TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.10.2008 Karel, Press

Po menší pauze se do maxistore vrací oblíbená akce Play 7 Days. Od pondělí 3.11. do 9.11.2008 budete moci jako vždy zakoupit zboží značky Gemini za neskutečné ceny a většinu zboží si také prohlédnout přímo u nás na prodejně v ulici Bořivojova 57 na Praze 3. Objednávat bude také možné přes internet v našem on-line obchodě www.maxistore.cz . Značka Gemini je na našem trhu dlouhodobě zavedená a známá a pro mnoho zákazníků je to jedna z kvalitních variant za rozumnou cenu. Akci bude doprovázet tradiční soutěž na serveru www.techno.cz tentokrát o mixážní pult Gemini PS-626X v hodnotě 3.269,- Kč a soutěže na dalších spřátelených internetových stránkách. V průběhu akce budou mixpulty, bezdrátové mikrofony, CD přehrávače, gramofony .. no prostě se slevou 15%. Ale u některých kousků jsme šli s cenou ještě o něco níž.

Napsat názor do DISKUSE

 30.10.2008 Karel, Press

Meeting points: "Meeting points" je novinka, kterou chceme přinést. Je nám jasné, že mnoha clubberům se nechce jít do klubu již od samého začátku akce, a proto jsme vymysleli následující alternativu. V den akce budou mít možnost navštívit naše spřízněné bary, kde se mohou všichni potkat a připravit se na akci. S tím, že pokud se připraví na akci s naším vybraným drinkem večera, který bude JÄGERBULL (0,04 Jägermeister a 1 Red Bull) budou si moci po vypití těchto 4 drinků odnést 50% slevu do "našich" klubů. Points: Absolut bar (Jánská 21), Aloha (Kozí 10), Elektra (Běhounská 7), Rectime (Štefánkova 4), Vyhlídka (Nám.Svobody 17).

Napsat názor do DISKUSE

 30.10.2008 Karel, Press

Pro 14. Listopad připravil klub Dýdy Baba ve spolupráci s www.hustytricka.cz a captain morgan jamaica rum další díl house, progressive, trance akce Mhaaania. Tentokrát opravdovou lahůdku v podobě jednoho z ikon elektronické taneční scény Michaela C. Tento talentovaný dj a producent poctí svou návštěvou téhle vychytané akce už po třetí a je zcela jisté, že Vám naservíruje to nejnovější ze své aktuální produkce a namíchá koktejl z těch nejvymazlenějších tracků, které frčí na nejlepších parties světa. Po jeho boku má tu čest sekundovat domácí Morrison a ozkoušený, neohrožený a do djingu zapálený X-taze. Můžete se těšit na pekelnou porci elektroniky v čele s Michaelem C, extra sound system, který uspokojí i ty nejnáročnější posluchače a na obsluhující, pozitivně naladěný personál na tu správnou frekvenci 14. Listopadu v pardubickém flexibilním klubu Dýdy Baba. Na tuto akci Vás zve team Mhaaania, Hustý trička a Kapitán Morgan. Není třeba dlouho váhat, ale vykročit tou správnou cestou do klubu na cihelně blízko vysokoškolských kolejí.

Napsat názor do DISKUSE

 29.10.2008 Karel, Press

PURE, nový koncept klubové noci United Music přivítá světovou DJskou jedničku Armina van Buurena. Připravte se na PURE, novou pravidelnou klubovou noc, kterou pro vás přichystala agentura UNITED MUSIC, v jejíž režii probíhají nejúspěšnější halové party u nás, jako například Sensation či Transmission. Připravte se na zcela nový koncept klubové party, která vám naservíruje ty nejvybranější hudební delikatesy a kde budete moci zažít naprosto jedinečnou atmosféru, o kterou se postarají špičkové světové DJské hvězdy, dokonalý sound systém a audiovizuální show, neotřelé performance, a hlavně - vy! PURE vás vytáhne z každodenního života, a umožní vám přenést se do jiné dimenze, osvobodit svou mysl a užít si další z nezapomenutelných večerů. Úvodní vydání noci PURE vás čeká 20. prosince 2008 v prostorách Slovanského domu v Praze v ulici Na Příkopě. Speciálním hostem nebude nikdo jiný, než ARMIN VAN BUUREN, který vás svým exkluzivním šestihodinovým setem přesvědčí o tom, proč právem zaujímá pozici nejpopulárnějšího DJe planety. Armin mimo jiné přijede do Prahy podpořit kompilaci A State Of Trance 2008, která mu právě vychází na labelu Armada. Publikum pro Arminův set pak rozehřeje americký talent Blake Jarell.

Napsat názor do DISKUSE

 28.10.2008 Karel, Press

V pátek 7.11. 2008 zveme všechny fanoušky kvalitní elektronické muziky na taneční párty "Pure Decibel", která se uskuteční v příjemném prostředí music clubu Orange v Jablonci nad Nisou. V průběhu noci bude znít hned několik stylů taneční hudby. Zejména se však můžete těšit na hardstyle, který tak bude mít v těchto krajích svou velkou premiéru.Tento styl je v zahraničí nesmírně populární a také u nás v České republice jeho obliba stále stoupá. Věříme, že "Pure Decibel" aktivuje impuls k jeho dalšímu rozšíření mezi české párty people. Decibely se rozezní naplno ve 21 hodin, kdy se za mixážní pult postaví Hellman. Tento pražský dj se za poměrně krátkou dobu dokázal prosadit mezi českou trancovou elitou, což potvrzuje říjnovým vystoupením na známé brněnské párty Emotion. V Jablonci nad Nisou se můžete těšit na jeho uplift-hard-tech trance set. První dj, který představí svůj hardstylový set bude Darkwatcher. Promotér úspěšné párty New Generation Bass a redaktor serveru hardstyle.cz nás uvede do energického světa harder styles svým velice osobitým výběrem desek. Po půlnoci se za gramofony objeví Grasshopper z Jablonce nad Nisou, jeden za zakladatelů portálu hardstyle.cz a strůjce konceptu této párty. Jeho set bývá naplněn emotivním nu-style materiálem od těch nejznámějších holandských producentů a tuto noc tomu nebude jinak.

Napsat názor do DISKUSE

 27.10.2008 Karel, Press

Od 9. září si pro vás Bon Finix každé pondělí, týden co týden, chystá svou radio show Kick da Night Radio_Cast, která startuje pravidelně od 19:00 hodin na rádiu Sensation Factory. Ovšem pro ty, kterým vysílací čas pořadu nevyhovuje, máme dobrou zprávu. Nemůžete-li si Bonovu show každý pondělní večer naladit live, máme pro vás řešení. Od nynějška vám dáváme tyto pořady volně ke stažení. Pořady budou však zveřejňovány s 1-2 týdenním zpožděním, aby posluchači, kteří poslouchají live v pondělí, měli výhodu a mohli se účastnit vyhlašovaných soutěží o vstupy na vybrané akce. Připomínáme, že v dnešní Kick da Night Radio_Cast, která startuje v 19:00 na Sensation Factory, pokračuje prezentace headlinerů listopadové Transmission. Dnešní guest KICK mix namíchali Rank 1. Krom toho se bude soutěžit celkem o osm lístků na akce Bubbles, čtyři na brněnskou edici (31.10. Fléda, 7.Nebe, Perpetuum) a čtyři na pražskou (01.11. Retro Music Hall).

Napsat názor do DISKUSE

 23.10.2008 Karel, Press

Už zítra, v pátek 24. října, se v klubu Mecca uskuteční druhý díl Connection party s názvem Connection Showtime. V Mecce se na hlavním pódiu vystřídají čtyři hlavní hvězdy večera - Matt Hardwick, Simon Patterson a LayDee Jane v b2b setu s Fredem Bakerem. Fred Baker se představí i v samostatném setu na konci party - hraje od půl šesté, a protože minulá Connection končila v 7 ráno, čeká zřejmě hvězdného dje k ránu spousta práce. Všichni djové jsou potvrzeni a na pražské publikum se těší, na fanoušky kvalitního progressive a trance tak zítra v Mecce čeká opravdová hudební lahůdka. Party startuje v 22 hodin a hrát budou dvě stage. Druhá stage "Talent room" bude v dolním lounge pod taktovkou talentů naší scény. Prostor zde dostanou méně známí, ale neméně kvalitní djs. Kromě hudby se navíc můžou návštěvníci party těšit na spoustu dalších vychytávek. K dispozici budou tři herní stojany, kde může každý vyzkoušet revoluční konzoli Nintendo Wii. Konzole je jedinečná díky bezdrátovému ovladači, který reaguje na hráčovy pohyby a přenáší je do hry. Kromě boxu, tenisu, baseballu, bowlingu a golfu si návštěvníci mohou zahrát úspěšnou závodní hru Mario Kart Wii, ovládanou pomocí herního volantu. Takže na Connection Showtime si nezahrají jen djs.

Napsat názor do DISKUSE

 22.10.2008 Karel, Press

Největší taneční akce letošního podzimu, Transmission, právě spustila své oficiální stránky. Najdete na nich všechny praktické informace, galerie, a novinky k této události, která 8. listopadu naplní pražskou O2 arenu. Vše najdete na www.transmission.cz. Navíc zde můžete slyšet oficiální hymnu, kterou pro Transmission složil jeden z headlinerů Markus Schulz. Hymna nese stejný název, jako téma tohoto pátého pokračování Transmission, tedy The New World. Track bude oficiálně vydán v průběhu listopadu na labelu Armada, ale již delší dobu jej Markus zařazuje do svých setů.

Napsat názor do DISKUSE

 22.10.2008 Karel, Press

Simon Patterson - Špičkový dj a producent, polovina slavného projektu Dogzilla, který má na svědomí několik skvělých tracků a povedených remixů. Dogzillácká prvotina pojmenovaná podle názvu celého seskupení se objevila v britském kultovním filmu The Football Factory (u nás známý jako Hooligans). Do skutečného povědomí se však dostali až následujícím singlem Your Eyes. A ještě větší, skoro až neuvěřitelný boom způsobil pozdější Without You, který se v několika modifikacích držel jako klubová hymna po mnoho měsíců a také byl vložen do sedmi výročních kompilací. Podobného ražení byl i následující Frozen. Z remixů uveďme ty pro projekty Ernesto vs. Bastian a The Flash Brothers. Simon a Richie nyní vkládají úsilí do propracování svého live actu, kterým poprvé potěšili publikum na festivalu Escape Into The Park ve městě Swansea. Simon je rezidentem londýnského klubu Serious a glasgowského Inside Out. Zahrál si na akcích Dance Valley, Street Parade nebo Love Planet a v destinacích jako Ibiza, Mexico City a Dubai. Občasně ho můžeme zaslechnout jako hosta v britských radioshows. Jeho současná sólová produkce zaznamenává úspěch singlem Somethin's Up, který se momentálně nachází v Top 10 trance tracks. Další jeho tracky F16, Us, Smack se staly velmi oblíbenými mezi trance djs po celém světě.

Napsat názor do DISKUSE

 21.10.2008 Karel, Press

Bon namíchal již druhé promo CD ke své rezidentní párty Musica. Set s názvem Bon Finix - Musica Vol.2/2008 je kompilace skladeb a remixů od producentů, které jste v tomto roce měli možnost vidět a slyšet na párty Musica, nebo na nějaké jiné akci od promotérské skupiny In Music (Marcus Schossow, Wippenberg, Eddie Sender, Marcel Woods, Nic Chagall, Phatzoo a.k.a. Dada Life, M.I.K.E.). Krom toho tento set obsahuje i výběr některých Bonových oblíbených hitů současnosti. Berte tedy tohle CD jako rekapitulaci akcí Musica (In Music) v roce 2008 a také jako pozvánku na další, tentokrát narozeninové pokračování akce Musica, které se na vás chystá začátkem příštího roku. První narozeninové vydání bude opět se zahraničním hostem a řadou dalších překvapení.

Napsat názor do DISKUSE

 20.10.2008 Karel, Press

Poměrně dlouho jsme se nepodívali na zoubek nějakému mixážnímu pultu a tak to v dnešní recenzi napravíme. Budeme se věnovat poloprofesionálnímu mixážnímu pultu Numark DXM 09, který mimo tří kanálů nabízí i efektovou jednotku celkem dobré úrovně a poměrně jednoduchého ovládání. Jak jsem tedy již řekl, mixpult je tříkanálový a jak tomu bývá u dj-ských pultů obvykle zvykem i korekce jsou třípásmové. Můžeme zde připojit 3 gramofony, 2 jiná zařízení na line a jeden mikrofon. Výstupy jsou zde celkem 3, respektive 4. Jeden chinch master a jeden balancovaný v podobě dvou velkých jacků. Bohužel oba dva master výstupy mají jen jedno ovládání. Dále jeden chinch booth neboli odposlech s vlastním ovládáním a jeden chinch record, pravděpodobně s přednastavenou stálou hladinou nahrávání. Mikrofon má svůj vlastní gain a dvoupásmové korekce. U každého pásma bass, mid a treble je i funkce kill, kterou můžeme celé pásmo vypnout pomocí jednoho přepnutí. Přepínač je zde v podobě páčky a má tři možnosti, buď je vypnutý (uprostřed) nebo ho můžeme zapnout respektive vypnout pohybem nahoru a tím ho zamknout a nebo ho pohybem dolů vypínat a zapínat, bez toho aniž by se zamkl. Korekce zabírají perfektně a jsou nastavitelné od -nekonečna (to znamená že to nehraje) až do +12 dB. Přiřazování jednotlivých kanálů ke crossfaderu je také vyřešeno velmi jednoduše a efektivně a to pomocí přepínače nad šavlí. Buď přiřadíme crossfader A (levá strana) nebo CFB (pravá strana) a nebo ho necháme jednoduše vypnutý. Díky tomuto se dá nastavit i obrácený crossfader, prostě prohodíme strany a je to. Jak prosté. Crossfader sám o sobě není úplně špičkový, ale jak už jsem psal, jedná se o poloprofesionální mix a proto jsou určité komponenty slabší, jiné silnější.

Napsat názor do DISKUSE

 19.10.2008 Karel, Press

Hlavním hostem party bude hvězdný belgický dj a producent Fred Baker, který si zahraje v 3hodinovém setu společně s djane LayDee Jane. Té mimochodem Fred Baker remixoval její aktuální singl Breaking The Spell. Djové si spolu zahráli na party Electronic Connection a už tady byl jejich výkon jednoznačně vrcholem večera. LayDee Jane se jako djka postupem času vypracovala až na světovou úroveň. Její energické sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii i Africe. Vystoupení LayDee Jane mají vždy jedinečnou atmosféru a publikum je přijímá s velkým nadšením. LayDee Jane v nich kombinuje styly, které ji oslovují a které má opravdu ráda, především pak tech-trance s prvky electra a progressive house. Vedle djingu si LayDee Jane našla čas i na vlastní produkci. Na kontě má šest singlů včetně nejnovějšího Breaking The Spell (oficiálně vyšel na kompilaci Club Hits 2008) a dále zatím nejúspěšnějšího singlu Titanic. Skladbu s osobitým nádechem, kovovým zvukem a industriálním pojetím si oblíbilo mnoho světových djs a velmi kladné ohodnocení se jí dostalo i v českém hudebním magazínu XMAG. Kromě toho měla LayDee Jane možnost namixovat CD kompilace jako například Sonic 5 (tato kompilace vyšla k příležitosti stejnojmenné indoor párty ve Švýcarsku), kompilaci Trance Escape (Radio Couleur 3) nebo kompilaci Eurogroove představující Lucčin osobitý groovy sound. V současné době pracuje LayDee Jane na nové produkci ve spolupráci s world2media a rms records.

Napsat názor do DISKUSE

 16.10.2008 Karel, Press

Do startu Beats & Melody 3 zbývají pouze hodiny, což je nejvhodnější čas k rekapitulaci. Co si pořadatelé pro nás připravili? Na co se můžeme v sobotu těšit? Pojďme se vybavit informacemi a vyrazme se bavit. Sobota 18.10. v ostravském klubu Fabric bude jednoznačně ve znamení horečky sobotní noci. Beats & Melody s pořadovým číslem 3 nabídne celkem dvě podia. Hlavní podium bude již tradičně věnováno trance-progresivní rytmice v podání holandských Signum, Leona Boliera a Galena Behra, které doplní čeští Revolt, Deepress a Michael Scuberman. Druhé Rave.cz podium nabídne oproti hlavnímu zcela odlišnou house atmosféru, kterou vykouzlí Carrione aka Diesel Phunk, FGSuckers, Danny May, Timo Timonen & George L a D'Safo & Marco Key.

Napsat názor do DISKUSE

 15.10.2008 Karel, Press

Na sobotním ZENu v Roxy vystoupí jako host melodický virtuos JAY LUMEN, vlastním jménem Csaba Lumnitzer, původem z Maďarska. Svoje dj sety a hudební tvorbu staví na zajímavých prvcích progressive house s výstřelky do okolních stylů, vždy s důrazem na dynamický zvuk a pulzující groovy. Jeho poslední mixované 2CD Elements 002 z labelu Baroque rec. se stalo brzy velmi váženým počinem. Spolu s ním pak na hlavním pódiu rezidenti Michael Burian a Roman Rai. V chill outu obvyklá zenová dvojice Airto & Lillou. Pokud stíháte dorazit do 23h, máte zvýhodněný vstup na 150czk. Uvádí Roxy Promotion.

Napsat názor do DISKUSE

 15.10.2008 Karel, Press

Nejen djové, ale i návštěvníci si zahrají na party Connection Showtime, která vypukne 24. října 2008 v pražském klubu Mecca. K dispozici jim totiž budou tři herní stojany, kde mohou vyzkoušet revoluční konzoli Nintendo Wii. Konzole je jedinečná díky bezdrátovému ovladači, který reaguje na hráčovy pohyby a přenáší je do hry. Kromě boxu, tenisu, baseballu, bowlingu a golfu si návštěvníci mohou zahrát úspěšnou závodní hru Mario Kart Wii, ovládanou pomocí herního volantu. Konzole Nintendo Wii se díky své velikosti pouhých tří DVD obalů vejde do každé místnosti. Speciální bezdrátový ovladač Wii Remote se podobá televiznímu ovladači a jeho prostřednictvím se hráčovy reálné pohyby přenášejí přímo do hry. Je-li potřeba zapojit obě ruce, může být připojen doplňkový ovladač Nunchuk. Ke každé konzoli je dodána hra Wii Sports s pěti sportovními hrami. Každý tak může hrát předváděním pohybů nutných pro provozování daného sportu. Hra Mario Kart Wii přináší nové příslušenství - Wii volant, který zaujme zkušené Nitendo závodníky, ale zároveň dovoluje i úplným nováčkům jednoduše a pohodlně soutěžit s ostřílenými hráči v závodu na autech, motokárách a nově i na motorkách.

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2008 Binary, Report

Noc z 11. na 12. října byla opravdovým svátkem pro všechny trance & progressive fans, neboť do Prahy zavítala belgická legenda Mike Dierickx. Představovat tohoto sympatického chlapíka by bylo nošením dříví do lesa. Na jeho kontě je nespočet tracků a remixů za dlouhá léta kariéry, kdy se věnoval produkci a djingu. Jako jeden z mála si dokázal udržet vysoký standard svých tracků, a to pod všemi možnými aliasy a nepropůjčil se tolik módní vlně pop-trancu, zřetelné obzvláště mezi ikonami trance music, kam on sám patří. M.I.K.E. Prahu nenavštívil poprvé. Již jsme si ho mohli poslechnout na jednom z minulých dílů Transmission, ale vůbec poprvé u nás vystoupil v klubu, a to konkrétně v holešovické Mecce.

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2008 Karel, Press

A je to tu! Pardubický klub Dýdy baba ve spolupráci s Fun1 a Captain Morgan Jamaica rum pro Vás připravila další pokračování house, progressive, trance akce Mhaaania. Tentokrát již s podtitulem Perfect Balanced Music for All. V pozici hosta se představí dva house djs a to Gordon Freeman, který své kvality předvedl na narozeninové Mhaaanii a Honza Mayer, jehož maličkost je residentem v přeloučském klubu Maddox. Tuto dvojku jistě doplní domácí Morrison a nakonec svým progressive & trance setem potěší Brett Wall. Na baru se můžete opět nasosat special mhaaania drinků za super ceny a propařit se kotlem elektronické muziky až do samotného rána. Nenechte si ujít bezva párty, která je v Pardubicích jedinou tohoto druhu. Takže berte na vědomí!!! 24.10. razíme všichni směr pardubický klub Dýdy baba.

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2008 Karel, Press

Do startu párty Beats & Melody 3 zbývá již pouze pár dnů a nám zbývá milá povinnost představit hlavní hvězdu večera, kterými jsou holandští Signum. Kdo se skrývá pod tímto jménem? Kdo zná, ten ví a vy ostatní vězte, že tito pánové si bezesporu zaslouží být hvězdami večera. Však se přesvědčte osobně 18.10. v ostravském Fabricu.

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2008 Karel, Press

Představovat Michaela Buriana a jeho noc Special je pověstné nošení dříví do lesa: Snad je vhodné připomenout, že návštěva roste každým dílem a předprodejové lístky byly beznadějne rozmetány. Kdo bude tedy hostem Michaela Buriana, který se představí v 3 hodinovém setu? Pro skvělé ohlasy jsme se rozhodli zopakovat návštěvu dje loutky na této noci, neboť jeho set byl skutečně excelentní. Opět dokázal, že spojení slov žijící legena je na místě! Tradičním hostem párty MBS bude rezident klubu Martin Gredner, bratr Michaela Buriana Milo Moretti a showman dj Ringo. Posílen budě světelný park klubu Fabric, nachystány ovocné a čokoládové dobrůtky. MBS bude zkrátka mňamózní party!

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2008 Karel, Press

Po krátké odmlce na iRádiu Sensation Factory dochází ke zdokonalení systémových procesů. Tyto procesy jsou zodpovědné za kvalitu a produkci na výrobní lince iRádia Sensation Factory a ovlivňují chod celého systému. Tímto procesem, který k vám po datových linkách přinese neodolatelnou atmosféru je jedinečná show v podání LayDee Jane! Show pod kódovým označením Atmoss bude pro vás zařazena každé první úterý v měsíci. První show Atmoss bude jedinečně odvysílaná v úterý 14.10.2008 od 20:00 - 21:00 a to hned i se specialním hostem Fredem Bakerem od 21:00 - 23:00, který pro Vás má připravený special Connection Showtime mix.

Napsat názor do DISKUSE

 10.10.2008 Karel, Press

Tranceová událost tohoto víkendu je tady. Tuhle sobotu 11. října se koná v pražské Mecce dlouho očekávaná párty Musica s headlinerem toho největšího kalibru. V sobotu se na vás všechny v pražské Mecce těší belgická DJská megastar M.I.K.E. a u toho byste neměli chybět. Jak to tedy v sobotu celé proběhne? Meccu otevřeme ve 22:00, první příchozí dostanou jako dárek nové namíchané CD od Bona Finixe. V předsálí klubu Mecca pro vás budou připraveny bary s těmi nejlepšími a nejlépe vychazenými drinky. Hudební program začne o 30 minut později. Ve 22:30 se za mixpult postaví první vystupující. Dvojice DJs a producentů, kteří si říkají Shape and Dusk. Ti celou akci nakopnou v rytmech progressive tranceu a věřte, jejich set bude stát opravdu za TO. Přesně o půl jedné se vystupující vystřídají. Rozjetou atmosféru bude dále gradovat resident tohoto mejdanu DJ Bon Finix, který si pro vás chystá ten nejaktualnější sound v rytmech progresssive tranceu a houseu s prvky elektra. A po Bonovi začne to, na co se všichni, kteří se na Musicu chystají, už teď určitě těší.

Napsat názor do DISKUSE

 9.10.2008 Karel, Press

E-Motion patří podle časopisu Xmag (#97) mezi nejdůležitější pravidelné tranceové eventy konané v České Republice a dle DMA jí náleží 2 roky po sobě místo mezi nejoblíbenějšími klubovými akcemi v České republice - buďte tedy společně 10.10. 2008 u toho s námi! V České republice je spousta dobrých akcí, ale něco jim do výjimečnosti chybí. Nebudeme Vám nabízet desítky laserů o super výkonech a zvuk který Vám bude trhat uši a další vymoženosti, které mají občas do reality hodně daleko. My Vám opět nabídneme to, čím je tato party vyhlášená. Vyhlášená právě tou atmosférou, která panuje na party E-Motion. Tento pátek opět nanovo propukne po letní přestávce party, kde se atmosféra dá sotva krájet. Party ze které jezdí DJs nadšení a kde lidé kompletně odbourají zábrany a nechají se unášet tak nádhernou hudbou jakou trance je. Opět budete moci sledovat vyvážené světelné efekty a zvuk, který netrhá ušní bubínky, ani není moc potichu. Tato E-Motion bude tou, která otevře novou sezónu a započne další rok její existence. Započetí to nebude ale ledajaké. Sophie Sugar z Anglie, Joonas Hahmo aka ALT+F4 z Finska a Mike Wind z Polska - to jsou ta hlavní jména, která se tentokráte postarají o to, aby jste z party odcházeli hudebně nadšeni a uspokojeni.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2008 Karel, Press

Světelná show bývá důležitým prvkem každého koncertu i party, ať už se odehrává v hale nebo v klubu. Především u halových party je na světla kladen mimořádný důraz, v klubu nebývá tento prvek tolik akcentován. Úplně jinak tomu bude 24. října 2008 v klubu Mecca, kdy se zde odehraje druhý díl Connection Party s přívlastkem Showtime. Hlavními hvězdami party budou Matt Hardwick, Simon Patterson a také Fred Baker s LayDee Jane ve společném setu - a pořadatelé na party objednali světelnou show, kterou v takovémto měřítku na české klubové party jen tak neuvidíte. Na vytvoření komplexní laserové show bude použito několik laserů po celém prostoru klubu tak, aby nevznikla hluchá místa bez světelného efektu. Laserů si budou moci návštěvníci užít nejen na hlavní scéně, ale také na scéně druhé a dokonce také v baru v předsálí klubu. Dominantou bude multibarevný laser PRO-1500RGB (400mW zelená, 380mW modrá, 750mW červená dioda) o scanovací rychlosti 50000pps. Jedná se o plně grafický laser s analogovou modulací, který mimo klasických paprskových show zvládá i vytváření animací a tvorbu nápisů a log.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2008 Karel, Press

11.10.2008 v klubu El Magico v Praze přivítáme na akci Pure Energy, která bude oficiální E-motion after party, polského hosta, který se den předtím představí na E-motion v Brně v klubu Fléda. Do Prahy se přijede představit ve své live performaci Mike Wind a jak sám říká velmi se již do hlavního města těší. Jako support zahraje dvojice, kterou jsme již měli čest v Praze slyšet. Stepan Bruck resident party E-motion a člověk, který stojí za stejnojmenou radio show na radiu Sensation Factory a Vyrys, který se právě se Stepanem Bruckem předvede v back 2 back setu. Jaký tento set bude? Vypadá to, že se můžeme těšit na nejoblíbenější skladby od těchto DJs. Tyto 3 pány doplní residenti klubu El Magico Lukash a Topic. Klub bude otevřený od 20:30h do 03:00h a vstupné je naprosto lidové a to 50,-Kč.

Napsat názor do DISKUSE

 7.10.2008 Karel, Press

Nejzajmavější česká tranceově laděná klubová párty druhého říjnového víkendu se nezadržitelně blíží. Nevíte-li o čem mluvíme, jedná se o prestižní pražskou párty Musica, která se koná v sobotu 11.řijna v pražské Mecce a hostit bude tranceovou megastár ze severu Evropy, kterou snad není třeba představovat, ale pro ty co nevědí, jedná se o DJskou a producentskou ikonu z Belgie. Za těmito jasnými indíciemi se neskrývá nikdo jiný než všem dobře známý M.I.K.E. / Push. M.I.K.E. si v Mecce odbude svou českou klubovou premiéru a u toho by žádný pořádný fanoušek progressivní a tranceové hudby neměl chybět. Šetřete tedy síly na sobotu, neunavujte se žádnými nudnými pre-párty a přijďte v sobotu do Meccy na Musicu. No a pojďme si představit další vystupující.

Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2008 Karel, Press

Po letní přestávce ožije 10. října opět v Brně dobře známá tranceová noc E-MOTION. Jedním ze zahraničních hostů bude i finský DJ a producent Joonas Hahmo, který nás na Flédě zavede do hlubších vod progressiveu. Co dalšího chystá, jak to vypadá s projektem Alt+F4 a další zajímavosti najdete dále v rozhovoru. Mimochodem, věděli jste, kolik je ve Finsku jezer?

Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2008 Karel, Press

Bon Finix prezentuje svou radioshow Kick da Night RADIO_CAST. Měsíc říjen bude v tomto pořadu ve znamení mega-párty Transmission. Každý týden se ve druhé hodině tohoto pořadu dočkáte speciálního guest Kick mixu DJské světové hvězdy, která je nějak spojena s mega-akcí Transmission. Prvni říjnové pondělí odehraje svůj guest KICK mix belgický DJ M.I.K.E., známý také jako protagonista projektu Push, který už na Transmission dvakrát vystoupil. M.I.K.E. ale do Česka opět přijede a to hned tuto sobotu 11.10. 2008 do klubu Mecca, kde si odbude svou českou klubovou premiéru na akci Musica. Na tuhle akci můžete vyhrát volné vstupy, stači naladit Kick da Night Radio_Cast v ponděli 06.10. a odpovědět na soutěžní otázku, kterou Bon Finix vyhlásí během pořadu. Vaše odpovědi potom posilejte na kickdanight{at}bonfinix.com. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří vyhrají lístek pro sebe a svého kamaráda. Od druhého říjnového týdne se pak v guest Kick mixech budete setkávat s DJs, kteří vystoupí na listopadové Transimission 5 v O2 Aréně v Praze. Postupně jsou pro vás nachystány mixy od Markuse Schulze, projektu Aly & Fila a od Rank 1.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2008 Karel, Press

Dne 14. listopadu 2008 se v severomoravském městě Krnov již potřetí uskuteční clubová noc Trance Session plná progressive, uplift, melodic a techtrance hudby a to v nejlépe vybaveném krnovském klubu Dalas. V tomto ročníku se na ní představí 2 zahraniční hosté, kteří v České Republice vystoupí vůbec poprvé a doplní je pětice djs z české i slovenské republiky. Českému publiku se tak poprvé představí švédský rodák a zakladatel projektu Havannah Bjorn Akesson vyhlášen taktéž za producenta týdne na labelu Armada. Po jeho boku se představí polské duo produkující taktéž pod aliasy Skytech a Star Industry. Duo Anguilla Project zapsaní taktéž u labelu Armada/Conspiracy předvádí v klubech po polsku nezapomenutelné sety a jeden z nich zažijete i tady. Jejich vystoupení bude doplněno hosty jako Eddie Sender (FS Music,SK), slovenskou producentkou djkou Nifrou (Armada, SK), zakladatelem akce Peterem Muffem (Trance Session, CZ) nebo jednim z nejlepších klubových českých djs hrající převážně uplift Stepanem Bruckem. K tomu všemu se přidá také rezidentní dj ReOrder z bookingu M.O.S.P., který pro tento event složil i anthem.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2008 Karel, Press

Kdo je Galen Behr? Nebo vám něco říká Ava Mea? Je mladý a jeho čas ještě přijde, ovšem již nyní má na svém produkčním kontě bohatou nabídku včetně hitu In The End. O jeho kvalitách se budete moci přesvědčit již 18. října v rámci párty Beats & Melody 3 v Ostravském klubu Fabric. Blížící se párty Beats & Melody aneb oficiální zastávka tour Leona Boliera k jeho dvojdiskovému debutovému albu Pictures, která proběhne v sobotu 18. října v ostravském klubu Fabric představí kromě samotného autora alba i jeho stájového kolegu a spoluautora jedné skladby holandského Galena Behra.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2008 Karel, Press

Už tento pátek 3. října se v pražském Retru uskuteční akce Czech Mate, která mapuje českou taneční scénu a specifičností této akce je účast výhradně českých DJs. Na první vydání jsme si pozvali půvabnou Djku a úspěšnou producentku Laydee Jane, která v současné době patří ke špičce české taneční scény. Laydee Jane, která se umístila na úžasném čtvrtém místě v anketě Dance Music Awards se u nás v Retru představí už podruhé. Tentokráte je však naším hlavním hostem. Pro své fanoušky a nejen pro ně má připraven set těch nejaktualnějších a nejzajmavějších tracků ze stylů progressive, house a trance. Dále se můžete těšit na Dje a úspěšného producenta Michala Poliaka, Zahraje i oblíbený Bon Finix a celou akci odstartuje Roman Rai. Startujeme ve 22:00 a pro všechny je až do 23:30 vstup zdarma. Od 23:30 je vstupné stanoveno na 200 korun. Připraven je pro vás Retro standard, tj. pohodlné sezení, šatna, a bezkonkurenční ceny na baru.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2008 Karel, Press

Již za pár hodin vypukne v klubu Vertigo v Praze velkolepá oslava! Slavit bude tentokrát klubová noc Language of Trance a to celé 2 roky od svého prvního vydání. Jelikož se jedná o mimořádnou událost, tak každý kdo příjde do 23:00 nemusí platit žádné vstupné a poté pouhou stokorunu! Navíc bude od 23:00 pro každého nachystaný bohatý raut! O tom, že to bude opravdu veliké a že zde kromě residentů MATAMAR a Thadease vystoupí také tři zahraniční hvězdy (Daniel Wanrooy - Progression/NL, Dazzle/NL, T-O-M/NL), už jistě víte a jelikož slavíme výročí, rozhodli jsme se maličko zrekapitulovat a zavzpomínat. Připravili jsme pro Vás pár zajímavých čísel a statistik:) Za tyto dva roky se konalo celkem 10 dílů Language of Trance a pokud počítáme i poslední díl, vychází nám téměř jedno vydání na dva měsíce. Celkem se na všech vydáních vystřídalo 25 různých Djů s tím, že někteří si zahráli i vícekrát. Při průměrném trvání akce 8 hodin se pak dostaneme na celých 80 hodin hudby a na zhruba 800 odehraných tracků.

Napsat názor do DISKUSE

 2.10.2008 Karel, Press

Už za 10 dní se v pražské Mecce uskuteční oblíbená párty Musica, na kterou tentokrát dorazí světová progressive/trance djská megastár M.I.K.E. no a organizátoři si pro vás připravili zahřívací kola k této akci. Na konci tohoto týdne se uskuteční dva warm-upy, na kterých zahrají i Filthy Funk Funk z Anglie. Ano, koncem tohoto týdne, přesněji ve čtvrtek 2.10. a v sobotu 4.10. máte možnost přijít zapařit na warm-upy k akci Musica. Tyto zahřívací kola se na vás chystají v Praze a v Teplicích. Na obou akcích jako hlavní hosté zahrají britští DJs a showmani Filthy Funk Funk, které na obou warm-upech doplní i resident párty Musica, DJ Bon Finix. První warm-up na Musicu se koná ve čtvrtek 2.10. v pražském klubu M1 na Starém Městě a krom FFF a Bona Finixe zde zahraje i oblíbený DJ Tripmain. V M1 začínáme ve 22:00 a vstup je po celou dobu akce pro všechny úplně zadarmo. www.m1lounge.cz Druhý warm-up se koná tuto sobotu v rámci akce Kick da Night v teplickém klubu Unico Me a i zde se můžete těšit na Filthy Funk Funk a Bona Finixe. O support se jim postará jeden z nejvýraznějších talentů nastupující Djské generace DJ Martin Frank. V Unicu otevíráme ve 22:00 a vstup na tuto akci je stanoven na příjemných 50 korun. www.unicomeclub.cz

Napsat názor do DISKUSE

 1.10.2008 Karel, Press

Už za necelý měsíc, 24. října 2008, se v Mecce odehraje druhý díl party Connection s přívlastkem Showtime. Hlavní hvězdou prvního, velmi úspěšného dílu party byl Holanďan Johan Gielen, a vzhledem k tomu, že akce končila před sedmou hodinou ranní, nelze říci jinak, než že se vyvedla na výbornou. 24. října se na jednom podiu v Mecce sejdou další, jak jinak než hvězdná jména světového tranceu - Angličan Matt Hardwick, polovina projektu Dogzilla, tedy Simon Patterson, a také hudební lahůdka v podobě back2back setu Belgičana Freda Bakera s LayDee Jane. Připraven bude speciální světelný park a premiérová laser show v celém klubu, dále live VJing, Nintendo Wii Game Point a samozřejmě krásné tanečnice. Skvělá party si kromě hvězdných jmen zaslouží i pořádný web a ten ke Connection Showtime fanoušci naleznou na adrese www.connectionparty.cz. Na této adrese byl aktuálně spuštěn oficiální trailer k akci. Svým trailerem se obvykle chlubí velké halové party - protože je však Connection prestižní záležitostí, dočkala se svého propagačního videa i jako klubová party.

Napsat názor do DISKUSE


8.10. 14:10
Video-recenze novinek (Freezer)
6.10. 5:33
Aly & Fila presents FSOE
5.10. 23:28
A State Of Trance 2008 - 2019 (Radio Show)
18.9. 20:45
Ram & Thrillseekers v Epicu 21.9.
10.9. 11:03
Anjunabeats party v klubu Mecca

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

16.10. 14:42
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Loobosh & Laucco - Albatross
9.10. 20:41
OUT! [Trance All-Stars Records] Logical Disparity - Falling, Fading
9.10. 20:35
OUT! [TAR#138] Gain - Free
9.10. 20:28
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Alternate High - Run To Your Rescue
8.10. 18:08
Markus Schulz & Alina Eremia - You Light Up The Night

15.10. 20:17
Christina Novelli - Beautiful Life (Official Video)
14.10. 19:49
Bodo Kaiser & Ron van den Beuken feat. Kim Kiona - Walk On My Own (Official Video)
9.10. 19:01
Denis Kenzo & Sveta B. - Reasons Cry (Official Video)
9.10. 18:02
tranzLift - Back in Memories (Promo Video)
7.10. 22:11
Lostly - Concrete Dreams (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ