TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

28.8.2000
 

Jak jsem psal na konci července, že týdenní pauza bude i v srpnu, tak moje slova se právě teď naplňují. Ještě jsem ale zaktualizoval sekci TOP 40, abyste mohli snadněji uhádnout Music Quiz. A nakonec ta pauza nebude ani celý týden, protože v pátek po 21 hodině můžete čekat vyhodnocení vaší hitparády a nový Music Quiz. See ya soon ... :-)


26.8.2000
 

... najdete na www.jaydee.cz. Je opět ve formátu DivX, má kolem pěti minut ( 26 Mb ) a tentokráte není od Gondara, ale od Stormera ... ( to jsou teda přezdívky, to vám povím, :-))


26.8.2000

Historicky první TOP 10 vytvořená z vašeho hlasování je tady, nedopadlo to zas tak nejhůře. Jinak je tu taky nový Music Quiz, takže i na něj nezapomeňte ...


26.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Armin Van Burren Vs. DJ Tiesto ( Alibi - Eternity )
03. Gentleman Dick ( Reflex your mind )
04. Blank & Jones ( DJ Culture )
05. DJ Mellow-D ( @. Night )
06. Cosmic Gate ( Fire Wire / Somewhere over the rainbow )
07. Spiller ( Groovejet )
08. Marc Et Claude ( I need your lovin' )
09. Modjo ( Lady ( Hear me tonight ))
10. Baby D ( Let me be your fantasy 2000 )

26.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Modjo ( Lady (Hear Me Tonight))
03. Baby D ( Let me be your fantasy 2000 )
04. Elektrochemie LK ( Schall )
05. Robbie Rivera pres. Rhythm Bangers ( Bang )
06. Blank & Jones ( DJ Culture )
07. Fast ( Transmission )
08. Gardeweg ( Push )
09. Mario Piu' ( Techno Harmony )
10. Lange Feat. The Morrighan ( Follow me )

25.8.2000

Mellow-D patří podle mě k té lepší části německé produkce a rozhodně bych jeho tvorbu nepovažoval za nějakou popdiskovou hudbu. Charakterizoval bych ho jako "undergroundového ATB". Pod zkratkou Mellow-D se skrývá chlapík jménem Christian Scharnweber, narozený 9.11.1972 v německém Pinnebergu ( řekl bych, že tady se narodil i před pár lety docela slavný tenista Michael Stich :-)). V roce 1982 poslouchá svoje první Maxi-CD od Trans-X - Living on video a brány k elektronické hudbě se otevírají ...
Samotná tvorba se datuje od roku 1996, kdy vychází singl "DJ Mellow-D´s Tunes - On and On / Paradise". V letech 1997 a 1998 následují další skladby a kompilace, na kterých se Mellow-D podílí, ovšem výrazný průlom v kariéře nastává až na počátku roku 1999. kdy vydává singl "Phuture vibes" pod jménem Mellow Traxx. Řekl bych, že dopad této skladby byl asi podobný, jako je tomu nyní s Darude - Sandstorm. Také poměrně jednoduché zvuky, která ovšem zněly naprosto dokonale. Rozhodně věc, na kterou nelze zapomenout. V té době to opravdu byly "vibrace budocnousti", alespoň pro mě ... ). Jak už to ale většinou bývá, tento první singl byl jednoznačně tím nejlepším, co Mellow-D vyprodukoval. Další singly "Mystery in space" i "Outta space" byly jen slabou náhražkou. Po těchto třech singlech vychází debutové album "Techno vibes", které bylo také spíš průměrnou záležitostí.
V roce 1999 se angažuje v projektu Trance Allstars, kde vytváří remixy k singlům "The First rebirth", "Ready to flow" a podílí se i na albu "Woldwide". Když už jsme u těch remixů, tak těch Mellow-D udělal více než dost, připomeňme např. remixy k singlům "Robbie Tronco - Night Train", "K - Waveshaper", "Zombie Nation - Kernkraft 400", z poslední doby pak remix k "Fast - Transmission" nebo k novému ( !! ) singlu od "RMB - Far away". No, jsem hodně zvědav na novinku od RMB, snad se Rolf-Maier Bode vytáhne :-)
Aktuální singlík se jmenuje "@ Night" a je to snad vůbec poprvé, co se objevil "zavináč" v názvu nějaké skladby ... aspoň co já vím. Song je to kvalitní, se zajímavou, avšak ne příliš originální piánovou melodií. K poslechu věc nadmíru příjemná, k tanci snad taky, k zařazení do vaší sbírky "nej skladeb" to už ovšem nestačí. Průměrný bassdrum, který zapadá do většiny současné německé produkce, kteroužto potom většina lidí u nás zatracuje.
ZHODNOCENÍ: Já sám bych si tento singl asi nekoupil, jak říkám, považuji Mellow-D za jakéhosi "undegroundového ATB". Nebo se o to minimálně snaží. Nicméně do té vyloženě diskotékové hudby tato skladba nepatří ani náhodou a minimálně několik týdnů se vám bude zdát hodně dobrá. V září by měl Mellow-D vydat nový singl pod jmenovkou Mellow Traxx a alespoň já jsem přesvědčen, že po tomto singlu už budu vědět, zdali zařadit Mellow-D do škatulky "komerce" nebo do škatulky "nadějný producent" ...


24.8.2000

V Krkonoších to opět žije!!! Na poslední prázdninový víkend (2. záři) je připravena agenturou Mountain Gate ve spolupráci s Hedonixem zajímavá akce na koupališti v Rudníku u Hostinného v Podkrkonoší. Hlavním důvodem pořádání party je návrat Czech Trance Busu z největší taneční party ve východní Evropě, ukrajinského Kazantipu. Kazantipský festival se koná každým rokem v druhé polovině srpna na ukrajinském Krymu. Festival proslavily zejména megaparty v jaderném reaktoru nedostavěné mamutí elektrárny. Někdo jej nazývá východní Ibizou, ale ve skutečnosti nemá tato dvoutýdenní nonstop party s návštěvností přes 20 000, s velkými tanečními scénami a řadou plážových soundsystémů ve světě obdoby. K tomu si ještě přičtěte stovky Djs a živých vystoupení od reggae až po techno, hip hop, house a psy trance (vč. českých). Proto je místo najčastěji nazýváno nezávislou republikou KaZantip, kde se rozhodně nemusíte bát ničeho, co si obyčejně pod výletem do neznámých východních krajů můžete představovat.

KAZANTIP AFTERPARTY bude hostovat přední české psychedelic&goa trance Djs , nebude zde chybět ani čajovna, fireshow, UV dekorace. Největším překvapením však bezesporu bude ještě žhavá videoprojekce právě z Kazantipu a z portugalského BOOM festivalu. O bezchybný videomix se postará VJ Perplex (Hedonix).
Party startuje už v 18:00. Rožjiždět se bude v pohodových rytmech ambientu, d'n'b a breakbeatu přes veselé techhouse sety až po psychedelic trance. Vyvrcholením celé akce bude zajisté povznášející goa trance set podbarvující magický východ slunce. Akce je pojata jako nevydělečná tudíž vstupné činní pouze 50,- Kč !!!! což je příspěvek na pokrytí nezbytných nákladů (sound systém.). Doporučená doprava: automobilem (parkování zajištěno v areálu koupaliště), vlakem do Hostinného odtud cca hodina chůze do Rudníku nebo Taxi. Je zde i možnost stanování v přilehlém kempu. Akce se koná za každého počasí. Pro případ deště je připraveno šapitó!
Případné informace je možno získat na tel. čísle: 0603-700989.Takže co dodat? Prostě jen další akce, na kterou nemá smysl nechodit!!!


23.8.2000

LTJ Bukem pro nás přichystal své vlastní album. Už bylo načase - šéf labelu Good Looking nás totiž dosud zásoboval spíše kompilacemi s projekty naladěnými na stejnou vlnu jako on, než aby se věnoval své vlastní tvorbě. Občas přispěl svojí troškou do mlýna, ať už se jeho skladby objevily na kompilacích Earth (to je ta jazzovější), Logical Progression ci Progression Session (to je ta mixovaná) nebo Points in Time (to je ta, co vzniká z již vydaných EPček) většinou za vokálové podpory toho nejukecanějšího drum´n´bassového rapera, MC Conrada. Vzhledem k tradiční délce skladeb okolo osmi až devíti minut by byla tak trochu ostuda hodit na trh jen sedm novinek, takže se chytře vytasil hned s dvojalbem, i když některé tracky (Watercolours, Rhodes to Freedom nebo Journey Inwards) už budete znát ze zmiňovaných výběrů. Danny Williamson (tak se LTJ opravdu jmenuje) otevírá první disk titulní skladbou a my jen můžeme po prvních tónech konstatovat, že nepůjde jen o hru chytrých mašinek, ale opět o kombinaci aktuálních zvukových přístrojů s opravdovými živými nástroji. Už jen ty basové spodky - budete mít pocit že sedíte přímo u muzikantových nohou, protože při tom smyčcovém hoblování je cítit dokonce i jakou silou bylo na smyčec tlačeno :-). Pokud už teďka můžu dát Bukemovi prvního hudebního Oskara - má ho za zvuk! Už na předchozích kompilačních deskách jsem zaregistroval tu obrovskou čistotu. Krištálové výšky na strane jedné a hutná basa na té druhé - navíc je vše hozeno do prostoru, který vás svou nekonečností obejme. Je to paráda, jak vás ten zvuk vtahuje k sobě.
Celé znění zde


21.8.2000

Normálně jsem byl včera a hlavně dneska u vody asi trochu víc, než je zdrávo a teď mě trochu bolí z toho sluníčka my head :-) Takže si musím trochu odpočnout od všeho ( do práce bohužel musím ) od čeho odpočnout jde, takže dneska a asi i zítra radši nic nového nečekejte.
Akorát jsem zvládl nové vydání pochybné TOP 40. Jo a zatím nikdo z vás neposlal svojí TOP 5 ... :-)
P.S. Náhodou u nás máme taky koupaliště, to koukáte co ??


19.8.2000

Tak si teda hlasujte, když jinek nedáte, :-). V sekci TOP 40 odrolujte až dolů a pošlete nám Vaši TOP 5. Pravidla jsou jednoduchá. Za první místo je pět bodů, za páté jeden bodík. Vyhodnocení se objeví next pátek po 21 hodině v sekci news. Když ale budou do hitparády hlasovat tři lidi, jako je tomu dejme tomu u Music Quizu, tak online hlasování skončí stejně rychle, jako vzniklo.
A je tady opět nové kolo Music Quizu, skrývající dvě tajemné skladby. Pokud nebudete vědět, vězte, že v novém vydání TOP 40 na příští týden se obě skladby určitě objeví, otázkou je jestli rovnou v TOP 40, nebo mezi hittipy ..., :-)


19.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Elektrochemie LK ( Schall )
03. Blank & Jones ( DJ Culture )
04. Robbie Rivera pres. Rhythm Bangers ( Bang )
05. Modjo ( Lady (Hear Me Tonight))
06. Fast ( Transmission )
07. Mario Piu' ( Techno Harmony )
08. Lost'N'Alive ( Funky people ( Funky Nassau ))
09. Lange Feat. The Morrighan ( Follow me )
10. Beam Vs. Cyrus ( Thunder in paradise )

Říká si Trancejax, je mu 21, je z Košic na Slovensku a skládá tranceové skladby. Jak jeho skladby znějí, to můžete snadno vyzkoušet, k dispozici jsou čtyři zajímavé tracky.www.trancejax.com
trancejax@trancejax.com17.8.2000

Tato skladbička je sice již trochu staršího data, na CD vyšla ale poměrně nedávno, takže malá recenze určitě nebude od věci. Prvním počinem tohoto projektu se zajímavým názvem ( aspoň mě tedy Meteor Seven připadá poměrně originální a takové "fresh" či "in" ... ) byla věcička "Fantasy to reality" která oblažovala naše uši ( pokud se k nim dostala ) zejména ke konci loňského léta, vlastně skoro přesně před rokem. Singl to byl na svou dobu rozhodně zajímavý a určitě mu nechyběla kapka originality ( heh, pořád mám pocit, že je to stejně jenom tuctová popdisková skladba ...).
Určitě jsem nebyl sám, kdo byl zvědavý na pokračování a moje zvědavost mohla skončit někdy ke konci května, kdy vyšla nová věc "Universal Music" na vinylu ( mp3 preview na trance.cz je od 4.6.2000 ). Pod patronaci si vzaly skladbu labely Drehscheibe a EDM, kde vydávají singly třeba Mellow Traxx nebo Zombie Nation. Kompletní label-distribuční cesta zní Drehscheibe / EDM / DMD / Zeitgeist / Polydor / UV.
A zbývá mi už jen říct, že pokračování od Meteor Seven rozhodně není nějakou nastavovanou kaší, ba dokonce je podle mě ještě lepší, než první singl. A tak by tomu také mělo být u každého umělce, většinou je však opak pravdou.
ZHODNOCENÍ: Trance beaty, jak mají být, vokálek prohnaný počítadlem, všechno tohle střižené trochu progresivněji než dejme tomu Blank a Jones, nebo i Darude. A to vše okořeněné very good remixy od Paul van Dyka ( to však nevím jistě, nicméně PVD zahajoval touto skladbou svůj set na Love Parade a měl to být jeho remix, takže snad ano ... ) a DJ Jam X & De Leon ( DuMonde ). Pravděpodobně budou na CD ještě jiné mixy, víc se mi bohužel nepovedlo zjistit. Moje resumé tedy zní: Výborně poslouchatelná taneční hudba, kterou na diskotéce v Česku uslyšíte asi těžko, ovšem v playlistu nějakého českého DJ-je tomu nebude jinak ... takže podle mě dvojnásobná škoda ...


16.8.2000
 

Jednak jsem unavenej z toho horka, jednak mi po tom románu, co jsem napsal v guestbooku bolí pořád ještě ruce. Takže dneska nic nového, pokud jste ještě nečetli guestbook, tak si ho přečtěte, je tam toho aspoň na hodinu čtení ...


15.8.2000

Mountain Gate Production za podpory HedoniXu pořádá
KaZantip Afterparty (CZECH TRANCE BUS last station)
www.hedonix.cz/kazantip

psychedelic trance sound system open air Djs :

LookE (HedoniX)
Sonic Distortion Djs, Astral Moveo (Mountain G. Prod.)
Pan:Dan SS Djs – VitAmin, Bodhi (ambient,Techhouse)
live act: TrancegatE (Mountain G. Prod.)
KaZantip/Boom videomix by Vj PerpleX HedoniX
Uv decos ,čajovna, fireshow

možnost stanování, příspěvek na zajištění 50,- Kč,

koupaliště v Rudníku u Hostinného v Podkrkonoší :)
so 2.9. 2000 od 18:00 ---> Akce se koná za každého počasí v případě deště pod šapito, jinak ve vypuštěném bazénu,
info line : 0603-700989


14.8.2000

Pravda, tahle deska vyšla už před půl rokem ( a právě proto v titulku jen album a ne nové album, :-) ... ), ale váš zájem by si určitě zasloužila i teď. Hybrid tvoří Mike Truman, Lee Mulin a Chris Headings a rozhodně nejsou projektem jednoho alba. Díky remixovým, stále lepším zakázkám, se zařazují mezi ty renomované remixéry, že je pro zákazníky až pocta svěřit se do jejich rukou. Řekl bych, že o nich ještě hodně uslyšíme, protože jejich debutové CDčko je skutečně vynikající. Zaujme vás už svým futuristickým obalem, když širokoúhlý tak se vším všudy. Projekt vznikl zhruba před šesti lety, kdy se všichni tři seznámili ve Swansea na jedné párty. Chris and Lee se věnují DJingu, přičemž Chris kterému je 29, hraje už přes jedenáct let. Podle vlastních slov, DJing je velká škola protože díky němu dokáže na reakcích lidí vypozorovat jak daný track na tancující masu působí a od toho se už pak odpíchnou při společné práci ve studiu. Hlavní muzikantskou personou zůstává tedy Mike, který je vyučeným klavíristou.
Celé znění zde


12.8.2000
 

Je to tak, tak snad se Music Quiz pořádně rozjede, pevně v to věřím. Dvě nové tranceovačky na vás čekají ... Jo a jak tak koukám z okna ven, asi je venku léto, že jo ?? To to ale trvalo, ať je klidně 40°C, čím víc, tím líp, hehe ...


12.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Elektrochemie LK ( Schall ) [ Mixes ]
03. Blank & Jones ( DJ Culture )
04. Beam Vs. Cyrus ( Thunder in paradise ) [ Mixes ]
05. Robbie Rivera pres. Rhythm Bangers ( Bang )
06. Lost'N'Alive ( Funky people ( Funky Nassau ))
07. Pulsedriver ( Your spirit is shining / Barracuda )
08. Hypetraxx ( See the day )
09. Spiller ( Groove Jet ( If this ain't a love ))
10. Fast ( Transmission )

11.8.2000
 

Geniální skladba "Schall" od Elektrochemie LK vychází na na Maxi-CD už za chvíli, přesně 28.8.2000. No vypadá to, že o jednom dárečku ke svým narozeninám ( 29.8. ) už mám jasno ... Ať žije SNP ... že nevíte, co je to SNP ? No přece Slovenské národní povstání. Datum tohoto výročí jsem si při dějepisu pamatoval ze všech nejlíp ... Proč ??? Protože si užijte hezký weekend, prý má být léto ...


11.8.2000

Zachraňte si svoji duši, přichází Mauro Picotto. V letošním roce na tomto serveru už podruhé, protože poprvé jsme o něm psali 6.1.2000. To se na tyto stránky podívalo asi tak padesát lidí, zatímco nyní je to už přes 12 000 přístupů ... Už pěkných pár týdnů není Mauro se singlem "Komodo" v naší TOP 40, ostatně mp3 ukázka je k dispozici od 4.6.2000. Nicméně na CD tento úspěšný singl vychází až nyní, vyšel zhruba před dvěma týdny. A proto tedy až nyní tato recenzička ...
Mauro Picotto je Ital, hrál na letošní MAYDAY, na Love Parade nehrál, ale hrál na party Love Nation po Love Parade, takže vlastně na Love Parade hrál. Možná se ho někdy dočkáme i u nás, myslím, že by si našel dost příznivců i v Česku. Jeho styl je asi následující: tvrdé techno + skvělé trance melodie, to vše "Made in Italy", to vše pod visačkou progresivního labelu BXR.
Singl "Komodo" vyšel na vinylu už někdy v březnu tohoto roku, nové mixy doplněné zejména o melodii a ženský vokál vyšly v červnu, no a na CD je tato věc v prodeji v těchto dnech. Mauro Picotto patří do úzké skupiny umělců, kteří nejsou umělci jednoho hitu. Když to srovnám s nedávno recenzovanými Cosmic Gate, tak je to úplně o něčem jiném. "Komodo" je třetí samostatný singl ( nepočítám "Arabian pleasure" s Mario Piu' ) a je na stejné vysoké úrovni jako předchozí singly "Iguana" a "Pulsar". Přestože se ty melodie tak trochu opakují, vokály jsou pokaždé jiné, díky čemuž vypadá skladba nakonec úplně jinak, než předchozí singly.
ZHODNOCENÍ: Mauro Picotto patří mezi moje nejoblíbenější dj-je, takže ho nemůžu kritizovat, ani kdybych chtěl ... Ale vážně, není třeba ho kritizovat, protože zatím vše, co vytvořil, by se mohlo vystavovat na těch nejlepších výstavách ...


10.8.2000
 

Tak, konečně je k dispozici mp3 ukázka z nového singlu Boba "I feel for you", takže jestli na ni máte chuť, let's go to the section "previews" ...


10.8.2000

Již několik týdnů je v prodeji výborná kompilace Kosmonauts @ Kontor. Po singlu Tomcraft Vs. Sunbeam "Versus", který odstartoval užší spolupráci těchto dvou populárních německých labelů, tak máte nyní možnost slyšet na 2 CD plných čtyřicet aktuálních klubových záležitostí, na které se v současnosti v Německu docela dost paří. Kvůli rozsáhlosti kompilace nemá smysl ji detailně recenzovat, protože to bych tu recenzi psal asi celou noc, takže lepší bude určitě uvedení kompletního playlistu. Jenom asi poznamenám, že kromě Paffendorfu a ATB neobsahuje kompilace žádné velké "komerčky", navíc ATB je zastoupen vcelku přijatelnou "Ibiza influence version".

CD 1 Mixed by DJ Tomcraft

01. Tomcraft vs. Sunbeam "Versus" (Original Mix)
02. Storm "Time To Burn" (12" Long Version)
03. Hypetraxx "The Darkside" (Original Mix)
04. Sven Väth "Dein Schweiss" (Thomas P. Heckmann Remix)
05. Schubraketen "Superheftig People" (Nicht So Heftig Mix)
06. DuMonde "Just Feel Free" (DJ JamX & De Leon Mix)
07. DJ Arne L II "Rest In Peace"
08. Max B. Grant Vs. Unique "Ex--Trax (Please Call Again Later)"
09. DJ Marc LaCruz "Gate To Hell"
10. Freefall "Skydive" (Original Mix)
11. Tomcraft & Eniac "Great Stuff" (Tomcraft Live Mix)
12. DJ Hooligan "The Culture"
13. Oliver Moldan "Not Ever Real" (DJ Tomcraft Mix)
14. DJ Tomac "Overdose"
15. Dial M. For Moguai "Bang The Drum"
16. Plug 'n' Play "Bodyrock" (Original Mix)
17. Gouryella "Walhalla" (Extended)
18. DJ Rochus "Pump-Kin" (Monolink Mix)
19. Niels van Gogh "Midnight"
20. Starfighter "Apache" (Hi-Gate-Mix)

CD 2 Mixed by Sunbeam

01. Fragma "Toca's Miracle" (Club Mix)
02. Katana "Silence" (Antic Remix)
03. Blank & Jones "The Nightfly" (Original Mix)
04. Sunbeam "Wake up!" (Club Mix)
05. Taucher "Science Fiction" (ATB Mix)
06. Paffendorf "Everybody Scream" (Club Mix)
07. Kay Cee "Escape2" (Club Mix)
08. DJ Hitch Hiker Feat. Lunatic Asylum "Cabal"
09. Dutch Force "Deadline" (Extended Version)
10. Space Deejays feat. Voodoo "Into Space"
11. ATB "The Summer" (Ibiza Influence Version)
12. Reflex "Lui" (Sea Mix)
13. Lava "Autumn" (The Fall Mix)
14. D.O.N.S. "Sputnik" (D.O.N.S. Club Mix)
15. Art Bizarre "69" (Plug 'n' Play Remix)
16. Miss Shiva "Do You Feel So Right" (Hypetraxx Remix)
17. ClubMasterz "Cyberdrive" (Syntone's Airforce 1 Remix)
18. Juan Lopez "Chica" (Club Mix)
19. A.I.D.A. "Remember Me" (Extended Mix)
20. Aurora "Hear You Calling" (Condor Mix)


9.8.2000 Také se chystáte do Brna na METRONOME ??

V sobotu 19.8. se uskuteční u Brna v areálu Olympie první ročník tanečního festivalu Metronome.Původní místo - amfiteátr v Mikulově bylo zamítnuto pro blízkost bytové zástavby.Akce s účastí tří zahraničních DJs bude orientována na techno a trance.V západní části parkoviště u Olympie bude instalována aparatura o výkonu 25.000 W a světelný park od renomované slovenské firmy Kvant, která zařizovala světelné a laserové show například na Orion Hall. Tato část parkoviště bude oplocena. Bude zde zřízena také internetová kavárna World Online a několik barů s občerstvením.Dalšími doprovodnými aktivitami budou dance performance World Online a módní přehlídka konopného oblečení.
Párty zahájí mladý DJ HooBy, objev jarní sezóny. První hvězdou večera bude přední český DJ - DJ Electromajk hrající progresivní hardtrance. Před půlnocí se postaví za garmofony Ir Cormac, který působí trvale v Thajsku kde získal významné postavení díky legendárním Full Moon a Black Moon Parties v klubu Koh Phan Ngan.Hlavní hvězda večera, v Čechách dobře známý techno producent Darren Price se objeví na scéně v jednu hodinu. Zbytek večera, respektive rána bude patřit špičkovému hardtrance Dji z amerického Baltimore Brianovi Stillwaterovi (starý známý z Millenium Z) a Agentovi z Czech Techna. Doprovodnou druhou scénu ve stanu Red Bull obstarají mladí DJs z populárního techno serveru Rave.cz - Radan Mach,Neon a Var, ke kterým se možná připojí i Orbith z agentury Bassline Booking. Dopravu zajišťuje kyvadlová doprava Olympia Bus od obchodního domu Tesco u nádraží do půlnoci každých 20 min a od půlnoci do 07.00 po hodině. Vstupenky v ceně 110 Kč jsou k dostání ve všech běžných předprodejích v Brně,Olomouci,Zlíně a dalších městech na Moravě.
Funguje i elektronický předprodej www.etickets.cz


8.8.2000

Cosmic Gate, tento kosmický projekt spatřil světlo světa poprvé zhruba před rokem, kdy se objevil první singl "The Drums". Dnes by tato skladba asi patřila k těm průměrným, ale před rokem patřila opravdu k těm nej ... Perfektní bassdrum, na svou dobu opravdu originální, k tomu vokály srovnatelné i s Kai Tracidem ( nazpívala je zpěvačka Natascha Niemann ), avšak kratší a o to dynamičtější.
Skladbu a texty vymýšlejí Claus Terhoeven a Stefan Bossems, o produkci se starají Bossi a John B. Norman. "The Drums" bylo fakt nádherné ( ostatně tato skladba patří do mojí malé sbírky maxisinglů, což taky o něčem svědčí, protože jinak maxáče nijak moc nekupuju ... ), nyní je to ale jen historie. Druhým singlem byla věc "Mental atmosphere", která se zpočátku zdála, že bude stejně úspěšná jako "The Drums", ale nakonec ten úspěch zas tak slavný nebyl.
Je tu léto 2000 a Cosmic Gate se vracejí s novým singlem, nebo vlastně dvojsinglem. Jak se jmenuje už víte z titulku ( nechci to znova psát, protože je to dlouhý název ). Od tohoto singlu jsem čekal opravdu hodně. Jednak jsem čekal, že si Cosmic Gate napraví trochu pokažený dojem z druhého singlu ( i když skoro vždy jsou druhé singly horší, a to u většiny projektů ... ), jednak že "Somewhere over the rainbow" je předělávka od Marushy a jejího stejnojmenného nesmrtelného singlu.
A jak to dopadlo ? Inu, nemastně neslavně ... "Fire Wire" se sice tváří jako děsná "klubovka", ale myslím, že každého brzo omrzí. Rádoby hustý vokál "fire wire" mě tedy moc dlouho nebavil. Je to sice pořádně našláplá skladba, ale bez jiskry a nápadu. Tak jsem čekal, že to všechno zachrání již zmiňovaná předělávka Marushy, ovšem ani tady se Cosmic Gate moc nepředvedli !! Tím, že do skladby použijí stejné vokály a akorát přidají bassdrum roku 2000, tak tím se vážně velká skladba vytvořit nedá. Jestliže "Fire Wire" mi přišlo bez jiskry, "Somewhere over the rainbow" je v tomto směru ještě horší, navíc je to celé moc umělé a nepřirozené. Přesto se tato skladba držela dost dlouho v popředí DDC, nyní ale následuje poměrně rychlý sestup.
ZHODNOCENÍ: Ještě že si Cosmic Gate přizvali remixéry, takže celkem povedený remix k "Somewhere ..." vytvořili Beam & Yanou a "Fire Wire" si vzal na starost v poslední době vynikající DJ Scot Project. Takže zhodnocení je asi takové: Jestli nechcete poslouchat ne moc pěkně předělanou skladbu od Marushy, dejte ruce od tohoto singlu pryč, jestli Vás stačí dvojnásobná porce zhruba rok starého soundu, pak Vám Cosmic Gate vřele doporučuji. Každopádně moje malá sbírka maxisinglů se podruhé o Cosmic Gate nerozroste ...


7.8.2000

Dneska je tady takový malý den Boba Sinclaira. Hodně dobrou ( ostatně jako vždy ... ) recenzi od Myclicka na Sinclairovovo album najdete hned pod tímto článkem, já se přidávám minirecenzí na aktuální singl Boba, který se jmenuje "I Feel for you". Akorát mě teď mrzí, že sem nemůžu dát mp3 ukázku z tohoto singlu, protože tuto skladbu bohužel nahranou nemám, přestože na satelitních rádiích ji v těchto dnech hrají skoro stejně jako kdysi "Gym Tonic". Zatím mi tedy uniká, ale jakmile ji mít budu, určitě ji najdete v sekci previews.
Boba tedy představovat nemusím, podívejme se zběžně na singl. Na albu "Spin my hits" asi není, aspoň se o něm Myclick v recenzi nezmiňoval. Je to hodně slušná vocal-houseová skladbička, která se příjemně poslouchá, která se ovšem relativně brzy oposlouchá. Můj zájem o tuto skladbu trval něco málo přes dva týdny.
ZHODNOCENÍ: Fakt nevím, jestli doporučit singl či album. Album jsem neslyšel, singl jsem slyšel asi tak 10x v několika verzích na satelitních rádiích. Jestli je "I Feel for you" na albu "Spin my hits", není o čem diskutovat, i když remixy na singlu od CZR, Astrotrax nebo Spiller nebudou taky k zahození. Ať tak či tak, mohu alespoň konstatovat, že v tomto létě je Bob Sinclair hodně "in" ...


7.8.2000

Pokud slyšíte to jméno poprvé, ani se vám nedivím. Do včerejška jsem na tom byl stejně a tak vám podám malé vysvětlení. Takže kdopak je ten tajemný a tak trochu "povýšený" Bop? The Mighty Bop je Chris "The French Kiss". Že vám to moc nepomohlo? Tak dobře Chris "The French Kiss" je Chris Le Friant. Pořád nic? Hmmm, tak ještě jednou - Chris Le Friant je totiž Bob Sinclair. To už je lepší, ne? Človíček, který se ukázal i tady v Praze při otvíračce klubu "čtyři v jednom" - Karlovy Lázně. Pokud si však jeho jméno spojujete pouze s tím slavným kolovrátkovým 1, 2, 3, 4 a zpátky!, se cvičitelkou Jane Fondovou v hlavní roli, budete muset odhodit předsudky. Uznávám, že hned po Music Sounds Better With You byl Gym Tonic skladbou, kterou proklínali všichni diskžokejové. Tyhle dvě odrhovačky museli hrát totiž zhruba ve stejně krátkých intervalech. Naštěstí album Spin My Hits je úplně ale úplně o něčem jiném. Vedle labelu F Communications je Yello Productions firmičkou, která zaměstnává hodně pracovité umělce. Musím se tedy stydět že jsem Bobovo, promiňte Bopovo jméno, nezaregistroval už dříve. Album Spin My Hits je totiž už jeho pátou deskou od roku 1995 a to nepočítáme jeho singly, EPčka a spolupráci s dalšími autory.
Celé znění zde


6.8.2000
 

Nová TOP 40 na příští týden je hotová a je opět naplněná kvalitní taneční hudbou. Na první místo se dostal skvělý singl "Transmission" od Fast. Je to trance, Fast je fakt cool název, prostě je to nyní naše jednička. Na stříbrnou pozici spadl těžkotonážní projekt Elektrochemie LK, v současnosti jeden z nejžádanějších vinylů v Německu. Bronz patří podruhé za sebou pohodovému housíku od Lost'N'Alive. Tři různé styly na prvních místech a všechny fakt povedené. Takže vážně není tento server jen o trance, techno či house hudbě.
V TOP 40 startují i Blank & Jones s novým singlem "DJ Culture", opět pohodová house hudba od projektu Spiller, nebo nevšední tech-trance skladba od Revil O. Z hittipů by Vás mohla zaujmout skladba "Open Sesame 2000" od Daisy Dee a jak už název napovídá, jde o předělávku od Leily K. a je to vcelku šílená záležitost ...


6.8.2000
 

Protože se jaksi současný stav Music Quizu odlišuje od mojich původních představ, trochu se to nyní zlepší, a sice ve Váš prospěch. Jednoduše byla prodloužena délka ukázek z 29 sekund na 59 sekund, což zaručuje minimálně alespoň slušný poslech, když už nebudete vědět, o jakou skladbu jde. Ještě Vám napovím, o první skladbě v Music Quizu jsem se zmiňoval v jedné recenzi minulý týden a ta druhá je skvělý trance, přesně takový, jaký zbožňuju. Ale to Vám asi moc nenapoví, co ??? Mějte se ...


5.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Elektrochemie LK ( Schall ) [ Mixes ]
03. Blank & Jones ( DJ Culture )
04. Beam Vs. Cyrus ( Thunder in paradise ) [ Mixes ]
05. Pulsedriver ( Your spirit is shining / Barracuda )
06. Lost'N'Alive ( Funky people ( Funky Nassau ))
07. Afro Medusa ( Pasilda )
08. Hypetraxx ( See the day )
09. Spiller ( Groove Jet ( If this ain't a love ))
10. DJ Mellow-D ( @ Night )

4.8.2000

Jedním z mála velikánů německé trance scény, o kterém jsme toho na našem serveru ještě moc nenapsali, je Kai Tracid. Dnes se tedy můžete seznámit i s ním, nejprve trocha historie.
Kai Tracid ( vlastním jménem Kai Mac Donald ) pochází z města tranceu zaslíbeném, a sice z Frankfurtu. Od roku 1995 se objevuje v nejznámějších německých klubech a zakládá své první projekty "The Attractor" a "Formic Acid". Obrovský úspěch přichází na počátku roku 1998 se singlem "Your own reality". Aspoň mě se tento singl zapsal do paměti asi napořád. bylo to ve své době opravdu něco jiného, než co jsem do té doby poslouchal. Na počátku léta téhož roku vydává Kai druhý singl s názvem "Dance for eternity" a jedinečný rok 1998 korunuje na podzim vydáním skvělého singlu "Liquid skies". Na počátku roku 1999 vydává své první album nazvané "Skywalker 1999" a v témž roce ještě kompilaci Kai Tracid DJ Mix Compilation. Pak si dal Kai menší pauzu a věnoval se spíše dalším projektům jeho labelu Tracid Traxxx, jmenujme projekty K, A.S.Y.S. nebo Hennes & Cold.
Sám Kai Tracid vysvětluje zkratku svého jména jako kombinaci stylů "trance" a "acid", prostě Tracid. Celkem originální, myslím. Na konci roku 1999 vychází další singl "Destiny's Path", no a na počátku léta 2000 se konečně dostáváme k singlu "Tiefenrausch".
Tento singl vychází ve dvou částech, jako Part I a Part II. V první části je remix od Olivera Lieba, v druhé potom od A.S.Y.S. Kai novým singlem nezklamal, ale ani nepřekvapil. Tak trochu začínám mít pocit, že jeho produkce stagnuje. Zatímco v předchozích singlech zaujal alespoň zajímavý ženský vokál, v "Tiefenrausch" už i tento hlas zapadá do průměru, nebo spíš podprůměru.
ZHODNOCENÍ: Fakt mě tento singl nijak zvlášť nezaujal, určitě se najde spousta kvalitnější produkce. A jestli chcete mermomocí něco od Kai Tracida, poohlédněte se radši po nedávno vydané kompilaci Kai Tracid DJ Mix Compilation vol.2 ... don't check it out ...


3.8.2000

Není tomu tak dávno, co jsme recenzovali singl od projektu Katana s názvem "Silence". Tato skladba byla mimo to, že to byl a stále je perfektní trance, zajímavá také tím, že se dala koupit a stáhnout ve formátu mp3 přímo z Internetu ze stránek německého labelu Netrecord-Z. Ještě před Katanou jsme recenzovali singl "Loops & Tings 2000" od Lady Tom, patřící také k Netrecord-Z. Jak Lady Tom, tak i Katana byly tedy úspěšné singly a skoro stejný postup se nyní opakuje u projektu DJ Digress.
Skladba vychází také u labelu Netrecord-Z ( www.netrecord-z.de ) a dá se za 2,99 eura stáhnout z výše zmiňované stránky. Tak jestli máte v peněžence nějaká přebytečná eura, můžete si vyzkoušet jejich utracení. DJ Digress je německý dj a producent pocházející z města Kiel a toto je pravděpodobně jeho první počin. Jako styl je u skladby uveden název "dance", já bych ke club verzi přidal ještě slůvko "trance". A opravdu je mezi těmito verzemi dost velký rozdíl. Zatímco rádiová verze je fakt spíš dance, protože je zde plno ženských vokálů, které v jednu chvíli vypadají, jako by vypadly z oka nějakého průměrného dance projektu typu SM-Trax, klubová verze je příjemný trance s minimem vokálů. Skoro bych chtěl napsat, že se tato skladba dost hodí ke slunci, létu a písčité pláži, jenomže to si tady v Čechách můžeme nechat leda tak zdát.
ZHODNOCENÍ: Přestože název "Baila para me" se tváří hodně komerčně a tuctově, samotná skladba je kromě rádiové verze vcelku příjemná a určítě nikoho neurazí. BPM kolem 135 by Vám mělo zaručit pohodový tanec, takže do toho určitě jděte. Progresivní DJ Digress čeká na Vaše peněženky ...


2.8.2000

Hahahahahaha, hahahahahahaha, chachachachacha !! Inu, takové je moje rozpoložení při psaní této recenze. Winx se jmenuje projekt, singl se jmenuje "Don't laugh 2000", tak nevím, co je tady k smíchu !! ( haha haha ... ). Jestli si říkáte, že Winx je tak trochu podobné jménu DJ Josh Wink, pak vězte, že ta podobnost není vůbec náhodná, protože projekt Winx patří právě samotnému Joshi Winkovi.
Joshe není asi třeba moc představovat, hodně z Vás ho asi slyšelo na Lucky People Center ( já samozřejmě ne ... ). U nás si získal největší popularitu asi díky singlu "Higher State Of Conciousness", v zahraničí pak právě i díky singlu "Don't laugh". Název "Don't Laugh 2000" napovídá, že se nejedná tak úplně o nový singl, ale že jde o nové verze ( verze 2000 ... ) několik let starého hitu. Teď trochu odbočím, právě poslouchám singl Robbie Rivera - Bang, fakt slušná vychytávka ( á, tak jsem tohle slovo taky nakonec použil, já ho jinak totiž nesnáším, protože se objevuje v poslední době skoro všude, dokonce jsem ho viděl i v reklamě na nějaký hypermarket, místo slov "super sleva" nebo tak, tam bylo právě slovo "vychytávka" a to už je podle mě trochu ujetý ... že by věž zlevněná z 20000 na 16000,- Kč byla zrovna vychytávka, no nevím ... ).
Zpět k Winx, nové verze si vzali na starost samé hvězdy techno a trance scény, no posuďte sami. Mauro Picotto, Timo Maas nebo Azzido Da Bass, co více si přát. Rádiová verze originálu měla tuším délku kolem dvaceti vteřin a i díky tomu tento singl ve své době hodně zaujal. V nových mixech už přibyla i délka a tak nechybí ani osmiminutové mixy. A o čem skladba vlastně je ? To jsem napsal už na začátku, pořád se opakuje vokál "hahahaha", do toho buší nadupané beaty, jakás takás melodie a to je asi tak všechno.
ZHODNOCENÍ: Nové mixy jsou povedené, mě osobně ale tento singl zas tak nebere, protože ani originál nepatřil zrovna mezi moje nej ... Ale jinak remixéři podle mě odvedli profesionální práci a tak je tento singl v tomto létě určitě příjemným osvěžením stávající leckdy monotónní produkce. Winx můžete sehnat už od 10.7.2000 u labelu Edel a protože Edel má u nás díky Popronu poměrně silné zastoupení, asi nebude takový problém sehnat singl i u nás.


1.8.2000

Dovolená ( respektive první část dovolené ) skončila a trance.cz se tak může zase pořádně rozjet. Sice jsem si moc sluníčka neužil, ale zase jsem vyfotil třeba takovou pěknou duhu, jakou můžete vidět na obrázku vlevo ( původně jsem obrázek sice chtěl použít k recenzi nového singlu od Cosmic Gate - Fire Wire / Somewhere over the rainbow, na kterou se můžete brzy těšit, ale nakonec je tu duha už teď ... snad se Vám líbí ... ).
Takže v dalších dnech Vás čeká spousta zajímavých článků, ovšem ke konci srpna bude ještě jedna týdenní pauza, protože budu mít zase dovolenou, hehe ...
Trochu mě mrzí, že zase nikdo neuhádl Music Quiz, aspoň ty Overdub jste mohli uhádnout. Stačilo abyste si řekli, aha pořád se tu opakuje popěvek "soul cha cha", pak se podívali do TOP 40 a věřte mi, že song s názvem "Soul cha cha" je tam jenom jeden. Tak uvidíme, třeba se Music Quiz přejmenuje na Music Tips a budou zde třeba dva speciální hudební tipy ... ale měl jsem za to, že Vás ten Quiz bude bavit ...
P.S. Jo a abych nezapoměl, v sekci Previews je 20 nových mp3 ukázek ... Proč 20 ?? Protože příště jich třeba bude sto ...


1.8.2000

Skotský deephouseový label Glasgow Underground chrlí na pulty obchodů jenom a jenom kvalitní tracky. Tohle dvojcédéčko je již třetím pokračováním výběru těch nejlepších skladeb které zde vycházejí. Na prvním disku jsou skutečné lahůdky dlouhých stopáží, zatímco druhé je mixované. Ve prospěch této kompilace svědčí i jedna taková maličkost. Tracky na CD 1 nejsou zastoupeny na druhém disku, což je obvyklá chyba velkých vydavatelství (proč poslouchat skladby dvakrát a navíc v kratších mixech:-(. Vesměs jde o deephouseové kompozice včetně vokálových partů. Úvod pro mě dost tragicky obstarává Romanthony a jeho singl Bring U Up. Možná jsem zaujatej, ale tvorba Romanthonyho mi moc nesedí. Všude je vyzdvihována jeho podobnost s Princem, ale zapomíná se jednak na Princeovu multiinstrumentalitu a zároveň spoustu hluchých míst, která jsou v rukopise Romana Anthonyho slyšitelná. Skladba je vyňata z druhého alba R. Hide In Plan Site a stejně jako celá deska působí dost rozpačitě. Následující Phat Pussy Kat nebo dvojka Mateo & Matos, to už je jiný kafčo. Hodně příjemné dlouhé tracky s mistrovsky nazpívanými vokály navozují tu správnou atmosféru. Žádné komplikované beaty nebo ostré zvuky tu neuslyšíte. Budete se pohybovat hodně hluboko a vychutnávat si hlavně hypnotické plochy.
Dubový mix skladby Future od Powder Productions byl tak podmanivý, že mě před časem přinutil k obstarání vinylu - svojí hloubkou krásně rozmělní a zároveň uvolní atmosféru každého setu. Spousta jazzových prvků se tu mísí s působivým rytmem a autoritativním mužským hlasem. Hodně typická věc pro Glasgow Underground, oceníte zde i stále nové a nové změny.
Daniel Ibbotson, člověk který má v mnoha případech u GU na starosti i grafickou úpravu obalů, si ke skladbě Celebrate pozval jednoho ze špičky těch nejvyšších. Newyorská hvězda první velikosti, DJ Roger Sanchez se zde vyzpovídává k lásce k muzice. Vyťukávané piánko působí hodně svižně a svou hrou dokáže změnit již zajetý rytmus. Nejvýraznejším a zároveň nejklidnějším trackem je dvanáctiminutovka The Scene Revisited od projektu Love Rec. Šplouchání moře, kytarka a lehké perkuse jsou přesně ty symptomy, které vás dokážou nežně uspat (takže opatrně, abyste nezaspali konec skladby:-). Hlas Karmana Ellise vám bude trošku připomínat Elvise Presleyho, ale zbytek není zrovna moc elvisovský. Písklavé plochy tento zasněný track umocňují. Perkuse jen lítají a vy si můžete vychutnávat množství změn a gradujících vystavených přechodů.CD 2 namíchal Kevin Mc Kay - diskžokej, který svoji první party odstartoval ve Strathclydeském Univerzitním klubu pro partu studentů, jež vyžadovali soundtrack z Pomády, Abbu nebo REM. Kevin tehdy hrál dubové mixy od Masters At Work a dodnes si myslí, že neúspěch který se dostavil, neovlivnilo jen jeho hraní - říká, že místo bylo od samého počátku "mrtvé". Byly to těžké začátky, ale říká že ta párty pro pouhých sto lidí, kteří nechápali o co jde, ho postrčila dál (až tak byl přesvědčen o kvalitách svých desek). Dnes hraje po celé Evropě, dokonce v Rusku i USA. Pokud vypadají jeho sety jako ten který namíchal pro třetí díl GU - mohl by se stavit i tady v Praze (jeden člověk už by na párty prišel:-).
Po pár tónech je jasné, že kdo dnes nepoužívá perkuse, nikdy se přes pomyslné vstupní brány vydavatelství nedostane. Kdybych mohl Kevinovi poradit, použil bych pro tento set podtitul - Percussion Mix, vystihoval by totiž nejlíp jeho obsah. Mix je řešen zajímavým způsobem. Na ploše padesáti minut je namícháno 10 skladeb, z nichž většina je zde (možná pro srovnání) zastoupena dvakrát - pokaždé v jiné verzi. Netvrdím, že je namíchaný bezchybně - drobné vady na kráse se zde najdou, ale co se týče výběru skladeb - tak na ty má Kevin čuch. Pokud nebudete sledovat display CD přehrávače, může se vám stát, že i přes obtížně mixovatelné perkusové rytmy najednou zjistíte, že hraje další track, aniž byste rozeznali přechod. Opět se zde scházejí ostřílení zástupci labelu GU, at už jsou to LHK Productions, Mateo & Matos nebo Powder Productions. Projekt Jersey Street přišel s nápadem živé flétny do příjemných perkusových smyček a výsledek dopadl na jedničku - moc klubové to sice není, ale jako rozjezd setu - hodně originální. Ozdobou tohoto mixu je hlavně remix od uznávaného DJ Sneaka pro Eddieho Matose a Johna Matea. Got a Message v jeho úpravě má s originálem sice hodně málo společného, ale tak pumpující věc už jsem od Sneaka dlouho neslyšel. Opět minimalistický track s hutnou a zároveň chutnou omáčkou. Výborná basová linka je zárukou plného parketu snad i u nás:-(.Zhodnocení: Na výrobcích Glasgow Underground je sympatické mixování těch nejlepších momentů z různých stylu - prolínají se tu kořeny těch jemnějších odrůd Chicaga i Detroitu, občas francouzská melodičnost, patrný je i vliv newyorských klubu. Třetí díl kompilace GU vám tedy vřele doporučuji. Musíte však být deephouseovými šílenci, abyste tohle CDčko pochopili. Pokud tomu tak není, nedělejte si násilí a šetřete penízky na styl, který vás bere víc. Dvojcédéčko s růžovým obalem a malými písmenky na vás snad v Maximum Underground nějakou dobu počká....
Myclick


1.8.2000

Tak to vypadá, že letošní léto skončilo s příchodem prázdnin. Ale srpen v pražském Spiral Clubu bude pěkně horký. Už tento týden začínají pravidelné středeční party "Believe in Love" s nejlepšími českými DJs. Na každé party bude hrát někdo ze čtveřice Tráva, Loutka, Chris Sadler, Lumiere. Tento týden ( 2.8 ) to bude DJ Tráva.
Každý čtvrtek si ve Spiral Clubu užijí příznivci tranceové muziky. Pravidelné party "Gravity" budou v režii našeho špičkového tranceového DJ Electromajka, který si každý týden přivede svého hosta. Tentokrát ( 3.8. ) to bude DJ Sunbeam ( sice tak trochu kolize s německým tranceovým projektem Sunbeam, ale budiž ... ( to byla Trancemasterova poznámka...)).
Upřesnění programu těchto pravidelných parties na další týdny a další informace najdete na www.spiral-club.cz


1.8.2000
TOP 10
01. Darude ( Sandstorm ) [ Mixes ]
02. Pulsedriver ( Your spirit is shining / Barracuda )
03. Afro Medusa ( Pasilda )
04. Elektrochemie LK ( Schall ) [ Mixes ]
05. Lost'N'Alive ( Funky people ( Funky Nassau ))
06. DJ Mellow-D ( @ Night )
07. D. Morales & A. Cabrera Pres. Moca ( Higher ) [ Mixes ]
08. Patrick Lindsey ( Everybody )
09. Frankie Goes To Hollywood ( The Power of Love 2000 )
10. Junkfood Junkies ( ( I wanna see your ) Hands up )


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ