TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 26.2.2013 Karel, Press

90. epizoda bude ve znamení vokálových produkcí, ve kterých se představí hlasy zpěvaček jako jsou například Tiff Lacey, Emma Lock, Ellie Lawson nebo mladá talentovaná Ruska Sveta B. Každopádně nesmím opomenout ani samotný guestmix, který si přichystal australský producent Sonic Element. Ten nedávno získal podporu vydavatelství Perfecto Recordings, které vlastní Paul Oakenfold. Můžeme Vám tedy garantovat, že samotný mix bude plný ryzích tranceových vln, které jsou v dnešní době tak v oblibě. Pokud tedy budete mít čas, tak neváhejte., rádi se Vám odvděčíme příjemně strávenou dvouhodinovkou.

Napsat názor do DISKUSE

 25.2.2013 Karel, Press

Již tento pátek 1. 3. se rozduní pražský klub Touster s akcí pod názvem IN Trance. Jako hlavní hvězdy večera vystoupí anglický talent, jeden z nejvytíženějších producentů vůbec a hlavně oblíbenec Armina van Buurena, JAMES DYMOND. Poněkud lehce ostřejší hudební nálož můžeme očekávat i od další hvězdy večera MATTA SKYERA z Polska. I pro milovníky upliftu tu máme svého zástupce, kým není nikdo jiný než slovenský divoch a pařanů král, REORDER. Večer otevírá královohradecký sympaťák ROSSIGNOL a jak je už na akcích IN Trance zvykem, na pořádný výprask se těšte od usměvavého BOXIho. In Trance tým si tentokrát pro Vás přichystal překvapení v podobě druhé stage ve stylu house.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2013 Karel, Press

Trancefusion oznamuje podzimní termín a spouští předprodej

Zpozorněte! Párty Trancefusion oznamuje pod hlavičkou BTL Agency její podzimní termín. V sobotu dne 28.9.2013 se tato akce opět usídlí v prostorách Průmyslového Paláce v Praze, aby potěšila tisíce trancových fanoušků z různých koutů světa. Stejně jako tomu bylo na podzim 2011 i 2012, se i nyní můžete těšit na jednu velkou hlavní stage, kterou budou opanovat hvězdy světové trancové scény společně s live performery. Line up je již téměř celý připraven a ladí se pouze poslední detaily. Oznámení kompletního seznamu těch, kteří se tentokrát představí v Praze, můžete očekávat v nejbližší době. Již nyní vám ale můžeme prozradit, že se opět - jako tomu je v případě Trancefusion dobrým zvykem - dočkáte několika jmen, která si v ČR odbudou svou premiéru. Těšit se můžete i na malou stage, která bude tentokrát vyhrazena pro lokální trance djs, dále pak také na množství barů, stánků s občerstvením, upomínkovými předměty, míst pro odpočinek apod.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2013 Karel, Press

Dnes stejně jako každý sudý pátek můžete naladit radioshow Trance.cz In The Mix na iRadiu Sensation Factory. Show Vám v první hodině přináší to nejlepší z České trance & progressive scény. A o guestmix v druhé hodině se postaral dobře známý DJ a producent Michal Čuřík více známý jako Michael C. Michael C patří mezi nejúspěšnější progressive house/trance DJs a producenty ve střední Evropě. Je rezidentním DJem nejposlouchanějšího pořadu o taneční muzice Dance eXXtravaganza na rádiu Evropa 2, jeho tracky pravidelně hrají například Ferry Corsten, Guiseppe Ottaviani, Sean Tyas a mnoho dalších. Kromě úspěchů na domácí scéně Michael vystupoval v Číně, Itálii, Bulharsku, Německu nebo Polsku. Oficiálně remixuje legendární kapelu Kosheen a vydává na světových labelech. Představil se na megaakcích Transmission, TranceFusion, Reflections s Arminem van Buurenem nebo po boku DJe Tiesta před 15 000 lidmi. Hrál na festivalech Pleasure Island, Creamfields, Mácháč, Summer of Love nebo zahraničních Summer City v Polsku, BeeFree na Slovensku a Summer Emotion v Itálii. 17. prosince 2012 vyšel jeho remix na legendárním labelu In Trance We Trust / Black Hole a skladbu zařadil Ferry Corsten i na svoji nejnovější kompilaci jako bonusový track! Guestmix můžete ze záznamu slyšet na Mixcloud či Youtube.

Napsat názor do DISKUSE

 19.2.2013 Karel, Press

Ahoj Jamesi, začátkem března dorazíš do Prahy, byl si tu již někdy předtím? Pokud ne, mohl by si přiblížit, co si o naší zemi slyšel? Zdravím. Ano, byl jsem v Praze již jednou a opravdu se mi tam moc líbilo. Fantastické město s tolika místy, které člověk musí vidět. Nejvíce mě zaujala architektura - každá budova má svůj vlastní styl, charakter. Opravdu se moc těším, až se k Vám vrátím, tentokrát ale jako DJ.

Napsat názor do DISKUSE

 15.2.2013 Karel, Press

Hymna Trancefusion 2013 "Destination Prague"

Stejně jako v loňském roce je i letos Richard Durand autorem oficiální hymny akce TRANCEFUSION. Letošní hymna vyšla opět pod hlavičkou Black Hole Recordings a nese název DESTINATION PRAGUE. Posuďte sami, jak se tentokrát povedla. Richard Durand bude i letos jednou z mnoha světových hvězd jarní edice Trancefusion Ocean of Love, která se uskuteční za necelé dva měsíce ve všech prostorách Průmyslového Paláce v Praze.

Napsat názor do DISKUSE

 13.2.2013 Karel, Press

Další díl INSOUND Show, který bude na svých bedrech skrývat neuvěřitelné 89. číslo, jsme pro Vás připravili napěchované novinkami od shora až dolů. Můžete se těšit na jména jako Ahmed Romel s Pizz@doxem, Karanda, Arisen Flame, Federation a obrovskou nálož dalších známých, ale i, jak už to tak bývá, nových jmen na obzoru. Vrcholem pak budiž naprosto perfektní guestmix od britského producenta známého jako James Dymond. Ten během minulého roku ukázal svojí produkci v naprosto ultimátním světle a získal si podporu mnohých posluchačů. I proto je James jedním z nejvytíženějších producentů současnosti a i proto 1. března navštíví Prahu, aby Vás o tomto faktu bez problémů přesvědčil na akci In Trance. Pokud už se na něj těšíte, tak rozhodně neváhejte, nachystal si ryzí producentský mix, který je, jak jinak, naprosto boží!

Napsat názor do DISKUSE

 12.2.2013 Freezer, Report

Druhý únorový víkend přinesl ojedinělou a opravdu raritní trance párty, která zatím u nás neměla obdoby. Troufám si říci, že hlavním impulzem pro uspořádání Old School edice pro team Trancefusion bylo vystoupení Kaie Tracida na podzimní eventu. Jeho classic set tehdy sklidil neuvěřitelné ohlasy a tak přišel tento famózní nápad přizvat ještě další megahvězdy a legendy trance hudby jako jsou M.I.K.E. aka Push, Johan Gielen a Tomcraft. Je pravda, že tito DJs už mají ty nejlepší léta za sebou, byť jsou všichni i nadále aktivní a stále vystupují a produkují. Tato akce umožnila vrátit se o několik let zpátky do dob kdy byl trance na výsluní, do dob kdy frčela Trance Energy v plném proudu a do dob kdy byl trance ve své nejčistější podobě bez nějakých příměsí. Pojďme se podívat jak tento unikátní event dopadl, naplnil nebo snad předčil očekávání?

Napsat názor do DISKUSE

 12.2.2013 Karel, Press

Jako bonus jsme pro Vás tentokrát připravili také druhou stage, která bude ve znamení house music. Vystoupí zde rezidentní djs brněnského klubu 7.nebe Ivo Hilszek a Andy Smitth, které doplní rezident klubu Event z Hradce Králové, dj a výborný producent Martin Trax. Z pražských djs se můžete těšit na youngster dj Venatio.

Napsat názor do DISKUSE

 7.2.2013 Karel, Press

Trancefusion Old school edition - pozvánka DJs na Trancefusion Old School edici

Již tuto sobotu se uskuteční v holešovickém SaSaZu speciální klubová edice Trancefusion s celou řadou zajímavých hostů. My vám v tuto chvíli přinášíme časový line up a poslední důležité informace před touto velkou klubovou akcí roku 2013 v Praze.

Napsat názor do DISKUSE

 7.2.2013 Karel, Press

Paul Van Dyk - soutěž o vstupenky

19. dubna se přesně po 4 letech vrátí Paul van Dyk do Prahy, aby předvedl svojí show roku 2013! SaSaZu se bude otřásat v základech, a my tu pro Vás máme 4 vstupenky, které můžete vyhrát pokud nám správně napíšete: Jak se jmenovala a kde se konala (místo konání) párty v České republice, kde naposledy vystoupil Paul van Dyk v rámci svého Evolution World tour?

Napsat názor do DISKUSE

 6.2.2013 Karel, Press

Právě Plzeň se stává městem, které si společnost Trancehub vybrala pro svoji první akci v České Republice. A rozhodně je na co se těšit! Plzeňský klub PH+ se stal ideálním místem pro tuto spektakulární akci, na které se předvedou hned dvě zahraniční jména, společně se skvělým supportem kvalitních, českých DJs. Fanoušci trancové hudby se mohou těšit na dvě neohrané hvězdy a to na holandského producenta a DJ, zvaného Estiva, který do České Republiky zavítá vůbec poprvé a odehraje si právě na této akci svojí premiéru. Druhou zahraniční hvězdou této akce se stal holandský, mladý talent Wezz Devall, který již několikrát dokázal dostat české publikum do neskutečné euforie. Domácí scéna bude zastoupena jmény Thomas Coastline, který patří ke spičce české, trancové scény. ProggyBoy, mladý talent z Plzně, který získává obrovský support od několika zahraničních hvězd. Prem Van Skaal, plzeňský producent a DJ, který se již ukázal ve skvělém světle po boku holandského DJ San. Lineup poté doplní zkušený Lucas Age, který do Plzně zavítá z Prahy společně s dvojkou iB DUO.

Napsat názor do DISKUSE

 5.2.2013 Karel, Press

Trancefusion Old school edition - časový line up a poslední praktické informace

Již tuto sobotu se uskuteční v holešovickém SaSaZu speciální klubová edice Trancefusion s celou řadou zajímavých hostů. My vám v tuto chvíli přinášíme časový line up a poslední důležité informace před touto velkou klubovou akcí roku 2013 v Praze.

Napsat názor do DISKUSE

 4.2.2013 Karel, Press

Po velkém úspěchu jarní IN Trance s Ferry Tayelem a Manuelem Le Sauxem je tu další, a to již páté, pokračování této clubery oblíbené trancové párty a to opět s nablýskanými jmény z celé evropy. Toto jarní vydání si vzalo za přídomek "138 bpm edition", což pro laiky jednoduše znamená "pořádný kotel". Na tomto vydání se vám určitě nestane, že usnete, nebo že vás přepadne chuť na nějaký inteligentní český seriál v televizi. Tady to prostě pojede od začátku do konce a doporučujeme pořádný "svačinky" na doplnění energie :) Zárukou těchto silných slov je anglický dj a producent JAMES DYMOND, který vystoupí na jarní A State of Trance 600 se stejným přídomkem "138 bpm edition", kde si zahraje po boku světové elity jako je dj-ská jednička Armin van Buuren, John O'Callaghan, nebo Aly & Fila.

Napsat názor do DISKUSE21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ