TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 29.12.2009 Karel, Press

SaSaZOO Cabaret se blíží a my pro vás máme kompletní časový rozpis celé silvestrovské oslavy, kterou pro vás připravil klub SaSaZu ve spolupráci s agenturou Pink Dot a Decadance teamem. Věřte tedy, že byly použity ingredience opravdu těch prvotřídních hudebních a zábavních kvalit. Vedle barového line-upu, který má jednoho společného jmenovatele, kterým je OPEN BAR aka drinky zdarma v ceně vstupenky, tu je samozřejmě i kulturní a hudební vložka, které jsme museli dát - na rozdíl od toho, co se bude dít na baru - nějaký řád ;) Zahřívacích 90 minut odstartuje od 20:00 dj Slaveek. Od půl desáté vtrhne na velké pódium Cabaret show v podobě čtrnáctičlenného živého orchestru a tanečnic a tanečníků v úchvatných kostýmech, které nenechají v klidu pány ani dámy. Z doprovodu LIVE BIG BANDu vystoupí Tonya Graves, Ondřej Ruml a Markéta Poulíčková.

Napsat názor do DISKUSE

 28.12.2009 Karel, Press

Oslavy příchodu nového roku se nekompromisně přiblížily a my jsme nelenili a připravili pro vás speciálně vybrané produkty a dekorace, které na pravé oslavě doceníte nejvíce. Počínaje podsvícenými skleničkami, miskami a podnosy, přes LED svíčky, dekorativní lampy, ohně, které nepálí (LED efekt), světelné tyčinky a řetězy nebo UV barvy, zářivky, třpytky a konfety. Všechny tyto produkty dosáhli svého cenového dna, proto nečekejte na poslední chvíli a vybavte se na pravé bujaré oslavy nového roku. Níže vybíráme z této speciální nabídky ty nejzajímavější kousky.

Napsat názor do DISKUSE

 24.12.2009 Karel, News

Konec roku se přiblížil a tak Vám ze celý server Trance.cz přeji hezký a pohodově strávený vánoční čas a spoustu trancových dárků pod stromečkem. Mějte pohodové Vánoce!

Napsat názor do DISKUSE

 23.12.2009 Karel, Press

Nejlevnější vstupenky na květnovou Sensation - Wicked Wonderland, byly opět v rekordním čase vyprodány. Od středy, 23. prosince se jejich cena zvýší na 1390 Kč, a za tuto cenu budou v prodeji do konce ledna 2010. Poté se jejich cena bude dále zvyšovat až na konečných 1690 Kč. Vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket, tzn. na všech 7000 terminálech Sazky, a také prostřednictvím internetu na www.sazkaticket.cz. V prodeji jsou i vstupenky v kategorii Golden, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, a zahrnují VIP catering zdarma. Cena těchto vstupenek je 4.600 Kč, a jejich rezervace a prodeje probíhá prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin. Ceny vstupenek jsou uvedeny včetně všech poplatků.

Napsat názor do DISKUSE

 17.12.2009 Karel, Press

Předprodej vstupenek na SENSATION - Wicked Wonderland, právě startuje! Již tento pátek, 18. prosince bude v 1.15 hodin po půlnoci zahájen předprodej omezeného počtu 2000 nejlevnějších vstupenek za cenu 1090 Kč, a to na všech více než 7000 prodejních místech sítě Sazka Ticket. Následující den, tedy v sobotu 19.12., bude od 8. hodiny ráno spuštěn prodej i přes rezervační systém na www.sazkaticket.cz, kde najdete i všechny praktické informace k prodeji. Po vyprodání první vlny nejlevnějších vstupenek se do konce ledna 2010 zvýší cena na 1390 Kč. Od 1. února se budou vstupenky prodávat za 1490 Kč, v březnu za 1590 Kč, a v dubnu a květnu za konečných 1690 Kč. Připraven je i prodej vstupenek kategorie Golden Ticket, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, a zahrnují VIP catering zdarma. Cena těchto vstupenek je tradičně 4.500 Kč, a jejich rezervace a prodej probíhá prostřednictvím emailu hovadova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

Napsat názor do DISKUSE

 17.12.2009 Karel, Press

Pouze do pondělí 21.12. si můžete v síti Ticketpro zakoupit nejlevnější vstupenky na silvestrovský SaSaZOO Cabaret, které nabízí neomezenou konzumaci v základní ceně vstupenky. Při včasném nákupu tak ušetříte 700czk! Od úterý je pak možné zakoupit vstupenky jen za 2490czk (tato cena bude i na místě) nebo 3990czk v případě VIP, které navíc zahrnují šampaňské a vybrané speciality ze SaSaZu Cateringu. FUNKSTAR DE LUXE z Dánska, vlastním jménem Martin Ottesen, bude tím, komu bude během večera patřit "prime time" na djském trůnu, ze kterého zaručeně zazní i světový hit no.1 Sun Is Shinnig, kterým odstartoval před deseti lety svou strmou kariéru coby uznávaný dj a remixér. Od vydání remixu této skladby, kterou v originálu pochází Boba Marleyho, se jí prodalo už více než jeden milión kopií. Těžko si zpětně lze představit letní taneční kompilaci, kde by tato skladba nebyla na seznamu - ať už v originále nebo v jiné další verzi. Ne náhodou tak získal na Ibize track Sun Is Shinning ocenění "Track Of The Season".

Napsat názor do DISKUSE

 16.12.2009 Karel, Press

Philip T.B.C. se věnuje deset let DJingu, který ozvláštňuje fůzí hudebních stylů a prostor dává i scratchům a turntablistickému umění. Jeho dovednosti ocenil i Liam Howlet z The Prodigy, když si ho vyžádal, aby předskakoval jejich koncertu na slovenské Pohodě. V posledních dvou letech zavedla Philipa hudební cesta také do studia, kde vytváří nejen drum & bass, ale především hudbu různých žánrů, tempa a atmosfér. Výsledkem je zbrusu nové CD. Toto CD vám, našim zákazníkům dáme úplně ZADARMO při zakoupení jakéhokoliv z produktů, které pro vás recenzoval sám Philip T.B.C. za posledních 12 měsíců buďto u nás nebo u našich partnerů. Které to byly? Seznam a po rozkliknutí i samotné recenze naleznete níže v odkazech k nahlédnutí. Nejen, že si zrekapitulujeme novinky v audio technice za poslední rok, ale můžete si kterýkoliv z těchto produktů zakoupit až do 30.ledna 2010 za akční cenu uvedenou v recenzi.

Napsat názor do DISKUSE

 14.12.2009 Karel, Press

Club Prdel slaví první rok své existence a gratulovat přijede v pátek 18. prosince jeden z nejvýraznějších DJs poslední doby. Jeho hitovku "Chakalaka" hráli minulý rok DJs po celém světě, od Tiesta po Erica Prydze, a jeho remixy pro Paul van Dyka, Sebastiana Ingrossa nebo Gabriel & Dresden čelí velké oblibě mezi fanoušky taneční hudby. Kick da Night vám s potěšením představuje Wippenberga! Matador elektronické hudby Wippenberg naplňuje světové taneční parkety již více než 15 let. V neposlední řadě sklízí úspěchy za svou produkci v podobě neoklasických tracků "Chakalaka", "Drumster" a "Wippenberg presents Sphaera" release "Front & Back". Jeho hudba odráží vlivy mnoha stylů, housu, elektra, trancu a techna. Jeho unikátní směs elektronické hudby nyní hýbe světem. Jeho tracky si oblíbili např. Eric Prydz, Steve Angelo, Sebastian Ingrosso, Tocadisco, Pete Tong a Tiësto, stejně jako Armin van Buuren.

Napsat názor do DISKUSE

 10.12.2009 Karel, Press

Rok 2009 sa nám blíži sa koncu oveľa rýchlejšie, ako si to väčšina z nás prizná. Doposiaľ som nezažil tak zaujímavý a dramatický rok ako tento. Doma, ako aj vo svete sme boli svedkom mnohých zásadných udalostí, ktoré nás ovplyvnili spôsobom, aký si možno zatiaľ ani neuvedomujeme. Aj napriek tomu sme si určite všetci prežili aj veľa dobrého, nezabudnuteľného. Ku koncu roka som si vám dovolil pripraviť jedno menšie prekvapenie, a to novú edíciu setov s názvom "As Time Fades Away". Na download vám ponúkam tri nové sety, ktorých príprava a realizácia mi zabrala skoro tri mesiace. Každý z nich je iný, svojim spôsobom výnimočný.

Napsat názor do DISKUSE

 10.12.2009 Karel, Press

Již tento pátek se mohou všichni příznivci populární pražské klubovky Impress, která se nese na vlnách progressive a trance music, těšit na další pokračování, na kterém vystoupí jako hlavní host ikona slovenské elektronické scény a úspěšný producent Milan Lieskovsky. Společně s ním se za mixážním pultem představí dvojice rezidentů - Revis a Pete Walk a skvělý bavič David Daun. Tak neváhejte a přijďte se skvěle bavit na jedinečnou noc Impress, která Vás rozhodně nezklame!

Napsat názor do DISKUSE

 9.12.2009 Karel, Press

Jsme na konci kalendářního roku a ačkoliv už zima tzv. "klepe na dveře", my jsme se rozhodli pro vás připravit pekelně nízké ceny, které vás "rozehřejí". Vybrali jsme to nejpovedenější, co se vám líbilo za celý rok a přidali několik žhavých novinek. Jako například celý set zrcadlové koule, kde najdete v balení již i bodové světlo s barevnými filtry a motorkem; špičkovou DJ novinku Omnitronic MMP-1 se zabudovaným mixpultem, která umí přehrávat z SD, USB a čte MP3 soubory. Níže uvádíme výběr toho nejzajímavějšího, co lze nyní pořídit za "pekelně nízké" ceny.

Napsat názor do DISKUSE

 8.12.2009 Karel, Press

Celá řada těch nejlepších skladeb, tracků a remixů, které tento rok prošly pravidelnou týdenní radio show Paula van Dyka, zvanou VONYC Session, se souhrnně objeví na nové kompilaci labelu VANDIT Records - VONYC Sessions 2009. Kolekce těch nejlepších elektronických lahůdek, které si oblíbili lidé po celém světě na mnoha festivalech, parties, v klubech, ale také ve zmíněné radio show, vás tak čekají právě na této kompilaci. Na kompilaci můžete očekávat ty největší hity od takových jmen, jako jsou Simon Patterson, Sebastian Ingrosso, Ben Nicky, dále nechybí vynikající skladby plné melodií a vokalů od autorů - Kuffdam, Alex M.O.R.P.H., Filo & Peri a samozřejmě od samotného Paula van Dyka. PvD na kompilaci použil nejen nejlepší tracky z Best Of Volume, ale třeba také exkluzivní remix Giuseppeho Ottaviani k hymne "We Are One", kterou složil k přiležitosti vyročí 20ti let pádu berlínské zdi. Tato skladba se také stala oficiální hymnou tohoto výročí. Kompilace bude k dostani od 15. prosince.

Napsat názor do DISKUSE

 8.12.2009 Karel, Report

Poslední letošní z hlediska trancu zajímavější akci v podání Ferryho Corstena v SaSaZu máme za sebou a v naší diskusi se již jako již tradičně objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila v holešovickém klubu SaSaZu. Stejně tak je u nás již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, podle toho jak se kde objeví. Za mě se akce nakonec povedla, sice mohlo asi dorazit o něco více lidí, ale když pominu hrůzu v podání Laydee Jane a nemastny neslaný set od Langeho, tak co kvůli čemu tam všichni přišli, tedy set Ferryho Corstena, se povedl na jedničku. Není co vytknout, atmosféra byla v průběhu jeho setu místy až elektrizující, přesně takhle má vypadat kvalitní dj set. AKTUALIZACE 8.12. 7:45

Napsat názor do DISKUSE

 8.12.2009 Karel, Press

SaSaZu, Pinkdot a Decadance team spojili své síly, aby pro návštěvníky klubu SaSaZu připravili nezapomenutelnou noc, v níž se spojí několik hudebních světů a hlavně starý rok s novým. Tyto tři promotérské a produkční firmy použijí ty nejlepší ingredience ze svých akcí a namíchají nezapomenutelný koktejl hudby, tance, barev, kostýmů, luxusu a zábavy, jaký Praha ještě nezažila. Originální SaSaZoo Cabaret představí během večera na hlavním pódiu více jak 60 umělců. Od osmi hodin to bude dj SLAVEEK z Chickenloops, kterého úderem půl desáté vystřídá desetičlenný LIVE BIG BAND, se kterým vystoupí např. Tonya Graves, Ondřej Ruml, Markéta Poulíčková a další vokalisté. Vše doplní originální Cabaret show v podání nejrůznějších umělců a dalších tanečníků a tanečnic. Tímto nabitým programem provede návštěvníky do roku 2010 Miky KŘEN s půlnočním překvapením a řadou efektů. Těšit se samozřejmě můžete na speciální scénu a dekorace, které budou vytvořeny jen pro tuto noc. První minuty v novém roce budou patřit mezinárodní djské hvězdě FUNKSTAR DE LUXE (UK), dále pak vystoupí dj MUZIKJUNKI (NL), CICKENLOOPS, John CULTER, dj SLOVAK, dj EVSON a další djs, kteří vás zaručeně udrží v klubu až do osmé hodiny ranní.

Napsat názor do DISKUSE

 7.12.2009 Karel, Press

SENSATION, bílý fenomén, který se před deseti lety zrodil v amsterdamské aréně, a již třikrát beznadějně vyprodal pražskou O2 arenu, se počtvrté vrací do České Republiky. V sobotu, 29. května 2010, bude mít až 17.500 návštěvníků v pražské O2 areně, šanci zažít další nezapomenutelnou noc, které vás přivítá ve světě Wicked Wonderland. Tato show vás vezme na smyslnou cestu k místu plnému tajemství a překvapení, která se ukrývají za bílými dveřmi. Otevřete je a projděte těmito dveřmi, zažijte a vychutnejte si svět Wicked Wonderland. Vaše zvědavost bude odměněna. SENSATION tedy opět nabídne dech beroucí scénu s dekoracemi, dokonalou audiovizuální show s nejnovějšími efekty, fantastické performance, a ty nejlepší hudební zážitky, o které se postará pětice světových DJských hvězd. Vše je navíc umocněno neopakovatelnou atmosférou, kterou vytváří mnohotisícové publikum oblečené v bílém.

Napsat názor do DISKUSE

 4.12.2009 Karel, Press

Do pražského klubu Prdel zavítá 11.12. na populární rezidentní party dje Revise - Impress, renomovaný dj a producent ze sousedního Slovenska Milan Lieskovsky. V současnosti jedna z nejpopulárnějších pražských klubovek, jež je zaměřena především na house, progressive a trance ve všech jejich podobách - Impress se hlásí o slovo prostřednictvím dalšího pokračování této úspěšné noci, která má úctyhodnou historii a na které vystoupila řada uznávaných umělců světového formátu. Nejinak tomu bude i druhý prosincový pátek 11.12., kdy si rezidenti této party Pete Walk a Revis, kteří jsou mimo jiné i součástí čtyřčlenného producentského projektu Proud-M, pozvali dalšího zajímavého hosta, jehož vystoupení bude třešničkou na pomyslném dortu této oblíbené party. Je jím slovenská ikona Milan Lieskovsky, který je v současnosti díky svým aktivitám častým a diskutovaným jménem.

Napsat názor do DISKUSE

 3.12.2009 Karel, Press

Trancový mág Ferry Corsten přiveze již tuto sobotu 5.12. od 21h do klubu SaSaZu své live tour, slibující jedinečnou výpravnou show, která nejen zrekapituluje v "best of setu" jeho dosavadni tvorbu, ale zazní i všechny skladby z posledního alba Twice In A Blue Moon, ze kterého tour The Experience vychází. Hvězdný Ferry Corsten, který momentální trůní společně s Tiëstem a Armin van Buurenem mezi TOP 5 djs, tak nabídne českým fanouškům šestihodinovou TIABM show, kterou doplní vokály Betsie Larkin. Svůj dvouhodinový set přijede odehrát i špičkový britský dj a producent Lange, který je v současnoti na 31. místě v 2009 DJ Mag Top 100 Poll a z jehož produkce pochází např. hity Let It All Out nebo Happiness Happening (2009). Na scéně se Stuart Langelaan pohybuje už od roku 1997, kdy podepsal kontrakt s Additive Records. Kromě vlastních tracků mu pod rukama prošly i remixy pro Faithless nebo Pet Shop Boys. Na jeho debutové album si museli všichni počkat až do roku 2007, které vyšlo pod příznačným názvem Better Late Than Never, ze kterého byl (vedle "Songless", "Angel Falls) nejúspěšnější track Out of sky s vokálem Sarah Howells. Skladba zaznamenala raketový start do Beatport Trance Chart Top 10, což jen napomohlo k tomu, aby byl Lange nominován na nejprodávanějšího trancového umělce za rok 2008!

Napsat názor do DISKUSE

 3.12.2009 Karel, Press

Dnes se podíváme na poměrně jednoduchý mixpult od firmy American Audio. Od téhle firmy jsme zde měli již několik výrobků, některé byly kvalitní jiné méně, tak jsem zvědav jak obstojí tenhle mix z cenově dostupnější kategorie. Q-D6 je klasický tříšavlový DJ mixpult, který se sice nehonosí nejnovějšími vychytávkami, ale tváří se celkem bytelně a tudíž by mohl něco vydržet. Když jsem ho vyndal z krabice a poprvé potěžkal, byl jsem celkem překvapen jak těžký je. Obvykle u této cenové a kvalitativní kategorie jsou to jen poloprázdné krabice s pár "udělátky" uvnitř a minimální váhou. To samo o sobě už něco říká, tak uvidíme co. Jedná se o tříšavlový mix, kde jsou dva vstupy na gramofony, tři line in vstupy a jeden aux vstup. Aux vstup se nachází na horním panelu, o čemž jsem se na netu dočetl jako o výhodě, mě to ale zas až tak výhodné nepřipadá, spíše naopak. Nebude nám tam náhodou potom překážet ten kabel a plést se nám p5i mixování. Očividně je ale aux vstup připraven pro připojení MP3 přehrávače, či jiného kapesního přehrávače, jelikož je zde pro připojení připraven "malý jack", což nebývá úplně zvykem. Tento vstup má vlastní ovládání hlasitosti i třípásmové korekce, dělí se ale o šavli se vstupem line 2, takže je potřeba si vybrat co budeme používat. Vstup na sluchátka je na předním panelu a má také samozřejmě vlastní ovládání hlasitosti i možnost promíchání do sluchátek.

Napsat názor do DISKUSE

 2.12.2009 Karel, Press

největší klubovou rozlučku s rokem 2009, která proběhne 31.12. v pražském SaSaZu. Pokud jste si tuto větu přečetli včas, tak možná ještě stihnete být držitelem jedné ze 400 kusů nejlevnějších vstupenek na tuto velkolepou SHOW, kde vám nabízíme FREE BAR v ceně vstupného. Vstupenky lze zakoupit za 1790czk v předprodejní síti Ticketpro. Po jejich vyprodání budou v prodeji lístky za 2490czk, což je i cena, kterou zaplatíte přímo na místě. V dispozici jsou též VIP vstupenky za 3990czk, které navíc obsahují šampaňské a SaSaZu catering. Tři velké promotérské a produkční agentury spojily síly, aby vám nabídly to, co většina klubů slibuje pouze na plakátech a realita je pak trochu jiná. Tento večer by vám měl zůstat dlouho uchován v paměti ! SaSaZoo Cabaret je originální výpravný koncept, který nabídne přes 60 umělců, čtrnáctičlenný živý orchestr, speciální performance připravené jen pro tento večer a samozřejmě atmosféru pravého Cabaretu, který alespoň jednou v roce - v ten nejdůležitější večer - zastíní ten Brodwayský. Navíc tam byste těžko hledali světovou djskou star, která v SaSaZu ovládne parket společně s domácí špičkou. Celkem vás tak čeká během večera devět djs! Go Go tanečnice po celou noc, půlnoční last minute překvapení, zpěváci, posílený kabaretní světelný park, speciální efekty, obrovská LED stěna, úchvatné dekorace a kostýmy a v neposlední řadě FREE BAR v ceně! ... pořád váháte? SaSaZOO Cabaret odstartuje s prvními djs v osm hodin a bude gradovat s orchestrální show za doprovodu zpěváků a zpěvaček. Po půlnoci to pak bude opravdu rychlá jízda se zahraničními a domácími djs, kteří vás budou bavit až do osmé hodiny ranní. Praha by tak měla poprvé zažít velkolepé klubové oslavy Silvestra.

Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ