TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.10.2011 Karel, Press

Impress Revis B*Day ve velkém stylu první prosincovou sobotu 3.12. s exkluzivním hostem z Ministry Of Sound - Gavyn Mytchel (UK). Člen projektu Proud-M a rezident hned několika českých klubů DJ Revis oslaví první prosincovou sobotu své narozeniny společně s exkluzivním britským hostem a zástupcem renomované značky Ministry Of Sound, Gavynem Mytchelem a osmnácti dalšími DJ's z řad domácí DJské špičky a talentů nastupující DJské generace. Datum 3.12. si rozhodně zapište do svých party kalendářů. Pražský klub Mecca a DJ Revis vám přináší další vydání prestižní klubovky Impress, kterou netřeba více představovat. Nutno podotknout, že rezident tohoto eventu, právě v tento den oslaví ve velkém stylu své narozeniny.

Napsat názor do DISKUSE

 27.10.2011 Karel, Press

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory Vás bude provázet český producent Dante Snero, vlastním jménem Stanislav Brzica. Pochází z městečka Štramberk, které leží na severní Moravě. K hudební produkci přičichl poměrně brzo a díky tomu stihl vystřídat už mnoho stylů, které elektronická hudba nabízí. Nejdéle vydržel u techna, trancu a soundtracků, které propůjčoval začínajícím filmovým režisérům (např. krátký film Martina Mullera Špatné myšlenky/Bad Mind) ale také návrhářům PC her. Za svůj největší úspěch považuje remix pro slovenského uplifting producenta Trance Arsene skladby "Sunrise", která v roce 2009 skákala od jedné výběrovky k druhé až nakonec doputovala až na kompilaci Reality Bites Records "Best of 2009 - Trance Edition", kde byla vydána spolu s takovými jmény jako Talla 2XLC, Temple One, SoundLift, Fast Distance, Activa, Cold Blue, Paul Miller a dalšími výbornými producenty. Časem se ale přestal věnovat produkci tak intenzivně jako dřív z důvodu jiných s věkem přibývajících zájmů a činností. Dnes se Dante věnuje produkci a DJingu hlavně rekreačně a jen pro vlastní potěšení ale nevylučuje, že by v budoucnosti mohl začít opět naplno pracovat na svých projektech. Nyní holduje většinou progressivu a tech-trancu. Jeho exkluzivní set můžete slyšet již tento pátek 28.10.2011 od 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 27.10.2011 Karel, Press

Třikrát hurá, je tu párty nejnej pro chatery a uživatele webu TRANCE.CZ, ale především pro všechny milovníky tohoto emocionáního hudebního směru, bez kterého bychom si nedokázali představit "žít". Oficiální sraz serveru trance.cz se uskuteční 2. prosince a všichni jste srdečně zváni. Možná se objeví i zakladatelé serveru a budete s nimi moci probrat otázky a podněty k dalšímu fungování webu. Především na vás ale čeká pořádná porce kvalitní hudby!

Napsat názor do DISKUSE

 26.10.2011 Karel, Press

Všem fanouškům elektronické hudby se na vědomost dává, že se kvapem blíží párty česko-holandského přátelství s názvem EXPECTATION ve vyhlášeném klubu CHAPEAU ROUGE, který naleznete na adrese Jakubská 2, Praha 1. Co na Vás čeká za vstupné 150,-Kč? Čeští a holandští DJs, uslyšíte nejen zbrusu nový track holandského DJ Setrise vs Oza - Crocchetta, proběhne soutěž, kde budou výhry od našeho sponzora firmy Styx underwear a Dieselmania v podobě 2 poukázek v hodnotě 500,-Kč a 5 dárkových krabiček s ukrytými trenýrkami.

Napsat názor do DISKUSE

 24.10.2011 Karel, Press

V pátek 28.10.2011 odstartuje premiérová akce česko-nizozemského přátelství ze série Expectation, která proběhne v klubu Chapeau Rouge. Jedním z hostů party je také Holanďan Kay Wilder, který vystoupí v Čechách již potřetí. Ahoj, jak se Ti daří? Jak jsi strávil toto léto? Byl i nějaký čas na dovolenou nebo jsi ho strávil pouze po klubech a studiu? Dobrý den, mám se moc fajn, díky. Loni v létě jsem byl velmi zaneprázdněný ve studiu s novými projekty. Také jsem měl pár zásadních eventů. Na dovolenou zbylo málo času, ale podařila se mi rychlá návštěva Ibizy, abych si trochu odpočinul. Už jsme spolu v minulosti nějaké párty v Česku pořádali, jak se ti hrálo před českým publikem? Jak na tebe Praha působila? Ano, setkáme se už potřetí, což je super, já opravdu miluju lidi v Praze, návštěvníci si opravdu užívají hudbu a jsou velmi odvázaní na tanečním parketu. Právě proto je pro mě Praha jedno z nejlepších míst k hraní.

Napsat názor do DISKUSE

 19.10.2011 Karel, Press

V pátek 28.10.2011 odstartuje premiérová akce česko-nizozemského přátelství ze série Expectation, která proběhne v klubu Chapeau Rouge. Jedním z hostů party je také SPARK7. Ahoj, jak se Ti daří? Jak jsi strávil toto léto? Byl i nějaký čas na dovolenou nebo jsi ho strávil pouze ve studiu? Ahoj, mám se fajn. Právě si zvykám na vysokoškolský život v Praze. Ale myslím si, že zvyknout si na velkoměsto by neměl být problém. Už jsem se stihl seznámit se spousty nových lidí a i když jsem v Praze pouze od tohoto září, tak mi připadá jako bych zde žil odmala. Léto 2011 bylo určitě jedno z těch nejlepších, co jsem zažil. Stihl jsem toho opravdu hodně. Na dovolenou jsem si čas samozřejmě udělal. To je právě to, na co se každý rok těším nejvíce. Letos jsem navštívil Londýn a ke konci prázdnin ještě Řecko. Ale děsí mě, že je to všechno tak rychle za mnou. I přesto všechno jsem hodně zapracoval přes léto na produkci, a určitě je na co se těšit!

Napsat názor do DISKUSE

 18.10.2011 Karel, Press

V pátek 28.10.2011 odstartuje premiérová akce česko-nizozemského přátelství ze série EXPECTATION, kterou tentokrát Expevents pořádá ve vyhlášeném pražském klubu CHAPEAU ROUGE sídlícího nedaleko Staroměstského náměstí na adrese Jakubská 2, Praha1. Pořádaná akce má za cíl přiblížit českému publiku mladé nizozemské talenty. Někteří z nich velmi rychle dobývají světové hitparády a jsou uznáváni svými úspěšnějšími kolegy v oboru nynější dance music. Nově zrekonstruovaný prostor v podzemí klubu otestují zahraniční i domácí DJs. Není žádným tajemstvím, že z Nizozemí pochází nejvíce DJů na světě a tento večer vystoupí dvě holandské hvězdy, které už nyní šlapou na paty jiným DJským velikánům.

Napsat názor do DISKUSE

 18.10.2011 Karel, Press

Chtěli byste slyšet něco málo tvrdšího? Tak tu pro Vás máme čerstvý mix, který namíchal projekt Setrise, za kterým se skrývá nizozemský mladík, který se během pár let se svým stylem produkce a i DJingu dokázal dostat na výsluní tech-tranceové produkce. To, jako již tradičně bude podpořeno nejnovější produkcí, o které jste se na našich stránkách mohli dočíst. Od progresivního Basil Basil O'Glue po upliftí novinku od projektu Illitheas. Doufáme tedy, že si na nás tento pátek opět...a rádi...vzpomenete a zaposloucháte se do rytmických tónů tranceu.

Napsat názor do DISKUSE

 17.10.2011 Karel, Press

Trancefusion aftermovie

JUběhlo již několik dní od poslední edice Trancefusion a my vám přinášíme malé ohlédnutí za touto akcí v podobě AFTER MOVIE. Připomeňte si atmosféru, která 8.10.2011 vládla v Incheba Aréně v Praze. Film je tradičně z díly Daniela Pánka, užijte si ho!

Napsat názor do DISKUSE

 13.10.2011 Karel, Press

Další epizodou radioshow Trance.cz In The Mix na rádiu Sensation Factory Vás bude provázet Jan Takács více známý jako The Designer. Tento brněnský DJ se k elektronické hudbě dostal počátkem roku 2003, kdy objevoval zákoutí trance a elektronic music zejména přes internetové rádio Generation Trance. Postupem času se The Designer protkával čím dál hlouběji do elektronické scény účastí na různých domácích i zahraničních klubových či halových eventech a elektronická hudba začala výrazně ovlivňovat jeho život. Postupem času se styl The Designera vyprofiloval z euforických tranceových melodií do zvuku ovlivněného zejména progressive housem a jmény jako jsou Eric Prydz, Sebastien Leger, Beltek, Sander van Doorn či Deadmau5. DJingu se věnuje již čtvrtým rokem a za tu dobu stihnul zahrát v několika českých klubech, zejména pak na domácí půdě v klubu Fléda. The Designer odmítá škatulkování elektronické hudby a jeho hlavním cílem je dobrá nálada všech posluchačů. Jeho různorodý mix progressive a klasické house music se špetkou trancu můžete slyšet již tento pátek 14.10.2011 od 19:00 hodin pouze na rádiu Sensation Factory.

Napsat názor do DISKUSE

 12.10.2011 Karel, Press

V pátek 28.10.2011 odstartuje premiérová akce česko-nizozemského přátelství ze série EXPECTATION, kterou tentokrát Expevents pořádá ve vyhlášeném pražském klubu CHAPEAU ROUGE sídlícího nedaleko Staroměstského náměstí na adrese Jakubská 2, Praha1. Pořádaná akce má za cíl přiblížit českému publiku mladé nizozemské talenty. Někteří z nich velmi rychle dobývají světové hitparády a jsou uznáváni svými úspěšnějšími kolegy v oboru nynější dance music. Nově zrekonstruovaný prostor v podzemí klubu otestují zahraniční i domácí DJs. Není žádným tajemstvím, že z Nizozemí pochází nejvíce DJů na světě a tento večer vystoupí dvě holandské hvězdy, které už nyní šlapou na paty jiným DJským velikánům.

Napsat názor do DISKUSE

 11.10.2011 Karel, Press

Zažijte historicky první DJ BATTLE v ČR! Decadance ráda experimentuje a šokuje, a proto koncept nadcházející edice slibuje něco, co v těchto zeměpisných šířkách ještě nebylo!!! Prostor klubu SaSaZu se pro tuto noc promění v boxerskou arénu a během několika hodin se zde utká v přímých soubojích 6 dvojic složených z toho nejlepšího, co současná česká DJská špička nabízí. Můžete se těšit na naprosto ojedinělou show, která slibuje hustou a dravou atmosféru klasického ringu! Každá z dvojic dostane k dispozici pouhých 80 minut času, během kterého ze sebe musí vyždímat to nejlepší a získat tak na svou stranu veškeré publikum. Jednotliví DJs zahrají vždy 2 písničky proti sobě a bude vždy na každém z nich, aby toho předchozího přebil a dostal tak sympatie davu na svou stranu. V ringu nebude chybět ani live rozhodčí, rodilý američan, který by svou přítomností měl atmosféru soubojů maximálně okořenit. Pořadatelé chtějí, aby SaSaZu praskalo ve švech a proto poprvé v historii Decadance začíná předprodej vstupenek na lidových 190ti Korunách. 12 TOP českých DJ v ringu během jedné noci už za to rozhodně stojí!

Napsat názor do DISKUSE

 11.10.2011 Karel, Report

Podzimní trancovou událost Trancefusion s řadou zajímavých djs v čele s Marcelem Woodsem, Gabriel & Dresden nebo Arnejem máme za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila na pražském Výstavišti. Stejně tak je u nás již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, videoklipy a případně i sety. AKTUALIZACE 11.10. 21:30
Napsat názor do DISKUSE

 5.10.2011 Karel, Press

V Rusku s nadcházejícím dílem zůstaneme a představíme Vám muziku nadějné dvojky 3rd Planet, která se před nedávnem vyloupla na řadě nových vydavatelství a chvíli trvalo, než se skutečně dokázali prosadit. Ti Vám ve své šestce na konci představí skladbu, která před nedávnem dokonce vylezla z jejich hlav a bude stát za to! Také si ale, jako již tradičně, představíme řadu novinek, které budou řídit jména jako Markus Schulz, Omnia, Tenishia a další. Proto se těšte na nejnovější díl INSOUND Show, který bude v premiéře první pátek v měsíci říjnu!

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ