TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 24.2.2011 Karel, Press

Dalším účastníkem páteční rádiové show Trance.cz in the Mix je Peter Muff. Hudbě se začal věnovat už ve svých 14ti let. Přes skládání skladeb se dopracoval až na DJský post, na kterém stanul poprvé v roce 1998. Svou kariéru započal pod jménem Muff po místních klubech. V pozdějších letech se dostává i na Stodolní ulici v Ostravě, kde má možnost hrát ve čtvrtky. Stodolní ulice byla teprve začátek jeho kariéry. Svým tehdy dance (německým trance) stylem si získává další ohlasy, které ho dostaly i za hranice České republiky, konkrétně na Slovensko do Budatinské Lehoty. Zde měl možnost vystupovat s DJem ze Slovenského rádia ale i na akcích jako Caribik party, Snow party a jiné. Své působení na Slovensku obohatil v roce 2007 i rezidencí v Žilině, kde pořádal pravidelné progressive víkendy.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2011 Karel, Press

Ve své české premiéře vystoupí na Trancefusion duo maďarských producentů Myon and Shane 54. Jsou to velcí showmani, jak jsme měli možnost se přesvědčit osobně, a zároveň jsou to dva neskutečně pohodoví chlapíci, se kterými byla radost si popovídat. Zde vám přinášíme rozhovor s nimi a těšte se na jejich trojí vystoupení v ČR během krátké doby. Budou totiž hlavními hvězdami oficiálních warm up party v Ostravě a Praze a poté samozřejmě 30.4. součástí hvězdného line upu na TRANCEFUSION MAGIC.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2011 Karel, Press

V pátek 25. února se setkáme na druhém vydání klubovky Trance Gate v klubu Le Mirage na Újezdě. Po minulých pozitivních ohlasech jsme pro Vás připravili další výlet za hranice všedních dnů. Parťáci DJ MCB a David Justian si pozvali na pomoc kolegu a zástupce trance & progressive irádia Sensation Factory - DJ Carrione aka DieselPhunk. Můžete se těšit na kvalitní našláplý trancy progressive sound, který Vás jistě nenechá jen tak v klidu sedět a popíjet drinky. Dobře zásobený bar poskytuje širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Sortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u barmanů.

Napsat názor do DISKUSE

 15.2.2011 Karel, Press

Vážení přátelé kvalitní elektronické taneční hudby, na pátek 18. února se pro Vás připravuje další pokračování klubovky Deep Inside. Opět po měsíci se setkáme v příjemné kavárně a music baru o2, který se nachází u kraje parku na křižovatce Žitné ulice a Karlova náměstí. Rezidenti a promotéři tohoto večírku DJ MCB & David Justian si tentokrát připravili překvapení a pozvali zlínského kolegu a kamaráda Lukáše Kubu alias DJ Kouba. Ten se již od roku 2000 věnuje aktivně DJingu. Na začátku hrával ve zlínských klubech a nepravidelně pořádal klubové akce, které se setkávaly s velmi pozitivním ohlasem. V roce 2002 a 2003 pravidelně vystupoval ve zlínském klubu Paříš, později v Q klubu. Za nedlouho se stává rezidentním DJem klubu 603. Rok poté, po návratu z krátkodobého pobytu v Anglii, inspirován londýnskou klubovou scénou, se začíná angažovat ve zlínském DJ Lab baru jako residentní DJ a také jako produkční klubu, když během jednoho roku uspořádal spoustu úspěšných klubovek různých žánrů.

Napsat názor do DISKUSE

 14.2.2011 Karel, Press

Se začarovaným číslem 33. Vám přinášíme čerstvý preview k následujícímu dílu pořadu INSOUND Show. Ten si na Vás chystá v první řadě opravdu solidní porci vokálové produkce, která pro poslední dva týdny měla obrovské pochopení u předních producentů tranceové muziky. Budete se tak moci setkat s novinkami od Moonbeam nebo Sander Van Doorna. Co je ale zajímavější, tak určitě guestmix...jako obvykle. Ten pro nás obstaral člověk, o kterém se toho ještě nedávno příliš nevědělo, ale není tomu dlouho, co právě Armin van Buuren jednu z jeho skladeb vystavil pochvale s názvem Future Favorite. Přivítejte tak rumunského producenta, který si říká Andrew Rayel. Nachystal Vám totiž opravdu prvotřídní guestmix s nejen ID tracky, ale také parádním intro začátkem. Proto rozhodně neváhejte a již tento pátek laďte!

Napsat názor do DISKUSE

 10.2.2011 Karel , Press

18. března se v pražském klubu Mecca uskuteční první speciální díl populární party Impress. Tato speciální edice odstartuje novou éru parties Impress, které nabídnou nejen pražským clubberům i atraktivní zahraniční hosty. Headlinerem vůbec prvního Impressu v Mecce bude českým partypeople důvěrně známý sympaťák ze Švédska Marcus Schossow. Představovat tohoto milého a charizmatického seveřana nemá vůbec smysl, protože každý zná jeho specifický futuristický sound, kombinující různé EDM žánry, i jeho jedinečnou komunikaci s publikem. Marcus si vytvořil světové renomé v roce 2007 hitovkou Mr. White a od té doby vydal nespočet úspěšných tracků a remixů, mnohé na svém labelu Tone Diary - stejnojmenný název nese i jeho úspěšná radioshow. Hudební fajnšmekři znají Marcuse už z dřívější doby, kdy vydával tracky pod aliasem Progresia.

Napsat názor do DISKUSE

 8.2.2011 Karel, Press

Od nyní vám budeme postupně představovat v krátkých biografiích a rozhovorech jednotlivé zahraniční hvězdy akce TRANCEFUSION MAGIC. Jako první na řadu přichází velice sympatický a otevřený chlapík z líhně těch nejlepších DJs, holandský producent FIRST STATE. A v Čechách se představí v souvislosti s Trancefusion hned třikrát, 2 x na oficiálních warm up parties v Ostravě a Praze a pak samozřejmě na hlavní párty 30. dubna. Sander van Dien, vystupující pod přezdívkou First State, je v současnosti bezesporu jedním z nejzajímavějších a nejtalentovanějších producentů elektronické taneční hudby. Jeho tvorba se už stačila nesmazatelně vrýt do nahrávek a setů největších a nejvlivnějších interpretů progressive a trance music. First State samozřejmě nejen skládá, ale i hraje naživo. Loni procestoval celý svět: hrál mimo jiné v Austrálii, Jižní Africe, Británii, Irsku a USA. Objevil se také na několika nejslavnějších tanečních akcích jako Trance Energy, Godskitchen, Gatecrasher nebo Tomorrowland. A zde je krátký ale otevřený rozhovor s ním!

Napsat názor do DISKUSE

 8.2.2011 Karel, Press

aneb LIKVIDACE skladů a VÝPRODEJ značek a to opravdu větší než čekáte. Tedy větší výprodej než čekáte. Jelikož ceny, ty budou nejnižší. Nižší než jaké Vás napadnou. Nevěříte? Říkáte si co nás k tomu vede, že děláme takto velký výprodej? Připravujeme za pár týdnů několik změn, které Vás potěší, budeme mít novou showroom, budeme nabízet nové značky a připravíme i nějaké vychytávky.

Napsat názor do DISKUSE

 7.2.2011 Karel, Press

Další epizoda radio show Trance.cz in the Mix se ponese v poklidnějším tempu. Set tentokrát namíchal Dexx, rodák z Olomouce, který se řadí spíše mezi bedroom DJje a nemá ambice budovat DJskou kariéru. Svoje sety mixuje převážně pro potěšení vlastní a přátel naladěných na stejnou hudební vlnu a to již více než deset let. Taneční muzika ho oslovila koncem 90. let, kdy si v českém éteru budovala svou pozici původní radio show Dance Extravaganza. V první fázi byl tedy ovlivněn housovými rytmy, později tíhnul čím dál více k trancu. Mezi jeho oblíbené DJs patřili před lety Paul van Dyk, Armin van Buuren, Gabriel & Dresden a především Markus Schulz v době, když jeho show Global DJ Brodcast měla poněkud progresivnější háv a vysílala se na americké stanici Party 931. Nyní mezi jeho oblíbence patří spíše Axwell, Matt Darey, Moonbeam, Jody Wisternoff, Josh Gabriel nebo James Zabiela. Spektrum taneční huby, kterou poslouchá a o kterou se zajímá, se rozrostlo více do šířky. Vy máte nyní možnost poslechnout si hodinový set, který reflektuje jeho hudební gusto.

Napsat názor do DISKUSE

 6.2.2011 Karel, Press

The Selection of David Justian je skvěle mixovaná kombinace stylů house, progressive a trance. Z dvouhodinové show patří prvních 80 minut Davidovi a zbylých 40 minut je věnováno zahraničním hostům, které si bude pravidelně zvát. První únorovou neděli (6.2.2011) odstartuje již 4.epizoda,ve které si pro Vás David připravil speciálního hosta, holandského Dje a producenta SETRISE, kterého uslyšíte ve druhé hodině pořadu "The Selection of David Justian". Setrise aka Melle Bakker je novou taneční senzací z Utrechtu v Nizozemí. Jeho produkce jsou často podporovány jmény jako Armin van Buuren, DJ Tiësto, dokonce Benny Benassi ho požádal o remix dnes již slavné klasiky ´´SATISFACTION´´ a tuto předělávku masivně podporoval Paul van Dyk po několik měsíců. Melle rozšiřoval svůj zvuk po celé Evropě po boku umělců jako například Eric Prydz, The Crookers, Cosmic Gate, Scot Project, Rank 1, Jochen Miller, Sean Tyas, John O´Callaghan, DJ José, Johan Gielen, Mark Sherry, Yoji, Bas & Ram a mnoho dalších. Setrise se do podvědomí českých cluberů dostal hlavně svou předělávkou Kernkraft 400, od Zombie Nation. Kterou zahrnuli do svých playlistů DJs jako Armin Van Buuren, Markus Schulz, Paul Van Dyk a mnoho jiných.

Napsat názor do DISKUSE

 1.2.2011 Karel, Press

Pro první epizodu měsíce únor jsme si nachystali něco opravdu speciálního. Guestmix si pro nás totiž nachystal gruzínský producent, který je ve světě známý jako Nuera. Roger Shah si ho našel vcelku nedávno, ale on se stihl odprezentovat nejlépe, jak to jen šlo. Doufáme tedy, že Vás jeho průlet trancem pobaví, protože například nám jeho muzika přijde jako jedna z nejlepších, co se v trance scéně za poslední dobu objevuje. Dále se budete moci těšit na celou řadu méně známých producentů, kteří poslední dobou sklízejí nečekaně solidní úspěchy. Velká vydavatelství na ně sázejí a docela jim to vychází. Proto doufáme, že nás opět naladíte již tento víkend, každý den, na třech různých rádiích. INSOUND Show s pořadovým číslem 32. na Vás bude čekat.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ