Evropě.
Asi proto se objevily nové mixy od Pascala F.E.O.S. a Chrise Liebinga a singl tak nyní útočí na nejvyšší příčku německé taneční hitparády. Kromě těchto dvou mixů vyšel ještě Original mix a Ricardo Villalobos remix.
Nejlepší na celé skladbě je mužský vokál, který nám vlastně vypráví takovou pohádku na dobrou noc. Pokud umíte alespoň trochu anglicky, jistě budete se zaujetím naslouchat rozvíjejícímu se příběhu, který nám vypráví chlápek jménem Oliver. Ten příběh je o dívce, které je 15 let, která má blond vlasy a která bydlí se svými rodiči v New Jersey. Ale jednou, jednou vyrazí se svými kamarádkami do New Yorku a co se stane dál, to už neprozradím ... :))
Berte tento článek jako naše vřelé doporučení na současnou taneční skladbu č.1, se kterou se jistě v každém dobrém klubu na západ od nás setkáte ...
P.S. What did you just give me ... she said ...
Extasy ... he said ....
and then ....Němečtí sousedé se vážně mají, alespoň co se týče oceňování tanečních skladeb, dj's, labelů a všeho, co s dance scénou souvisí. Před dvěma roky si totiž založili jakousi anketu zvanou German Dance Awards a v ní hodnotí nejúspěšnější skladby uplynulého roku. Z velké části vychází ocenění na GDA z Deutsche dance charts, kterou vám tady týden co týden předkládáme :)
Letošní vyhlašování se uskutečnilo 20. prosince stejně jako v minulém roce v Hamburku, součástí byla i party, kde hráli ti nejlepší němečtí dj's, což v souhrnu znamená, že GDA se v Německu stává velmi prestižní anketou.
Protože vás brzo odkáži na oficiální stránky GDA, kde najdete kompletní výsledky ze všech kategoríí, zde se zmíním jen o těch nejzajímavějších výsledcích.
V Kategorii "Dance hit roku " zvítězil Darude -Sandstorm, což se asi dalo čekat a aspoň já s tímto souhlasím ... :)
V Kategorii "Critics choice track" to zas vyhrálo Delerium - Silence, proti čemuž asi také nelze nic namítat ...
Čekal jsem, že v kategorii "Remixér" to vyhraje DJ Tiësto, vyhráli však Knee Deep .. :))
Německým dj-jem roku je Timo Maas, mezinárodním Mauro Picotto.
V kategorii "Radio dance hit" vyhrál opět Mauro Picotto se skladbou Komodo (Save A Soul).
A tak dále a tak dále, těch kategorií bylo vyhlašováno mnohem více, takže pokud vás třeba zajímá, jaké album zvolili Němci jako nejúspěšnější za rok 2000, podívejte se na www.german-dance-awards.de


TOP 10
01. Daft Punk ( One more time )
02. Cosmic Gate ( Exploration of space / Melt to the ocean )
03. Yves Deruyter ( Back to Earth ) [ Mixes ]
04. The Horrorist ( One night in NYC ) [ Mixes ]
05. Milk & Sugar ( Higher & Higher )
06. Elektrochemie LK ( When i rock )
07. Voodoo & Serano ( Blood is pumping )
08. Axel Konrad ( R.u.f.f. cuts )
09. Ratty ( Sunrise (Here i am)) [ New mixes ]
10. Public Domain ( Operation Blade )

Ale to jen v případě, rozhodnete-li se jej strávit ve Spiral Clubu. Poslední party v roce "New Milenium Silvestr Marathon" tam totiž začíná už o půlnoci z 30. na 31. prosince. Na Silvestra ve tři odpoledne se sice na dvě hodinky z technických důvodů klub uzavře, aby na přelom milénia bylo všechno "tip-ťop", ale od pěti hodin odpoledne se pak bude pařit nepřetržitě až do 1. ledna do tří odpoledne.
Na line-upu jsou takové hvězdy jako Chris Sadler, Electromajk, či Coitus Exitus. Hrát budou i Beax, Vectif, Raju, Brian, Goya, Cam, Carrione a pochopitelně všichni rezidentní djs: Prochy, Trisco, Mysh, Jerry a Holmi.


Tahle recenze je mojí historicky první ochutnávkou nového anglického stylu - 2 step. Pokud si vzpomínám, jde i o historicky první 2 stepovou recenzi na našem serveru. Když se člověk bude věnovat pouze jednomu tanečnímu stylu z té obrovské nabídky hudebních produktů, asi by časem zakrněl a proto je nutné stále objevovat nové a nové skladby. Dnes už není tajemstvím, že většina autorů hledá únik před stále více svazujícím čtyřčtvrťovým rytmem. Někdo to zkouší přes různé D´n´B postupy a breakbeatové krkolomnosti, ale v Anglii si jednoho krásného dne řekli: "Stop, zkusíme něco nového!". Pro většinu konzervativních lidiček tak vznikl poměrně dost komplikovaný styl. Jak už název napovídá, nejde o klasickou houseovou "tucku", ale vše se odvíjí od zcela jiných spodků. Ty tvoří pouze dva údery v taktu. Pokud by se vám zdálo, že musí být skladba mnohem pomalejší - opak je pravdou. Rychlost totiž neurčuje pouze automatický bubeník, ale ještě další faktory. Aktuální rychlost na parketech je dosažena množstvím perkusí a hi-hatů, ale hlavně hodně kraťoučkými hlasovými samply. Většinou jde o vteřinové útržky vytržené zcela z kontextu nějakého konkrétního textu. Ovšem pak nastává hodně těžký úkol. Všechno to splácat dohromady, aby byla zachována určitá pravidla v rytmice, zároveň však najít postupy, které posluchače překvapí. Tím máme hotovou instrumentální část skladby a na řadě je už jen vymyšlení nějakého textu, který vyzpívá zpěvačka nebo zpěvák brouzdající vodami R&B, nejlépe s hodně dobrým soulovým feelingem.


Ještě před koncem roku vyjde u berlínského labelu MFS vinyl českého dj Electromajka "Orgazmiczech". Je to vůbec poprvé, co českému dýdžeji vychází vlastní singl u zahraničního vydavatelství. Slavnostní křest nové desky bude ve čtvrtek 28. prosince od 21 hod. na party "Orgazmiczech" (dance performance, dekorace, fashion show, videoprojekce) ve Spiral Clubu. Vedle Electromajka se o muziku postarají djs Sunbeam, Motka, Trisco a Mysh.
Hodinu před začátkem party, tedy ve 20 hod., se ve Spiral Clubu sejde dj Electromajk s novináři na neformální tiskovce.Celkem povedená je skladba "Sunrise" od nového projeku Ratty. V současnosti se jedná o hodně populární song v německých klubech, což dokazuje i start z nuly na třinácté místo v Deutsche Dance Charts pro příští týden.
I u nás si Ratty dost polepšili, když se posunuli na čtvrté místo v naší TOP 40. To, jak vysoko v jaké hitparádě skladba nakonec skončí není až zas tak podstatné, důležitější je, že pořád vzniká víc a víc dobrých projektů, podobných třeba jako Ratty. Jen tak dál, skladbo jménem Sunrise ( Here im ) ...


Už zase nevím co dřív. Mám obdivovat tu krásnou papírovou krabičku, která je zatím nejhezčí ze všech předchozích výběrů a nebo si vychutnávat jednotlivé hudební stopy? Zkusíme obojí. N. Purser po modré, zlaté a stříbrné barvě tentokrát zvolil zcela jiný motiv - umělecké dílo v podobě záběru na nějaký prales je hodně povedené a s citem počítačového grafika dotažené na jedničku. Label Good Looking pro nás opět připravil lahůdku. Kompilování čtvrtého pokračování jednoho z produktů této stáje se ujal samotný šéf - LTJ Bukem. Good Looking to není jen ten strojový drum´n´bass, který už dnes pro svou měkkost spousta lidí odsuzuje. Dává si zde dostaveníčko opravdová elita, která nám tentokrát připravila jedenáct skladeb převážně v downtempovém duchu s latinskoamerickými perkusemi a funkujícím pozadím, ale vyjímkou nebudou ani regulerní a pro GL nezvyklé deephouseové tracky. Seznam interpretů se neustále zvětšuje a to fenomén a prestiž tohoto labelu podtrhuje.


TOP 10
01. Daft Punk ( One more time )
02. Yves Deruyter ( Back to Earth ) [ Mixes ]
03. Cosmic Gate ( Exploration of space / Melt to the ocean )
04. Elektrochemie LK ( When i rock )

05. Azzido Da Bass ( Dooms night 2000 )
06. Voodoo & Serano ( Blood is pumping )
07. Axel Konrad ( R.u.f.f. cuts )
08. Moloko ( Indigo )
09. Mirwais ( Naive song )
10. Santos ( Camels )


Od čtvrtka je venku nový TRIPMAG. Prosincové číslo obsahuje CD namixované známým promotérem a DJem Josefem Sedloněm. Uslyšíte, že na Pure Future 2001 mix vám Josef vybral opravdu kvalitní tek-break, progresivní housík a tribal techno (od Bushwacky přes exkluzivího Fatboy Slima až po Umeka a Christiana Smithe).
Hlavním tématem časopisu je party za 100.000 korun, kterou vyhraje jeden ze čtenářů.Dále v TRIPMAGu najdete články o after party, Bobu Sinclarovi, Ultramixu, Ohm Square, labelu Studio K!7, gramofonu Vestax a interview s Deep Dish, Surgeonem, Andy Weatherallem a bratislavským promotérem Dano Čečetkou plus novinky, recenze, party reporty...atd.


Další výlisek z dílny výborného labelu Glasgow Underground je na světě. Stydím se za to, že jsem tohle vydavatelství ze skotského hlavního města objevil až loni, protože lahůdky které chrlí se zatím neutuchající invencí na talíře gramofonů stojí skutečně za to. Nedávno jsme si zde recenzovali dvojcédéčko Glasgow Underground vol.3, dnes to bude disk jediný - zato však našlapaný do poslední vteřiny bezvadnou náplní a zvučnými jmény. Slowburning je již čtrnáctým CD u tohoto deephouseového labelu a sestavení (respektive selekce, jak se píše v bookletu) se ujal náš starý známý z předchozího výběru - Kevin Mc Kay. Tentokrátjeho ruce nemusely hladit knoflíky mixpultu, stačilo "jen" hodiny poslouchat a nakonec vybrat devět tracků, o kterých je přesvědčen že nic lepšího na GU zatím nevyšlo. Ve čtyřech případech se jedná dokonce o skladby jež zde vycházejí poprvé a zcela v exkluzivních úpravách.Nakonec to zas tak nebolelo a nová diskuse je tady. Výhodou je, že je na serveru, kde jsou stránky trance.cz, takže nějaké výpadky by hrozit neměly ...


Diskuse zase nejede a už nás to přestává bavit. Problém je ten, že je sice spousta podobných služeb, jako je ta, kterou používáme, všechny ale mají své mouchy. Někde se zobrazuje hromada bannerů, jinde nejde pořádně nic nastavit.
Řešením by bylo napsat si vlastní diskusi, na to však nemáme momentálně čas. Proto zkuste ještě chvíli vydržet a svoje komentáře si ukládejte třeba do Poznámkového bloku :))
A my zkusíme něco vymyslet ...


Naše TOP 40 pro příští týden obsahuje spoustu změn, máme nové n.1 a novinek v hitparádě je celkem deset!
Před vánoci se nám nějak hromadí zásoby samé skvělé hudby, což je jedině dobře ... zima bude dlouhá, jestli tedy nějaká vůbec bude :)


Lepší dárek pod vánoční stromeček už Taucher svým fanouškům nadělit nemohl. Na světě je totiž zbrusu nový singl, který vznikl ve studiu Taucherova producenta Thorstena Stenzela na ostrově Ibiza.
Singl se jmenuje "Picture of galleries" a je opravdu neskutečně nádherný . Možná i proto jsme ho zařadili do sekce "Artist of the week", abyste i vy mohli ochutnat, jak zní ta nejlepší tranceová hudba.
Já sám jsem myslím slyšel již spoustu skladeb, ale tohle mi tak trochu vyrazilo dech. Inu, Taucher se opět vytáhl a mě osobně snad již definitivně přesvědčil, že trance je ta jediná hudba mého života :-)


Ano, dneska byl uploadnut poslední hudební kvíz tohoto roku, tohoto milénia :))
Už je jasné, kdo je vítězem, kdo je druhý, i kdo nejspíše bude třetí. Přesto je tady poslední kolo a v něm dvě hodně dobré skladby, takže rozhodně využijte poslední možnost prověřit si vaše znalosti v kvalitní taneční hudbě, v hudbě která se jmenuje trance a trance a ještě jednou trance ...
A nyní je myslíme pravý čas odhalit ceny, které čekají na ty nejlepší z vás, na ty, kteří poctivě týden co týden tahali desítky kilobajtů v domnění, že něco suprového vyhrají :)))
Jejich domnění bylo správné a naše sliby byly rovněž pravdivé ... My mezi tři nejúspěšnější z vás totiž rozdělíme celkem šest aktuálních Maxi-CD. Pravidla pro rozdělení jsou jednoduchá ...
Vítěz si jako první vybere 3 cd-čka, osoba na druhém místě si poté vybere 2 cd-čka a na třetího v pořadí zbyde jedno cd bez možnosti výběru ( resp. s možností výběru 1 z 1 ).
A jak se jmenuje těch šest Maxi-CD ?? Možná ty názvy budete znát ... :))

Delerium ft. Sarah McLachlan - Silence
Ultra - Free
Future Breeze - Smile
Blank & Jones - Beyond time
Spiller - Groovejet ( If this ain't love )
Apollo Four Forty - Charlie's angels 2000


Také jste zvědaví, které tři kousky si vybere vítěz a jaké cd zbyde na třetího v pořadí ?? My taktéž :))
P.S. Výherci budou v nejbližších dnech kontaktování e-mailem a bude domluveno převzetí cen ...


Pro začátek tu najdete odkazy na tři dost dobré stránky plné těch nej trance mp3 skladeb :))


Tak konečně se spustila naše diskuse, už vám určitě chyběla možnost vyjádřit se k čemukoliv :)
Stejně tak byla doplněna sekce "O nás" o další obět, a sice o Myclicka. A jak se tak koukám na sexuální orientace všech tří osob trance.cz, vidím, že na své si přijde opravdu každý, protože jeden z nás je heterosexuál, druhý homosexuál a třetí zase bisexuál :-))))))))


TOP 10
01. Daft Punk ( One more time )
02. Azzido Da Bass ( Dooms night 2000 )
03. Ravelab ( Push )
04. Yves Deruyter ( Back to Earth ) [ Mixes ]
05. Moloko ( Indigo )
06. Santos ( Camels )
07. DJ Red 5 Vs. DJs @ Work ( Rhythm & Drums 2001 )
08. Talla 2XLC ( World in my eyes )
09. York ( Farewell to the moon )
10. Mauro Picotto ( Proximus (Medley With Adiemus))

Příští sobotu nás čeká poslední ZEN v tomto roce, takže byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Stálice Electromajka a Joela doplní jako host anglický dj Jimmy Van M.

Počátky Jimmyho kariéry spadají do roku 1992, kdy se za gramofony postavil jako host v klubu The Beacham Theatre, ve kterém následně začal vystupovat coby host takových jmen jako SASHA, JOHN DIGWEED a DAVE SEAMAN. V polovině roku 1994 byl Beacham definitivně uzavřen a Jimmy se v rámci svého turné věnoval hostování v klubech po celém světě. Ihned po skončení turné založil vlastní DJS a producentskou promotion EROS EUPHONY, která ho zároveň spojila s budoucím pracovním partnerem SEANEM CUSSICKEM. Jejich spolupráce přinesla několik výtečných skladeb vydaných pod jmény EROS EUPHONY, FREELANCE ICEBREAKERS a THE ESCAPE ARTIS. Label Dave Seamena STRESS RECORDINGS po jejich poslechu okamžitě nabídl kontrakt a tím byl Jimmyho hudební vzestup definitivně stvrzen.
Ještě v roce 1994 EROS EUPHONY zorganizoval první severoamerickou DJ tour pro SASHU a JOHNA DIGWEEDA s názvem NORTHERN EXPOSURE, která jim dohromady přinesla velký fanouškovský ohlas a respekt na tamní TRANCEové scéně. I díky tomuto úspěchu se Jimmymu otevřely dveře na vyhlášenou IBIZU a hostování ve slavném klubu PACHA. JIMMY VAN M není pouze velmi úspěšným a známým DJ-em, ale zároveň i importérem kvalitní taneční hudby na americký kontinent. Rok 1998 přinesl Jimmymu oslovení klubem CREEM /Liverpool/ s požadavkem zorganizování CREEM USA TOUR a faktem je, že za podpory jmen jako CARL COX, DAVE SEAMAN, DOC MARTIN nebo NICK WARREN slavila velkolepý uspěch.
V současné době má Jimmy společně se společností BALANCE exklusivní práva na zastupování těch nejlepších jmen ostrovní tranceové scény.Roxy promotion uvádí: ZEN - trance festival
Djs: JOEL, ELECTROMAJK (Sunflower), special guest JIMMY van M (UK)
Deep house chill out Djs: Dan Cooley, Rai
UV performance Laser show by Vincent Rogiest.


Naše diskuse už pár dní neběží, což ovšem nemůžeme nijak ovlivnit. Jedině můžeme zprovoznit jinou diskusi, na to ale nyní nenáme čas. Navíc podle informací na www.alxbook.com měla diskuse fungovat už včera.
Pokud se do víkendu nerozjede, určitě to budeme řešit, slibujeme :)
Další problém je se sekcí "Artist of the week". Jednak není lehké najít prostor, kde by mp3 pár dní vydržely a jednak přišel TrancemasterCZ o ftp port v práci, takže s uploady mp3's to rovněž nevypadá moc růžově ...
Komplikovanější je tedy i samotné uploadování článků ... Ale snad se tyto problémy brzy vyřeší, nezbývá než doufat ... :)


Sunflower booking ve spolupráci s MFS Berlin, Flesh a dále s kluby Extreme a Zoom pro Vás přichystali:
na pátek 8.10.2000 a sobotu 9.12.2000 parties WET and HARD, které proběhnou v bratislavské klubu EXTREME a v maďarském klubu ZOOM.
O hudební soundtrack k těmto parties se postarají CORVIN DALEK z berlínského labelu FLESH a ELECTROMAJK , nováček u berlínské labelu MFS.
Dále je doplní dj Loui , který je residentem bratislavského klubu EXTREME.
Tak tedy the pornoground of berlin - no underwer needed!Tak tahle věc patří k malému množství skladeb, které mě v tomto pozvolna končícím roce opravdu hodně zaujaly. A protože právě tento víkend měli Ultra živé vystoupení v pořadu Club Rotation, nemohl jsem si nechat ujít příležitost napsat recenzičku na tento tranceový projekt ...
Tuto skladbu je velmi snadné splést si se zpěvačkou Ultra Naté, která rovněž před časem vydala singl s názvem "Free". Zajímavá situace nastane v případě, kdy chcete Ultra - Free najít pomocí Napsteru. Stane se totiž to, že 95 % výsledků hledání bude právě zpěvačka Ultra Naté :-) Inu, není snadné dopátrat se k Ultra ...


Ano, sekce "Odkazy" byla již hodně dlouhou dobu "mrtvá", takže její předělání byla nutnost.
To, co je v této sekci nyní, je jen zlomek toho, co bychom tam chtěli. Pokud se chcete sami podílet na zkvalitnění a rozšiřování sekce, neváhejte a posílejte vaše oblíbené linky na info@trance.cz


Populární dance dj Quicksilver se po delší odmlce vrací na taneční parkety zejména ty německé ) s novinkovým singlem "Ameno". Jak už dává název tušit, jde o předělávku velkého hitu kapely ERA.
Inu, Quickie se zjevně zhlédl v Mauro Picottovi, který rovněž v poslední době oprašuje starší velké hity.
A propo, nový Quicksilver nezní až zas tak strašně ...


Dnes odstartoval předposlední Music Quiz tohoto roku a už je jasné, že vítěz vzejde z dvojice Houba69 a Enigman. Oběma držíme palce.
To, jaké ceny vítěz dostane, se dozvíte v příštím týdnu, pořád se nemohu rozhodnout, jak hluboko do své kapsy mám sáhnout :-)))


Sice je v ní nyní pouze TrancemasterCZ, který se občas velmi rád předvádí, nicméně právě on je tou hlavní postavou těchto stránek, takže prosím omluvte jeho lacinou snahu zaujmout :-)))
P.S. Další osoby budou brzy následovat ...


TOP 11
01. Daft Punk ( One more time )
02. Azzido Da Bass ( Dooms night 2000 )
03. Ravelab ( Push )
04. Moloko ( Indigo )
05. Mauro Picotto ( Proximus (Medley With Adiemus))
06. Fragma ft. Maria ( Everytime you need me )
07. DJ Red 5 Vs. DJs @ Work ( Rhythm & Drums 2001 )
08. Darude ( Feel the beat )
09. 4Strings ( Day time )
10. Santos ( Camels )
11. Talla 2XLC ( The World in my eyes )


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ