TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 24.2.2015 Karel, Press

Citadela přiveze nejznámější ženské DJ duo planety - NERVO

Tato legendární akce nepřestává udivovat svým žánrovým rozpětím! Na tech/housové edici vystoupil Carl Cox, na tech/minimalové Anthony Rother či Sven Vath, tranceové zaměření již několikrát potvrdil Paul van Dyk, či před pár dny Ferry Corsten. Nyní Citadela představí oblíbený EDM styl, a to v podobě těch nejpovolanějších - australských sester Miriam a Olivie alias NERVO, v Brně, Bobycentru! Australské duo NERVO, které tvoří sestry Miriam a Olivia, potvrdilo své první vystoupení na Citadele v brněnském Bobycentru, a to 23. května tohoto roku! DJky, skladatelky, textařky, modelky, zpěvačky a v neposlední řadě dvě velmi pohledné slečny, které dokázaly jako jedny z mála prorazit do světa globálního DJingu. A rozhodně zaslouženě.

Napsat názor do DISKUSE

 22.2.2015 Karel, Press

Akce s názvem ALT+TRANCE si za několik málo let svého působení získala řadu fanoušků EDM, byla nominována na nejlepší klubovou akci roku 2013 i 2014 a letos se dočkáme její již 4. edice! Místo konání se oproti minulosti nemění - pořadatelé se shodli na tom, že plzeňský klub PH+ je pro tuto událost doslova "domácím prostředím" a nehodlají ho opustit ani tentokrát. Na květen jsme si pro vás připravili něco hodně speciálního a přineseme vám stejně jako na předešlých edicích i nyní perfektní zážitek! 3 zahraniční headlineři a dohromady 13 DJs obsadí 2 stage v prostorách jednoho z nejlepších klubů v celých západních Čechách a to je jen začátek toho, na co se už pomalu může začít těšit každý fanoušek trancu! Po zkušenostech z předchozích edic si plzeňský klub PH+ vydobyl své místo mezi českými kluby, které se nebojí podpořit tu správnou hudbu. V minulých letech jste se na našich akcích dočkali jmen jako Mark Sixma, Mark Sherry, Estiva nebo Wezz Devall - koho Plzeň přivítá tentokrát?

Napsat názor do DISKUSE

 21.2.2015 Karel, Press

10 důvodů, proč byste neměli chybět na párty Be-IN! Ice Kingdom

BTL Agency představuje novou párty, která se řídí heslem: „A PARTY YOU NEED TO BE IN!” Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, která zahájí pravidelnou temátickou taneční show s exkluzivními hosty a DJs. Originální show Ice Kingdom promění 27.2.2015 luxusní prostory Fora Karlín v největší taneční klub v Praze s atmosférou mrazivého království. Kdo si tuto akci nenechá ujít ze známých osobností? Libor Bouček, Petra Svoboda, Nikol Štíbrová, Nikol Moravcová, Julia Zugarová, Jitka Novácková, Dominika Mesarošová, Filip Jankovič, nebo Nikol Trojanová. Přinášíme Vám 10 důvodů, proč byste ani Vy na této akci neměli chybět.

Napsat názor do DISKUSE

 17.2.2015 Freezer, Report

Markus je u nás vlastně už jako doma. Jezdí sem k nám každý rok na Transmission, kde je považován za takového neoficiálního rezidenta. K tomu si občas udělá ještě nějakou tu mezi-zastávku, jako tomu bylo právě tento víkend, kdy se u nás představil v rámci klubové akce společně s českým doprovodem Thomasem Coastlinem a Bon Finixem. Zázemím pro tuto klubovku byl oblíbený klub SaSaZu, který patří k největším u nás a myslím, že jeho kapacita, která číta ke 2. až 3. tisícům lidí byla docela slušně naplněna. Dokonce bych řekl, že v předních řadách to byl pořádný kotel. Přiznám se, že jsem svou účast do posledních chvilek zvažoval, protože Markus je u nás přecijen dost často a můj oblíbený styl uplifting zrovna nehraje, ale řekl jsem si, že v tomto pro trance sušším období to zkusím. A sakra dobře jsem udělal.

Napsat názor do DISKUSE

 17.2.2015 Karel, Press

Transmission uvádí týdenní radio show

Transmission je samozřejmě nejznámější jako mezinárodně uznávaný trance-festival. Tato fantastická show se koná každý rok v pražské O2 areně. Největší indoor akce svého druhu ve střední Evropě je často považována za duchovního nástupce legendární Trance Energy a také událost, která si nárokuje místo na "bucket listu" každého milovníka trance! Vzhledem k tomu, že se tyto úžasné akce nekonají každý víkend, rozhodli jsme se Vám vyplnit i ostatní víkendy v roce. Transmission Vám s potěšením oznamuje uvedení své nové rozhlasové show. Vysílání probíhá každou neděli (19:00 SEČ / 13.00 EST / 18,00 GMT) na DI.FM. Každá nová epizoda přináší přehled toho nejlepšího, co se v týdnu odehrálo v trance music, a mnohem, mnohem více. Show zahrnuje guest mixy (Transmix), klasické živé sety z Transmission, Transmission throwback, Transmission TUNE, speciály věnované albům, rozhovory a mnoho dalšího. Show měla premiéru minulou neděli 15. února 2015, a první guest mix byl od člověka, který je podle mnohých ztělesněním samotné Transmission: pan Markus Schulz!

Napsat názor do DISKUSE

 16.2.2015 Karel, Press

Trancefusion - oznámení pre-party, afterparty and cz/sk stage

Již za 8 týdnů se naposledy veřejnosti představí legendární párty Trancefusion. V produkci BTL Agency se tentokrát uskuteční i oficiální pre-party a oficiální afterparty. Obě akce se uskuteční ve vyhlášeném klubu Mecca a line upy obou akcí jsou opravdu velice silné a slibují "nadupaný" celý velikonoční víkend. Trancefusion se rozhodla rozloučit ve velikém stylu a proto postavila i line upy na pre-party i afterparty, jakoby se jednalo o silnou klubovou akci. Na obou akcích totiž vystoupí drtivé množství velice zvučných zahraničních jmen. Produkce Trancefusion zároveň oznamuje obsazení CZ/SK stage, které bylo z valné většiny poskládáno na základě výsledků nominací fanoušků, kteří hlasovali přímo na Trancefusion Facebooku.

Napsat názor do DISKUSE

 11.2.2015 Karel, Press

Praktické informace + lineup Citadela Ferry Corsten

Již tento pátek 13. února se do brněnského Bobycentra vrátí legendární CITADELA, na které vystoupí 3 zahraniční esa v popředí s Ferry Corstenem. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall, oficiální afterparty se odehraje od 6:00 ráno v klubu La Grotta.

Napsat názor do DISKUSE

 11.2.2015 Karel, Press

Markus Schulz v pátek v Sasazu - poslední info

Připravte se na neobyčejný Valentýnský víkend. Pátek 13. 02. 2015 slibuje být jednou z těch nocí, na které budeme dlouho vzpomínat. Zažijeme totiž vystoupení MARKUSE SCHULZE na další klubové show v pražském SaSaZu. Když zavítal do klubu SaSsaZu naposledy, akce byla vyprodaná a Markus ovládl prostor svou skvělou hudbou a vytvořil nezapomenutelnou atmosféru. Klub SaSaZu se otevře ve 22:00h a Thomas Coastline odstartuje noc. Kolem půlnoci převezme kontrolu Markus Schulz a zahraje rozšířený set na nejméně 3 hodiny. Poté nastoupí DJ Bon Finix a svým setem celou noc uzavře.

Napsat názor do DISKUSE

 9.2.2015 Karel, Press

Aktuální epizoda radioshow Trance.cz In The Mix, kterou můžete naladit každé 2. Pondělí v měsíci od 17:00 hodin na rádiu Trance-Energy Radio, začne v trochu pomalejším tempu a bude méně trancová než jste zvyklí. Startujeme na 125 BPM a v první hodině nepřekročíme hranici 132 BPM v doprododu české tvorby od Deepress, Prem Van Skaal, Michael Burian & Jean Luc, Spark7, Erick Pride, Kujar3, Denis Weisz, Johny Case, Daji Screw, Ramon De Move, Jake Haley, Eraser, Marek Ulman či DJ NickyCerbeus. Již o něco svižnější guestmix pro Vás v druhé hodině show přichystal 1Mind. 1Mind, vlastním jménem Daniel, je DJ pocházející z okresu Bruntál, který se věnuje hlavně hudebnímu stylu Hardstyle pod pseudonymem Style D. Jako Style D si zahrál na prestižních českých hard dance klubovkách jako Prague Nightmare Label Night či Spitfire a také uzavíral Hardstyle stage na festivalu Svojšice 2014. DJingu se Daniel věnuje aktivně od roku 2011, poprvé v klubu hrál v květnu 2012. Hardstyle a Trance jsou jeho nejoblíbenější styly elektronické hudby. Projekt 1Mind ovšem nastartoval až v roce 2014. Prvním vážnějším počinem pod tímto projektem byl set k 300. výročí české radioshow The Sound of Freezer. 1Mind se zaměřuje na Uplifting Trance a Tech-Trance o rychlosti minimálně 138 BPM.

Napsat názor do DISKUSE

 5.2.2015 Dolvich, News

Každoroční anketa Trance.cz Awards je již třetím rokem soustředěna na českou trance & progressive scénu a přináší tak přehled nejpopulárnějších domácích DJů, producentů a klubů. A čím dál populárnější je i samotná anketa. Letos se zúčastnil rekordní počet hlasujících. Hlasy jsou sečteny a známe výsledky všech tří kategorií Trance.cz Awards 2014. Naplno zabodoval Thomas Coastline, který zvítězil jak v kategorii DJ roku, tak i v kategorii Producent roku. Klubem roku se stává Mecca.

Napsat názor do DISKUSE9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ