TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 26.2.2007 Karel, News

Na obvyklé adrese http://forum.trance.cz/ je k dispozici nová verze diskusního fóra. Není ještě zcela hotová, ale je funkční. Optimalizace bude pokračovat v dalších dnech. Každý uživatel se musí opět zaregistrovat, starou databázi nejde přenést, nicméně staré fórum v dohledné době zpřístupníme alespoň ke čtení. Další související věci jako výpis posledních pěti témat z Diskuse a Ze Skladeb na hlavní straně bude také aktivován, pravděpodobně v úterý. Děkujeme za pochopení.


 25.2.2007 Karel, Press

Ne teď vážně! Vstupenky na taneční párty Koule, která se koná 16.3.2007 v táborském klubu Milenium a na které jako hlavní hvězda vystoupí celosvětově uznávaný, holandský DJ a producent Marcel Woods, společně s Bon Finixem, Martinem Grednerem, Drasticsem a Wizardem lze v současné době sehnat po celé republice v síti TICKETSTREAM, dále také ve všech cestovních kancelářích ČEDOK a FIRO TOUR a ve všech hypermarketech GLOBUS. Cena vstupenky je 220,- CZK (+ 10,- poplatek). Seznam všech, více jak 150ti prodejních míst po celé zemi, najdete na adrese www.ticketstream.cz. Na tomto webu, ale třeba i přes web akce Koule, lze zakoupit i e-tikets na tuto akci a tim padem si vytisknout svůj vlastní lístek v pohodlí svého domova, aniž byste udělali krok do zimy. Vstupenky bude možné zakoupit také na warm-up parties Kick da Night (Koule warm-up), které se uskuteční v Praze, Zlíně a Přestavlkách, nedaleko Tábora, pro více info o předprodejích a warm-upech checkujte www.myspace.com/koule.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2007 Karel, News

Dnešní ukázky vám dokáží, že stále poslouchám i "normální" trance a progressive a nebude se tak opakovat onen "disco" speciál z minule. Startujeme se skladbou Elevation - Blinding Truth. Jde o aktuální singl tohoto talentovaného mladého producenta, jehož skladby si oblíbil zejména Markus Schulz. Tito dva si často své skladby remixují, tudíž se dá asi v blízké době očekávat remix Markuse, pokud již není na světě. Aktuální desku má i Menno De Jong pres. Myth - Sjamaan. K Mennovi nemá cenu cokoliv psát, jde stále o prvotřídní kvalitu, možná už by bylo načase vydat nějaké album. Slovenské trance producenty nemám příliš rád pro jejich nabubřelost, nicméně skladba Eddie Sender & Milan Lieskovky - Lenin mě zaujala a tak nemám problém zařadit ji do dnešních ukázek :) Není to trance, je to takový ten současný techy progressive zvuk, nicméně poslouchá se to příjemně, tudíž nezbývá než pochválit. Love Them Dusk byl velký hit a velkým hitem se možná stane i nová deska od producentů tohoto hitu. Sufjan Stevens Vs. Signalrunners - Chicago se mi z dnešních ukázek líbí asi nejvíce. Líbivý vokál a ještě lepší šťavnatá melodie, to je know how téhle desky, která má takový lehce vánoční nádech, ale snad se jí bude dařit i na jaře roku 2007. Poslední dnešní ukázkou je skladba Santiago Nino & Damien Heck - Redsky (Santiago Nino Dub Mix), která balancuje někde mezi Leninem a Chicagem, tudíž je to takový progressive trance. Santiago Nino se minulý rok na scéně definitivně zabydleli a patří k tomu lepšímu, co současný trance nabízí. A to je pro dnešek vše, další ukázky budou pravděpodobně příští týden od Freezera.

Napsat názor do DISKUSE

 20.2.2007 Karel, Press

Nejpopulárnější dj současnosti PAUL VAN DYK, se i letos představí v Praze, tentokrát v rámci světového turné k albu "In Between". V pátek, 14. září vystoupí v pražské T-Mobile Aréně na akci PAUL VAN DYK "In Between" Album Tour, kterou přináší agentura United Music společně s Bohemian recordings. PAUL VAN DYK se i tentokrát představí v exkluzivním tříhodinovém setu, ve kterém předvede své umění a unikátní styl, při kterém kombinuje technologie Serato Scratch Live a Ableton Live, doplněný hraním na klávesy. Vedle hlavní hvězdy dále vystoupí domácí jednička MICHAEL BURIAN, který zde představí svůj nový label Bohemian recordings, na kterém v březnu vydává vlastní Michael Burian DVD. Dalším hostem bude polský dj a producent ANGELO MIKE. Kromě pravidelných vystoupení na největších parties v sousedním Polsku jste jej mohli u nás naposledy vidět a slyšet na listopadové party Combi:Nations. Posledním ze seznamu vystupujících umělců je holandský dj a producent PACIFIC. Tento mladý talentovaný Holanďan má na svém kontě několik povedených skladeb a remixů, které i sám Paul Van Dyk několikrát zařadil do svých setů.

Napsat názor do DISKUSE

 20.2.2007 Karel, Press

Na sobotu, 27. října 2007 připravuje agentura UNITED MUSIC již čtvrté pokračování nejúspěšnější domácí halové party TRANSMISSION. Kromě tradičně unikátní produkce a show se i tentokrát můžeme těšit na celou řadu djských hvězd. První z nich bude holandský dj a producent SAN, kterého tentokrát uvidíme v živém vystoupení se zpěvačkou JAN JOHNSTON. Hlas této okouzlující umělkyně zní v mnoha legendárních skladbách autorů jako Paul Van Dyk, BT, Tiesto, Paul Oakenfold, atd. Dj SAN aktuálně připravuje několik nových singlů, kterým právě JAN JOHNSTON propůjčí svoje vokály, a nejen tyto uslyšíte na TRANSMISSION v živém podání. Druhým umělcem, který si díky svým vystoupením na TRANSMISSION získal obrovskou popularitu u domácího publika, není nikdo jiný než MARKUS SCHULZ. Jeho stále rostoucí oblibu mimo jiné potvrzuje blížící se vyprodané vystoupení v pražském klubu Mecca. MARKUS bude rovněž jedním z headlinerů legendární Trance Energy, která proběhne následující den v holandském Utrechtu. Jeho sety z obou TRANSMISSION si budete moci brzy poslechnout na našich stránkách. Dalšími zahraničními hosty budou tentokrát britští ABOVE & BEYOND. Tahle parta si během krátké doby vybudovala pevnou pozici ve světové djské a producentské elitě. Jejich aktuální album "Tri-State" zabodovalo jak u odborné kritiky, tak nejširšího publika, a sklízí úspěch po celém světě.

Napsat názor do DISKUSE

 20.2.2007 Roman (F.I.N.), Review

V dnešní recenzi zabloudíme opět do temných soundů progressive house music, kam spadá novinka z labelu 68 Recodings (info o labelu viz. recenze Perry O'Neil - Rush / Industribe) a nemá ji na svědomí nikdo jiný než dlouholetý parťák majitele tohoto labelu (DJe Remyho) Roland Klinkenberg. Roland produkuje house / progressive muziku téměř 15 let a za tu dobu má na svém kontě již nespočet vlastních produkcí i remixů. Z těch nejlepších za posledních pár let bych jmenoval hlavně již téměř klasiku "Inner Laugh" (2000, Lost Language), dále například "Cafeinne / Aeronautics" (2003, Pure Music), "Monday Groove / T.K.O." (2004, Electronic Elements), "Twilight / O-Matic" (2005, Electronic Elements), "What's The Point / Future Pussy" (2006, 68 Rec.), v co-produkci s Remym "Fearless / Till Ya Drop!" (2004, Electronic Elements), "Ignite" (2006, 68. Rec.). V neposlední řadě také Roland vydal v roce 2003 vinyl "Melting Point / Bounce & @", který se nyní dočkal nových mixů, o kterých si povíme právě v této recenzi.

Napsat názor do DISKUSE

 19.2.2007 Karel, Press

Již tuto sobotu 24.2. se pražský klub Vertigo promění na hudební stroj času. Proběhne zde totiž další pokračování stále oblíbenější noci djů z Matamaru - Language of Trance a tentokrát s podtitulem "Back to the Oldschool" který již lecos napovídá. Po velmi úspěšném čtvrtém vydání language of trance s laydee jane jsme si pro Vás připravili malý hudební dáreček. Residentí djové Mark Airman a Mata C, kteří se Vám tentokrát představí hned dvakrát, nejdříve odehrají svůj klasický set a poté se můžete těšit na speciální oldschool and hit trance set kde se společně s Vámi přenesou do dob kdy trance zažíval svůj rozkvět a zavzpomínáme na hity na, které se nezapomíná. Ani tato noc se samozřejmě neobejde bez zajímavých hostů - tentokrát se můžete těšit na dva mimopražské dje. Pozvání přijal jako první Dj Stjopa - resident prestižní Brněnské párty E-motion (dříve Sound of Ibiza), který vystupoval po boku jmen jako Menno De Jong, Marc Marberg, Michael Burian, Laydee Jane, Charlie Jan a nyní ho čeká hraní s Martinem Rothem, Mike Foylem a Airbase. Jeho styl hraní by se dal nejvíc přiblížit k uplifting trance často preferující vokály a v současnosti i melodicky příjemný progressive.

Napsat názor do DISKUSE

 15.2.2007 Binary, Review

A je to tady! Dlouho očekávané album belgického veterána trance a progressive music - Laurenta Véronneze a Georgese Petkidise, pod jejich téměř deset let starým projektem Planisphere, dne 13. února 2007 spatřilo světlo světa na labelu Green Martian a trance.cz je vůbec prvním serverem, který Vám toto skvělé CD představí. Najdete na něm skladby ze žánrů trance, progressive i breaks, což je zárukou toho, že se při jeho poslechu určitě nebudete nudit. Pestrost stylů je jednou z předností tohoto alba. Pokud navíc patříte mezi příznivce projektu Planisphere a vzpomínáte si na skladby jako NYE, Symphotek, Hosanna, Moonshine, Balearic, Totem a další, z nichž mnohé už dnes patří ke klasikám elektronické taneční hudby, určitě si i na tomto CD najdete to, co máte rádi. Pojďme tedy bez dlouhého zdržování k představení této skvostné kolekce jedenácti zcela nových tracků, které se vešly do sta minut, během kterých můžete tančit, relaxovat nebo dělat cokoli jiného, ale rozhodně nebudete zívat!

Napsat názor do DISKUSE

 15.2.2007 Karel, Press

A hned na prvním warm-upu to rozjedeme ve velkém stylu. Celá noc se bude odehrávat ve stylu house, electro a progressive, ale i milovníci melodického techna si určitě přijdou na své. Pod taktovkou residenta KDN, "kyperského prince" Bona Finixe se rozjede mejdan, který bude jedinečný a svým způsobem půjde o raritu v klubu Liquid. Ptáte se proč? Poprvé v Liquidu kromě kvalitní hudby zažijete také něco po stránce visuální. Už sám název prozrazuje, že na party bude instalován laser. Tedy nechte se unášet tanečními rytmy a užijte si Kick Da Night, první warm up na Kouli s laserovými efekty.. Jedná se o warm-up akci k březnové párty Koule, na které vystoupí holandský dj Marcel Woods a společně s ním právě Bon Fínix a náš další host. Tím hostem je pražský dj Drastics, kterého jste měli možnost v Liquidu slyšet už v prosinci minulého roku společně s Jerrym a Spyrem. Dalším hostem bude tachovský dj, který se již presentoval na spoustě akcí nejen v klubech a pro kterého není problém stát za gramci a bavit clubbery třeba i v šestihodinových setech. Tím hostem je DJ Alesh. Samozřejmostí je vystoupení člena bookingu Liquid, který nesmí chybět na jakékoli prestižní akci klubu za gramofony - DJ MartyK! Hudební menu už tedy znáte, teď nezbývá už nic jiného, než si zapsat datum 16.2. do diáře a v ten správný den vyrazit na tu správnou akci, to jest na Kick da Night, prvnní warm up na Kouli. Všichni co v prosinci oslavili rok párty KDN Bona Finixe společně s holandským Quintinem vědí, že tento mejdan by si opravdu neměl nikdo nechat ujít. 16. února další Kick da Night poprvé s velkou laser show v libereckém Liquidu. Více info na http://www.myspace.com/koule.

Napsat názor do DISKUSE

 14.2.2007 Karel, News

Dneska je Valentýn a i když jej ne každý uznává, drtivá většina jej asi registruje a ví o něm. Hodně jsem přemýšlel jaká novinka by se k tomuto poněkud slavnostnějšímu datu hodila. Po krátkém přemýšlení mi bylo vše jasné a volba padla na singl Nic Chagall - What You Need, který najdete u labelu High Contrast Recordings. Nic Chagall (vlastním jménem Claus Terhoeven) byl ještě před pár lety trnem v oku spoustě ortodoxních trancerů a to proto, že se podílel a stále podílí na projektu Cosmic Gate, který po svém zajímavém začátku někdy v roce 1997 začal stagnovat a vypadalo to že vejde v zapomnění. To se nakonec nestalo, protože Cosmic Gate svůj zvuk zásadně renovovali a poslední počiny jako třeba "Analog Feel" a vůbec většina skladeb z alba "Earth Mover" ukázala nový směr, kterým se Cosmici budou ubírat. Paralelně s tím Nic Chagall začal produkovat i pod tímto nickem. Velký úspěch zaznamenal už se singlem Monday Bar. I tehdy si ale jistě hodně lidí myslelo že jedna vlaštovka jaro nedělá. Tyto anti Cosmic Gate skektiky tak definitivně umlčí až singl WYN (What You Need). Kombinace progresivního zvuku a báječným mužských vokálů (a posléze i ženských při vyvrcholení skladby) je jednoduše dechberoucí a je jedno jakou verzi posloucháte (ukázka). Verzí je zatím několik a sice Original Extended, Prelectric Mix (orientovaný do elektra), Hard Dub a Prog Mix, přičemž všechny obsahují onen vokál, který tvoří jádro skladby. Mně se nejvíce líbí Original a Hard Dub, to jsou ostatně verze které se i nejvíce hrají. Uvidíme s čím přijde Nic Chagall v budoucnu, po tomhle singlu se na to jednoznačně těsím!

Napsat názor do DISKUSE

 12.2.2007 Freezer, News

Rozhodl jsem se po vzoru Karla, že Vám čas od času, podobně jako on, představím ve formě ukázek několik žhavých novinek na trance scéně. Jako první tu máme novinku od mého nejoblíbenějšího producenta současnosti, belgického umělce L-Vee a jeho projektu Cape Town. Skladba Persivalesque je výtečným follow-upem skladby Proglifter z minulého roku. Piano melodie je opravdu nádherná, bezpochyby jedna z nejlepších jakou jsem kdy slyšel. U tohoto producenta zůstaneme i s další ukázkou, jedná se tentokráte o jeho progressivní projekt Planisphere, pod kterým vydá L-Vee už za pár dnů očekávané album Solarism. Skladba No Sugar Added je mojí současnou skladbou číslo jedna a patří k těm nejmelodičtějším na tomto albu. Album na nás chystá i další belgický kouzelník jménem M.I.K.E., v létě vyjde jeho v pořadí druhé MIKE album a pilotním singlem bude Changes R Good. Ačkoliv Mikeův styl se stále vyvíjí a mění, tak jeho rukopis je nezaměnitelný. Kromě této verze bude k mání i house mix této skladby. Dále tu mám jednu specialitku pro vyznavače poněkud progressivnějšího tranceu, jedná se o relativně neznámou, ale zvukově velmi zajímavou záležitost Gabriel Ananda & Cio D'or - Lauschgoldengel. Na závěr jsem si nechal bezpochyby velký budoucí hit od současného dost možná nejlepšího představitele čistého upliftingu, není jím nikdo jiný než Daniel Kandi a jeho prozatím nepojmenovaná novinka. Myslím že dnešní novinky jen dokazují, že trance má stále co nabídnout a nepotřebuje se prozatím dále nikam vyvíjet.

Napsat názor do DISKUSE

 9.2.2007 Karel, Press

16.3. se v táborském klubu Milenium uskuteční velkolepá taneční párty s názvem Koule. Koule je koncipována jako velká taneční párty, evropského formátu, která je určena převážně pro moderní mladé lidi, kteří "jdou s dobou", sledují módní trendy, mají rádi elektronickou taneční hudbu a chtějí se příjemně a dobře pobavit s přáteli. Z těchto důvodů kladli organizátoři důraz jak na pečlivý výběr prostoru, kde se tato nová klubová noc uskuteční, tak také na kvalitní line-up a s ním spojenou rozmanitost hudebních stylů, které na této párty zazní. Na Kouli si přijdou na své jak fanoušci progressive music či electra, tak i nadšenci house music a milovníci techna. Jako hlavní host na Kouli vystoupí Dj, který vystoupil na předních tanečních festivalech Evropy, jako jsou Sensation Black, Innercity, Mystery Land, MayDay, Dance Valley, Antwerp Is Burning, Defqon 1 a Trance Energy. Tím hostem není nikdo jiný, než holandská star světového formátu, DJ a producent Marcel Woods, který do České Republiky přijede odehrát svůj set vůbec poprvé.

Napsat názor do DISKUSE

 8.2.2007 Binary, Review

Každý z Vás už zajisté slyšel o talentovaném izraelském producentovi Maoru Levim, který na poli trance music působí už téměř dva roky. Jeho styl je velmi originální - žádná tuctová produkce, kterou je trance scéna v poslední době zahlcena. Kombinuje melodické progressive soundy a zajímavá je i jeho temnější tech produkce. Jeho oficiálním debutem byla deska Lital, která vyšla včetně remixu od Rouzbeha Delavariho na labelu Anjunadeep v roce 2005. V loňském roce o sobě dal vědět vinylem Destruct / Toasted, a to pod svým aliasem Maori, pod nímž produkuje techtrance, některými elementy připomínající až techno. Dalšími jeho projekty jsou upliftingový Angelstyle, jenž tvoří společně se švédským producentem Matiasem Lehtolou. Určitě si vzpomenete na rok a půl starou desku Oceancreme / Insider, která je prozatím jediným společným dílem těchto pánů. Pod dalšími projekty, jako je progressivní Pillow One či Verny, Maor ukazuje i svoje remixérské dovednosti - kupříkladu Pillow One Remix k tracku Burma od projektu Lostep je brilantní. Jeho zbrusu nová deska nese název Reflect / Illumina a vychází opět na labelu Anjunadeep, do jehož stáje se Maor zařadil. Jak už jsem podotkl, nevychází mnoho vinylů, které by vybočovaly z řady něčím výjimečným, ale tato deska je rozhodně jedním z nejkvalitnějších počinů začínajícího roku 2007. Pojďme si ji podrobněji představit.

Napsat názor do DISKUSE

 7.2.2007 Karel, News

Při pohledu na dnešní ukázky se nelekejte, tento server se nestává mekkou disko hudby. Nicméně i na poli komerčního disko trancu vznikají čas od času zajímavé kousky a tak nebude na škodu si jich pár dneska představit. Dream Dance Alliance - Over The Moon je první dnešní ukázka. Na ní se mi líbí zejména ta úvodní klavírní část, která je myslím hodně podařená. Ano zbytek už je víceméně o ničem, ale ten úvod je luxusní :) Název Discotronic - Tricky Disco zní pro trancery odpudivě už od pohledu, ale pozor, nenechte se zmást. Tricky Disco rozhodně nepoužívá 100x obehrané rytmy, ale snaží se přinést trochu něco jiného. A to se jí daří, je to v současnosti hit německých discoklubů. Shaun Baker - V.I.P. co k tomu napsat? Shaun a jeho produkce je dostatečně známa širokému poli posluchačů. Deska V.I.P. je jeho nejnovější počin a rozhodně stojí za povšimnutí (poslech). Rocco - Fuckin' Beautiful je nový singl Rocca a jestli je "zku... krásnej", to posuďte sami. Rocco svůj sound také inovuje a rozhodně to není nuda. No a na konec jsem si nechal asi nejlepší ze současné dance trance tvorby, Jeckyll & Hyde - Frozen Flame si dovedu klidně představit i v nějakém klubu nebo na halové party, samozřejmě by to chtělo dost odvahy, ale kdo se bojí, ten nesmí do lesa že ano. Frozen Flame je tak spíše Hot Flame :) No a pro ty co jsou z dnešních ukázek šokováni či konsternováni tu mám dobrou zprávu, příště se opět vrátíme k normálnímu trance/progressive stylu, nicméně nějaké nu-trance nudné hokus pokusy od tohoto serveru zase nečekejte.

Napsat názor do DISKUSE

 6.2.2007 Karel, Press

Na expedici za aktuálními styly elektronické taneční hudby se vydáme už 16.02. v klubu Retro na pražských Vinohradech. Návštěvníky čeká pestrý žánrový průřez, o nějž se postará team kvalitních DJs v čele s půvabnou E-Lite či návštěvou ze Slovenské republiky, Nifrou. Tanec, vášeň, zábava. Tak přesně to jsou synonyma pro party EXPEDITION, kterou zaštítil internetový portál Expeditionmusic.com. DJ E-Lite (vlastním jménem Ester Křížková) začínala svou DJskou kariéru v roce 2002 kurzem v DJ škole MP4 v rodné Ostravě. E-lite svým talentem a hudební rozmanitostí udělala hned dobrý dojem, jak mezi promotéry, tak především mezi klubery. Díky jejím energickým a různorodým setům, si DJ E-Lite získala nejen nemálo příznivců po celém území České republiky, ale i za jejími hranicemi, například v Polsku nebo na Slovensku. Kombinace její funky rozjeté klubové muziky a sympatické, extrovertní image z E-Lite udělala v relativně krátké době velice žádanou osobnost. Její vystoupení bude nesporně patřit mezi nejzajímavější atributy večera.

Napsat názor do DISKUSE

 2.2.2007 Karel, Press

Pořadatelé party Amazing City oznámili změnu v line-upu akce - Michaela Buriana nahradí v programu DJ Matt Hardwick. Důvodem jsou požadavky Michaela Buriana, kterým promotéři nemohli vyhovět. "Samozřejmě není příjemné, že musíme dělat změny v obsazení Amazing City, ale pevně doufáme, že to fanoušci pochopí," říká k situaci Daniel Trojan z pořadatelské společnosti Clear Vision. "Michael Burian si bohužel kladl požadavky, kterým nebylo možné v žádném případě vyhovět. Smlouva nám nedovoluje zveřejnit podrobnosti. Už však máme za Michaela zajištěnou náhradu a troufám si tvrdit, že by to mohla být změna k lepšímu." Michaela Buriana totiž na Amazing City nahradí trance DJ Matt Hardwick, takže k Britům Paulu Oakenfoldovi, Judge Julesovi a Eddiemu Halliwellovi přibude další krajan do party. Matt Hardwick si na ostrovech vybudoval pověst a přízeň fanoušků jako rezident legendárního sheffieldského klubu Gatecrasher, kde působil celých osm let - až do roku 2004. Poté si řekl, že je na čase prorazit v zahraničí, a byl v tom velmi úspěšný. Matt patří mezi top 100 DJů časopisu DJ Mag, zahrál si na akcích po celém světě a všude si získal věrné fanoušky. Nyní je na řadě Česko.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ