TRANCE.CZ - Novinky z trance hudby, News from world trance dance music


 

Transmission 21.11.2015 dojmy

41 %
Výborné


18 %
Průměr


18 %
Zklamání


23 %
Nebyl jsem na party


Total votes: 22
Starší ankety

4.11..2008
DAVID NEWSUM - 63B CLERKENWELL ROAD
7SKIES AND STATIC BLUE - CENTRAL PARK
ADAM NICKEY - SLIDER
8 WONDERS - THE RETURN
PUSH - DREAM DESIGNER

Report z Marco V Combi:Nations:II v Amsterdamu
Druhý report z party s Paul Van Dykem
Paul Van Dyk v Praze
  More

DJ Fire - Let The Joy Rise / Midnight In Beijing
Tiësto - Elements Of Life
Simon & Shaker - Plan 9 (from Outer Space)
 

Team
Write to us
Icon
W@P
Práce v ČR
 
 Change sending

Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008

 27.9.2007 Karel, Press

Už tuhle sobotu 29. září se v pražské premieře v klubu Mecca představí belgický projekt Filterheadz. Exklusivně pro vás namíchají svůj aktuální dvouhodinový set toho nejlepšího, co v současné době hrají. Na řadu dotazů od fanoušků, jestli dorazí oba protagonisté, můžeme s radostí odpovědět, že ano. Máme potvrzeno, že do Meccy přijedou zahrát společně oba bratři Wilmaersové. Ale nepředbíhejme. Mecca bude pro veřejnost otevřena ve 22:00 a první DJ roztočí svý placky o půl hodiny později. Celou párty tak rozjede jihočeský Efendy, po něm vás na správnou notu naladí resident našich parties, DJ Bon Finix a po něm přijdou na řadu již slibovaní a všemi očekávaní Filterheadz se svým dvouhodinovým setem, který si připravili exklusivně pro pražské vystoupení. No a po hlavních hostech celou párty uzavře DJ a producent Michal Poliak, který v Praze až tak známý ještě není, ale rozhodně si tento mladík zaslouží vaší pozornost.

Napsat názor do DISKUSE

 25.9.2007 Freezer, News

Minulé ukázky byly víceméně progressivního ražení, ale dnes jsem vybral ukázky převážně z melodického tranceu. Začínáme s novinkou od Absolute nazvanou Ly. Za tímto projektem stojí samozřejmě belgický mág M.I.K.E., který se čím dál více odkloňuje od dnešní standartní trance produkce, což naštěstí neplatí o projektu Absolute pod kterým bude i nadále produkovat melodický trance. Novinka Ly k mému překvapení neobsahuje tak masivní kick a clap, který je pro M.I.K.E.a tak typický, ale vše je vynahrazeno parádní melodií, která se navíc v průběhu tracku mění, což považuji za obrovské plus. V další ukázce se podíváme na nový projekt Mind Movement a track nazvaný Oceania, který balancuje na pomezí tranceu a progressive a obsahuje typickou coldharbour melodii. Podobně jako Ly se track potupně vyvíjí a mění a příliš se nedrží zaběhnuté tranceové formy, což je jen dobře. Na releasu se nachází i remix pro vyznavače upliftingu od známého projektu Majera. Ten mě ale tolik nezaujal. Pojďme se ale podívat na Davida. Samozřejmě nemám na mysli Michala Davida, ale název skladby David od Michaela Cassette. Originál, který vyšel jako b-strana k singlu Zeppelin mě až tolik nezaujal, ale o nový remix se postaral finský projekt Allende a dokázal vytěžit z minima maximum. Vytvořil opravdu skvěle šlapající pecku. Další výtečný remix má na svědomí Oliver Smith a to pro skladbu Shapes od Maora Leviho. Z melodického progressivu vytvořil opravdu nádherný vzletný uplifting a také si zručně pohrál s vokálama. Poslední ukázka patří projektu Airwave a novému singlu Sunday Break, což byla snad nejlepší skladba na albu Trilogique. Nový Beat Mix mě však trochu zklamal. Čekal jsem trochu víc než jen převedení tracku do starého old-school Airwave stylu. Navíc track ztratil svou nezaměnitelnou atmosféru, nicméně své místo v dnešních ukázkách si i přesto zaslouží.

Napsat názor do DISKUSE

 21.9.2007 Karel, Press

U příležitosti exklusivního vystoupení projektu Filterheadz poprvé v Praze a vůbec poprvé v ČR v klubovém prostředí pražského klubu Mecca, jsme si pro vás připravili hned několik možností jak vás na tuto akci, která se uskuteční 29. září, nalákat. Máme pro vás taky hned několik způsobů jak vyhrál lístky do Meccy na Filterheadz. Stačí, když budete pozorně poslouchat vaše oblíbené rádio a v pravý čas budete dostatečně pohotoví. Tento pátek 21.9.2007 máte možnost slyšet exkluzivní set od Filterheadz na všech českých Fajn Rádiích v pořadu Chrise Sadlera a Mr. Nightingala "Dance Extasy" kde je pro vás krom super muziky připravena i soutěž o lístky do Meccy. Krom toho jako host v tomto pořadu namíchá svůj set i DJ Bon Finix, který v Mecce společně s Filterheadz vystoupí. Hned příští středu 26. 9. 2007 se můžete dovědět podrobné informace o akci s Flterheadz i na pražském Expres radiu od 21:00 v pořadu, který pro vás pravidelně v tento čas připravuje klub Mecca "Mecca Music Mix".

Napsat názor do DISKUSE

 20.9.2007 Karel, Press

Taneční část festivalu Staropramen SmíchOff Summer, který proběhne již tuto sobotu 22. září, se uskuteční ve vinohradském klubu Retro Music Hall. Vystoupí zde špičkový dj´s a producenti jako Benjamin Bates /nl/, Giuseppe Ottaviani /it/, Cosmic Gate /de/ a Bon Finix. Těšit se můžete na luxusní klubovou noc s mohutnou porcí té nelepší světové house a trance music, kvalitní zvukovou aparaturu L´Acoustics, videoprojekce, tanečnice, a žhavou ale přitom pořádně studenou novinku Extra Cold od Staropramenu.

Napsat názor do DISKUSE

 19.9.2007 Binary, Review

Emiel R. Teen Hor, jedenatřicetiletý rodák z holandského Amersfoortu, je trancovému publiku známější pod nickem Arctic Quest. Jeho hudební talent se projevoval už v dětství, kdy hrál na piano, které počátkem 90. let vyměnil za počítač, na němž se učil skládat vlastní tracky. Během roku 1999 se přestěhoval do Amsterdamu za účelem studia ekonomie, avšak navázal tam i kontakty s předními djs a producenty. Jeho první deska Feels Like Runnin' vyšla v témže roce pod aliasem Relic, v koprodukci s E-Craigem, a měla solidní úspěch v evropských charts. O čtyři léta později vytvořil prvotinu pod svým hlavním projektem, jímž je Arctic Quest. Deska Raygun / Under My Skin (2003, Mystica Rec.) obsahovala i elementy stylu goa. Následoval vinyl Offbeat / Glaze (2004), jenž byl vydán pod patronací labelu Armind, na kterém vyšly i další releasy - brilantní Renaissance / Femme Fatale (2006), zahrnutá i na DVD Armin Only The Next Level a poněkud slabší Black Smoke / White Smoke (2007). Tento sympaťák, který mimo jiné zremixoval skladbu Guarana od Marca Marberga či No Hesitation od Vincenta de Moora, už má za sebou i vystoupení v Česku. Jeho sety jsou nabité energií stejně jako jeho zbrusu nový počin, který já osobně považuji za vůbec nejlepší. Jeho vysokou kvalitu dokládá i fakt, že samotný Tiësto jím často završuje své koncerty jakožto pomyslnou třešničkou na dortu.

Napsat názor do DISKUSE

 19.9.2007 Karel, Press

Rodinné stříbro klubu Fabric, jedna z nejpopulárnějších tanečních nocí v České Republice vůbec party 3G je opět zde! Hvězdou tohoto megamejdanu bude tranceová star, dj a vynikjající producent Menno de Jong, autor hitů Guanxi, Second Thoughts, Tundra, Sjamaan a samozřejmě nezapomenutelná remix ke skladbě Marka Ottena - So Serene. Sympatického Holanďana na progresivně trance stage doplní populární Michael C, Laydee Jane, Martin Gredner, Jet Fever, Dj PK, Ringo, a Leepo 3G tradičně nabízí vícežánrově zaměřeně stages, takže si na své příjdou i fajnšmekři a fanoušči dnes tolik populárního Electrominimalu. Představí se bratrské duo Orbith/Jerry, atmosféru ještě více rozdmýchá rezident Roman Hyde a další, vynikající djs MIKE, rezident klubu Duplex a Béla N, rezident klubu Roxy a také domácí Robiq. Nebude chybět tradiční house stage v 1. patře klubu, kde se představí Adam N! a Danny May.

Napsat názor do DISKUSE

 18.9.2007 Karel, News

První z vrcholů podzimní party sezóny (ač je kalendářně stále ještě léto) je za námi, party Paul Van Dyk - In Between Album Tour skončila. A nás samozřejmě zajímá, jak se Vám tahle party líbila. Povedlo se všechno podle Vašich představ, nebo se mohlo něco udělat jinak? Máte dvě možnosti, jak na těchto stránkách vyjádřit svůj názor. Tou první je anketa, která je umístěna v levém sloupci. Druhou a jako již tradičně více používanou možností je napsat své stručné (ale klidně se můžete i rozepsat) dojmy a názory z akce do našeho diskusního fóra. Tak s chutí do toho, diskusi v dalších dnech pročítají i organizátoři akce, máte tak jedinečnou možnost je přímo oslovit, ať už budete chválit či naopak něco kritizovat. Po víkendu bychom měli přinést i vlastní report z akce. Pokud bude někdo chtít zveřejnit čtenářský report, stačí jej poslat na náš email. Pokud bude mít report hlavu i patu a bude bez hrubek, rádi jej zveřejníme. Nová kvalitní videa!

Napsat názor do DISKUSE

 14.9.2007 Karel, Press

Že 29. září do pražské Meccy přijedou Filterheadz už víte, že vstupenky jsou už v předprodeji v síti ticketstream za 280,- CZK nebo VIP za 550,- CZK to už jsme vám prozradili taky, ale ještě jsme vám neřekli, kdo vás bude bavit za gramcema společně s Filterheadz. Tak milí přátelé vězte, že na téhle akci krom Filterheadz vystoupí i mladý DJ a nadějný producent Michal Poliak, který má na svém kontě už několik úspěšných hudebních počinů, které do svých setů zařazují napřiklad Carl Cox nebo Paul van Dyk. Není náhodou, že k jeho tracku World Republic EP udělali remix právě belgičtí Filterheadz. Krom Michala se můžete těšit na čecho-kyperského residenta klubu Mecca a residenta parties In Music agency Bona Finixe, který svým osobitým podáním svého setu pobaví a rozproudí publikum snad na každé párty, kde se objeví za mixpultem. Celou párty však rozjede současná jihočeská djská jednička Efendy, který na jihu Čech patří k tomu nejlepšímu, co se tam dá slyšet a jeho mejdany v klubu K2 v Budějicích jsou vždy perfektní jízda s velmi dobrou návštěvností.

Napsat názor do DISKUSE

 14.9.2007 Karel, Press

Od 01.09.2007 má Michael Burian na svém kontě další digitální singl, a to opět na jeho značce Bohemian recordings. Po letním siglu Secret Sins je tu další letoštní Michaelova novinka s názvem Freakin. Tento track Michael zařadil už na své The DVD. Oficiálně ale vychází až nyní, a to ve dvou dalších nových verzích. Singl tedy obsahuje original mix, breakz mix a liquid mix. Sehnat jej můžete v digitální podobě na www.beatport.com a brzy také na vsech dalších download shopech, jako například www.vonyc.com, www.junodownload.com, www.djtunes.com atd. Originalni mix si můžete poslechnout na www.myspace.com/michaelburian. Michael ho také představí při vystoupení 14.09.2007 v pražské T Mobile Arene na akci Paul van Dyk "In Between" Album Tour. Pokud jsi fanouškem Michaela, můžeš pro něj do 25.září 2007 hlasovat v anketě DJ Mag top 100,

Napsat názor do DISKUSE

 13.9.2007 Karel, Press

Právě dnes byli spuštěny kompletně předprodeje na akci E-MOTION, kde vystoupí jako headliner akce anglický DJ a producent ADAM WHITE. Kde všude je tedy možno zakoupit "lupen" na E-MOTION? Již v minulosti bylo možné zakoupit lístek na E-MOTION na více místech. My si zde shrneme pouze ty nejdůležitější. Lístek je možno zakoupit buď v kamenných obchodech a nebo přes internet. Oproti minulé E-MOTION doznala cena výrazných změn a Vy si můžete zakoupit lístek v předprodeji již za 150,-Kč + poplatek prodejci. Rád bych upozornil také na jednu milou věc. Od včerejšího dne máte možnost navštívit uplně nový website klubu Fléda. Naleznete ho na adrese www.fleda.cz. Aktualizované stránky s kompletními informacemi hlásí i E-MOTION. Tyto stránky naleznete na staré známé adrese www.emotion-party.com. Do začátku akce zbývá pouhý měsíc. Užívejte si skvělé parties a my doufáme, že již ladíte "formu" na E-MOTION :)

Napsat názor do DISKUSE

 12.9.2007 Karel, Press

Již tento pátek 14. září se v pražské T-Mobile Aréně odehraje jedna z největších halových parties letošního podzimu - Paul van Dyk "In Between" Album Tour, kde vedle světové jedničky Paul van Dyka vystoupí Michael Burian, Angelo Mike a Pacific. Přinášíme vám poslední praktické informace a časový line-up páteční noci. Brány T-Mobile Arény se otevřou ve 20:30 hodin. Prvních 3.000 návštěvníků obdrží poukaz na stažení tracků z download shopu Vonyc.com. Hudební produkce začíná úderem 21. hodiny a končí v 6 hodin ráno. Předprodej vstupenek bude probíhat od 19. hodin na označeném prodejním místě Ticketpro. Upozorňujeme na množící se případy prodeje falešných vstupenek před halou. Vstupenky zakoupené v síti Eventim a Ticketportal bude kvůli novým turniketům nutné na místě vyměnit za vstupenky Ticketpro. V aréně bude vybudováno dostatek barů a šaten, a připraven bude i prodej oficiálního merchandise Paul van Dyka. Celá aréna bude dostatečně zajištěna a kvalitně připravena pro očekávaných 10.000 návštěvníků. Zvuková aparatura o výkonu téměř 200 kW bude řešena stejným způsobem jako na Transmission 3, tzn. zvuk bude prodloužen dvěma zvukovými věžemi, takže bude všude dostatečně kvalitní a silný. Těšit se dále můžete na videoprojekce od holandských Vision Impossible, či masivní laserovou a světelnou show.

Napsat názor do DISKUSE

 11.9.2007 Karel, Press

Rádi by jste nakoupili DJ techniku, či něco do vašeho klubu? Herní konzoli, digitální foťák, plazmu nebo projektor? A samozřejmě cokoliv z našeho širokého sortimentu? Gramce, mixáky, bagy, CD playery, efektory, zesilovače, scany, jehly, reproduktory, hlavy, autoreproduktory nebo autozesilovače? Ale můžete si vybrat i mikrofony, kytaru, klávesy či bicí. Vše toto a i více. K dispozici máte přes 14 tisíc položek. Jste z Ostravy, Chebu, Hradce, Budějovic, Ústí, Liberce, Písku, Znojma, Kolína, Žatce, Pardubic, Zlína nebo z jiného města nebo krásné vísky? Prostě z každého místa v České republice a vlastně i ze zahraničí můžete požádat o splátky.

Napsat názor do DISKUSE

 7.9.2007 Binary, Review

Švédský producent David Westerlund patří mezi velká jména současné progressive-trance scény. Avšak nepatří mezi žádné nováčky - hudbou se zabývá už od roku 1994, kdy s Robinem Södermanem založili projekt Antiloop. S hitovkou In My Mind bodovali nejen ve skandinávských hitparádách. Se samostatnou produkcí David začal až v roce 2005, kdy vydal famózní breakbeatovou desku Carrier / Envy (Silver Planet Rec.). Je škoda, že se tomuto žánru nevěnuje i nyní, neboť jeho producentská prvotina představuje skutečně kvalitní počin, jistě nejen pro milovníky stylu progressive breaks. Nicméně do povědomí většiny trancerů se West zapsal až geniálním opusem Larry Mountains 54 (2005, Anjunadeep), který spáchal v koprodukci s Andreasem Hermanssonem, s nímž tvoří projekt Synergy. Málokdo by oponoval tvrzení, že LM 54 patří k nejlepším skladbám na poli EDM vůbec. V červenci 2006 vydal perfektní desku Suffering Island (Solaris Rec.) včetně remixu od finského kolegy Joonase Hahma a nedlouho poté na labelu Andyho Moora AVA Recordings vokálovou pecku Make U Mine, kterou zdařile remixoval Mike Shiver. I v letošním roce je pan Westerlund nesmírně činorodý. Po dlouhém čekání spatřil konečně světlo světa vinyl Searching For Substance, na němž spolupracoval s parťáky z projektu Inkfish, se kterými současně tvoří uskupení De Nada. David jej vydal na nedávno založeném vlastním labelu West Recordings a je to tradičně kvalitní skladba, avšak s poměrně slabými remixy. Tento Skandinávec je nejen schopným producentem, ale i remixérem, což dokládají jeho verze skladeb Tilt - A New Day, Headstrong feat. Tiff Lacey - The Truth, Carrie Skipper - Time Goes By, Shiloh - Reaction atd. Jeden z novějších produktů z jeho studia, který si představíme, nese název Stuck In Friendsville a je pod patronací labelu AVA Digital.

Napsat názor do DISKUSE

 6.9.2007 Karel, Press

V pátek navzdory všem předpovědím počasí dorazí do Benešova bouře a ne jen tak ledajaká. Thunder nás nedorazí vystrašit, ale pobavit. Víme již, kdo jsou jednotliví aktéři 3 pódií a kde sehnat vstupenky a za kolik. Jako poslední přinášíme shrnující informace, line up a zajímavé detaily z produkčního zákulisí 3 pódia. To jsme již dlouho v prostorách KC Karlov nezažili. Přinášíme přesný line up jednotlivých stagei, hlavní, techno i breakové v Červeném draku.

Napsat názor do DISKUSE

 5.9.2007 Karel, Press

Přesně pět měsíců od chvíle, kdy pražská Sazka Arena hostila nejslavnější světovou party Sensation White, připravila agentura UNITED MUSIC druhou senzaci, která do SAZKA ARENY přiláká tisíce příznivců taneční elektronické hudby. V pátek 2. listopadu 2007 proběhne již čtvrté pokračování nejúspěšnější domácí halové party TRANSMISSION. "Po Sensation White se ukázalo, že Sazka Arena je pro pořádání tanečních eventů skvělý prostor. Nejen díky maximálnímu komfortu a bezpečnosti návštěvníků, ale také díky technickým možnostem, které například umožňují zavěsit veškerou techniku na střešní konstrukci. Proto se mohou návštěvníci těšit na netradiční produkci, která není v jiných prostorech technicky realizovatelná," říká Martin Kučera z pořádající agentury United Music. Unikátní taneční show představuje nejžádanější světové djské hvězdy, nejnovější audiovizuální technologie a speciální efekty, nezapomenutelné performance a v neposlední řadě originální videoprojekce, které jsou pro TRANSMISSION speciálně vytvořené nejlepšími VJ z Nizozemí - VISION IMPOSSIBLE. "TRANSMISSION je náš vlastní koncept, který se nám povedlo během tří vydání pozvednout na úroveň, která je běžná například v Nizozemí a okolních státech. Prakticky celý realizační tým včetně dodavatelů techniky a speciálních efektů se podílel na pražské Sensation White, takže návštěvníci mohou očekávat mimořádně kvalitní party," dodává Martin Kučera.

Napsat názor do DISKUSE

 5.9.2007 Karel, Press

V sobotu 22. září 2007 od 13 hodin vypukne v areálu pivovaru Staropramen festival SMÍCHOFF SUMMER, který představí několik zahraničních a domácích kapel jako Hooverphonic /be/, La Phaze /fr/, Support Lesbiens, Gipsy.cz, a další. Druhá část festivalu se odehraje ve vinohradském klubu Retro Music Hall, kde od 22.00 hodin vystoupí několik slavných djských hvězd, které pro Staropramen přiváží agentura United Music. První z nich bude holandský dj a producent Benjamin Bates. Tenhle sympatický holanďan patří mezi novou generaci djů, kteří začínají dobývat svět. Jeho kariéra se začala budovat v okamžiku, kdy mu nabídl spolupráci jeho dlouholetý vzor Marco V. Společně začali produkovat pod různými pseudonymy, a následně vznikly jeho první skladby a autorské album. Benjamin Bates je společně se jmény jako Tiesto, Paul van Dyk, Marco V či Maxi Jazz, ambasadorem charitativního projektu Dance4Life. Jednou z největších hvězd večera bude bezesporu italský dj a Giuseppe Ottaviani. Tento talentovaný umělec nejprve působil v dvojčlenném projektu Nu-NRG, a v posledních dvou letech se vydal na úspěšnou sólovou dráhu. Produkuje skvělé skladby a remixy, které vydává na labelu Vandit světové jedničky Paul van Dyka. Právě s ním spolupracoval na dvou skladbách - Far Away a Dolce Vita, které PvD zařadil na své nové album. Aktuálně se Giuseppe Ottaviani věnuje novým produkcím a "Live" vystoupením po celém světě. Právě jeho živé vystoupení v Retro Music Hall bude díky Staropramenu pro domácí fanoušky velkou a dlouho očekávanou českou premiérou.

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2007 Karel, Press

Rodinné stříbro klubu Fabric, jedna z nejpopulárnějších tanečních nocí v České Republice vůbec party 3G je opět zde! Hvězdou tohoto megamejdanu bude tranceová star, dj a vynikjající producent Menno de Jong, autor hitů Guanxi, Second Thoughts, Tundra, Sjamaan a samozřejmě nezapomenutelná remix ke skladbě Marka Ottena - So Serene. Sympatického Holanďana na progresivně trance stage doplní populární Michael C, Laydee Jane, Martin Gredner, Jet Fever, Dj PK, Ringo, a Leepo 3G tradičně nabízí vícežánrově zaměřeně stages, takže si na své příjdou i fajnšmekři a fanoušči dnes tolik populárního Electrominimalu. Představí se bratrské duo Orbith/Jerry, atmosféru ještě více rozdmýchá rezident Roman Hyde a další, vynikající djs MIKE, rezident klubu Duplex a Béla N, rezident klubu Roxy a také domácí Robiq. Nebude chybět tradiční house stage v 1. patře klubu, kde se představí Adam N! a Danny May.

Napsat názor do DISKUSE

 4.9.2007 Karel, Press

Dneska pro vás máme opravdovou lahůdku. U příležitosti vystoupení belgického DJského a producentského dua Filterheadz 29. září v pražské Mecce, jsme jako dnešní video vybrali jeden z jejich nejpovedenějších ramixů. Skladbu Never od projektu The Roc Project zná snad každý, konec konců tuto skladbu hrál nejeden z českých DJů (Michael Burian, Bon Finix, Pete Walk atd) a u českých partypeople byla svého času velmi populární. Mrkněte se na video. Více info o vystoupení Filterheadz v pražské Mecce naleznete na www.myspace.com/inmusicinfo.

Napsat názor do DISKUSE

 1.9.2007 Karel, Press

Hlavní stage známe a teď je na řadě vás seznámit s obsazením druhé, American Audio, techno a třetí electro/breakbeat stage. Headlinerem American Audio stage je bezesporu matador domácí scény a v posledních letech i velice úspěšný promotér DJ Agent. Sekundovat mu budou DJs Spyro, Wizard, CZScream a M-Sonic. Poďme se na ně podívat pod lupou. Agent - Martina Nauše aka Agenta netřeba příliš ani představovat. Asi ne každý ale ví, že tento dj, producent a promotér nebyl techno řezníkem už od samého začátku své kariéry. Jeho hlavním koněm, co se hudby týče, byli dlouhá léta Orbital a ve svých začátcích často brousil i do drumandbassových vod. Na seznamu dobře odvedené práce má Agent spoustu věcí. Od veleúspěšných kompilací a DJ mixů, přes vlastní produkci na labelu Fylo, promotování festivalu Svojšice a v poslední době i Techno Masters s výraznou stopou na PigFestech až po velice úspěšnou kariéru pod křídly nejžádanějšího bookingu současnosti, německého KneDeep. Rádi bychom vám ve spojení s KC Karlov připoměli velmi vydařený mejdan na oslavu jeho narozenin v dubnu tohoto roku s DJ Rushem.

Napsat názor do DISKUSE


21.7. 21:10
Purple Haze v pražském klubu Epic 27.7.2019
9.7. 14:56
NEZNÁMÉ SKLADBY / UNKNOWN TRACKS
29.6. 1:20
Aly & Fila presents FSOE
29.6. 0:58
A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
28.6. 17:06
AZiL - trance DJ

22.5. 9:25
How about drugs?
4.1. 3:20
Hodnot track nad tebou
1.5. 22:38
Máš něco na srdci ? ŘEKNI TO ...
26.4. 6:32
Zájezd na Street Parade 2018
31.12. 1:48
Free tracky

17.7. 23:14
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Tommy Kierland - Ethereal
17.7. 23:08
OUT! [TAR#138] Anoikis vs. Jerom - Solaris
17.7. 23:00
OUT! [Trance All-Stars Records] Mojashi - Salamander
11.7. 21:06
OUT! [TAR Oasis] Everi - Even Flow / Release Me
11.7. 20:59
OUT! [Beyond The Stars Recordings] Paul Steiner - Patet Caleum

16.4. 8:12
Markus Schulz & Smiley - The Dreamers (Official Video)
12.4. 21:36
Blümchen - Computerliebe (Official Video)
11.4. 16:44
Futurecode & Roxanne Emery - Dancing In The Rain (Official Video)
29.3. 17:00
Above & Beyond vs Armin van Buuren - Show Me Love (Official Video)
29.3. 16:59
Johan Gielen - Say My Name (Official Video)

15.12. 17:56
prodám 2xpioneer cdj1000mk3 a mix reloop iq2
1.2. 19:12
Vinyly na prodej
13.10. 20:15
Prodam trance/house/dance vinyly
12.9. 15:09
sháním náramek Above & Beyond
18.11. 16:53
PRODEJ: Trance vinyly(z let 2000 - 2008)...
 
ISSN 1213-7340, © 1999 - 2019 TRANCE.CZ