TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 28.2.2002 Karel, Press

Jsme u zrodu historické události. Jednou budeme moci říci: tvořili jsme historii. Vůbec poprvé se totiž sjednotí celosvětová taneční komunita, aby shromáždila peníze na charitativní účely. Hedonismus, energie a kreativita lidí pohybujících se okolo vzrušujících tanečních hudebních žánrů bude doslova explodovat na klubových parties, velkých akcích a v televizních speciálních pořadech na celém světě. To vše s jediným cílem: podpořit na celém světě charitu směřující k dětem a hudebním aktivitám. Ta událost se jmenuje "Světový den djs" (www.worlddjday.com) a proběhne celosvětově 9. března 2002.
Myšlenku pomoci hlavně dětem, které to nejvíce potřebují, podporují nejen djs, ale také kluby, promotéři, hudební časopisy, televizní a rozhlasové stanice, nahrávací studia a labely. Patronát nad Světovým dnem djs převzaly ty největší osobnosti djské komunity: Pete Tong, Danny Tenaglia, Sasha, Dave Seaman, DJ Lottie, Tim Westwood, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Carl Cox, Trevor Nelson, Hernan Cattaneo, Seb Fontaine, Sister Bliss a mnoho dalších hvězdných jmen. Také nejproslulejší světové taneční kluby a promotéři slíbili, že udělají vše, co bude v jejich silách, aby byl Světový den djs úspěšný.
Bylo by jistě s podivem, kdyby svojí troškou do mlýna nepřispěla i Česká republika, země, kde má i přes všechny potíže a problémy taneční scéna silné kořeny, slušné zázemí a snad už i trochu té tradice. Na 9. března se proto připravuje série několika na sebe navazujících a svým charakterem různých akcí. Na jejich přípravě se společně podílí hudební server Clubber.cz, TWM Complex, Industry 55 a agentura Lighthouse. Více zde >>


 28.2.2002 Karel, Press

Zrovna nedávno si v diskusi na serveru Trance.cz někdo posteskl, že neví, co je s jedním z našich mála tranceových djs - brněnským dj Motkou, že jej už dlouho nikde neslyšel hrát. Inu nic zvláštního se neděje. Dj Motka hraje a co víc: už zítra si budete moci poslechnout jeho setík na proggresivně tranceové party GATE v klubu Industry55. Vystoupí sice "mimo" již dohodnutý line-up, ale přesto se nám podařilo vyšetřit pro něj alespoň hodinku. Konečný line-up na GATE vypadá takto:

22,00 Seven
23,30 Richie
01,30 N-Rico
03,30 Motka
04,30 Holmi


 27.2.2002 Karel, News

Miss JMA je dobrá děvka .) Hmm, trochu netradiční první věta článku, ale nic lepšího mě po poslechu singlu odvážně nazvaného "All bitches 2002" ani nenapadlo. Tato sličná dj-ka se narodila v roce 1977 v Hannoveru a když jí bylo 20, pořídila si první Technicsy 1210 a záhy odstartovala dj-skou kariéru. V Německu je myslím takový start-up o něco snažší než třeba u nás, neboť Německo je mnohonásobně větší země a taneční hudba tam má větší tradici než u nás, tudíž se mohou prosadit i průměrní dj's. Tím netvrdím, že je špatná djka, nikdy jsem ji neslyšel, i když její chart moc lákavě nezní, to i naše stará dobrá Laydee Jane má lepší playlisty, alespoň v poslední době. Jenže zatímco Laydee Jane ještě nesložila žádnou skladbu, s kterou by se prosadila třeba v neustále omílané DDC (Deutsche dance charts), Miss JMA již vydala dva úspěšné singly. Ten první se jmenoval "Spring 2000 / Halbstark" a byla to cover verze slavné skladby od RMB. Aktuální singl nese název "All bitches 2002" a pravděpodobně je to také cover verze. V záplavě tuctového hardtranceu německé provenience mě tahle skladba zaujala především svými neotřelými basy. Samozřejmě nejde o nějaký top singl tohoto roku, ale skladba dokázala něčím zaujmout a to je podstatné, jedině tak lze oddělit zrna od plev. Na Maxi CD najdeme kromě Club mixu (který mě právě zaujal hezkými basy) ještě Peak and Punch remix a v neposlední řadě Hennes & Cold remix. 8. března se koná v Hannoveru release party u příležitosti vydání singlu, v klubu Fun 2000 zahrají dj's jako DJ Shah, Pedro del Mar nebo Marc van Linden. EXPO sice již skončilo, ale pokud náhodou někdo budete v onen termín v Hannoveru, můžete na tuhle party zavítat, určitě to nebude špatná akce.

Napsat názor do DISKUSE

 27.2.2002 Karel, News

Holandský dj a producent Ferry Corsten vydává dlouho očekávaný singl nazvaný "Punk". Přestože jde o více než půlrok starou skladbu, jež zazněla třeba i na Dance Valley v srpnu minulého roku, oficiálně singl vychází až nyní a sice po úspěchu v sousedním Německu, kde se skladba dostala do TOP 10 oblíbené Deutsche Dance Charts. Pro některé fanoušky Ferry Corstena je asi "Punk" tak trochu zklamáním, protože se v tomto případě nejedná o klasický "uplifting" trance, na jaký jsme zvyklí, ale jde o hodně zajímavou progresivní, do electra, ale i do tranceu posazenou skladbu. Zvláště když si nastavíte vaši aparaturu hodně nahlas, zní to fakt super. Díky úspěchu v Německu se "Punk" dočkalo i hodně zajímavých remixů, které složili Cosmic Gate, Kid Vicious a Duplex. Zatím není zcela jasné, pod jakým názvem skladba vyjde, protože někde se objevilo jméno Funk Einsatz - Punk a jinde zase Ferry Corsten - Punk. Je docela možné, že singl vyjde pod oběma jmény, protože pro Německo vlastní licenci Polydor/Zeitgeist, pro Holandsko Tsunami a pro Anglii Positiva/EMI.
Kromě singlu "Punk" složil Ferry Corsten hodně zajímavou kompilaci "Global Trancemissions 02", která vyjde v březnu (i když prý jen v USA) a jejíž recenzi si brzy budete moci přečíst na těchto stránkách. Na počátku března vyjde další Ferryho kompilace "Trance Nation 2002" (label Ministry of Sound), která by měla být k sehnání přeci jen snáze, než Global Trancemissions 02. Předevsím pro japonský trh bude určeno album "Ferry Corsten - Best Of...", které bude obsahovat to nej z Ferryho tvorby. Ve stádiu příprav je i nový singl projektu Gouryella, i bez účasti Tiësta to bude určitě stát za to. A poslední zajímavá zpráva říká, že na konci května se Ferry Corsten ožení. Tak hodně štěstí Ferry! .)

Napsat názor do DISKUSE

 26.2.2002 Karel, News

30. dubna tohoto roku se uskuteční další pokračování německé mega party MAYDAY. Party proběhne opět v Dortmundské Westfallenhalle za účasti těch nejlepších dj's a live actů. Asi největší hvězdou bude Carl Cox, ostatní jména jsou dost podobná jako v minulých letech. To, že MAYDAY je akce zaměřená spíše na techno, asi není třeba zdůrazňovat, stačí se podívat na line-up.

Area 01
westbam, paul van dyk, mauro picotto, turntablerocker, chris liebing, blank & jones, carl cox, haito, timo maas, tobi neumann, umek, thomas schumacher, marc spoon
LIVE: members of mayday, northern lite, tok tok vs. soffy o., lexy & k-paul, fisherspooner, chicks on speed, takkyu ishino

Area 02
marco zaffarano, javy & miss packa, dj dero, moguai, oliver klein, tim taylor, taucher, hardy hard

Area 03
woody, lexy, felix da housecat, ellen allien, tiga, kompaktteam
LIVE: miss kittin and the hacker, latex, vitalic

Napsat názor do DISKUSE

 26.2.2002 Karel, Press

Jako každou první sobotu v měsíci se můžete i v březnu těšit na poslední přírůstek do rodiny pravidelných parties v klubu Roxy – REASON. Tentokrát se noc bude muset obejít bez svého residenta DJe Jamese Zabiely. Při příležitosti křtu své kompilace na kultovním labelu BEDROCK vystoupí americký DJ Chris Fortier, který má na svědomí enormní vzrůst popularity progressive scény v Orlandu. Za gramofony se dále postaví domácí DJs Joel Einhorn a Rai.
Audiovizuální arénu dotvoří svým uměním VJ sdružení Phase, speciální atmosferické dekorace a laser show. V chilloutu vás hodí do pohody Ekumena DJs. Více zde >>


 25.2.2002 Karel, Press

Brána bude tentokrát otevřena pro všechny, kteří se budou chtít dostat do nekonečného prostoru, kde nic není nemožné! Line-up napovídá, že muzika bude mít tentokrát zřejmě trochu větší rozptyl - to proto, aby GATE byl hudebně pestrý přinejmenším jako nadcházející jaro. Party bude rozjíždět dj Seven. Nebude mít lehkou pozici, ale s jeho proggresive trancem obohaceným o prvky deep a tribal to bude určitě hodně emotivní začátek. Pak poněkud přiostříme, protože o půlnoci se za gramci objeví dj Ritchie z D-Clubu v Mar. Lázních. Jeho premiérový set v Industry55 bude našláplejší a zřejmě nebude mít daleko až k pojetí klubového techna. Nasazeným tempem se možná nechá strhnout dj N-Rico, ale jak jej známe, v jeho setu nebudou chybět ani nádherné "tranceovky" (kam na ty desky chodí?!?!). A dj Holmi nakonec. V jeho podání se můžete těšit na ten nejaktuálnější progresive trance sound povětšinou britské provenience. K tomu samozřejmě originální dekorace, dance performance, videoprojekce a jestli vše dobře dopadne, bude mít v Industry premiéru LASER!!! Více zde >>


 25.2.2002 Karel, News
TOP 10
01. Azzido Da Bass Feat. Roland Clark (Speed (Can You Feel It ?) [Mixes])
02. 4 Strings (Take Me Away (Into The Night))
03. Lasgo (Alone)
04. Lazard (4 O'Clock In The Morning [Mixes])
05. Kai Tracid (Trance & Acid)
06. Phats & Small (Change)
07. Jamiroquai (Love Foolosophy)
08. VooDoo & Serano (When I Rock)
09. Colonel Abrams (Trapped (Next Level) [Mixes])
10. Trance Allstars (Lost In Love [Mixes])

 21.2.2002 Karel, News

A nová je i anketní otázka .)


 21.2.2002 Karel, News

Systém ISSN (International Standard Serial Numbering) celosvětově registruje seriálové publikace (noviny, časopisy, edice odborných a vědeckých knih ap.), shromažďuje informace nezbytné pro jejich identifikaci a bibliografickou kontrolu, zpřístupňuje tyto soubory a poskytuje další služby. Základním údajem systému ISSN je mezinárodní standardní číslo seriálové publikace ISSN, které jednoznačně identifikuje název publikace. Výkonným orgánem tohoto systému v ČR je České národní středisko ISSN (ČNS ISSN), které přiděluje čísla ISSN a zpracovává záznamy o seriálových publikacích vycházejících na území ČR. Českou národní databázi ISSN nyní tvoří více než 6000 záznamů obsahujících důležité informace, jako jsou název, ISSN, vydavatel, místo vydání, rok počátku nebo ukončení vydávání, jazyk, předchozí a následující název, přílohy, apod. ČNS ISSN poskytuje služby především pracovníkům vydavatelských a informačních institucí, knihoven, referenčních služeb, apod. Pro širokou veřejnost je Česká národní databáze ISSN zpřístupněna na INVIK STK.
TRANCE.CZ je ode dneška držitelem sympatického čísla ISSN 1213-7340! Nic důležitého to samozřejmě neznamená, ale pokud se někdy budete přehrabovat v oné databázi, vězte, že tam najdete i nás a to je účel.

Napsat názor do DISKUSE

 21.2.2002 SmallMagus, Report

15.2. 2002 bylo nejen datum prvního zápasu našich hokejistů na olympiádě, ale i konání trance párty v klubu Základna v Brně. O akci s celým názvem Dj Live Trance Party už během minulých čtrnácti dnů probleskávaly informace v diskuzi na těchto stránkách. Abych řekl pravdu, tak jsem jel na tuhle akci s mírnou obavou. Byl jsem z dobře informovaných zdrojů v Brně (viď Milane) informován o klubu Základna, o jeho nevelkých prostorách a o lidech kteří tam chodí. Přesto všechno mi to však nedalo a hlodal ve mně pocit, že by to mohla být super akce, přece jenom to dělali lidi pro lidi a i samotné vstupné, kterým byla pouhá padesátikoruna tomu nasvědčovalo. Hlavní hvězdou byla hodně atraktivní Djka Laydee Jane, původem Češka teď žijící ve Švýcarsku. Určitě se podívejte na její stránky na adrese www.laydeejane.com, které jsou i v českém jazyce, najdete na nich spoustu zajímavých informací i její fotky. Dalšími kteří Jane zdatně sekundovali byli dva zástupci z Čech a to Eswl a Cim, ze Slovenska to byl Pico a posledním byl Lucky stejně jako Jane ze Švýcarska. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 21.2.2002 Karel, News
TOP 10
01. Azzido Da Bass Feat. Roland Clark (Speed (Can You Feel It ?) [Mixes])
02. 4 Strings (Take Me Away (Into The Night))
03. Lasgo (Alone)
04. Trance Allstars (Lost in love)
05. Lazard (4 O'Clock In The Morning [Mixes])
06. Jamiroquai (Love Foolosophy)
07. Colonel Abrams (Trapped (Next Level) [Mixes])
08. Green Velvet (La La Land)
09. Live Element (Be Free)
10. DJs @ Work (Time 2 Wonder [Mixes])

 8.2.2001 Slavo, Review
Slavo se po delší odmlce rozhodl napsat několik recenzí, tentokráte se zblízka podíval na singly od Weekend Players, Schiller, Dave Matthews Band a Royksopp. Více zde >>

 7.2.2002 Karel, News

Časový rozvrh na Trance Energy je hotový, zbývá jediné, zabalit si svačinu a vyrazit! .) Na Stage 1 bude hodně zajímavý již první dj, Alex Morph, pamatuji si část jeho setu z Mysterland, hrál hodně dobře. DJ Jean je asi nejslabší článek Stage 1, přeci jen Johan Gielen, Rank 1 či Blank & Jones přinesou kvalitnější hudbu. Nesmíme ale zapomínat ani na duo Cosmic Gate, které uzavře program na hlavním pódiu. V Clubtrance pódiu bude stát za poslech zejména Jurgen a dvojka Pronti & Kalmani, netroufám si odhadovat, s čím vyrukuje Barthezz. Hardtrance stage oproti tomu bude zdatně sekundovat hlavnímu pódiu, neboť jména Yves Deruyter, DuMonde a Kai Tracid slibují mnohé. V tuto chvíli ještě nevím, jestli se na party podívám, vše je otevřené, takže se nechte překvapit.

STAGE 1
21:00 - 23:00 Alex Morph
23:00 - 01:00 DJ Jean
01:00 - 01:30 Rank 1 (live)
01:30 - 03:00 Blank & Jones
03:00 - 05:00 Johan Gielen
05:00 - 07:00 Cosmic Gate

CLUBTRANCE
23:00 - 01:00 Mark van Dale
01:00 - 03:00 Bart Claessen (Producer Barthezz)
03:00 - 05:00 Jurgen
05:00 - 07:00 Pronti & Kalmani

HARDTRANCE
22:00 - 00:00 Yves Deruyter
00:00 - 02:00 DuMonde
02:00 - 04:00 Kai Tracid
04:00 - 05:30 Bas & Ram
05:30 - 07:00 Francois

Napsat názor do DISKUSE

 7.2.2002 Karel, News

Dnes již legenda tranceové hudby DJ Tiësto (ano, i Tiësto stárne) pracuje po vydání alba "In my memory" na dalším projektu. Tím je již třetí pokračování úspěšné kompilace "In Search of Sunrise 3". Předchozí dvě řady "In Search of Sunrise" a "In Search of Sunrise 2" si většina z nás velmi dobře pamatuje, snad i proto, že není na světě tolik dj's Tiëstových kvalit. Všichni se tak můžeme těšit na letošní jaro (přesněji řečeno přelom dubna a května), kdy by se měla tato již nyní očekávaná kompilace objevit v obchodech s taneční hudbou. Dá se celkem bez problémů usuzovat, jakou hudbu na výběru uslyšíme. Aktuání, nové i dosud nevydané trance skladby, jež se záhy stanou velkými trance hity, něco v tomto smyslu lze od výběru čekat. Navíc se na internetu s železnou pravidelností objevují livesety od Tiësta (viz. třeba naposled sedmihodinový záznam z jeho Solo Tour z 2.2.2002, mimochodem výborný set a je skutečně zajímavé poslouchat, jak někdo vydrží spoustu hodin udržet lidi ve varu a nenechá je odejít z tanečního parketu .)), takže již podle aktuálních livesetů se dá odhadovat, které konkrétní skladby na výběru nebudou chybět.
Diskuse se rovněž vedou o dalším pokračování série Magik, letos snad vyjde osmá část, ale kdy, to nikdo neví, anebo ví, ale nechce prozradit .) Jisté je pouze to, že Magik 8 vyjde nejdříve na podzim tohoto roku, léto je vyhrazené pro "In Search of Sunrise 3". Další zajímavostí jsou bezesporu informace o nadcházejícím singlu. Jako singl pravděpodobně vyjde v květnu skladba "Lethal industry" s remixy od Airwave, Fred Numf, Svenson & Gielen a Mauro Picotta! V Anglii zase vyjde 8.dubna album "In my memory" ve speciální 2CD edici, přičemž na tom druhém CD budou remixy Tiëstových skladeb od umělců jako Cosmic Gate, Wippenberg, Airwave, Oliver Klein, Way Out West a dalších. Tiësto rovněž obdržel cenu v kategorii nejlepší holandský dj v soutěži "Silver Sharp Award", což je podle všeho obdoba našeho Českého Slavíka" :) Jak sami vidíte, Tiësto se asi vážně nenudí, protože kromě všeho výše napsaného jej ještě čeká na počátku března turné po Austrálii a Novém Zélandu (snad se nám neztratí v Mordoru .)) a konečně změny se dočkala i oficiální internetová stránka na adrese www.djtiesto.com, takže ji určitě nezapomeňte navštívit ..

Napsat názor do DISKUSE

 6.2.2002 Karel, News

Podle názvu tenhle singl příliš zajímavý není, stačí ale jediné, pozorně si jej poslechnout a vše se jako mávnutím kouzelného proutku změní a vy s otevřenou pusou zjistíte něco na způsob "a sakra, tohle jsem přeci už někde slyšel a nezní to vůbec špatně!". A to přesto, že v tomto případě nejde ani tak o trance, ale o house, i když díky jednomu remixu, o němž ještě bude řeč, i toho tranceu se nakonec dočkáme. Goldtrix se skládají z dua Dan Goldstein a Jamie Quynn AKA Matrix. Jejich spolupráce se datuje od prací pro velikána taneční hudby, Goldie. S postupem času chtěli vytvořit vlastní projekt, v kterém by byl kladen důraz na kvalitní ženský vokál. Vyzkoušeli hodně zpěvaček, než jejich volba padla na rodačku z Brooklynu, Andreu Brown. Ta producentské duo zaujala svým pojetím písně It's love (text písně), v originále od zpěvačky Jill Scott. Aniž by se s Andreou osobně kdy sešli, koupili práva na její verzi It's love a tak konečně nalezli vokály, které hledali. Pak už "stačilo" přidat trochu svého talentu a jeden z prvních velkých houseových hitů roku 2002 byl na světě.
Remixy byly svěřeny do péče Flatline, Different Gear a ... chlapíkovi jenž si říká Tillmann Uhrmacher (ukázka). Ano ano, je to ten Tillmann Uhrmacher, o kterém jsme zde před týdnem psali. Docela by mě zajímalo, jak se k tomuto remixu dostal, protože až zas tak známý není. Jeho angažování se ale nakonec ukázalo jako chytrý tah, neboť Tillmann vytvořil báječný trance remix a tím zpřístupnil tento povedený singl i fanouškům jiného hudebního žánru. Zatím jsem singl v hitparádách příliš neviděl, ale myslím, že je jen otázkou času, kdy jej uslyšíme z TV a rádia.
P.S. Na této adrese se můžete podívat na ukázku z videoklipu, existuje i oficiální web na adrese www.serioustrippin.com, tohoto času ovšem bez obsahu .)

Napsat názor do DISKUSE

 5.2.2002 SmallMagus, Report

Magické datum 2.2. 2002 bylo v Roxy ve znamení klubové noci Reason. Tato párty s rezidencí dýdžeje s jménem James Zabiela (excession UK), který dělal minulý rok v létě předskokana pro Sashu, jsem navštívil hlavně kvůli hlavní hvězdě, jímž byl Sander Kleinenberg (excession NL). Právě on se mi při svém prvním vystoupení v Benešově dost zamlouval a nejenom mě, vzhledem k parádní atmosféře v Kc Karlov. Byla to moje premiéra, co se akce Reason týče, ale bohužel jsem neodcházel moc nadšen. Samotný parket se zaplnil skoro až k půlnoci, ale i tak lidí s porovnáním běžné návštěvnosti Zenů bylo daleko méně, výhodu to mělo ve větším prostoru na parketu, ale šance si vyslechnout a nebo zatancovat na nějaké zajímavé skladby, vzhledem k výběru skladeb moc nebyla. Snad jediné co mne mile překvapilo, byla jedna věc, kterou hrál James Zabiela a sice svižná věcička s kytarou na pozadí. V krátkých mezihrách byla slyšet jen vlastní kytara a pochvíli navazoval rychlejší rytmus a právě na tuhle věc se celkem dobře tancovalo. Jinak byl exklusivně předveden nový remix pro Depeche Mode. Bylo vidět, že James si na něm dal opravdu záležet. Různé měnění tempa, pár povedených efektů a to vše umocňované jeho live skratchováním. Pak pustil ještě jeden remix starší skladby od Depeche Mode, ale dle mne nebyl jeho vlastní. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 4.2.2002 Karel, News
TOP 10
01. Green Velvet (La La Land)
02. 4 Strings (Take Me Away (Into The Night))
03. Trance Allstars (Lost in love)
04. 4 Clubbers (Children)
05. Azzido Da Bass Feat. Roland Clark (Speed (Can You Feel It ?) [Mixes])
06. Andrea T. Mendoza (Lifestyle)
07. Live Element (Be Free)
08. Ferry Corsten (Punk)
09. Blank & Jones (Desire)
10. Jamiroquai (Love Foolosophy)


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ