TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 25.10.2010 Karel, Press

Trošku překvapivě, ale o to více nás to těší. Nabízíme Vám první INSOUND Show v pátém pátku v měsíci, což pro nás znamená ohromnou odpovědnost, jelikož týden na to nás bude čekat další díl. Nicméně muziky je hodně, guestmixy nebudeme šetřit a tak se pustíme přímo na věc. Popravdě ale netušíme, jak se s tím poperou následující rádia, páč naše volba na páté pátky je trošičku anarchistická, ale což. Po odehrané premiéře se objeví odkaz na stáhnutí na našich stránkách a pokud budete chtít, můžete si epizodu číslo 24. stáhnout tam. Věříme ale, že na tento díl nezapomenete. Přinese totiž kupu zajímavé produkce od neméně zajímavých autorů, o kterých jsme už stihli na našich stránkách napsat. A co více...dorazí s výborným guestmixem severoirského projektu Tucandeo. A to už stojí za hřích ne?

Napsat názor do DISKUSE

 20.10.2010 Karel, Press

Po několika měsíční odmlce přichází další, již třetí edice klubové párty Michael Burian in Heaven. Tato klubovka již zakotvila v pražském klubu Retro a tento prostor jí zřejmě svědčí. Při obou předchozích edicích bylo totiž retro slušně zplněné a i atmosféra vládla po celou noc skvělá. Proto doufáme, že i tato párty naláká spousty fanoušků Michaela Buriana a přijdou se ještě před vypukuntutím předvánočního šílenství pořádně pobavit. Speciálním hostem dubnové edice bude tentokrát zpěvačka VICTORIA. Victoria se narodila v Kapském Městě v Jihoafrické republice. V České republice působí jako zpěvačka přes 5 let. Vydala do současnosti 2 alba. V letošním roce odjela na šňůru koncertů do Jižní Koreje a Číny, kde se chystá 3 CD z kterého je prvotní singl "Come on Over", který můžete slyšet na Evropě 2. Victoria na této párty vystoupí ve dvou blocích, které budou připraveny speciálně pro tuto noc. Support Michaela Buriana si pro tento večer a noc vezmou na starosti TEXX, který vystoupí na počátku večera a tuto delikátní noc zakončí JEAN LUC.

Napsat názor do DISKUSE

 19.10.2010 Karel, Press

Blíží se konec sudého týdne a ním i pokračování exkluzivní radio show Trance.cz in the Mix. V nadcházející epizodě se bude prezentovat začínající producent AiryBoy. Již tento v pátek 19:00 hodina na rádiu Sensation Factory. Roman Novák používá umělecké jméno AiryBoy a pochází z malé vesnice Budišovice, jenž se nachází v Severomoravském kraji. S tvorbou vlastní hudby začal v roce 2009 prostřednictvím FL Studia 9 a jeho dosavadním největším úspěchem je letošní první release "Existence" u 4Beat Record a jistě to není jeho poslední zápis na trancové scéně. Jeho produkce se výhradně zaměřují na trance, neboť tento žánr si v posledních letech velice oblíbil a to díky producentům jako Ronny K., Simon Petterson, Bissen, Manuel Le Saux či Airbase. Neposlouchá však jen trance, ale vesměs všechny elektronické styly od DnB až po chill out. Ale zaměřuje se hlavně na uplifting, protože je to jediný hudební styl, který ve něm vyvolává euforii.

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2010 Karel, Press

Přinášíme vám poslední informace k páteční DECADANCE BLACK & WHITE, která se koná v klubu SaSaZu v Praze. Připravte se na velkolepou show, na noc skvělé hudby, noc plnou barev a lesku, vynikajících výkonů všech účinkujících a na skvělou atmosféru, jejíž se stanete součástí. Tuto noc byste si neměli nechat ujít!

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2010 Karel, Press

Zdravíme ze zamrzlé tranceové krajiny, která poslední dobou přišla do českých končin. Nejprve bychom se Vám chtěli omluvit za menší výpadek, který nastal v neděli. Nyní už je vše v pořádku a Vy se tak můžete těšit na páteční INSOUND Show s pořadovým číslem 23. Co jsme si pro tentokrát připravili? Výběr byl velice složitý, ale jedno je jasné. Během dvou týdnů vznikla opravdu velká řada melodických až upliftových kousků, které za pozornost rozhodně stojí. Nepamatuju si dobu, kdy by v jednu chvíli vznikla taková várka nádherné melodické produkce. Proto doufáme, že i samotný DJ Dietr svojí show orientuje obdobně a budeme se těšit. Guestmix pak připravil velký kamarád českého producenta Petera Leška, Espen Lorentzen. Ten pochází z Norska a jedno s Petrem mají společného. Jejich produkci. Můžete se tak těšit na osobitý a pohodový progressive trance s výbornými melodiemi, které byste již mohli znát, ale i ty, které ještě neznáte. Budeme se na Vás tedy těšit již tento pátek. A nezapomeňte prosím, že INSOUND Show už je i páté pátky v měsíci, takže nás nezapomeňte naladit i ke konci měsíce. Info Vám ještě upřesníme...

Napsat názor do DISKUSE

 11.10.2010 Karel, Press

Již tento pátek se uskuteční další pokračování oblíbené párty Decadance s podtitulem Black&White. Tato edice se pro tentokrát oblékne do houseového kabátu černo-bílé barvy. Zde vám přinášíme deset důvodů, proč si nenechat tuto akci ujít. 1. Legendární britské duo FREEMASONS bude vystupovat poprvé v historii před českým publikem. Všude ve světě nenechávají chladnými žádné z party people a doufáme, že i v případě Decadance nenechají nikoho v klidu. Milovníci happy house hudby a vokálů by si měli přijít opravdu na své.

Napsat názor do DISKUSE

 7.10.2010 Karel, Press

Možná to není úplně papír, ale skoro stejně tenká folie, kterou můžete použít k různým aplikacím v designu budov, barů, klubů, recepcí nebo třeba jako navigační světlo v hotelu či domácnosti. Možností je opravdu mnoho a pokud chcete něco nového a neotřelého pro váš design, určitě vás bude zajímat naše světelná páska Light Tape. Tento týden je Praha plná nového designu (5-10.10 Designblok) a u této příležitosti a pro větší motivaci tvůrců nového designu jsme zlevnili Light Tape o celých 15% (vztahuje se pouze na samotnou pásku) a to až do konce roku 2010. Pásku tedy pořídíte už od 458 Kč (bez DPH) za metr (před slevou 539 Kč bez DPH). Ceník najdete zde (uvedené ceny jsou bez slevy a dph).

Napsat názor do DISKUSE

 6.10.2010 Karel, Press

S blížícím se koncem týdne se opět můžete těšit na další epizodu Trance.cz in the Mix radio show. Tentokrát se nám v rytmu progressive trancu představí technický správce našeho fóra Ondřej Mirtes alias Last. Novinář, co už nepíše, webdesigner, co neumí kreslit, DJ, který ještě nikde nehrál. I přesto má Last na svědomí desítky herních recenzí, už ví, že programování webů se neříká design a nahrává sety, které si stahují tisíce lidí. Miluje melodický trance & progressive okolo 132 - 135 BPM, denně poslouchá AH.fm a už tři roky slibuje a chystá novou verzi našeho trance.cz.

Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2010 Karel, Press

15. říjen se nezadržitelně blíží a my máme možnost vám přinést rozhovor, který byl pořízen ve spolupráci se serverem dirtymusic.cz. Na otázky Jana Zelenky odpovídala jedna polovina Freemasons Russel Small. Ahoj, Russell Small a James Wiltshire je silná dvojce na poli house music. Můžete našim čtenářům přiblížit kdy a jak jste se poznali? Bylo to na jedné oslavě přibližně před deseti lety, tehdy nás seznámil jeden náš společný přítel. Jak vznikl váš název Freemasons, má nějaký hlubší význam? Jak jste přišli na toto jméno? Protože jsme chodili na pivo do nedaleké hospody, která se jmenovala Freemasons a nám se ten název opravdu líbil, tak jsme se prostě rozhodli, že se prostě pojmenujeme podle ní.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ