TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008
 30.9.2004 Freezer, News
Není tomu tak dávno, kdy dvojice M.I.K.E. a Fred Baker vydali první Active Sight singl The Search For Freedom / Take The Day As It Comes. A již tento první vinyl dokázal jak geniální je to spojení dvou producentů. Obě skladby byli skutečně prvotřídní ukázkou upliftingu. Druhý vinyl bude obsahovat skladby Out Of Our Lives, což je další povedný uplifting se vším, co k němu patří (ukázka). Můžeme ho nalézt v playlistech Djs jako Armin Van Buuren, Ferry Corsten nebo Above And Beyond. Druhou skladbou na vinylu je Tears Of Joy, kterou se velmi oblíbil Paul Van Dyk, jelikož ji nevynechal snad v žádném ze svých nejnovějších setů. A není také divu, že se Paulovi tolik líbí, skladba se totiž vyznačuje opravdu velmi chytlavou melodiíí (ukázka), což je pro Paulovi sety typické. Celkově se tedy dá říci, že nový Active Sight vinyl je minimálně stejně tak dobrý jako ten předchozí, ne-li dokonce ještě lepší a je dokonalou ukázkou toho jak by měl vypadat uplifting trance. Vinyl vyšel 23.srpna na labelu Captivating Sounds.
Napsat názor do DISKUSE

 24.9.2004 Karel, Press
Vzhledem k tomu, že pozvaní přijalo i mnoho známých i méně známých malých hostů, přesunujeme začátek křestu na 16:00 hod, aby tito byli včas doma na Večerníček!!!! Vydavatelství EMI + FAME PRODUCTIONS + MUSIC MODEL TRUST si Vás tímto dovolují pozvat do restaurace Železná vrata, Michalská 19, Praha 1, kde dne 30.září 2004 v 16:00 hod pokřtí DÁDA PATRASOVÁ své nové album "Mini Disco Show". Kmotry alba budou Fantomas a Dalibor Gondík, který Vás bude odpolednem provázet Jako host se představí TOXIC BABE se svým letním diskohitem No.1 RUMBA REJ. Po křtu jste zváni na malé podvečerní občerstvení. Těšíme se na Vás.
Napsat názor do DISKUSE

 23.9.2004 Libor, News
Finský producent Simo Pagunus se ukrývá za projektem Beetseekers, pod kterým vydal už dva singly, ale až ten druhý Walk Of Notes zaznamenal velký úspěch a často se objevoval v playlistech předních Trance DJs. Nyní ovšem Simo přichází s novinkou Reflexion, jenž vychází na labelu Joof Recordings. Na vinylu kromě Original mixu můžeme najít i Joof remix. Original mix je nádherný uplifting, který mně osobně zaujal hned při prvním poslechu. Hned od začátku Vás tato skladba pohltí svojí geniální melodií a rozhodně Vás nepustí dříve než na konci. John 00 Fleming, jenž se postaral o Joof remix, také odvedl výbornou práci, ale přece jenom Original mix je ještě o něco lepší. Celkově tato deska patří mezi to nejlepší, co zatím v tomto roce vyšlo,takže neváhejte a tuto skladbu si rozhodně poslechněte.
Napsat názor do DISKUSE

 22.9.2004 Libor, News
Sam Sharp, jenž se narodil 28. února 1979, rozhodně patří mezi novější postavy na taneční scéně. Sam se velmi dobře uvedl svojí debutovou záležitostí Twister a také remixy např pro Katanu či Blank & Jones. Na holandském labelu Reset Records vydal Sam svůj druhý singl Deep / In Deep. Předchozí produkce Sama se pohybovala na hranici techtranceu a hardtranceu a nový singl nijak rozhodně z této řady nevybočuje. Skladba Deep je velmi svižná záležitost, občas se zde ozývají náznaky ženského vokálu a celé to zní opravdu skvěle, prostě ideální skladba na rozjezd nějaké trance akce. In Deep se nese v podobném duchu jako Deep, také je to velmi svižná záležitost a místy také velmi podobná skladbě Deep, což je trochu na škodu. Ale i přes tuto menší výtku je tato deska velmi povedená a určitě se ještě nějaký ten pátek bude objevovat v playlistech Trance DJs.
Napsat názor do DISKUSE

 21.9.2004 Karel, News

Nadcházející podzim o sobě začíná dávat vědět a to znamená jediné, více času budeme trávit doma a ne venku. Proto určitě nebude na škodu poslechnout si pět nových ukázek. Producent Nikola Gala se proslavil skladbou Swing To Harmony, nyní vydal pár nových skladeb, z nichž mě nejvíce zaujala letně oddechová Blue Impulse, která se může pochlubit opravdu pohodovým zvukem. Nubreed & Luke Chable - Open Day (Luke Chable Dub) je dalším důkazem mistrovského umění djje a producenta Luka Chabla. I když to asi není trance, přesto se mi to jako trancerovi skvěle poslouchá. Desku od Muzo & Barish Turker Vs. Maxine Vegas - Closed Spaces (Part Two) najdete u tureckého labelu Red Flag Collective, za kterým stojí Yunus Guvenen a Subsky. Kvalita tedy zaručena, na to vemte jed :) Pro mě osobně největším hitem posledních týdnů je ale skladba Rio Addicts - Crossroads (Original Mix). Label Armada Music - Electronic Elements se opravdu vytáhl, tím že vydal tuto čistou nádheru trance music. Vyšel i Probspot remix, ale originál je originál :) Poslední dnešní ukázku bych rád věnoval člověku, bez něhož by trancová scéna dnes nebyla tam, kde je, a sice Spacebossovi, tohoto času mj. i adminovi populárních stránek Tiesto.cz, který má dnes narozeniny. Za Trance.cz Ti přeji vše nej a posílám poslední ukázku TeamX Presents - Your Smile 2004 jako malý a skromný dárek (i když vím, že ti Tvá oblíbená hudba udělá radost), ať Ti tedy vydrží úsměv na tváří i v dalších letech! :-) Všechny dnešní ukázky si můžete poslechnout zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 20.9.2004 Dolvich, News
Finští producenti Joonas Hahmo a Matti Kotala známí aka Magellan Project se do teďka zvýraznili pouze remixem pro Cyber X a jejich "Waves Of Love". To však přesvědčilo funkcionáře finského klubu Dive v Tampere, pro který duo producentů udělalo hymnu, která je zároveň jejich produkčním debutem nazvaným "Dive Theme". Nosič vychází u Asgard Records, což je nový sublabel u Drizzly. Jedno je již nyní jisté, o trancové dvojici Magellan Project toho ještě v budoucnu hodně uslyšíme, neboť zvuk skladby zní svěže, podkladem je řádná bassová linka a vše doplňuje smutnější melodie. Magellan Mix jde oproti tomu ještě více dopředu a build-up je napínavější. Zvukově to připomíná Plastic Angela a také trochu málo i Paul van Dyka. Duo finských producentů tak zaznamenalo povedený debut a jsou při tom mezinárodně podporováni.
Napsat názor do DISKUSE

 20.9.2004 Karel, Press

Po prvním úspěšném dílu se dočkáme tuto sobotu opakování "trancovky" v Ústeckém K-klubu (fotky zde) který se nachází v Kulturním domě v centru města se zvukem o výkonu 2kW a je schopen pojmout vice než 200 lidí. Vystoupíme takřka už v klasickém složení: Dj Luis (house, progressive), Ludweek (trance, uplift), Yoop (tech-trance) a Tonez (trance). Pro ukázku naše dema ke stažení zde. Jelikož se jedná o třetí narozeniny klubu, celá akce se bude unášet ve slavnostním nádechu. Nebude chybět ani psychadelická projekce a bude pořízován videozáznam. Drinkem večera bude energetický Black tiger + Smirnoff vodka za 38,-. Chtěli bychom Vás přesvědčit, že máme co nabídnout a nechceme zaostávat za velkoměsty a věříme, že nás poctíte svou návštěvou a podpoříte Trance music která si těžko buduje stabilitu v České republice a u nás na Severu zvlášť. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 19.9.2004 Freezer, News
Quadran je projekt belgičana Philippe Van Mullema, což je jeden z hlavních představitelů labelu Bonzai. V minulosti vydal několik opravdu geniálních progressivních tracků pod svým vlastním jménem. Za všechny bych jmenoval vynikající skladby Secret Folder, La 7iemme Note (ukázka) nebo Magnetic. Ale přeci jen více se tento producent prosadil se svým projektem Quadran, a to především se skladbou Unloveable v remixu dalšího belgického topproducenta M.I.K.E.a. Nejnovější vinyl projektu Quadran nese název No Air. Na vinylu se nacházejí hned 3 skladby. První je No Air (Main Mix), která je jednoznačně nejlepší (ukázka). No Air je progressivní skladba se zasněným soundem a vokály. Opravdu je tato skladba přímo jako stvořená k tomu jen zavřít oči a snít. No Air (Original Mix) je o trochu svižnější a není již tolik zasněná. Original Mix je vcelku kvalitní progressivní song, ale Main Mix je několikanásobně lepší. Třetí skladbou na vinylu je Nowhere, což je oprvadu velmi deep skladba, která mně příliš neoslovila. Tento vinyl se však rozhodně vyplatí zakoupit, především kvůli geniálnímu Main Mixu. Vyšel 2.8. na labelu Bonzai Trance Progressive. Na stránkách labelu Banshee Worx (Bonzai Records) je možné zakoupit album projektu Quadran s názvem Voyages, které ale bohužel neobsahuje skladbu No Air. Stejně tak je možné na těchto stránkách zakoupit nové abum Philippova dalšího projektu Innertales, pod kterým udělal velmi originální song nazvaný Odyssee (ukázka).
Napsat názor do DISKUSE

 16.9.2004 Karel, Press

Po srpnovém narozeninovém vydání se nejpopulárnější klubovka opět hlásí svým zářijovým dílem. A opět všem tancechtivým nabídne exkluzivní hudební zážitek. V sobotu 18. 9. se v klubu Roxy objeví vedle ověřených residentů Raie a Joela Einhorna "future DJ hero" DESYN MASIELLO. DJ, jehož výše zmíněným titulem ověnčili v prestižním časopise DJ Magazine, neověnčil jen tak někdo, ale pánové jako Danny Howells, Sander Kleinenberg a Deep Dish. A čím že se to Desynovi podařilo zaujmout tak gurmánské uši? Asi tím, že je jiný, nekopíruje a hudbou opravdu žije. Koho by ostatně nestrhly jeho totálně freestyleové sety (od starých klasik, přes progressive až po třeba reggae, funk...), složené z velké části z dlouho vybíraných nových desek a vlastních editů spousty tracků. Svým hraním už tak roztančil takřka celý svět (včetně vlastního turné) a svůj um dokázal i na několika kompilacích. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 16.9.2004 Karel, Press

Po třech měsících se opět rozbíhá party PROGRESSIVE, která byla v Karlových lázních respektive v klubu PARADOGS tradicí . Jak název prozrazuje, noc se ponese v duchu progressive house, tedy stylu, který si ve světě i v Čechách oprávněně získává stále více příznivců. Rezidentem "nově" rozjízdějící noci se stal dj Martin Gredner, který patří mezi elitu progresivních dj´s v Čechách a zvětšující se zájem o jeho osobu i v zahraničí svědčí o jeho kvalitách. Martina jste mohli vidět prakticky na všech důležitých parties v Čechách (Hradhouse, Creamfields, Citadela, pravidelné noci v klubu Fabric) a vždy dokazuje,proč si vybudoval skvělou reputaci. Pro minulý rok byl v anketě na serveru Spaceboss.net (novinářem PNR) vyhlášen progressive djem roku.Nechal za sebou taková jména jako Michael Burian, Tkáč and Haverlík či dj Rai. V anketách ostatních novinářů se pohyboval pravidelně mezi prvními třemi. Progressive se hodlá stát špičkovou nocí a protože hned v úvodu přivítá dje Olivera Kleina, máte se tedy na co těšit! Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

AKTUÁLNĚ
23.8.13'
 ARMIN VAN BUUREN - A STATE OF TRANCE EPISODE 627, 22-8-13 - Playlist
23.8.13'
 ROGER SHAH PRESENTS SUNLOUNGER - BALEARIC BEAUTY - Nová kompilace od Roger Shah
23.8.13'
 GLOBAL DJ BROADCAST - 22-8-2013 - Playlist show Markuse Schulze
22.8.13'
 SUMMERDREAM FESTIVAL - Ve Švýcarsku tento víkend proběhne festival s velkým trance lineupem
22.8.13'
 MARTIN GREDNER LIVESET - Záznam setu z party Crystal 7/2013
22.8.13'
 KUFFDAM & PLANT - SUMMER DREAM 2013 - Recenze nového singlu
 
 15.9.2004 Karel, Press

Stalo se již dobrým zvykem, že ke každé důležitější kulturní akci jsou k dispozici i informační webové stránky. Jinak tomu pochopitelně nemůže být ani u podzimní taneční události číslo 1. vystoupení DJe Tiësta v pražské T-Mobile areně. Právě byly spuštěny stránky www.tiesto.cz, které budeme postupně plnit informacemi o party a zajímavostech s ní spojenými, připraveno je i diskusní fórum pro fanoušky holandského trancového alchymisty. Níže najdete i krátký profil tohoto umělce. Mezi lety 1985 a 1993 si Tijs Verwest vybudoval velmi silnou pozici na domácí holandské scéně. Jak sám říká, jedním z nejdůležitějších momentů pro jeho následující kariéru bylo, že v městečku Breda odkud pochází, bylo tak málo DJs, že nebyl nikým ze svých souputníků ovlivňován a mohl si tak vyvinout pouze svůj unikátní styl. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 14.9.2004 Libor, News
Trio producentů Mick Parks, Mick Wilson a John Graham se podílí na projektu Tilt, jehož skladby mně osobně v minulosti příliš nelákaly. Ale už skladba Invisible se mi zalíbila a byla to velmi povedená deska. V červenci na labelu Lost Language vyšla novinka tohoto tria s názvem The World Doesn't Know / I Know You're Afraid. A strana je progressive Trance s velmi tajemnou a temnou melodií, na pozadí se lehce ozývají náznaky vokálů (ukázka). Prostě vynikající progressive. B strana je na pomezí progressive Trance / house a má ještě temnější atmosféru než A strany a také je zde více vokálů. Ovšem mně osobně tato skladba příliš nezaujala. O kvalitě A strana také hovoří to, že ji ve svých playlistech mají DJs jako Armin van Buuren a Tiësto.
Napsat názor do DISKUSE

 13.9.2004 Dolvich, News
Přední britský a světový dj a producent Paul Oakenfold vytvořil opět soundtrack. Po příspěvcích pro Hollywoodské filmy jako "Swordfish", "Planet Of The Apes", "The Bourne Identity", "Austin Power" nebo "Matrix Reloaded" nyní ozvučil videohru. Paul Oakenfold byl vybrán jako hudební supervisor pro novou James Bond hru "Golden Eye: Rogue Agent", kde je hráč postaven do zajímavé role Bondova soupeře. Samotná hra vyjde v listopadu tohoto roku pro herní konzole Playstation 2, X-Box a Game Cube. Mimo Oakenfolda jsou do projektu zapleteni také známý herec Chrisstopher Lee, Oskarem oceněný designer Ken Adam a kostýmový designer Kym Barrett.
Napsat názor do DISKUSE

 10.9.2004 Karel, Press

O tom, že světová DJská jednička dostala možnost reprezentovat taneční scénu na zahájení letošních Olympijských her v Athénách jistě víte. Jak celou událost vnímal sám umělec si můžete přečíst v několika řádcích níže. Když mě Athoc (Athens Olympic Comitee) v říjnu minulého roku požádal, abych zahrál na úvodním ceremoniálu, nemohl jsem tomu uvěřit. Myslel jsem, že si ze mě někdo dělá legraci. Ale když George a Maria (hudební ředitelé) přiletěli do Holandska a přesvědčili mne, že je to skutečně pravda, začal jsem se opravdu těšit. Okamžitě mi došlo, že to je historická chvíle pro mě, taneční hudbu a samozřejmě i Olympiádu.
Na rovinu, na honorář DJe nebyla vymezena žádná částka, ale myslíte, že mě to zajímalo? Byl jsem poctěn nabídkou hrát pro zhruba 15.000 sportovců, 70.000 lidí na stadiónu a další 4 miliardy doma u televizních obrazovek. To jsem si nemusel rozmýšlet dvakrát. Více zde >>

Napsat názor do DISKUSE

 9.9.2004 Libor, News
Producent Mark Dearden se ukrývá za známým projektem Marcos a také spolupracuje s Jay Walkerem. Mezi jeho další projekty patří také Euphonic, Musikman či Sunfire. Mark se také podílí na projektu NR:32, o kterém jsem až do letošního června nic nevěděl. Pod tímto projektem vydal Mark už jeden singl s názvem Voltage Contolled Dance, který jsem bohužel neslyšel. Ovšem na začátku června na labelu Sequential Music vyšla novinka tohoto projektu s názvem Neuron. Tato deska se zařadila nejenom mezi mé oblíbené skladby, ale také často se objevuje v playlistech předních Trance DJs. Na vinylu můžeme najít Original mix a Marcos Tech mix. Original mix leží na pomezí techna a Tranceu a může se pyšnit velmi zajímavou atmosférou, která mě chytla již při prvním poslechu. Ačkoliv název druhého mixu je Marcos Tech mix, tak je to zavádějící, jelikož tento remix je více do Tranceu než Original mix. Ale i tento mix se velmi povedl, přesto mně osobně se ale více zamlouvá Original mix. Tato deska se jasně zařadila mezi to nejlepší co zatím vyšlo a své posluchače si rozhodně najde.
Napsat názor do DISKUSE

 8.9.2004 Dolvich, News
Německý electro dj a producent Tiga Sontag známý jako Tiga se nejvíce proslavil ve dvojici s Jori Hulkkonenem (Zytherius) a v oboru electro dnes již s kultovní nahrávkou "Sunglasses At Night" (2001). Tiga se však může pyšnit i sólovou tvorbou. Důkazem toho je třeba skladba "Hot In Here" a nyní Tiga vydává svůj novinkový track nazvaný "Pleasure From The Bass". Zpočátku to má pěkný taneční rytmus. Krátce na to šeptá podivný hlas podivné poselství "i can't...you leave...i am...you are...", ale není to nijak výrazné jako např. u Tok Tok vs. Soffy O. Houpající syntézy jistě roztančí každého, ale celé to působí jako by to mělo razítko 80's, což však určitě bylo úmyslem. Tiga je totiž s 80.léty pevně svázán a se skladbou "Sunglasses At Night" dokazuje, že umí udělat evergreen i v tomto oboru. "Pleasure From The Bass" sice není tak dobrý song jako "noční brýle", ale zase se může pyšnit prezentací aktuálního stylu funk-house, i když po několika minutách se celkový rytmu zklidní a ke slovu se hudba v pozadí. Každopádně se Tiga po coververzi "Hot In Herre" (v originále od rapera Nelly) vydává správný směrem, ale i přes to že skladba má taneční potenciál, tak "Sunglasses At Night" nesahá ani po kotníky. Maxi-cd vyšlo 19.7.2004 u labelu P.I.A.S. (Rough Trade).
Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2004 Libor, News
Mike Smith aka MK-S, jenž se proslavil singlem Illuminate, a Robert Nickson, jenž si jméno udělal hlavně díky skvělému remixu skladby Last Flight projektu Karada a také díky své debutové záležitosti Spiral, tvoří tento projekt. Robert se také spolu s Perry O' Neilem podílí na projektech Mind a True Form. Nyní oba producenti vytvořili skladbu s názvem Fallback, jenž vyšla 15. června na labelu A State Of Trance. Na vinylu kromě Original mixu najdeme i M.I.D.O.R. & Six4eight '99 remix. Obě verze se dají charakterizovat jako velmi příjemný uplifting s velmi kvalitní melodií, o čemž svědčí i to, že se tato deska často objevuje v playlistech předních Trance DJs. Oba producenti také usilovně pracují na svých sólových projektech. Mike remixoval poslední singl Ronski Speed E.O.S. a dle mého názoru se tento remix povedl. Robert je o něco pilnější, co se týká remixů. Remixoval skladbu Triple Wave projektu Alucard, ale hlavně vynikající remix skladby Exit od nového ruského talentu Vadima Zhukova, tento vinyl by měl vyjít na labelu Armada.
Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2004 Dolvich, News
Německý dj a producent Klubbingman již v minulosti vydal úspěšné singly jako "Welcome To The Club", "Open Your Mind", "Highway To The Sky", "No Limit (On The Beach)" a nyní přichází s novinkou "Magic Summer Night". Jako obvykle se nám ani v této skladbě nedostane příliš inovací. Od prvního singlu "Welcome To The Club" se toho moc nezměnilo a také textově se nedočkáme žádných zázraků, ale to také od hands-up tracku nikdo neočekává. HandsUpInTheAir-atmosféra a hlášky typu "are you ready?", to se přece dalo čekat. Remixy jsou stejným směrem jako originál. Nejlépe asi dopadl remix od projektu Cascade, který se nedávno zvýraznil skladbou "I Need A Miracle". Celkově vzato pro velkoplošné diskotéky je to ideální i pro nějakou letní párty by se to dalo ale nic víc. Maxi-cd vyšlo 16.8.2004 u labelu Sony.
Napsat názor do DISKUSE


9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ
25.6. 19:19
Video-recenze novinek (Freezer)

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ