TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.10.2009 Karel, Press

Ve středu v noci 29. října, proběhlo v Londýnském klubu Ministry of Sound slavnostní vyhlášení ankety prestižního časopisu DJ Mag s názvem TOP 100 DJ´s. Vyhlášení provázela velkolepá party na které zahráli jména jako Armin van Buuren, David Guetta, Above & Beyond, Sebastian Ingrosso a další. Anketa každoročně hodnotí ty nejpopulárnější DJe a kluby planety. V letošním ročníku si své vítězství potřetí obhájila světová jednička, holandský DJ a producent Armin van Buuren, který zazářil v sobotu na posledním vydání noci PURE na pražském výstavišti. Další potěšující zpráva je, že hned tři jména z aktuální TOP 10 této ankety uvidíme již za dva týdny v pražské O2 areně na šestém vydání TRANSMISSION. Stejně jako v loňském roce, i letos zaujímá osmou příčku Markus Schulz, který na stránkách ankety uvádí jako nejlepší akci roku 2009 PURE Prague, kde v červnu uchvátil publikum fantastickým 5ti hodinovým setem. Hned za ním se na devátou příčku vyšplhal angličan Gareth Emery, který se v anketě Top 100 DJ objevil teprve před 3 lety. Jeho popularita začala strmě stoupat od roku 2006, kdy se umístnil na 34. místě, a jen za dva roky se stihnul posunout až na aktuální 9. místo. Připomínáme, že Gareth Emery bude mít na Transmission před domácím publikem svou velkou premiéru. Nizozemský DJ a producent Sander van Doorn, který u nás s úspěchem letos vystoupil na červnové Sensation, si také polepšil svým umístěním na 10. místě. Kompletní výsledky ankety najdete na stránkách www.djmag.com.

Napsat názor do DISKUSE

 28.10.2009 Karel, Press

Již za pár týdnů se bude konat druhá největší halová akce v Čechách, Transmission. V sobotu 14. listopadu přijedou do pražské O2 Areny světoví zástupci té pravé tranceové hudby. Agentura United Music vám postupně odhaluje profily všech vystupujících DJs na které se můžete na tomto velkolepém eventu těšit. Jako další skvělý DJ a producent se představí DJ San, který pro české publikum určitě nebude žádným nováčkem. Díky svým častým vystupováním, si u nás vybudoval značnou popularitu fanoušků. Tento sympatický holanďan je známý především svou produkcí, která spočinula na DJských pultech a mix CDs světových umělců jako jsou Armin van Buuren, Tiesto, Sasha, Paul van Dyk či John Digweed. John Digweed o něm řekl, že je to neuvěřitelný DJ se skvělými DJskými dovednostmi. Mezi největší podporovatele Sana patří DJ Tiesto, který podpořil jeho tracky "Insane", "Hi Tension" and "Nothing Remains the Same". Tyto sklaby se zařadily do top 5 na hudebním serveru Beatport. Single"Nothing Remains the Same" získal cenu za nejlepší taneční video na Cravefest Awards v Kanadě. Jeho vlastní produkce již byla remixována dalšími velkými jmény jakou jsou Marco V, M.I.K.E, James Holden či Alice Deejay.

Napsat názor do DISKUSE

 27.10.2009 Karel, Report

Další z tanečních událostí roku, kterou byla akce Pure Prague XL s hvězdou Armin Van Buurenem máme za sebou a v naší diskusi jse již jako již tradičně objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila na pražském Výstavišti v Incheba Aréně. Stejně tak je již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, videoklipy a případně i sety, pokud se někde objeví. První "report" symbolicky napsal sám Armin Van Buuren na Twitteru. AKTUALIZACE 27.10. 21:00

Napsat názor do DISKUSE

 22.10.2009 Karel, Press

Již tuto sobotu, 24. října vystoupí nejpopulárnější DJ planety ARMIN VAN BUUREN na speciálním vydání noci PURE s podtitulem XL Edition v Incheba Areně na pražském Výstavišti. Prostory Incheba Areny, bývalé Malé sportovní haly, se pro návštěvníky otevřou již ve 21:00 a party odstartuje úderem 22. hodiny. Pražská Incheba Arena, oproti předcházejícím prostorám, kde probíhaly noci PURE, nabídne až dvojnásobnou kapacitu, a agentura United Music bude i tentokrát klást maximální důraz na komfort všech návštěvníků včetně optimální teploty v hale a dostatečného množství toalet a šaten. Jako první rozehřeje publikum DJ a producent Blake Jarrell. Po něm již o půlnoci nastoupí hlavní host večera, světová jednička ARMIN VAN BUUREN, který se tentokrát představí ve speciálním čtyřhodinovém setu. Pozor, v noci ze soboty na neděli se mění čas, tzn. ve 3 hodiny si posuňte hodinky o hodinu zpět. Následovat bude vystoupení holandských Rank 1, kteří sklidili velký úspěch se svým živým vystoupením na loňské Transmission, a tentokrát je uvidíte ve speciálním DJ setu. Jako poslední se za DJským pultem představí náš domácí DJ a producent Michal Poliak. Konec party je naplánován na 6. hodinu ranní nového zimního času, a oficiální afterparty se bude konat v klubu Studio 54.

Napsat názor do DISKUSE

 20.10.2009 Karel, Press

Další hvězdou na druhé největší halové akci v ČR s názvem Transmission, která se koná již za necelý měsíc 14. listopadu v pražské O2 areně, bude nizozemský DJ a producent Sander van Doorn. Letos u nás zazářil na červnové Sensation a díky nejrůznějším projektům, kterými na tanečním poli působí, skvěle doplní i nadcházející noc TRANSMISSION. I tento DJ a producent, který nejvíce nastartoval svou kariéru díky remixu písně "Message In a Bottle" od The Police, má také vlastní radiovou show na rádiu DI.FM. Sander svou kariéru odstartoval v šestnácti letech a za poslední tři roky se vypracoval z téměř neznámého jména na světoznámou DJskou superstar známou nejen v Nizozemí, ale také po celém světě. V roce 2006 se dostal na 32. místo ankety DJ Magu, a do roku 2008 se stihl vyšplhat o devatenáct příček nahoru a držet si tak místo mezi Carlem Coxem a Paulem Oakenfoldem. To vše díky svému talentu a obětavosti. Za svou krátkou kariéru stihl roztančit tolik tanečních parketů, prodat nezpočet tracků a vyhrát několik cen, což se nepodaří většině DJů za celý život.

Napsat názor do DISKUSE

 16.10.2009 Karel, Press

Tato dáma, která vystoupí 4.12.2009 na akci E-MOTION v klubu Fléda, se dočkala jednoho z nejvýraznějších ocenění, které doposud získala. V pondělí byla dle hlasování fanoušků, zvolena nejlepší novou tváří na tranceové scéně. Server http://www.trackitdown.net je obdobou hlasování DJMAG, ale zaobírá se čistě trance scénou. My Claudii samozřejmě gratulujeme a o to více se těšíme na její vystoupení v brněnské Flédě, kde vystoupí po boku Agnelli & Nelson.

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2009 Karel, Press

DJ Boxi, Music club Event Hradec Králové a agentura Silent Storm Production pro vás připravují novou klubovou noc s výmluvným názvem "In trance". Možná si říkáte, proč byl za místo konání zvolen právě Hradec Králové a ne třeba Praha, Brno nebo Ostrava, kde mají klubové akce větší tradici a podporu. My na to ale říkáme, proč ne? Klub Event, v anketě Semtexu vyhlášený jako nejoblíbenější klub východočeského kraje, bezesporu kvalitním místem je a zvolený lineup je rozhodně našláplý! Jako headliner akce se představí dánský DJ a producent Daniel Kandi. Přinášíme Vám poslední informace k páteční In Trance, která se koná v klubu Event music bar v Hradci Králové. Připravte se na příjemnou klubovou akci plnou příjemných lidi, hudby zábavy.

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2009 Karel, News

Představovat umělce, který si říká Paul Van Dyk, skutečně není potřeba. Jestliže máte pocit, že jste tohoto djje a producenta neslyšeli dlouho naživo, máte nyní díky našemu serveru velkou příležitost. Přinášíme vám totiž soutěž o 2x2 vstupenky na jeho chystanou akci 31.10.2009 v berlínské Columbiahalle. Jde o akci s názvem European Music Awards 2009 Paul van Dyk Night, která je jakýmsi intrem akci MTV European Music Awards, která se letos koná také v Berlíně o týden později. Proč tedy vyrazit zrovna na tuto akci? Paul Van Dyk vydal v nedávné minulosti best-of album Volume, dále pak povedený singl Home, který vznikl ve spolupráci se zpěvákem Johnny McDaidem. Když k tomu připočteme fakt, že tohle bude návrat Vanditu poprvé od roku 2005 do slavné Columbiahalle, není moc o čem přemýšlet. Abych nezapomněl, na této akci vystoupí i hvězdný doprovod, ostatně posuďte sami: Nick Warren (Hope Recordings), London, Giuseppe Ottaviani (VANDIT Records), Rome a Filo and Peri (VANDIT Records), New York City. A do Berlína je to dneska autem skoro tak daleko, jako třeba z Prahy na Šumavu.

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2009 Karel, Press

Světová DJská jednička Armin van Buuren se vrací do Prahy, a to v rámci světového turné k čtvrté řadě kompilace Universal Religion, aby vystoupil na letos posledním speciálním vydání noci PURE s podtitulem XL Edition v sobotu 24. října v Incheba Areně. Ani tentokrát nebude Armin jediným hostem večera. Publikum rozehřeje Blake Jarrell, který se začal zajímat o DJing ve svém rodném městě New Orleans. Jak sám říká "Pak se v mém životě stala ta nejhorší, ale nejlepší věc, která mě kdy potkala". Hrůzný hurikán Kathrina, který zatopil a zničil velkou část města, Blakeu Jarrellovi doslova změnil život. Další cesta byla do Chicaga, kde se zamiloval do house, techna a trance music. Přinesl své demo Arminovi van Buurenovi a zadařilo se. Začal dělat předskokana k jeho koncertům a v dnešní době je již úspěšným producentem a DJem. Armin o něm minulý rok řekl, že je to "Objev roku 2008"! Momentálně sklízí úspěchy se svým posledním albem Concentrate 2009.

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2009 Andrews, Review

S dávno zapomenutými hudebními láskami se to má podobně jako s bývalými partnerkami. Ačkoli časem vyprchá jakýkoli původní romantický náboj, stejně máte čas od času nutkání zjistit, jak se jim bez vás daří. Možná proto, abyste se ubezpečili, že za delší přízeň skutečně nestály, možná jen tak ze zvědavosti. V každém případě je najednou vidíte v jasném světle, bez nadbytečných růžových barev, kterými jste si je v zamilovaném poblouznění mohli snadno pokreslit. S trochou fantasie by se dalo říct, že Tiësto je v očích mnoha fanoušků elektronické taneční hudby takovou odkopnutou milenkou, nad níž sem tam pohrdavě ohrnou nos a jindy zase s nostalgií vzpomenou na ty krásné chvilky, které s ní tehdy (v těchto případech se to vždycky zdá jako hrozně dávno) prožili. A není se co divit; Holanďanova přeměna z vyjukaného kluka, dojatého z prvního vystoupení na Innercity, přes samozvaného tanečního boha, po globální kolalokovou superstar, byla sice postupná ale nemilosrdná. Poslední stanicí jeho jízdy, dlážděné nejrůznějšími prvenstvími a oceněními, se tento rok stalo album s názvem Kaleidoscope, evokujícím barevnost a rozmanitost.

Napsat názor do DISKUSE

 9.10.2009 Karel, Press

Největší taneční událost podzimu, výpravná halová show TRANSMISSION se nezávratně blíží, a s ní i postupně mizející vstupenky v předprodeji. Pokuď si nechcete nechat ujít šesté pokračování této skvělé noci, která se bude konat 14. listopadu v pražské O2 Areně, doporučujeme nákup posledních nejlevnějších vstupenek za cenu 990 Kč. Vstupenky si budete moci koupit za tuto cenu do příštího úterý, 13. října! Poté se cena zvýší na 1090 Kč, a na místě budou vstupenky k dostání za 1190 Kč. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím sítě Sazka Ticket. Na TRANSMISSION tentokrát vystoupí světová DJská špička, kterou zastupují Markus Schulz, Giuseppe Ottaviani, Sander van Doorn, Gareth Emery, Menno de Jong a San. Vizuální stránku noci, která bude tentokrát v tématu "Ancient Mysteries" pro vás připravili holandští Vision Impossible.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2009 Karel, Press

V sobotu 17. října 2009 Vás zveme na novou párty v pražském klubu Inside, který se nachází na adrese - Zenklova 88, Praha 8. Poprvé zde na akci Deep Inside vystoupí dvojka David Justián a DJ MCB. Davida Justiána, jenž dříve vystupoval pod pseudonimem DeeJayBoy, již dobře znáte z klubů jako Chapeau Rouge, Vertigo, Touster, World Club, O2 bar, Gecko Bar, Sýpka. V jeho stylu najdete hluboké trancové zvuky, house, electro, ale i kvalitní progressive. David se věnuje i producentské činnosti a své sety často doplňuje právě svojí produkcí. V roce 2008 byl osloven Soňou Peroutkovou, aby se stal součástí knihy o Českých DJs. Často je jeho jméno spojováno s DJem a producentem známým jako DJ MCB. Vlastním jménem Zdeněk Suchánek se věnuje taneční elektronické hudbě již téměř 15 let. Můžeme ho bezesporu zařadit k prvním průkopníkům a pionýrům house music ve Zlínském kraji, ale posledních pět let již trvale žije v Praze. V jeho podání hudby se určitě připravte na nekompromisní deep and dark progressive, který jistě nenechá nikoho v klidu.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2009 Karel, Press

Speciální říjnové XL vydání noci PURE s Arminem van Buurenem se blíží. Proto si agentura United Music ve spolupráci se značkou NIKE pro vás připravila speciální akci s názvem "Približ se legendě". Pokuď si pořídíš jakoukoliv z Nike icons, tak k ní jako bonus získáváš vstupenku na noc Pure XL Edition s Arminem van Buurenem, která se koná v sobotu 24. října v pražské Incheba Areně! Po boku světové jedničky - DJe a producenta Armina van Buurena vystoupí také holandský projekt Rank 1, který si můžete pamatovat z loňské TRANSMISSION. Dále pak američan Blake Jarrell, který je stájovým kolegou z labelu Armada. Českou scénu zastoupí domácí DJ a producent Michal Poliak. O vizuální stránku noci se již tradičně postarají holandští Vision Impossible.

Napsat názor do DISKUSE

 8.10.2009 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční Decadance - CLUB 54 IS BACK, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Na tento večer byste neměli zapomenout!


Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2009 Karel, Press

Stejně jako vloni Markus Schulz, letos složil pro TRANSMISSION oficiální hymnu Menno de Jong. Skladba nese název Ancient Mysteries, což je téma letošní taneční událostí podzimu. Zatím jediná možnost si tento povedený track poslechnout je v playeru na www.transmission.cz. Tento mladý holandský DJ a producent se na listopadové TRANSMISSION představí poprvé. Není to ale jeho první vystoupení pro české publikum. Tento mladík narozený do muzikální rodiny si začal pohrávat s hudbou již v ranném věku, ve studiu svého otce. Jeho kariéra producenta a remixéra započala již v roce 2004, kdy vydal svůj první singl "Guanxi" na labelu Anjunabeats. Poté následovaly další releasy jako "Magma"/"Momentum" či "Sjamaan", které byly vydány na labelu Fundamental v letech 2005 a 2007. Mezitím začal vydávat skladby "Tundra" (2005) a "Nolthando"/"Solid State" (2007) na svém vlastním labelu Intuition.

Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2009 Karel, Press

Již v pátek 9. října se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem CLUB 54 IS BACK. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. RICHARD DURAND říká: na Decadance mám připravenou celou kupu nových tracků, včetně několika fantastických remixů . Už se nemůžu dočkat, až je pro vás budu mixovat!

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2009 Karel, Press

Pro světovou jedničku, holandského DJe a producenta Armina van Buurena je rok 2009 opravdu významý. Jedna z prvních novinek, kterou asi nepotěšíme jeho fanynky je, že se Armin po desetiletém vztahu se svou přítelkyní Erikou van Thiel oženil. Nádherná svatba proběhla ve čtvrtek 17.9.2009 na městské radnici ve městě Wassenaar, a v pátek 18.9.2009 se jim dostalo požehnání v kostele, který se nachází v jižní provincii Holandska. Jejich vztah trvá celkem deset let a začal během dovolené na řeckém ostrově Kréta. Během posledního turné Erika Armina několikrát doprovázela, načež si při vystoupení v australské Sydney Armin klekl na kolena a tím nejromantičtějším způsobem ji požádal o ruku. Na cestě je také kniha o Arminovi s názvem "One on One" od publicisty Coena Bloma. Tento spisovatel celý rok následoval Armina na jeho cestách, a mohl tak být svědkem fantastických událostí, které se dějí v životě takovéto DJské superstar. Kniha je zatím k dostání pouze v holandštině, ale je jisté, že brzy bude přeložena také do angličtiny.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2009 Karel, Press

Další, nosný pilíř klubu Fabric, noc Crystal a navíc pravděpodobně jedna z Top nocí měsíce října! S populární, rezidentní djane LayDee Jane přijede holandská star trance music Jochen Miller! Navíc se bude jednat o českou premiéru tohoto umělce. Společně s ním vystoupí progresivní složka parties Crystal Martin Gredner, jako další host se představí talentovaná djane Heaton a chybět pochopitelně nebude showman dj Ringo. Těšte se na skvělou muziku, laser show, super sound a ovocné bary!

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2009 Karel, Press

Temple One, vlastním jménem Joe Garrett se připojil k Enhanced Music v roce 2006 poté, co vydal release na Trance Revolution a jeho poměrně významný vliv na trancovou scénu stále pokračoval. Vedle remixů pro jména jako jsou Alex Morph a Woody van Eyden vydal 3 tracky na Enhanced Music, které dále upevnily jeho pozici jednoho z mladých talentů na britské trancové scéně. Aurora EP se dočkala podpory po celém světě i od takových jmen jako např. Tiësto, Armin van Buuren, Ferry Corsten nebo Above &Beyond. Joe neváhal vzít věci do svých rukou i dále a brzy se stal jedním z nejžádanějších remixérů, kdy posunul produkci od Fast Distance, Elsy Hill a AF Projectu na zcela novou úroveň. S rychlostí světla pokračuje Joe Garrett aka. Temple One v upevňování své pozice producenta i DJe, když už měl možnost zahrát si na událostech jako je Digital Society nebo Gatecrasher. Jak ve studiu, tak i mimo něj se Joe snaží zanechávat svůj otisk.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2009 Karel, Press

Již celý měsíc vysílá na rádiu Sensation Factory nejtalentovanější hvězda DJingu samotný Eddie Halliwell. Svou show Fire it up! roztáčí každé úterý mezi 19 a 20h. Eddie je vyhlášeným bavičem a člověkem, co dokáže publikum přetáhnout během chvilky na svou stranu a dostat ho do naprosté extáze, kdy se vzduchem nese jediné Eddie, Eddie, Eddie, Eddie... Další nálož neskutečného kalibru jako Judge Jules, Marcel Woods, Matt Hardwick, Richard Durand, Sean Tyas, Simon Patterson, Super8 & Tab, Cosmic Gate. Všichni tito skvělý DJs a producenti se budou pravidelně střídat každé pondělí od 18h na rádiu Sensation Factory.V tento čas jsou 100% jen pro vás připraveni roztočit svoje gramofony a připravit vám tak neskutečný zážitek nejen u vás doma. Jako první je pro vás připraven Matt Hardwick se svým hodinovým setem v rámci iAM radioshow. Když nejsilnější line-up, tak na vás čeká ještě další jméno.Je to světoznámý Italský producent Manuel Le Saux, který vydává a pracuje pro známé labely jako Bonzai, Flux, Deluxe a jiné.A nyní se s ním budete setkávat pravidelně každou středu od 21h.Top Ten Twenty je jednou z nejdéle celosvětově vysílaných radioshow.Vysílá se nepřetržitě již od roku 2003 a jsme opravdu hrdí, že ji pro vás můžeme přinášet v našem vysílání.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2009 Karel, Press

"Proti proudu". Tak by se dal přeložit název akce, která se bude konat 9. října v Brně v klubu 7nebe. Nahlédneme opět tam, kde to vše kdysi začínalo. Po úspěšném pořádání akcí Sound Of Ibiza, poté E-motion a taktéž nemalého úspěchu Welcome To Miami pokračujeme v lehčí odnoži těchto akcí pod taktovkou rezidenta E-MOTION Stepana Brucka. Klubovka se jménem UPSTREAM Vám chce postupně představovat kvalitní jména trancové scény, ať už známá či méně známá. Na velkých halovkách nemáte možnost vždy slyšet jména, která byste si přáli, protože jsou určena pouze užšímu publiku. V tomto duchu je postavená celá akce, která by Vám chtěla a měla nabízet zajímavá jména, která jen tak někde neuslyšíte. Ten první, kdo se Vám představí právě 9. října, bude anglický DJ a producent CORDEROY, který se v České Republice představil jako jeden z headlinerů na již zmiňované party E-motion, kde sklidil nemalý úspěch.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2009 Karel, Press

Již příští pátek 9. října se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem CLUB 54 IS BACK. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. Předkládáme vám proto deset důvodů k návštěvě této show. 1. Decadance je v ČR unikátní svou koncepcí, pokaždé má nosné téma a svůj příběh. Club 54 is back je inspirován legendárním klubem Studio 54 z New Yorku. Pro tuto jedinou noc se pořadatelé pokusí atmosféru této legendy přenést do Prahy. Budou tomu odpovídat i dekorace, projekce, kostýmy všech účinkujících apod. 2. Těšit se můžete na velkolepou show po celou noc. Budete svědky neuvěřitelných výkonů všech performerů a všechny vystoupení mají souvislost s tématem večera. Stejně tak stage bude vydekorována ve stylu Studia 54. 3. Line up také slibuje vynikající hudební zážitek. Richard Durand je nejrychleji stoupající hvězda světového djingu, Chris Cox je dvojnásobný světový remixér roku, byl nominovaný na Grammy a miluje klubovou atmosféru, Lucca jako česká jednička je zárukou kvality a na Decadance zahraje exkluzivní set, Mekki Martin je nadějný mladý producent a určitě stojí za to zažít i jeho set s živými hudebníky.

Napsat názor do DISKUSE

 2.10.2009 Karel, Press

Další, nosný pilíř klubu Fabric, noc Crystal a navíc pravděpodobně jedna z Top nocí měsíce října! S populární, rezidentní djane LayDee Jane přijede holandská star trance music Jochen Miller! Navíc se bude jednat o českou premiéru tohoto umělce. Společně s ním vystoupí progresivní složka parties Crystal Martin Gredner, jako další host se představí talentovaná djane Heaton a chybět pochopitelně nebude showman dj Ringo. Těšte se na skvělou muziku, laser show, super sound a ovocné bary!

Napsat názor do DISKUSE

 1.10.2009 Karel, Press

Prestižní pražská klubovka Impress, kterou si mohou domácí clubbeři spojit především s progressivem a trancem v čele s takovými hosty jako jsou například nizozemský San, Milan Lieskovsky, Eddie Sender nebo Michal Poliak, o sobě dává po dlouhé pauze opět vědět. Rezidenti této oblíbené pražské party, která byla v minulosti vždy nabitá skvělou atmosférou a kvalitním lineupem, Revis a Pete Walk, se rozhodli tento event přemístit do vhodnějších a stylovějších prostor pražského klubu Prdel, který vhodně koresponduje s konceptem této party. První díl nové série Impressu proběhne již tuto sobotu 3.10. Headlinerem premiérového dílu nové éry Impressů je slovenský dj a producent ReOrder. Tato osobnost, jejíž um oceňují respektovaní světoví umělci jako je například Paul van Dyk, Armin van Burren, Markus Schulz, Ferry Corsten, Tom Colontino, Pedro del Mar či Aly & Fyla, se věnuje vlastní produkci od svých 14 let. V roce 2006 vydal svůj první track na značce Total-Digital Records a od té doby jsou jeho počiny stále častěji vídány na předních příčkách serverů taneční hudby jako je například audiojelly.com. Za svou kariéru vystoupil po boku umělců jako je Filterheadz, Stoneface& Terminal a domácí trancové a progressive špičky.

Napsat názor do DISKUSE

 1.10.2009 Karel, Press

Dnes se v naší recenzi budeme po poměrně dlouhé době věnovat klasickému dj-skému nástroji a to gramofonu. Již několik desítek let dominuje firma Technics svými gramofony na trhu a pro ostatní výrobce je poměrně těžkým úkolem přijít s něčím novým a zaujmout konečného spotřebitele. Bylo tu pár pokusů (některé celkem úspěšné) od různých firem prosadit se na trhu s gramofony. Většinou to ale byly více či méně povedené kopie Technicsu a tudíž nic nového pod sluncem. Co totiž vymyslet nového, aby to bylo užitečné a nebyla to jen další zbytečná funkce, která pouze navýší výrobní náklady. Podle mého je u DJ gramofonu nejdůležitější dlouhá životnost, dostatečně silný motor, odolnost proti povětrnostním vlivům (rozuměj hlavně kouř, popel z cigaret, jointů a vylité nápoje) a stabilita. Pokud totiž začne gramofonu kolísat rychlost či špatně funguje pitch, je všechno špatně. V dnešní recenzi tedy zkusíme porovnat gramofon Citronic PD-45 a klasický Technics SL 1210.

Napsat názor do DISKUSE

 1.10.2009 Karel, Press

Hed Kandi, jedna z nejlegendárnějších tanečních značek na světě, která vznikla v roce 1999 a proslavila se především díky svým ilustrovaným kompilacím, které vycházejí každý měsíc, se opět představí tuto sobotu v pražském klubu Sasazu. V nejlepších klubech po celém světě a toto léto i v klubu Space na Ibize organizuje Hed Kandi unikátní parties, kde rezidentní DJ´s servírují tu nejlepší porci houseové hudby. Hed Kandi s sebou vždy přináší extravagantní produkci, speciální dekorace, živá vystoupení nejrůznějších umělců a jedinečnou atmosféru. Nejinak tomu bude i tuto sobotu, kdy klub Sasazu otevře pro návštěvníky jíž ve 21:30 a party odstartuje úderem 22. hodiny. Za DJským pultem se představí český rezident DJ Brian a nejmladší zástupce Hed Kandi DJ Dean Rigg. Další lahůdkou bude slavná britská zpěvačka Shena, jejíž hlas můžete znát ze slavného hitparádového hitu "The Weekend" od Michaela Greye. Doprovodí je saxofonista Andy Sax, a objev slavného popového umělce Jay Kay (Jamiroquai), perkusista Dean Oram.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ