TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 28.12.2007 Karel, Press

Povánoční vydání klubovky Intimate Mixture, která se stává novou rezidentní nocí klubu Bordo (Vinohradská 40, Praha 2), přivítá hned na úvod jednoho velmi speciálního hosta. Tím bude mladá, krásná a stále populárnější DJane E-Lite. Čím dál více jí můžeme slyšet na párties za hranicemi naší země, což jen potvrzuje její DJské kvality. Pozvání přijal i člen electrodjs bookingu Andrey, který za poslední dobu udělal velký kus práce pro zviditelnění electra. Rezidentní DJs Intimate Mixture Kifli a Carrasco namíchají skvělé sety od electro house, přes tribal house, až po progressive house, trance a techno. Celou sestavu doplní Dj Jeytee, jehož styl a výběr desek potěší příznivce kvalitní house music. Je sice po vánocích a mnohé kapsy zejí prázdnotou, avšak za vstupné 80Kč si užijete skvělou klubovou noc, kde se nebude šetřit kvalitním zvukem, ani světly. Na baru pak dostanete pivo za pouhých 25Kč. Zároveň se všichni DJs postarají o to, abyste si Intimate Mixture užili naplno a do roku 2008 tak vstoupili s pozitivní náladou.

Napsat názor do DISKUSE

 23.12.2007 Karel, News

Konec roku se přiblížil a tak Vám ze celý server Trance.cz přeji hezký a pohodově strávený vánoční čas a spoustu trancových dárků pod stromečkem, které jistě mnozí dostanete. Přemýšlel jsem jaký dárek bych Vám dal za server trance.cz. Změnu designu, funkčnosti a použitelnosti stránek slibuji asi tak dva roky, dokonce jsem myslím sliboval že do těchto Vánoc bude nová verze spuštěna. Díky několika okolnostem (konkrétně to přiblížím tak, že najít schopného vývojáře se povedlo až na třetí pokus) se nová verze opět o něco posouvá na cca únor 2008, což je není tak daleká doba a proto myslím, že nic nebrání tomu ukázat Vám jako malou Vánoční ochutnávku první náhled na homepage nového trance.cz. Odkaz na design je zde, v diskusi jsou vítany Vaše komentáře a postřehy. Design je na 95% finální, změnit se může třeba ta hnědá barva kolem, atd. Na vědomí berte také to, že obsah v ukázce nejsou reálná data a tak může design působit trochu jinak než ve skutečnosti. Tak hezké Vánoce Všem!

Napsat názor do DISKUSE

 22.12.2007 Karel, Press

E-motion team se rozhodl oslovit všechny zapálené grafiky se soutěží o vytvoření loga pro jednu z nejlepších domácích klubových parties a to E-motion. O co přesně se jedná? Podmínkou je vytvoření kompletně nového vzhledu (loga party), který by specifikoval tranceovou party E-motion a dodal jí po roce novou tvář a nový design. Požadavky: Finální vítězné logo musí být dodáno v křivkách. Pro samotnou soutěž bude postačující velikost cca 640*480. Co za to: Roční backstage pas pro dvě osoby na uvedenou party (min 4 akce), 1* triko E-motion, originální CD - Enhanced Master Compilation party (s podpisem Willa Hollanda / UK) a na lednové akci také free konzumaci na baru v hodnotě 500,-Kč. Chceš dát této akci novou tvář, chceš se zapojit, zaujala Tě tato soutěž, tak právě Tebe hledáme! Nejlepší výtvory budou vystavené na webových stránkách party a ten nejlepší návrh bude použit na plakátech a kompletně všech promo materiálech k akci.

Napsat názor do DISKUSE

 20.12.2007 Karel, Press

Vstupenky na druhé vydání Sensation White, která proběhne v sobotu 31.5.2008 v pražské Sazka Aréně, budou v prodeji ještě před Vánoci. Předprodej bude odstartován v noci ze čtvrtka 20.12. na pátek 21.12., a to přesně v 01.15 hodin na všech 7000 prodejních místech Sazka Ticket. Tyto on-line terminály naleznete na přepážkách České pošty, v prodejnách tisku a tabáku, síti čerpacích stanic, obchodních řetězců a dalších místech po celé republice. Prodej a rezervace přes internet budou možné až o den později, tzn. od soboty 22.12. na www.sazkaticket.cz. Základní vstupenky na plochu a tribuny v prvním patře budou v prodeji ve třech cenových úrovních. První vlna 3000 ks vstupenek půjde do prodeje za 1.090,- Kč, a po jejich vyprodání se cena zvýší na 1.375,- Kč. Cena vstupenek v poslední vlně pak bude 1.650,- Kč. Tyto ceny jsou konečné a zahrnují veškeré manipulační poplatky a provizi prodejce. Zahájen bude i prodej vstupenek Golden za 4.490,- Kč, které umožňují využít jak výhod klubového patra arény s VIP cateringem zdarma, tak i vstup na hlavní plochu.

Napsat názor do DISKUSE

 19.12.2007 Karel, Press

Speciální vydání oblíbené klubovky Language of Trance již doslova klepe na dveře a proto je načase seznámit se s praktickými informacemi a časovým line-upem. Language of Trance proběhne již tuto sobotu 22.12. v pražském klubu Vertigo. Hlavní hvězdou večera bude dj a producent z prestižního labelu Anjunabeats - Daniel Kandi (DEN). Daniel Kandi, je znám především svojí špičkovou produkcí, jeho tvorbu hrají mimo jiné Tiesto, Judge Jules nebo Armin van Buuren. Více o Danielu Kandim najdete na www.myspace.com/danielkandi. Dalšími účinkujícími budou domácí projekt MATAMAR (Mark Airman a Mata C), všem dobře známý Pete Walk (Mecca, Roxy nebo Studio 54), projekt Lunar Blaze a také dj z bookingu LOT Music, nadějný producent a dj Tadeas. Klub Vertigo najdete v Havelské ulici 4, Praha 1, nedaleko stanice metra Můstek. Vstupenky na tuto akci jsou v prodeji v síti Ticketpro a také přímo v klubu, za velmi příjemných 150 Kč! V současné době zbývá již posledních pár lístku, takže pokud ještě ten svůj nemáte, tak příliš neotálejte! Lístky za tuto zvýhodněnou cenu jsou v prodeji pouze do soboty 16:00! Na místě bude stát lístek 220 kč.

Napsat názor do DISKUSE

 19.12.2007 Karel, Press

Pro všechny, kteří chtějí mít jistotu včasného nákupu DJské a klubové techniky a nebo kteří nestačili nakoupit přímo v našem On-Line shopu nebo chtějí mít jistotu, aby jim zboží bylo včas doručeno, nabízíme nákup přímo v našem kamenném obchodě v Praze za internetové ceny. Stačí, když se o ně přihlásíte u našich prodejců a vyjímečně nakoupíte za tyto exkluzivní ceny. Tato nabídka platí až do konce letošního roku otevřeno máme každý pracovní den od 9 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 15 hodin. Naši kamennou prodejnu najdete v Bořivojově ulici, číslo 57 na Praze 3 - Žižkov a je například jen 2 stanice z vlakového nádraží.

Napsat názor do DISKUSE

 18.12.2007 Karel, Press

19. ledna pro vás pořadatelská skupina In Music chystá v pražské Mecce novou klubovou párty s názvem Musica, na které jako headliner vystoupí německý DJ, producent a remixer Wippenberg, ze stáje High Contrast Recordings. A vzledem k tomu, že se nezadržitelně blíží Štědrý den, tak pro vás agentura In Music společně s předprodejní sítí Ticketstream připravily vánoční překvapení v podobě levnějších vstupenek, nebo dokonce možnosti navštívit párty Musica v pražské Mecce zcela zdarma. No a jak se lze na tuto párty dostat levněji, nebo dokonce zadarmo? Není na tom nic těžkého. Stačí, když se se svými přáteli a kamarády, se kterými se na tuhle akci chystáte, včas rozumně dohodnete a utvoříte skupinky se čtyřmi členy. Pak si pro tuto skupinku čtyř lidí zakoupíte 4 vstupenky na párty Musica, avšak účtovány vám budou pouze 3 kusy. To znamená, že čtvrtou vstupenku dostanete úplně zadarmo. A teď záleží jen na vás, jestli si mezi sebe rozpočítáte cenu 3 vstupenek na 4 a tím pádem půjdete všichni 4 na Musicu ne za 250 korun ale jen za 187,50 včetně poplatku, nebo jestli tu čtvrtou vstupenku někomu darujete a tím mu umožníte navštívit akci Musica zcela zadarmo. Tahle specialní nabídka je k dostání ve všech kamenných předprodejních místech sítě Ticketstream a platí od dnešního dne až do 24.12.2007. Pozor na e-tickets se tato nabídka nevztahuje.

Napsat názor do DISKUSE

 17.12.2007 Karel, Press

Jedna z nejlepších klubových akcí České republiky odehrávající se v brněnském klubu Fléda hlásí spuštění předprodejů. Oproti minulé akci zůstala předprodejní místa nezměněna. Kde si tedy můžete zakoupit lístek k akci, na které se premiérově u nás představí člen slavného tranceového projektu Dogzilla Simon Patterson a talent britské tranceové scény a majitel labelu Enhanced Will Holland? Máte na výběr z kamenných předprodejů a internetových shopů. Mezi ty nejvýznamější patří Ticketstream a Ticketportal. V Brně bude možno zakoupit lístek již tradičně v Indies a v Domu panů z Lipé na náměstí Svobody a bez poplatku prodejci můžete "lupen" pořídit přímo v klubu Fléda. Cena lístku, která oproti minulé akci nedoznala výraznějších změn, je stanovena na cenu 160,-Kč + poplatek prodejci. Blíží se Vánoce proč tedy nenadělit pod stromeček příjemný dárek v podobě lístku na tuto párty.

Napsat názor do DISKUSE

 17.12.2007 Karel, Press

Na první lednovou párty projektu Ambience přijal pozvání do Pekelného baru dj a promoter MARTIN GREDNER, kterého nemusíme dlouze představovat. Nejčastěji na něj můžete narazit v Ostravě odkud pochází a kde působí jako rezident v klubu FABRIC. Zahrál si ale i v pražských klubech jako ROXY, DUPLEX. Letos jste ho mohli zaslechnout také na Pardubickém festivalu Summer of Love (Trance stage).Martin Gredner vystupoval po boku světových djs jako (Markus Schulz, Menno de Jong, Kyau & Albert). Za projekt Ambience vystoupí djs K.I.F.L.I & CARRASCO, kteří si na tuto noc připravili exklusive electro set ale nebudou chybět ani prvky Progressive nebo Tribal House. Line-up dále doplní brněnský dj Craft, kterého jste mohli v srpnu 2007 slyšet po boku djs Jerryho a Orbitha v Kissmanii rádia Kiss Hády. Tento dj si zahrál např. ve Starých Lázních v Kolíně a ve spousta klubech po celé jižní Moravě (Zámeček Pozořice, Music club Zvole, Jinlong). Brány klubu se otvírají v 19:00 hod a akce startuje úderem 22:00 hod. Vstup do klubu je zdarma.

Napsat názor do DISKUSE

 14.12.2007 Freezer, News

Musím se přiznat, že jsem se pěkně flákal, co se týče ukázek. Uděluji si za to trestné bodíky, ale teď už se pojďme podívat na dnešní várku ukázek. Blíží se Vánoce, takže se podíváme na tranceové reworky klasických českých vánočních koled a písní...já vím, to byl hloupý vtípek, tentokrát jsem vybíral od každého trochu, ať je to pestré. Minule jsem Vás zahltil upliftingem a moc pozitivních ohlasů to k mému zděšení zrovna nevyvolalo. První ukázkou je James Zabiela - Perseverance, což je skladba ze stejnojmenného EP, na kterém se mimochodem nachází i vynikající track Human. V průběhu tracku se objevují mužské popěvky, ovšem nejvíce mě zaujala melodická pasáž, která je v ukázce. Dále tu máme projekt Jaytech, který je v poslední době hodně produktivní, i když předchozí singl Spacelift / Essence, byl spíše jen průměrný. Novinka Pepe Garden je úplně jiné kavčo. Je to track, který můžu poslouchat třeba 5krát za sebou a pořád mě bude bavit. A čím že to je? Nejspíše návykovou basovkou a magickou melodií. Teď se pojďme podívat na nesmírně talentovaného finského talenta Miikku Leinonena. Tenhle chlapík má neuvěřitelný cit pro originální až dechberoucí melodie, což potvrdil fantastickým Forza EP, ze kterého jsem vybral track Darnest Things. No není ta melodie dokonalá? Předposlední ukázka patří Paulu Millerovi a jeho počinu Destination, což je samozřejmě uplifitning trance, ale já vybral progressivnější Afterwhite remix, jenž považuji za jeden z nejoriginálnějších remixů roku. Z původní melodie sice nezbylo skoro nic, ale v tomto případě to ani moc nevadí, jelikož ta nová melodie je mnohem lepší. Poslední ukázka pochází možná z jiné dimenze. Jedná se totiž o mojí současnou bezkonkurenční pecku číslo jedna. Vincent De Moor totiž přepracoval svojí klasiku Sunflowers. Vincent toho sice na první poslech možná až tolik nezměnil, ale proč nějak zásadně měnit něco, co je v originálu skoro dokonalé. Přidal jen pár samplů, krátký piano motiv, obměnil bicí a trochu pozměnil breakdown. Melodie i dokonalá basová linka zůstala zachována, což je dobře. Prostě úplná hymna hned na první poslech. Věřím, že jsem dnes vybral pestřeji než minule, tak snad se budou ukázky líbit.

Napsat názor do DISKUSE

 13.12.2007 Binary, Review

Teprve 18letý švédský producent Sebastian Brandt patří mezi nejvýraznější talenty na evropské trance scéně. Dokázal to nejen produkcí pod svým vlasním jménem, ale i v rámci projektu Selu Vibra, který tvoří s Ludvigem Holmem aka Algarve, resp. Under Sun, jehož druhou polovinou je hvězda roku 2007 Marcus Schössow. Nejen, že patří mezi nejžádanější dje v severní Evropě, ale jeho jméno se stává známým na klubové scéně všech kontinentů. Svým stylem hraní totiž dokáže zaujmout široké publikum - od uplifting fans až po milovníky techtrancu. Stejně žánrově diferencovaná je i jeho tvorba - od božského upliftingu Divine (2006, Somatic Sense Recordings), přes kytarovou letní pohodovku Capoeira (2006, ASOT) až po tvrdší Captured, v ko-produkci se Signum (2007, ASOT) a má co nabídnout i pod aliasem Genua. Deska Secret Staircase (2006, Alter Ego Digital), jež obsahuje i zdařilý Algarve Remix, je rozhodně kvalitním počinem. Sebastian svoji nynější pozici na EDM scéně okomentoval slovy: "Pamatuji si, když mi bylo 15 let a neměl jsem nic, nyní mám všechno a víc než jsem si kdy dovedl představit - halové akce po celém světě, podporu od nejvýznamnějších djs a mnohem méně volného času." Slovy chvály na jeho adresu nešetří ani kolegové z branže - Marcus Schössow, Joni Ljungqvist, Jonas Steur, Algarve, Mike Shiver nebo Maor Levi. Jejich komentáře si ostatně můžete přečíst sami na Sebastianově webu. Jeho novinka, která co nevidět oficiálně vyjde na labelu A State Of Trance, nese název Technology a je skvělým follow-upem k hitu Mysteria (2006, Statement! Recordings).

Napsat názor do DISKUSE

 12.12.2007 Karel, Press

18.1.2008 se chystá další díl akce, která již natrvalo přesídlila do klubu Fléda a jejíž prestiž nezadržitelně stoupá. Po skvělém Adamu Whitovi přivítáme na dalším pokračování člověka, jež je znám snad každému trance posluchači na celém světě. Snad každému kdo má alespoň základní přehled v trance music nemohl uniknout projekt Dogzilla. Hity jako Without You, Frozen a nebo přímo vlastní produkce, mezi kterou patří hity jako F16 a nebo aktuální počin Buldozer, to vše má na svědomí anglický DJ a skvělý producent, hlavní mozek projektu již zmiňovaného projektu Dogzilla, člověk který byl v roce 2004 časopisem Mixmag oceněn titulem "one DJ to watch in this year". Dámy a pánové na lednové E-Motion se představí jako headliner Simon Patterson. Aby toho nebylo málo, přivítáme v Brně ještě jednoho zahraničního hosta. Bude jím také DJ z Anglie, zástupce lehčího a uvolněnějšího upliftingu, nastupující producentská hvězda z Leedsu Will Holland. Každému již teď musí být jasné, kde se bude odehrávat v lednu jedna ze zásadních akcí jarní klubové tranceové scény. Ano bude to v Brně na E-Motion. Více informací přineseme již brzy, ale již teď si v kalendáři poznačte datum 18. ledna.

Napsat názor do DISKUSE

 11.12.2007 Karel, Press

Sensation White - The World´s Leading Dance Event - navštíví po roce Českou republiku. V sobotu 31. května 2008 zažije pražská Sazka Aréna již druhé pokračování této nejslavnější světové taneční akce, která se letos stala nezapomenutelným zážitkem pro 15.000 návštěvníků v bílém. Vzhledem k obrovskému zájmu návštěvníků a skutečnosti, že akce byla beznadějně vyprodána dva měsíce předem, přistoupila pořadatelská agentura United Music k určitým změnám v uspořádání arény, které umožňují navýšení celkové kapacity akce, která je však i nyní omezena na 17.500 návštěvníků. Vstupenky na Sensation budou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket v několika kategoriích. Základní vstupenky na plochu a tribuny v prvním patře budou v prodeji ve třech cenových úrovních. První vlna 3000 ks vstupenek bude v prodeji za 990 Kč, a po jejich vyprodání se cena zvýší na 1250 Kč. Poslední vlna vstupenek bude v prodeji za 1500 Kč. Tyto ceny jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. I tentokrát budou v prodeji vstupenky Golden, které navíc umožňují využít výhod klubového patra arény. Prodej vstupenek by měl být spuštěn ještě před Vánoci, tzn. v průběhu příštího týdne. Přesný termín zahájení prodeje bude oznámen na stránkách www.unitedmusic.cz a www.sazkaticket.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 10.12.2007 Karel, Press

Dlouho slibované pokračování prestižní noci Language of Trance se uskuteční již v sobotu 22. prosince v klubu VERTIGO. Oblíbená noc Langauge of Trance, kterou nedávno ocenil magazín X MAG (spolu s E-motion byla zařazena mezi nejvýznamnější tranceové klubovky u nás), Vám tentokrát nadělí před vánocemi opravdový dáreček v podobě velmi speciálního zahraničního hosta. Těšit se můžete na dje světového formátu, kterým je velmi úspěšný dánský producent vydávající na prestižním labelu Anjunabeats - Daniel Kandi! Daniel Kandi, je znám především svojí špičkovou produkcí, jeho tvorbu hrají mimo jiné Tiesto, Judge Jules nebo Armin van Buuren. V roce 2006 zaujal svým megahitem "Breathe", který se hrál po klubech na celém světě a v roce 2007 slavil jeho Make Me Believe / I Found The Way podobný úspěch. Přední světoví djs o něm mluví jako o velké naději tranceové scény a Armin Van Buuren ho dokonce požádal o zremixování jeho tracku Love You More!

Napsat názor do DISKUSE

 10.12.2007 Karel, Press

Čas nezastavíš, je to už rok, co Martin Gredner oslavil ve Fabricu své třicátiny. Tehdy zaplněný klub, plný pozitivní atmosféry přivítal jako hlavního hosta Tomáše Haverlíka, tentokráte se ke gratulantům přidá řecký dj a producent Michael Dimitris, takže o zahraniční hosty nebude nouze! Dále nebude opět chybět bavič Ringo, skvělý talent Leepo, masivní laser show, ovocné bary a Fabric go-go dancers a v neposlední řadě hudební pozornost pro každého návštěvníka u vstupu! Přijďte pořádně zapařit a vychutnat jedinečnou atmosféru párty Evolution!

Napsat názor do DISKUSE

 7.12.2007 Karel, Press

Že se na vás v pražské Mecce chystá nová párty s názvem MUSICA už víte. Že na téhle klubovce si odbyde své první vystoupení v Česku německý DJ a producent Wippenberg, o tom jsme vás už taky informovali. Teď bychom vám chtěli představit akci jako takovou a prozradit, co se pro vás připravuje a na co se můžete těšit.. O co že tedy půjde? Musica, jak se nová párty bude jmenovat, se chce fanouškům taneční muziky prezentovat jako čistě hudební párty. Nebude lákat veřejnost pestrými dekoracemi, trojrozměrnou projekcí či snad megalaserovou show. Největším lákadlem pro návštěvníky této párty bude vždy velmi pečlivě sestavený hudební program. Na hudební dramaturgii kladou organizátoři tohoto projektu opravdu veliký důraz. Musica se chce prezentovat jako rozmanitý taneční večírek, na kterém si každý fanda elektronické hudby přijde na své. Musica se nebude zaměřovat pouze k jednomu hudebnímu stylu, tak jak je tomu dnes v případě většiny akcí na české klubové scéně zvykem, ale naopak chce být rúznorodá a vždy svým návštěvníkům nabídnout to, co právě letí všude ve světě a co je tak, jak se říká In. Pořadatelská skupina In Music, která má tuto akci v režii, chce do Meccy vozit zajmavé zahraniční DJské hvězdy a projekty, po kterých je v naší zemi mezi clubbery poptávka, avšak velké agentury tato jména buď přehlížejí a nebo se jim nehodí do jejich konceptu festivalů a halových akcí. Krom těchto zahraničních hostů však na párty Musica bude dán prostor jak české DJské špičce, tak zde budou moci na každém vydání této akce předvést své DJské umění i talentovaní mladí češští DJs, kteří si zaslouží svůj hudební projev a pojetí DJského setu předvést na velké hudební párty v prestižním pražském klubu.

Napsat názor do DISKUSE

 6.11.2007 Karel, Press

Královna české trance music Laydee Jane se po menší odmlce opět představí ostravskému publiku v oblíbené, rezidentní noci Crystal. Laydee Jane má ve svých řadách nemalý počet svých fanoušků a pokud chcete být mezi nimi i vy, rozhodně neváhejte a vychutnejte si její energické sety. Hostem této populární, klubové párty bude exotický dj, rodák ze Zimbabwe a v současné době člen bookingu klubu Mecca Tripmain. Již mnohokrát se předvedl ve skvělém světle jako nefalšovaný bavič a Vy se o jeho umění budete moci přesvědčit poprvé ve Fabricu. Zahanbit se samozřejmě nenechá rezident klubu Fabric dj Ringo a také vynikající a všestranný talent dj PK, který se naposledy ve Fabricu představil na párty 3G v tom nejlepším světle.

Napsat názor do DISKUSE

 6.12.2007 Karel, Press

Víte vlastně kdo je Roger Declerk? Vemte první písmena z obou jmen ROger DEClerk a máme tady známou DJskou značku RODEC. A nyní vám ve spolupráci s CUBASE nabízí malé vánoční výhody. Objednáte-li si speciální SW Cubase na www.rodec.cz tím, že nám pošlete email na info@rodec.cz s Vašimi iniciály pro zaslání pak vězte, že v zásilce najdete i další pozornost. Těšit se můžete na originální podložku Cubase pod Vaší myš. Firma Steinberg u svého profesionálního editačního a kompozičního a softwaru Cubase již došplhala k verzi 4, která obsahuje kompletní sadu VST3 virtuálních nástrojů a efektů. Jak dobrou pověst má Rodec mezi uživateli v oblasti Dj techniky, tak Cubase kraluje se svou pověstí ve vodách hudebních producentů, skladatelů a studiových inženýrů. Kupte si i mixpult Rodec, dostanete další pozornost. Originální Djs tričko. A na Rodec i Cubase Vám při tom všem dáme 7% slevu. Akce platí do vyčerpání zásob.

Napsat názor do DISKUSE

 5.12.2007 Karel, Press

OK bar si pro vás ve spolupráci s mhaaa.cz tentokrát přichystal opravdovou lahůdku. Zapomeňte na koledy, cukroví a chvíle klidu a pohody, čeká vás neskutečná jízda od deváté večer až do časných ranních hodin. Po Tripmainovi se vám na Mhaaanii představí další hvězdné jméno a tentokrát to nebude nikdo jiný, než jedna z nejvýznamnějších postav české klubové scény, dj Michael C! Spolu s ním vystoupí djs X-Taze, George B. a samozřejmě rezident celé akce, dj F1D0. Můžete se těšit na xmas dekorace, speciální vánoční drinky a samozřejmě na pořádnou porci toho nejlepšího, co se na poli trance a progressive scény v poslední době urodilo. Adventní shon vrcholí, neváhejte tedy a přijďte si dobít baterky na nejlepší párty letošních vánoc!

Napsat názor do DISKUSE

 3.12.2007 Karel, Press

Vstali jste dnes pravou nohou? Chcete se večer pobavit v přijemném prostředí s příjemnou muzikou? Tak právě pro Vás, kdo nemáte rádi všední stereotypy, ale naopak si chcete užívat každý den na plno, je tady pravidelná pondělní noc Avenue v klubu Pekelnej Bar (www.pekelnejbar.cz) na Andělu! A kdo že Vám bude každé pondělí v prosinci zatápět pod kotlem? Tak především dobře známá Djská dvojka MATAMAR, která každého na začátku týdne zcela jistě pořádně nakopne energií a pozitivní náladou - pokud jste je ještě nikdy neviděli na živo, tak věřte, že tohle jinde nezažijete. A to není vše - další, kdo Vás bude provázet každým prvním večerem v týdnu bude Dj z bookingu LOT Music - Tadeas a také naši vypečení hosté. V prosinci se Vám postupně představí djové jako například: Daun, Athro, Martinez the Dj, Petr Hauz nebo Libis aka Dusk. Takže neseďte v pondělí večer doma a zkuste party jinak - to je pondělní Avenue v Pekelným Baru! Dnes (03.12.) bude naším hostem Pardubický Martinez the DJ a také dj a producent, který si zahrál již na mnoha akcích nejen u nás, ale také v Evropě a to Libis Aka Dusk jehož tracky pod různými pseodonymy najdete na serverech jako např. Beatport.com. Vstupné se neplatí!

Napsat názor do DISKUSE

 3.12.2007 Karel, Press

Pokud nebudete vědět, kam ve vánočním čase vyrazit za zábavou, máme pro vás výborný typ. Populární klubovka Impress (myspace.com/impressparty) Vám po velmi úspěšném minulém díle přiveze do pražského Pekelného baru opravdovou trancovou lahůdku, kterou je producent a dj světového formátu San. Jeho originální podání trance music jste mohli slyšet například na posledním dílu oblíbené indoorové akce Transmission, kde vystoupil společně se zpěvačkou Jan Johnston. Jeho vlastní produkce je plná energie, perkusí a hutných basových linek, kterými vytváří skvělou atmosféru v klubu i na větší party. O support se postará zdomácnělý kypřan Bon Finix spolu s rezidenty večera Rewisem a Petem Walkem aka Rewalkers. Připraveny budou speciální dekorace, laserové a barmanské show, které zaručeně podpoří výbornou atmosféru tohoto večera. Další specialitou bude Impress afterparty, která bude probíhat přímo v prostorách Peklného Baru. Za gramofony se postaví MarcoS, Hozzy, Yan Dark, Adam Cloud, Subgate a Mark Twin.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ