TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 31.10.2012 Karel, Press

Poslední info k The sound of the Germany v klubu YES a soutěž o lístky

Už je to tak, tento pátek 2.11.2012 se v pražském klubu Yes bude konat event s názvem The Sound Of Germany a naváže na úspěšnou The Sound Of The Netherlands. Na tuto edici jsme pro vás vybrali rakousko - německou dvojku Wellenrausch, která vystoupí Live a vydává svoje tracky na labelu Coldharbour a afterglow. Určitě předvedou svojí poslední spolupráci s Markusem Schulzem - Silence To The Call, která vyšla na Markusově aktuálním albu Scream. Celý Line Up doplní čeští DJs, kteří v poslední době jsou stále více v popředí a to jsou David Justian, MATAMAR, Martin O'Tray, N-RICO nebo z Brna dorazí předvést svůj sound Stepan Bruck vs Vyrys. Wellenrausch se velmi těší na české tarnce fans a tak připravili krátké video, ve kterém se Vás snaží nalákat na tuto páteční noc.

Napsat názor do DISKUSE

 29.10.2012 Freezer, Report

Máme za sebou v pořadí již druhou speciální klubovou Trancefusion edici, která se tenokrát přeunula do holešovického klubu Mecca a lákala na takové hvězdy jako jsou populární trancový tvořitel nebeských melodií z Dánska Daniel Kandi nebo holandský drtič a řezník Ummet Ozcan. Nově zrekonstruovaný klub se velikostně značně nafoukl a je tak schopný pojmout mnohem větší množství trance nadšenců než tomu bylo před přestavbou. Krom toho je zde nyní opravdu perfektní ozvučení Funktion One, solidní světelný park, pohyblivá platforma s DJ pultem a co mě zaujalo snad nejvíce byly obrovské Cryogenic turbíny, které čas od času vydechly ledový vzdoušek přímo na taneční parket, což bylo vždy opravdu vítané osvěžení.

Napsat názor do DISKUSE

 26.10.2012 Karel, Press

Další sudý pátek je tu a s ním opět pokračování radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Tentokrát si pustíme tři nejlepší letošní Spark7 skladby a dále tracky od Michal Poliak, John Waver, Prema Van Smuuf, Jirka S. & Jakub R. či přistěhovalce Chrise Sadlera a také si připomeneme Českou disco klasiku Hej pane diskžokej. V druhé hodině radioshow se o guestmix postaral Opavský DJ David Vavřinec více známý jako David Laurence. Radioshow můžete poslechnout po odvysílání na Mixcloud a guestmix na Youtube.

Napsat názor do DISKUSE

 25.10.2012 Karel, Press

Bond party již zítra v Mecce

Heineken při příležitosti premiéry nového filmu SKY FALL pořádá speciální BOND PARTY, která slibuje nevšední zážitek, velkou show a podívanou a hlavně hodně taneční hudby na dvou stage. Jako speciální host vystoupí live Tereza Černochová s hudebním doprovodem ve speciálním bloku plném těch nejznámějších "bondovek". Celou noc bude provázet velká show za účasti mnoha performerů podpořená efekty, tématickými dekoracemi a dalšími překvapeními. Každý návštěvník obdží při vstupu žetony na odběr Heineken piva na barech jako dárek od pořadatele akce a při odchodu I pro tuto příležitost namixované CD. Před vchodem do Meccy se bude možné vyfotit s pověstným vozem Aston Martin.

Napsat názor do DISKUSE

 23.10.2012 Karel, Press

V sobotu 27. října Vás zveme na další pokračování klubovky Deep Inside, tentokrát do vyhlášeného a příjemného music a cocktail baru Černá Ovce, který se nachází na adrese Americká 29, Praha 2 - Vinohrady. Hudebně Vás po celou noc bude provázet DJ MCB, jenž pro Vás celou akci připravuje a ostřílený mazák a rezident párty Creative DJ N-KYP, kteří mají pro Vás tradičně nachystanou nadílku té nejkvalitnější elektronické taneční hudby. Tentokrát se můžete těšit, mimo jiné, na spoustu klasických pecek a samozřejmě na sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat a příjemné vokály. Vždy se snažíme o zcela specifický sound a to podle momentální nálady či atmosféry v klubu. Chceme naše posluchače hned od začátku dostat do uvolněné pozitivní atmosféry a vyvolat v nich pocit pohody a relaxace.

Napsat názor do DISKUSE

 22.10.2012 Karel, Press

Trancefusion club edition 2 - časový line up a poslední praktické informace

Již tuto sobotu se uskuteční v holešovickém klubu MECCA druhá speciální klubová edice Trancefusion s celou řadou zajímavých hostů. Zde je časový line up a poslední důležité informace před touto akcí.

Napsat názor do DISKUSE

 22.10.2012 Karel , Press

DJ MCB Vás zve v úterý 23. října v 18:00 hod na premiérový díl jeho nové show Rebirth na irádiu EssentialFM. Vždy čtvrté úterý v měsíci od 18:00 do 20:00 CET se budeme setkávat na vlnách čistě progressive on-line rádia EssentialFM na adrese www.essentialfm.eu. První hodinu se můžete těšit na mix od DJ MCB, druhá půlka je vyhrazena pro guestmix. V prvním díle pro Vás připravil mix ze své vlastní produkce slovenský progressive mág, kterého snad není třeba více představovat - Tomáš Haverlík.

Napsat názor do DISKUSE

 19.10.2012 Karel, Press

Ministry of Sound a společnost Nissan přiváží Rudimental spolu s Peter Bič Projectem poprvé do ČR Čtyřčlennou posádku Rudimental z londýnského Hackney od země odtrhl monstrózním způsobem jejich hlavní motor - nebezpečně návykový singl "Feel The Love". Gravitaci převrátili naruby od domovské Velké Británie až po Austrálii, když pro sebe okamžitě urvali přední místa v UK Singles Chart, australské ARIA Charts, holandské MegaCharts, ale i české Dance Line Chart. Vlivný DJ Zane Lowe z britského rádia BBC Radio 1 dokonce označil singl za Nejžhavější nahrávku světa. Lumír Skokan, ředitel Dance radia, pak skladbu popsal jako nejrychleji stoupající počin v historii Dance Line Chart. Od jarního uvedení "Feel The Love" pracují Rudimental na debutovém albu, jehož misí je vnést duši do elektronické hudby. Právě během jeho příprav se můžeme v Česku těšit na jejich famózní DJ+MC show. Přivítá je jediný klub schopný tento formát pojmout - pražské SaSaZu.

Napsat názor do DISKUSE

 14.10.2012 Karel, Press

Pátek přinesl další vydání radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory a ním opět České trancové tracky tentokrát v tempu 140 BPM. Ronny K, Sandeagle, Thomas Coastline, BluEye, F1D0, ChunKi, Ziki a DJ Cube - To jsou jména, která Vás provedou první hodinou radioshow. V druhé hodině se o guestmix postaral Domažlický DJ a producent Přemysl Skála více známý jako Prem Van Skaal. Prem van Skaal byl veden k hudbě už od mala. Měl na výběr z mnoha hudebních stylů, ale taneční hudba mu byla prostě nejbližší. Stát se DJem ho poprvé napadlo v roce 2008 ovšem první akce byla až v roce 2010. Od té doby prošel změnou stylů, na začátcích hrával progressive, prošel si i tech-trancem a v dnešní době preferuje rychlejší tempo upliftingu (popř. tech upliftingu).V nejbližší době ho můžete slyšet v klubu Touster (19.10.2012) a v plzeňském klubu Watt, kde vystoupí po boku Michaela C a holandského DJe SANa a v rokycanském klubu Železná (10.11.2012). Radioshow můžete jako vždy poslechnout ze záznamu na Mixcloud a guestmix na Youtube.

Napsat názor do DISKUSE

 3.10.2012 Karel, Report

Podzimní trancovou událost Trancefusion s řadou zajímavých djs máme opět za sebou a v naší diskusi se objevují první komentáře k této akci, která se uskutečnila na pražském Výstavišti. Stejně tak je u nás již tradicí, že ihned po skončení akce můžete svůj názor vyjádřit i v naší anketě, takže neváhejte a pusťte se do toho. Článek bude průběžně aktualizován o nové odkazy na fotoreporty, videoklipy a případně i sety. AKTUALIZACE 3.10. 21:30

Napsat názor do DISKUSE

 2.10.2012 Freezer, Report

Máme za sebou již čtvrté dějství halové akce Trancefusion. Tento event je mi sympatický tím, že krom velkých hvězd trancového nebe vždy přiveze i neotřelá a neokoukaná jména nebo nějaké černého koně a ani poslední dějství nebylo vyjímkou. Prostory poskytl, tak jako již tradičně, Průmyslový Palác. Měl jsem tu čest přicestovat společně přímo s dvěma vystupujícími, kteří se měli postarat o vrchol večera v rámci Yes/No stage, která sloužila jako alternativa k hlavní hale. Možnost zde dostali mladíci a čeští talenti. Samozřejmostí bylo možnost zakoupit si občerstvení, něco k zakousnutí, také všelijaká svítidla a upomínkové předměty. Vše samozřejmě za místní platidlo, tedy tokeny, které urychlovaly platby na barech.

Napsat názor do DISKUSE9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ