TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music

 31.10.2006 Karel, Press

Přípravy na páteční Combi:Nations party ve Veletržním paláci jdou pomalu do finále, a proto vám přinášíme několik důležitých informací o hracích časech jednotlivých dj´s, a 3D vizualizace obou stagí. Tradičně se dozvíte i poslední praktické informace k nadcházejícímu svátku elektronické hudby, kde hlavní hvězdou bude Marco V v exkluzivním šestihodinovém setu. Brány Veletržního paláce (budova Národní galerie) se otevřou návštěvníkům v pátek 3.listopadu úderem 20. hodiny, kdy začíná hudební program na obou stagích. V prostoru paláce bude vybudována velkokapacitní šatna a posíleny toalety na maximum. Nápoje se budou prodávat na barech o celkové délce větší než 40 metrů. O bezpečnost se bude starat početný tým profesionální ochranky a zdravotní služba. Na party si budete moci zakoupit CD a oficiální merchandise Combi:Nations:II. Akce končí v sobotu v 6.00 hodin ráno.

Napsat názor do DISKUSE

 29.10.2006 Karel, Press

Party Steam se úspěšně zařadila mezi nejoblíbenější klubové noci v Praze a i další díl posune laťku o kus dál. Klub Duplex bude proměněn k nepoznání díky několika unikátním specialitám které chystáme. Vedle djské stage budou zavešeny plazmové obrazovky a společně s plátnem které již v klubu je standardně budou napojeny na speciální živou videoprojekci ve stylu party Steam. Mohutné květinové dekorace ještě doplní tento dojem a budete si připadat jako v květinovém ráji. Jedno z nejlepších zvukových a světelných zázemí včetně laserů je v klubu samozřejmostí a i z této stránky se o vás tedy nejlépe postaráme. Speciální uzavřený VIP prostor s barem za djem pro pozvané hosty se stane takovou třešničkou na dortu k tomu všemu. No a co ješte schází? Jména djs a hlavně headlinera! Sonorous, vlastním jménem Rough Muller, je především vynikající producent. Do povědomí fanoušků se dostal svým singlem "Glass Garden", další jeho singly "Second Sun", "Protonic" a "Last Sunday" se již staly klubovými hity a dostaly se do record bagů takových jmen jako Paul Oakenfold, Tiësto a Paul van Dyk. Sonorous remixoval mnoho známých jmen - Sinéad O'Connor, Mirco de Govia, Quivver, Above & Beyond, Kyau & Albert - jejichž skladbám dal vynikající progresivní nádech. Sonorous je jedním z mála djů, kteří ví, jak kombinovat groovy skladby s nádhernými zvuky a melodiemi, které v klubu nenechají nikoho v klidu. Hraje pod hlavičkou labelu Euphonic společně s veličinami jako jsou třeba Armin van Buuren, Above & Beyond, Kyau & Albert, Marc Marberg, Sebastian Sand, Aly & Fila, Stoneface & Terminal, Ronski Speed aka Sun Decade. S nimi zároveň také již procestoval celý svět.

Napsat názor do DISKUSE

 27.10.2006 Libor, Review

Řecký talentovaný producent Vasilis Sagonas, který je mimochodem stejný ročník jako já, tedy 1983, se nám představuje se svojí další novinkou, která se jmenuje Thespian a jenž vyšla na známém progressive labelu Vapour Recordings, jehož majitelem není nikdo jiný než slavný australský producent Kasey Taylor, jehož rukopis najdeme i na tomto vinylu. Ještě pro úplnost dodám, že tato deska vyšla již na počátku červenci, ale myslím si, že by byla velká škoda se o ní nezmínit i s určitým zpožděním. Na desce se nachází dvě skladby, první Andrew K Remix Kasey Taylor Re-edit a druhý je originál mix. My začneme obligátně originál mixem, i když tentokrát je na vinylu až jako druhý track. Pokud Vám jméno. resp projekt V-Sag alespoň něco málo říká, pak určitě víte, jaký styl můžete očekávat u této skladby. Takže vyznavače techtranceu musím zklamat, ale tato deska je určena hlavně pro vyznavače velmi kvalitního progressive zvuku a samotný originál je tak na pomezí progressive house a Tranceu. No samozřejmě že přesné škatulkování není až tak důležité, hlavní je, jak samotná skladba zní a můžu Vás uklidnit, zní skvěle.

Napsat názor do DISKUSE

 26.10.2006 Karel, Press

Skvělá zpráva pro všechny, kteří si již koupili lístek na nadcházející party Combi:Nations s Marcem V, nebo se k tomu právě chystají. Agentura United Music pro vás připravila přímo královskou nabídku. Vstupenky zakoupené v předprodejích od tohoto okamžiku platí jako vstup pro dvě osoby. Majitelé těchto platných lístků tedy mohou vzít na party druhou osobu zdarma. POZOR! MOŽNOST VSTUPU 2 OSOB NA 1 VSTUPENKU PLATÍ DO 23.00 HODIN! Pro doplnění uvádíme, že tato nabídka se vztahuje pouze na vstupenky s cenou a zakoupené v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim. Na vstupenky s označením HOST, VIP a VIP GUEST, se tato nabídka nevztahuje. Důležité doplňující informace jsou i k ceně lístků prodávaných na místě v den konání akce. Oproti jiným eventům se cena nezvýší a budou dostupné za současnou předprodejní cenu 499 Kč (vč. poplatků). Neměnná zůstává i možnost vstupu dvou osob na jeden lístek. Není tedy těžké si spočítat, že vstup pro jednoho vyjde na pouhých 250 Kč, což je nabídka, která nemá konkurenci.

Napsat názor do DISKUSE

 25.10.2006 Karel, Press

Již za měsíc otřese pražskou T-Mobile Arénou třetí vydání největší pravidelné halové party u nás - Transmission. Je na čase si představit hlavní hvězdy, které se 25. listopadu v Praze představí. Kromě velkých djských jmen nebudou chybět ani rezidentní Vj´s Vission Impossible, kteří na minulém vydání nadchli publikum unikátní Dj-Vj show. ATB - Andre Tanneberger alias ATB, je bezespory jedním z nejúspěšnějších německých djs a producentů všech dob. Mezi jeho nejslavnější hity patří skladba 9pm (Till I Come), která byla na vrcholu světových hudebních žebříčků v již roce 1999. André má na svém kontě šest autorských alb, desítky obrovských hitů a úspěšných remixů, ze kterých jmenujme například Ecstasy, Marrakech, Let U Go, Believe in Me, nebo Humanity. Mnoho z jeho posledních alb nazpívala Roberta Carter Harrison, zpěvačka kanadského dua Wild Strawberries. Poslední album, na němž se podílel i vokalista Tiff Lacey, vyjde v roce 2007, ovšem první singl s názvem "Justify" bude uveden den před Transmission 3, a jistě jej ATB předvede při svém vystoupení.

Napsat názor do DISKUSE

 24.10.2006 Karel, Press

Hostem nepravidelné tranceové akce Entrance bude už tento pátek belgický producent a dj Jonas Steur aka Estuera. Jméno tohoto 24letého belgického producenta se hlouběji vepsalo do povědomí všech trancerů zhruba před dvěma lety, kdy vydal geniální vinyl Travels / 7 Clouds pod svým projektem Estuera. Jonas Steur je autorem zcela originálního soundu, který užívá ve většině svých skladeb, což je činí snadno identifikovatelnými. Podle profesionálů je Jonas Steur jedním z nejlepších producentů dneška a tvrzení, že je to právě on, kdo udává směr současnému uplifting-tranceu, není vůbec přehnané. Více se o něm a jeho tvorbě dozvíte tady. S hostem samozřejmě zahrají i domácí djs - Michael C a Tazz, v Cool outu potom Rosi a Kaik z Bluesound djs. Projekci dostane do režie VJ Bit Cheekly, klub se otvírá jako obvykle ve 22:00 a vstup je za pouhou stovku! Entrance v Roxy! Mediálním partnerem akce Entrance je server Trance.cz - www.trance.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 23.10.2006 Karel, Press

United Music, Krafty Managment a klub Duplex vám na tento čtvrtek přiváží jedno z nejrespektovanějších tranceových djs v rámci jeho turné k vydání nového CD. Tento britský Dj začal s hraním ve 14 letech, aby o rok později získal rezidentství v klubu Stern v jeho rodném městě Worthing. Během 80. let měl možnost poznat se s takovými jmény jako například Carl Cox. Už v tomto věku jezdil po celém světě. Největší popularitu měl v Austrálii. Dělal rezidenta v klubu Home v Sydney. K jeho dalším rezidentním klubům patřily Harmony (Amsterdam), The Munich brewery (Švédsko) a newyorský Arc. V roce 1999 si založil s kolegou Russelem Floorplayem label Joof Recordings. Velký úspěch ovšem slaví až se svými sólovými singly "Alpha 5" a "Lost in time". Na největší poprask teprve ale čekal. V roce 2001 namixoval další kompilaci - "Euphoria Progressive", které se prodalo 70 000 kusů. John 'OO' Fleming má i svoji radioshow Global Trance Grooves, která se stala nejoblíbenějším pořadem na rádiu Ministry of Sound. Vše o tomto vynikajícím djovi a producentovi se dočtete na jeho webových stránkách www.john00fleming.com.

Napsat názor do DISKUSE

 20.10.2006 Binary, Review

Ahead je zbrusu novým projektem belgického trance veterána a jednoho z nejplodnějších producentů, který se už spolehlivě vepsal do dějin elektronické taneční hudby. Pokud stále nevíte o koho se jedná, prozradím, že oním dotyčným je Mike Dierickx, známější jako M.I.K.E. Představovat si tuto legendu trance music by bylo nošením dříví do lesa. Ostatně, letos již podruhé zavítá do Prahy, a tak pokud jste zmeškali jeho první vystoupení, určitě si ho nenechte ujít. M.I.K.E. během své dlouholeté kariéry produkoval pod množstvím projektů, přičemž v některých experimentoval i s jinými žánry; temným progressivem počínaje a technem konče. Mezi ty nejznámější, nejstarší a "nejtrancovější" patří Push, Plastic Boy, Absolute, Solar Factor, Liquid Overdose a mnoho dalších. Novějšími projekty jsou Red Flag, D.E.E.P.E.R., E-Tronic a nyní i Ahead. Pojďme si tedy představit jeho nejnovější desku, která vyšla 12. října na labelu A State Of Trance.

Napsat názor do DISKUSE

 19.10.2006 Libor, Review

Za projektem M.I.D.O.R. se ukrývá dvojice producentů, kteří pocházejí ze země tulipánů, Rutger van Bostelen, Eelke Kleijn. Tato dvojice uz vydala dohromady několi úspěšných singlů, např. Mirage, Alone či After Midnight EP. Toto EP vyšlo jako promo cd na konci července u labelu FiveAM Records a najdeme na něm čtyři skladby, Trillion, Glow, As Usual a Outbreak. My začneme skladbou Trillion, která začíná poměrně svižně a dalo by se říci, že je jedná o uplifting skladbu s lehce náročnější basovou linkou a poměrně tajemným a temným nádechem. Skladba obsahuje několik melodických smyček, které ale nejsou příliš emotivní, alespoň na mě tak nepůsobily. Dalo by se i říct, že skladba je poměrně náročná na poslech, takže neočekávám, že by se z ní stal nějaký větší hit, ale na druhou stranu má šanci oslovit náročnější posluchače. Mně osobně se skladba zalíbila, ale asi bych ji neřadil k tomu nejlepšímu, co toto duo vytvořilo. I druhá skladba Glow je rozhodně nabita energií a určitě Vás při poslechu nenechá klidnými. Skladba se opět může pyšnit poměrně náročnější basovou linkou a vlastně by se dalo říct, že je to takový mix mezi progressive a techtrancem. Při poslechu znalejší posluchači určitě poznají typický sound tohoto projektu, který se mi velmi libí, ale chápu, že se nemusí líbit všem a ani v tomto případě z tohoto singlu nebude žádný velký hit. Ale skladba má opět velmi tajemnou atmosféru, která spolu se zmíněnými aspekty dotváří velmi dobrým dojem z této skladby, těžko říct, jestli tato dvojka udělala lepší track, ale mně osobně se hodně líbí

Napsat názor do DISKUSE

 18.10.2006 Karel, Press

PARHAM propadl hudbě už ve 14ti letech a jeho nadšení poslouchat, ale i hrát se ho drží dodnes. V dnešní době platí za jednoho z pionýrů švédské a severské scény obecně. Po více než 15ti letech za gramofony má Parham víc práce než kdy jindy. Kromě spolupráce s Dominicem Plazou, se těší pozornosti těch největších jmen progresivní scény - Hernan Cattaneo, John Digweed, Anthony Pappa, Dave Seaman nebo Kasey Taylor. Jeho značka Fokused recordings nabírá na obratkách a není těžké si domyslet, že o tomto nadšenci ještě mnohé uslyšíme. DOMINIC PLAZA se narodil v Polsku, vyrůstal ve Švédsku a nyní žije v Barceloně. S produkovaním hudby začal už v 18ti letech a jako každý se nějaký čas stylově profiloval a zejména ve Švédsku si vybudoval slušné renomé na poli tribalu a progresivu. Kolem roku 2003 se přestěhoval do Barcelony, kde záhy začal pracovat s Parhamem. Spolu zremixovali Son Kite, Chris Lakea a další zvučná jména progresivní scény. Jedním z velkých úspěchu byl také hit roku 2005 - "sounds rushing", který se objevil na kompilaci dje Tiesta "Searching for sunrise 4".

Napsat názor do DISKUSE

 18.10.2006 Karel, Press

V sobotu 21. řijna 2006 se na jihu budou dít věci. V sedlčanském klubu Pohoda odstartuje první letošní podzimní NTC-Conference. Server NTC-Music.cz společně s firmou Numark pořádá další taneční klubovku a to poprvé v jižních Čechách ve městě Sedlčany, v místním vyhlášeném klubu Pohoda. Úderem desáté hodiny večerní odpálíme hudební nálož, v podobě klubového mejdanu za všechny prachy. Na stagei od firmy Numark se vám představí hned několik djs, které jste měli možnost v létě potkat na festivalech a nejen tam. Párty odstartuje mladý nadějný dj a producent Thomas Coastline, který vám do uší naservírje upliftingový set, plný energických a euforických skladeb včetně své vlastní hudební tvorby, takže kdo přijde pozdě, určitě zaváhá. Uprostřed noci namíchají svůj speciální set pánové Sally J a Dolphin, kteří rozhodně nenechají nikoho jen tak stát a počumovat. Připravili si pro vás mix složený hned z několika hudebních stylů, tím pádem si každý přijde na své. Párty k ránu rozproudí neústupný a nekompromisní operatér Drastics, který to tam za úsvitu pěkně rozjede svým osobitým a v Čechách ojedinělým stylem "na ostří nože". Pokud ještě i po něm ve vás zbude trocha energie, tak rozhodně neskončíme a určitě ještě chvíli pojedeme dál.

Napsat názor do DISKUSE

 17.10.2006 Karel, Press

V rámci své světové tour k zbrusu nové kompilaci COMBI:NATIONS dorazí v listopadu do Prahy velká osobnost světové taneční scény, MARCO V, který vystoupí nejen jako DJ, ale slibuje velkolepou podívanou díky vlastnímu VJingu. Marco nám zodpověděl pár otázek týkající se jak kompilace, tak i jeho vystoupení. Ahoj Marco. Začneme otázkou na druhou řadu kompilační série Combi:Nations:2. Můžeš nám krátce představit, co obnáší? Combi:Nations:2 je dvojcédéčko, první CD se jmenuje Backroom a odráží hudbu, kterou hraji v menších klubech. Druhé CD - Mainroom - je o tom, co hraji na velkých akcích. Jelikož na větších akcích pro tisíce lidí hraji jinak než v klubech, přišel mi tenhle nápad rozdělit styly na dvě CD vhod. Nechtěl jsem si vybírat a rozhodovat se, jestli dám na kompilaci pouze jeden svůj styl hraní.

Napsat názor do DISKUSE

 16.10.2006 Ch@ron, Review
Jak už to tak bývá u většiny důležitých událostí, Riche Mowatta a Andy Buryho svedla dohromady naprostá náhoda. Píše se rok 1995, Rich má dready a hraje na klávesy ve skupině produkující indie-dance, Andy je dj pirátského radia, má dlouhé vlasy a stejně jako Rich chodí do indie/rockového klubu v Midlands. Rich jednou zavolá do radia, aby si nechal zahrát svůj první singl, Andy zvedá telefon a... už se začíná psát historie. Společně se Samem Tierneym vytvořili první krátkohrající desku Astronaut E.P. ještě pod pseudonymem Space Kittens, dvě (Storm a Dolphin) ze čtyř skladeb na desce pak zahrál Pete Tong ve své proslulé show na Radiu 1. Skladba Storm pak (1996) vychází samostatně a hnedle se stává hitem, což Richovi, Andymu a Samovi vyneslo nabídky na remixování skladeb přímo od (v té době) slavných Jimmyho Sommervilla či Human League. V roce 1997 trojice přestala tvořit v Samově obýváku a přesunula se do seriozního studia. V té době se také začíná formovat sound Solarstone - inspirací jim byl Danny Rampling - tak, jak ho známe dnes, což dokládá skladba The Calling, vydaná jako první právě pod značkou Solarstone. V roce 1998 zakládají label DeepBlue a na něm pak o rok později vydávají klíčovou skladbu Seven Cities, která jim definitivně vynesla pozornost široké obce trancových fanoušků, jakožto i respekt kolegů v branži.
Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2006 Libor, News

Belgicko německé duo Mike a Andrew si pro nás připravilo desku s názvem Into The Danger, která vyšla v polovině srpna na labelu Club Elite, což je sublabel Armady, který má právě pod svými křídly Mike. Ještě než si něco povíme o samotné desce, která obsahuje dvě skladby, original mix a M.I.K.E. remix, tak si něco málo povíme o Andrewovi. Německý rodák Andrew, jenž se narodil nedaleko od Hamburgu sice není na poli taneční hudby tak slavný a známý jako Mike, ale už to, že si ho Mike vybral ke spolupráci leccos naznačuje. Andrew má na svém kontě dva velmi povedené singly, jednak je to Ocean Drive a také skladba Language, kterou produkoval s dalším německým producentem a to Mariem Hammerem. A snad v tomto roce by měli vyjít další dva počiny z dílny tohoto velmi nadějného progressive producenta. Jedná se o skladbu Menar, kterou jsem už měl možnost slyšet a myslím, že se máme na co těšit a druhou novinkou je skladba Light Of Hope, na které se podílel i Rico Soarez, taktéž se jedná o velmi kvalitní skladbu. No ale teď se již budeme věnovat samotné desce.

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2006 Karel, Press

V rámci letošního ročníku evropského hudebního festivalu MOVE Roxy na pátek připravilo djskou noc se speciálním hostem z Anglie, freestylerem a velkým talentem - Desynem Masiellem. Desyn svým přístupem vybočuje ze zástupu djů, co si s sebou na vystoupení tahají hromady desek; hraje z ProTools a Abletonu, čímž jeho sety dostávají nevídaný rozměr - je schopný během dvou hodin projit dub, funky, acid house, reggae, progressive, tech-house, deep, tribal, Indie nebo brazilský karneval. Je majitelem dvou labelů (spolu-vlastní Sex on Wax spolu s Omidem aka 16B), spolupracuje s Deep Dish a vůbec se těší velké oblibě mezi elitou taneční hudby. S hostem zahrají Bo.Dan, Chris Sadler a Madman, v chilloutu potom Sweg, 2k a Nitrous. VJ projekce se octne v rukou Aleše78. Předprodej probíhá v sítích Tickestream a Ticketpro za 100 Kč, start je jako obvykle ve 22 hodin. Nenechte si ujít vyvrcholení festivalu MOVE v Roxy, bude to stát za to!

Napsat názor do DISKUSE

 11.10.2006 Binary, Review

Alex Monakhov dozajista patří mezi nadějné východoevropské producenty. Některým z Vás toto jméno možná nic neříká, pojďme si ho tedy ve stručnosti představit. Alex se narodil v roce 1983 v ruské metropoli Moskvě a k elektronické hudbě ho přivedl poslech moskevského rádia Stantsiya. V roce 1997 začal vytvářet vlastní hudbu a nedlouho poté založil společně s Antonem Chernikovem (aka Nile) projekt zvaný Night System. K sólové produkci se vrátil v roce 2003 a jeho prvotinou byla skladba Little Love pod projektem Atlantic Waves, která vyšla na mixované kompilaci Atmosphere 1, na které byly zahrnuty i skladby špičky ruských progressive-trance producentů jako je Vadim Zhukov, Sound Fiction, Alexander Polyakov (ex-PPK) a dalších. Před rokem si jeho talentu všimnul i samotný Markus Schulz, který zahrál jeho prvotinu, která už vyšla pod jeho vlastním jménem, ve své radiové show Global DJ Broadcast. Řeč je o tracku Sunset Breeze, který se Markusovi natolik zalíbil, že jej zařadil na Coldharbour Selections 7. V červnu letošního roku vydal Alex pod svým novým projektem 1 A.M. hitovku Moonball, kterou remixoval i jeho kolega Vadim Zhukov. Pojďme si tedy konečně představit jeho zbrusu nový vinyl, který vyšel na labelu Coldharbour Recordings koncem září.
Napsat názor do DISKUSE

 10.10.2006 Karel, Press

Tento pátek (13.10.) se v Pražském klubu Vertigo uskuteční první vydání tranceové noci s názvem Language Of Trance. Residenti této akce kteří ji mají také na svědomí - djové Mark Airman a Mata C za projekt Matamar si pro Vás připravili porci kvalitní trance music od uplifting až po progressive. V dalších pokračováních se můžete těšit na hosty jak z řad nových tváří na české taneční scéně, tak i na známější jména z oblasti trance music. Takže pokud se bojíte že se tento pátek třináctého stane nějaká katastrofa přijďte se schovat do příjemného a moderního prostoru klubu Vertigo který se nachází nedaleko Václavského náměstí v Havelské ulici č. 4 na Praze 1. VSTUP JE ZDARMA.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2006 Karel, Report

Je neděle 11 hodin dopoledne, sedím ve svém pokoji a z reproduktorů se mi line kompilace VA Marco V - Combi Nations 2CD, vlastnoručně podepsaná Marcem V. Co tohle všechno znamená? Chápavějším to asi již došlo, takže pro ty méně chápavé, na pozvání agentury United Music a díky letecké společnosti SkyEurope jsem se v pátek 6.10.2006 zúčastnil party Combi:Nations:II v amsterdamském klubu Melkweg. Tato party zahajovala světové turné nachystané u příležitosti nové kompilace od Marco V, tedy té kompilace kterou právě poslouchám a která je již v prodeji. Zájezdu se účastnili kromě zástupců nás novinářů i výherci z hlavních tanečních serverů, dohromady to mělo být kolem 20 lidí, tedy taková menší školní třída. Odlet z pražské Ruzyně byl v 7:20 hodin ráno, což znamenalo, že jsem musel vstávat v cca 4:45, protože sraz na Ruzyni byl v 6:20. Asi nemusím nikomu vysvětlovat, že když jsem se probudil v pátek ráno, moje první myšlenka byla zase zalézt do postele a na nějakou party se vykašlat. Pocity to byly podobné, jako když jsem vstával k cyklo maratónu Král Šumavy, který startuje v 6:30 ráno, to jest se musí vstávat také velmi brzy! Protože jsem ale sportovec, s touto nástrahou jsem se vypořádal a do postele zpátky nevlezl.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2006 Karel, News

Agentura United Music společně s leteckou společností Sky Europe připravila exkluzivní soutěž, ve které jste mohli vyhrát i zde na trance.cz (kromě ostatních velkých party serverů) 2 x letecký výlet do Amsterdamu na holandskou premiéru party Combi:Nations. Party proběhne již tento pátek 6.10. Dva z vás tedy odletí v pátek ráno do Amsterdamu, a večer navštíví party Combi:Nations v klubu Melkweg, která startuje světové turné Marca V, v rámci kterého navštíví 3. listopadu i pražský Veletržní palác. Výherci hlavních cen navíc získají možnost setkání a fotku s Marcem V, plakát s jeho podpisem, a vstupenku na pražskou akci. Zájezdu se také zúčastní zástupci agentury United Music. Kdože tedy vyhrál? Letecký zájezd vyhrává Petr Málek z Prahy 10 a Radka Tvrdoňová z Čáslavi, gratulujeme! Kromě toho jsme navíc vylosovali další 4 výherce, kteří vyhrávají lístky na pražskou verzi Combi:Nations. A jsou to Jan Schatral z Teplic, Jakub Gottwald z Prahy 8, Martin Kolář z Jihlavy a Ruben PIPPAL z Brna! Všichni výherci byli informováni emailem.

Napsat názor do DISKUSE

 4.10.2006 Karel, News

Pokud nemáte 21. října nic v plánu a nehledíte na každou korunu, nelze nic jiného než doporučit zajet si (či zaletět) do Amsterdamu na party Armada Label Night. Na největším party člunu v Evropě Ocean Diva totiž proběhne v rámci víkendu Amsterdam Dance Event exkluzivní party labelu Armada. Label Armada patří k nejaktivnějším labelům na taneční scéně a jeho produkce se pohybuje od trance, house až po progressive. Dohromady sdružuje více než 13 menších labelů. A kdo všechno se na této party objeví? Markus Schulz, M.I.K.E., Matthew Dekay, Perry O'Neil, Remy, Harry Lemon, Signum, Leon Bolier a další. Tedy to nejlepší co label Armada nabízí. Většina z výše uvedených djs už vystoupila nebo v dohledné době vystoupí i u nás, nicmémě mít všechna tato jména pěkně pohromadě na jedné party je možnost, která se zatím nabízí jen v Holandsku. Vstupné je do 20 euro, nejde tedy o žádnou velkou částku. Nám, pro které jsou zahraniční party z různých důvodů nedostupné (peníze, čas, strach z neznámého :)), tak nezbývá než počkat na další vydání party Transmission, kde vystoupí na konci listopadu dvě největší hvězdy této "člunové" party, tedy Markus Schulz a M.I.K.E.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2006 Karel, Press

V sobotu 7.10. se v Pražském klubu D1 na Žižkově uskuteční první vydání tranceové noci s názvem Trance techno:logy, kterou společně pořádají za projekt MATAMAR djové Mark Airman a Mata C. Tuto noc se můžete těšit jak na energické tranceové melodie, tak místy i na trochu tvrdší styly jako hard/tech- trance až techno. Kromě vystoupení Dj projektu MATAMAR (matamar.com) který má tuto akci na svědomí se můžete těšit na speciálního hosta a to Dje G-or-Gho, tento dj a také nadějný producent je známý svými energickými sety a na této akci představí svůj projekt Aquaflash - svojí vizi tranceu od progressive až po uplifting. Takže neseďte doma a přijďte zapařit do klubu D1 v Husitské 7, Praha 3, Žižkov.

Napsat názor do DISKUSE

 2.10.2006 Karel, News

Agentura United Music společně s leteckou společností Sky Europe připravila exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát i zde na trance.cz (kromě ostatních velkých party serverů) 2 x letecký výlet do Amsterdamu na holandskou premiéru party Combi:Nations, a spoustu dalších cen. Party proběhne již tento pátek 6.10., takže soutěžit můžete pouze do středečního večera. Dva z vás tedy budou mít jedinečnou šanci odletět v pátek ráno do Amsterdamu, a večer navštívit party Combi:Nations v klubu Melkweg, která startuje světové turné Marca V, v rámci kterého navštíví 3. listopadu i pražský Veletržní palác. Výherci hlavních cen navíc získají možnost setkání a fotku s Marcem V, plakát s jeho podpisem, a vstupenku na pražskou akci. Zájezdu se také zúčastní zástupci agentury United Music, a novináři z dalších serverů, kteří v zápětí připraví zajimavé reportáže a fotoreporty. Soutěžní otázka: Do jakých třech zimních destinací připravila společnost SKY EUROPE pravidelné linky z Prahy?

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ