TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 30.12.2008 Karel, News

Rok 2008 utekl neskutečným tempem. Nevím čím to je, ale život kolem se stále zrychluje a nabírá na obrátkách, až si někdy říkám, jestli máme šanci tomu tempu stačit. Trance.cz zde s Vámi bude i v příštím roce, ve větší míře než letos, což asi nebude tak těžké překonat! :) Přeji všem návštěvníkům Trance.cz do roku 2009 jen to nejlepší, ať se splní všechna vaše přání a očekávání!

Napsat názor do DISKUSE

 29.12.2008 Karel, Press

Dlouho očekávaný progressive track "Hopefully" z dílny českých DJs Paula Rockseeka, Voy-techa a Wira je oficiálně v prodeji! Singlu se dostalo pre-release podpory v britských radiích a hrají ho hvězdná jména jako The Flash Brothers nebo Lenny Fontana! Poslechnout a zakoupit track je možno na serverech Djdownload.com, Beatsdigital.com, Junodownload.com, Trackitdown.net a dalších. Již se probojoval do top100 (nejlépe 24.pozice) hitparád djdownload.com a djtunes.com (nejlépe 15. pozice).

Napsat názor do DISKUSE

 18.12.2008 Karel, Press

Sensation - nejslavnější taneční a hudební fenomén na světě se potřetí vrací do O2 areny. Od svého vzniku v roce 2000 v Amsterdamu zažilo jedinečnou atmosféru Sensation více než půl milionu lidí po celém světě, a 6. června 2009 bude mít dalších téměř 18.000 možnost ji zažít opět v Praze, kde byly předcházející dva ročníky vždy beznadějně vyprodány. Stejně jako každý rok, Sensation představí nové vizuální téma a show. Po Vesmíru a Zahradě v Edenu nás čeká dosud největší a nejnákladnější výprava v historii Sensation s názvem The Ocean of White. Vstoupíte do dech beroucího vodního světa s 80 metrovým útesem rozdělujícím taneční plochu, kde na vás čekají jedinečné performance, videoprojekce a speciální efekty, které vycházejí z tématu oceánu. To vše je podtržené jedinečnou atmosférou, kterou vytvoří několikatisícový dav návštěvníků, kteří jsou všichni oblečeni v bílém. Vedle vystoupení špičkových světových DJs bude jedním z vrcholů večera populární Megamix, což je půlhodinový blok sestavených z největších tanečních hitů minulosti a současnosti. Během Megamixu sice nehraje žádný DJ, ale o to je větší důraz kladen na vystoupení akrobatů a dalších performerů, která jsou doprovázena spektakulární show a ohňostroji. V letošním roce plánuje Sensation navštívit 22 zemí po celém světě, kdy oproti minulému roku přibudou například Austrálie, Dánsko, Španělsko či Velká Británie.

Napsat názor do DISKUSE

 11.12.2008 Karel, Press

První beznadějně vyprodané vydání klubové noci agentury United Music s názvem PURE, přivítá v prosinci v pražském Slovanském domě světovou DJskou jedničku Armina van Buurena. Již nyní přichází druhé pokračování, které se pouze pro tentokrát odehraje v klubu MECCA, a jehož hlavní hvězdou bude německý DJ, jeden z nejlepších houseových producentů a remixérů současnosti TOCADISCO. Po svém úspěšném představení desetitisícovému publiku na Prague Sessions s Paul van Dykem v září 2008, budeme nyní svědky jeho vystoupení poprvé v klubovém prostředí. Svou bohatou hudební kariéru začal ještě velmi mladý Roman B. v německém Kolíně nad Rýnem. Za velice krátkou dobu se tento studiový mistr naučil jak nahrávat, tak i skladby produkovat. Brzy mu na Superstar Records vydali jeho prvotinu "Nobody Likes The Records That I Play". Následovalo celosvětové turné, a remix pro Myla "In Your Arms", což byla jedna z nejvíce hraných skladeb v roce 2005.

Napsat názor do DISKUSE

 11.12.2008 Karel, Press

Nakupuješ rád on line? A taky tě prudí neustále se registrovat, vyplňovat kilometry zbytečnejch formulářů, v horším případě mít plnou schránku spamu? Nás taky! Proto gramec.cz přichází se skvělou novinkou, která ti zpříjemní, urychlí a zjednoduší nákup. Na našich stránkách www.gramec.cz teď super věci vychytáš bez jakýkoliv registrace. Stačí několik kliknutí myší a pohodlně z tepla domova seženeš, cos potřeboval. Vybírat můžeš ze široký nabídky nejrůznějších vychytávek pro djs. Vybereš si ve všech cenovejch kategoriích a ze světovejch značek jako Gemini, Rodec, Pioneer, Technics, Shure, JBL a dalších. Přesvědčit se můžeš na našich stránkách. Tak neváhej a vylepši si svůj setup kvalitním výrobkem z naší nepřeberné nabídky! Nikdy to nebylo jednodušší.

Napsat názor do DISKUSE

 10.12.2008 Karel, Press

Martinovy oslavy spojené nerozlučně s nocí Evolution jsou nerozlučně spojeny s totálně pohodovou atmosférou, přátelskými lidmi, naladěnými na jednotnou hudební vlnu, vynikající line up a spoustou technických vychytávek, ale i dobrot na baru. Tyhle oslavy budou v něčem opravdu vyjímečné! Line up bude opravdu našlapaný a navíc hlavním gratulantem mezi kamarády dj´s bude holandská megastar Matthew Dekay!! Veleúspěšný producent, skvělý dj, který jako jeden z mála dokáže využít služeb Abletonu na 100%, dlouhodobý člen prestižního Armada crew a DLP bookingu společně s Arminem van Buurenem (world´s dj nr.1). České a především moravské publikum si Matthewa jistě pamatuje coby headlinera 7.Narozenin Fabricu, kde naplnil očekávání a předvedl aktuální sound a dokonale si pohrál s davem. Matthew také vystoupil v létě 2008 na prestižním festivalu Summer of Love coby jeden z headlinerů! Dalšími hosty a gratulanty bude duo BonTrip složené ze stále populárnějších bavičů a skvělých dj´s Bon Finix a Tripmain. Oba mají kořeny v zahraničí, Tripmain (Zimbabwe), Bon Finix ( Kypr ). V současné době oba sídlí v Praze a jsou předními rezidenty klubu Mecca a Duplex v Praze. Představovat nemusíme vynikající jméno Michael C a také zakladatel projektu Progressive Session dj Tazz. Oslavenec pochopitelně za dj pultem také nesmí chybět, ale věnujme se ješě dalším hostům, kterými budou rezidenti klubu Fabric Robiq a Ringo. Při pohledu na počet vystupjících musí být každému jasné, že to bude skutečně exkluzivní noc a to nejen hudebně. Moc se na Vás těším, Martin Gredner.

Napsat názor do DISKUSE

 9.12.2008 Karel, Press

Pokud si myslíte, že noční Plzeň vás už nemůže něčím překvapit, připravte se na 13. prosinec, kdy se rázné beaty a pronikavé melodie rozlinou v plzeňském klubu Neutral. Po Olomouci, Přerově a Ostravě se pořadatelé rozhodli podělit o nezapomenutelnou atmosféru také v západních Čechách. Hlavní ozdobou večera bude bezesporu mladá a velmi nadějná producentka a djane - Heaton. Doplňovat jí bude duo Rewalkers, známé z pražských klubových nocí Mind nebo Impress. Dalším do party bude ostřílený Revolt, který se může pochlubit nedávným hraním po boku M.I.K.E.a, Signum či Leona Boliera. Zbytek line-upu tvoří Deepress a Quiks, který je dobře znám brněnskému publiku z akce Trancextasy. Startujeme ve 21:00 a rozhodně si nenechte ujít už samotný začátek.

Napsat názor do DISKUSE

 5.12.2008 Karel, Press

Dne 4.12.2008 vychází na německém labelu REDUX Records release, který bude zajímat nejen české příznivce elektronické hudby. Singl s názvem After Hour, jehož tvůrcem je český DJ a producent Thomas Coastline, se vyznačuje moderním tanečním zvukem. Kromě původní upliftingové verze a jejího Radio Editu zahrnuje release také verze od ruských trance / progressive producentů Tenthu a Abstract Vision, jejichž tvorba se v poslední době těší velké oblibě. Poslední remix této desky, o který se postaral český producent Sparkx, se nese v duchu progressive house a electra. Celý singl se bude distribuovat jednak v elektronické podobě mp3, dále na CD a rovněž premiérově jako první český uplift na vinylu. Trackům z EP se dostává podpory nejen ze strany rádií, jako jsou AH.FM nebo Sunshine Live!, ale i ze strany českých a zahraničních DJ's.

Napsat názor do DISKUSE

 4.12.2008 Karel, Press

E-Motion patří podle časopisu Xmag (#97) mezi nejdůležitější pravidelné tranceové eventy konané v České Republice a dle DMA jí náleží 2 roky po sobě místo mezi nejoblíbenějšími klubovými akcemi v České republice - buďte tedy společně 5.12.2008 u toho s námi! Čím je tato party vyhlášená? Vyhlášená je právě tou atmosférou, která panuje na party E-Motion. Tento pátek opět nanovo propukne po Sophie Sugar party, kde se atmosféra dá sotva krájet. Party ze které jezdí DJs nadšení a kde lidé kompletně odbourají zábrany a nechají se unášet tak nádhernou hudbou jakou trance je. Opět budete moci sledovat vyvážené světelné efekty a zvuk, který bude na E-motion poprvé a to od renomované značky L´accoustic. Tato E-Motion bude tou, která nás zavede až do Irska. Headliner této E-motion právě z Irska pochází. John O´Callaghan, to je to hlavní jméno, které se tentokrát postará o to, aby jste z party odcházeli hudebně nadšeni a uspokojeni. Samozřejmosti je také velmi kvalitní support ať už slovenský Fester, resident Stepan Bruck či Thomas Coastline.

Napsat názor do DISKUSE

 4.12.2008 Karel, Press

Posledně jsme si dělali recenzi mixpultu, tak se dnes obrátíme k druhé nejhlavnější půlce dj equipmentu a tou je gramofon. Tentokrát se podíváme na zoubek velice elegantnímu bílému modelu od značky Reloop s označením RP 6000 mk6. Když jsem ho poprvé vyndal z krabice, byl mi na první pohled sympatický. I váha odpovídala poctivému gramofonu a ne nějaké plastové náhražce. Ne že by gramofon musel vážit 15 kilo na to, aby byl kvalitní, ale trošku nám to může napovědět. Na designu mi většinou moc nezáleží, ale musím říci, že bílá barva a jemný bílý keramický povrch v kombinaci s modrými podsvícením tomuto gramofonu doopravdy sluší. Nožičky na kterých stojí nejsou šroubovací, ale na jakémsi gumovém odpružení, které pravděpodobně bude dostatečně izolovat od otřesů a zpětné vazby. Nikdy ale není na škodu dát v klubu pod gramofony betonové desky a molitan, protože pak máte téměř jistotu, že tento problém nebudete muset řešit. Nebudeme si zde podrobně popisovat jak vypadá uchycení ramínka, jelikož to se skoro vždy tváří jako lepší nebo horší kopie Technics. I všechna nastavení včetně výšky ramínka, antiskatingu či závaží jsou hodně podobné klasickému Technics 1210.

Napsat názor do DISKUSE

 4.12.2008 Karel, Press

Martinovy oslavy spojené nerozlučně s nocí Evolution jsou nerozlučně spojeny s totálně pohodovou atmosférou, přátelskými lidmi, naladěnými na jednotnou hudební vlnu, vynikající line up a spoustou technických vychytávek, ale i dobrot na baru. Tyhle oslavy budou v něčem opravdu vyjímečné! Line up bude opravdu našlapaný a navíc hlavním gratulantem mezi kamarády dj´s bude holandská megastar Matthew Dekay!! Veleúspěšný producent, skvělý dj, který jako jeden z mála dokáže využít služeb Abletonu na 100%, dlouhodobý člen prestižního Armada crew a DLP bookingu společně s Arminem van Buurenem (world´s dj nr.1). České a především moravské publikum si Matthewa jistě pamatuje coby headlinera 7.Narozenin Fabricu, kde naplnil očekávání a předvedl aktuální sound a dokonale si pohrál s davem. Matthew také vystoupil v létě 2008 na prestižním festivalu Summer of Love coby jeden z headlinerů! Dalšími hosty a gratulanty bude duo BonTrip složené ze stále populárnějších bavičů a skvělých dj´s Bon Finix a Tripmain. Oba mají kořeny v zahraničí, Tripmain (Zimbabwe), Bon Finix ( Kypr ). V současné době oba sídlí v Praze a jsou předními rezidenty klubu Mecca a Duplex v Praze. Představovat nemusíme vynikající jméno Michael C a také zakladatel projektu Progressive Session dj Tazz. Oslavenec pochopitelně za dj pultem také nesmí chybět, ale věnujme se ješě dalším hostům, kterými budou rezidenti klubu Fabric Robiq a Ringo. Při pohledu na počet vystupjících musí být každému jasné, že to bude skutečně exkluzivní noc a to nejen hudebně. Moc se na Vás těším, Martin Gredner.

Napsat názor do DISKUSE

 2.12.2008 Karel, Press

Série narozeninových parties Czech This Future pokračuje. Tradice založená právě před rokem putuje pražskými kluby a dává příležitost především začínajícím domácím DJs se zvláštním zaměřením na trance. Třetí díl CTF v režii skupiny HP Promotion je naplánován na 13. prosince a místem jeho konání bude zbrusu nový klub Free Style ve vršovickém Edenu, přímo v areálu luxusního fotbalového stadionu Slavia Praha. Party s podtitulem From Old School To New Style nabídne line-up plný průměrně mladých a nadprůměrně nadějných DJs, kteří zahrají průměrně staré pecky - zastoupena bude jak klasická škola, kterou zná opravdu každý, tak naprosto nové pecky, které mnozí návštěvníci uslyší poprvé. V průběhu večera bude jejich uším naservírován široký vějíř tranceových stylů, od uplifting vocal přes tech hard až po psy a hardstyle. Právě ten bude mít na CTF dlouho očekávanou premiéru, zatímco třeba takový psy z rukou démonického Zooropy se už stal velmi dobrou tradicí. Žive z Abletonu se předvede Alexx van den Berg, klasikami se představí Athro. Z dalekého Brna přispěchá Vyrys, techy naservíruje masér Tigi a energii do návštěvníků napumpuje pekelný Hellman.

Napsat názor do DISKUSE

 1.12.2008 Karel, Press

Kick da Night Radio_Cast během prosince pokračuje s prezentacemi DJs, kteří zahrají ve druhém díle akce Electronic Connection. Bon Finix vám jako vždy naservíruje směsici nové hudby od house po trance a nabídne šanci vyhrát lístky na ty nejzajímavější akce v regionu. Také pro vás připraví mixy od světoznámých hostu a na konec měsíce poradí kam vyrazit na ty nejlepší silvestrovské party. Po guest KICK mix od Filterheadz, který jste měli možnost slyšet minulý měsíc, přijde na řadu představit další dva headlineří Electronic Connection, oba velmi úspěšní producenti a DJs z Holandska a to Marcel Woods a Marco V. A když už je řeč o Electronic Connection, tak pro vás máme soutěž o 2x2 vstupy na tuto mega-akci. Chcete-li vyhrát vstupenky na druhý díl této akce, která se přesouvá z Prahy do Boby Centra v Brně, nalaďte si v pondělí 01.12.2008 rádio Sensation Faktory. Otázku a pravidla soutěže se dozvíte od Bona Finixe v průběhu jeho show. Vaše odpovědi potom posílejte na kickdanight{at}bonfinix.com a při troše štěstí možná i vyhrajete.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ