TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 31.8.2012 Karel, Press

Přinášíme vám tip na další zajímavou party, která proběhne v listopadu. Pokud vás už omrzely parties u nás nebo si chcete rozšířit obzory, můžete se tentokrát vypravit do země trancu zaslíbené, do Holandska. 10. listopadu se v Rotterdamu uskuteční třetí ročník party Grotesque Indoor Festival 2012 v hale Maassilo která už hostila řadu velkých akcí, například zde proběhlo i 400 sté vydání A State of Trance Show. Na akci na vás čekají tři stage a více než 25 djs a umělců, to vše se speciálním festival-style prostředí, celou party pořádá agentura PT Events. Nevím teď přesně která aerolinka to je, ale myslím že do Rotterdamu od nás snad i něco létá, případně z blízkého pohraničí. Lístek na akci stojí nyní 27,5 eura, poté se cena zvedne na 35 euro. Lineup je opravdu nabitý jmény, jmenujme hlavní hvězdy: Andy Moor - John O'Callaghan - Richard Durand - Simon Patterson - Orjan Nilsen - Leon Bolier - Sied van Riel - Alex M.O.R.P.H. - Giuseppe Ottaviani(live).

Napsat názor do DISKUSE

 29.8.2012 Karel, Press

Trancefusion - trailer

Přesně za měsíc se uskuteční další díl akce Trancefusion a zde je video trailer k této očekávané podzimní edici která se uskuteční přesně za měsíc! http://youtu.be/2ekniApTMKw

Napsat názor do DISKUSE

 28.8.2012 Karel, Press

Trancefusion - rozhovor s Bryan Kearney

Ahoj Bryane, díky moc, že sis udělal čas na zodpovězení pár otázek pro fanoušky Trancefusion! Jsme zhruba v půlce léta, jak ho trávíš? Máš za sebou nějaká zajímavá vystoupení během posledních pár týdnů a co je u Tebe nového? Ahoj, jak to jde? Já se mám fajn. Je pondělí ráno a mám za sebou volný víkend, takže jsem poměrně svěží a připravený na nový týden. Léto je pro mě vždycky trochu zvláštní, protože bohužel nejsem tak zaneprázdněný jako jiné měsíce. Je to z toho důvodu, že se poměrně snížil počet klubů, které přes léto pořádají parties. Letos jsem měl pár skvělých gigů na Colourfestu, na Luminosity na pláži, byl jsem na tour v Argentině, dále pak Trance Sanctuary v Londýně, Global Gathering v Anglii nebo Joy Festival v Irsku. Taky jsem začal pracovat na řadě nových projektů, které chci vydat během následujících měsíců. V ideálním případě bych byl přes léto radši víc zaneprázdněný hraním na Ibize, ale tam je hodně těžké se dostat. Politika téhle scény.

Napsat názor do DISKUSE

 24.8.2012 Karel, Press

Již dnes můžete slyšet od 18:00 hodin na iRadiu Sensation Factory další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Jak jistě pravidelní posluchači ví, radioshow je věnována výhradně českým produkcím a remixům, tentokrát budete moci obdivovat tracky od Českých trancových producentů jako jsou Spark7, Michael C, Sandeagle, Electribe, LayDee Jane, Dramatic Effect, DJ Cube či SHato & Paul Rockseek. V druhé hodině show se o guestmix postaral jihočeský DJ Robert Minelli. Robert Minelli se narodil v roce 1980 a pochází z metropole jižních Čech - Českých Budějovic. Zde je považován za stálici místní klubové scény ve stylech Progressive & Trance. Vystupuje v celé řadě vyhlášených nejen místních klubů, kde dosáhl mezi fanoušky značné oblíbenosti. Této hudbě se věnuje přes deset let a zajímavostí je, že do roku 2012 hrál pouze z vinylových desek. Již jste ho mohli také slyšet na rádiu Sensation Factory v pořadu Sunshine nebo na akcích s těmito DJ´s: Michael C, Alexx van den Berg, Thomas Coastline a Stepan Bruck. Robert Minelli se vyprofiloval především na energickém Upliftingu, v poslední době se však věnuje převážně spojení stylů Progressive & Trance, ve kterých do svých setů vkládá hluboký emoční náboj.

Napsat názor do DISKUSE

 23.8.2012 Karel, Press

Praha se i na jaře 2013 dočká svého trance svátku

Datum 13.4.2013 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů! Přesně po roce obsadí produkce TRANCEFUSION opět celý Průmyslový Palác a nabídne svým fanouškům svěží vítr a pestrou show za účasti mnoha světových hvězd tohoto hudebního žánru. Veškeré prostory Průmyslového Paláce (levé i pravé křídlo, střední hala i rozlehlé foyer) s celkovou plochou přes 12 tisíc metrů čtverečních se promění v jeden velký festival taneční hudby a fanoušci si rozhodně přijdou na své. Celkem v paláci vyrostou 2 velké rovnocenné stage, na nichž se během desetihodinového tanečního maratonu představí více jak 14 trance světových DJs. Praha se jako při každé Trancefusion může jen pro tuto noc těšit na několik jmen, která si v Čechách odbudou svou premiéru! Produkce Trancefusion před dvěma týdny vyhlásila anketu, koho by si fanouškové přáli na jarní edici a i výsledky této ankety se ve složení line upu zčásti promítnou. Již v tuto chvíli lze prozradit, že stage ve střední hale bude určená pro milovníky svižnějšího BPM i tvrdších hudebních stylů.

Napsat názor do DISKUSE

 19.8.2012 Karel, Press

Až z daleké Austrálie k nám dorazilo info o chystaném několikadenním mega festivalu Eclipse 2012, který se uskuteční v polovině listopadu mezi 10-16.11 na severu Austrálie ve městě Cairns v Queenslandu. A proč o takovém festivalu psát zrovna u nás ve střední Evropě? Tak třeba proto, že lineup obsahuje i trancové djs a jednak třeba proto, že v uvedeném období právě v tomto městě bude vidět v ranních hodinách úplné zatmění slunce, což je událost, za kterou pár lidí pravidelně cestuje. V neposlední řádě je pak Austrálie v podzimním / zimním období oblíbenou destinací Evropanů, protože u nás už je zima a nevlídno. Pokud tedy budete v uvedeném čase někde na cestách na opačné straně zeměkoule, berte tohle jako tip jak si pobyt zpestřit. Co konkrétního tedy festival nabídne a přinese, jaká jména zahrají a kolik orientačně taková legrace bude stát?

Napsat názor do DISKUSE

 15.8.2012 Karel, Press

Máme na krku touto epizodou výroční čtvrtstoletí a tak si pojďme přiblížit, co se na Vás již tento pátek v premiéře INSOUND Show chystá. Především to bude neutuchající dávka pekelného tranceu, který bude sem tam experimentální (Andrew Bayer), sem tam vokálový (Kate Louise Smith, Molly Bancroft), sem tam progresivní (Nifra, Skytech) a sem tam melodický (Grizli Man, Rikkaz). Tudíž sami vidíte, že jeho obsah bude opět nabušený k prasknutí. Do toho si perfektní guestmix přichystala persona amerického tranceového světa - Mike-Saint Jules. A nebojte se. Jeho mix bude plný perfektního tranceu a ID kousků. Proto neváhejte! Již tento pátek!

Napsat názor do DISKUSE

 8.8.2012 Karel, Press

Na konci tohoto týdne stejně jako každý sudý pátek můžete očekávat na iRadiu Sensation Factory od 18:00 hodin další pokračování radioshow Trance.cz In The Mix. Jako vždy se vydáme do světa České tranové hudby, tentokrát v rychlejším rytmu. Budete moci slyšet skladby od předních Českých uplifting trance producentů jako jsou Spark7, Ronny K, Sandeagle, Electribe, Airyboy, Skylight či HiddenHope.

Napsat názor do DISKUSE

 5.8.2012 Karel, Press

Podzimní Trancefusion bude mít dvě stage

BTL Agency oznamuje druhou stage a její obsazení pro svou podzimní edici. V prostorách Průmyslového Paláce vyroste další pódium, které bude patřit známým českým trance DJs a producentům. Těch se na této scéně vystřídá dohromady šest a vedle mnoha světových trance hvězd, které budou opanovat tu hlavní stage ve Střední hale, je možné se těšit na tato česká jména.

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ